LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő szoba!

Go down 
+53
Norujn
Carnë
Yurin Akari
Ambalë
Markus de Berend
Sierrix
Adria Belorian
Vogon Beebebrox
Anzar
Ilián Radomer Congrand
Arg'h
Glorien
Drakon Ashmar
Wyerre von Morhan
Taerli
Regélő
Silarona
Tinia Loel
Fela Husani
Merilien Lumel'Auvrea
Aldo Barras
Raman
Dremer
Elonar
Marius Dior
Liz von Dysart
Sou
Tyr Pak
Görbelábú Frikk
Lysanor Eweny
Balál Tangeran
Sydney H. Low
Fang Aerith de l’Phairdon
Lothár Von Falkenhausen
Black Robe Nen
Xerar
Darthys Indoril
Mesélő
Roober
Sol
Furia
Kesa Klensbane
Kain Namelyr
Cloud Revan's
Thalion Órëa
Alex Ian Keegan
Onoria
Huor Tiwele
Mitsuko Midnight
Nawarean
Főadmin
Akahana
Admin 2
57 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Sydney H. Low

Sydney H. Low


Hozzászólások száma : 311
Életkor : 33
Munkahely : a világ felfedezendő, kiismerendő részein

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-06-25, 4:58 pm

makulátlan fehér virágot hozz majd XD
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-06-25, 5:02 pm

Aha xD
Vissza az elejére Go down
Furia
Fekete sárkány
Furia


Hozzászólások száma : 376
Életkor : 1128
Munkahely : Lanuria Furiája XD

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-06-25, 8:31 pm

A végén még beugrok én is....van ott valami, ami kell nekem Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-06-25, 8:54 pm

Very Happy A végén!
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-06-25, 9:39 pm

Megcsináltam!! ^^
Tegnaptól kezdve hivatalosan is Vegyész mérnökasszisztens vagyok! \o/
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-06-25, 9:41 pm

Congratulations!

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-06-25, 9:51 pm

Gz Clo Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-06-26, 8:30 am

Grat Clo!
És Aden! Olyan megható, hogy hiányolsz! Jó érzés h hiányzom valakinek itt! Very Happy❤

_________________
Csevegő szoba! - Page 14 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-06-26, 2:14 pm

Ugye Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sydney H. Low

Sydney H. Low


Hozzászólások száma : 311
Életkor : 33
Munkahely : a világ felfedezendő, kiismerendő részein

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-06-26, 2:42 pm

Gratula Clo. Smile
Vissza az elejére Go down
Furia
Fekete sárkány
Furia


Hozzászólások száma : 376
Életkor : 1128
Munkahely : Lanuria Furiája XD

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-06-26, 8:41 pm

A végén, de majd meglátom...kétlábú...
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-06-27, 11:43 am

Very Happy ne csak nézz láss is Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-06-27, 7:10 pm

Daaaarthyyyys Very Happy Látom becsatlakoztál közék Very Happy Ez remélem nem azt jelenti hogy fél évente fogunk reagolnixD
Tyr Pak ment a privi neked a kérdéseiddel kapcsolatban.
Ha továbbra is ilyen szerencsés leszek h netet tudok fakasztani a semmiből itt a világ szélén akkor azért nézegetek felfelé.
Darthys azért napi 1 reag menjen Very Happy
Vissza az elejére Go down
Furia
Fekete sárkány
Furia


Hozzászólások száma : 376
Életkor : 1128
Munkahely : Lanuria Furiája XD

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-06-27, 8:48 pm

Furia írta:
A végén, de majd meglátom...kétlábú...

Mint látod, látom majd és nem nézem, kétlábú Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-06-27, 9:30 pm

Akkor vhogy úgy old ezt meg hogy ne találkozzunk Very Happy vagy csak messziről lássalak Very Happy Vagyis Mesélő bácsi engem vigyen vmerre el míg Furia érkezik Very Happy Amúgy sem akarom látni ahogy jól össze veri Kaint xD
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-06-28, 10:32 pm

Emberek, hiába akartam, nem fogok tudni írni. Szép kis gyulladásos sebet szereztem a minap, egy enyhe seblázzal, meg hőemelkedéssel, és úgy érzem függőlegesben, mintha vízszintesben lennék, tehát miután ezt megírtam, megyek visszafekszem. pale 
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-06-28, 10:52 pm

Jobbulást!

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-06-28, 10:56 pm

Jobbulást kis szöszi
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-06-30, 10:38 am

Szives elnézését kérem mindenkinek akiket a napokban csak úgy fapofával ott hagytam chaten se szó se beszéd mobilnetügyi problémákra hivatkoznék Very Happy
Vissza az elejére Go down
Főadmin
Admin
Főadmin


Hozzászólások száma : 981

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-06-30, 1:16 pm

Vadalan kontinens lezárva.
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-06-30, 1:28 pm

mesélő jön főnök úr Smile?
Vissza az elejére Go down
Főadmin
Admin
Főadmin


Hozzászólások száma : 981

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-06-30, 3:58 pm

Vadalan megnyitva.
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net
Főadmin
Admin
Főadmin


Hozzászólások száma : 981

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-07-01, 12:04 pm

Reakciók a chatbox archívumára:

- Idő kérdése. Vadalanról új térkép fog készülni idővel, a mostani nem releváns. Ha haladnak a menekülők átlag 5km/h-val, az 50 km is lehet, mire megérkeznek Savantiba.
A menekülési idő sincs meghatározva, de az tényszerű, hogy nem egyetlen óra alatt érnek oda Argelion menekültjei.
Nincs meghatározva, hogy a különböző helyszíneken ugyanabban az időben történnek az események, tehát az azokhoz való viszonyítás sem indokolt.
Ezt figyelembe véve indokolatlan azt mondani, hogy mindazok, amik megtörténtek a mesében, ne férnének bele egyetlen napba.

- Még egyszer utoljára elmondjuk:

A játékosok tetteikkel, viselkedésükkel szólnak bele a mesébe.

Látható, hogy a hajó legénysége más megítélés alá esik, mint azok, akik a viharral érkeztek.
Normális, jó helyzetbe kerültek, amikor a Seemah mellé álltak. Ezzel az egész hajó pozitív színben tűnik fel.

Mivel nem akartuk és nem is tehettük meg, hogy a Vadalanban elég rossz színben feltűnő lanuriaiakat mind lemészároltassuk a helyiekkel, kellett egy ellenpélda. Ez lett a hajó.
A mostani kalandban halálra esélye a következőknek lett volna: Archastor, Balál, Cloud, Sou, de akár Kesa, illetve Kain és Silarona is esélyes lehetne a halálra a mese folyamán, ahogy Aden is.

Továbbá a körülményeket is figyelembe vettük, az erősen katasztrófahelyzetet, ami feszültté tette az őslakosokat, az őslakosok hitét, habitusát, de még társadalmi berendezkedését is.
Ehhez jött adalékként az ebbe a helyzetbe cseppent karakterek viselkedése, ami nagy részben kaotikus volt, a csapatjáték szinte teljes hiányával.
Részben ellenséges körülmények között szájaltak, ellenségeskedtek, szöktek, amikor mást is tehettek volna.
Nem a mi hibánk, ha ezután a fentiek figyelembe vételével egyes karakterek megítélése tovább romlott.
Ehhez bizonyára az is hozzájárult, hogy javarészt antiszociális karakterek készülnek az oldalon, akik megpróbálják a magányos hőst hozni. Egy idegen föld harcos népe esetében a sok lúd disznót győz esete borítékolható az ilyenekkel szemben, főleg, hogy meglehetősen képzett és erős fizikumú harcosokról van szó.
Amennyiben harcba kezdett volna bármelyik karakter nyílt színen, vélhetően megölték volna.

- Akit a halálból hoztak vissza és még magán kívül ordítozik, minek utána kap egy gyomrost, arról sem az, aki adja, ne várja el, hogy úgy fog rá a szervezete reagálni, mint egy egészségesé, tehát a fájdalom elmúlik következmények nélkül, sem az, aki kapja.
Nem gondoljátok, hogy csak ront a helyzetén? Ráadásul Cloud ezt saját hozzászólásában közölte mindenkivel. Az altatás oka egyértelműen lehet kettős, egyik, hogy végre csendben maradjon, és szükségeltetik a gyógyuláshoz.
Aki ezt irrealitásnak véli, az menjen máshova játszani, ahol engedik az op ugrándozást.
Mi nem engedjük meg senkinek. A karkaterek erejét és a körülményeket figyelembe véve lehet cselekedni.
Ez azt jelenti, hogy vannak szabályok és korlátok, nem lehet akármit kijátszani, ami épp tetszik, csak a korlátokon belül. Ez így van már évek óta.

Ne várja senki, hogy ha tesz valamit a karaktere, annak nem lesz következménye. Ahogy engedtük a karaktereket szökni, szájalni, pofozkodni, ölni, varázsolni, falakon, mágikus pajzsokon, nagy távolságból megérezni egyetlen elhullajtott testrész „kisugárzását”, vagy láthatatlanul kószálni a városban, netán keménykedni, úgy tetteiknek lettek következményeik is.

- Alex pedig nem ember, ez talán elkerülte pár karakter figyelmét. A helyiek jobban ismerik bármelyik lanuriainál, ott élte az életének javát, vadalanként.
Híre van, nagyon rossz híre, és ténylegesen elkövetett bűnei.

- A mesében nem a szépirodalmi írásra történnek az események, hanem a tettekre, szavakra, amiket a többi karakter (JK-NJK) is érzékelni tud.
Amiről a narrátor beszél, és pl. sajnálja közben a karakterét, az nincs a Mesélő szempontjából, neki ezt figyelmen kívül kell hagynia. Csak ha annak vannak látható nyomai is, tettekben, szavakban, vagy akár külső, látható jelei, akkor reagálhat rá.

- Furcsa, hogy valójában négy emberre szűkítettétek a kört, holott összesen talán, ha éppen 6 KARAKTER írt végig szinte minden körben a mesébe.
Ezek: Aden, Lothár, Cloud, Kain, Sou és Kesa.

A többiek elmaradása miatt pedig az aktív játékosok panaszkodtak eleget a mese alatt, hogy egyedül vannak.
Fura, hogy ezt elfelejtették ezek a panaszkodók. Mert már egy helyre zsúfoltunk össze majdnem mindenkit és van elég hsz, hogy győzze mindenki kapkodni a fejét, hogy ki, hol és mit tett, mondott.
És még mindig az adminok hisztiznek, akik kénytelen egész mese alatt megoldani a dolgokat, aminek mellékhatásaként nyúlik a mese, mint a rétestészta.

- Hogy miért viszi felesleges koloncként a játékosokat a Mesélő?
Ha ott hagyja valahol és visszatérnek, az a mese szempontjából, nos, az ebben a környezetben megoldhatatlan, többségük soha nincs egyedül.
Mivel az isteni blokád szinte mostanáig fennált, nem volt hova tenni őket, vissza nem küldhettük, de ott sem hagyhattuk el csak úgy, ezért vittük tovább.
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-07-01, 9:44 pm

Nos, krhm, ne mondjátok , hogy nem szóltam. (és tökre úgy fog kinézni, hogy ez reakció a Főadminra, de nem Razz )

Szóval egy időre elvonulok innen. Nincs is sok időm az oldalra, és eléggé sok minden összesűrűsödött nekem a napokban.
Akiket ez érint, azok tudják, hogy hol vagyok megtalálható, a többieknek meg jó játékot.

A meséből meg amúgy is olyan mint ha ki lennék írva, szóval nem kell foglalkozni a karimmal, több mesében úgy sem akarok részt venni.
Vissza az elejére Go down
Kesa Klensbane
Szürkeköpenyes
Kesa Klensbane


Hozzászólások száma : 306

Character sheet
Nép: Mágusok

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-07-01, 10:05 pm

Mesével kapcsolatban nem tudom, mit vársz, ha félhullát csinálsz a karakteredből... majd még te magad írod meg a gyógyulási folyamatot követően a romló állapotát...
Sajnos mindenkinek van jobb dolga, mint egy őrjöngő gyerekkel foglalkozni Smile
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-07-02, 12:13 am

Csevegő szoba! - Page 14 Images?q=tbn:ANd9GcRZdqyYlmb1A0fvPcCy7ymzkj1QAdbM4bMJzxV03-fa8ukSkt8
Vissza az elejére Go down
Black Robe Nen
Feketeköpenyes
Black Robe Nen


Hozzászólások száma : 58
Életkor : 38
Munkahely : Amerre éppen kellek

Character sheet
Nép: Mágusok

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-07-03, 12:30 am

Szeeeevasztok emberek Very Happy jelentem *meglesi a kapcsolódást* nem egészen 2 óra elteltével sikerült behoznom az oldalt és bejelentkeznem Very Happy mobilnet külföldön magyar térerő hiányában Very Happy tökkéletes Very Happy Nahgy hsz bemásolása lehetetlen :/ mire bemásolja és elküldöm a net huss a messzi távoli vidéken jár. örülök ha kettes térerőm van (ami annyit jelent hogy szines a hátterem!!! ) Csevegő megnyitása is élvezetes volt a maga 13 percével Very Happy
A meséért vállalom a büntetést. Nem szándékoztam így otthagyni a mesélőt a pácban. Az elején Fangra építettem, aztán eltünt, öteltem elapadt, lusta voltam bármit is kitalálni, végül nem várt bajok akadtak és nagyapám kettős rákja se javított a helyzeten (persze ilyenkor azt mondják, hogy nem a te bajod volt, az lehet de már csak egy nagyapám van és nagymamám mellett volt a helyem)
Bűnömért meglakolok majd Very Happy semmi gond Very Happy meglátom mit tehetek most, hogy a netem maga az égi áldás Very Happy lehet bekéreszkedek valamelyik rokonhoz XD vezetékes net talán gyorsabb Very Happy
Üdvözlünk mindenkit a Tisza partjáról Nen&Nen illetve hugicám Mitsi (nem próbál meg bejelentkezni Very Happy 30+ perc lenne Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Sydney H. Low

Sydney H. Low


Hozzászólások száma : 311
Életkor : 33
Munkahely : a világ felfedezendő, kiismerendő részein

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-07-03, 7:02 am

ezek után meg sem kísérlek többé a netem miatt dühöngeni. A tiédhez képest villám gyors és megbízható netem van. Very Happy

A mesével kapcsolatosan: igazad van Főadmin. A fent leírt negatívumok rám is egyértelműen vonatkoznak, hiszen olykor igen lusta dög tudok lenni, plusz még az is, amikor valóban rajtam kívül álló okok miatt nem reagálok (net behal).
Mindenesetre igyekszem nem totálisan elrugaszkodni a realitás talajától a játékom közben, bár Xerar-ral mindig egyeztetünk, ha az elcsípésemről van szó, vagy épp arról, hogy szadista hajlamait kiélhesse rajtam. Very Happy
Ezen belül ha bármi túlzás vagy indokolatlan csak nyugodtan harapjátok le érte a fejünket, bizonyára jogos volna. Igyekszünk határokon belül mozogni a lehetőségek terén.
Magam részéről igyekszem fegyelmezni magam a jelenlétem terén. Ha meg mégis kezdenék listulni, csak dobj rám egy emilt vagy üzit, és nyugodtan hordj le a sárga földig. Legalább pironkodva visszahúzom a hátsó felemet ide. Very Happy

Mindezen túl.... nagyon élvezem a meséteket, jó új tereken is játszadozni. Wink
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-07-04, 11:08 pm

Tyr ahogy életképes leszek javítom a reagom. Addig is türelmet kérek szépen Smile
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime2013-07-05, 4:41 pm

Kedveseim!
Szeretnék mindenkit megkérni, hogy a hátam mögött ne beszéljen a chaten! Ha valami gond van velem és a karival azt nekem személyesen vagy priviben mindegy a lényeg, hogy NEKEM! És ne akkor amikor nem vagyok! Köszi!!!
( Nem tudom a karim nem csitri, mert kicsit több időt élt már, mint az itt jelenlévő karik néhánya! )

_________________
Csevegő szoba! - Page 14 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő szoba! - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 14 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő szoba!
Vissza az elejére 
14 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Vendégkönyv :: Csevegő-
Ugrás: