LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő szoba!

Go down 
+45
Mavis Marhell
Black Robe Nen
Furia
Fang Aerith de l’Phairdon
Nawarean
Elisabeth De Winter
Balál Tangeran
Hiswa Hythamorys
Regélő
Erulassë Druindar
Mesélő
Vash
Kean Lorel
Alvor Freyr Ottar
Roober
Al'Eron Ryden Savion
Tyr Pak
Yz'Aires Came
Kesa Klensbane
Lothár Von Falkenhausen
Cloud Revan's
Elonar
Thalion Órëa
Merilien Lumel'Auvrea
Dropie Dan
Raman
Silarona
Xerar
Lea Fergalas
Gylnar Radek
Admin 2
Sol
Helen Hoa
Görbelábú Frikk
Kain Namelyr
Formenya Hyalma
Darthys Indoril
Mitsuko Midnight
Főadmin
Sydney H. Low
Lysanor Eweny
Akahana
Edward Dylan
Alex Ian Keegan
Fatima Ferses
49 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-22, 2:20 pm

Momentán nem találom ezt a beállítást.
Nagy jelentősége nem lehet, mert az időn túli játékok miatt nem lineáris az egyes karik játékideje. Nem követik a rendes idő múlását, és ha hónapokat lehet ugrani, az bizonyos esetekben akár másik évet is jelenthet valós időszámítás szerint, ha az éve valamelyik végéhez közelebb van az adott játék.
Nagy vonalakban azért illik tudni, hogy mi mi után következik a saját karakterünk történetében, elvégre mi írjuk. Smile
Talán a Főadmin talál rá lehetőséget, majd kiderül.

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Balál Tangeran
Szürkeköpenyes
Balál Tangeran


Hozzászólások száma : 690
Életkor : 51
Munkahely : Szabadúszó

Character sheet
Nép: Mágusok

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-22, 3:08 pm

Very Happy

értelek...
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-22, 4:24 pm

Az időn túli játékokban természetesen a kezdeti időpont számít, ha fél évig elhúzódik, nem fog a karim is fél éven át egy helyben állni. Very Happy

Azonban én a valós idő szerint számítom a karim idejét, vagyis ha én két éve regiztem be a karimat, akkor ő két éve érkezett Lanuriába. Ha fél éven át nem volt időm írni, és addig a karim egy helyen volt, akkor valszeg a karim szemszögéből is fél éven át egy helyen töltötte az időt, persze variálok bele néha olyat, hogy ezt vagy azt kereste közben, vagy ezt vagy azt csinálta. De én személy szerint nagyon erősen kötődöm a valódi idősíkhoz, mert az ad rendszert az itt történt eseményeknek.

Ha mindenki másképp számítja az időt, mondjuk valakinek a Sterni csata tegnap volt, mert azóta nem jött fel, akkor vele kicsit furin fogok játszani, mert nekem kb másfél éve, vagy mikor történt az eset. Szóval ez íratlan szabály, de szerintem mindenki a valós időhöz méri a játékban történteket, különben káosz lenne a köbön.
Vissza az elejére Go down
Darthys Indoril
Vörös sárkány
Darthys Indoril


Hozzászólások száma : 125
Életkor : 1169

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-22, 5:15 pm

Bennem sosem merult fel, hogy a valos idohoz merjem, egyreszt nem lenne idom olyan rovid ideju nagy valtozasokra, mint amit szeretnek, masreszt nem tudnek kijatszani hosszabb ideju esemenyeket (ha pl. ki akarom varni egy nagyobb epitkezes veget az Darthysnak aki sarkany az eletkorahoz kepest semmiseg, viszont ilyen fejlettseg mellett egy komolyabb epulet konnyen epul akar 4-5 evig is, amennyi idom RL nincs), masreszt eleg hulyen jonne ki hogy egyszer nehany het alatt vegigjartam fel Lanuriat, utana pedig egy fel evig nem csinaltam semmit es egy olyan varosban dekkoltam ahol semmi keresnivalom nem volt. Nekem nem remlik sehol, hogy a valos ido lenne az alap, te ragaszkodhatsz ahhoz, ha akarsz, de szerintem sokan nem igy szamoljak.
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net/t309-darthys-indoril-fel
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-22, 5:29 pm

Amint olvashattad, azt írtam, íratlan szabály, vagyis nem nagyon olvashattad sehol sem, hogy a valós idő lenne az alap.

Én ezt értem, amit mondasz, és valamilyen szinten egyetértek, de mit kezdenél azzal, ha mondjuk részt vettél volna a sterni csatában, akkor azt mikorra datálnád? Hány éve volt? A te karidhoz mondjuk az illene, hogy 200 éve volt, de mivel abban a mesében sok más JK kari is részt vett, nekik nem történhetett meg 200 éve. Szóval neked 200 éve történt meg, nekik meg másfél. Vagy ha valakinek úgy tetszik, 5 éve. Most akkor mi az igazság? Hányat írunk ma?
Ott van Lanuria történelme, valami alapján csak számolják az adminok, hogy mi mikor történt, s nem tudnám elhinni, hogy azokat az eseményeket, melyek a világ indulása után történtek, ne a való világi óra alapján számolták volna. Vagyis Stern tényleg másfél éve volt, Olassië ostroma is egy éve kb, szóval ezek a főbb események mindenképp a valós világhoz vannak igazítva, különben nem lehetne értelmezni semmit sem. Csak erről beszélek. Hogy te kijátszol olyan eseményeket, melyek 200 éve történtek, az a te dolgod, de nem hiszem, hogy bizonyos játékokat, amiket mondjuk egy 25 éves JK társaságában játszol, azt 200 évre korábbra datálnád az életedben, mert az nem illene bele a társad karijának életébe.

Nyah... Very Happy

Ez egy veszélyes téma, mert simán el tudunk beszélni egymás mellett úgy,. hogy mindenkinek igaza van, de szeretném, ha azt a problémát látnád, amit én látok. Kell, hogy a valós időhöz számítsd Lanuria jelenkorát, de időntúliban olyan játékot játszol, és oda datálhatod, ahova csak akarod. Smile

De majd a górék megmondják a tutit. Wink
Vissza az elejére Go down
Darthys Indoril
Vörös sárkány
Darthys Indoril


Hozzászólások száma : 125
Életkor : 1169

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-22, 5:37 pm

Kell alap, de nem kell, hogy koze legyen a valos idohoz. Lehet, hogy a moderatorok ugy gondoltak hogy ezen esemenyek kozott csak 1-2 honap telt el.
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net/t309-darthys-indoril-fel
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-22, 6:23 pm

Nah, azt nem hiszem. Very Happy Olassië két hónapja lett volna. Very Happy Very Happy Very Happy
*Elképzelte, s emiatt röhög a bele... aztán azt is elképzelte, hogy röhög egy bél.*
Vissza az elejére Go down
Balál Tangeran
Szürkeköpenyes
Balál Tangeran


Hozzászólások száma : 690
Életkor : 51
Munkahely : Szabadúszó

Character sheet
Nép: Mágusok

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-22, 7:44 pm

Olyan emelkedett beszéd volt Alex.
Belegondoltam, és alig merem leírni, hogy borsodzik a hátam a gondolattól, hogy a karim mennyit is élt e durván 3 hétben. időn túli game ide, vagy oda. Kain többször hívta fel a figyelmem, h nekem tudnom kell időben elhelyezni. Fenti eszmecserét olvasva azonban leültem egy idoszalagot rajzolva. Köszönjük Emese Very Happy
*A hátborsódzastól meg a röhögő görcs kerülgeti. Roppant vizuális alkat.*

10 pontos kosarakat dobtál Alex, de Indoryl se utolsó.
Vissza az elejére Go down
Főadmin
Admin
Főadmin


Hozzászólások száma : 981

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-22, 8:48 pm

A történelem valóban követi a valós időt. Körülbelül egy év valódi egy év alatt telik el benne, de csak körülbelül.
Azonban ne hagyjuk ki azt a számításból, amit Kain is jelzett!
Az időn túli játékok engednek ugrálni az időben.
Pontosan azért nem osztottuk hónapokra, vagy akár csak évszakokra is a történelmet, hogy legyen elég rugalmas mindenki játékait befogadni.
Alex, a mesék mutatják, hogy mi mikor történt, ahogy a többi történelmi esemény is.
Nem kell a valós időhöz igazítanod, ha mindenképpen akarod valamihez számolni, akkor számold a történelemhez.
Nem törvényszerű, hogy a játékod kezdeti időpontja lenne az események megtörténtének időpontja.
Ez is megbeszélés kérdése, hiszen az oldal javarészt NRT játékokat tartalmaz. Van olyan játék, ami játékidőben hónapokig tart, mint Olassië ostroma, abban az esetben tényleg az események akkortól számítanak, amikor elkezdődött a mese, valamint van olyan játék is, ami napokig tart, de mivel benne van például egy súlyosan sebesült karakter lábadozása, így a történelemben hetek, hónapok telnek el.
Ha Alex játszik 3 játékot egyszerre, vajon akkor is így határozod meg az időt?
Nem lehet egyszerre 3 helyen és innentől nincs sok értelme a tényleges valódi dátumhoz kötni a játékaid, de még ha te összesen egyetlen játékra korlátozod is, másoknak ez nem kötelező. Az időn túli játék nem csak azt takarja, hogy akkor írsz, amikor akarsz, nálunk megengedett, hogy több játékot játssz egy valódi időben, amik egymással párhuzamosak, de az oldal történelme szempontjából különböző időpontokban játszódnak.
Nem látom be, miért kellene 2013.01.22-höz kötnünk bármit is, vagy éppen 2012.12.21-hez.
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-23, 9:21 am

Én csak azt mondom, hogy a "jelen" az, ami azonos a valós idővel. Természetesen a játékosok legtöbbje időntúliban játszik, oda pakolja az eseményeket az időben, ahova akarja. Pl. én is fogok írni még pár hsz-t Norlanba, pedig a jelenben már rég nem ott vagyok, hanem Vadalanban.

Mondtam, hogy veszélyes ez a téma, mert simán elbeszélhetünk egymás mellett, ugyanis egyet értek veled Főadmin. Smile Az az én egyéni szoc problémám, hogy amennyire csak lehet, a valós időhöz kötöm magam, azért, mert ez nekem segít. De ha más meg akarja írni azt, hogy hogyan született meg 500 éve, akkor írja meg. Very Happy
Csak kellenek akkor is támpontok, hogy Lanuria történelmében mégis hol járunk, és ezek a támpontok a mesék, amikről írtad is, hogy kb a valós idő szerint halad.
Ha nem lennének ilyen támpontjaink, akkor lennének azok a bizonyos paradox események, amikről fentebb már írtam. Kell valami időszabály ahhoz, hogy amikor találkozok valakivel, ne azt mondjam, hogy "de rég láttalak, vagy egy hete!", a másik meg ne azt mondja, hogy: de hisz tegnap találkoztunk.

Csak ennyi. Smile

Örülök Balál, hogy megihlettelek, szerintem erre fórumot is nyithatnánk, mindenkinek lenne egy kis topikja, s aki akarja, vezethetné, hogy mi mikor történt vele. Smile Így akkor mindenki képben lenne azoknak a kariknak az életével, melyekre kíváncsi. Smile

//A téma túl lett tárgyalva. Laughing //
Vissza az elejére Go down
Darthys Indoril
Vörös sárkány
Darthys Indoril


Hozzászólások száma : 125
Életkor : 1169

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-23, 10:19 am

Ennek egyebkent az egyetlen ertelmes kozponti megoldasa valoszinuleg a mar elkezdett kronologia vezetese, hogy ahhoz mindenki tarthassa magat.
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net/t309-darthys-indoril-fel
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-23, 11:26 am

miken tudsz te gondolkodni Alex xD
*Szégyenli magát, mert ő nem gondolkodik ennyit. Az ilyen kaliberű kérdéseken.*
Engem valahogy nem is igazán érdekel hogy 2013.01.20-án írtam e vagy 2 hónappal elötte nekem a betöltött évek számítanak s a nagy eseményekhez kötöm az időt mi eltelt. Mivel a Vadalani mese előtt érkeztem s arra az időpontra lettem 20. Az nekem az alap időpont amitől számolok. Tudom mi volt előtte s tudni fogom mit játszottam utána ^^

Ui: Mérnök úr, majd lécci írj nekem egy reagot Smile*.* ha ráérős vagy.
Vissza az elejére Go down
Balál Tangeran
Szürkeköpenyes
Balál Tangeran


Hozzászólások száma : 690
Életkor : 51
Munkahely : Szabadúszó

Character sheet
Nép: Mágusok

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-23, 11:34 am

Jóvanna félszemű! Azért szeretünk Barbie!

Ám fontos üzeneted van pm.
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-23, 11:51 am

Elnézést, a gond velem csak annyi, hogy én mindig ilyen elvont dolgokon gondolkozok, ha tudnátok miken!!
(emberi lélek felosztása - tudat, érzelem, értelem- és azokhoz kapcsolódó irányító erőhatások - döntés, vágy, akarat; vagy az érzelmeknek nem csak érzelmi szintjük, hanem értelmi és akarati, azaz cselekedeti szintjük is van; és a többi.)

Illetve, ha én valamiről megmondom a véleményem, akkor arról nagyon megmondom, belemélyedek, érveket és ellenérveket rágok át, és sajnos nem vagyok tétlen megosztani gondolataimat másokkal sem, ilyenkor elszáll a gondolatom, és annyit írok, amennyit csak tudok, és sajnos magasból le szoktam tojni, hogy ez másokat érdekel-e. Very Happy De kezdem gyakorolni, hogy befogjam a számat vagy épp lekössem az ujjam, de úgy tűnik, még nem megy annyira jól. Very Happy

*most is feleslegesen írt vagy 7 sort a semmiről*
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-23, 12:07 pm

Engem nem zavar ha megosztod ^^ tedd hát ezért van a szád v is az ujjad Very Happy most az hogy én nagy ívből kakilok rá v nem az téged úgysem kell hogy érdekeljen ^^ Gondolkodok tehát vagyok. Tartja a szép mondás.
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-23, 12:11 pm

Very Happy Persze a furi gondolatok mindig az őrült karijaimból indulnak ki. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Darthys Indoril
Vörös sárkány
Darthys Indoril


Hozzászólások száma : 125
Életkor : 1169

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-23, 1:22 pm

Azt tennem hozza tanacskent, hogy nem baj ha gondolkozol dolgokon, de utana amire jutottam azt minel egyszerubb formaban mondd el, hogy mas is jol megerthesse es azt is gondold at hogy masok honnan inditjak a gondolatmenetuk. Nekunk is konnyebb megerteni hogy mire gondoltal ha mar egy letisztult formaban latjuk. Az, hogy hogyan jutottal oda mar egyeni kerdes Wink
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net/t309-darthys-indoril-fel
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-23, 1:51 pm

oh, nem fogalmaztam elég érthetően? Very Happy Pedig nagyon igyekeztem. ^^
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-23, 2:01 pm

A mi Alexünk. Razz
Vissza az elejére Go down
Kean Lorel

Kean Lorel


Hozzászólások száma : 79
Életkor : 34
Munkahely : Kovácsműhely

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-23, 6:18 pm

Üdvözletem!

Unatkozó user keres udvarias, jól nevelt karakterének játékostársat. Lényegében minden felé játékban benne vagyok, de azért a harcot az hanyagolnám. Ezen kívül kikötés nincs. Jelentkezni nálam lehet üzenetben.
Vissza az elejére Go down
Al'Eron Ryden Savion
Sötét elf
Al'Eron Ryden Savion


Hozzászólások száma : 118
Életkor : 622
Munkahely : Úton-útfélen

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-23, 8:50 pm

Üdv Kean!

Nem tudom, van-e kedved játszani velem, az tény, hogy nehéz eset vagyok. Twisted Evil
Verinolba fogok írni egy hsz-t mert elvileg a "jelenben" ott vagyok *még egy gonosz vigyor*, de nekem nem fontos, hogy ott játszunk, bárhol jó és bármikor, csak akkor az "időn túli lesz nekem". *újabb gonosz vigyor*

//A gonosz vigyorok a fentebb vitatott témára célozgatnak//
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-23, 9:58 pm

Eron nem is aggódik értem Sad
Vissza az elejére Go down
Al'Eron Ryden Savion
Sötét elf
Al'Eron Ryden Savion


Hozzászólások száma : 118
Életkor : 622
Munkahely : Úton-útfélen

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-23, 10:07 pm

Azt sem tudom, mit jelent az, hogy aggódni valakiért. Laughing
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-23, 10:09 pm

Razz
*ehhez nem tud mit hozzá szólni, de vmiért még sem érte váratlanul az infó xD*

~habár ez várható is egy szadistától Razz
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-23, 10:11 pm

Felmerült, hogy nem mindenki van tisztában azzal, hogy Vadalanban sincsenek komoly nyelvi nehézségek.
Ez részben a játék egyszerűsítése miatt, részben a korábbi játékok utáni következetesség miat van így.

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-23, 10:48 pm

Kedves Mindenki!

Lanuria egy ideje már fent van az frpg.hu oldalon.
Ennek célja az oldal népszerűsítése.
Ha tetszik Lanuria, ti is hozzájárulhattok ehhez, ha a következő linkre kattintotok.
Ezzel előrébb lehet sorolni a listán az oldalt és hát az azt hiszem, hogy nyilvánvaló, hogy ha előrébb van, többen nézik meg és nagyobb eséllyel jönnek még újabb játékosok az oldalra. Smile

FRPG.hu toplista!

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-23, 10:52 pm

Nálam nem voltak ilyen gondok... előszőr nem beszéltem majd mikor hatni akartam rájuk szavakkal jól agyonvertek Very Happy Én nem beszélgetek többet velük... Ja de miután jól megvertek még meg is fenyegettek hogy kicsinálják Lys ha mozgok... Most érted szeretem őket egyszerűen annyira. Kain el sem tudod hinni! ^^
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-23, 10:56 pm

Sejtettem, hogy így érzel Aden. Szeretetre méltóak. Én sem tudom, hogy fogadják, hogy összetörjük a házukat...Wink

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-23, 11:07 pm

Aha marha rosszúl fogja az a 2 paraszt érezni magát hogy beestetetk a házukba. ti szegények majd elnézést kértek ember menj olvasd el ezt
https://newagelanuria.hungarianforum.net/t45-argelion-a-maganyos-falu#13005
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime2013-01-24, 7:48 am

Very Happy
Nohát, én nem örülnék, ha a nagy nehezen összekuporgatott, felépített házam félig lerombolná valami eszement...
Viszont nálunk nem hetven a város lakossága, aminél vagyunk, szal rossz esetben jóval nagyobb támadással kell számolnunk.
Amúgy jah, bár Aden sem volt valami megfontolt Very Happy
Ha nem keménykedik, talán nem kap ő se pofonokat, de persze a társaságban az a két sárkány sem használt a dolognak. Very Happy

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő szoba! - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 18 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő szoba!
Vissza az elejére 
18 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Vendégkönyv :: Csevegő-
Ugrás: