LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Alice Knightwalker

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alice Knightwalker

Alice Knightwalker


Hozzászólások száma : 3
Életkor : 28
Munkahely : Tanulok, ezért még csak varázssuliba járok..

Alice Knightwalker Empty
TémanyitásTárgy: Alice Knightwalker   Alice Knightwalker Icon_minitime2011-03-07, 4:44 pm

Név: Alice Elle Knightwalker
Kor: 15
Nem: Lány
Csoport: Vörösköppenyesek

Kinézet: Nézd meg az avatáromat! ^^ ( [Only admins are allowed to see this link] )

Jellem: Alice eléggé vad jellem, és nagyon hiperaktív. Nagyon könnyen fellehet idegesíteni, és akkor (Persze ha ez megtörtént) be nem áll a szája. De ezt is csak ismert környezetben csinálja. Ha olyan mellett van, akit nem ismer, akkor mindig eljátsza a felnőttet, a komoly kislányt, persze ez soha nem megy neki. Ezen kívül előszeretettel használja a varázserejét rontásokra. Ha valakit az ellenségének tart, akkor azt békává varázsolja.

Előtörténet: Pontosan tizenöt évvel ezelőtt egy névtelen kis falucskában, az egyik családban két új tagot köszönthettek. Egy ikerpár jött a világra a Knightwalker nevű családnál. Az egyik kislány én voltam, én az Alice nevet kaptam, a húgocskám pedig az Emily névre hallgatott. Szegény családban éltünk, mivel édesanyám sokat betegeskedett, édesapám pedig a máguskodással csak a napi betevőt tudta megszerezni. Teltek az évek, és a testvéremmel együtt már a tízedik életévünket töltöttük. Éppen eljött a szülinapunk, és úgy döntöttünk, hogy keresünk egymásnak valami szép virágot, és azt adjuk egymásnak ajándékba. Emily a kertünkben keresett virágot, míg én kimerészkedtem az erődbe, pedig nem is szabadott volna. Az erdőt banditák lakták, akik abból éltek, hogy az arra sétáló embereket kirabolják. Én próbáltam halkan sétálni, és kerültem a fényes helyeket, de mégis elkaptak. Éppen amikor megtaláltam a megfelelő virágot a testvéremnek, felkaptak és magukkal vittek. Mivel nem volt semmi érték nálam, ezért megtartottak maguknak. Segédnek állítottak be a banditák mágusa mellé. A banditák mágusa egy szegény öreg néni volt. Őt is elrabolták az idők során mikor még kicsi volt. Az öreg nénit Lilith-nek hívták, és nagyon megkedvelt engem, ezért kitanította nekem az összes titkát. Minden nap leült velem, és megtanította a varázslatok minden egyes titkát, és elmondta a saját tapasztalatait. Legfőképp a bájitalok készítését tanultam ki. Pontosan két évvel később, mikor tizenkét éves voltam, ezt a tudást fel is használtam arra, hogy altatót csempésszek a banditák italába, hogy míg ők alszanak, én gyorsan el tudjak menekülni. Ez a terv majdnem sikerült, de az egyik bandita csak tetette az alvást, így el tudott kapni. Éppen amikor vissza akart cibálni a sátrába, Lilith megátkozta, hogy megvakuljon, én pedig addig elmenekültem. Másnap az emberek városába találtam magam. Éhesen, és fáradtan sétáltam az utcákon, mikor hirtelen megpillantottam egy hirdetést.
„A mágus iskola megnyitja kapuit!
Fiatal gyermekeknek ingyenes, és szállást és ételt is kapnak!
A kiképzés három éves tanfolyamot jelen! Jelentkezni az iskola udvarán lehet!”
Én, persze amikor megláttam a hirdetést egyből elkezdtem futni az iskola felé. Mivel varázslatot már régebben is tanultam, ezért könnyedén végig vittem a mágus vizsgát, így megkaptam a vörös köpenyes rangot. Örültem, hogy így tizenöt évesen már igazi mágus lehetek, mint apám. Ennek örömére visszamentem abba a faluba ahol régen laktunk, de már elkéstem. A banditák észrevették, hogy megszöktem és megölték a családomat. Még az ikertestvéremet is, hiszen azt hitték, hogy ő én vagyok. Sajnos már nem tudtam őket megmenteni, de nem csüggedtem. Megesküdtem magamnak, hogy én leszek a legerősebb mágus, és feltámasztom az ikertestvéremet. Habár, még ehhez sokat kell tanulnom. De van időm, hiszen még előttem az élet..

Vissza az elejére Go down
Alice Knightwalker

Alice Knightwalker


Hozzászólások száma : 3
Életkor : 28
Munkahely : Tanulok, ezért még csak varázssuliba járok..

Alice Knightwalker Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alice Knightwalker   Alice Knightwalker Icon_minitime2011-07-27, 5:44 pm

Kész az előtörim! Lehet ellenőrizni Admin bácsi! ^^
Vissza az elejére Go down
Admin 2

Admin 2


Hozzászólások száma : 519

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Alice Knightwalker Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alice Knightwalker   Alice Knightwalker Icon_minitime2011-07-27, 8:39 pm

Kedves Alice!

Elolvastam az előtörténeted.
A kinézetet mindenkinek le kell írnia, hiszen nem elég az avatár, amit akkor cserél le a játékos, amikor neki tetszik. Smile
Kis magyarázatot várnék még arra is, hogy Lilith miért maradt a banditákkal, hiszen mágusként bizonyára voltak eszközei ellenük, ahogy pl. megvakította egyiküket.
Az ingyenes mágusiskolára csak annyi magyarázatt várnék, hogy ki és miért ingyen ad oktatást, szállást és ételt is a diákoknak. Erre éveken át még egy mágusnak is meg kell teremtenie azt, amiből fizeti a diákok ellátását:)
Kérlek, javítsd ezeket, hogy elfogadhassam az előtörténeted! Addig viszont sajnos ELUTASÍTOM.

Admin 2
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alice Knightwalker Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alice Knightwalker   Alice Knightwalker Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Alice Knightwalker
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Archívum-
Ugrás: