LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő szoba!

Go down 
+53
Norujn
Carnë
Yurin Akari
Ambalë
Markus de Berend
Sierrix
Adria Belorian
Vogon Beebebrox
Anzar
Ilián Radomer Congrand
Arg'h
Glorien
Drakon Ashmar
Wyerre von Morhan
Taerli
Regélő
Silarona
Tinia Loel
Fela Husani
Merilien Lumel'Auvrea
Aldo Barras
Raman
Dremer
Elonar
Marius Dior
Liz von Dysart
Sou
Tyr Pak
Görbelábú Frikk
Lysanor Eweny
Balál Tangeran
Sydney H. Low
Fang Aerith de l’Phairdon
Lothár Von Falkenhausen
Black Robe Nen
Xerar
Darthys Indoril
Mesélő
Roober
Sol
Furia
Kesa Klensbane
Kain Namelyr
Cloud Revan's
Thalion Órëa
Alex Ian Keegan
Onoria
Huor Tiwele
Mitsuko Midnight
Nawarean
Főadmin
Akahana
Admin 2
57 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Sol
Föld nimfa - Alonida nimfa
Sol


Hozzászólások száma : 271
Életkor : 36

Character sheet
Nép: Nimfák

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-17, 2:49 pm

Huhh...még jó, hogy nem vagyok sárkány affraid
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-19, 7:57 pm

Én attól hogy nem vagyok az még arra tévedtem :d hátha kiprovokálok egy játékot Furiától Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-19, 7:58 pm

Ja igen új probléma jelentkezett. Nem tudom használni a smile kat sem se a betű színezőt... Se semilyen dolgot amit felajánl a hsz nél Very Happy egyre érdekesebb lesz ez Very Happy
Vissza az elejére Go down
Főadmin
Admin
Főadmin


Hozzászólások száma : 981

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-19, 8:36 pm

Ebben a hsz-edben látszódnak a smiley-k Smile
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-19, 10:58 pm

Wááá, én utálom a Vadalaniakat! ><
Szívből utálom őket!!!!

Barbár, tudatlan, primitív népség!
És még nekik áll följebb, hogy mi, értitek, MI támadjuk meg őket!
Akkor nézzen rá vki Cloudra!!!!!

Élet halál harcot vív három tagunk egy Gladiátor kűzdelemben, s közben a "hülye liba" -> vmi királynő vagy mi <- azt meri állítani, hogy MI öltünk meg vadalaniakat???

Kiket? O.o
O.O!
Senkit nem öltünk meg!!!!!!!!

//off: csak muszáj volt kimondanom, ami fortyog bennem :\ persze ez teljes mértékben a karakterekre vonatkozik, useresen nem haragszom senkire ^^
Nincs is kire xD //
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-19, 11:51 pm

Nem úgy értem h nem látszódnak csak itt a válasz fölött van egy smile fej. Na azt nem tudom használni de a többi parancsot sem
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-19, 11:55 pm

Nos, nem tudom mi történt megoldódott a Chat probléma meg a segédletek gondja is egyszer csak lett. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Roober
Istenség
Roober


Hozzászólások száma : 520
Munkahely : Sárkányistenség

Character sheet
Nép: Istenek

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-20, 5:57 am

Sou megölt egyet, Cloud. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-20, 3:22 pm

3:22 mesélő aktív Very Happy készül a hsz vadalanba Very Happy
Vissza az elejére Go down
Főadmin
Admin
Főadmin


Hozzászólások száma : 981

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-20, 3:27 pm

Hát a problémák elhárulása nem a mi érdemünk, Aden! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-20, 3:29 pm

Nem frissítettetek vmit? mert délután még nem volt este meg beléptem és minden ott volt mondom mi a f...? de közben semmit sem állítottam át... Egyszóval nem értem Very Happy de legalább jó Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-20, 3:47 pm

Nem frissítettünk tegnap semmit. Smile

Megjegyezném, hogy a Remény tengerébe és Savantiba a Mesélő óta, tehát 6 napja nem született egyetlen hsz-sem...
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-20, 4:00 pm

rendben. én most reagolok argiba Very Happy
Vissza az elejére Go down
Darthys Indoril
Vörös sárkány
Darthys Indoril


Hozzászólások száma : 125
Életkor : 1169

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-20, 4:40 pm

Én ma fogok írni.
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net/t309-darthys-indoril-fel
Xerar
Vörös sárkány
Xerar


Hozzászólások száma : 162

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-20, 5:07 pm

Azon gondolkodom, hogy koncot vetsz elém Mesélő? Very Happy
Az öreget megöljem vagy ne?
Na majd még meglátjuk... még ma Wink
Elnézést a kimaradásért, közbejött ez+az. sajnálom Smile
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-20, 5:19 pm

Kain mester válasz a kérdésedre: Igen megjelent a chat nem tudom miért vagy hogyan egyszerűen meglett Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kesa Klensbane
Szürkeköpenyes
Kesa Klensbane


Hozzászólások száma : 306

Character sheet
Nép: Mágusok

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-20, 10:27 pm

Örömmel hallom, hogy még beleférek.

Meséhez, pedig nemsoká neki is látok összehozni valamit. Kicsit zűrös napjaim voltak.
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-20, 11:12 pm

:DKesa drága rég láttalak Very Happy
Vissza az elejére Go down
Admin 2

Admin 2


Hozzászólások száma : 519

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-20, 11:20 pm

Kedves Játékosok!

Szeretnénk hangsúlyozni, hogy mennyire kellemetlen számunkra, hogy a mesékben ennyire gyenge a részvétel.
Sokan jelentkeznek, majd kevesen játszanak bennük.
Akik írnak, sokszor az utolsó pillanatra hagyják, ami azért az egy hét esetén meglehetősen bosszantó.

Megértjük, hogy mindenkinek van magánélete, nekünk is van, akik hónapokat töltöttünk a mese kidolgozásán és most is sok időt és munkát ölünk bele, mégsem hagyjuk cserben a mesékben résztvevőket.

Azonban nincs az a magánéleti dolog, ami a mai világban ne engedné meg, hogy legalább hetente egy hsz-t megírjunk akár 20 perc alatt. 7 * 24 óráról beszélünk, és a mese kezdetén mindenkinek tisztában kellett lennie azzal, hogy ennyi a reagálási idő.

Ám ha mégis van olyan probléma, még mindig van egy lehetőség, hogy akár a vezetők közül valakinek egy privit, vagy a játék dolgok között egy fél soros hsz-t, esetleg a csevegőbe egy rövid megjegyzést betenni legyen idő: "Bocsi, a héten, a következő 2 hétben, nem tudok írni..."
Elvétve kapunk ilyeneket, pedig a nem írók közül is a többség fellép az egy hét alatt legalább egyszer.

Emiatt lényegesnek tartjuk kiadni azt a figyelmeztetést, hogy akik a mostani mesébe jelentkezett és szó nélkül kimarad belőle a körök felénél többször figyelmeztetés nélkül, a következő mesében nem vehet részt, akár vezetőségi, akár useri mese lesz.

Nem engedhetjük meg azt, hogy az inatkívok elvegyék a többiek kedvét is a játéktól, mert rájuk várnak, vagy a nem írásuk rájuk is frusztrálóan hat.
Tessék megadni a tiszteltet mind a mesét vezetőknek, akik azért dolgoznak, hogy a mesében részt vevők jól érezzék magukat, mind a társaknak, akikkel együtt részt vesztek a játékban!

Vagy aki előre látja, hogy nehéz hónapjai lesznek, az ne is jelentkezzen, mert a Mesélő sem vihet a hátn 7-8 karkatert egyszerre.

És még egy fontos dolog: nem kell kivárni a hét végét a hsz-szel, lehet írni az elején, a közepén is, hátha a társak is kapnak kedvet az íráshoz!
Nem utolsó sorban a Mesélőnek is könnyebb, ha nem a hét végén tud elkezdeni gondolkodni, hogy mit is reagáljon egyes írásokra.

Admin 2 - Lanuria vezetőségének nevében

_________________
"Magadban hordod
a boldogságot,
csak a kulcsot
kell megtalálnod
hozzá."
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-20, 11:25 pm

Liked
Vissza az elejére Go down
Black Robe Nen
Feketeköpenyes
Black Robe Nen


Hozzászólások száma : 58
Életkor : 38
Munkahely : Amerre éppen kellek

Character sheet
Nép: Mágusok

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-20, 11:33 pm

Szinte érzem ahogy ez a döntés fejen talál, hisz nekem is szól Very Happy bár igyekszem szólni előre hogy nem fog menni, pedig hét közepén neki szoktam esni, de ha elúszik az ichlet :S bő két hét letelik és jövök Smile
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-20, 11:55 pm

Nem is az csak mivel mindig várunk 1-2 playerre akik természetesen nem írnak... ezért megvárunk 1 hetet hátha ír rá... azt kb a csiga 3x körbe pisil minket mire eljutunk oda hogy a nagyvárosba érjünk Very Happy v az uralkodóhoz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Főadmin
Admin
Főadmin


Hozzászólások száma : 981

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-21, 7:31 am

Ahogy már korábban is szó volt róla, és ahogy az eddigi mesékben is így volt, a mesében való részvételért jutalompontok járnak, amivel fejlődik a karakter.
És ahogy korábban is így volt, a pontok nem egyenlők, a legaktívabbak kapják a maximális jutalmat, akik kevésbé voltak aktívak, azok pedig ahhoz mérten kevesebbet.
A mesékben a teljesítményt pontozzuk. Smile

Megjegyezném, hogy egy-két kör után lehet látni, hogy ki az, aki rendszeresen elmarad, így azokra felesleges várni.
Ez alól a Mesélő a kivétel, akinek ki kell várni az egy hetet, ha nem írt mindenki. Ha írt, akkor, ha belefér, írhat hamarabb is, így az a helyszín esetleg gyorsabban halad.

Továbbá megelőzni is meg lehet a társakat és ha időben válaszol, azokra lehet még reagálni egy körön belül.
Egyáltalán nincs kőbe vésve, hogy csak egyetlen hozzászólást lehet megírni egy körben.
Ráadásul aktív résztvevőkkel a mese is haladósabb, mint inaktívakkal. Smile

És persze a mesén kívül is megengedett időntúli játékok játszása, azzal, hogy figyelembe kell venni, hogy nem tudni, mi lesza mese kimenetele a karakterre nézve, és azzal, hogy ez ne hátráltassa az írást a mesében, hiszen ott sokkal többen várják a reakciót és a résztvevő is tartozik ennyivel a többi résztvevőnek.
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-21, 8:21 am

Ohh igen, a jutalmakról el is feldkeztem. Smile

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-21, 10:48 am

Roober írta:
Sou megölt egyet, Cloud. Very Happy

De ők kezdték. ><
Ránk rontanak mint a vadállatok ><

Ja, én szoktam írni :3
Vissza az elejére Go down
Lothár Von Falkenhausen
Nemes



Hozzászólások száma : 225
Életkor : 41

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-21, 11:07 am

Én most hiába írnák előbb ha úgyan úgy vasárnap ír a mesélő.
Vissza az elejére Go down
Fang Aerith de l’Phairdon
Szürkeköpenyes
Fang Aerith de l’Phairdon


Hozzászólások száma : 39
Életkor : 170
Munkahely : szigorúan bizalmas

Character sheet
Nép: Mágusok

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-21, 11:47 am

._.
Haahhhh, teljesen igazatok van. Mindenkitől nagy nagy Gomen!
Elhavazódtam, nem tudok figyelni ide, szóval mesélő nyugodtan vehet semmibe.
Ne várjatok rám, nem tudnám elviselni, hogy miattam áll a kaland.

Ha esetleg lesz lehetőségem megpróbálok majd felzárkózni, de nem tudom, hogy ez mikor jön el.
Neutral
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-21, 1:05 pm

Lothár, ebben az esetben ne sírj, ha csak vasárnap estére van meg a mesélői hsz-ed...
Mivel minél később írnak a játékosok, annál kevesebb ideje van a mesélőnek is arra, hogy reagáljon, mint fentebb írtuk, ez talán a többi résztvevőnek nem akkora hátrány, de a mesélőt hátráltatja.
Persze, ha mondjuk kedden írna valaki és a társához is, lehet, hogy annak újabb okot adna, hogy ő is írjon és nem kellene mindenkire vasárnapig várni.

Természetesen most is figyeljük, hogy ki ír és ki nem és ennek megfelelően még egyszer átnézzük majd a mese végeztével a résztvevők hsz-eit.
Ezután döntünk a jutalmak kiosztásáról és arról, kik nem vehetnek majd a következőben részt.
Gondolom, az is természetese, hogy aki esetleg multival van jelen, annak a főkarijára ugyanúgy érvényes a tiltás.

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-21, 3:45 pm

Furia te valamit tudsz Very Happy mindig csak reag jön de sose látlak fenn Very Happy

A meséhez meg annyit, hogy én nem pontért játszok. Azért teszem mert szeretek játszani. S nekem sincs mindig időm írni de ha fellépek s látom hogy én jövök legyen az 5 mondat is akár de azért oda biggyesztem, hogy legalább lássák hogy élek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Huor Tiwele
Fehérköpenyes
Huor Tiwele


Hozzászólások száma : 99
Életkor : 35

Character sheet
Nép: Mágusok

Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime2013-04-21, 4:09 pm

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő szoba! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő szoba!
Vissza az elejére 
2 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Vendégkönyv :: Csevegő-
Ugrás: