LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Városhatár

Go down 
+27
Blade Shilmann
Aldo Barras
Shuga
Balál Tangeran
Mesélő
Furia
Akirtep Novalor
Nadia
Hossin
Alamaise
Feynras
Daxa Lavenir
Vogon Beebebrox
Kesa Klensbane
Nill
Nawarean
Gomora
Silarona
Lysanor Eweny
Vash
Yz'Aires Came
Lothár Von Falkenhausen
Regélő
Sydney H. Low
Kerenion Amateon
Görbelábú Frikk
Kain Namelyr
31 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Nadia
Föld nimfa - Oresad nimfa
Nadia


Hozzászólások száma : 15

Character sheet
Nép: Nimfák

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-05-28, 6:13 pm


//Mese: Sárkánytánc//

Nem akarom itt hagyni a fogam! Sokkal értékesebb és fontosabb vagyok én annál, hogy belekeveredjek ebbe a csatába. Talán még meglóghatok. Habár a barna köpenyes mágus azt mondta, hogy a sárkányok már érkeznek és közel vannak, talán, talán...
Vágtára fogom a lovamat, porfelhőt hagyva magam után a Fő téren, aminek persze nem mindenki örül, de ez most a legkevésbé sem érdekel. Minél előbb el kell tűnnöm innen, minél előbb és lehetőleg minél észrevétlenebbül. A sárkányoknak kivételesen éles a szemük és forró a pofájuk, úgyhogy jó lenne valami védettebb helyet találni. Sendel nem a jó rejtekhelyeiről híres, hiszen a város körül nem sok minden nap. Jó pár percet kellene vágtatnom, hogy elérjek bármiféle rejtekhelyhez hasonlatos bokrot, vagy erdőszélt. Minden esetre vágtatok, vágtatok és próbálok minél távolabb kerülni a várostól. És ezzel mind közelebb kerülök a sárkányok seregéhez. Az égre nézve szinte megállítom a lovamat, aki értetlenül csúszik patáin, ismét nagy porfelhőt kavarva maga mögött. Ez nem feltétlen jó dolog, bizonyára a sárkányok is felfigyelnek a várostól nem messze kavargó örvényre. Csak döbbenten meresztem a szememet az égre és igyekszem felfogni, amit látok. Jönnek. Méghozzá nagyon gyorsan. Itt már nincs idő menekülni, itt már helyt kell állni, harcolni kell, hogy legalább túlélőként, ha nem is hősként elhagyhassam a várost és folytassam utamat, hogy elvégezzem a küldetésemet. De a nővéremnek még várnia kell. Ebben biztos vagyok.
Megsarkantyúzom a lovamat és gyorsan visszafordítom. Ha már láttam, amit láttam, legalább legyek hasznára a mágusnak, elmondom és talán tud kezdeni valamit az információval. Megjegyzem, hogy merről jöttek, hogy milyen alakzatban és hogy hogy nézett ki az első, hatalmas sárkány. Ők bizonyára tudni fogják, hogy ki vezeti a négylábúak hadseregét. Bár nem tudom, hogy számít-e... Lihegve-remegve vágtatok vissza a városba, ám a város szélénél az egyik házból támadás ér. Látom a mozgást, de nem tudok olyan gyorsan reagálni, ahogy szeretnék. Elrántom a ló kantárját, akit így telibe kap a tűzgömb, hörögve-nyüszítve forgolódik, perzselt szőrét s bőrét fájlalva. Én gyors mozdulattal ugrok le róla, be az egyik rom mögé, és ugrás közben kivonom a kardomat. Pár pillanatra megpihenek, és megpróbálom belőni, hogy honnan jött a gömb és ki is akart megsebesíteni. Hogyha nem látok mozgást pár másodpercen belül, akkor a romok mögött próbálok bejutni a városba, hogy még időben értesítsem a mágust. Immár két információról: a közeledő seregről és arról, hogy valaki szabotálni akarta az információ átadást. De vajon árulók, vagy betolakodók?
Vissza az elejére Go down
Balál Tangeran
Szürkeköpenyes
Balál Tangeran


Hozzászólások száma : 690
Életkor : 51
Munkahely : Szabadúszó

Character sheet
Nép: Mágusok

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-05-28, 7:46 pm

//Jó zeneválasztás a Km reaghoz. Smile Am is Bergensen imádás van.//

Balál miután meglátta a füstöt, még kerülgetett pár háztömböt és aztán átugrált annál a nyitott térségnél néhány romot, ahogy odaért
Minenki a füstöt sátor mellett egy pontba koncentrálódva tömörült, volt néhány őr talán, akik nem hagyták el a helyüket a térségben, de ők is oda figyeltek.
Balált így a kutya se látta, annál nagyobb volt az ő meglepetése. Nem egészen erre számított, mert amit korábbi látomásai és biztosan képzetei között látott, az a történet nem egészen ide illeszkedett. Egy olyan eseménysor volt, ami...ami miatt biztosra vette, hogy két sárkány ért ide és közben elsötétült az égbolt.
És itt volt Aldo Barras, akin éppen erőszakot vettek. És szörnyű kínhalált halt lekötözve egy olyan mágia által, amitnem képes hatástalanítani. Talán még ő se tudná. No, ez a jelenet stimmelt, meglátta a földön béklyóiban régi barátját, ahogy közelebb ért. S még mindig nem foglalkozott a szürke mágussal senki, ezért csak szépen csendben előre lépdelt az emberek között. A szereplőket végigmérte, egy különös, czifra fekete ruhába bújt hölgyön akadt meg a szeme. Tüzetesen végigmérte tetőtől talpig. Összehúzta a szemét. A lány szemet gyönyörködtető jelenség volt, Balálnak tetszett is, de nem ezért nézte meg.
Máskor is álmodott már vele, Aldohoz is kapcsolódva, hát most már tudja, hogy nem képzelgés. Talán ma is szerepelt egy látásában... Abban biztosan, melyben beborult az ég, hogy tűz fényesedhessen világosságul és vér tisztítsa meg Sendel utcáit és házfalait.
De hol vannak a sárkányok? Mire felfigyeltek a nagy darab mágusra, már egészen a fehérhajút körülvevő katonák mellett volt.
Leguggolt hozzá.
- Aldo! Már megint mibe keveredtél barátom? - Valami nem stimmelt. Megérintette a homlokát és mintha tűzbe nyúlt volna, kapta el a tenyerét. De nem tudhatta, mi ez. Az arcához hajolt és ezt mondta fennhangon:
- Ha nem akarsz meghalni, el kell tűnnöd, de MOST! Különben kínok közt pusztulsz lekötözve.
A katonák vezetőjét kereste tekintetével, de nem vesztegetett időt:
- Itt vannak! Ketten már itt ólálkodnak köröttünk álcázva és pár perc múlva elborítják az eget. Több ezer sárkány érkezett egy hatalmas fekete nőstény vezetésével! Oldjátok el! Had mentse az irháját, vagy ha van benne becsület harcoljon mellettünk. Magam vigyázok rá!
- És most azonnal fedezékbe, ha túl akarjátok élni az első csapást! A civileket azonnal vigyük biztonságos helyre!

Azzal a hölgy felé fordult:
- Kérem kisasszony! Hallgasson rám! Én...látó vagyok. Ha kell, magam mutatok egy pincét, de bizonyára feltérképezte már az előőrs a közvetlen környéken hova bújhatnak...
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 134
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-05-28, 8:36 pm

//Mese: Sárkánytánc//

*Már azon volt, hogy kardját rántsa, ha netán felkelnek az őrök, még mielőtt közelükből eltűnne, de erre nem volt semmi szükség. Egy újabb varázst küldött rá a Mia és most már - a balszerencsének hála - az ő ismerőse is, Shuga. Különbözött az előbbitől, de ugyanúgy megint a földön végezte. És ha már megismétlődött a földre huppanás, hát hogy is ne kapott volna megint még egyet a fehértől is. Ezúttal ezt képtelen volt hatástalanítani. Így hát mit tehetett egyebet, mozdulatlanul várta hogy mi következik a neki szegezett fegyverek társaságában.*
- Keménynek érzitek magatokat mi, hogy most már sikerült bekeríteni? Miért nem...
*Szavaiba egy, a tömegen átvágó, rongyos, torzonborz alak szövegelése vágott bele.*
- Ki...Ki a fene vagy? És honnan a véres pokolból tudod a nevem? Őrök! Ne engedjétek közel ezt a bolondot!
*Még be sem fejezte mondatát, a "bolond" keze már a homlokán volt. Szerencsére hamar el is kapta onnan, viszont amit utána a fülébe súgott, az erősen gondolkodóba ejtette. Nem is a szavak maguk, hiszen azoknak nem adott sok hitelt egy ilyen alaktól, de a hang az valahonnan nagyon ismerős volt. Ekkor felállt és elkezdett össze-vissza valami ideérkezett meg álcázott sárkányokról locsogni, ez Aldoban megint megerősítette a gyanút, hogy a csókának nincs ki a négy kereke. Az ezeket követő mondataira viszont felkapta a fejét.*
- Igen...Jól mondja. Oldjatok el! Vállalja a felelősséget értem! Siessetek, hát nem látjátok, hogy valóban tele az ég sárkányokkal! Hagyjátok, hogy segíthessek!
*Belement a játékba, hátha nagyobb hitelt adnak az ő szavainak. Hiszen még ha bűnösnek is látszik egy két dologban, azért még éppen nem úgy néz ki, mint egy semmiből felbukkant bolond erdei ember. Ha a katonák fel is néztek, ő hiába próbált mozdítani helyzetén valamennyit is, le volt nyomva, mint egy papír, egy két tonnás papírnehezék alatt...*
~Úgy néz ki Aldo barátunk szerzett még egy ellenséget magának Shuga személyében...Biztosan örülni fog neki...~

Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-05-28, 8:52 pm

// Mese: Sárkánytánc//

- Igen...Jól mondja. Oldjatok el! Vállalja a felelősséget értem! Siessetek, hát nem látjátok, hogy valóban tele az ég sárkányokkal! Hagyjátok, hogy segíthessek!
És van aki ezt komolyan veszi? Ez a szürke mókus komolyan azt hiszi hogy csak mert ide ette a fene majd Aldo Barras uraságot elengedik?
Nem tudom ki vagy szürke de állj távolabb a szöszitől, elég gondot okozott már itt.Alig hiszem hogy a szavadat bárki komolyan veszi pláne ő .
~Pláne ő urasága aki az előbb többször is szökni próbált, a sárkányokban lehet valami hallgass rá Hülye gyerek. Egyelőre figyelmen kívül hagyom másikam be szólását.
Honnan veszed ezt a sárkány dolgot, hisz az alakváltásuk csak mese nem?
Figyelemmel kísérem Aldo és a szürke reakcióit, akinek van pofája Miától segítséget kérnie. Mit segíthetne Mia rajta akit el akart rabolni.
Hé szürke még a neved se mondtad máris segítséget kérnél, ennek a földön fekvő hmm minek is nevezem Aldo uraságnak, ennyire Hülye gyerek se veszi be, nem hogy én. A fehér felé fordulunk.
Nem önre céloztam ezen kifejezéssel Magiszter uram Elvigyorodunk és Miára nézek aki még mindig zavarban van.
Te drága lelépő mit mondasz erre?


A hozzászólást Shuga összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-05-30, 10:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 134
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-05-29, 10:34 pm

//Mese//

*A vadember törekvéseit Shuga szavaival gyorsan letöri.*
~Csak tudnám, honnan ilyen ismerős ez a hang...~
*Tekintetével még mindig vizslatja, majd pillantása áttéved Miára. Ott meg is pihen.*
~Hát nem mondasz semmit, Miácska? Bár kétlem, hogy ide elég lenne a te szavad már. Vajon nagyon rosszul érinthette, hogy Valianban otthagytuk? Azon a reggelen, mikor elértük a várost és ő meg azt mondta, hogy intézni valója van, de mindjárt visszatér...Mi is ugyanezt mondtuk...hazudtunk neki...aztán többé nem is láttuk egymást. Egészen máig. Persze én maradtam volna még, hogy megszerezzem...de Aldo hajthatatlan volt. Ha Mia tudná, hogy mi egy időben ugyanazt és mégis egészen mást akartunk...Igaz, Én?...Hadd mutassam meg milyen helyzetbe keveredtünk, talán van valami ötleted...~

Vissza az elejére Go down
Mia Ruton
Feketeköpenyes
Mia Ruton


Hozzászólások száma : 444
Életkor : 28
Munkahely : Valiani Tanácsháza

Character sheet
Nép: Mágusok

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-05-30, 4:47 pm

// Mese: Sárkánytánc- Aldo, Shuga, az ismeretlen látó a fehér mágus és a többiek//

Mikor ledönti Aldot a lábáról ismét egy varázslat, Mia szóhoz se jut. Kedvese mégiscsak a fehér mágusra támadt, bár az oka még mindig nem tisztázott. Most béklyókban fekszik és a lány egyik sokktól a másikig jut el. Kiáltana, de van értelme? Addig se fecsérelt szót, se könnyet, míg a két szívének kedves férfiú egymásra támadt egy-egy varázslattal. Ha most ő is élhetne a varázserejével, bizonytalanná tenné, hogy bármelyikük is a másik fölé kerekedjen azért, hogy neki tehesse a szépet a másik ellenére. NEM! Ezt azért nem! Van annak helye és módja is. Aldo sérülése komolyabb, mint hitte. Shuga meg sértettségből ne támadjon!
Akkor észrevétlen közéjük lépdel egy varázslóhoz képest szintén magas szürke mágus. Ruhája megviselt, külleme torzonborz, de mégis értelem és higgadtság sugárzik a szeméből. Mia áll a legközelebb hozzá hármuk közül s a furcsa szerzetnek a tekintetébe akad az övé. Jól látja, ahogy végignézi újra és megint, majd hosszan megpihen rajta a pillantása. Mia pedig csak a szemét figyeli. Tudja ő, hogy most mindenki valami elátkozott menekültnek, valamiféle vadembernek látja ezt a férfit, de az ő számára sokat elárul a szálfa tartása, megfontolt mozdulatai és az a pillantás. A hang pedig nyugodt, a helyzethez képest, mibe csöppent az idegen, és ahhoz mérten, mit felvázol a következőkre, meglepően higgadt, tapasztalt ember benyomását kelti, aki kívül áll kissé az eddigi eseményeken, mégis megharcolta már az életét és nem egyszer került harci helyzetbe. Nem katona, nem is rendbe tartozó mágus, láthatóan csavargó, de a lány talán az egyetlen, aki úgy gondolja, alapos oka lehet valakinek remeteéletre. Ha teheti, ki fogja deríteni.
Ahogy az idegen Aldohoz guggol és visszafogottan beszél hozzá, Mia a közvetlen közeléből mondatfoszlányokat csíp el. Rajta kívül tán' senki sem, hiszen ő még karnyújtásnál is közelebb van. Látja Aldo zavarát és a szürke ijedt mozdulatát, ahogy a kedveséhez ér.
Amikor pedig látásokról szól, már összerakta az egészet, de tudja, hogy itt talán senki sem akad, aki komolyan vesz egy ilyen ágról szakadt csavargót. Ez a férfi tudta, mit fog látni itt, ezért jött ide. Ismeri Aldot. Talán látomásokból, sőt talán őt magát is.
A sárkányok említésére magabiztossá válik, amikor meglehet, hogy mindenki mást csak még jobban elbizonytalanít a látó, Miát nagyon, de nagyon rossz érzés keríti hatalmába. Otthonában ugyanis nem egy csata úgy kezdődött a szigetekért, hogy a sárkányok észrevétlen és váratlanul tudtak lecsapni a seregekre. Gyorsan téve meg nagy távolságokat.
Tekintetét végigjáratja az emlegetett horizonton, az ég boltozaton, ameddig csak ellátni.
Élete két férfiét figyelmen kívül hagyta, had főjenek csak a saját levükben egy kicsit, a fehér mágushoz fordul:
- Ennek a szürke mágusnak itt... igaza lehet uram- kezdi halkan a szemébe nézve-. Kérem, szóljon a tiszturaknak, vigyék innen a nyílt színről a vörösköpenyes foglyot! Feleljen meg biztonságos helyen arra, mit, miért tett! Ha egyáltalán lehet szava...Most pedig vonuljunk biztonságba mindannyian! Kérem!
Azzal mindkét szerelmét faképnél hagyva, nem foglalkozva szavaikkal, a fehér mágus mellé lép. Int az idegennek:
- Jöjjön! Mondjon el mindent nekünk!
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 134
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-05-30, 8:43 pm

~Szép kis slamasztikába kevertél...És most, hogy átfogó képet adtál mindenről, ami történt, azt kell mondjam, nincs más megoldás...a fehérnek meg kell halnia. Ha nem veszi le rólam az átkot önmagától, akkor az átok forrását kell hatástalanítani. Más nem fog segíteni és nem is érdekel, hogy mi történik velük a továbbiakban. Ha sárkányok támadnak rájuk, hát pusztuljanak. Kellett neked idehozni engem...jól tudod, hogy a háborút messziről elkerülöm. Eddig mindig elveszítettem valakit, ahányszor csak belecsöppentem.~
~Azért ne mondd, hogy Miát nem volt jó újra látni. Nem ébresztette fel a régi vágyakat?~
~Miáról már Valianban lemondtam két évvel ezelőtt! Most minek kezdjem elölről az egészet vele, ha...~
~Félsz, hogy a háború elragadja őt is tőled...~
~Nem félek! De mióta elszenvedtem Evolyranon azt a varázst és te megjelentél, nincs más prioritásom, csak hogy visszatérjek és kiűzesselek a fejemből.~
~Még mindig nem érted, hogy mindig is ott voltam. Mit gondolsz, amikor legutoljára ugyanitt megmérgezve hevertél a főtéren, és feladni készültél, ki állított talpra?~
~...akkor visszazáratlak a tudatalattim mélyébe. De ez így nem mehet tovább. Olyan mintha ketten lennénk egy testben.~
~És? Talán nem élvezed? Végre nem kell azon agyalj, hogy mi történik, amikor egyik út helyett a másikat választod. Én úgyis visszamegyek és bejárom azt is. Más ezt nevezné teljes életnek.~
~Na ne nevettess! Bármit is csinálsz, mialatt te vagy a kormány mögött, engem is ugyanolyan bajba keversz...Lásd, a mostani helyzetet.~
~Ne izgulj, amit nem oldok meg én, azt majd megoldod te, és fordítva.~
Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-05-30, 10:00 pm

// Sárkánytánc //

Most mi van? Hirtelen ide esik egy névtelen szürke és engedjük el azt aki megtámadott szinte mindenkit 5 méteren belül?  Nem kéne még tetézni a gondot lépj el a támadótól és az őt védő szürkétől. Még képes és megvédi azt a nyavalyás vörös köpenyest. Ami nem lenne jó. A szürke ugyan fura alak de nem bízom azokba akik véletlenül be esnek a helyszínre. Ásító hang emlékeztet nem vagyok egyedül.
~Hülye gyerek azért arra emlékszel hogy te is épp hogy csak beestél .... És amúgy is Aldonak halnia kell zűr van körülötte és nem kevés sötétség pusztítsd el.~
~Téged kellett volna elpusztítani első körben a sárkányokra koncentráljunk Aldó későbbi téma és ezzel a vitát lezárom
A fehér mágusra nézek.
Mágus uram a foglyot vigyük valami jól védhető helyre és ott nyugalomban vizsgálja meg a foglyot mert valami nem tetszik nála nem tudom mi, de óvatosnak kell lenni vele. A szürkét és a civileket meg máshova kell biztonságba vinni ha jönnek a sárkányok készüljünk fel rájuk. Ne lephessenek meg minket.


A hozzászólást Shuga összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-06-06, 12:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Balál Tangeran
Szürkeköpenyes
Balál Tangeran


Hozzászólások száma : 690
Életkor : 51
Munkahely : Szabadúszó

Character sheet
Nép: Mágusok

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-05-30, 10:03 pm

//Sárkánytánc//

Aldo nem ismeri meg régi barátját. Balál ezt most sehogy sem veszi fel. Hiszen honnan is sejtené... Balál tetemét láthatta utoljára, itt a városközpontban kiterítve. Mielőtt mindenestül eltűnt az őt körülvevők gyűrűjéből. Balál hűlő és merevedő holttestét érintette utoljára Sendel véráztatta földjén- ahogy később hallotta a kisfiútól, Markustól, akit a harcok során végig Aldo védelmezett.
Vajon meg kell most tudnia, vagy ráér a jelenlétével később izgatni a fehérhajút? Előbb-utóbb úgyis rájön.
Lassú, kimért mozdulattal fordul a földmágus felé. Összehúzza a szemét.
- Az én nevem...nos, semmit sem jelent. Nem tartozom senkinek, senkihez és sehova. Nevezzetek talán Szárnyaló Szemnek.- Mondta nyugodtan, elvéve a pikírt mágus nyelvének élét.
ELnézve a két szerencsétlen férfit, és a gyönyörű, fiatal nőt, úgy tűnik, egy szerelmi háromszög közepébe csöppent.
A nemes külsejű hölgyön, aki csendesen áll, látszik, hogy nagyon figyelt a vadász szavaira. Balál követi a róla leszakadó pillantását messze az égbolton, ameddig a romok közül a szem ellát.
Lám, ő ad egyfajta megerősítést számára., miközben a fehér mágus mellé áll.
A hangjában pedig tisztelet ül, ami bizonyára a látónak szólhat. Talán a lány már találkozott a sárkányokkal a háború során? Ha így van, tudja, hogy kiszámíthatatlanok és gyorsak.
- Jöjjön! Mondjon el mindent nekünk!
- Mennék én, ha lenne idő mesélni. Majd a búvóhelyen. Nekem semmi kedvem nincs itt várni be őket. Velem tartasz, vagy sem? Jöjjenek a testőreid is, nem bánom! Jól ismerem ezt az elátkozott várost!-Azzal balját a lány felé nyújtotta. Majd a fehérhez szólt.- Ha itt elintézte a dolgát, csatlakozzon!
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 134
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-05-30, 10:38 pm

~És nem igaz...A nevét csak nem akarja elárulni. Pedig most már egészen biztos vagyok benne, hogy találkoztam vele azelőtt...~
*Fülel a beszélgetés irányába, de mindhiába. Végül szó szót követ és  nem hisz a szemének, amikor Mia szinte karonfogva távozni akar az idegennel.*
~Hogy mi? És velem?...Ja...jól védhető helyre...Ok, benne vagyok.~

~Az előbb még megakartad ölni a fehéret. Most meg hagyod, hogy kedvére magával hurcoljon?~
~Nem. Te akartad megölni még a sátorban. Én azt mondtam, hogy ha nem lesz más megoldás, akkor megölöm. De addig is, miért ne vigyenek fedezékbe.~
~Aha...Ott meg majd megint tétován gondolkodni kezdesz, hogy hátha kitudod játszani valahogy...Mondok valamit! Unalmas! Járjuk az én utamat!~
~Mi? Constantine! Ne! Ne most!!!~
*Amennyiben a fehér levette róla a földhöz lapító átkát és az őrök felsegítették, hogy magukkal vihessék, nem tétovázott sokat. Bár kezei és lábai bilincsben voltak egy hirtelen mozdulattal a mellette baktató fehérköpenyes felé vetette magát, s ha az idejében nem tért ki, a földre rántotta magával, s halálos átkot suttogott a fülébe.*
-Lectus mortis.
*Ugyanebben a pillanatban ékezett meg az égből rájuk szakadó apokalipszis is. A sárkányok tüze lecsap a romos falakra, a katonákra, a védművekre. Sikolyok, ropogás, fellobbanó lángok, égő emberek jelzik a sárkányok érkezését. Falak dőlnek le, romos házak omlanak össze. A sárkányhad megérkezett, s megkezdi támadását Sendel ellen.
Amennyiben nem sikerült a fehérköpenyes ellen tervezett előbbi kis akciója, úgyis valakit magával ránt a közelben levők közül, hogy élő (kivéve a fehéret) pajzzsal védje magát a mindent elborító tűzár és omló törmelékek ellen.*
Vissza az elejére Go down
Balál Tangeran
Szürkeköpenyes
Balál Tangeran


Hozzászólások száma : 690
Életkor : 51
Munkahely : Szabadúszó

Character sheet
Nép: Mágusok

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-05-30, 11:22 pm

//Sárkánytánc//

Épp hogy csak eldől, hogy indulnak-e és elfogadja e a lány a balját, amikor Aldo megint elragadtatja magát és a fehérmágusra támad.
A vadász visszafordul. Hirtelen fürgén ugrik Aldohoz és függetlenül attól, hogy sikerült-e neki a halálos átok, vagy sem, elkapja az egyik karját és a neves baljával már be is húz barátja állkapcsára, hogy az csillagokat láthat.
- Mi van veled Aldo Barras? Eszeden vagy? Te nem vagy normális!

. Az egész némiképp a megismerkedésükre emlékeztet egy kikötőben...bár Aldo akkor nem csupán elszenvedte Balál hatalmas öklétől az ütleget, de erőst viszonozta is.
Most akadályoztatva vannak az igazi verekedestől, amikor elszabadul a pokol.
Vissza az elejére Go down
Furia
Fekete sárkány
Furia


Hozzászólások száma : 376
Életkor : 1128
Munkahely : Lanuria Furiája XD

Character sheet
Nép: Sárkányok

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-05-31, 8:35 pm

//Mese: Sárkánytánc - Nadia Wink //

*Nadia, a nimfa egy beszivárgó sárkány csapdájába esik, s e sárkány okkal buktatta lovát. A tűzgömb sebet ütött a bundán, miként sebet ütött volna, tán halálosat is a nimfán is, ha őt találja el.
Természetes, mint minden kétlábú féreg, ez is fedezéket keres.
Nem lép elő ama „sötét elf” a romok közül, kitől a támadás származott, ám két tenyerét szája elé tartva suttogva mond el néhány szót, majd a földre engedve kezeit, onnét egy fekete, csillogó pikkelyű kígyó csusszan ki, s tűnik is el sietve a romok között.
A sötét elf a romok között óvakodik előre, s ha Nadia elindul, maga is a nyomába szegődik, fedezékről fedezékre haladva.
Megállva tenyerét a földre helyezi, s újabb igét mormolva el, felemelkedik.
Mint a sebes szél, port keltve fut a nimfa után a varázslat, s ha a nő ismét a földre lép, lába alatt megreped a talaj. Ha nem elég ügyes, avagy nem elég gyors, könnyedén érezheti, hogy beszakad alatta a kövezet, s ha nem kapaszkodik meg, a mélybe hull a romok között.
A fekete kígyó immáron ott sziszeg a közelébe. Száját kitátva mutatja meg méregfogait, s villás nyelvét a nimfának. Látható, harapni készül.*
Vissza az elejére Go down
Nadia
Föld nimfa - Oresad nimfa
Nadia


Hozzászólások száma : 15

Character sheet
Nép: Nimfák

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-06-02, 10:38 am


//Mese: Sárkánytánc - Micsoda kitüntetett figyelem Razz//


Amit láttam,attól még mindig nem nagyon térek magamhoz. Muszáj, hogy ezeket az információkat megtudják a városban lévők, hiszen ezzel sokat segíthetek. Rengeteg sárkány érkezik a halott városba, és ki tudja, hogy a védők vajon egy percig is fel tudják-e tartóztatni a sárkányokat? Hiszen hogy harcolhatnának ezek ellen a hatalmas, négy lábú, tüzet köpő lények ellen az a maroknyi két lábú, varázstalan ember? Nyilván vannak közöttük mágusok is, de kötve hiszem, hogy ez elegendő lenne...
Sietek hát vissza, lovamat vágtára fogva a városba, hogy megkeressem a barna köpenyes mágust, aki a vezetőnek tűnt a védők között. Azonban úgy tűnik, hogy immár két információról kell hírt vinnem, hiszen valaki meg akarja akadályozni, hogy ezt megtegyem. Egy tűzgömb száguld elém az egyik romos házból, amit éppen hogy, de sikeresen kivédek. Pajzsra már nincs időm, így csak oldalvást fordítom lovamat, és leugrok róla. Hallom a ló őrült nyihogását, és érzem, ahogy a tűz égeti a szőrt, majd a húsát. A ló ijedten rohan el, bizonyára a sárkányok karjaiba. Fedezéket keresve fut át az agyamon a gondolat, hogy vajon ki támad, és mit akar tőlem, de úgy döntök az információ most fontosabb, minthogy leálljak bárkivel is csatározni. Nem nézek se jobbra, se balra, a házak között igyekszem manőverezni, hogy minél hamarabb célba érhessek. Még a város szélén lévő házak között vagyok, de hamarosan pár házzal odébb már nem kell tartanom a lopakodó támadótól, mert ott már a mieink lesznek.
Kivont karddal rohanok hát, ám ahogy lépek, a lábam alatt meginog a talaj és repedezni kezd. Morogva, ijedten ugrok fel az egyik ház melletti hordóra, majd a tetőre kapaszkodok fel. Szerencsére elég jó a fizikumom, így nem okoz nehézséget. A háztetőn guggolva körbenézek, hátha meglátom a támadómat a házak között, de nem foglalkozol vele tovább. Észreveszem a felém tartó kígyót is, de remélem, hogy a háztetőre nem tud felkúszni. Legalábbis nem olyan gyorsan, ahogy én tovább indulok. Egy közeli ház tetejére igyekszem óvatosan átugrani, habár tudom, hogy ezek a házak már inkább romok, így megeshet, hogy egyszerűen beszakad alattam a tető.Ám Izra kecses lépteit örököltem, így puhán és lágyan érkezek meg egy tartó gerendára, hogy aztán gyorsan lemásszak a tetőről és rohanjak be a városba, a mieinkhez, hogy megtaláljam a barna köpenyest és a még mindig ismeretlen elfet.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-06-02, 4:14 pm

// Sárkánytánc //

A szürke bal kezét egyetlen legyintéssel zavarom arrébb Miától, aki úgy látszik bedőlt ennek az ámokfutónak, aki szőke agresszor ismerősének valja magát. És a szemei is őrület tűzében forognak, tuti flúgos az ürge.
~Nem meglepő hogy örült, aurája íze alapján valami látó lehet a jobbik fajtából tartsd meg jól fog lakatni a másik mehet a süllyesztőbe annyira sötét hogy gyomorontást kapok tőle. Miát vidd arrébb sárkányok érkeznek nem látogatás céljából Hülye gyerek. Fel nézek az égre, és a látvány egyszerre fantasztikus és rémisztő sárkányok tucatjai csapnak le a táborunkra és a környékére. Nem vagyok épp gyáva de jobb a békesség alapján egy pajzsot rántok magunkra, ezzel kerülve el az első támadásokat és az épületek darabjait amik felénk száguldanak. Miát és a csalót egyszerre csípem nyakon és viszem őket fedezékbe már ha hagyják Szőke lovag meg majd kivágja magát a helyzetből. Amúgy is utáljuk, de most kevesebb gondom van, a szürkét ha esetleg fogom előre zavarom és a még fekvő vörös köpenyest ha még nem szabadult ki a vállamra dobom, ha már szabad egy jól irányzott rántással a szürke után dobom.
Mozgás fehérke ha velem akarsz harcolni éld túl ezt a zűrzavart.
Ne becézd nem a haverunk. Hé te szerencsétlen mozgás mert itt sülsz meg, Mia kicsi tubicám te meg ne ácsorogj hanem fuss az őrültek után.
És ezt pont te mondod ... Mia futás nem érünk rá.
Vissza az elejére Go down
Furia
Fekete sárkány
Furia


Hozzászólások száma : 376
Életkor : 1128
Munkahely : Lanuria Furiája XD

Character sheet
Nép: Sárkányok

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-06-02, 8:34 pm

//Mese: Sárkánytánc - Nadia, Aldo, Mia, Shuga, Balál//

*A „sötét elf” bosszúsan érzékeli, hogy próbálkozása a nimfa csapdába ejtésére teljességgel sikertelen.
A sebes haladást azonban nem gátolja tovább. Ha nem is állította meg a lovast, mire az célhoz ér, már közel sem lesz szükség rá. Gyalogosan egyáltalán nem olyan sebes, mint lóháton lett volna, s a sárkányok meg is érkeznek hamarosan.
Az ő társai, az ő népe, hogy elégtételt vegyenek ezen a kétlábú seregen is.
Így azonban hamarosan visszatér korábbi helyzetébe, s lenéz az ott hagyott hullákra. Van köztük egy vörösköpenyes mágus, s egy barnaköpenyes is, emellett fél tucat katona fekszik még ott.
Nadia hát szabadon vihet hírt, miközben odafent megérkezik a sárkányhad.
Furia elöl haladva pusztító, feketen izzó tűzzel támadja le az északi városfal környékét. Sárkányai gondoskodtak róla, hogy a védők csak most értesüljenek, a támadás pillanatában az illúziót megtörő hatalmas sárkányseregről. Nem tucatnyi, nem is két tucatnyi, több ezer sárkány támadja a várost.
Egyes sárkányok villámokat generálnak, s az zúzza porrá a falakat, toronymaradékokat, esetleg még ép háztetőket az északi fal mentén. A felépített emberi fegyverekre különös célt szentelnek, míg a meglepett mágusok első választámadásait a széleken legalábbis, a felhúzott pajzsok hárítják.
Bizony, felkészült támadás ez, s még a föld is beleremeg az első csapásba.
Tűz, energiakisülések, jégcsapás, s egyéb különféle átkok, varázslatok zúdulnak Sendel védőire.
A sárkányhad azonban nem áll meg, az első csapást követően ugyanazon hatalmas v alakban, amely szinte be is takarja a romváros feletti eget, tovább repül.
Őket nem érdeklik az egymással civakodó kétlábúak, akik ott vannak, mind halál fiai, akár kedvelik egymást, akár nem.
Saját kétlábú sárkányaik pedig pontosan tudják, hogyan védekezzenek népük varázslatai ellen.
Bizonyára pajzsokkal óvják magukat, s felhasználják a városban fellelhető fedezékeket is.
A sereg eléri Aldo, Mia, Shuga, Balál környékét, a nyugati városrészt is, s a pajzsok által védett sárkányok tűzzel borítják be a város környékét. A V alakban repülő sereg belső sorai közül többen hátsó karmaikkal kapják el a kétlábúak fegyvereit vigyázó, használni próbáló katonákat, s tépik szét mancsaik között őket, aztán ejtik le saját társaik közé.
Így esik le egy széttépett hulla a kis jelenet szereplői közül egyenesen Mia és Shuga közé.
Ha közel helyezkednek egymáshoz, hát rájuk hull….
Az idő segít a kétlábúaknak, fegyvereik már működésbe lépnek, csupán ki kellene választani a sebesen szálló óriások közül a célpontokat.
A lándzsavetők immáron működnek, a ballisták egyike-másika is kilövi tartalmát, s a sárkányok között okoz sebesülést is.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-06-04, 2:50 pm

//Mese: Sárkánytánc - Nadia, Mia, Aldo, Shuga, Balál, Blade, Furia//

*A város északi kerületeiben Nadia menekül. Lovának már nincs esélye, ám a sötét elf nem is a lóval foglalkozik.
A nimfa mégis sikeresen szelel el, s kerüli ki a sárkány átkait. Az útjára engedi, hisz tudja, ló nélkül lassabban ér majd célba, ezzel pedig időt nyer a sárkányoknak, hogy megérkezhessenek.

Blade maga is érzékeli a támadást, a fedezék, melyet talált, épp elegendő számára, s a mellette lévő katonák számára is, hogy életben maradjon, ám korom és por lepi be mindőjüket, s nem egy sérülést szenvednek el a katonák, még úgy is, hogy pajzsaikkal igyekeznek óvni magukat a záporozó kövektől.
Egyiküknek lába is eltörött a rázuhanó kődarab súlya alatt.

Aldót a katonák körbeveszik. Fegyvereiket a mágusra szegezik, miközben megérkezik a szakadt külsejű idegen.
Szavaira cseppet sem lesznek nyugodtabbak, s tisztjük az, ki a fehérköpenyesre pillant, ki a jelen lévő mágusok közül egyedül ismerős neki.
Balál szavai közel sem elegendők, sokkal inkább hallgatnak a katonák Shuga, a barnaköpenyes mondandójára, kinek kétségtelenül tökéletesen igaza van.
A hirtelen megjelent remetekülsejű férfi összevissza locsog álcázott sárkányokról. Abban biztosak, hogy a vörös előfutára volt a seregnek, mire várnak, s miért ide érkeztek, de nem hiszik, hogy a közelben akadnak még sárkányok.
A fehérköpenyes végül Shugához csatlakozik.*
- Szállítsák biztos helyre, a romok közé. Óvakodjanak azonban tőle! Veszélyes lehet….
*Botjával feloldja a mázsás súlyt a férfin, s a fénygömb összezsugorodik, csupán a fehér fénnyel kötözött lábakat, s kezeket köti össze.
A katonák sietve kerítenek két lándzsát, mit aláfűznek a fénynek, s azzal emelik meg Aldót.
A mágus képtelen megkötözött lábbal-kézzel ugrálni, így inkább a lándzsáról lógva szemlélheti, miként érkeznek meg a sárkányok hatalmas zajjal, robajjal, s miként árasztják el támadásukkal a környéket.
A fehérköpenyes immáron szintén pajzsot idéz maga körül, és sebesen emeli maga fölé. Látja, hogy a barnaköpenyes szintén megteszi ezt, s óvja fele Ruton asszonyt, s a látót is.
A katonák eldobják a megkötözött mágust, s maguk is sietve keresnek a tűz elől menedéket, miközben az eddig hátukra rögzített pajzsokat fejük fölé kapva védik magukat a támdástól.
A fehérköpenyes azonban immáron fénnyel válaszolna a felette támadó sárkányoknak. Megtenné, ha nem jelenne meg mögötte egy újabb alak, kit eddig sem Aldo, sem más nem láthatott a romok között eddig.
Hosszúkardot tart a kezében, mely fagyos, hideg fénnyel csillan, s lassan behatol a fehérköpenyes pajzsába. A sötét, köpenyes férfi kardja nem teketóriázik sokat, midőn odabent van, s a pajzs változását érzékeli a fehérköpenyes, hát sietve döfi át vele a mágust.
A mágus halálával az Aldot fogva tartó varázslat is megszűnik, a kialvó fény nyomán pedig szabaddá válik Aldo/Constantine is. A gyilkos hideg pillantása egy pillanatra még Aldora vetül, majd elhátrál az egyik épület felé, s maga is védőpajzsot von a sárkányok támadása ellen.
Eközben a sárkányok támadására lángra lobban a sátor maradéka is. Házak romjai szállnak a helyszínen maradók közé, miközben a felállított csapdák is működésbe lépnek.
A megfeszített, kihegyezett karót, melynek végére még acélból hegyet is olvasztottak, a föld mágusok által készített szerkezet alulról löki az alacsonyan szálló sárkányok felé, s egyiknek hasi pikkelyeit átütve sebesülést is okoz. A karó azonban benne marad, s a sárkány magával rántja, végighúzva azt az épülete is, melynek aztán egyik fala kidőlve adja meg magát.
Ha Shuga és Mia, Balállal együtt nem kerül fedezékbe, tűzcsóvák csapnak le rájuk, míg a környező házakból kövek szálldosnak. Kérdés hát, Shuga pajzsa alkalmas-e a tűz, s a kő felfogására is egyúttal…? Lelnek-e időben fedezéket mindkettő elől?
Aldonak tán szerencséje van, a hulla, mely Mia és Shuga közé esett, még ott van, használhatja holt pajzsként, hogy megóvja magát a sárkányok támadásának első hullámától.
Ám mit fognak tenni, ha megindul a második?
Több ezer sárkány érkezik, seregük csaknem beteríti a várost, s ha átrepülnek felette, könnyen lehet, visszafordulva indul a következő hullám is.
Vajon Sendel védelme készen áll erre? Az első támadásnak számos áldozata van, míg a kétlábú formában lévő sárkányok utaznak a varázstudókra, ritkítva soraikat.*

Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-06-04, 4:29 pm

Az első csapás megritkítja a tábor rendjét és a katonák futnak szanaszét félelmükben, másikam vidáman habzsolja rettegésük, és érzem hogy erővel tölt fel engem is kiküszöbölve a 3 varázslataim okozta kimerültséget. Pajzsom stabilan áll és tűri mind a tüzet mind a törmelékeket, Mia közvetlenül mellettem áll, így az ő félelmét jobban érzem, de ő most a védelmünk alatt áll. Fülébe súgom.
Menj a szürkével én időt nyerek a katonáknak rendezni a soraikat, ne rettegj az csak gyengévé tesz, és az most nem lenne jó drága.
Hé látó vidd biztonságba Miát-kiáltok rá-De ha baja esik téged veszlek elő érte utána meg a szöszit futás.
Ekkor rémisztő hiányt érzek Aldo felől, megszűnt a béklyó Aldo szabad, a fehér köpenyes felé fordulok a mellkasán egy széles seb tátong, szemei üresek mint a holtaké és össze esik. Kardot rántok és elkiáltom magam.
-Merénylő van köztünk, mindenki figyeljen maga mellé is ne csak felfele, senki ne maradjon egy helyben, mindenki legyen ismerős közelébe de legalább olyan mellett akit töbször látott már. Rendezzétek a sorokat mozgás gyáva banda.
~Nézzenek oda egy hadvezér veszett el valakiben vajon honnan vetted ezeket a szavakat hisz sosem voltál katona-vigyorodom el-esetleg engem is beavatsz ha szabad kérdeznem ó hatalmas bölcs mit tervezel ennyi fióka ellen? Mert lássuk be nem vagy épp csúcson.~
~Fogd be nem érek rá veled vitázni inkább segíts mint akadályoz, valami hasznos esetleg?
~Nos ha már ilyen szépen kérdezel, válaszolok te hős. Normál esetben alakot váltanák és szét tépném őket, esetünkben ez sajna nem működik mert még a rohadt transzformációs rúnákat se vagy képes megjegyezni, pedig sulykolom őket állandóan beléd. Persze ha szabad kezet kapok nos akkor csinálok egy kis ramazúrit, drága rokonok soraiban úgy is haragszom rájuk. De látom még nem tört elő a találkozásunk emléke így ezt későbe hagyom. Szóval mi lészen drága testvérkém át adod a terepet hogy játsszak vagy, esetleg Miát babusgatnád valami félre eső helyen?~ A kaján vigyora elégé beszédes de nem nyírom ki a dologért. Adj pár percet és tiéd a terep. Katonák rendezzétek a soraitokat védjétek a mágusokat és a ballisztákat. Eleresztem Miát és a szürke felé lököm. És át adom a terepet a társamnak.
Ember Shuga balra el és íme jöhet a szörnyek ideje, amire ez a béna nem képes én igen így kicsit változtatok a testünkön hogy erősebb dolgokat is kibírjon és gyorsabb legyen mint eddig, noha a probléma a kifáradása ezt majd kiküszöbölöm, de utálni fog az biztos. Folytatom az alakváltást némi szárnyat és karmot növesztek, itt lent szart se tehetek ellenük oda fent nos annál többet. Elemelkedek és viszek magammal némi föld és homok pajzsot rengeteg hozzávalóval. Ideje támadni.
-Gravitas pyrobolus
Sütöm el kedvenc varázslatát saját erőmből, és mi tagadás a hatás elégé lenyűgöző, Sárkányok zavarodnak össze és zugnak a romok felé,aztán tekerek is onnan mert céltábla se vagyok senki számára legyen az sárkányok természetes támadása vagy mágiájuk. Jobb köztük zavart kelteni és összezavarni a soraikat. Majd a föld pajzsot amit magammal hoztam vetem be támadásként. Mit mondjak nem fog sok kárt tenni bennük de mint az előbbi varázslat ez is leszed egy keveset közülük hisz ki tud harcolni ha a sivatag őrülete marja a pikkelyei alatt az érzékeny részeket.
-Nesze nektek ocsmány támadók ezt vakarjátok ki ha tudjátok!
Majd a lezuhantak fölé repülök kikerülve a többi sárkány támadását, és elvégzem a dolgom ami elégtétellel tölt el
-Saxum stis- Sütöm el a másikat ami felnyársalja a földön szenvedő sárkányt, és sajnos az esetlegesen alá került embereket is de ez legyen Shuga lelkének gondja én élvezem hogy harcolhatok, viszont ideje megkeresni a merénylőt, szomjazom a vérére. Zuhanórepüléssel térek vissza a korábbi területre.


A hozzászólást Shuga összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-06-04, 7:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Balál Tangeran
Szürkeköpenyes
Balál Tangeran


Hozzászólások száma : 690
Életkor : 51
Munkahely : Szabadúszó

Character sheet
Nép: Mágusok

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-06-04, 5:45 pm

//Mese Sárkánytánc//

- Mondtam, hogy máris itt vannak.
Sllllhuga egy legyintéssel elintézi, hogy Balál keze távol maradjon a nőétől. Balál szemrebbenés nélkül visszalegyint. Shuga sem érintheti így Miát. Elvéti keze a célt.
Majd mégis Balál után tessékeli a lányt, kicsit se lepve meg a vadászt. Mikor beérnek egy közeli épületet, egy másik falai leomlanak, a helyzet cseppet sem rózsás.
- Nagyon sokan vannak hölgyem. És itt is vannak köztünk. Menjen, van itt ez a pince. Jó pince, mindjárt megyek én is. - Azzal ha a lány lement a ház bejártától szemközt lefelé vivő lépcsőn, ha nem, Balál megint visszalépett a nyílt utcára, de csak egy kicsit. Látta, hogy Shuga mit művel. A föld és homokos por magasan szállt a levegőben. ~ Okos.~ Nem tétovázott. Gondolta, kevésbé legyen koncentrált, a sárkányok ne tudják csak úgy szét, vagy visszafújni, ezért mély basszus hangján belesúgta a levegőbe ezt az egyszerű varázslatot, hogy legyen a levegőben kavargó szél:
- Factum ventus gurgite in aere!
Ez aztán megkavarta úgy a földet és a port, hogy az könnyedén ült az érintett sárkányok egész testének pikkelyei alá, sőt a szemükbe, az orrukba és a szájukba is.
Balál megengedett egy félmosolyt, a szemével azonban a talajon eluralkodó káoszt figyelte. Valaki keresztüldöfte a fehér mágust, Aldo is, ő is itt van közöttük.
Jó ideig azt a helyet fürkészte, ahol a fehér teste feküdt. Számba vette, honnan és hova húzódhatott vissza észrevétlenül az orv gyilkos. Akkor Shuga újra megjelent idelent.


A hozzászólást Balál Tangeran összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-06-07, 7:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Furia
Fekete sárkány
Furia


Hozzászólások száma : 376
Életkor : 1128
Munkahely : Lanuria Furiája XD

Character sheet
Nép: Sárkányok

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-06-04, 8:47 pm

//Mese: Sárkánytánc - Shuga, Balál//

*A sárkányok hadai megpillantják a földön a furcsa lényt. Nem menekül, mint a többi, s látható, hogy földdel, homokkal kísérel meg támadást indítani.
A sárkányhad szárnycsapásai szelet kavarnak, tüzük még a homokot is megolvasztja. A környékbeliek közül, kik odafentről jól rálátnak az alant zajló dolgokra, rövidesen tucatnyian támadják tüzükkel, átkaikkal a lényt, s annak felszállása, s támadásának kiteljesedése előtt már ellentámadásba lendülnek ellene.
Épp kötelékük miatt erősebbek, s noha a kötelék megbomlik kissé, az átoknak hála, szárnyaik keltette légáramlataik, s mindazok mágiák, melyekkel tömegesen támadnak Shugára, a lény visszazuhan a mélybe. Csupán a támadások súlya alatt szertehulló pajzsának köszönheti, hogy nem ég semmivé, hanem bevágódik a romok közé.
Balál szélvarázslata sem kellően erős, hiszen hatalmas erőbeli fölénnyel szállnak szembe.
A tér környékére apró üvegcseppek hullanak. A por, a homok az, mely megolvadt a sárkányok tüzében, a levegőben. A kő itt-ott még odalent is gőzölög, izzik, mutatva, milyen az, midőn nem egy, hanem egy rakás sárkány csap le ugyanazon pontra. Noha Shuga varázslata megbontotta a köteléket, sebesülést is okozott, a földre mégsem kényszerített sárkányt.
Más mágusok is kapnak hasonló támadást, noha nem egyszerre ennyi sárkánytól a város felett.
A kötelék ereje ez, a sárkányok ezreié, kik összehangoltan támadnak, nem szétszórtan, egyéni akcióban. Ezt gyakorolták a völgyben már évek óta, erre készültek, s most használj is a begyakorolt mozdulatokat.*
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 134
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-06-05, 3:30 pm

//Mese: Sárkánytánc - Mia//

*Bennszülöttek módjára emelik fel, ahelyett, hogy talpra állítanák. Így elmarad a betervezett kis magánakciója a fehér ellen. De ha nem ölte meg ő, hát megöli más...az istenek áldják meg ezért, akárki is volt. Az első hullámot sikeresen túlvészelte az egyre szaporodó holttesteket használva fel pajzsként. Aztán belelendül...de nem ám a támadásba. Constantine nem a háborúskodásét jött Sendelbe, Aldo meg nem is akart Sendelbe jönni. De ha már úgy rendeltetett, hogy mégis itt van, hát nincs más hátra, ki kell hozni a legjobbat a helyzetből.
Szinte biztos, hogy Shugának a figyelmét elkerüli a csatározás közepette, amint egy vörösköpenyes feltámad a holtak közül(na nem szó szerint), és elhagyja a helyszínt. Persze messze nem tud jutni ilyen körülmények között, de amint megpillantja a visszatérő szürkét, máris annak hátába kerül. De nem foglalkozik vele, sokkal inkább érdekli az, hogy honnan jött és hol hagyta Miát. Egy közeli épület, melynek szomszédságában a falak már megadták magukat, felkelti figyelmét. Valaki az épület melletti pincelejárat lépcsőjén álldogál. Ha a por és hamu nem lenne annyira felkavarodva a levegőben, talán tisztán kivehetően látná azt a valakit, de így is nagy bizonyossággal feltételezi, hogy csakis Mia lehet az.*
~Remek, egy földalatti pince. Itt elleszünk a háború végéig...~
*Odasiet. Ha a lány még nem ment le a lépcsőkön, határozottan letessékeli a fedezékbe.*
Vissza az elejére Go down
Balál Tangeran
Szürkeköpenyes
Balál Tangeran


Hozzászólások száma : 690
Életkor : 51
Munkahely : Szabadúszó

Character sheet
Nép: Mágusok

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-06-05, 4:09 pm

//Mese Sárkánytánc//

Balál mit sem vett észre abból, hogy a megkergült barátja a hátába került. A figyelmét immár teljesen lekötötte az, hogy a sárkányok a homokot megolvasztották és a földre záporozott súlyánál fogva, mint megannyi üvegszilánk. No és a tűz...
A vadász-mágus megugrott, kezeit a feje fölé tartva.
~ Túl messze kerültem a háztól. Ha eláll a "zápor", akkor tudok a lány után menni!~
Azzal bevette magat egy fal omladék mellé egy holttesttel fedezve magát egyenlőre.
~ A fenébe is! Pedig le kell menjek utána. Az ott valójában egy rejtett átjáró egy hosszú alagúttal... Egyedül sose talál rá. Én is egy véletlennek köszönhettem.~
Ám most nem tudott mit kitalálni, várt egy lehetőségre, hogy megpattanjon és felöltse a feketeköpenyes hölgy mellett a lovag szerepét.


A hozzászólást Balál Tangeran összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-06-05, 5:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Mia Ruton
Feketeköpenyes
Mia Ruton


Hozzászólások száma : 444
Életkor : 28
Munkahely : Valiani Tanácsháza

Character sheet
Nép: Mágusok

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-06-05, 4:42 pm

// Mese: Sárkánytánc- Aldo I love you Embarassed //

Miával csak úgy történnek az események, mint elszenvedő alanya van jelen annak, amint a látó szavai életre kelnek és az eget beborítja a rettentő sárkányhad. Óriásiak is vannak közöttük!
A lélegzete is eláll. Tátott szájjal áll, az ijedelme is belé fagy hirtelen. Egészen addig megdöbbenve csodálja őket, míg egy felismerhetetlenségig szétszedett holttest hull alá, egyenesen a lábai elé.
Akkor kitör belőle egy elnyújtott sikítás és a szíve a torkában kezd újra dobogni. De végre érez, nem csak érzékel.
Elfehéredik, majd az ájulás és a hányinger megkörnyékezi. Shugába kapaszkodik, mint már annyiszor régebben.
A férfi újfent meglepő türelemmel szól hozzá:
- Menj a szürkével én időt nyerek a katonáknak rendezni a soraikat, ne rettegj az csak gyengévé tesz, és az most nem lenne jó drága!
Majd a szürkemágusra bízza, sőt, odalöki mellé.
Mia ciceg a nyelvével és megrántja a vállát, úgy pillant vissza Shura:
- Mit képzelsz? Hogy nem tudok járni?
~ Na végre, magadhoz tértél nagylány! Gyerünk irány a pince! Ne most önérzeteskedj, majd később kiosztod! Bízd magad a férfiakra! Csak egyszer az életben! Egyik sem az atyád!~
Mia egészen a pincelejáróig jut, de Balált gondolná megvárni. Így megáll.
Hosszú, ijedt percek következnek, vonzza az a mélybe vivő lépcsősor. Magányát egy szívének kedves hang szakítja fel. Megismeri Aldo lépteit. Mennyi ideje már, hogy elveszettnek hitte őt és most mégis itt van. A szíve még hevesebben kalapál, ahogy kedvese finoman előre tessékeli.
Nagy levegőt vesz és kitisztul a feje, de főleg az érzései.
Nincs többé félelem, Aldo majd vigyáz rá. Biztos benne, hogy meg tudja óvni őt bármitől. A föld gyomra pedig jótékonyan védi majd mindkettejüket a sárkányok ellen. És végre ketten lehetnek megannyi hosszú hónap és év után. Nem vágyott másra, csak hogy odalent a karjába zárja. A szeretete melegébe.
Na persze tartozik a fiú némi magyarázattal, miért is nem kereste, mi lett vele a vailani utazás során, dehát végülis ő hagyta el Aldot és nem fordítva. És hát arról is biztosan színt vall, hogy mi történt közte és a fehér mágus közt, míg ő aludt. Biztosan van ezekre magyarázat. De talán, most nem is ez számít...csak ők...ketten...mindaz amit elszalasztottak egyszer...
Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-06-06, 12:12 am

-Rohadt molylepte szárnyas krokodilok mit képzeltek ki vagyok én.
Üvöltök feléjük tombolva, ahogy nézem a testem még bírja bár csoda hogy élünk, vagy a szerencse istene ránk kacsintott. Teljesen mindegy ki mászok a kráterből, megfogok egy épület töredéket és hozzájuk vágom. Értelme nulla de legalább lenyugszom a következő körülmény kicsit gázosabb mivel eszement módon nem néztem a körülöttem levőket és príma célpontot csináltam magamból gratula Mel szép munka, remélem legalább az emberek kihasználták az idióta ötletem adta szünetet. Mivel a szárnyak hülye ötletnek bizonyultak eltüntetem őket, Négykézlábra ereszkedek és futásra kapcsolok majd a merénylő után eredek. Vissza loholok a fő térre és a fehér holtestéhez rohanok, a holtest még ott van a katonákkal egyelőre nem foglalkozom, a fehér sebét nézem meg közelebbről mondhatni orr távolságról, és a támadó szagát keresem, éljen az egyenjogúság meg hogy a gyors gyógyulás a redves pipa füst miatti orrdugulásunk is kicsit helyre rakta el kell beszélgetnem magammal erről a büdös dologról nem tetszik a szaga bezzeg az égő embereké hmmm mindjárt más. Eszem vesztem amikor meglátom a szürkét Mia nélkül, és felé ugrom.
-Már annyit se lehet rád bízni hogy egy apró termetű nőre vigyáz hát milyen látnok vagy te nyomoronc ha baja esik ketté haraplak. Vicsorgok rá és várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Furia
Fekete sárkány
Furia


Hozzászólások száma : 376
Életkor : 1128
Munkahely : Lanuria Furiája XD

Character sheet
Nép: Sárkányok

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-06-06, 11:10 am

//Mese: Sárkánytánc//

*Az első hullám, miben több ezer sárkány repült őt alacsonyan Sendel felett véget ér, noha a sereg immáron fordul is vissza, átbukva a Sendel felett épp átrepülő utóvéd felett.
A csata még csupán most kezdődik, a csapatok könnyen állítható, e pillanatban még mindig zárt rendben, kitartóan támadnak újra.
A kétlábúak sebesüléseket okoztak, s akadt már oly sárkány is, kit a földre tudtak kényszeríteni, ám elenyésző veszteségek ezek ahhoz képest, mit okoztak az ellenségnél.
A csata e pillanatban újfent tovább folyik, s az ellenség láthatja, mily erők vonulnak ismét ellene.
A városhatárnál ismét lejjebb ereszkedik a had, s alábukva csap le a védelemre. Immár lándzsák, mágikus csapások szállnak ellenük, s a sárkányok között akad olyan, kit ezek megsebesítenek.
Sendel védelme nem teljesen felkészületlen.
Azonban, ha van sárkány, kit kampós láncok rántanak a mélybe, a rendezett alakzatból akad oly sárkány, ki kilép, hogy társát segítse. Lecsap a láncra, annak kezelőjére, s ha társa még képes felszállni, hát meg is menti.
Újabb tűz csap le Mia Ruton táborhelyére is, miközben a fehérköpenyes gyilkosa immár a romok között keresi újabb áldozatát.*
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 134
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-06-06, 3:52 pm

//Mese: Sárkánytánc - Mia//

*Első dolga eltorlaszolni a bejáratot belülről, ha nem talál mást a pincében, hát varázslat által.*
~Így na. Most már nem jöhet be senki rajta.~
*Aztán Miához fordul.*
- Tudod sokat vitatkoztam önmagammal - és ezt veheted akár szó szerint is -, mióta itt vagyok és megláttalak...
*Kezdte komoly hangnemben a társalgást. Ha Mia közben úgy döntött kényelembe helyezi magát, megvárta. Ő állva maradt előtte, karba tett kezekkel.*
- Biztosan sok kérdésed lehet, hogy miért hagytalak ott akkor Valianban. Őszintén megmondom, megvolt az okom rá. Amiért a találkozásunk előtt annyit szenvedtem Eronián - és most nem a nem létező kincsre értem-, arra késztetett, hogy tovább álljak. Nem akartam új kitérőt az életben. Még egyszer visszamentem, hogy helyretegyem a dolgokat, és megpróbáljam a régi életet...a családommal.*
*Utolsó szavát jól megnyomta, figyelte, milyen reakciót vált ki Miából. De mielőtt a nő megszólalhatott volna, tovább folytatta.*
- Röviden, tömören: nem jött össze. A körülmények, bizonyos tényezők, melyeket szintén elszenvedtem ott is, meg aztán itt is...Hogy is mondjam...Besokalltam.
*Ekkor tett egy lépést Mia felé.*
- Nem tagadom, jó volt látni téged annyi idő után itt a városhatáron...
*Kezével elsimította a lány haját arcáról.*
- Egy pillanatra már azt hittem, hogy meg sem történt az velem Evolyranon...De aztán újra nem éreztem semmit.
*Meglehet kissé érthetetlen lehetett Mia számára Aldo néhány mondata, meg a viselkedése így összességében. Szemei Miát nézték, de nem látták. Mintha nem is itt lenne, hanem gondolataiba ragadott volna bele lénye.*
Vissza az elejére Go down
Balál Tangeran
Szürkeköpenyes
Balál Tangeran


Hozzászólások száma : 690
Életkor : 51
Munkahely : Szabadúszó

Character sheet
Nép: Mágusok

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-06-07, 4:49 pm

//Sárkánytánc - Shuga, Fúria //

A barnaköpenyes és Balál akciójának hála a sárkányok is fegyvert faragtak a porból és kőből. A vadász enyhe félmosollyal illeti hát az idegent, aki furcsán átalakulva jön hozzá. Tajtékzik a dühtől. Balál nem tűnik ijedtnek a fenyegetésre, ellenben nem bírja megállni,hogy ne illesse a manővert:
- Látványos mutatvány! Ha hatása elül, mehetünk a nődért. Odabent van.
Fejével a lejárót rejtő szomszédos épület felé biccent. Majd hanyagul eldobja a testet, amit pajzsként használt maga fölött.  Leoldja nyugvó karanáját a csomagból, mibe rejtve pihent eddig. Ügyes baljába helyezi. Nincs ebben semmi fenyegetés. Nem kenyere az erőszak, de ifjú korában volt ő katona a délvidéken. Pontosan tudja,hogy Shuga haragja nem száll el nyomtalanul. Gyors, kimért mozdulatok ezek, mikkel jelzi a mágus állatias énjének, hogy nem cicózik, felveszi a harcot, ha kell vele, vagy a sárkányokkal.
- Csillapodj! Erős lány, tud magára vigyázni néhány percig egyedül...

Elharapja a további szót. Szeme a környéket pásztázza az Aldot cipelő katonák után. Sok a holttest, nem látja a társaságot a fogollyal.
Fesztelenül folytatja, mintha rég ismerné a másikat, bármit tesz is. Jelezve számára, hogy egy oldalon állnak és össze kell fogniuk ebben a helyzetben.
- Te, ezek eltűntek! - Majd fejét a ház sötét bejárata felé fordítja.- Aldo Barras!- kiáltja a csatazajba.
A ház felől csend és üresség ásít.
- Mond csak, egyáltalán a tied ez a nő? Aldoval láttam többször álmaimban...
Neszező, surranó, lopakodó hangok ütik meg a fülét a környező romok közül. Vadász ösztönei kifinomultak, ugyanúgy figyelnie kell a ragadozókra, mint a cserkészett vadra. Könnyen válhatnak a vadászok prédává. jobbját az övébe csúsztatott kraftjára helyezi.
A levegő ismét megtelik a mágiájával, mely most önkéntelenül lép működésbe, mint már annyiszor a tanulatlan mágus életében. Ha akad a környéken növényzet, mi nem égett még el, egyből elszáradt kóróvá változik. Zabolátlan energia áramlik körülöttük s Shuga nem tudja, de Balál direkt nem állja útját. Azért dolgozik jó ideje,hogy végre kitapasztalja gyűlölt erejét, nem pedig azért, hogy visszafogja. Fekete haja ezüst és hófehér sávokkal gyarapodva hullámzik feszült figyelme közepette. Bárki jár a romok között, számíthat rá, hogy szemtől szembe találja magát vele és nem támadhat orvul, mint a fehér társukra.
- Ha harc, ám legyen harc!- Szól messze zengő baritonján, felemelve a hangját.


A hozzászólást Balál Tangeran összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-06-07, 7:17 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-06-07, 7:14 pm

Az élet szép én meg ostobán nézek magam elé, vajon mi a frászt művelt ez az állat, a szürke elöttem és most vagy harcolni akar vagy...
-Mi a szar ez a számba?- nyelvel végig húzom a a fogamon és hát elégé nem az enyémek, esküszöm kinyírom a férget most tuti betelt a pohár.
- Mond csak, egyáltalán a tied ez a nő? Aldoval láttam többször álmaimban...
-Nagy cucc én meg a karjaimban, mi közöd hozzá? Mit beszéltél velem eddig most furán kimaradt pár dolog, csak a vér és egy aura szaga van az orromban, a vér a fehéré az aura meg elméletileg a gyilkosé már ha igaz a másikam ügyködése.
Kicsit enyhülök egész addig amíg valami meg nem böki a kezem, lenézek mi az és elborít az ideg, majd ösztönösen pajzsot rántok a szürke és magam felé Furia gyíkjai újabb sorozattal tiszteltek meg minket.
~gyíkok mióta nevezem a sárkányokat gyíknak? Hol a francba vagy te átok fajzat, told elő azt a tudálékos pofádat.~
Bezzeg most kussol mindegy a szürke harcra kész én meg Miát keresem mert az a mocsok Aldo tuti telebeszéli a fejét hülyeséggel.
-Bocs de nem érek rá piti bunyókra sárkányok a nyakunkon vannak és még a cimborádat is kasztrálnom kell.
Majd figyelmen kívűl hagyom elsétálok mellette és kicsit barátságosan de arrébb tolom, nem mintha nem lenne hely de akkor se nézen madárnak. Megszüntetem valahogy ezeket az izéket és Mia után eredek.
Vissza az elejére Go down
Balál Tangeran
Szürkeköpenyes
Balál Tangeran


Hozzászólások száma : 690
Életkor : 51
Munkahely : Szabadúszó

Character sheet
Nép: Mágusok

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-06-07, 7:35 pm

// Sárkánytánc- Shuga, Fúria//


- Várj csak komám!- Fogja meg a karját Balál, óhatatlanul is satu jobbjával.
- Te engem ne taszigálj, mert ennek nem lesz jó vége! Még egy ilyen és megismerkedsz te is a nyers  erőmmel. - Szívja fel magát és kiköp az üszkös földre.
- A gyíkok itt járnak lent! Őket kell levadásznunk. Idelent. Megmondtam volt, de nem hittetek nekem. Két lábú alakban érkeztek. Egyikük éppen a szemünk láttára vadászott le egy mágust. Fordítsuk ezt visszájára! Vadásszuk le ezeket az...alakváltókat! Képes vagy rá? Vagy adjak egy kis erőt hozzá?
Azzal még erősebben megszorította a barnamágus karját és varázslatának szele felborzolta körülöttük a léget, ami újra forró lett, Balál maga is meg kellett állapítsa, hogy ez most veszélyes lehet rájuk is. A másikra mindenképpen. csinálnia kéne vele valamit, de nem gyulladt tűz, vagy ilyesmi és nem volt kedve visszafogni magát. Ez nem az a helyzet, ahol fejetlenül hagyhat egy ilyen robbanni készülő erőt, de talán jól jöhet egy hirtelen támadás esetén... Így aztán hagyta tovább erősödni és gomolyogni a hatalmát köröttük és az láthatatlanul bekúszott a romok közé, máris kutatva az idegent, vagyis idegeneket.
- Többen vannak. Legalább ketten járnak a városhatárnak ezen a részén. De ha verekedni akarsz, legyen meg most!- Jelentette ki. Gondolta, legalább levezeti ez az alak a feszültségét, ha már a sárkányokon nem tudta.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-06-07, 8:37 pm

Rá markol a kezemre és szövegel, a lökésben khm lehet, hogy igaza van, de akkor se szorítsa a kezem egy mélynövésű szürke, aki még bemutatkozni se tud.
- A gyíkok itt járnak lent! Őket kell levadásznunk. Idelent. Megmondtam volt, de nem hittetek nekem. Két lábú alakban érkeztek. Egyikük éppen a szemünk láttára vadászott le egy mágust. Fordítsuk ezt visszájára! Vadásszuk le ezeket az...alakváltókat! Képes vagy rá? Vagy adjak egy kis erőt hozzá?
- Te vak vagy látnokocska? Alig pár perce lett kiadva az utasítás hogy védjék a mágusokat a merénylőtől. Erre jössz nekem a lejárt témával?
És rá markolok én is a kezére, had érezze a törődést és szorítani kezdem csak úgy, mint ő. Majd érkezik egy hülye, aki bele pofátlankodik a vitánkba.
- Erő? Mit tudsz te az erőről még a szorításod is gyenge szürkécske ki még bemutatkozni se mer, és a Nőnket egy idiótára bízta ezért is verést érdemelnél. És van pofád a prédámra vadászni? A sárkány ember alakban az enyém és csak az enyém, elemésztem testestül lelkestül egy hozzád hasonló gyenge hazug látó nekem ne játssza a vadászt.
Elengedem a kezét majd azzal a kézzel, amit fog meg igazítom a ruháját, mintha nem is erőből fogna a bolha, majd rá markolok és felemelem.
-Felteszek egy költői kérdést névtelen szürke, tudod mi az, ami a sárkányoknál is félelmetesebb perpillanat? Nem? Hát én Shuga és te neked jó éjt mágus.
És a szabad kezemet ökölbe fogom és pofán gyűröm a szürkét. Elengedem és megyek Mia után.
Vissza az elejére Go down
Balál Tangeran
Szürkeköpenyes
Balál Tangeran


Hozzászólások száma : 690
Életkor : 51
Munkahely : Szabadúszó

Character sheet
Nép: Mágusok

Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime2016-06-07, 8:48 pm

//Sárkánytánc: Shuga//

Balál nem tűri jól ennek a Shugának a viselkedését. Bárki is ő. Ha felemlte a földről ebben a még mindig fél-alakjában, hát rosszul járt.
A vadász a barna jobbját a szabad baljával hárítja, így az elcsúszik az arccsontján, miközben a karana hegyét Shuga álla alá szorítja és beledöfi a hegyét a tokájába.
- Lassan engedj el, vagy ...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Városhatár - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városhatár   Városhatár - Page 12 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Városhatár
Vissza az elejére 
12 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Városhatár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Lanuria világa :: Középvidék :: Sendel - A halott város-
Ugrás: