LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő szoba!

Go down 
+40
Singarme
Furia
Aventhis
Zeig Wihashi
Eclair
Lyn Zanírdûr
Fatima Ferses
Arya D'hrodo
Randalor Arthan
Haleran
Nasuada
Elkator Rayen
Lothár Von Falkenhausen
Don Tirion Esteban
Edward Dylan
Elonar
Thalion Órëa
Roober
Shen
Alasea Nuryen
Raman
Élesszemű Caladster
Gylnar Radek
Regélő
Sol
Görbelábú Frikk
Marius Dior
Sou
Mitsuko Midnight
Hisame
Admin 2
Thaloma
Neloria Kinkaid
Carnë
Sydney H. Low
Helen Hoa
Kain Namelyr
Főadmin
Akahana
Alex Ian Keegan
44 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-22, 6:39 pm

=^.^= újra itt van újra itt van XD
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-22, 10:59 pm

és már be is hoztam a lemaradásom mesében Wink
Vissza az elejére Go down
Fatima Ferses
Éj elf
Fatima Ferses


Hozzászólások száma : 332
Életkor : 215
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-23, 9:32 am

Szép hosszú, s összeszedett hsz lett! Smile
Szeretem, amikor valaki összerakja a sok karakter által szétdobált mondatokat, s cselekvéseket. Smile
Vissza az elejére Go down
Főadmin
Admin
Főadmin


Hozzászólások száma : 981

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-23, 10:01 am

Hadd csatlakozzak én is! Smile
Örömmel látom a nagy részvételt és hogy milyen egyéni és minőségi hozzászólások születnek.
Csak így tovább! lol!
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-23, 10:30 am

XD hát azért remélem egy kórházi ellátást tud biztosítani a Főadmin Very Happy XD amikor megláttam hogy Kain Akahana Carne Thalion és még mi egymás szövegét kell összegeznem szó szerint leestem az ágyról XD pedig nem is szándékosan nem voltam hétvégén XD
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-23, 10:32 am

Köszi Fatima Smile de az érdem főleg Mitsié. ő már előttem összeszedte a javát, de attól még "megszenvedtem" vele Very Happy
Vissza az elejére Go down
Formenya Hyalma
Szürkeköpenyes
Formenya Hyalma


Hozzászólások száma : 53
Életkor : 35

Character sheet
Nép: Mágusok

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-23, 5:48 pm

azt aaaa...
Fatima, ti nagyon durván nyomjátok már azt a harcot. Állat jó! cheers
Vissza az elejére Go down
Fatima Ferses
Éj elf
Fatima Ferses


Hozzászólások száma : 332
Életkor : 215
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-23, 5:57 pm

Örülök, hogy tetszik. Én is élvezem. Smile
Vissza az elejére Go down
Sydney H. Low

Sydney H. Low


Hozzászólások száma : 311
Életkor : 33
Munkahely : a világ felfedezendő, kiismerendő részein

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-23, 7:16 pm

Szerintem is nagyon kemény játszmában vagytok. Smile Nekem is nagyon tetszik a harcotok.

Harc! Kedves modik, remélem, nem rontottam el semmit sem a hszemben a kockázással. Embarassed
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-23, 7:23 pm

Sydney Very Happy már megint merre csavarogsz? Very Happy és mily újféle bajba keveredtél? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sydney H. Low

Sydney H. Low


Hozzászólások száma : 311
Életkor : 33
Munkahely : a világ felfedezendő, kiismerendő részein

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-23, 7:28 pm

Csak lovagolok. XDDD

Jut eszembe lovaglás. Érdekelne, hogy számít-e valamiképpen a harcban, hogy én lovon vagyok. Evidens így elvileg gyorsabb is a támadás és nehezebben is támadható vagyok? Hiszen ha kell el tudok a közeléből lovagolni.
Vagy nincs ilyen kidolgozva még? Bocsánat, hogy ha hülyeséget kérdeztem. Shocked
Vissza az elejére Go down
Sydney H. Low

Sydney H. Low


Hozzászólások száma : 311
Életkor : 33
Munkahely : a világ felfedezendő, kiismerendő részein

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-23, 7:31 pm

Mitsuko! Smile))

Egyébként totálisan lekötöttek az utóbbi napokban. Előbb a meló itthol, majd a debreceni karnevál és az egész hétvége, amit szinte elcsavarogtam. XD
De nagyon jól éreztem magam! Egészen megrészegített a karneváli forgatag. drunken
Vissza az elejére Go down
Tyr Pak

Tyr Pak


Hozzászólások száma : 62

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-23, 10:34 pm

Sydney

A számolásnál, ahogy láttam, csak annyit rontottál, hogy lehagytad Grull vértjét Wink.

A lovaglás (még) nincs beleépítve a harcrendszerbe, elég sok extra szempontot jelentene, hiszen nem feltétlen téged fog támadni az érintet. Ebben az esetben pedig hátasodat is fel kellene ruházni mindenféle tulajdonsággal.
Vissza az elejére Go down
Akahana
Istennő
Akahana


Hozzászólások száma : 1106
Munkahely : Holdistennő és a vadászatok segítője

Character sheet
Nép: Istenek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-24, 8:46 am

Juj, ti aztán bele lendültetek az írásba... asszem én is elsprintelek Olassie-hoz írni, mivel itt már csak nagyobb lemaradás lehet, kisebb nem hinném...


A hozzászólást Akahana összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-08-24, 10:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Don Tirion Esteban

Don Tirion Esteban


Hozzászólások száma : 77
Életkor : 42

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-24, 9:44 am

Sydney: A lovaglás egyfajta "roham" bónuszt jelenthetne legfeljebb, esetleg annyit, hogy magasabban vagy, de ha hozzávesszük, hogy akkor neked is külön képzettnek kell lenned a lovon való harcban tényleg elég sok plusz szempont jelenne meg. Talán a rohamozó támadást még be lehet vezetni ha a modik/adminok akarják és sikerül valahogy jól megoldaniuk. Az "el tudok a közeléből lovagolni" nem igazán számít, mert egy másodperc alatt is lehet támadni, valamint te is csak akkor tudsz amikor ott vagy (feltéve hogy közelharci fegyver, íjjal természetesen lehetséges "menekülés" közben visszafele lövöldözni de ez rengeteg gyakorlás a sima íjászaton túl is és mindenképp pontatlanabb. Ha az ellenségnek mondjuk lándzsája van akkor pedig éppen te vagy a rossz helyzetben mert még oda se érsz ő már vagy téged vagy a lovadat támadni tudja. Ja igen és azt is vegyük figyelembe, hogy egy csatamén lassú, de sokat bír mind súly mind sérülés szempontjából, viszont nagyon drága, míg egy olcsóbb ló lehet hogy gyorsabban vágtázik, de hamarabb kidől az ember alól. És ha mondjuk vágta közben lövik le alattad a lovat akkor az esés közben jó eséllyel kitöröd a nyakad.

Esetleg annyi lehetne tenni, hogy hozni egy +-X-es korlátot, amit a mesélő mond meg annak függvényében hogy a karakter épp mennyire van előnyös helyzetben. Példa: lovon rohamozol a troll ellen, így eléred a fejét, ezért kapsz +8-at a támadásodra. Nyilván most csak dobálózok a számokkal ezt az X-et majd az tudja megmondani aki a harcrendszert kitalálta és érzi hogy hogyan érdemes ha érdemes egy helyzet befolyását használni. Esetleg azért is jó lehet ez, mert egy kis taktikázásra ösztönzi a játékosokat, pl az is adhat bónuszt, ha közrefogják az ellenfelet vagy egy óriást egy szűk helyen támadnak meg, ahol nem fér el rendesen.

DTE mai hangos gondolkozását és észosztását hallották, minden jog fenntartva, amit mondtam felhasználható ellenem vagy éppen valaki más mellett.
Vissza az elejére Go down
Főadmin
Admin
Főadmin


Hozzászólások száma : 981

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-24, 10:04 am

DTE jól írta le a helyzetet, ahogy Tyr is. A harcrendszert jelenleg is elég bonyolultnak talállják többen is, a ló bevezetésére ebbe még nincs kitalálva egyszerűen, könnyen használható kiegészítés.
DTE által is leírt előnyök és hátrányok további plusz tulajdonságok bevezetését jelentenék most, nem csak a ló sebzésére, védekezésére, értékére gondolva itt, hanem az életerejére és a harcrendszer és fegyverrendszer részbeni újragondolására.
Természetesen gondolkodunk a jobbá tételén a rendszernek, és ha lesz épkézláb, könnyen használható módszer rá, akkor bele is kerül.
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net
Akahana
Istennő
Akahana


Hozzászólások száma : 1106
Munkahely : Holdistennő és a vadászatok segítője

Character sheet
Nép: Istenek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-24, 10:24 am

ohm, mielőtt valaki mélyen szidni kezd a poszt miatt, most jegyzem meg, hogy Gylé 20 szóval hosszabb a word szerint... *csakazértis megnézte*
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-24, 10:53 am

Ne már!! Hosszabbat írtam mint Aka??? Laughing Ezek után nekem is vissza kell fognom magam?? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Akahana
Istennő
Akahana


Hozzászólások száma : 1106
Munkahely : Holdistennő és a vadászatok segítője

Character sheet
Nép: Istenek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-24, 10:57 am

hát, nem tudom, de aki ezt nekem mondja, azt hozzád küldöm kezdetnek Razz
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-24, 11:06 am

Rendben Very Happy nekem menni fog a rövidebb hsz is Very Happy
Vissza az elejére Go down
Akahana
Istennő
Akahana


Hozzászólások száma : 1106
Munkahely : Holdistennő és a vadászatok segítője

Character sheet
Nép: Istenek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-24, 11:08 am

szerintem neked is, csak nem kell előttem húszat írni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-24, 11:18 am

Ha egyszer annyian vagyunk egy körben Very Happy
Vissza az elejére Go down
Akahana
Istennő
Akahana


Hozzászólások száma : 1106
Munkahely : Holdistennő és a vadászatok segítője

Character sheet
Nép: Istenek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-24, 11:36 am

igen, csak páran dupláztak, ezt kövire ne várjam ki Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-24, 11:41 am

Én nem vagyok köztük mivel most pótoltam az előző kört is Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-24, 11:45 am

XD Jó lehet h Gylé hosszabb Very Happy de attól nem jojózik az ember szeme XD kicsit levegősebb és színesebb Very Happy én pl nálad Aka azt a vöröset épp hogy ki tudtam olvasni a sok lilu után XD
Vissza az elejére Go down
Akahana
Istennő
Akahana


Hozzászólások száma : 1106
Munkahely : Holdistennő és a vadászatok segítője

Character sheet
Nép: Istenek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-24, 11:50 am

nem tudom, nekem tűzrókával tök jól elválik a két szín -.-"
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-24, 1:36 pm

oh a sunyi róka Very Happy

[Only admins are allowed to see this link]

XD
Vissza az elejére Go down
Akahana
Istennő
Akahana


Hozzászólások száma : 1106
Munkahely : Holdistennő és a vadászatok segítője

Character sheet
Nép: Istenek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-24, 2:01 pm

szerintem egész ötletes Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sydney H. Low

Sydney H. Low


Hozzászólások száma : 311
Életkor : 33
Munkahely : a világ felfedezendő, kiismerendő részein

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-24, 2:55 pm

Én értem és köszönöm szépen a példát is. Egyébként sem tartanám én sem jó ötletnek, hogy most minden kis apróság miatt megváltoztassatok egy kidolgozott és igen jól bevált rendszert.
Ó és bocsika, hogy kihagytam a számításból a vértet. Esküszöm nézegettem egy darabig a képét a felszerelései között de, sajnos az istennek sem bírtam rájönni, hogy az az első kép mit akar ábrázolni. De már tudom. Köszike és javítom is a dolgot, ha eddig netán nem tettétek meg.
Egyébként lehetne olyat kérni a "gyengébbek" kedvéért - mint én is - hogy a felszerelések kis képeinél ne csak magának a fegyvernek vagy vértnek a neve legyen ott, hanem az is, hogy pontosan mi is az? (pl kard, tőr, vért, páncél, bot stb...)
Csak azért is kérnék ilyen badarságot, mert még mindig nem jöttem rá, hogy az én "Hasfelmetszőm" tőr, vagy kard, vagy micsoda volna... Embarassed
Vissza az elejére Go down
Thalion Órëa
Elf vezér
Thalion Órëa


Hozzászólások száma : 634
Életkor : 1878
Munkahely : Elf vezér

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime2011-08-24, 4:18 pm

Kedves Sydney!

Bátorkodok én is hozzászólni, a hasfelmetsződhöz Wink
A fegyverszobákban a legtöbb, nem egyedi fegyver megtalálható.
Én még régebben átfutottam, és a hasfelmetsződ is ott van az emberekében a tőrök között.
(Lehet, hogy én egy perverz vagyok, de bejön a neve Very Happy, innen emlékszek rá)
Egyébként úgy láttam, hogy a felszereléseknél a vértek kerültek mindig az első helyre, a pajzsok, ha vannak, utána, tehát a védekező eszközök, utána a tőr, kard, fejsze, kinek mi van, íj, lándzsa.
Valahogy így sorakoznak Wink

Thalion
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő szoba! - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 33 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő szoba!
Vissza az elejére 
33 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Archívum-
Ugrás: