LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő szoba!

Go down 
+45
Mavis Marhell
Black Robe Nen
Furia
Fang Aerith de l’Phairdon
Nawarean
Elisabeth De Winter
Balál Tangeran
Hiswa Hythamorys
Regélő
Erulassë Druindar
Mesélő
Vash
Kean Lorel
Alvor Freyr Ottar
Roober
Al'Eron Ryden Savion
Tyr Pak
Yz'Aires Came
Kesa Klensbane
Lothár Von Falkenhausen
Cloud Revan's
Elonar
Thalion Órëa
Merilien Lumel'Auvrea
Dropie Dan
Raman
Silarona
Xerar
Lea Fergalas
Gylnar Radek
Admin 2
Sol
Helen Hoa
Görbelábú Frikk
Kain Namelyr
Formenya Hyalma
Darthys Indoril
Mitsuko Midnight
Főadmin
Sydney H. Low
Lysanor Eweny
Akahana
Edward Dylan
Alex Ian Keegan
Fatima Ferses
49 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-07, 10:10 pm

Cloud élete azért nincs veszélyben Smile

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-07, 10:17 pm

[color=violet]-Anyuci!!!! *bújik Hasához.* - Hiányoztál! Smile/color]

_________________
Csevegő szoba! - Page 26 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Hisame

Hisame


Hozzászólások száma : 55
Munkahely : Tél birodalma

Character sheet
Nép: Nimfák

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-07, 10:21 pm

*átöleli a lányt* Te is, nekem, édesem! *mosolyog rá aranyosan* szóval, ki a legújabb áldozatod? *jóhiszemű még*
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-07, 11:21 pm

xP
Ennyi
- Mi a különbség a vöröshagyma és az anyós között?
- Mi?
- Miközben az anyóst szeleteled, nem sírsz!
Best of bevágódás Wink
Vissza az elejére Go down
Balál Tangeran
Szürkeköpenyes
Balál Tangeran


Hozzászólások száma : 690
Életkor : 51
Munkahely : Szabadúszó

Character sheet
Nép: Mágusok

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 5:02 am

Mi a gond velem? Mért nem szabad engem megismerni? Xd

*~Joszagú ég! Miféle szellemet csaltam elő a palackból ?! Egyébiránt ez a fehér hölgy gyönyörű! Vajon egyedülálló?~
Vigyorog nagyon bután, de odaadóan. Nem tudja, mit mondjon ilyen szépség, és ennyi megnyerő, érett báj láttán. Nem volt felkészülve erre a látványra, mi kibontakozott e sűrűéjfatyol ködéből, meghazudtolva a legfényesebb csillaggyöngyök ragyogását.
- Isten hozta szépség! Ha megengedi, csókolom azt a puha, s hófehér márvány kezecskéjét!
Áll kinyújtott jobbal, katonasan összecsapott bokaval, és boldog, h ma ilyen jólfesült. Alázatosan vár a jelenésre ...*
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 5:19 am

Te Balál itt lököd az anyósnak a regét Very Happy?
Vissza az elejére Go down
Balál Tangeran
Szürkeköpenyes
Balál Tangeran


Hozzászólások száma : 690
Életkor : 51
Munkahely : Szabadúszó

Character sheet
Nép: Mágusok

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 6:14 am

Hát édes barátom! Nézz csak reá! Lelegzetelállító szépség! Smile

Addig se ér rá veletek foglalkozni....no...de nem ez a lényeg, hanem, h szívrepesve várom e nemes hölgy válaszát. Embarassed
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 7:46 am

OMG! Balál te tényleg jégszobor szeretnél lenni! Aden az Hisa! Ott áll!*mutat a fiú felé.* - De ez az ember mit akar itt veled? Nem ismerem, de be kell valljam elég mulatságos.* kuncog egyet Balál szavain és hol rá, hol Hisaméra néz.*

_________________
Csevegő szoba! - Page 26 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 7:48 am

Kain, megmentesz? Razz

:3
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 8:08 am

Ahm, edit: az Arénában nem mükszik varázslat? :o
(Kain miatt)

És ahm, most, hogy elkezdődött a harc, lesz mesélői poszt?
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 8:14 am

Az arénában "műkszik" a varázslat, de csak a küzdőtéren belül Smile
A pajzs felfog minden egyebet ki és befele is.

Kéretik a nézőtéren helyet foglaló JK-nek oda írni. Nyitottunk erre egy külön helyszínt:

https://newagelanuria.hungarianforum.net/t401-az-arena-nezotere

Mesélő
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 8:46 am

Köszi Mesélő, de nem válaszolták a rákövi kérdésre Very Happy

Ahmi így szólt: Lesz még, vagy van mesélői poszt az Arénában, vagy ezentúl csépeljük egymást és mehet a jöhet?..meg ilyenek?

:3
Vissza az elejére Go down
Balál Tangeran
Szürkeköpenyes
Balál Tangeran


Hozzászólások száma : 690
Életkor : 51
Munkahely : Szabadúszó

Character sheet
Nép: Mágusok

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 9:24 am

Téged csak ne nagyon csepeljen senki, mert annak végül velem gyűlik meg a baja. Remélem, Derun nem megy tovább, mert kivívja a haragomat, és a bosszumat!

Kain! Te honnan nézed a viadalt? Mert ebből a szögből mást látni?!
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 9:27 am

Ez az Balál, öljed! Razz

Kain meg... ha van varázslat akk ő fog legyakni, csak olyan merő véletlenségből, mert nem mondtam neki semmit Souról. Razz
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 9:38 am

Balál, nemrég még te könyörögtél, hogy védjem meg a kicsinyed, mert te nem fogod tudni... Very Happy
És igen, most épp Sillel vagyok elfoglalva, de ha kiesik Cloud, akkor 3 vs 2 lesz Smile


Mesélő nevében Cloudnak:

A mesélő a küzdőtérre már csak szükség esetén ír. A nézőtérre mindenképpen fog csütörtökön, vagy hamarabb Smile

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 9:44 am

Ahm, akk írhatok Derunnak? *.* (Sil után akar, de ha megjön az ihlet....lehet előbb)
Vissza az elejére Go down
Regélő

Regélő


Hozzászólások száma : 335

Character sheet
Nép:

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 11:23 am

Írhatsz, bár a helyedben az erőviszonyokat elnézve, én próbálnám húzni az időt. Wink
Vissza az elejére Go down
Hisame

Hisame


Hozzászólások száma : 55
Munkahely : Tél birodalma

Character sheet
Nép: Nimfák

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 2:07 pm

*meglepődik a merész férfin, aki így köszönti* Van benned bátorság, halandó, ezt értékelem... *felé nyújtja a kezét* még az is lehet, hogy te nem kerülsz a jégszobor gyűjteményembe a pimaszságod miatt *elmosolyodva gondol a nem éppen szokásos hobbijára*

Lysa, édesem, te aztán tudsz válogatni. Jégfiú, most pedig sötétség? *szeretően rámosolyog a "lányára"* szórakozz jól édesem, csábítsd el és mutasd meg neki, hogy egy nőt imádnia kell *nagyon biztos magában* ha pedig meguntad, hagyd ott Very Happy és ne felejtsd el, ha nem tud viselkedni, örömmel őrzöm meg pár kevésbé fontos szervét jégbe zárva a jövőnek *olyan mosollyal néz Aden felé, ami felér egy élveboncolás ígéretével*
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 3:43 pm

Boldog Nőnapot CSAJOK Very Happy!
Ccc nem fél az üres fenyegetőzéstől, kacsint egyet majd tovább áll.
Very Happy
Vissza az elejére Go down
Balál Tangeran
Szürkeköpenyes
Balál Tangeran


Hozzászólások száma : 690
Életkor : 51
Munkahely : Szabadúszó

Character sheet
Nép: Mágusok

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 5:34 pm

- ...viszont Aden! Klassz, h gondolsz egyetlen barátodra. Very Happy Very Happy Very Happy
ööö...csak úgy látom, így kezelnek ma téged az igazi hölgyek! Ízleld meg az érett asszonyok ízét fiú! Vagy végre ideje azzá tenned egyet. Ha tanácsra van szükséged csak szólj.. de ne most, mert lefoglal e gyönyörű igézet!

* A mesés szépségű nőre tekint újra, és minden lángoló porcikájának kicsit hagyja, hogy egészen apró kortyokban igyák be a forró égöv alól érkezőnek, minden ízében szokatlan látvány, és illat kavalkádot, ami belőle árad. Ezt még csilingelő jégcsapocskák zenéjére emlékeztető szopránja is feléri, de csupán nemesi tartása koronázza. Balál ifjú titánnak érzi magát e szavaktól, amik neki szólnak. Próbálja nem kimutatni, hogyan érintik őt, de még nem teljesen ura magának, talán az első meglepetés hatására, hogy ilyen lénnyel találkozhat. Különben sem kenyere az alakoskodás. Ő az aki előbb kimondja, mi van a szívén. gyakran talán túl hamar.*
- Balál Tangeran, szolgálatodra! Köszönöm, hogy megtisztelsz, és ajándékozol jókedved gyöngyeiből ma nekem! -* Bal kezes lévén óhatatlanul a balját helyezi a karcsú, szinte törékenynek tetsző ujjak alá oly lágyan, mintha becses kelmét tapintana. Megfeledkezik magáról:*- Oly lágy a bőröd, mint a ma született csecsemőé, gyönyörűm! Mitől félhetnék, nincs olyan hatalom, amiért cserébe odaadnám e pillanatot, vagy elhagynám, hogy tiszteletem tegyem. Engedj ennyit nekem, ha mégoly mókából is, és elengedlek, és békén alszom ezután minden éjjelen! Köszönöm!-* Azzal hosszan elnyújtott érintéssel -ha Hysame hagyta- lágy, s oly forró csókot lehelt a hűvös kézfejre, hogy szinte fájón érzékenyen érinthette a nőt, pedig az illem szerint alig ért a finom bőrhöz. A mágust mintha megreszkettette volna valami feje búbjától a lába ujja hegyéig, eltitkolhatatlanul. Csendesen mosolygott a mesés vizek zöldjében elveszve... Fekete üstöke. és meleg barna szemei ragyogtak valamitől, biztosan a megtiszteltetéstől. És a kézcsók közben mintha a legsötétebb éjfeketébe hajlott volna a haja színe, és kisimult volna izmos testén minden apró hiba. Ha csak ennyit kapott az élettől, máris elégedett lehet. Igaz, ő nem az a fajta, aki feladná a további hódítást ezért a bájos lényért. Legyen mégoly hűvös is a híre. Balál nem ismer oly fagyot, amit az ő heves tüze ne tudna felolvasztani. Minden része éljenzi eme közelséget. Igazából, ha tehetné,. többé nem is engedné el...*

//Boldog Nőnapot Kívánok én is ezzel, Hysame-nek külön is, amiért van bátorsága visszaírni! Ilyen egy igazi hölgy!
Aden, te meg lásd, így kell kívánni, nem holmi feldarabolós tréfával! //




Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 6:31 pm

^^ Én az egyszerűségre törekszem

Vissza az elejére Go down
Balál Tangeran
Szürkeköpenyes
Balál Tangeran


Hozzászólások száma : 690
Életkor : 51
Munkahely : Szabadúszó

Character sheet
Nép: Mágusok

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 6:34 pm

hagymaszeletelő késsel? :O
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 6:36 pm

Amúgy igazad van Balál Very Happy lehet nem sokára be kell csatlakoznom Lysék játékába Very Happy Mert ahogy csak olvasom egyre inkább azon vagyok hogy bucira kéne verni Aldo fejét Very Happy
Persze ezt csak userként Very Happy Adennek jelen esetben semmi problémája Very Happy


A hozzászólást Aden Von Zaken összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-03-08, 6:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 135
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 6:38 pm

Én is Boldog Nőnapot kívánok, Lanuria minden kedves hölgyének! Smile
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 135
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 6:40 pm

...az uraknak meg nyugalmat, mondom nem akarok ártani:)
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 6:42 pm

Azért van esélyed rá hogy átlépek a tűzfogadóból Very Happy Elvégre nem vagyok messze Very Happy
Vissza az elejére Go down
Balál Tangeran
Szürkeköpenyes
Balál Tangeran


Hozzászólások száma : 690
Életkor : 51
Munkahely : Szabadúszó

Character sheet
Nép: Mágusok

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 7:08 pm

sose előzől be. am pont arra a mesére csatiztam rá.. khm... csak fél pill. eszem- VALÓBAN!

és sík nyugodt vagyok.
Vissza az elejére Go down
Hisame

Hisame


Hozzászólások száma : 55
Munkahely : Tél birodalma

Character sheet
Nép: Nimfák

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 7:10 pm

- Úgy illik, hogy én is bemutatkozzam, Balál Tangeran? *kérdőn néz rá, majd apró, jeges mosolyt enged meg magának.* - Hisame vagyok, a tél élő változata *jeges a hangja és fel sem veszi a férfi próbálkozásait*
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 135
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 7:12 pm

Tőlem egyszerre is érkezhettek, akkor két legyet, mármint mágust és embert ütök egycsapásra.
Amúgy meg lehetetlen bebizonyítanom, hogy csak jót akarok, ha ilyen hévvel készültök ellenem:D
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime2013-03-08, 7:23 pm

Aldo a jóság mintaképe...*csak megsúgpm, hogy a kis külföldi volt már vámpír is Razz *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő szoba! - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 26 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő szoba!
Vissza az elejére 
26 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Vendégkönyv :: Csevegő-
Ugrás: