LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Keleti szeglet, a Remény tengerének partja

Go down 
+27
Mia Ruton
Daxa Lavenir
Roober
Rasenth
Feynras
Moozen
Markus de Berend
Ryn von Samok
Vogon Beebebrox
Fela Husani
Yrrezann
Edhelindha
Glorien
Merilien Lumel'Auvrea
Nawarean
Furia
Cloud Revan's
Lysanor Eweny
Sou
Darthys Indoril
Miranda Walchot
Silarona
Akahana
Eclair
Edward Dylan
Lothár Von Falkenhausen
Mesélő
31 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-05-16, 9:46 pm

Lanuria keleti partvidéke egyetlen hatalmas öblöt alkot. Ezt a területet nevezik Keleti szegletnek.
Itt összpontosul az ország gazdasági erejének jelentős része. Valian, Lanuria fővárosa, Tarsis, valamint Norlan található itt. A Keleti szeglet északi végén terül el a Lussa tőzegláp, ahol a mocsári törpék többsége él.
Jó minőségű utak kötik össze a városokat, hogy könnyítsék a kereskedelmet. Karavánok járják őket, hogy a tenger felől az árut a birodalom különböző vidékeire szállítsák, s onnan vissza az ott vásároltakat.
Itt ömlik a Remény tengerébe a Hajnal folyó is, s a parton sziklás és lágyabb, homokos szakaszok váltják egymást, kiváló lehetőséget nyújtva a tenger örömeit élvezni kívánóknak


Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Keleti_szeglet2_by_stixion-das9j9z
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-05-25, 6:10 pm

// Februári 2. küldetés - Barát vagy ellenség? //

* Kis változatosságra vágyott, ahol nincs zöldellő erdő, kiszáradt sivatag vagy esetleg dombos hegyvidék. Valami újat keresett, amit eddig nem látott. Szóbeszédekből hallotta, a Keleti szegletnél van egy Tengerpart, homokos talaj, lenyűgöző látvány. Ugyan vannak sziklák, meg a folyó is itt ömlik bele a tengerbe, nem zavarja ez a tény őt.
~ Kellemes látvány, egyszerűen gyönyörű. ~ Szól magában, beszippantja a tengeri levegőt, melyet a szél idefújja hozzá. sétára indul, nem számít társaságra, inkább jobban odafigyel a pihenésre, a kikapcsolódásra. Egyszer kétszer mindenkinek, nem lehet állandóan úton, állandóan csak a kalandokat keresni, egyszer kétszer érdemes megpihenni. Ő is így tesz most, élvezi a puha talajt a talpa alatt, meg is áll leül a homokba, a tenger vizét nézi.
~ Itt lenyugodhatok egy kicsit.~ Varázslatos helyszínnek véli. Ahogy körbenéz a színek amik fogadják, kellemes a látásának, megnyugtató teljesen el tud lazulni. Pár perc múlva felkel, indul tovább a parton, fel akarja az egészet fedezni, nem szeretné felfedezetlenül hagyni. Egyre csak halad az egyik irányban, jobbára meg sem áll, egy sziklacsoportot pillant meg előtte és felmászik rá.*
~ Itt az én helyem. ~ foglalja el helyét a sziklán, kényelmesen nekidűl a kemény kőnek, elnéz a tengeren a messzeségbe. Távolra lát, s olyan messze van, hogy a távolban nem tudja milyen hajókat lát. Kereskedő vagy hadihajó, azt innen nem tudja már eldönteni. Talán a táv felétől igen. A kellemes időtöltése így zajlik, hallgatja a tenger hangját, nézi a nyaldosó hullámokat, ahogy a partra érnek.*
Vissza az elejére Go down
Lothár Von Falkenhausen
Nemes



Hozzászólások száma : 225
Életkor : 41

Character sheet
Nép: Emberek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-05-25, 6:58 pm

// Februári 2. küldetés - Barát vagy ellenség? //

*Lothár hosszú vándorlás után elér a tengerparthoz amiről út közben halott egy embertől. ~Nagyon szép a táj!~ Mondta magában. Úgy dönt elkezd sétálni egy kicsit sétálni és körbe néz. A tengeren hajókat lát, menet közben vissza gondol az otthonára, megint elkapta honvágy. ~Vajon most mi lehet otthon?~ Kérdezte magában, egy ideig még gondolkodik rajta, de hamar túl teszi magát rajta. Ezután a tengert nézi séta közben*
*Kis idő után észre vesz egy szikla csoportot amin valaki van. El indul a sziklacsoport felé és amikor oda ér észre veszi, hogy elf van ott. -Te mit csinálsz? Kérdezte az elftől. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-05-25, 7:11 pm

// Februári 2. küldetés - Barát vagy ellenség? //

* Nagyon elmélyül a gondolataiban, az idő telik múlik, nem érzékeli az időt. Hogy öt perc telt el, vagy esetleg fél óra, nem tudná megmondani. Ebben a merengésben vagy elsüppedve, így nem is igazán hallja meg, hogy éppenséggel szóltak hozzá, később ugrik be, neki hogy mintha valaki szólt volna odalentről.
~ Ki lehet az? ~ Teszi fel a kérdést magának, a gondolat záporokat elzárja, megszakítja azokat, immáron újra a környezetére figyel, így Lothár barátja csak annyit érzékelhet, hogy kissé lassan reagál rá.*
- Hello Lothár! Rég láttalak! * Kel fel helyéről, óvatosan lemászik a szikláról, elhagyva őrhelyét, hogy szemtől szembe lehessen régi barátjával. megörül a régi ismerősnek, mire természetesen megjelenik egy vigyor formájában. Amint előtte áll a másiknak, meg is öleli barátian.*
- Hogy vagy? Jól érzed magad? Ezer éve nem láttalak! * Kicsit túloz talán, hiszen az emberek nem élnek addig, de ezzel fejezi ki, hogy mennyire nagyon nagyon régen nem volt a másik társaságában.*
- Hogy én mit csinálok? Nos elmélkedtem mikor megzavartál és néztem a távolban a hajókat. Nem mindig lehet úton az ember és vándorol céltalanul. Tudod kell egy kis szünet is, egy kis pihenő. Egy két nap az egész utána mehet minden tovább. Kicsit más fajta vidékre vágytam és megkaptam * Jelenti ki mosollyal az arcán, igen ha olyan társaságában lehet akit már ismer, könnyen megnyílik az elf.*
Vissza az elejére Go down
Lothár Von Falkenhausen
Nemes



Hozzászólások száma : 225
Életkor : 41

Character sheet
Nép: Emberek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-05-25, 7:42 pm

// Februári 2. küldetés - Barát vagy ellenség? //

*Mikor az elf Lothár felé fordul észre veszi, hogy ez Wyamor Zendur a régi barátja nagyon megörült neki. Megvárta a míg az Zendur befejezi a mondani valóját, utána válaszol. -Köszönöm jól vagyok! Mondta barátságosan, majd folytatja. -De régen is volt mikor útóljára találkoztunk. Mondta mosollyal az arcán és gyorsan vissza gondol a régi időkre.*
*-Történt veled valami amíg nem találkoztunk? Kérdezte Zendurtól közben végig néz a tájon látja, hogy az égen madarak repülnek az égen, de gyorsan vissza vitte a tekintetemet Zendurra és vártam a választ a kérdésemre.~Jó látni egy régi barátot?~ Mondta magában.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-05-25, 8:30 pm

// Februári 2. küldetés - Barát vagy ellenség? //

- Hogy velem történt e valami? Nos elég sokat mesélhetnék neked, két nap után fogyna el. Ilyen a vándor élet! * mosolyog rá barátjára, aki kissé hozzá képest túlságosan is hallgatag, ezt még így elsőre betudja, hogy a másik meg van szeppenve attól, hogy újra együtt vannak. nem ejti meg ezt a másiknak, sokkal inkább ha már történetekről van szó, akkor felvet egyet.
~ Vajon melyikkel is kezdjem? ~ Gondolkozik még el hirtelen, ezzel megvárakoztatva barátját kicsit.*
- Szóval volt még kicsit régebben, hogy kocsmai bunyóba keveredtem, kicsit elkapták az arcom de nem hagytam magam. A vége az lett, hogy az utolsó talpon állót és egyben rendbontót a szakácsnő leterítette egy sodrófával. Akkorát koppant a feje, azt hittem betör neki. Szerencsére nem. * meséli, kis szünetet tart utána eszébe jut egy másik történet.*
- Képzeld múltkor az Agere sivatag szélén mentem, mikor kiraboltak ismeretlenek. Kicsit rosszul esett mikor kicsit beljebb a sivatagban ébredtem, szerencsére hála az érzékemnek, hogy megúsztam és nem haltam szomjan. * Egészen belemelegedik a történetek mesélésébe, így nehéz megállnia.*
- Ne mond, hogy veled nem történt semmi, mert akkor kénytelen leszek azt mondani rád, unalmas egy életed van. * Itt elhallgat, várja a választ a reakcióit a másiktól.*
Vissza az elejére Go down
Lothár Von Falkenhausen
Nemes



Hozzászólások száma : 225
Életkor : 41

Character sheet
Nép: Emberek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-05-25, 10:06 pm

// Februári 2. küldetés - Barát vagy ellenség? //

*Lothár érdeklődve hallgatta végig Zedurt. Nagyon csodálkozik ezeken a dolgon ami történt Zendurral. Ezután megkérdezi mi történt Lothárt. - Ne mond, hogy veled nem történt semmi, mert akkor kénytelen leszek azt mondani rád, unalmas egy életed van. Lothárt gyorsan válaszol a kérdésre.*
*-Velem nem történt olyan sok dolog mint veled. Egy kis szünetet, majd folytatja. -Kicsit régebben találkoztam egy fehér sárkánnyal és egy elf-fel akinek volt egy másik sárkány. Egy ideig együtt utaztunk és beszélgetünk, de más nem történt út közben. Fejezte be a mondani valóját. *
*Ezután Lothár kis ideig mosolyog, de ezután előveszi a pallosát és Zendur felé. Vedd elő a fegyvered! Mondta fenyegetően Zendurnak. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-05-25, 11:04 pm

// Februári 2. küldetés - Barát vagy ellenség? //

* Nem igazán lelkesen mesél Lothár, ráadásul elég lényegre törően. Attól, hogy mér a másik utazott két sárkánnyal, nem jelent semmit, unalmasnak véli. Semmi közös kaland, csak közös utazás. Ő rég talán elunta volna a két sárkány társaságát.Ő is tudna ilyen történeteket mesélni, van bőven olyan története, amiben csak arról tudna mesélni milyen unalmas volt az utazás bizonyos illetőkkel.*
- Ez nem sok, derék dolog két sárkánnyal utazni. * ennyi elismerést ad a másiknak, többet nem kap.nyugodtan néz mosolyogva a másikra, viszont amikor előveszi a pallosát a másik, akkor nem tud mit kezdeni, arcáról lefagy a mosoly.*
- Miért vegyem elő a fegyverem? Jól vagy? * S gyorsan megfogalmazódik, nem e valami más lénnyel van dolga, aki felvette barátja alakját. Előhúzza hát fegyverét, a szablyáját és védekezően maga előtt tartja.*
- Biztosan jól vagy Lothár? * némi aggódás van a hangjában, reméli a másik csak rossz viccnek szánja és nem véresen komolyan. Nem szeretné régi ismerősével megküzdeni és megsebesíteni.*
- Figyelj ez most nagyon rossz vicc! * Szól neki határozottan, miközben nyugodt próbál maradni e helyzetben.*
Vissza az elejére Go down
Lothár Von Falkenhausen
Nemes



Hozzászólások száma : 225
Életkor : 41

Character sheet
Nép: Emberek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-05-25, 11:29 pm

// Februári 2. küldetés - Barát vagy ellenség? //

*Zendur nagyon meglepődött mikor meglátta, hogy Lothár a elővette a fegyverét. Elkezd beszélni Lothárhoz. - Miért vegyem elő a fegyverem? Jól vagy? Ezután előveszi a szablyáját és maga elé tartja. Ezután megkérdezi, hogy ez egy rossz amire Lothár ezt válaszolja . -Nem ez nagyon komoly Zendur! Kihívlak egy párbajra! Mondta Lothár fenyegetően és megindul felé. ~Úgy látszik sikerült átvernem!~ Mondta magában menet közben nagy vigyorral az arcán.*
*Menet közben Lothár megemeli a pallosát és az elf jobb keze felé csap, hogy lefegyverezze . -Véd magad Zendur! Kiáltott fel. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-05-25, 11:54 pm

// Februári 2. küldetés - Barát vagy ellenség? //

* Fura neki ez az egész, hogy a másik kihívja őt párbajra. Mi alapon támad, főleg úgy, hogy teljesen komolyan gondja az egészet. Neki nem tetszik ez az egész, dulakodik magában erősen, s nem is kell olyan sokáig tennie ezt, mert máris jön az első csapás felé, a keze felé, hogy ő lefegyverezze, amit persze hárít a kardjával.
~ Miért teszi? Miért? ~ Teszi fel még mindig a kérdést, de annyit nem vár, inkább cselekszik. Legjobb védekezés a támadás, tartja a mondás.*
- Nem tudom mi a baj veled! De utána fogok járni így vagy úgy * villannak meg komolyan az elf szemek, előkapja elf tőrét is. Így jobb kezében elf szablyája, míg baljában a tőr. Kitűnő ötlete támad, úgy forog lép, hogy a nap segítségére legyen abban, hogy tőr segítségével belevilágítson barátja szemébe.
~ Remélem ettől kicsit megvakul és akkor támadok ~ Gondolja el tervét, ami reméli sikeres lesz, s akkor ennek a névtelen őrületnek véget lehet venni.*
- Talán azt hiszed jó az a páncél? Csak lelassít * ejti ki a szavakat Lothár felé, hogy mondjon ő is vissza neki.*
Vissza az elejére Go down
Lothár Von Falkenhausen
Nemes



Hozzászólások száma : 225
Életkor : 41

Character sheet
Nép: Emberek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-05-26, 3:56 pm

// Februári 2. küldetés - Barát vagy ellenség? //

*Az elf hárítja Lothár támadását és hozzá szól. - Nem tudom mi a baj veled! De utána fogok járni így vagy úgy! Mondta az elf, ezután bal kezével elő vesz egy tört és elkezdek furcsán mozogni. A tőrrel a napfényt a Lothár szemébe irányítsa. Lothár elveszi az a bal kezét a kardtól feje elé tartja. -Nem ér ilyen módszerekkel harcolni! Mondta az elf-nek.*
*- Talán azt hiszed jó az a páncél? Csak lelassít! Mondta az elf Lothárnak. ~Lehet, hogy lelassít, de legalább nem vagyok olyan védetlen mint ő!~ Mondta magában és ezután elkezdett rohamozni Zendur felé, hogy fellökje őt. -Itt az ideje befejezni ezt a harcot. Mondta magában.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-05-26, 4:17 pm

// Februári 2. küldetés - Barát vagy ellenség? //

* Őt már nem érdekli a másik nyavalygása, olyan mint egy bádogba szorult féreg. Nem ő kezdte ezt az egészet, be kell viszont fejezni ezt az egész párbajt. Hogy nem ér így harcolni, ezt senki sem mondta, hogy szabály lenne. Viszont meglepően veszi tudomásul, hogy a másik fej nélkül rohamoz. Szablyáját hívja segítségül a védekezésre, törekszik hogy a másik fegyverét eltaszítja jobbra az útból, helyet adva hosszútőrének.*
- Add fel! Nem győzhetsz! * Próbálja tovább szavakkal azért, hosszútőrét indítja a közelebbi karja felé a felkar és alkar közé ahol nem védi páncél Lothárt. Talán ha kicsit lebénítja akkor utána egy kézzel nehezen fog forgatni egy olyan pallost.
~ Jobb lenne ha feladná, miért nem fejezi be? ~ Szól magában, persze figyelme a küzdelmen, minden egyes mozdulatra próbál összpontosítani. Nála van a gyorsaság a fürgeség, másiknál a védettség és az erő.
~ Lothár térj észhez! Ez nem te vagy! ~ Próbálkozik gondolattal, hátha azt felfogja a másik, ami mellett nem siklik el.*
- Nem akarlak megsérteni barátom. De most nagyon furán viselkedel, nem tudom mi ütött beléd. Talán meguntad az életet?
Vissza az elejére Go down
Lothár Von Falkenhausen
Nemes



Hozzászólások száma : 225
Életkor : 41

Character sheet
Nép: Emberek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-05-26, 4:48 pm

// Februári 2. küldetés - Barát vagy ellenség? //

*Az elf a szablyájával jobbra taszítja Lothár pallosát majd a tőrjével a bal alkarja felé csap, közben ezt mondta. - Add fel! Nem győzhetsz! A tőr eltalálja Lothár karját, ettől már nem tudja használni a fegyverét mert csak az egyik kezét tudja rendesen használni. Inkább a földre dobja a pallosát és jobb kezével a sebet fogja. -Ez nagyon fáj!- Mondta magában.*
*- Nem akarlak megsérteni barátom. De most nagyon furán viselkedel, nem tudom mi ütött beléd. Talán meguntad az életet? Kérdezte az elf Lothártól. -Feladóm a harcot! Kis rövid szünetet tartva folytatja. -Nem untam meg az életem csak tudni akartam voltam, hogy mennyit fejlődött a harci tudásod! Megint tart egy kis szünetet tart, majd folytatja. -Szerettem volna, hogy komolyan vedd a harcot, ezért viselkedtem így! Mondta majd elkezdi el látni a sebét, közben várja Zendur reakcióját.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-05-26, 6:33 pm

// Februári 2. küldetés - Barát vagy ellenség? //

* Elnézi amint Lothár eldobja a fegyverét, erre a pillanatra várt most és sikerült. Hogy ne sikerült volna? Mindig is ügyesebb volt Lothárnál, viszont harci felszereltségben elmaradt a másiktól. Ő nem forgat olyan nehéz pallosokat.
~ Szóval feladod a harcot. Reméltem is, nem lenne sok értelme fél kézzel próbálkozni. ~ A további mondatok pedig egyszerűen sokkolják, nem is tud válaszolni, hogy a másik csak mindezért volt ilyen. Nem mozog sehová, csak elgondolkozik a mostani eseményeken, miközben az már a sebeit kezdi el ellátni.*
- Nahh várj hadd segítsek! * Ezzel a sebre mutat, lassan egy hosszadalmas bűvös igét mond el, minek az lesz a hatása, hogy segít elállítani a vérzést.*
- Ellyana urielna haman khelestran, ryganda jermie lenu onoste fhenlo, almaniter cassoen barzanne * Ennyit tehet a másikért és még mielőtt a másik köszönetet vagy bármi mást mondhatna így szól.*
- Én azt hiszem most megyek * Szól határozottan, el is lép a másiktól, lassan körbetekint még egy kicsit utána így szól*
- Ég veled! Talán találkozunk * Elsétál a helyszínről, lehet hogy megsértődött, de csak az is lehet, dolga akadt valahol és gyorsan távozott.*
Vissza az elejére Go down
Lothár Von Falkenhausen
Nemes



Hozzászólások száma : 225
Életkor : 41

Character sheet
Nép: Emberek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-05-26, 9:12 pm

// Februári 2. küldetés - Barát vagy ellenség? //

*Mikor Lothár éppen a sebét próbálja el látni, az elf a sebre elmond egy varázs igét. Ellyana urielna haman khelestran, ryganda jermie lenu onoste fhenlo, almaniter cassoen barzanne! Ettől a vérzés el áll. Mielőtt Még Lothár megköszönhetné ezt mondja. - Én azt hiszem most megyek! Ezután el lép az embertől és elindul, egy kis idő után még vissza szól. - Ég veled! Talán találkozunk! Ezután elmegy.*
*~Lehet, hogy megsértettem!~ Mondta magában Lothár, ezután még csinál egy kötést a karján lévő sebre. Mikor ezzel végez felveszi a pallosát és ő is távozik. ~Többet nem csinálok ilyet!~ Mondja magában menet közben.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-06-18, 2:20 pm

// Edward Dylan – időn túli //

* Lassan halad a tengerparton, néha elnéz a tenger felé, a hullámokat figyeli, ahogy partot nyaldossa. Itt van most dolga, távolban meglát egy házat, oda készül, az egy magányosan élő mester háza. Egy üzenetet visz neki utána szabad újra. Fél óra múlva megérkezik, átadja az üzenetet, el is köszön kilépve a házból végignéz a tájon. Újra elindul, tovább figyeli a táj jellegzetességét. Megnézi a dombokat, megnézi a kisebb fákat, a homokos partot, élvezi a feléledő szeleket.
~ Pihenés. ~ Ugrik be az agyába, olyan régen pihent már sokat, jó lenne neki is egy ház amiben megpihenhetne. Ő inkább a fogadók kényelméhez szokott meg ha nagyon olyan helyen van akkor a tanoncok szállásán. Minden fehérköpenyes toronyban van tanoncoknak szállás, ahol megpihenhet az ember, nap fáradalmait kiheverni. Nincs torony így a fűvel kell beérnie, nem is akármilyen zugot néz ki magának, egy szélvédett helyet, el is terül a földön.
~ A jól megérdemelt lazítás, csak az a gond nincs takarom. ~ Kissé fázni fog, ha itt tölti az estét, ezt még nem tudja, mennyi ideig maradjon e helyen. Élvezi a nyugalmat, más részről, senki sem zavarja meg őt, szólítja meg.
~ Öreg éveimre majd itt akarok élni, saját kis mágustornyomban, hogy jól messze elláthassak. De lehet, hogy nem csak öreg éveimben kellene itt lakni. ~ Jövőjéről kezd álmodozni, ugyanis eddig sosem tehette ezt. Ebben a pillanatban megteheti, van rá ideje. Végigsimít egy fűszálon, tovább hallgatózik, élet után. Bogaraknak csak kell lennie, mert virágokat is lát. Meg is pillantja őket, elnézi őket, hogyan szállnak virágról virágra. Behunyja a szemét, olyan jól sikerül pihennie, hogy négy óra alvás után kel csak fel, kicsit fázik, feláll a helyéről kicsit mozog, bemelegítésképpen hogy a fázást elűzze tagjaiból. Sikeresség után a homokos parthoz sétál különös jeleket írva a homokba, semmi jelentőségük, inkább csak az ő szórakoztatását hivatott szolgálni. Még csak dél lehet, hamar érkezett meg ide, az alvás is jót tett neki. Kissé kócos hosszú fekete haját szabadon fújja a szél, a fonatait is kiereszti, valahol majd elkészítteti újra. Fegyverövét a fegyverével együtt, leteszi a homokba.
~ Kis edzés. ~ Naponta szokta tenni, az alakjával törődik, nem hiába néz kis formásan az a karcsú alkata. Hozzálát az edzésnek, ami csak fél órát vesz el mostani idejéből. Dolga végeztével kicsit kipirulva ül le a homokba. Megigazítja ruházatát, átadja magát a további pihenésnek.*
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-06-18, 11:19 pm

//Camilla//

*Egy nappal ezelőtt nem hitte volna, hogy ez a hely majd megfogja és arra készteti, marajon. A tenger zúgása betöltötte a fülét... honvágya lenne? Nem találta meg amiért, akiért jött, nem mehet el. Vajon most Evolyranban mi folyhat?... Mintha bármikor is a részese lett volna annak az országnak, de sebaj, bejárta a legtöbb vidékét. Még ismeretségeket is kötött, amellyek gyorsan elmúlnak és értelmüket vesztik, de valahogy, azért mégis jóleső. Ismert valakit aki nem akarta megölni, és ő sem politikai vagy fegyveres okoból közeledett hozzá. Egyszerűen csak ismerték egymást, és ez elég. Hírtelen eszébe jutott az a jelenet, az az iszonyatos jelenet mikor is olyan dúrván megcsókolta... mi késztette rá? Az egy dolog, hogy a hatása alá vonta a mágikus kő ereje, de akárhogy is, ami nincs meg benne azt nem lehet beléültetni. Nem tudja kiverni a fejéből. Ok? Miért? Neem, nem szeretheti, hiszen alig ismerik egymást, na és miért szeretne egy két lábon járó szobrot? Vagy ami mégfontosabb, milyen jogon szerethetné? Ezek kötötték le a figyelmét, amikor csak úgy elindúlt lefelé a domról ahol eddig állt, ki a partra. Oldalán a vörössárkánymintás bot, a szél kénye kedve szerint engedte megjelenni a kék köpeny mögül, majd eltüntette vele. A férfi mintha se látna se hallana, belegázolt a hűs vízbe, talán csakhogy lehűtse a gondolatait. Már majdnem térdig ment, mikor megállt. Mereven bámúlt előrre. Az hogy szinte a közvetlen közelében egy gyönyörű nő tartózkodik, egy kicsit sem tudta érdekelni. Bámúlta a meszeséget, s végül mintha látni vélné a hófehér arcát a horizonton.*

//Akiről harmadik személyben beszélek egy Evolyrani kari, majd megismered! Very Happy
Jah és remélem nem sértődős a karid...nincs mit tenni, ilyen az én Dylanem! Razz//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-06-19, 1:39 pm

// Edward //

* Fúj a szél amivel nem törődik, inkább hagyja és élvezi ahogy megborzongatja a hűs szél. Ő is a messzeségbe néz, mereven előre a gondolatai fogságában tengődve. Ezt a látképet csupán az rontja el igazán, egy férfi lép látóterébe aki egyenesen a hideg vízbe belegázol. Nézi kicsit a férfit, mikor egy olvasmányában eszébe jut, milyen félelmetes ragadozók élnek a vízben. Erre felpattan a helyéről odasiet a férfihez.*
- Uram! Mit csinál! Ne tegye, a víz tele van ragadozóval. * Bár igaz a sekélyesebb rész biztonságos, beljebb azonban ki tudja milyen ragadozók várnának a férfire. Észre se veszi magát, hogy egyszerűen belekarolt a férfibe és próbálta visszahúzni, hogy ne tegye.*
- Nem éri meg a holnapot ha teljesen bemegy, hamar vége szakad a sekélyes résznek. * Magyarázza neki, szerencsére kíváncsiságból elolvasott pár ilyen könyvet. A férfit bizony nem ereszti el, míg az vagy nem szól érte, vagy pedig sikerül meggyőzni őt. Ő legalább is nem szeretné kinn hagyni a parton a fegyverét, mert még elvihetik.*
- Meg elég hideg szeles idő van a fürdőzéshez. * Be nem áll a szája, ha emberéletről van szó mindig is komolyan makacs tud lenni és komoly. Nem szeretné ha ez az idegen csak úgy meghalna.*
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-06-21, 10:10 pm

//Camilla...bocsesz, de ez van XD//

*Vérpezsdítő volt a hűs víz, amíg valaki karon nem ragadta. Olyasmiket hadovált össze, hogy vérengző álltaok, meg a vízben tilos lenni és erőnek erejével próbálta kiráncigálni a férfit. De Dylant nem olyan könnyű elvonszolni sehová, ha egyszer nem akarja. Ha a lány túl figyelmetlen még meghúzza a karját a nagy erőlködésben. Az első két mondatot még megvárta az elf, de a többit nyugodt, ám erőteljes hanggal a nőbe folytotta, és egy egyszerű magyarázattal zárta le.*
-Nem érzek ilyen lényt a közelben.
*Átható mélykék szemeit a lányéba méllyesztette és úgy mondta ki, egyrészt megnyugtatásképp, másrészt azért, hogy engedje már el, de nem mozdúlt volna. Egyenlőre még csak meg se moccant. Ha a lány mégsem hagyna fel az eszeveszett mentéssel, és nem engedné el, egy egyszerű mozdulattal magához rántaná, majd újra elimételné az elöbbi mondatot.*
-Tud követni? Nincs ilyen lény a közelben...
ahh, de ha nagyon akarja, kimehetek.
*Lemondóan hunyta be a szemét beszéd közben. Ám még mielött elindúlt volna, vetett egy utolsó pillantást a távolba, majd nehéz léptekkel a parthoz indúlt.*


//Nagyon remélem ezek után nem azzal fogsz jönni, hogy most fog a hátsómba harapni egy, mert kissé kellemetlenül érné a haduramat, ... megjártam már ezzel Evoban, és sose fogom tudni lemosni rólla a szégyent... XD//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-06-22, 8:50 pm

// Edward //

* Végre a férfi lemond arról, tovább menjen, az viszont teljesen furán hangzik nála, miszerint a másik nem érez élőlényt a közelükben. El is engedte azon nyomban a férfit, minek toloncolja akkor. Ő lassan megindult kifelé, néha hátranéz, a másik követi ami megnyugtatja őt. Visszaérkezik a kardjához, amit fegyverövéhez csatol, ránéz a férfire. Nem szólal meg először, vívódik magában, a további beszélgetés körülményeit vizsgálja. Végül oda is lép a másikhoz utána be is mutatkozik a másiknál.*
- Camilla Nymzen, fehér köpenyes papnő * Nyújtja a kezét a másik felé, kissé meg is hajol hozzá. Nem tudja, a másik hogyan fogja az üdvözlését fogadni, csak reménykedhet benne, nem valami élet halál harcra gondol a másik.
~ Különös egy férfi, az már biztos. ~ Ezt már abból gondolta, amikor önfeledten begázolt a vízbe. Kék szemeivel néz a másik szemeibe, onnan szeretné kiolvasni a másik szándékait.*
- Mit keres ezen a vidéken? * Teszi fel nagy nehezen a kérdést, amire természetesen választ is vár, figyelmesen figyeli a másikat, rá akar jönni milyen szerzettel sodorta össze a sors.*
- Mit szólna inkább egy nyugodt sétához? * Neki ugyanis, most megjött a kedve az ilyenhez, van is társasága akivel beszélgethet.*
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-06-23, 10:52 am

*Szerencsére nem kelllett meghúznia, hogy észhez térjen. Furcsa egy nő, hogy ilyen hírtelen egy teljesen idegenért befutott egy olyan vízbe melyett veszélyesnek ítélt meg. Vajon mi vezérelhette? Közben a nő kifelé igyekszik. Visszapillant a messzeségbe majd kimegy ő is. A nő bemutatkozik. Mit ne mondjak, illedelmes hölgy, csak sajnos tudatta a férfival a rangját is. Óvatlan! Mi lenne, ha még mindig Dagorlad szolgálatában állna az elf? Már nem élne a nő. Nem nyúl a kinyújtott kézért azonnal, biztos egy kézszorításban reménykedett Camilla. Ám a férfi nem elégszik meg ennyivel. Hiszen egy gyönyörű mágus áll elötte, és a jelek szerint ártalmatlan, hiszen kit támadna meg egy fehér köpenyes? Fogja a kinyújtott hófehér kacsót és egy forró csókot nyom rá. Felegyensedve újra rámereszti mélykék szemeit, és ő is bemutatkozik.*
-Edward Dylan. Egyszerű vándor.-* A kérdésre már tudta a választ, szinte mindig, kivétel nélkül mindenki ezt kérdezi tőlle.*
-Keresek valakit.
*Hangzott a nyugodt, egyszerű válasz, az "egyszerű" vándor szájából. Majd egy újabb kérdés, melyre nem lehett nemet mondani, márcsak azért sem mert unatkozott. Nem tudja merre lehet Akira, és Evolyran pedig nem érdekli, miért is gondolkozik rajta mostanában...? Arcán egyetlen árulkodó vonás sem volt, sem pozitív sem negatív értelemben. A szemei is inkább üvegesek voltak, mint egy sötétkék égkő, de a válasz egyértelmű volt.*
-Szívesen tartanék önnel. Merre tart?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-06-23, 11:14 am

* Kézcsókot kap a kézfejére, ami ellen nem tiltakozik, legalább is nem mutatja ki mit gondol erről a kézcsókolásról. A két szempár egymásba mélyed, a férfi elmondja a saját válaszait mire ő persze elgondolkozik, kit is keres itt a férfi. Itt a tengerparton kevés ember él, azok is magányosan, esetleg kisebb család, amelyek nem szeretik még a falut sem.*
- Kit keres? * Nem habozik, megkérdezi a másiktól, hátha tud neki segíteni, dolga ugyanis most nincs, mehet bármerre Lanurián belül.*
- Én egy darabig a parton, utána amerre a lábam visz, esetleg valamilyen kaland. Most az időm olyan mint a tenger. * Mosolyog a férfire barátságosan akit most megismert, reméli azért valami barátság ki fog alakulni közte és a férfi között, azt is tudja, kell hozzá kis idő ehhez. A másik is vándorol, így természetesen kíváncsi arra a másik merre járt eddig.*
- Eddig milyen kalandokban volt része? Nekem többnyire banditákkal teli, veszélyes útjaim voltak. Engem bármilyen bandita meg akar szerezni. Gyógyítással foglalkozom, ott segítek ahol tudok, esetleg üzeneteket kézbesítek. * A lényeg, hogy ő igazán nem unatkozik, mindig van mit csinálnia, kevés szabad ideje szokott lenni, most viszont megengedheti magának azt, hogy több időt pihenjen.*
- És milyen személyt keres?
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-06-23, 11:27 am

*A nő nem tiktakozik a kézcsók ellen, ami ugyanolyan beszédes, mintha nem hagyta volna. Elindúlnak a tengerparton. Szép nagy kardot hord magánál karcsú termete ellenére. MIlyen ismerős! Az a nő sem teljesen normális, hogy nme átall egy több kilós kétélű fegyvert hordani vékonyka termete ellenére. Habár ha jól belegondol, Akira nem is olyan kis pici teremtés, mint itt elötte a máguslány. Tehát vándorol. LÉpteik mély nyomot hagynak a homokban, melyet a víz lassan elmos. A lány újabb kérdést tesz fel, mire DYlan elmosolyodik.*
-Nem. Biztosan nem ismeri. Őszintén szólva egyenlőre azt sem tudom nagyjából merre lehet.
*Majd a következő kérdés. Úgy látszik Camila szeret fecsesgni magáról. Beszédes egy nőszemélybe botlott bele. Pff, ilyen is van a világon, végül is nem élhet egymagáan egy barlang belseléyben. Az ilyen és ehhez hasonló találkozások, pedig elkerülhetetlenek.*
-Hmm, úgy látszik Lanuruia veszélyesebb mint mondják. Engem is megtámadtak már, ...egyszer.
*Utánna mindenbizonnyal tovadterjedt, hogy egy őrjöngő véres vadállat és aki a közelébe merészkedik annak vége.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-06-23, 12:17 pm

* Azt minden bizonnyal nem ismeri, azért látni láthatta esetleg, meg némileg azért neki vannak női megérzései, amit esetleg egy keresésnél fel tud használni. Most kicsit hagyja, a csend legyen az uralkodó kicsit közöttük, nem siet a válaszadással, nem kell sietnie sehová.*
- Azt gondolom, hogy nem ismerem a személyt, esetleg segíthetnék megtalálni őt, én mindig megtalálom azt amit kell keresni. Legyen az személy vagy bármi más. Esetleg mesélhetne róla, hogyan néz ki, meg a többi. Szívesen segítek. Ketten jobb esélyekkel indulunk a keresésben mint egyedül. Lanuria elég nagy de egy idő után az embernek kicsi. * Mosolyog rá Dylanra aki nem mond semmilyen érdekfeszítő történetet utazásaiból, rá is hagyja. Talán túlságosan beszél, nem hagyja szóhoz jutni a másikat.
~ Akkor kevesebb beszéd? Vajon mitől válik beszédesebbé? ~ Tűnődik, közben látszik rajta, hogy mindenképpen szeretne segíteni a másikon, egyrészt azért, hogy utána jól érezze magát a férfi, közben meg talán jól összebarátkoznak.*
- De voltak már más történeteim is. * Saját szavait megfogadva lecsökkenti a beszéd aktivitását, nem kell annyit fecsegnie, neki is jó.*
- Én a part után elmegyek északnak, a törpe városban Mardanban keresek valami munkát. Kevés törpét láttam, meg kell szoknom mogorvaságukat.
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-06-23, 12:37 pm

*Egy kellemes csendes pillanat állt közéjük. Úgy látszik a lány észrevette magát, vagy csak kifulladt. Dylan a kis szünetet kihasználva végigméri a mágust míg amaz nem néz rá. Beszélni azt tud, de a varázsereje sem rosz. Látszik, hogy már nem kezdő. Mondjuk neki nem lenne ellenfél, de nem is akar azzá válni. Jó így. Végighallgatva a kis szónoklatot maga elé meredt, majd egy rövid gonodlkodási szünet után úgy dönt valamicskét megoszthat vele.*
-Hmm, ha találkoztál már vele, szerintem biztosan emlékezhetsz rá. Elég harcias, erőszakos lányról van szó. Egy óriási nagy kardot hord magánál, amitől a világért sem vállna meg. Ennyi ami biztos.
*Egy pillanatra eszébe jutott Akira zöldre váltó szeme. Ha látta őt Camilla, ettől biztos eszébe jutna, de nem mondta el. Akkor félő, hogy meg kéne ölnie. .... Miért? Soha nem hagyunk szemtanúkat. Alapvető dolog. Habár már nem tartozott Dagorladhoz a tetteibe belevéste az idő a szokásaikat. Viszont nem akarta megölni őt, így elhalgatta ezt a kis információt. Mégha utólag rájött is, hogy végülis nincs miért megölnie. Közben a lány folytatta a párbeszédet. A "más történetekre" mosolyogva fordúlt a lány felé.*
-Abban biztos vagyok.
*Habár kedvesen szólott a lányhoz, hangja egyetlen egyszer sem utalt érzelmekre, mintha nem lennének érzései. Mintha nem lenne tudatában amit mond, vagy még inkább, hogy teste és a hangja teljes kontrasztban állt a beszédével. Érzelemmentesen élt.*
-Eredetileg a fővárosba indúltam. Habár már többszőr is változtattam uticélt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-06-23, 7:59 pm

* Kicsit gondolkozik, hogy találkozott e már olyan nővel aki elég harcias, erőszakos és nagy kardot forgat a kezében. Kicsit visszapörgeti magában az időt, feleleveníti, milyen arcokat látott és hol. Több időbe kerül ez mint gondolná, míg végül a másikkal közölnie kell a rossz hírt.*
- Sajnos nem láttam ilyen nőt. * Meg persze amennyit megadott információt a másik, abból nem lehet megtalálni egy nőt. Valószínűleg sok ilyen nőt találnának ezért nem ártana pontosítani. Inkább arra figyel fel, a másik eddig még nem érte el a fővárost. Különös egy utas lehet, hogy még nem érte el. Ő se megy minta vándor papnő, egy kezén meg tudja számolni hányszor volt a fővárosban.*
- A főváros zajos, ha szereted az olyan helyeket akkor menj csak. Én inkább ha lehet a kisebb városokban szoktam megállni, olcsóbb és a nagy zajt és zsibongást elkerülöm. Meg a főváros környékén van a legtöbb bandita. * Informálja útitársát, akivel úgy néz ki egy darabig megossza a táborhelyét. Hallgat, marad ezen a taktikánál, mert úgy tűnik számára, hogy beválik. Túlságosan nem jó fecsegni, mint egy kofa. Ahogy haladnak előre, nézi a tájat és gyönyörködik benne.
~ Nagyon szép a táj. ~ Ennyit jegyez meg magában, élvezi ahogy kicsit besüpped a homokos talajon.*
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-06-24, 11:45 am

//Camilla... ezt megbánod! Very Happy//

*Nem látott. Persze, hogy nem. Ez a lány hiába olyan feltűnő, jó érzéke van ahhoz, hogy elkerűlje azokat akikkel ő találkozik. Na meg ha találkozott volna vele Camilla, a harcias szóra biztos felkiállt, hoigy "Igen!". Szóval még mielött kimondta volna a választ, Dylan már tudta. Nem is figyelt fel a nemre. A vizet nézte, a hullámokat és mély egyhangúság vett erőt rajta. Le akart űlni valahova, és sokáig úgy maradni. Csak űlni és semmi mást nem tenni. Közben elhangzott az a pár mondat miszerint a mágus nem kedveli a zajos helyeket. Mintha ő szeretné, de nem kétséges, hogy Akira ott lehet. Hiszen a lány is keres valakit, és ennek fejében bármit megteszünk. Ezt Dylan tudja a legjobban.*
-Kivételes hely ez.-*Szólal meg végül fátyolosan, mint aki csak magnáak mondaná.*
-Ha szeretném a várost, nem óckodnék tőlle már többedeszerre is bemenni...
*Jegyzi meg végül.*
-Szóval a törpék... mondjuk ha mogorva alakokat akarsz látni, nem kell messzire menned.
*Ekkor a lány felé fordúl teljesen, és rámosolyog.*
-Sokat ismerek már, pedig csak nemrég jöttem. Bemutathatlak egynek.


A hozzászólást Edward Dylan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-06-29, 2:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-06-24, 2:29 pm

* A férfi továbbra is keveset beszél, ő pedig mindig csak azt érzi, hogy többet beszél a kelleténél. Lassan lépdelnek, ami öröm számára, eszébe jut egy ötlet és cipőjét leveszi a lábáról, érzi ahogy a talpa a homokon lépdel.
~ Mennyivel másabb, Olyan jó így mezítláb lépni. ~ Teljesen belefeledkezik, hogy érzékeivel a lépteire figyeljen, nem pedig a férfire. A kivételes hely jól cseng a fülébe, ösztönösen vállaszol csak, meglepően keveset.*
- Igen * Semmi több szó nem jön ki a száján, a mogorva alakos megjegyzésre semmit sem tesz, csupán csak halad tovább nyugodtan a saját tempójában a férfi mellett. Az hogy sok törpét ismer a másik cseppet sem izgatja ebben a helyzetben, tekintete a tengeren pihen, a távolban mint ha hajót vélne felfedezni.
~ Én törpével nem is nagyon szeretnék ismerkedni, nem azért megyek a törpe városba, hogy szórakozzak, esetleg törpékkel beszélgessek. Komoly küldetéseket kapok.~ Gondolja magában, hangosan nem mondja ki Dylannak. Lassan vége a homokos partnak, felhúzza lábára cipőjét, megigazítja a ruháját.*
- És most merre szándékozol menni? Mert jelenleg délnek megyünk
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-06-28, 4:01 pm

~Nem vette észre.... hmm.
*Kicsit mulatattó volt, ahogy elsuhant a célzó megjegyzés fölött. Mikor megállnak, a lánynak mehetnékja támad, habár elötte még mezítláb közlekedett a homokban. Dylan selytetően elmosolyodott. A lányra szegezte azokat a kék szemeket és most valahogy érzelmet kaptak. Csillogott Camilla felé, mintha sóvárogna utánna. Ám a megszokott, csendesen nyugott hangján válaszolt.*
-Igazából arra gondoltam, hogy itt tölthetném az éjszakát.
*Látványosan körbenézett, majd úgy találomra rámutatott egy félreeső helyre.*
-Az mondjuk megfelelő lenne...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime2011-06-28, 4:45 pm

* Nem, nem vette észre, mert egészen mással foglalkozik magában. Neki persze, hogy mehetnékje van, őt mindig is csábítják az újabb meg újabb kalandok, a kihívások és a megoldatlan dolgok. Nem hagyja el Dylant, ha már furán találkoztak, figyel rá. Különös dolgot figyel meg a másikon, csillognak a szemei, egyértelműen őt nézi.
~ Ezt meg mi lelte? Miért tekint rám így? ~ Ezt a nézést összepárosította a másik szavaival, kicsit körül is nézett mikor így szólalt.*
- Én estig nem akarok maradni, csak ha maradásra bírsz, esetleg kell valamiért a segítségem. * Szólal meg felé, továbbra is körülnéz, alkalmas e távorozásra, estére. Itt nincsen a közelben fa, meg valószínűleg hideg van itt este, nem olyan kellemes dolog lehet az egész. De most nem beszél tovább inkább próbál azon gondolkozni, miért nézett rá Dylan így. Elhessegeti inkább a gondolatot maga mellől.*
- Gondolod, hogy itt jólesik az alvás? Hideg lehet este. Kell mindenképpen valami ami melegen tart. * Szól nagy okosan a férfinek, leül a földre.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Keleti szeglet, a Remény tengerének partja
Vissza az elejére 
1 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Nyugati szeglet
» Keleti kikötő
» A Remény temploma
» A Remény tengere

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Lanuria világa :: Keleti szeglet :: Keleti szeglet, a tenger mellett-
Ugrás: