LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Menion

Go down 
+28
Ryn von Samok
Aldo Barras
Eregathus El'dan
Quverdinmia N'Alghir
Kroloth Naelgrath
"Vasgyúró" Ropark
Furia
Vogon Beebebrox
Markus de Berend
Balál Tangeran
Merilien Lumel'Auvrea
Sajmon
Akahana
Dropie Dan
Neloria Kinkaid
Gylnar Radek
Lea Fergalas
Edward Dylan
Alvor Freyr Ottar
Lothár Von Falkenhausen
Alamaise
Mitsuko Midnight
Kain Namelyr
Narla
Roober
Sou
Lucinda Laren
Aurora
32 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2017-07-12, 9:10 pm

//Shuga//

- Úgy lesz, uram!
*Húzza ki magát a katona. Észben kell tartania, hogy a visszaadott levelezés a nyomozás része lehet, s a szaglászó tiszt újra kikérheti megtekinteni őket.
A szállásmester kihúzza magát, amikor belép a tiszt. Olyan határozottan adja elő a nyomozó tiszt mondandóját, hogy mielőtt még a felhatalmazást követelhetné rajta, már nyújtja is elé.
Lehengerlő számára ez az eljárás.
Minden esetre fejét vakarászva gondolkodik, honnét szerezzen ő táblát Shugának.*
- Ez mind meg is lenne, a tábla beszerzése lehet kérdéses. Mi itt nemigen használunk olyat.
Ha megengedi a tiszt úr, javasolnám helyette a falat, netán egy kifeszített kecskebőrt.
A falat könnyű meszelni, a bőrt meg vinni…..
*Eközben a tiszt már keresi is a kulcsokat. Nem telik sok időbe előkeríteni őket, itt is rend van, mint mindenütt, a menioni haderőnél.
Az altiszt előkurjongatása és feladattal ellátása sem kerül sok időbe, azonban az eltűnt katonák holmija még nem lett kihozva szállásukról, személyes levelezésük sem.*
- A személyes levelezést bizonyára a szállásukon találja, még nem hoztuk el őket… tudja, hátha előkerülnek….
*Az altiszt, fiatalabb legény kihúzza magát, amikor a szállásmester ránéz. Talán, ha jól szolgál, egykor örökébe léphet a mesternek. Shugára némi idegenkedéssel tekint, noha felvilágosították, ki is ez az idegen. Körüllengi valami, mit nem tud megmagyarázni.*
Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2017-07-19, 6:05 pm

//Mesélő//

A szállásmester kicsit meglepetten reagál a tempóra amit diktálok de ennyi baj legyen.
-Ez mind meg is lenne, a tábla beszerzése lehet kérdéses. Mi itt nemigen használunk olyat.
Ha megengedi a tiszt úr, javasolnám helyette a falat, netán egy kifeszített kecskebőrt.
A falat könnyű meszelni, a bőrt meg vinni…..

-Hm legyen a bőr a falra nem szívesen írnák és tennék ki bármit az elég költséges dolog lenne.
Amíg a kulcsokat keresi csendesen körülnézek nem mintha beköltözni terveznék csak ritkán járok egy kaszárnyának ezen szegletében. Elég gyorsan előkapja a szállások kulcsait ami nem lep meg hisz rendnek kell lennie.
- A személyes levelezést bizonyára a szállásukon találja, még nem hoztuk el őket… tudja, hátha előkerülnek….
-Értem, akkor ezzel se lesz sok gondom, és én is remélem hogy előkerülnek hisz ezért vagyok itt. Hogy megtaláljam őket és azt aki a bajt kavarja. Na de kérném a kulcsokat és a bőrt vitesse a szobámba. Én meg munkához látok hogy minél előbb elrendeződjön az ügy.
Az altiszt kicsit idegenkedik tőlem vajon csak a démonfelemet érzi vagy mágikusan lenne érzékeny csak nem tud róla?
-Mi a probléma altiszt valami gondja van? Ha végzett a megfigyelésemmel a kért bőrt és a kulcsokat foglya és menjünk a dolgunkra nem érek rá egész nap itt ácsorogni. Szállásmester köszönöm a gyors intézkedést és a javaslatát is ezek is bent lesznek a jelentésemben amit a parancsnoknak adok át.
Tisztiesen intek felé majd az altisztet figyelmen kívül hagyva elindulok a szobámba lepakolni és onnan egy hosszú nyűgös túrára a szobákban. Az első amit minden szobában ellenőrzök hogy halál nyoma van e ehhez az altisztnek háttal egy halk szellemlátó varázst igézek ami jobb esetben az eltűnt tisztek egyike lesz, bár erre elég csekély az esély hogy innen vitték el őket de jobb a békesség. Majd szinte kupán vágom magam hisz szimplán körül is nézhettem volna a halottakat simán látom ha rájuk koncentrálok és nem rejtőzködnek noha akkor is kibököm őket körülvevő éhséget. Ha ez nem hoz eredményt a levelezéseket naplókat és egyéb jegyzeteit nézem át. Majd egy rejtekhely kereső varázslattal ami nem bonyolult csak egy fény varázs végig világítom a falat egy vékony szakaszon miközben kopogtatok a falakon. A padlón csak a kopogást hajtom végre és ahol kong ott megnézem tüzetesebben remélve hogy találok valamit.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2017-07-23, 9:31 pm

//Shuga//


*Az altiszt kihúzza magát, majd katonásan felel.*
- Igenis, uram!
*A szállásmester maga is elégedetten biccent, mindig jól jön Tarisnál néhány keresetlen, kedves szó.
Az altiszt kíséri Shugát. Előbb szállására, majd az eltűntek szállásaira.
Ismételten, s nem először nyugtalansággal tölti el, midőn az idegen tiszt háttal áll neki.
Nem tudja, hogy mindez akkor történik, midőn szellemlátó varázst használ, csupán azt, hogy Yerak mellett is érezte ezt egyszer-egyszer.
Nem minden esetben tudta, miért, volt, hogy a kapitány mágus barátja épp varázsolt valamit, volt, hogy erről nem tudott.
A szellemlátó varázs azonban nem talál eredményt. Nincs kísértet a tiszti szállásokon, a levelek, naplók azonban elő-előfordul, hogy utalást tartalmaznak.
Ebben már jóval több van.
Akad, kinek családja maradt otthon, s rendszeresen darnát küld haza, hogy szegénységben élő szüleit támogassa.
Akad, kit leginkább a háború nyugtalanít, s az, hogy az ellenség mind közelebb jut hozzájuk, s ezidáig megállítani nem sikerült.
Mások az egyik fekete bőrű menioni örömlány bő bájairól írnak, kit a tiszttársak mutattak meg neki, s valóban érti a dolgát.
Megint más egy titokzatos szépségről ír, ki fel-feltűnik, midőn leadja a szolgálatot közelében, ám ha utol kívánná érni, oly kecsesen tűnik el előle, mint a víz csorog ki ujjai közül.
Ám az elhatározás, hogy következő alkalommal elkapja végre, s megismeri, utolsó bejegyzése.*
Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2017-07-24, 4:00 am

//Mesélő//

A mágikus keresés eredménytelensége nem lepett meg az elég fura lett volna ha itt lelem meg a dolog kulcsát. Viszont a naplók, levelezések már érdekesebbek ezek átolvasása több eredményt is hoz. Két potenciális célpont akik előtérbe kerülnek. Miközben az ifjú katonát kirázza tőlem a hideg ezen elmosolyodok, majd megszólítom.
-Mesélj magadról kicsit érdekelne mit keresel egy erődben, holott nem igazán tartozol ide. Mióta érzed meg ha valaki mágiát használ? És ne hallgasd el családod eredetét se tényleg érdekes kölyök vagy és a magad módján jó csapda érzékelő is leszel. Remélem egy kis kalandtól nem ijedsz meg.- nézek rá vidáman immár a szobámban összegezve a tapasztalataimat és pár dolgot a korábbi életem tudásából is hozzá csípek- Szóval mióta is szolgálsz itt?
Remélem válaszol miközben azon morfondírozok vajon Furia ki a fenét küldött ide ebbe a csendes kis porfészekbe és miért törődik ezzel a hellyel. A titokzatos nő engem is felcsigáz az ében bőrű táncos kevésbé de őt is bebiggyesztem a sárkány esélyesek közé. Kérdés merre találkozott vele először. A srác meg remélem nem akad ki a feltételezésemen, bár ha kiakad se érdekel teszi ami a dolga.
-Jut eszembe te észrevettél bármit a szobákban ami hasznos lehet a nyomozásban? Csak mond ha igen bármi apróság hasznos lehet csak ne keljen nehéz ellenfelekre bukkannom.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2017-08-02, 2:43 pm

//Shuga//

*Az altiszt nem olvas bele a levelekbe, míg erre nem kérik. Ő a szobával van elfoglalva, s akad olyan is, midőn a tisztet figyeli.
A szobákban nem igazán lel semmi különöset, hacsak nem azt, a katonák, kiket odakint, szolgálat közben látott, mennyire különböznek egymástól, s mit tesz az egyenruha az emberrel.
Az altiszt meglepődik Shuga kérdésén.*
- Nem hiszem, hogy én lennék a tiszt úr embere. Nem ismerem közelről egyiküket sem, s hogy miért is jöttem e várba szolgálni, az első sorban rám, s családomra tartozik.
*Hidegen, nem túlságosan titkolt ellenszenvvel válaszol. Shuga szavai egyik korábbi sejtését erősítik, miszerint észreveszi, ha valaki varázsol a közelében.
Mindez elárulja számára azt is, nem csupán egy közönséges katonatiszt mellé rendelték, ez az idegen rendelkezik a mágia adományával, s ettől sem lesz szimpatikusabb számára.
Mindazonáltal valamiféle tisztelet is megjelenik mellette, s a gyanú, hogy valójában ő akár a Mágusok Tanácsának embere is lehet.
Nem baj az, ha varázslót küldenek titokban az eltűnések kivizsgálására. Menion haderejét, annak morálját is gyengítik a titokzatos eltűnések.*
- Minden szoba más és más.
*Kezdi.*
- Nem láttam semmi rendkívülit. Ezek teljesen természetes tiszti szállások.
Mit leltem, az az egyik helyi lány ajándéka. Egy kék virág, mi csupán a vár körüli erdőkben nő.
Ezt adja azoknak, kiknek bebocsátást enged…
Több szobában is láttam.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2017-08-03, 11:37 pm

//Mesélő//

Az altiszt hideg távolságtartó válasza nem lepett meg, de mégis válaszolt.
- Nem hiszem, hogy én lennék a tiszt úr embere. Nem ismerem közelről egyiküket sem, s hogy miért is jöttem e várba szolgálni, az első sorban rám, s családomra tartozik.
Hangosan felnevetek és elmosolyodom.
-Jól van kölyök, jól válaszoltál és igaz szavakat mondasz. Tényleg nincs közöm a döntéseidhez és a családodhoz ez teljesen igaz. Viszont ismerkedni muszáj hisz pár napot még itt leszek ha nem heteket mert eddig alig találtam bármit ami összekötné az eltűnteket. Szóval bocsáss meg nekem, de én beszédes ember volnék. Na de munkára kölyök nem a falat támasztani vagy itt. Ha esetleg érdekel a Birodalmi mágusoknak dolgozom hébe hóba már amikor nem épp csatákban veszek részt vagy kerülöm őket futár munkákkal erődök közt. Szóval eddig semmink nincs és ez szomorú.
Csendesen mélázik majd beszélni kezd és ami ijesztő pont arról amiért magammal hurcipáltam, a megoldásról ami ott virított előttem épp hogy nem verte ki a szemem.
- Minden szoba más és más.
Elgondolkodik.
- Nem láttam semmi rendkívülit. Ezek teljesen természetes tiszti szállások.
Mit leltem, az az egyik helyi lány ajándéka. Egy kék virág, mi csupán a vár körüli erdőkben nő.
Ezt adja azoknak, kiknek bebocsátást enged…
Több szobában is láttam.

Hangosan és boldogan felnevetek a válaszán és az ötletén.
-Ehh kölyök mondtam hogy jó ötlet volt téged elhozni. Kibököd még azt is ami felett sok veterán elsiklik egy aprócska de fontos egyezést találtál amit én a tapasztalt kereső nem böktem ki. Már ezért jutalmat érdemelsz.
Egy virág az erdőből amit csak egy helyi lány ad pár kiválasztott embernek, jó észrevétel. Mesélj az erdőről és a lányról ha tudsz valamit esetleg te is kaptál tőle ilyen kis virágot?

Miközben beszélünk a virágokat begyűjtetem és alapos vizsgálatnak vetem alá mágikusan, egyrészt hogy rejt e mágiát és ha igen akkor mit ha ez eredménytelen lesz, akkor se esem kétségbe írok egy rövid jelentést a felfedezésről és arról hogy az ifjú altiszt sokat segített nekem, itt egy apróság üti fel a fejét.
-Te kölyök hogy is hívnak ha már ennyit segítettél nekem és elviselsz engem a minimum tisztelet amit megérdemelsz az hogy a neveden szólítalak.
Amint elárulja a nevét be is írom hisz ha sikerül megtalálnunk vagy kideríteni bármit a jutalmat úgy is rá lőcsölöm se időm se kedvem a katonaság háláját elszenvedni.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2017-08-19, 8:24 pm

//Shuga//

*A katona semmit nem reagál a tiszt szavaira. Őt nem kell dicsérni, mindig is egyenes ember volt.
Észrevételeit azonban értékeli a Tanács embere. Immáron bizonyos, hogy az, erre maga is tett utalást.
A kérdésre, amit a férfi feltesz, az altiszt megrökönyödve hátrébb is lép, mint kit arcon csaptak.*
- Dehogyis! Csupán hírét hallottam, én nem közösködök ilyen fehérnéppel.
*Háborog.*
- A bajtársak elbeszéléséből tudom, hogy a lány titokzatos, noha igencsak érti a dolgát. Férfiembert úgy nem tud más…hm…kényeztetni, mint ő.
A virág az erdőben nő, leginkább a citrusok lábánál. Onnan szedheti, ám elég ritka, nem kapni a piacon, s érteni kell a módját, ha valaki meg akarja találni.
*A varázstudó közben összeszedi a virágot. A kis növény nincs megbűvölve, valóban természet szülötte, s csupán egy jelkép, Menion egyik titokzatos örömlányáé.
Könnyen lehet azonban, hogy ez lesz a következő lépés.*
- Kord Vaelis vagyok.
*Mutatkozik végül be az altiszt. Eközben láthatóan már jegyzetel egy ideje a férfi, miközben az altiszt egy darabig figyeli ezt a tevékenységet, majd inkább a tiszti szállás ablakán bámul ki.
Nem tudni, mennyi idő, mire végez, s mit tervez következő lépésnek. Az altisztet mellé rendelték, így feltétlenül meg kell várnia őt.*
Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2017-09-05, 6:00 pm

//Mesélő//

Az altiszt kiakad a feltételezés miatt én jókat mosolygok rajta.
- A bajtársak elbeszéléséből tudom, hogy a lány titokzatos, noha igencsak érti a dolgát. Férfiembert úgy nem tud más…hm…kényeztetni, mint ő.
- Kord Vaelis vagyok.
-folytatja a bemutatkozással miközben írom a jelentés eddig tapasztalt részét de még nem zárom le.
-Kord Vaelis mi? Jó kis név. Na jó ne húzzuk az időt szedelőzködj megyünk megnézni azt a lányt, és mielőtt félre gondolnád semmi rosszra nem gondolok de ő az eddigi legjobb infó forrás a tisztekről, és lássuk be esélyes hogy ő látta utoljára őket. Így előkelő helyre került mint információ forrás. Ellenvetés?
Ha nincs akkor megnézzük azt a a lányt és remélhetőleg semmi zűr nem lesz de amilyen a mákom tuti lesz.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2017-09-16, 10:26 pm

//Shuga, bocs a késésért//

*Az altisztnek nincs ellenvetése, mehetnek megnézni az örömlányt. Bizony, az ében szépség, kinek csípője hangsúlyosan gömbölyödik ott, ahol, Menion erős falain belül él.
Nincs nagyon rejtve, noha a kis utca, miben lakik, nem feltűnő, így könnyű eltűnni annak, aki akar.
A nap ezen órája számára épp nem a legősibb mesterség űzésével telik.
Gyermekét nevelgeti, s főz, miként azt egy háziasszony teszi, s miként azt bárki más is tenné.
Ha megérkeznek, jól látni, a gyermek félvér, no, nem ember, s más fajé, hanem fehér, s barna bőrű, mit bőrének színe jól mutat.
A bekopogóknak nem is nyit azonnal ajtót, hisz ezen órákban nem fogad látogatókat, s ezen órák az ő órái.
A különleges virágok közül, most is díszeleg néhány egy vázában, friss vízbe téve.*
- Mit óhajtanak tőlem?
*Kérdezi enyhén felvonva szemöldökét, midőn ajtót nyit mégis.
Kérdőn pillant a két katonára, kik e pillanatban előtte állnak.
Kord Vaelis fél lépéssel Shuga háta mögött, ezzel is jelezve, nem ő a fejes e pillanatban.
Nem is járt még itt, s nem is óhajt jönni a későbbiekben sem, noha az ében nő egzotikus szépsége még az ő szemét sem kerüli el.
A testére vékony, lenge anyagú ruha borul, mi jól mutatja karcsú derekát, hangsúlyos csípőjét, s telt kebleit.
Férfiszemnek kedves látvány ez, s orcáján e pillanatban ott ül a kérdő, számon kérő pillantás.*
Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2017-11-20, 12:43 pm

//Mesélő nem probléma nekem is munkám volt így most én kérek elnézést Wink //

Az út egy kis városi házhoz visz elég kanyargós de oda érünk. Erős lendülettel kopogok,amire kinyitják az ajtót. A nő tényleg vonzó és elég é tisztában van vele, mögötte egy gyermek ül jól látható a kreol bőrén hogy az apja nem épp sötét bőrű lehet. Amint meglát kérdést,szegez felénk.
-Mit óhajtanak tőlem?
Vaelis csendesen áll és rám bízza a csevejt, hát legyen. Nem tudom mire számítsak így egy könyebb mágiaérzékelést varázsolok és a mondandómba fogok.
-Nem szeretnénk zavarni de pár kérdést fel kell tennem önnek. Nem tudom hallott e az eltűnt katonákról akik érdekes módon mind a vendégei voltak. Róluk szeretnék érdeklődni plusz a virág amit adott nekik merre található? Az érdekelne konkrétan mit beszélgettek a tisztekkel és milyen inditatásból adta nekik azt a virágot.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2017-12-03, 8:36 pm

*A hölgynek bizony egyáltalán nincs érzéke a mágiához. Észre sem veszi Shuga varázslatkeresését, s csupán némileg türelmetlen pillantása várja a választ.
Hamar felfogja, hogy ha eltűnt tisztek miatt küldenek ide valakit, annak súlya lehet reá nézve is, ha már nála érdeklődnek.
Halkan szól.*
- Jöjjenek be!
*Ha megteszik, hamarvást beteszi az ajtót mögöttük, majd hellyel kínálja őket.
Gyermeke szoknyája mögé bújik, s onnét figyel.
Ágy, székek, s kis asztalka áll e helyiségben. A ház nem gazdagságot mutat, noha tiszta, s rendezett.
Tipikusan a déli népek jegyeit viseli magán.*
- Nem hallottam, noha kik korábban jártak nálam, többen nem jönnek újabban.
Nem tesz jót, ha kevesebben vannak. Gondolom, tudják, miből élünk, ha eltaláltak hozzánk.
*Bársonyos hangja nem tölti be a szobát, ám erre láthatón gyermeke is nyugodtabbá válik, s kíváncsian kandikál ki a nő csípője mögül.*
- E virág nekem védjegyem, ám nem nehéz megtalálni annak, ki tudja, hol keresse.
Többnyire a cserjék tövénél, sziklák félárnyékos oldalát keresi ott, hol a felkelő nap sugarai még épp rátűznek.
*E szavak nyomán kicsit megtorpan.*
- Nos… főleg nem beszélgetni jönnek hozzám vendégek…. e virág pedig kis ajándék, mi emlékezteti rám azt, ki kapta.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2017-12-24, 8:35 pm

//Mesélő///

A kérdésem után azonnal behív, hisz neki is kínos lehet ha katonák zargatják napközben. Így bent folytatjuk a csevejt tovább.
-Nem hallottam, noha kik korábban jártak nálam, többen nem jönnek újabban.

-Nem meglepő hisz eltűntek az egyetlen közös pont a virágon keresztül ön így érti miért vagyok itt.-Felsorolom az eltűnt tisztek nevét majd rátérek egy kérdésre is-Esetleg ezen férfiakon kívül ki kapott virágot még öntől és előfordulhat e hogy akad valaki aki önnek szeretne ártani rajtuk keresztül vagy egyéb rossz akarója esetleg? Ne adj isten a gyermek apja esetleg?
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2017-12-31, 1:25 pm

//Shuga//

*A nő bólint. Bőrén borzongás fut végig, midőn belegondol, tán épp gyanúsítottja is lehet az eltűnt tisztek utáni nyomozásnak.
Nem bolond, s ahhoz képest, mivel keresi kenyerét, meglepőn jól vág elméje. Tán a tisztek is épp ezt kedvelték benne, hisz többet tud nyújtani, mint közvetlen riválisai.
Nem keresi a bajt, s noha rá nem tartozik, mely tisztekről derül ki, hogy keresik kegyeit, mégis, ha a tiszteknek baja van ebből, az kimondottan érzékenyen érintené őt magát is.*
- Nem hinném, kerülöm az ellenségeskedést, s a bajt. Nem tudok olyanról, ki ártani kívánna nekem. Ifeom apja pedig már régen odébb állt, s hallani sem akart róla azóta sem. Örül, hogy nem kell felelősséget vállalni…
*Hangjában némi szomorú keserűség vegyül.
Könnyen lehet, hogy ez mind, mit mondani kíván, noha a nő, felemelve pilláit, már visszaszerzi kiegyensúlyozottságát.
Ő nem tudhatja, hogy odakint, a szűk utca árnyai között megmozdul egy még sötétebb árnyék, ki e pillanatban is a ház ajtaját figyeli, s azt, kik jönnek majd ki onnét virággal kebelükön.
Sötét pillantása, mellein összefont karjai nem jósolnak túl sok jót.
Kord Vaelis eközben odabent csendben figyeli a történéseket. Kíváncsi, a nyomozó mire jut az örömlánnyal.*
Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2018-05-16, 4:05 pm

//Bocs a késésért//

Amit a nő tesz miközben beszél, nem nyugtat meg. Viszont egyértelmű hogy ártatlan a nő. De valami köze biztos van hozzá. Az egyetlen mázli hogy sárkányok nincsenek benne csak egy sötét bunkó aki nos tervezhet valamit. Én kicsit játszom a virággal, ha már kezembe akad.
-Nos köszönöm, a válaszokat, nem épp azt kaptam amire számítottam de jobb mint a semmi. És az a szerencse hogy nem ön a tettes.- mosolygok rá, majd az ajtó felé lépek és kinyitom Kordnak az ajtót.
-Menjünk egyelőre máshol nézünk körül. Hölgyem köszönöm a csevejt. Este esélyes hogy vissza nézek. -mosolygok a nőre miközben a virágot pörgetem, valami erősen azt súgja jó nyomon járok de kérdés ki lesz a vad és ki a vadász. Kordal el sétálunk, bár az az érzésem van hogy figyelnek nem tudom ki teszi vagy honnan, viszont sosem veszem félváról az ilyen jelzéseket. Amint közeledünk az erőd felé, utasításokat adok Kordnak.
-Ma este le vadásszuk a tettest egyszer és minden korra. A nőnek csak érintettség szintjén van köze a dologhoz. Nem tudom ki a tettes de el fogjuk kapni. Kérj pár katonát a környékre de civilben jöjjenek nem szeretném elijeszteni a gyilkosunkat.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2018-05-21, 2:12 pm

//Megesik mindenkivel. Wink//

*Az ében szépség figyeli, miként játszik a virággal a nyomozó. Mágus, katonatiszt, neki egyre megy. Ha bajt hoz, egyik sem jóbarát.
A könnyebbség, mire halk sóhaj el is hagyja ajkait, szinte kézzel tapintható. Nem gyanúsítják semmivel, s ez jó.
Abban azért nem biztos, hogy a nyomozó szavai csupa jót jelentenek számára, midőn jelzi, este visszanézhet még hozzá.
Kord kilépéskor nem észlel veszélyt.*
- Köszönjük az együttműködést!
*Némileg zavartan mondaná, hogy jó munkát kíván, de meglehetőst érdekesen venné ki magát jelen helyzetben, így inkább nem mond egyebet.
Shuga szavaira is csak bólint. Nem lesz nehéz néhány jó katonát szerezni, kik tudják, hogyan tartsák a szájukat, azonban értelmesebbek a legtöbb közkatonánál, hogy használhatók legyenek akár egy csapdához is.
Sejti is, hogy nagyjából kikre lesz szüksége.
A sötét árnyékban leskelődő személy e pillanatban még figyel, észrevétlenségben bízik, s erre meg is van az esélye. Noha nem látják, tán érzékelik őt, ám helyzetét, s kilétét felfedni sokkal nagyobb tett lenne, mint azt érzékelni, hogy jelen van.
Az est pedig hamar eljő, hogy tovább bomlassza Menion várának védelmét.*
Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2018-12-17, 6:25 pm

//Krimi mese ami nyúlik mint a rétes//

Ahogy kilépek, és elköszönünk, a gondolataimba mélyedek. Majd egy erős viszketést érezve a tarkómon megállok és körülnézek. Ha a célszemély láthatatlan az kínos de semmikép nem unalmas, ha meg szellem akkor kibököm hogy ott van de továbra sem foglalkozom vele. Ha csak érzem hogy figyelnek, azon láthatóan gyorsan túl esek. Legalább is ezt a látszatot keltem. Valójában a tervem kezd körvonalazódni és elkapom a csibészt, hisz már tudom hogy figyel. De kérdés mit tegyek estig. Egy vicces ötlet jut eszembe.
-Vaelis térj vissza az erődbe és intézd amit kértem én sétálok egy jót. Egy óra múlva találkozunk és egyeztetjük ki mit intézett.-veregetem meg a vállát, ha esetleg valamit mondana a szám elé teszem a kezem és jelzem neki hogy semmi fölösleges dolgot ne mondjon- Tehát van egy óra szabad időd addig szedd össze amiket kértem.
Ezzel sarkon fordulok, és amerről. Pontosabban abba az irányba sétálok ahonnan veszélyt érzékeltem.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2018-12-21, 1:55 pm

//Akkor nyújtsuk tovább Very Happy//

*Egyik a vár felé tart, másik pedig elindul az utcán.
Könnyen lehet, felfedezték kilétét, noha álcája, s az, miként rejtezik, jó.
Nemigen mozdulhat másképp, mint hátrál. Nem kívánja felfedi kilétét, s hollétét sem, így az árnyak között meglebbenő köpenye a háta mögött lévő sikátorba követi.
A sarok túloldalán immáron van lehetősége, hogy felteleportáljon az egyik háztetőre, s onnét figyelje tovább, merre is halad a nyomozó.
Ha követi őt fel kell bukkannia a sarok közelében, ha netán megáll, a megfigyelőnek van türelme kivárni, merre vált.
A tetőről könnyedén szemmel tarthatja a szűk utcát, s az oldalról levő sikátort is.
Nem maradhat soká, ezt tudja, s noha nem tart egyik katonától, vagy mágustól sem, óvatlan nem lehet, hisz felfedné magát akkor, s véget érne gyümölcsöző tevékenysége Menion védelmének demoralizálásában.*
Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2018-12-30, 3:12 pm

// Imádom a nyúlós kelt tésztákat Cool //

Ahogy haladok az utcán, a veszély elmúlik. Vagy csak vissza vonult. Körbenézek, nem igazán zsong a környék az élettől így meg merem kockáztatni azt amire készülök. A sikátor felé sétálok ahonnan az idegesítő érzés jött. De ahogy benézek nem találok senkit. Ez nem lep meg, legalább is nem hoz zavarba. Még egyszer körülnézek, és alakváltás helyett kicsit kinyúlok az aurámmal a testemből. A fekete köd ami belengi a testem a sikátor felé veszi az utat szag és mágiamintát keresek. A mágia elnyomja ugyan a szagát de így is marad elég hogy legalább követni tudjam. De az hogy képes teleportálni veszélyes ellenféllé teszi. Sajnos az érzékeim ismét sikítoznak méghozzá elég hangosan. De most sajnos nem tehetek semmit hisz elment a támadó. Ahogy elindulok az egyik irányba újra megüt a szag amit hagyott. No nem erősen de itt van a környéken. Elmosolyodok majd olyan távolságba megyek a ház falától hogy senki ember ne tudja rám vetni magát. Majd a szag irányába tartom a mutatóujjam mintha lőnék rá.
-Meg vagy.-suttogom felé, noha ezt átlagos ember nem hallhatja de úgy hiszem a merénylő igen. Koránt sem vagyok biztos a dolgomban de a hátamon lévő kardomra fogok miközben felmérem hol juthatok fel a tetőre. Majd felnevetek, és teleportálok a szemben lévő tetőre. Onnan integetek a most már talán kiszúrható támadónak. Remélem nem csinálok magamból hülyét hogy a semminek integetek.

Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2019-01-01, 12:37 pm

*Nem célja, hogy rávesse magát a mágusra. Figyeli csupán, hogy mit tesz. Nappal van, ezen órák nem vadászatra valók, ha nem kívánja felfedni magát.
A mágus okosan viselkedik, a szemben lévő tetőre teleportálja magát. Első pillantásra talán azt hiheti, hogy nem maradt ott a támadó, s hülyét csinált magából, midőn integetni kezd.
Azonban hamarosan kiderül, hogy a macska-egér játékban a másik fél sem ügyetlen.
A kémény mögül csupán egy pillanatra lendül elő, hogy mutassa magát. A barnaköpenyes láthatja, hogyan villan elő vörös hajkoronája a kémény mögül, majd követi azt hasonló színű köpenye is. Karcsú, nőies alak pillant ki rá, ám mielőtt Shuga utolérhetné, netán varázslatot küldhetne felé, sötétlő ködöt hagy csak maga után. Jól megnézte magának a mágust, mielőtt újfent a teleportálást választotta, ám még nem jött el az ideje, hogy leszámoljon vele. Előbb még néhány tisztet kell eltennie láb alól, mielőtt levadászná azt is, ki nyomára bukkant.
Eközben Kord Vaelis már szervezi a megbeszélteket. Katonákat, civilben, hogy elfoghassák a gyilkost, ki Menion tisztjeire vadászik.
A kék virágos nő is elkészül az ebéddel, nem is sejtve, miféle játszma játszódik körülötte, s idővel eljő majd az est sötétje is, mi újabb kuncsaft érkezését jelenti a házhoz, természetesen Menion egyik tisztjéről van szó.*

Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2019-01-01, 4:02 pm

Ahogy felérek, első pillantásra sehol senki. Majd egy vörös hajzuhatag és egy hozzá tartozó vonzó nő lépett ki vörös köpenyben. Sokáig nem maradt, de nem is bánom hisz túl sok áldozat lett volna ha összecsapunk. Na meg arra se mertem fogadni hogy lenne e esélyem ellene. De érdekes játékba kezdtünk, és nem tervezem feladni. Hangos nevetésbe kezdek, majd lemászom a tetőről. Sietve indulok vissza az erődbe, újra értékelni a tervemet. Amint vissza érek hívatom Vaelist.
-Na történt némi változás. Immár legalább tudom, pontosabban láttam ki az ellenfelünk. Ha nem lennék nős esetleg még én is elhívnám randizni. De most koncentráljunk a tisztek védelmére. Lehet hogy némi ütősebb fegyverre is szükség lesz. Bár reménykedek benne hogy nem kerül használatra. Mert a hölgy egy mágus minimum, de azt se tartom kizártnak hog egy sárkány. A sikátor és a teleportálás bűze sajnos elnyomta a szaga lényegét. Így a sárkány csak tipp. Mielött azzal jönnél hogy egy sárkány nem humanoid nő vagy férfi. Az erősebb sárkányok képesek emberi alakot ölteni. Sendelben két ilyen alakot váltottat csaptunk le egy társammal. Szóval, előkelő helyre került az hogy a vöröske bizony egy szabotőr sárkány. A terv marad ugyan az csak némileg átütőbb fegyverek kellenek. Mivel tudja hogy vadászom rá, de nem tart ellenfélnek, ma tuti lecsap egy tisztre.
Átnézem annak a negyednek a tervrajzát, majd a szárnysegédem remélhetőleg tájékozott véleményét kérem hol nem lakik kurtizán, és oda elhelyezni az egységeket. Pár katonát álruhába tervezek öltöztetni. Majd lesni kell melyik idióta tiszt megy arra és követni. Imádkozom hogy a lány gyorsan válasszon, de lehet hogy rá segítek.
-Hoz másik rangjelzést ami ugyan értékesebb pozíciót sejtet, és szerez némi hajfestéket vagy lisztet, ideje másképp kinéznem és csalivá válni-. Megborotválkozom, és amint valamelyik hajfestésre alkalmas tárgyal vissza ér átfestem a hajamat. Az arcom kicsit kialvatlanabbra és öregebbre sminkelem. Nem viszem túlzásba, csak annyira hogy hihető legyen. Ne egy reklám felirat villogjon felettem hogy csali. A ball csizmámba szerzek egy dugót amit félbe vágok és elhelyezem az egyiket mintha sántítanék. Meg leakasztok egy díszesebb sétabotot az egyik tiszt szállásáról, csak nem fogja hiányolni. Azután amikor eljön az idő elindulok a randimra a kedves hölgyhöz.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2019-01-02, 5:15 pm

*Kord Vaelis bólont. Még mindig nem rajong a mágusért, de kapott egy feladatot és azt végrehajtja.
A sárkány szóra azért ingatja a fejét. Menionban nincsenek sárkányok, de nem teszi szóvá.
A háború itt másképp jelentkezik, a készültség is megvan, a menekültek is megvannak, tán mindenki ezt hiszi az utolsó végvárnak, mit a sárkányok megtámadnának Verinol elestéről még nem hallottak, de hát a sárkányok arra vették az irányt. Nyugatot pusztítják, hamarabb fordulnak Verinol ellen, mint a messze délen fekvő Menion végvára felé.
Kord Vaelis nem rendelkezik mindenről információval, de meg tudja szerezni. A tisztek azért sok mindent tudnak, és a kapitánynak is megvannak a maga belső ellenőrei, akikkel figyelteti a tevékenységüket.
Így idővel megkerülnek Shuga kérésére a válaszok, s már tudhatja, hová helyezzen katonákat.
A rangjelzés megszerzése érdekes kérdés, ahhoz Kord még a kapitánytól kell, hogy felhatalmazást szerezzen, azonban Tarisnak fontosabb, hogy meglegyen a gyilkos, mint hogy akadályt gördítsen a nyomozás elé.
Shuga lassan megkap mindent, s így elindulhat a kedves hölgyhöz randevúra.
Az utcák csendesek és nyugodtak, néhol hallani egy egy kutya csaholását, azonban a kék virágos hölgy házáig nem éri támadás őt.*
Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2019-05-25, 3:06 pm

Ahogy haladok, így sántítva bottal. Na meg némi álcával, szinte röhöghetnékem támad, persze csak önmagamon. De most a vadászat az első, és finom célpontom akadt. No persze az sem gond hogy Furia egyik szemecskéje az. Irány a kedves hölgy. Az ajtaján erős, céltudatos kopogással jelzi érkezését. Ahogy belép az ajtón köszönti a nőt.
-Jó estét kisaszony. Gondoltam meglátogatom, sok szépet és jót hallottam már kiskegyedről.
Az ajtót becsukva csendesebben folytatja, hisz ki tudja ki fülelhet.
-Bocs hogy ma estére kicsit rontom az üzletmenetet, de épp vadászom valakire, mint délután már említettem. Mennyi időt szoktak itt eltőlteni, és kb miről hencegnek amikor itt vannak?
Ha ad bármi hasznosat az is jó, de inkább a saját tetteivel teszi hangsúlyosabbá a préda szerepét. Mindezt hangosan közli immár.
-Tudod kislány Sendelben rajtam kívűl csak pár elf jutott el a sárkányok táborába. Nem szerénység, de én őltem meg ott a legtöbb sárkányt. Hm igaz az elfeknek érkezése se volt a dologra. Az egyetlen problémát az egyik erősebb sárkányuk, és egy fekete szörnyeteg jelentette.- Nesze neked Furia.- De ha lett volna időm, és esélyem vele is harcoltam volna. -Kb fél percig, amíg el nem fúj a francba az energia löketével.- De a csapat érdekében menekülőre kellett fogni, hisz tombólni kezdtek a táborukat ért támadás miatt. Mintha nehezen hitték volna hogy van olyan HŐS mint én aki eléjük megy és nem várakozik bujdokolva holmi vezetői utasításra várva. Tehát ma nagyon szerencsés vagy hogy velem tölthetsz némi időt.
A megfelelő időhúzás után, azért fizetve azt amit elvár ilyenkor, noha ténylegesen semmi se történt. Spiccesen távozok és hangosan énekel, majd az alra járó civileknek vidáman oda tisztelegve és ballagagok tovább. Érzékeim élesre fenve figyelem, a lány jelenlétére utaló összes nyomot. Mnd szaglás mind mágia terén. Figyelve az esetleges rágcsálók hiányát is hisz egy sárkánytól még a patkányok is menekűlnek.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2019-06-09, 10:05 pm

*A hölgy nem gördít akadályt a tiszt nyomozása elé. Csak bólint csendesen, akadt már tiszt, ki nem kívánta, hogy avatatlan fülek hallhassák, miket suttog ki a kék virágos vendéglátó hajlékában.*
- Fertályóra talán…
*Suttogják ajkai, midőn felmerül a kérdés az időre vonatkozón.
Az idő pedig gyorsan telik, s midőn a mágus kilép az ajtón. Eltétetik a szokásos díj is.
Noha a békés idő még békésebbnek tűnik, a nyugalom illékony.
Bizony hamarvást eltűnnek nem csak a rágcsálók, hanem a macskák is biztonságba húzódnak. Megszűnik a kandúrok udvarlása, egymással a nőstényért folytatott harcuk.
Csend honol, a kutyák is behúzódnak biztos helyükre, mert náluknál nagyobb ragadozó kezd vadászni.
A hirtelen beállt csend azonban még nem árulja el a vadász hollétét, sem közelségét, sem távolságát.
A vörös köpeny sem villan fel, hogy mutassa a vadász jelenlétét.
A sántikáló, hangoskodó, s ekképp feltűnő mágus még nyugalomban vonulhat tovább.
Érezheti azonban a figyelő szemeket, hisz minden jel arra utal, a vadászat megkezdődött.*

Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2019-06-11, 9:47 am

Ahogy haladok az úton, a negyed zajai elhalkulnak, majd eltűnnek, ha mosolyoghatnék teli vigyorral tenném. A prédám megérkezett, de hogy ki fog győzni, nos, az rejtély. A legtöbb ember sikítva menekülne a sárkányok elől. Velem ez nem történhet meg, Sendelben elkapott a hév, és pár fontos dolgot elfelejtettem begyűjteni. Amikre most lehetőségem van. Pár csepp sárkányvér, egy kis bőr darab abból a kemény bőréből. Na meg, ha sikerül a karmából is szerezni, akkor neki állhatok a tervem második fázisának. Természetesen az is veszélyt rejt, pláne ha egyes istenek kibökik mire is készülök. Az rengeteg problémát vetne fel. De egy ereklye már nálam van, és mázlimra pont a legijesztőbb istené, így vele már csak akkor találkozik ha… Itt alaposan körül nézek semmi kedvem Dremerrel találkozni, viszont egy sárkánnyal vívott harcnak áldozatai is lesznek.  Elsődlegesen persze a sárkány, de ezen még ráérek agyalni. Most inkább vidám kocsma és katonadalokat keverve össze éneklek. Ezzel is tetézve azt a helyzetet, hogy nem szúrtam ki azt a vörös hajú szépséget, akit nagyon meg fogok tépni az elkövetkező órákban. Persze ha pechem van és a vöröske egy ősi, akkor inkább csomagolok. De ez kizárt, mi miatt esne ide egy ősi az otthoni hegyek közül. Remélhetőleg a katonák felkészültek, mert a jelzést hamar látják, de hogy ide is jönnek e nos az már tőlük függ. Döngő léptekkel haladok a vadászom felé.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2019-06-29, 9:48 pm

*A nyomozó halad a maga útján, míg a vadász a nyomában. A vadászat megkezdődik, s a nyomozó érezheti, nyomában vannak. A vadász vörös köpenye egy távolabbi sarok mögül villan elő.
Nem is köpeny az, inkább valamiféle könnyű lepel, mi nimfa mód sejteti a vadász eszméletlen alakját, domborulatait, hegyeit-völgyeit, mik férfiember számára kéjt sejtetők.
A vadász azonban nem marad helyén, első csalétkét „letette”, s noha a prédája kielégültnek mondható a kék virágos nő házából távozván, közel sem ez minden terve.
Menion tisztjei szépen fogynak, s tán lehetséges mondani, ez idő alatt gyengült is valamicskét a vár védelme.
A döngő léptek megtévesztők, ám a vadász nem óvatlan, noha lenézi e kétlábú faj kéjvágyó lényeit.
Ha Shuga meg is érkezik, hűlt helyét találja csupán, s egy másik sarok mögül bukkan fel, a vörös lepel. A nőszemély mosolya is kivehető, incselkedik vele, ujja mozgása hívogató, vöröslő ajkai vonzóak.
Ám újfent eltűnik, mintha macska játszana az egérrel.
Vajon Shuga mit lép? Követi a személyt? Tán próbálja máris rázárni a csapdát a vadászra?*

Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2019-07-22, 5:06 pm

A tervem csodásan alakul, a kérdés hogy valóban a városban tervezek harcolni a sárkánnyal. Esetleg más áthidaló megoldást keresek, hisz mégse tolhatom le a térképről Meniont egyetlen sárkány miatt. Mindegy is, most, hogy a vadász is megérkezett ideje hogy a préda, azaz én is belebóklásszon a szörny karmaiba. Az illata belengi az utcát, persze ezt rajtam kívül csak az állatok érzik, én is csak azért mert feszülten lesem az utóbbi években a sárkányokat. Na de térjünk vissza a vöröskére. A nő avagy lány macska egér játékot játszik velem, én meg mint kapatos tiszt miért ne ugranék bele egy kis mókába. Ami ráadásul ingyen van. Na persze ez a móka teljesen más véget fog érni mint az eddigiek. Folyamatosan mutatja meg magát, és tűnik el onnan mire odáig sántikálok.
-Ejnye kislány, ne játssz egy tisztel ilyen játékot. Tudok ennél jobb szórakozást is, ami kellemesebb mint ez a bújócska. Had adjak legalább egy csókot, hogy tudjam valódi vagy és nem hallucinálok. Na búj elő, nem esz meg a bácsi csak kicsit megkóstol.
Magamban fetrengek a röhögéstől, de tény az emberek ritka mód élvezik egy fél pucér nő látványát. Aki még hergeli is az áldozatát. Na persze én sem vagyok szent e témában, hisz rengeteg kárvallott nőt vigasztaltam meg akik valamilyen formában vigasztalásra és egyébre szorultak. Hogy nem vagyok hűséges típus? Hát nem vagyok, hisz a nejem gyakorlatilag dobott. Na meg nem is tetem vaksági és kizárólagossági szerződést. De ha Mia mással is kavarni mer az illetőt beleépítem egy vadi új menhirbe az biztos. Na de térjünk vissza a sárkányra. A nő egyre mélyebben terel a saját csapdája felé, én meg ittasan bóklászom utána, mint egy kangörcsös főtiszt.
-Naaa kicsikém, ne fuss már el. Komolyan a végén még haza sántikálok inkább mint hogy itt botorkáljak. Gyere elő csini kislány, beszélgessünk kicsit vidámabb dolgokról.
Adom a lovat a nő csapdája alá, de tény egy idő után remélem megtámad végre. Mert kezd idegesítő lenni a csizmában a dugó.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2019-07-31, 9:34 pm

*A bicegő tisztet csalogatja a sárkány, a kérdés csupán az, ki játszik kivel?
A vörös nőstény ezúttal kissé hosszabban mutatja magát. Domborulatai megjelennek, majd eltűnnek, vörös haja szenvedélyt sejtet, mi a legtöbb férfiban felkelti a kéjvágyat.
Noha hinni lehet, játéka csupán egy nőszemély játéka, a tisztek ekkorra már elveszítik fejüket, s máshova helyezik központjukat.
A nő hagyja, hogy a tiszt megközelítse őt. Hagyja, hogy szemügyre vehesse dús, formásan domborodó kebleit, lapos hasát, hosszú combjai között csábítón ringó ölét, s csípőjének mozgása minden lépténél vonzó mód lendül tovább.
Vöröslő ajkai sejtelmes mosolyra húzódnak, miközben ujjával hívogató mozdulatot tesz.
Ha Shuga közelebb merészkedik hozzá, immáron búgó hangon hívja.*
- Tarts velem, erős férfit akarok, ki tudja, mi kell egy vágyakkal teli nőnek…!
*E szavakat követőn ismét eltűnik a sarok mögött, hadd sántikáljon a tiszt még kissé tovább, midőn ismét megjelenik, ismét közelebb engedi magához az eddigieknél. Tán, ha ügyes, a férfi, immáron karjaiba is veheti a nőt, hogy karcsú derekát ölelhesse.*
Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2019-08-18, 3:38 pm

A mesélő kérdésére a válasz egyszerű, mindenki mindenkivel. És közel azonos okból, bár a végeredmény még nem eldöntött, hisz a hölgy ugyan tényleg vonzó még emberként is. Már ha nem veszem figyelembe azt a pár tonnányi hízást, ami az alakváltásból következhet a lánynál, noha még azon alakban is lehet vonzó.  Aki még jobban elő adja a csáb táncát, ami más esetben, nos akár szórakoztató is lehetne, de most ehh, majd máskor más hol mással.
–Ne siess már kicsi lány, had zárjalak a karomba. Megmutatom neked, hogy eddig egy életerős férfival se találkoztál. Aztán még a végén velem is maradsz, annyira megkedvelsz. ~Vagy megeszem a lelked, de így is úgy is együtt maradunk kicsim.~
Lépek a nő közelébe botorkálva, de a némber már megint kisiklik a következő saroknál a karomból. A következő saroknál már, figyelek és a karját elkapva magamhoz rántom, és ölelésbe zárom. A nyakát és az arcát csókokkal halmozom el. Miközben azt a karom szabaddá teszem, ami a kezét fogta, ha esetleg készülne, valamire én is reagálhassak. De a sötétebbik felem viccesebb ötletet javasol, és a nő fülébe súgok sárkány nyelven.
-Ek hoop dat Furia jou beloon vir hierdie sukkelende liefie wat jy kry. (Remélem Furia megdicsér ezért a verésért édesem, amit most kapsz.)
Egy tiszta energia lökettel hasba lövöm a nőt.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2019-09-05, 8:25 pm

//Bocsi a késésért//

*A tiszt ügyesebb, mint egy sántától várná a nőstény. Megragadja, s magához rántja, s azt teszi, mit eddig a többi kétlábú hím is.
A nőstény meglepetése ennél nagyobb, midőn a lenézett hím meglepi egy energia lökettel.
Nem sebzi meg súlyosan, ám az löket kitépi a mágus kezeiből, s távolabb löki. A meglepetés hatására összegörnyed, s épp csak van ideje, ereje a teleport igéjét elrebegni.
Hol megjelenik – egy nem túl távoli háztetőn – vesz néhány nagy levegőt. Van ideje, s helye arra, hogy rendezze gondolatait, s rendeződjön kétlábú alakja is. A másik varázstudó, ám a kétlábúak nem beszélik nyelvüket. Nem volt sárkányszaga, pedig elég közel volt hozzá, felismerte volna, ha fajtárssal van dolga.
A vörös nőstény szemei sárgán izzanak fel.*
- Ez a büdös korcs!
*A szagát már ismeri, s így aztán rögvest közelebb is kerül hozzá. A tetőkön átlendülve könnyedén közelíti meg a prédát.
A tetőről is támadhatna, ám nem teszi. Leugrik onnan, s midőn féltérden talajt ér, balját már löki is előre. Lángcsóva csap ki belőle, s öleli körbe a prédát. A tűz éget, noha a célja nem az, hogy egyből öljön. Megrántja a tűzből lett kötelet, s vörös karmokká változott keze felé rántja Shugát.*
Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime2019-10-01, 12:24 pm

//Ne kérj bocsot, te munka miatt én meg más miatt kések: D //

A helyzetem remek, a nő hátralökődik, bár mint sejtettem és igazam is lett. Nem mintha örülnék neki, de az ellenfelem egy sárkány. Tapsoljuk meg a hülye fejemet, mert most felidegesítettem. Gyorsan megszabadulok az idegesítő tényezőktől. Pontosabban, csak a paróka és a fölös kiegészítőkre volt időm. A sárkányhölgy megjelent, és egy tűzvarázslattal megkötözött, a varázslat vége még a kezében van, így csak a vakoknak nem esik le, mit tervez. De ketten játsszuk ezt, a dugó nélküli lábammal pont akkor ugrom felé, amikor megránt. Remélem nem lesz mérges, hogy nem csak ő ránt karmokat, és talán az sem okoz nála sértődést, hogy a tüzére lecserélem a bőröm. A ruhám éghet én nem. Furián is elégtételt kell még vennem, egy sárkány sem okozhat zűrt a terveimben. Persze a jelentős probléma ott kezdődik, hogy míg a lányt le tudnám verni. Addig Furián még csak kosz foltot se vagyok képes ejteni. De most törődjünk a lánnyal, aki épp kibelezne. Az hogy hamarabb érkezem, mint ő várna, nem biztos, hogy előny. De valószínű ő is megsérül velem együtt.
-Na mi van? Ennyire telik csak? Vagy az a sötétpikkelyes nőszemély megtiltotta az eredeti alakod használatát? De csak hogy tud nem egyedül jöttem a randira.
Erősen biztos, hogy telibe fog kapni de még így sem adhatom fel a kötelességem, a jelzést az égre küldöm. Aztán becsapódok a karmokba, na meg ő is az enyémbe. A gond ezzel az hogy míg ő tiszta találatot érhet el, én a jelzéssel kicsit lemaradhatok. Viszont ezek a karmok engem nem ölnek meg, hisz rohadtul nem vagyok ember, váltok teljes alakba becsapódás végén, őt is elsodorva. Ennek egyetlen előnye van csak, az hogy megszabadulok attól az idegesítő dugótól.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Menion - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menion   Menion - Page 15 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Menion
Vissza az elejére 
15 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Lanuria világa :: Déli szeglet-
Ugrás: