LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Keleti szeglet, a Remény tengerének partja

Go down 
+27
Mia Ruton
Daxa Lavenir
Roober
Rasenth
Feynras
Moozen
Markus de Berend
Ryn von Samok
Vogon Beebebrox
Fela Husani
Yrrezann
Edhelindha
Glorien
Merilien Lumel'Auvrea
Nawarean
Furia
Cloud Revan's
Lysanor Eweny
Sou
Darthys Indoril
Miranda Walchot
Silarona
Akahana
Eclair
Edward Dylan
Lothár Von Falkenhausen
Mesélő
31 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
SzerzőÜzenet
Rasenth
Fehér sárkány
Rasenth


Hozzászólások száma : 7
Életkor : 141

Character sheet
Nép: Sárkányok

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-01-16, 10:08 am

//Időntúli, valamikor a Lumel'Auvreai csata után//

Fela, Daxa





Némileg megnyugtat, hogy a hideg csillanású fegyver már nem mutat egyenesen rám, így kényelmesebben elhelyezkedhetek ülésben, a farkamat magam köré tekerve a földön.
Most, hogy nem érzem magam életveszélyben, inkább érdeklődőnek tűnhet a testtartásom, már ha valaki túllát azon, hogy sárkány vagyok, egy rémisztő bestia az ő szemükben.
Figyelem ahogy összenéznek, és belém hasít a magány... Nekem ilyen gesztusra nincsen többé lehetőségem.
A nőstény kérdése csak még élénkebbé teszi a veszteség fekete, kínzó, és túl közeli emlékét.
- Mert az enyéim mind meghaltak.
A farkam utolsó harmadán ideges rángás fut végig, nem nagyon tudom mit kezdhetnék a bennem újra felgyűlő, kínzóan fájdalmas indulattal.
A háború hírére a pofámon szinte emberi gesztus fut végig. Enyhe rémület, csalódottság, és düh keveréke, az izmaimba pedig visszatér némi feszültség.
Viszont az általa elmondottak alapján már értem, miért viselkednek így velem.
- Én nem háborúztam soha, és nem áll szándékomban bántani titeket kétlábúakat sem. De a szigetemre nem térhetek vissza. A magány elevenen felfalna...
Belegondolok, hogy talán tovább mehetnék. Biztos élnek népek máshol is. De nem érzek elég erőt magamban - és itt nem az izmaimra gondolok, hiszen azok kipihenik magukat -, hogy tovább keresgéljek.
Az elhatározás és a szilárd bizonyosság egyszerűen a semmiből ölt formát a gondolataim között:
- Maradnom kell, de nem vagyok az ellenséged, és hanem adsz rá okot, nem is leszek, erre a szavamat adom.
Lassan, a legkisebb fenyegetés nélkül, de gördülékenyen közelebb hajolok hozzá egy kicsitm hogy közelebbről nézhessen a szemebe.
Ő volt az, aki többet adott kettőnk közül, hiszen neki volt oka félni tőlem, és nem bízni bennem, mégsem próbált azonnal megölni.
Vissza az elejére Go down
Fela Husani

Fela Husani


Hozzászólások száma : 389

Character sheet
Nép: Emberek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-01-17, 9:16 am

//Időntúli a lumel'auvreai csata után Rasenth és Daxa//

*Látom, hogy engedi mind lejjebb fegyverét a lány. Én még bizalmatlan vagyok. Ambaronban eleget láttam abból, mire képes egy sárkány és bár az nem volt aljas, támadott és pusztított, nem alakoskodott, ez lehet, hogy másmilyen. Mélyre ható élmény akkor átélni és túlélni azt. Máig nem tudom, hogy a grifflovassal, aki megmentett, mi lett.
És Ambaronra emlékezve, nem futok el, mert úgysincs értelme. Lehet, hogy akkor támadna a sárkány.
Az ülésen kívül nem látok semmit a testtartásában. Nekem ugyanolyan rémisztő és veszedelmes lény, mint eddig volt.
Lehet, hogy hazudik, lehet, hogy nem. Nem láttam túl sok sárkányt ahhoz, hogy meg tudjam állapítani, ez itt más-e valamiben is, mint a többi.
A színe más, de lehet, hogy többfélék.
Megmentőm elmondja, hogy itt háború van. Nagyon igaza van, és ha a szemeimbe néz a sárkány, még valamit láthat a velőig ható félelmen kívül. Ez a valami az utálat.
Nem tudom, hogy megölték-e az övéit, vagy egyszerűen kiöregedtek, nem is érdekel.
De ha létezik olyan nép, amelyik ki tud irtani egy szigetnyi veszedelmes sárkányt, lehet, hogy jó volna tudni róluk és megszerezni magunknak őket.
Ha igazat is mond ez a sárkány, meddig tart, amíg itteni fajtársait megkeresi, vagy azok találnak rá? Meddig tart, amíg rájön, hogy oda tartozik és nekünk támad?
Kérdések ezek, amik gyorsan átfutnak a fejemen.
Remélem, hogy az elfnek is eszébe jutnak, ahogy remélem, az is, hogy nem kell mindent elsőre elhinni.
Amikor közelebb hajol az elf lányhoz, meghűl bennem a vér. Még fakóbbá válik arcom szép, barna színe.*
~Most fogja megölni…!~
*Sikít bennem a gondolat, de a rémülettől mozdulatlanná dermedek.*
Vissza az elejére Go down
Daxa Lavenir
Zöld elf
Daxa Lavenir


Hozzászólások száma : 372
Életkor : 186
Munkahely : Idomár

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-01-18, 11:59 am

Időntúli, valamikor a Lumel'Auvreai csata után

My voice



Kérdésemre megkapom a választ is, és elhúzom a számat kissé keserűn. Megértem a helyzetét, átérzem a fájdalmát, de szavai bizonyosságában nem lehetünk biztosak, hiába állítja ezt ekkora magabiztossággal. Állati jelekhez szokott szemem látja, hogy nem akar támadni, hogy megnyugodott, mikor közelebb hajol, szemeim végig futják izmait, mennyire vannak befeszítve. Ha igaz, amit mond, akkor a nyugodtsággal erős szövetségesre tehetünk szert. Vagy legalább is nem lesz egyel több ellenségünk.
- Az a baj, hogy ez nem rajtad áll... Itt a sárkányok nem olyan jó szívűek és aranyosak, mint amilyennek te tűnsz most. Háborúban nincs olyan, hogy nem állok senki oldalán, és mondd meg, hogy lehetnék biztos abban, hogy nem a saját fajtád akarok képviselni, ha döntésre kerül a sor? Ők inkább előbb megölnek, félve attól,hogy mellénk állsz, ebben biztos lehetsz. Egymást is ölik halomszámra, lelketlen és kegyetlen bestiák. Az emberek nem különben... mi is csak fenyegetést látunk benned és félünk, ugye érted? De ismerek valakit, aki talán... talán segíthet neked. - merengek el kicsit félre pillantva, majd felnézek rá. - A nevem Daxa. Neked van neved?
Vissza az elejére Go down
Daxa Lavenir
Zöld elf
Daxa Lavenir


Hozzászólások száma : 372
Életkor : 186
Munkahely : Idomár

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-02-22, 1:58 pm

Roober a csalafinta isten csábdémon

Dance of the Druids




Végül elindulunk. Szívemet gyermeki izgatottság lepi el, s ha tudnék, legszívesebben repülnék. Arakh'ist gyors lépésekre ösztönzöm, ami a kisebb méretű lónak ügetés lehet. Tudom, hogy lovaglás közben -legalább is ügetés, vagy vágta alatt- nem a legjobb beszélgetni, főleg, ha a férfinek majd kitörik a nyaka, mert felfelé kell bámulnia, de ha van mondandója, kérdése, meghallgatom és szívesen válaszolok rá. Nekem nincs különösebben, próbálom elképzelni, változott-e anyám, apám, a találkozást, s néha elkalandozik az elmém Elmiron felé is, s ilyenkor szemem sarkából lepillantok rá. Végig mérem egyenes tartását, Alserannal való összhangját, nemes arcvonásait, a szélben meglendülő hajtincsét. Egyszerre tölt el sokfajta érzéssel a látványa: öröm, szomorúság, vágy, izgalom. A vele kapcsolatos dolgokba nem merek bele gondolni, mert egyértelműen nem tudom irányítani azt, ami velem történik... pedig szeretném. Rengeteg dologtól félek vele kapcsolatban, de ezeket megtartom magamnak, még akkor is, ha meg van az esély arra, hogy megértően fordul a dologhoz.
Időközben elhagytuk Tarsis környékét, s a természet ölelt körbe minket. A nap immár delelőre állt, s mind a kron morgásain, mind magamon éreztem, hogy talán egy kis szünetre és evésre volna szükség.
- Mit szólsz egy kis ebédhez? - nézek Elmironra mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Roober
Istenség
Roober


Hozzászólások száma : 520
Munkahely : Sárkányistenség

Character sheet
Nép: Istenek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-02-23, 11:23 am

//Daxa az éhes, vad és szabad...//

*Az út szépen telik, a nagy méretű állat kitartónak bizonyul, s Alseran ügetve halad mellette. Az idő is szépen telik, s bár olyan sokat azért nem beszélnek, érezhetően kölcsönösen figyelik egymást út közben. A táj nem változik jelentősen. Facsoportok, erdők, puszta vidékek, váltakoznak, nem teljesen sík a vidék. Norlan nem a szomszédban van, főleg nem, ha télen, a hidegben kell megtenni az utat. A táj szürke és fehér képe közel sem szórakoztató, s a hótakaró szépen, ahogy egyre közelebb kerülnek majd Norlanhoz és a tengerhez, úgy tűnik el, hogy a helyét átvegye majd a sárgás-zöldes-barnás téli színvilág.
Amikor Daxa kérdezi, Elmiron is jónak látja a pihenést. Alseran ugyan még bírja, de egy megálló még senkinek sem ártott meg.*
-A megfelelő időben, a megfelelő helyen.
*Pillant körbe, mielőtt leszállna lováról, ha a helyet megfelelőnek találja Daxa is. Ha azonban az elf még menne tovább, nincs ellenére az istenségnek, ő ráér, s ennyire anyagi testét is tudja uralni.
Leszállás után az oldaltáskájába talál ételt, ha enni kezdenek majd. Szárított húst, kenyeret, ezen étkekből látszik, hogy valójában nem feltétlenül él ő úgy, mint ahogy a Nemesi udvarházban tartják a vendégeket. Fel van készülve a hosszabb utazásokra is.
Daxa is felkészült, ezt tudja, ám a lányt megvárja mindenképpen vele.
Ha kell, szívesen lesegíti a nyeregből, akár még el is kapja Daxát.*
Vissza az elejére Go down
Daxa Lavenir
Zöld elf
Daxa Lavenir


Hozzászólások száma : 372
Életkor : 186
Munkahely : Idomár

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-02-23, 6:13 pm

Roober a csalafinta isten csábdémon

Dance of the Druids




A kérdésemre furán válaszol. Ez most egy "igen, éhes vagyok."? Végül is a férfire hagyta. Nem igazán van olyan, hogy nem megfelelő idő és hely, hacsak az út és valami csata közepét nem számítjuk. Csakhogy ezeknek veszélyei nem állnak fent. Így hát megállítom Arakh'ist, könnyedén leugrok róla. A férfi jobban teszi, ha nem akar segíteni, hozzá szoktam már ahhoz, hogyan szálljak le a kronról, viszont gesztusával inkább félnék leszállni, nehogy megüssem, rúgjam lefelé menet. A mellettünk lévő fa alá ültem -lehetőleg a férfi mellé-, oldaltáskámba nyúltam és a piacon vett étkek egyikét kezdtem el majszolgatni, Elmironnal egyetemben. Csend telepedett rám, csak néha pillantottam a férfire, ügyelve, hogy vállunk finoman összeérjen. Jól esett közel lenni hozzá, szóval amennyire lehetett, kihasználtam ezt.

//Hát ez van, a halandók éhesek lesznek, az istenek meg nem Razz//
Vissza az elejére Go down
Roober
Istenség
Roober


Hozzászólások száma : 520
Munkahely : Sárkányistenség

Character sheet
Nép: Istenek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-02-24, 7:52 am

// Daxa, a szabad és vad elf //

*Nem igazán törődik azzal, hogy a lány meghökkent volna esetleg válaszán. Főképp, mert nem igazán olvassa le ezt arcáról sem.
Azonban amikor Daxa leszállni készül, az istenség nem áll útjába, természetesen hagyja, hogy maga szálljon le.
Nem tart soká helyet foglalni a fa gyökerein, s így mégsem a hóba, a hideg földre ülnek le. Daxa közel helyezkedik hozzá, s Elmiron erre csendesen mosolyog. Ha a két állatnak lenne erre szeme, láthatnák, ahogy a két alak enyhén egymás felé dől, ami tagadhatatlanul a vonzalom jele.
Az evés csendesen telik, s az istenség sem siettet semmit.
Kiterjed valója természetesen követi a világban folyó eseményeket eközben is. Végtelennek tűnhet jelenléte, amikor a sárkányok tömegeivel is jelen van, az egyedül kószáló árulókkal, s még a Keleti szeglet telénél sokkalta hidegebb Eronia fagyos területein, a hóba bújó fehér sárkányok között is.
Halandó testet öltött része azonban az ebéddel van elfoglalva. Nem királyi, de még csak igazán úrinak sem nevezhető, hétköznapi étket fogyaszt, s közben, élvezi a vörös elf közelségét.
Alseran a pihenést halk horkantásokkal fogadja, miközben közelebb merészkedik a nálánál jóval méretesebb kronhoz. Nem bújik oda, a haladásban ő is kimelegedett, s így, hogy ne izzadjon meg a hirtelen megállásban, még mozog egy keveset.
A férfi, amikor tőrét elteszi, mintegy véletlenül megérinti a lány combját kezével, s meg is simítja azt.*
- Megvan az alvó, téli táj szépsége is, ám ezen úton mégis a legnagyobb öröm számomra, hogy veled tölthetem el.
*Meleg keze még mindig ott marad a lány lábán, ha nem húzza el. Csillogó szemei Daxa kék tükreit keresik.
Ha mégis elhúzza, netán eltolja kezét, tudomásul veszi azt, s visszahúzza karját is.*
Vissza az elejére Go down
Daxa Lavenir
Zöld elf
Daxa Lavenir


Hozzászólások száma : 372
Életkor : 186
Munkahely : Idomár

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-02-26, 2:08 pm

Roober a csalafinta isten csábdémon

Dance of the Druids




Az evés csendesen telt el. Tekintetem a hóval borította földeken és fákon pihent. Néha átkúszott az állatokra, az északi szőrös lóra és a pléddel takart monstrumra. Ajkaimon halvány mosollyal fejezem be az ebédemet, mikor érzem, hogy a férfi keze hozzáér combomhoz. Lepillantok, figyelem, ahogy elteszi tőrét, majd tenyerét combomra simítja. Szavaira elmosolyodom, érzem, hogy meleg tenyere átmelegíti a nadrágot, s a combomat, amiből aztán mint terjedő láng, melegszik fel testem.
- Különös. Az emberek inkább szokták a halálhoz hasonlítani a telet, mint álomhoz. - felelem rá mosolyogva, kék szemeimet csillogva az övébe süllyesztve. Pár másodperces némaság után lesütöm pillantásom és fejemet vállára hajtom. - Én is örülök, hogy itt vagy velem. - felelem alig hallhatóan, miközben lehunyom a szemeimet. Ebben a nyugodt állapotban érzem újra azt, hogy talán inkább távolságot kellene tartanom, de nem tudok.
Vissza az elejére Go down
Roober
Istenség
Roober


Hozzászólások száma : 520
Munkahely : Sárkányistenség

Character sheet
Nép: Istenek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-02-26, 2:27 pm

//Daxa, a leányzó//

*Érzi szinte a combon nyugvó kezén pihenő pillantást. A lány nem löki el kézfejét, nem húzza el lábát, hagyja az érintést, s Elmiron ennek kimondottan örül.*
- Mert félik a halált. Van, ki úgy gondolja, az álom is kis halál, pedig mindenkinek, még a természetnek is szüksége van pihenésre. Nos…ilyenkor alszik, télen.
*Megbabonázzák a kék szemek, ahogy az övéibe süllyednek, nem is akarja elvenni onnan, egész addig, míg Daxa le nem süti pillantását, s a férfi vállára nem hajtja fejét.
A válasz, amely utolsó, rövid félmondatára érkezik, melegséggel tölti el az istenség halandó testét.
Kezével finoman megsimítja az elf combját, ügyelve arra, hogy csak hangyányival lépje át azt a határ, ahonnan már nem baráti a simítás, habár a mostani időkben a halandóknál talán már a nadrágba bújtatott comb érintése egy férfi keze által sem mondható barátinak.
Örül neki, a lány mozdulata azt sugallja számára, nem tartózkodik tőle, ellazult, azzal, hogy fejére hajtja fejét egyszersmind nyitottabbnak is tűnik.
Odafordul a vörös hajkorona felé, s belecsókol.*
- Ez egy áldott pillanat.
Vissza az elejére Go down
Daxa Lavenir
Zöld elf
Daxa Lavenir


Hozzászólások száma : 372
Életkor : 186
Munkahely : Idomár

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-02-26, 3:40 pm

Roober a csalafinta isten csábdémon

Dance of the Druids




A fülemet megüti, ahogy harmadik személyben beszél magukról. Nem először teszi, és tudva amit tudok, a gyanú sosem ül el bennem. Elmerengek kilétén, bölcsességén, tudásán, a véletleneken, a gyógyuláson, az érzéseken, a megértésen, az összhangon, a vonzódáson. Az erején, a kisugárzásán, auráján. Ha behunyom a szemem, inkább tudnám meleg, ölelő fényként magam elé képzelni, mint halandóként. Megmozdítom a kezem, hideg, a széltől kipirosodott ujjaimat az ő meleg kezére simítom, ahogy az ő keze egyre intimebb részhez ér a combomon. Nem tolom el, csak tartom, aztán megemelem tenyerem, s ujjbegyeimmel simítom körbe kezének vonalát, ujjai között, csuklójának egyik felétől a másikig. Érzem, ahogy fejemre csókol, szavai megmosolyogtatnak. Én nem töröm meg ezt az érzékeny pillanatot beszéddel, csupán tovább játszok kezével.
- Mikor induljunk tovább? - kérdezem halkan, mintha csak attól félnék, hogy ha hangosabban kérdezném, elillanna mellőlem.
Vissza az elejére Go down
Roober
Istenség
Roober


Hozzászólások száma : 520
Munkahely : Sárkányistenség

Character sheet
Nép: Istenek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-02-27, 1:14 pm

//Daxa, a vad és szabad nő//

*Daxa nem húzza el lábát, nem löki el kezét, sőt, megsimítja kezét. Finom az érintése, mintha csupán rajzolna ujjbegyeivel, s ezen vékony ujjak Roober halandó formájának igen jól esnek.
Isteni valója e pillanatban is visszafogott, de létezik olyan dolog is, mit intuíciónak neveznek, s ezt még az istenség sem korlátozhatja.
Daxáé, mint a természet gyermekéé különösen fejlett, meglehetősen közel érzi magát az igazsághoz, még ha ezzel nem is igazán néz szembe.
A játékban hamarosan ő maga is részt vesz. A simogatásnál egy cseppet megint közelebb csusszan keze az intimebb testtájakhoz, de nem halad tovább, hanem megfordul, s keresni kezdi érintését Daxa ujjainak, hogy a játék részese legyen.
Eközben a másik keze is megindul, s ha Daxa engedi, leheletnyi érintéssel arcához ér, jelezve, szeretné, ha gyönyörű, kék szemeit felé fordítani.*
- Jól haladtunk, talán pihenhetünk egy keveset.
*Feleli halkan, s ha az elf felé néz, megsimítja nemes, nőies arcát ujjaival, ezen érintés aztán kissé lejjebb is halad, nyaka felé.
Közelebb hajol, s mivel egyébként is közel van már, igyekszik csókot lopni az elf lány piros ajkairól.
Ha nem fordul felé, a választ úgy is megadja, s kezének becéző simítását is.*
Vissza az elejére Go down
Daxa Lavenir
Zöld elf
Daxa Lavenir


Hozzászólások száma : 372
Életkor : 186
Munkahely : Idomár

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-02-29, 1:19 am

Roober a csalafinta isten csábdémon

Dance of the Druids




A felfelé csúszó érintésre szívverésem gyorsulni kezd, s már nyúlnék kezéért, mikor megelőz és ő nyúl az enyémért, hogy ujjai finom játékba kezdjenek enyéimmel. Egy halk sóhajt hallatok, majd felé fordítom pillantásom, hisz másik kezével erre ösztönöz. Ránézek, kék tengereimet az ő éjszakájába engedve nézek rá. Szavaira halványan elmosolyodom, de ez hamar eltűnik, ahogy ajkaimra hajol. Csak ekkor szakítom el tekintetem, mert szemeim lehunyva csókolok vissza finoman, míg ujjaim az övén szaladnak végig, kézfejére, s finom érintéssel csiklandozzák.
Vissza az elejére Go down
Roober
Istenség
Roober


Hozzászólások száma : 520
Munkahely : Sárkányistenség

Character sheet
Nép: Istenek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-02-29, 10:07 am

//Daxa, aki jelenlétével is csábító//

*Igen, játszik egymással a két kéz. A halk sóhajt jól esik hallani, tetszetős reakció, ahogy a jól esik a csók is, amivel finoman viszonozza Daxa az övét.
Az istenség uralja saját magát, erejét, hiszen minden reakciója a természetnek, a lány testébe hatoló energiák hatalmas mérete is árulkodó lenne. Vigyáz az elfre.
Kezét lágy érintéssel simogatja a vörös hajú elf, s a férfi másik kezének ujjait igyekszik összefűzni Daxa ujjaival, s megszorítani kezét.
Felsőtestével felé fordul, közel hajol, s élvezi a pillanatot. Ha Daxa is benne van, szája finom táncra hívja a nő vöröslő ajakit, s ő is lehunyt szemmel adja át magát a csóknak.
A testében végigfutó reakciók, a mind hevesebben dobogó szíve kíséri az újabb csókot. Egészen más ez, mint előző este, a csillagok alatt, de nem a helyszín, inkább a pillanat maga más, ahogy minden pillanat más és más.
Nem jobb és nem rosszabb, mondhatni, ugyanolyan jó, s ahogy azok a tengerkék szemek magukhoz ragadták, most úgy ragadja magához a csók, s az istenség azon része, amely ebbe a testbe zárta magát, átadja magát az anyagi lét örömeinek – ez esetben a csókoknak, amelyeket a számára különösen izgató nősténnyel váltanak.
Ha Daxa nem szakítja félbe, most az eddig nyakát és arcát becéző keze felcsúszik, végigsimítva az elf fülét, s ujjai belefúrják magukat a vörös hajzuhatagba.*
Vissza az elejére Go down
Daxa Lavenir
Zöld elf
Daxa Lavenir


Hozzászólások száma : 372
Életkor : 186
Munkahely : Idomár

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-02-29, 12:14 pm

Roober a csalafinta isten csábdémon

Song of Stormpeaks




Feleslegesek voltak a szavak. A pillantások, az érintések elmondtak mindent, amit tudnunk kellett. Még így, a hidegben ülve is úgy éreztem, melegem van. Arcom, ujjaim kipirosodott a csípős időtől, de meg sem éreztem a fagyot. Csak azt, ahogy a férfi ajkai becézik az enyéimet, és hogy kezének ujjai összefonják magukat az én ujjaimmal. A pillanat hosszúra nyúlik, s érzem, nyakamon pihenő fogása feljebb kúszik, végig simítja fülemet és hajamba túr. Megborzongok az érzéstől, egészen libabőrös leszek, ahogy a meleg kéz a fülemet simítja. A természet zenéje ismét elér hozzám. Ha nem is a csillagoké, nem csak azoknak van gyönyörű hangja. A szél adja meg az alaphangot, a fákról lelógó jégcsapok és jégkristályok csodás csilingelő hangjai a széltől függően erősödtek, vagy gyengültek. A hó ropogása, sőt, még Alseran és Arakh'is léptei, morranásai is benne voltak a zenében, hisz a természethez tartoznak ők is: jobban, mint mi.
A pillanat magával ragad. Rózsás ajkaim fáradhatatlanul csókolják a férfit, egészen addig, míg az orromon vett levegőt a felszabadult érzésektől kevésnek érzékelem. Finoman elszakadva tőle zilálok halkan, s éppen csak annyira húzódok el tőle, hogy arcára, szemeibe pillanthassak. Úgy érzem, talán mondanom kellene valamit, de nem jut eszembe semmi. De miért is kellene beszélnem? Haloványan elmosolyodom, szabad kezemmel arcához érek, finoman végig simítom. Ennek többnek kell lennie ezer szónál.
Vissza az elejére Go down
Roober
Istenség
Roober


Hozzászólások száma : 520
Munkahely : Sárkányistenség

Character sheet
Nép: Istenek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-03-01, 10:24 am

//Mint lepkét a lámpás...//

*Kiélesedett érzékekkel csókolják egymást. A környezet mélysége kitárul előttük, még alvó állapotban is szép, ám az istenség inkább az elfre koncentrál. A csókban elmélyülés jobban megérinti, mint a környező táj élő, és élettelen zenéje.
Valóban, a csók szenvedélyesebbé válik, a férfi hangosodó szuszogással élvezi az ajkak játékát.
Keze marad a vörös hajban, s melegíti a hegyes fület is takarásában.
Másik kezével pedig még mindig a nő kezét tartja fogva, összefont ujjakkal.
Amikor zihálva elválik tőle az elf, ő is mély levegőt vesz, s csillogó szemekkel néz vissza a nő tengerkék szemeibe.
Nem kell sokáig várnia a következő mozdulatra, amellyel Daxa megsimítja az arcát.
Elmiron keze ebben a pillanatban a lány vállán nyugszik, hiszen hátrébb vonta magát kissé tőle.
A mosolyt gyorsan viszonozza, s ezúttal kezére támaszkodva emelkedik fel, s hajol Daxa ajkaira. Szabad kezével tartja magát, a másikat pedig elhúzza, hogy megérinthesse vele ismét a vonzó teremtést.
A kézből kellemes melegség árad, s nem áll meg a vörös hajnál, a hegyes fülnél, a szép metszésű, nemes vonalú tünde arcnál, sem pedig a karcsú nyaknál, finoman vándorol lejjebb az elf testén, becézőn simítva őt.*
Vissza az elejére Go down
Daxa Lavenir
Zöld elf
Daxa Lavenir


Hozzászólások száma : 372
Életkor : 186
Munkahely : Idomár

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-03-04, 1:58 pm

Roober a csalafinta isten csábdémon

Song of Stormpeaks




A pillanat, a csók és a kezek játéka magával ragad. Belefeledkezve a pillanatba nézünk egymás szemébe, s míg én az arcára simítok, ő vállamra teszi a kezét. Pár másodpercig csak nézzük egymást, aztán elenged, mellém támaszkodva emelkedik fel és csókol újra, míg szabaddá vált keze végig simít rajtam. Az érintéstől ki liba bőrösödöm. A simogatásával ismét felfedezheti a testem, én viszont csak kapaszkodom a karjába, viszonozva a csókokat. Újfent -milyen meglepő..- magammal harcolok. Az agy próbálja átvenni az irányítást. Így is túl messzire mentem, csak egy lépés, egy apró lökés kell, hogy belezuhanjak abba a szakadékba, amit elkerülni igyekszem sikertelenül. Vagy már bele is zuhantam? Már rég késő lenne? Kezdek zavart lenni, és nyugtalan. Próbálom azzal győzködni magamat, amivel eddig is, de mintha a nyakamra markolna egy erős, hideg érzés. Félek. Rettenetesen. Nem attól, hogy a férfi esetleg akaratom ellenére tesz, hanem hogy én teszek olyat, amit nem kellene. És ha bele gondolok.. önző vagyok, mert őt bele se vonom. A csókot megszakítva fordítom félre a fejem, és hunyom le a szemeimet. Félelmeim keltette rémképek jelennek meg a lehetséges jövő lehetséges legrosszabb végkimeneteleiről. Mármint érzelmileg. Fürgén illanok el ismét a kezektől, zaklatottan lépve arrébb pár lépést a hóban, a messzi tájat fürkészve, hátha az megadja a választ... az azonban némán mered vissza rám.
Vissza az elejére Go down
Roober
Istenség
Roober


Hozzászólások száma : 520
Munkahely : Sárkányistenség

Character sheet
Nép: Istenek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-03-04, 9:58 pm

//Mézesmadzag//

*Minden halad a maga útján. Amíg a férfi simogat, s csókol, amíg a lány kapaszkodik belé, úgy tűnik, végre megtörik az a jég.
Azonban mégsem ez lesz a vége.
Elmiron nem érezheti a lúdbőrözést, de érzi azt, ahogyan csókol a lány, érzi, hogy jó úton halad.
Aki érezte már, milyen, amikor a másikban valami eltörik, ellenérzés keletkezik, s taszítani kezd, mint mágnes az azonos pólust, az tudja, milyen, hogy a másik teste elzárkózik.
A férfi csak azt tapasztalja, hogy a csók, ami az előbb még izgató, s lágy volt, most megszakad, a szép arc elfordul, s magával viszi azokat a drága ajkakat is.
Mindenkinek van kisugárzása, s ez a kisugárzás döbbenetes módon adja vissza az érzéseket, gondolatokat. Vannak, akik aurának hívják, mások talán másképp.
Ezt érzi az istenség is, mint az elf szellemének leképeződését, s ebben hamarabb megjelennek a változások, mint a test reagálhatna.
Érzi, hogyan keltenek zavart hullámokat a belső küzdelmek, s hogyan taszítják el őt a lány gondolatai, egyszersmind kapaszkodva belé.
Nem áll ellen, amikor a lány kiszabadul öleléséből, de marad egy pillanatra még úgy, ahogy volt az előbb.
Talán vesse be isteni erejét, hogy megszerezze, amit akar? Talán meg is ölhetné a halandót, semmi lenne az neki.
Dehogyis teszi meg!
Talán hagyja, hogy a férfi erőnek erejével elvegye, amit a nő már többször felkínált számára, majd, mint mézesmadzagot elhúzva orra előtt vissza is vett?
Dehogyis!
Elmiron látja, ahogy az elf néhány sietős lépést tesz, majd megáll, s a téli tájra réved. Úgy maradva, ahogy hagyták, vesz néhány lélegzetet, míg a testi vágy elillan, s marad a helyén a pőre ember.
Térdére támaszkodva tolja fel magát, s lép a lány után.
Ha Daxa nem húzódik el tőle, mögé áll, s hátulról átkarolja őt, két meleg tenyere a nő alhasán nyugszik, nem lejjebb, s nem feljebb helyezkedve rajta.
Akár így, akár úgy, kérdés hangzik egészen halkan.*
- Talán megbántottalak? Ifjonti hév munkál bennem, s lehetséges, erőszakos voltam veled, mit vágyaim hoztak ki belőlem.
Vissza az elejére Go down
Daxa Lavenir
Zöld elf
Daxa Lavenir


Hozzászólások száma : 372
Életkor : 186
Munkahely : Idomár

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-03-09, 2:03 pm

Roober a csalafinta isten csábdémon

Song of Stormpeaks




Távolabb lépek. Úgy érzem, ketté szakadok, megtébolyulok. Elmiron úgy vonz, mint gyertya láng az éjjeli lepkét, s ő olyan is. Meleg, fényes...de úgy érzem, minél közelebb kerülök hozzá, annál veszélyesebb. Annál forróbb, s habár elérném a célom, ha magamhoz ölelném, lángra lobbannék és elégnék. Érzem, ahogy karjai körbe fonnak, s habár nem akar tolakodó lenni, én még is félek az érintésétől. Ettől ráz ki ismét a hideg, kellemetlenül.
- Nem a te hibád. Én csupán... te... - fordulok felé, tekintetét kerülve gondolkodom, de nem tudom, hogyan fogalmazhatnám meg azt, ami bennem játszódik. - Nem hiszem, hogy ugyan azt érezzük, s attól tartok, hogy emiatt mind a ketten megégetjük magunkat. - mondom felpillantva rá. Nem tudom, hogy érteni fogja-e, őszintén szólva... fogalmam sincs, mit érez, hogy miért teszi azt, amit tenni akar, hogy mi vonz egymáshoz minket. De sejtem, nem úgy, ahogy én, és nekem nem is kellene így érezni, tehát már ezzel megmondtam..
Ennek nincs értelme, ezt én is látom.. Számomra van. Lennie kellene. Nem tudnám jobban megfogalmazni neki se...
Vissza az elejére Go down
Roober
Istenség
Roober


Hozzászólások száma : 520
Munkahely : Sárkányistenség

Character sheet
Nép: Istenek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-03-10, 2:08 pm

// Daxa, aki valóban vad és szabad //

*Érzékeli a lányban a változást. Nem tudja, mi változott, nem érzett semmi különös változást saját erejében, sem abban, ahogy az elfhez viszonyul. Talán a természet leányának érzékenysége az, ami túlzottan erős, s bár nem tudja megállapítani, mi, de valami félelemmel tölti el az istenség jelenlétében.
Erre azonban nincs bizonyíték.
Minden esetre, karjai között fordul meg Daxa és próbál választ adni. Roober/Elmiron nem tekinti jó jelnek, hogy nem néz a szemébe.*
- A férfi és a nő biztosan nem ugyanazt érzi, ahhoz túlságosan különbözők vagyunk.
Hallottál már olyan esetről, amikor két ember pontosan ugyanazt érezte?

*Teszi fel a kérdést a férfi.*
- Ilyen nincs a világon sem. Mindig kicsit mást érzünk. Azonban vajon távol kellene tartani magunkat a félelem miatt? Nagyon sok dolog nem született volna meg a világban, ha a félelem visszatartott volna a megismeréstől.
*Az elf nem lépett még ki karjai közül, miközben Elmiron csillogó szemei még mindig a vörös hajú szépség arcán nyugszanak, s ha Daxa felnéz rá, egyenesen beléjük pillanthat.*
Vissza az elejére Go down
Daxa Lavenir
Zöld elf
Daxa Lavenir


Hozzászólások száma : 372
Életkor : 186
Munkahely : Idomár

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-03-16, 12:12 pm

Roober a csalafinta isten csábdémon

Song of Stormpeaks




Csendesen hallgatom a férfit, de még mindig nem pillantok fel rá. Igaza lehet. Vajon egy nő és egy férfi sosem érezheti ugyan azt? Bár nem tetszik, hogy ezzel kerülte ki a kérdést, mert így most arra kényszerülök, hogy én valljak.
- Úgy érzem, már csak egy lépés kell ahhoz, hogy... magába szeressek. És félek, hogy már a legapróbb mozdulat is előrébb visz egy hangyányival, bár már lehet késő is... - sosem voltam igazán szerelmes. Kapcsolataim nagy része csak az aktuális magányon és igények kielégítésén segített. De jellemileg nem voltam képes egy férfibe se bele szeretni, habár daliásak és szépek voltak. És most itt van az eszményi férfi, csupán egy nagy bökkenővel. Szomorúan bámulom magunk mellett a földet, még ha jól esik, hogy ölel, tudom, hogy el kellene lépnem, de olyan nehéz még a karomat is megmozdítani.
Vissza az elejére Go down
Roober
Istenség
Roober


Hozzászólások száma : 520
Munkahely : Sárkányistenség

Character sheet
Nép: Istenek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-03-17, 11:13 am

//Daxa, a vad és szabad, a csádbémon béklyói közt (?) Smile //

*S a lány még mindig karjai között marad. Az istenséget melegség önti el, amikor a lány szavait hallgatja. Őszinte szavak, s meglepettség is ül ki Elmiron arcára. nem ad még hangot, még hallgatja a piros ajkakat elhagyó kedves szavakat.*
- Hát ettől is félni kell? Oly rémisztő volnék? Netán rangom, avagy népem tart távol? Hisz köztudottan kérészéletűek vagyunk a nemes elfekhez képest, kinek évezredek adattak meg a mi csodának számító évszázados korunkkal szemben.
*A szomorú pillantásra, amellyel a földet nézi Daxa, Elmiron nem tud mit kezdeni. Vigasztalná, de ő aztán nem egy mókamester, aki jobb kedvre tud deríteni egy szomorú lelket.
Ha a vörös hajú elf nem áll ellent, magához vonja, mellkasára karjaival a nőt, s amikor ott van, kezével simogatja haját neki.*
- A szerelem Helna istennő ajándéka, nekünk, halandóknak. Talán nincs ettől szebb, s felemelőbb érzés a világon sem.
Meg kell, valljam, még nem volt rám oly hatással senki, mint te. Elveszek pillantásodban, közelséged megrészegít, s ha szavaid hallgatom, iszom mindet….
De nem tudom, miért félsz a szerelem érzésétől. Tán jobb lenne, ha távol tartanám magam tőled?

*Néz le Daxára.
Ha a lány nem engedi közel vonni magát, akkor abban a helyzetben, amibe kerültek, hangzanak el szavai.*
Vissza az elejére Go down
Daxa Lavenir
Zöld elf
Daxa Lavenir


Hozzászólások száma : 372
Életkor : 186
Munkahely : Idomár

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-03-25, 5:33 pm

Roober a csalafinta isten csábdémon

Song of Durin




Csak csendesen hallgatom a férfit, s mikor a sorolásban a fajához ér, szégyellve fordítom fejem még arrébb. Szavai meghatóak, amikor a szerelemről beszél és hagyom, hogy a mellkasára húzzon, amely szintén jó érzés. Még sem ölelem át, vagy nyugszom meg. Kérdésére keserűség mardossa a lelkemet.
- A szerelem egy egész életre szól. Fiatal vagyok még, s az a pár év, míg te élsz, nekem csak pár perc. Ha meghalsz, életem további részét fájdalmas üresség járja majd át. Félek attól a kíntól, amit talán évszázadokig hordhatok magammal. Ettől félek, s nem a fajodtól, Elmiron. Engem az sem érdekelne, ha kiderülne, hogy a felszín alatt egy szörnyeteg vagy. Az elvesztésed érdekel csupán...- pillantok fel rá bánatosan.
Vissza az elejére Go down
Roober
Istenség
Roober


Hozzászólások száma : 520
Munkahely : Sárkányistenség

Character sheet
Nép: Istenek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-03-26, 8:36 am

//Daxa, a vad és szabad //

*Nem hagyja figyelmen kívül, hogy a nő nem öleli vissza. E pillanatban oly érzés, mintha csupán egy fát ölelne, egy fát, hiszen a növényekben is van élet, s ő tudja, eme élethez tartoznak érzések, tartozik kisugárzás is. A fa is reagál, ha megérintik, ha szeretettel fordulnak hozzá, s arra is, ha letörik ágát.*
- Fajom, s életének hossza nem választható el. Az istenek így alkottak minket.
*Amikor az elf felpillant rá, abban a pillanatban ő is lenéz a bánatos szemekbe. Azokba, melyeknek tulajdonosa a szavak alapján inkább megvonja magától a szerelmet, semmint rövid ideig élvezze azt.
Nem tudja, az elfek hányszor képesek szerelembe esni.
Így ez nem is segít rajta, ám száját így is elhagyja a válasz.*
- Daxa, én ember vagyok, s életem, mint tiéd is, napról napra rövidül. Talán ez a szörnyeteg, amitől félsz, s amit én képtelen vagyok elűzni.
Megöregszem majd, hajam tél színét ölti, ha nem hullik ki hamarább. Szemem fénye tompa lesz, s fogaim száma is megcsappan. Megértem, hogy neked ez túl korán van, s én is élnék tovább, ám ez adatott….ha hamarabb nem ragad el Dremer kaszája valami oknál fogva. S épp ezért igyekszem megragadni az alkalmakat, míg lehet.

*Elengedi a lányt, hacsak ő nem öleli meg. Simít egyet arcán.*
- Úgy hiszem, ideje tovább indulni.
Vissza az elejére Go down
Daxa Lavenir
Zöld elf
Daxa Lavenir


Hozzászólások száma : 372
Életkor : 186
Munkahely : Idomár

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-03-28, 8:54 pm

Roober a csalafinta isten csábdémon

Song of Durin




A férfi szavai visszahangoznak a fejemben. Úgy érzem magam, mintha csak a porhüvelyem lenne jelen, a lelkem viszont teljesen máshol lenne, hogy ne kelljen ezekkel a problémákkal szembesülnie. Minden, amit mond igaz. Talán más az én szörnyetegem, talán nem... de ezen ő nem tud segíteni. Elenged és végig simít arcomon. Utolsó szavaira bólintok.
- Igen, azt hiszem indulni kellene. - mondom, s hamar össze is pakolok, majd felszállok a kronra, s ha a férfi is kész, indulunk tovább. Az agyam pedig folyamatosan azon jár, amit ő mondott és hogy mit is kellene tenni, mi volna a legjobb?
Vissza az elejére Go down
Roober
Istenség
Roober


Hozzászólások száma : 520
Munkahely : Sárkányistenség

Character sheet
Nép: Istenek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-03-29, 10:20 am

//Daxa, a vad és szabad leányzó//

*Beáll a csend. Roober gondolataiba merül, miközben kiterjedtebb, nagyobb, isteni lénye is figyel. Körülöleli a helyet, érzékeli a rezdüléseket, de még mindig tiszteletben tartja Daxa privát szféráját. Nem tör be auráján, nem olvassa gondolatait. A játék része, hogy nem használja fel isteni hatalmát.
Lova hátára felültében még lopva figyeli, ahogy a vörös hajú elf kronja nyergébe ül.
Ezúttal nem mosolyodik, csillogó szemei az elkövetkező utat szemlélik.
Norlan még odébb van, de jól fognak haladni.
Nem beszél út közben, elgondolkodó pillantással figyeli környezetüket, ahogy haladnak a másik város irányába. Norlan, a négy tornyú város. Híres a mágusai által emelt kristályos fényű tornyokról, melyek megvédik lakóit bizonyos fajoktól.
Az istenség számára azonban ez más jelentőséggel is bír. Odáig kíséri el a vörös hajú elfet, segíti majd a városban, ha hagyja.
Nem tudni, hogy segítségét igényli-e, elfogadja-e még majd a nő, ha igen, megteszi, amit tud.
Az út az indulás után egy ideig még eseménytelenül telik, Alseran nyugodtan halad. Elmiron nemes tartással üli meg lovát, s kíséri a hatalmas hátason ülő nőt.*
Vissza az elejére Go down
Daxa Lavenir
Zöld elf
Daxa Lavenir


Hozzászólások száma : 372
Életkor : 186
Munkahely : Idomár

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-04-07, 9:49 pm

Roober a csalafinta isten csábdémon

Song of Durin




A csend vaskos marokként telepedik ránk. Én szinte úgy érzem, maga alá nyom, kínos és rossz. Eddig beszélgettünk, de hála nekem, már ezek az apró kellemes percek is eltűntek. Ha most nem nézne ennél nagyobb hülyének, biztosan egy fába verném a fejem és újra és újra, amíg rá nem jövök, mit is akarok pontosan... De ennél nagyobb baleknak már úgy se nézhet, szóval még az is lehet, megteszem. Nagyot sóhajtva emelem fel a tekintetem az égre, mintha csak az istenektől várnék valami megváltást, noha jól tudom, hogy sose számíthattam rájuk és most se fogok semmi jelet kapni. Végül a tekintetem elidézik a felhőkön. A kron csendes, mély ommolásokkal sétál. Nem tudom miért, de elgondolkodom azon, vajon az állat magányos-e? Az ostoba gondolatra inkább megcsóválom a fejemet. Miért gondolkodom ilyesmiken? Visszapillantva az útra csak kicsit kell korrigálnom, hogy rajta maradjon a bölénylény.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-05-03, 6:57 pm

//Kaland Miával folytatás a Valian központból//


Hm kocsival egész tűrhető volt az út, egyelőre kétségeim vannak a dologgal kapcsolatosan de várjuk ki a végét.
-Most hogy megérkeztünk drága elmeséled merre szeretnéd tölteni a napot?
Nézek rá kérdőn miközben egyik kezembe a redves kosár a másikban az ő keze van. Védelem szempontjából tuti halott lennék de most nem számítunk semmi külsős támadásra. Kivéve ha a mókás fickó nem jön átunnunk de akkor elevenen megnyúzom és nem hagyom életben mint a raktárban.
Vissza az elejére Go down
Mia Ruton
Feketeköpenyes
Mia Ruton


Hozzászólások száma : 444
Életkor : 28
Munkahely : Valiani Tanácsháza

Character sheet
Nép: Mágusok

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-05-04, 10:29 pm

- Ott van, nem látod?- Morran nem túl kedvesen Mia és Shuga válla mellett a háta mögé mutat. Ha a mágus megfordul, óhatatlanul meg kell, hogy lássa, igaz, hogy egy magas fa terebélyesedik előtte.
A léghajó ki van kötve pár kötéllel, de a ballon jól fel van töltve és teljesen utra késznek látszik. Körülötte néhány ember. Mia mit se teketóriázik, egyébként is az a csapjunk bele alkat.
Shugát magával rántva vígan odaszalad és nagy hajcihővel, hogy - hogy nem, már bele is kéredzkedett a léghajóba. Shugára vár, mit tesz, csak a kosarat le ne tegye a kezéből!
- Gyere szívecském, ez a legjobb szórakozás egy nászúton!Gyere szállj, be és nézd meg! Ne kéresd magad! Gyere már!
Ha SHuga is beszáll az elnéző pillantások kereszttüzében, akkor még annyit tesz hozzá:
- Csináljunk úgy, mintha utaznánk, jó?
Azzal már babrál is az egyik kötél végén, ha varázsolni tudna mindet eloldaná egyszerre.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-05-04, 10:43 pm

Rám morran mi vagyok én a kutyája? De megfordulok mit nézhet, majd pár pillanatra elámulok, nem épp erre számítottam, de meglepően pozitív a véleményem a dologról.
- Gyere szívecském, ez a legjobb szórakozás egy nászúton!Gyere szállj, be és nézd meg! Ne kéresd magad! Gyere már!
Megyek már ne siettess had élvezem ki a látványt kicsim-megyek bele a játékba-Fantasztikusan néz ki
Vajon mit babrál, nem érünk rá tökörészni felkapom és nyugodt stabil léptekkel megindulok felfele. Az őrök néznek ránk mint borjú az új kapura de átengednek. Mivel csak egy kötelet oldott el a többit már menet közben segítem kilazulni. A hajóra felérve körülnézek csak 1 őr van a fedélzeten aki épp lezavarna minket, de megakasztom azzal hogyMegfogná? Miát bele ejtem a kezébe. Az őr zavarba jön és nem tudja mit is reagáljon. Majd jól pofán csapom , és mielőtt eldobná Miát vissza veszem és lesegítem a hajóról.
Hölgyeim és Uraim élvezet volt látni önökét mi most távozunk további szép napot és egyetlen igével eloldom a hajót tartó köteleket.
Vissza az elejére Go down
Mia Ruton
Feketeköpenyes
Mia Ruton


Hozzászólások száma : 444
Életkor : 28
Munkahely : Valiani Tanácsháza

Character sheet
Nép: Mágusok

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime2016-05-05, 6:14 pm

A léghajó körül nagyobb a döbbenet, mint a ribillió. Egyesek ujjal mutogatnak rájuk, valaki arról beszél, hogy "ezek nászutasok". Mia jót kuncog, mikor az őr kipottyan a hajóból, többen elnézően bámuljak őket, hallatszik pár vélemény, milyen szép is a szerelem és milyen bohó.
A hajó emelkedni kezd és a hatalmas színes ballon árnyékot vet a párra, ahogy emelkednek. Nincs a partnak ebben a szegletében senki, aki megállíthatná őket.
- Tegyél már le!- Morog megint, olyan eltökélten tartja Shuga, mintha tényleg szeretné. Éppen hogy meg nem csókolja, bár az arc az archoz ér pár pillanatra.
A hajó kosár imbolyogva száll mind magasabbra.
- Olyan érzés, mint nemes vérű chimérák hátán szállani, csak az sokkal stabilabb.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 11 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Keleti szeglet, a Remény tengerének partja
Vissza az elejére 
11 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Keleti kikötő
» Nyugati szeglet
» A Remény tengere
» A Remény temploma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Lanuria világa :: Keleti szeglet :: Keleti szeglet, a tenger mellett-
Ugrás: