LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő szoba!

Go down 
+45
Mavis Marhell
Black Robe Nen
Furia
Fang Aerith de l’Phairdon
Nawarean
Elisabeth De Winter
Balál Tangeran
Hiswa Hythamorys
Regélő
Erulassë Druindar
Mesélő
Vash
Kean Lorel
Alvor Freyr Ottar
Roober
Al'Eron Ryden Savion
Tyr Pak
Yz'Aires Came
Kesa Klensbane
Lothár Von Falkenhausen
Cloud Revan's
Elonar
Thalion Órëa
Merilien Lumel'Auvrea
Dropie Dan
Raman
Silarona
Xerar
Lea Fergalas
Gylnar Radek
Admin 2
Sol
Helen Hoa
Görbelábú Frikk
Kain Namelyr
Formenya Hyalma
Darthys Indoril
Mitsuko Midnight
Főadmin
Sydney H. Low
Lysanor Eweny
Akahana
Edward Dylan
Alex Ian Keegan
Fatima Ferses
49 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-10, 12:35 pm

Igen, ennyire zavar. Én se szólok bele érdekes módon az njk-idba, hogy mit hogy csinál. Egyszerűen leírtad, hogy magad elé böksz a piszkavasaddal a sűrű ködben, és hupsz, leszúrtál (ráadásul halálosan) egy ninját...... -_-

Nagyszerű! *taps*
Kicsit sem látszik a "csakazértis" hozzá állásod.
Megmutattad, hogy te vagy a Jani. Hát gratulálok, Gyl *taps*, csak gratulálni tudok.
(A mesélő hozzá állását meg nem kommentálnám ehhez)

És ne csodálkozz, ha ezzel együtt, most csalódtam benned. Nem Gylben, a userben, képes voltál a narrátorral átszabni a saját magad által írt karid, csak hogy alám tehess. Ez useri megnyilvánulás.

Tudod Gyl, én jól játszom Dylant, te nem játszod ki jól Dylant (remélem érződik a cinizmus)
Nem neked kell irányítanod az én karijaimat.
És másnak se. Se Dylant, se mást. És ez vonatkozik arra is, hogy mikor hogy sérül meg, és mit csinál. Az én karim.
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-10, 12:49 pm

Am... elnézést, hogy eltűntem hosszabb időre, nem volt net a koliban. Smile
Most igyekszek pótolni mindent. Smile
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-10, 1:02 pm

Köszönöm az elismerést Very Happy

Látszik nem tudod feldolgozni, ha véletlen nem a te igényeid szerint alakul valami.

A karaktert pedig egyáltalán nem szabtam át, csupán egyszerűen túlmagasztalod a nindzsát. Ezt bizonyítja a mesélő hozzászólása is.

Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-10, 1:04 pm

Érdekes lenne, ha kiderülne, hogy véletlen, pont te vagy /voltál a mesélő is.....
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-10, 1:06 pm

Azon én is meglepődnék Very Happy
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-10, 1:08 pm

De Gyl... igaza van ebben Dylannek, mert mások NJK-ját nem szokás irányítani...
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-10, 1:26 pm

Én csupán ép hogy hozzáértem Smile ő irányította rám, hogy belém rúg ( ellenvetést nem tűrően ... akkor ki is irányít kit? ) én csupán ezzel egy időben eltettem láb alól. ( arról nem is beszélve, hogy az egész hsz-ben irányítja az egész expedíciót legyen az jk vagy njk. )
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-10, 1:42 pm


"jól irányzott rúgást mérni a Fekete köpenyes emberre"
Ez a szándéka, jéééééééé

És légyszíves, mond akármit, amiben bármilyen jk-t mozgattam volna abban az ominózus hszben!
Épp, hogy csak titeket említettelek meg, annyira, hogy ott vagytok. A ninját mozgattam, Axis, meg a másik njk-mat...... bocsánat érte, hogy van.

Sok mindent írhattál volna, de neked (ráadásul elég béna módon) megölnöd kellett.
Nme azt írtad, á dehogy, hogy kikerülted a rúgást, és felé suhintasz, hátha megvágod (MIVEL NAGY A KÖD ÉS BAZI SOKAT NEM LÁTSZ!)
nem, te jó vp módra kinyírtad.
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-10, 1:45 pm

--->A Mesélőt itt, meg újfent nem kommentálnám (pedig eszébe jutott)
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-10, 1:56 pm

"első dolga volt meglazítani a kötést, majd egy jól irányzott rúgást mérni a Fekete köpenyes emberre"

Így már cselekedet jééé Very Happy

Másrészt nem csak úgy irányíthatsz valakit, hogy megmondod mit csinál, hanem úgy is, hogy nem hagyod, hogy bármit is tegyen. Márpedig az egész hsz ed arról szól, hogy senki sem állíthatja meg őket. Miközben mindenki elvét mindent, ami a menekülők felé irányul.
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-10, 2:19 pm

Azt már egyszer elmondtam chaten, (de úgy látszik hozzád csak a saját szavaid jutnak el)
hogy azért írtam ilyenre, mert a mesélő lezavarta az utolsó hszt, (azt még kettébe kellett volna legalább vágni), így én is lezavartam, mert végérvényben, (még ha a rúgás nem is sikerül)
a vége úgy is az, hogy a NINJA ÉS DYL elmennek.

Nem, te vp-skedtél.
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-10, 2:39 pm

Most hogy így mondod tényleg rémlik, hogy említettél valami ilyesmit Very Happy Very Happy Very Happy

Mint ahogy arra is emlékszem, hogy hetente csupán egyetlen hsz re van kapacitásod. Arról nem is beszélve, hogy nincs lehetőség másokkal megbeszélni, hogy lehetőség szerint ki szeretnéd játszani a szabadulásodat (értelmesen, és nem összecsapva lejáratva mindenkit magad körül ).

A végére pedig megint visszatérhetek a kezdeti megszólalásomra, miszerint számodra csupán az elfogadható, ha Ed és a nindzsa megszökik.
Hol marad így a játék?
Nyugodtan leülhettem volna a fűbe végignézni, hiszen beleszólásom nincs, ugyanis csupán az Ed mellé kirendelt őr lennék. Ja azért a rúgást úgy is megkaptam volna. Very Happy

Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-10, 2:47 pm

A hetente egy hszt mikor is mondtam?
A mese elején, ami már ment egy fél éve lassan...azóta változtak a dolgok...tod, van ilyen. Szoktak. Van egy ilyen tulajdonságuk.
És ha jól emlékszem, a múltkor én kértem tőled segítséged, (sőt, pont, hogy ebben a hszben), mert nem akartam azt a hatást kelteni, amit leírtál, CSAKHOGY
Ott is a kérésemből az kerekedett ki, hogy TE oltogatsz....
Hát kösz, így nem ülök le a gép elé....már bocs.

Látom, sok bajod van velem.
De sajnálattal kell közölnöm, hogy több játékunk úgy sem lesz, szval be kell érned ennyivel.
(és ezt értem az összes többi már meglévő, és jövőbeli karijaimra is)
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-10, 2:50 pm

És a te dolgod, hogy Gyl ne csak az Ed mellé kirendelt őr legyen, nehogy már az én hibám legyen az is, hogy te nem tudsz normálisan írni.
Nincs elég fantáziád?
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-10, 2:53 pm

A ninjára visszatérve, neked meg az a mániád, hogy Ed egyedül tűnjön el a sűrű erdőben (betegen), a ninját meg lekaszabold.....
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-10, 3:07 pm

Látom nem érted a kezdetiek tartalmát ...

Mellesleg a kérdéseidre meg is adtam a választ még úgy is, hogy nem voltál hajlandó rendesen vázolni az általad addigra teremtett helyzetet. Márpedig egy ilyen tapasztalt játékos, mint te, hogy nem érzi, hogy akkor talán ott kéne befejezni a hsz ét, ezáltal megadva a többi játékosnak a lehetőséget a rendes reagálásra, de talán túl magasra van téve a léc.
Arról nem is beszélve, hogy akkor már az is oltogatásnak számít, hogy meg merek jegyezni olyan dolgot, ami az addigi beszélgetésből kimaradt.

Azt pedig elhiheted, hogy nem is terveztem, hogy "játszanék" veled. Teljesen felesleges lenne.

A fantáziát meg teljesen feleslegesen hozod fel, hiszen most is neked van bajod azzal, hogy máshogy történtek a dolgok mint, ahogy te elvártad.

A betegség pedig eddig sem igen gátolta Edet, szóval nem tudom mi bajod van vele.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-10, 3:16 pm

Hadd szóljak hozzá akkor én is.
Jó lenne, ha visszavennél a nagy arcodból. Az biztos nem véletlen, hogy az oldal játékosai közül jó néhánnyal sikerült már összerúgnod a port. Persze szerinted mindenki másban van a hiba, és nem benned...el kellene gondolkodnod és később visszaolvasnod az egoista, öntelt hozzászólásaidat. A tapasztalatnak még csak a csírája van benned, és amíg nem tudod elfogadni, hogy mások másképp is gondolkodhatnak és nem tudsz alkalmazkodni, addig ez nem fog megváltozni.
Tudom, hogy gyakorlatilag egész mese alatt oltottál engem a chatboxban.
Úgy látszik, hogy te csak olyan mesét tudsz elképzelni, ahol epikus csata van, és a világ kifordul a sarkaiból.
Erre mutat az is, hogy a karkatered a mese elején úgy felszerelted, hogy kb. ha leesik a lóról, akkor is jó eséllyel valamelyik fegyvere megsebzi....
Ki kell ábrándítsalak, mert nem csak ilyen létezik. Több oldalon is játszok, már jó 7 éve és láttam már ezt azt. Nem ez az első mesém.
Csakis a te kedvedért tettem bele több harcot, hogy jobban érezd magad, de láthatóan neked semmi nem elég jó, csak amit te elképzelsz. Sajnálom, mert tudnál ettől jobban is játszani szerintem. Néha előfordulnak egészen magas szintű hozzászólások is a játékodban.
Ha vennéd a fáradtságot és elolvasnád a helyszín leírását, tudnád, hogy ez egy esőerdő, annak is a mélye, sűrű, szinte áthatolhatatlan, ahol nemhogy hadseregeknek, de még kisebb csapatoknak sincs elég hely egy csatára.
A következő lényeges dolog a mese végével kapcsolatos.
A sűrű köd, amit említesz, éppúgy elvakítja a ninjádat, ahogy a többi embert is. Neki sem jobbak az érzékszervei.
És mivel ÉN vagyok a mesélő, ezért ÉN döntöttem el, hogy melyikőtök találata igaz.
Mivel engedtem a ninjádnak a találatot és az egész szabadítós játékot is, úgy, hogy két őrrel is fel tudja venni a harcot, miközben még ki is szabadítja a karidat, így jogos volt, hogy azok között a látási viszonyok között az egyik őrnek szintén lehet sikeres találata. Persze szokás szerint előjött a megalomániás éned és a ninjád egy hatékony szabadító akció helyett mindjárt támadni is kezdett. Bőven elég lett volna neki kiszabadítani Edwardot és az esetleges kísérleteket visszaverni a két őrtől. Magára vessen, hogy a fűbe harapott. Jól képzett harcosok voltak a ninják a középkorban, de nem az egyedüli jól képzettek. Végképp nem sebezhetetlenek, ahogy te elképzeled, mert a hozzászólásodból, a megjegyzéseidből ez tűnik ki.
Azt meg csak hüledezve oltastam, hogy miközben Gylnart és userét támadod, hogy megmondja, hogy megölte az NJK-dat, észre sem veszed, hogy az NJK-dal pont ilyen ellentmondást nem tűrőn viszel be találatot, megalázva ezzel az őrt, aki ráadásul egy JK. Az, hogy „*Ekkora már lekerültek a láncok róla, ahogy a ninja a semmiből előkerült, első dolga volt meglazítani a kötést, majd egy jól irányzott rúgást mérni a Fekete köpenyes emberre, egy dobócsillagot meg a páncélos felé hajítani, hogy azért érezze az is, jobb ha nem jön közelebb.”
Nem azt jelenti, hogy megpróbálja megrúgni, hanem, hogy megrúgja. Ha nem azt akarod írni, akkor ne azt írd. Hol itt a nagy hangon emlegetett tapasztalat? Ha nem akarod irányítani, hogy mást talál-e valaki, akkor legyél egyértelmű, hogy az óvodás is tudja.
Mióta lehet irányítani mások karakterét?
Ezt egyvalaki teheti meg, a Mesélő.
Tudom, hogy a surranóval épp ugyanezen vitáztatok. Vak vagy mások játékára és mások véleményére is. Magadnak elnézed és megmagyarázod, hogy az miért volt úgy, de ugyanakkor néha megalázó módon megmondod, hogy a másik karakterének mit kell tennie és mit tud. Ha valaki ezt veled teszi meg, akkor persze még neked áll feljebb.
Nem akartam ezt megírni, de látva, hogy képtelen vagy akár csak kicsit is engedni, számodra csakis a saját elképzeléseid lehetnek jók, nem bírtam magamban tartani.
És tessék, most lehet engem is támadni, ahogy eddig tetted mindenki mással, aki nem értett egyet veled.
Meggondolom, hogy érdemes lesz-e válaszolnom rá, mert ha csak az eddigieket szajkózod tovább, akkor nem.
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-10, 3:21 pm

Nem tudom te mit olvastál, de mindegy, nem is akarom újra elmondani.
A lényeg úgy is az, hogy te eldöntöttél vmit mindenképp annak kell lennie.
És ha már egyszer elmagyaráztam, (és elvileg érted, és emlékszel is rá), akkor had ne mondjam el még egyszer miért nem álltam meg egy bizonyos helyen.
Habár lefogadom, te akkor is ezt a hszt írtad volna meg, nekem meg már csak asszisztálnom kellett volna hozzád.
A vége így is úgy is ugyanez.
Beleszóltál olyasmibe ami nem a te hatásköröd. A Mesélőt pedig itt megint csak nem kommentálnám.
És légy nyugodt, sztem is teljesen fölösleges lenne veled játékot kezdeni bármilyen karimmal is.
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-10, 3:26 pm

Csak annyit tennék hozzá, hogy nem hangoztatok semmiféle hűű, de nagy tapasztalatot.
Ezt csak Gyl teszi hozzá, állandóan.
Én nem.

Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-10, 3:38 pm

Honnan veszed, hogy akkor ugyanazt írtam volna? Ellentétben veled én nem szoktam előre eldönteni mi legyen.
( A box nem számít hangoztatásnak Very Happy )
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-10, 3:58 pm

Nem szoktam előre eldönteni, hogy mi legyen...
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-12, 9:30 pm

pff >.< XDXD
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-12, 9:42 pm

JÓ a képed Mittssi : D
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-13, 8:31 am

Nem tudom, hogy számít-e itt az én kis vékonka hangom a nagy ordibálás közepett, de lehet, hogy megint nem leszek egy hétig, így ne nagyon várjatok hsz-eket. ^^

Üdv mindenkinek, főleg minden hölgynek! Wink
Vissza az elejére Go down
Thalion Órëa
Elf vezér
Thalion Órëa


Hozzászólások száma : 634
Életkor : 1878
Munkahely : Elf vezér

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-13, 5:20 pm

Nem volna itt szükség ilyen hsz-ekre. Régen nem volt ennyi...
(Tényleg, feltűnt valakinek, hogy öregszik Lanuria? Már beszélhetünk olyanról, hogy régebben Very Happy)

Alex, Elonar üzeni, hogy ha rá tudod venni Akahanát egy záró hsz-re, akkor már kezdhetitek is, gondolom, hogy ez majd akkor lesz, ha visszatértél közénk Wink
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-17, 12:11 pm

Már egy ideje igyekszem rávenni Akahanát egy záró hsz-re, de mindig van valami kifogása. Wink
Vissza az elejére Go down
Elonar
Nimfa vezető
Elonar


Hozzászólások száma : 409
Életkor : 1806
Munkahely : A nimfák vezetője

Character sheet
Nép: Nimfák

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-17, 11:08 pm

Óóóó, én türelmesen várok, Alex Wink
Vissza az elejére Go down
Thalion Órëa
Elf vezér
Thalion Órëa


Hozzászólások száma : 634
Életkor : 1878
Munkahely : Elf vezér

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-18, 1:08 pm

Tényleg, Elonar, megejthetnénk majd mi is egy kis találkát Smile
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-19, 1:22 pm

Köszönöm, Elonar! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Akahana
Istennő
Akahana


Hozzászólások száma : 1106
Munkahely : Holdistennő és a vadászatok segítője

Character sheet
Nép: Istenek

Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime2012-11-20, 8:19 pm

Mielőtt valaki kinyír, most szólok, hogy itt már a doli szezon tombol, azért nem írok, ráadásul nethibák vannak, elnézést mindenkitől, amiért leléptem és nem jeleztem ezt...

am nem tudom mibe írtam bele, nem olvastam vissza, remélem senkit nem zavartam meg

és igyekszem lenni, valamikor -.-"
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő szoba! - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 12 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő szoba!
Vissza az elejére 
12 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Vendégkönyv :: Csevegő-
Ugrás: