LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő szoba!

Go down 
+53
Norujn
Carnë
Yurin Akari
Ambalë
Markus de Berend
Sierrix
Adria Belorian
Vogon Beebebrox
Anzar
Ilián Radomer Congrand
Arg'h
Glorien
Drakon Ashmar
Wyerre von Morhan
Taerli
Regélő
Silarona
Tinia Loel
Fela Husani
Merilien Lumel'Auvrea
Aldo Barras
Raman
Dremer
Elonar
Marius Dior
Liz von Dysart
Sou
Tyr Pak
Görbelábú Frikk
Lysanor Eweny
Balál Tangeran
Sydney H. Low
Fang Aerith de l’Phairdon
Lothár Von Falkenhausen
Black Robe Nen
Xerar
Darthys Indoril
Mesélő
Roober
Sol
Furia
Kesa Klensbane
Kain Namelyr
Cloud Revan's
Thalion Órëa
Alex Ian Keegan
Onoria
Huor Tiwele
Mitsuko Midnight
Nawarean
Főadmin
Akahana
Admin 2
57 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Furia
Fekete sárkány
Furia


Hozzászólások száma : 376
Életkor : 1128
Munkahely : Lanuria Furiája XD

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-23, 9:50 pm

Álmodozz csak...hamarosan alulról szagolod az ibolyát Twisted Evil
De én elhagylak benneteket. Aludjatok jól! Rémálmokat nektek! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-23, 9:55 pm

Addig idegellek míg elér az infarktus Very Happy
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-24, 10:20 pm

Halihó. :3
Találtam egy nagyon aranyos kis kütyüt, és kipróbáltam Kainon ^^"
Aztán persze gyors megalkottam vele Clot is.
Tessék :3

Csevegő szoba! - Page 4 Chibimaker2vqCsevegő szoba! - Page 4 Chibimakerm

Nah vajon melyik, melyikük xD
és ha vki kedvet kapna hopzzá, próbálja ki itt, és alkossa meg a saját kariját.
Aztán mutassátok meg nekünk is ^^"

http://gen8.deviantart.com/art/Chibi-Maker-1-1-346025144
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-24, 10:21 pm

Én tippelnék...Very Happy

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-24, 10:49 pm

Nyaaaa~ muszáj megmutatnom, olyan fess :3

Csevegő szoba! - Page 4 Chibimaker3
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-25, 1:34 am

Csevegő szoba! - Page 4 ChibiMakersad_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-25, 7:47 am

XD

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-25, 4:33 pm

wáááááááááá! Ezek a figurák Very Happy Very Happy Very Happy annyira ilyesztőek ezekkel fogok álmodni Very Happy tényleg megrémít. Cukik és sunyik.... affraid

ja és nesze Very Happy azért ez a bot van a kezébe mert nem volt íj Very Happy
Csevegő szoba! - Page 4 Ph7ihq2eomo28dto97iy

_________________
Csevegő szoba! - Page 4 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-25, 9:15 pm

A csillagszemű...Very Happy
Én csak mosolygok rajtuk Smile

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-25, 9:25 pm

a csillagszemü birka pásztor xD
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-25, 10:05 pm

Sydney te jutottál róla eszembe Very HappyCsevegő szoba! - Page 4 D70160fd26a59aa8d473ac7154232930
Vissza az elejére Go down
Admin 2

Admin 2


Hozzászólások száma : 519

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-26, 7:49 am

Nekem az oldal két vöröshajú nimfája, Riana és Carnë. Smile

_________________
"Magadban hordod
a boldogságot,
csak a kulcsot
kell megtalálnod
hozzá."
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-26, 8:21 am

Kain Namelyr írta:
A csillagszemű...Very Happy
Én csak mosolygok rajtuk Smile

XD
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-26, 9:39 am

Köszi Aden! Számítottam rád! Igazán rendes gyerek vagy! Razz

_________________
Csevegő szoba! - Page 4 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Fang Aerith de l’Phairdon
Szürkeköpenyes
Fang Aerith de l’Phairdon


Hozzászólások száma : 39
Életkor : 170
Munkahely : szigorúan bizalmas

Character sheet
Nép: Mágusok

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-26, 10:24 am

Ó, chibi!!! Very Happy
Kedvenceim :]

Sóval, csináltam én is egyet magamról, kinek tetszik? Nenék.... Very Happy
(várom a fiúkat is.... biztos cukik lesznek xD)

Ahm, a kasza a dárdát helyettesítené, mert dárda nem volt :]

Csevegő szoba! - Page 4 Chibimakerm
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-26, 12:24 pm

Admin Very Happy tudod kinek a pap kinek a paplan Very Happy
Rám mindig számíthatsz Lys Very Happy kivéve mikor nem xD
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-27, 8:21 am

Szívleld meg atyádfia tanácsát, e kísértet jobban látja nálad a dolgokat.
Mondd hát válaszod korábbi kérdésemre, s arra is, miféle démoni cél vezérelhetett arra, hogy megroppantsd eme építmény alapjait, népünk soraiból százakat temetve kőrengeteg alá, s közé?
Mily bűnt követtünk el, hogy ennyire gyűlölsz minket, mikoron önnönmagunk védelmére keltünk csupán, s azt sem öléssel, mint tetted azt te?
Szólj hát, vihar szülötte!


Én komolyan utálom őket.
Begyűjtenek akiket lehet, és elviszik a Cirkuszba, hogy jót mulasson a nép a Halálukon, és ezt a szöveget képes előadni? o.O
Ez felháborító.....xD
Vadalan egy << soha többé nem megyek oda ><
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-27, 11:08 am

Ne lázadj Clo xD
Vissza az elejére Go down
Admin 2

Admin 2


Hozzászólások száma : 519

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-27, 12:44 pm

Csak remélik, hogy a nép a halálukon fog mulatni, mert ha nyernek, az már más lesz.
Ők persze nem látják a karkaterétékeket, fogalmuk sincs arról előzetesen, hogy milyen harcosokkal van dolguk.
Akár jobbak is lehetnek, mint a bajnokaik, ráadásként a saját fegyvereikkel is harcolhatnak.
Annyira azért nem rosszinudlatúak, csak mások, de persze Cloudnak szíve joga gyűlölni őket, ahogy bármelyik másik karinak Wink

Usernek meg felesleges, mert ez csak játék Smile

_________________
"Magadban hordod
a boldogságot,
csak a kulcsot
kell megtalálnod
hozzá."
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-27, 1:21 pm

Csevegő szoba! - Page 4 Alexkeegan

Csevegő szoba! - Page 4 Fatimap

Csevegő szoba! - Page 4 Eronrydensavion

Ne kérdezzétek, miért nem fekete a haja. Very Happy Totál ez jött nekem. Smile

És az utolsó, Clo, neked készítettem. Kíváncsiság. Felismered ki ő? Kain, még talán te is ismerheted egy másik fórumról. Razz

Csevegő szoba! - Page 4 Rickdiamond


Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-27, 4:21 pm

Rick Drágakő! *-*
Akirának bejön Cool

És a Eron nagyon kész Razz nem csoda, hogy mellette Clo olyan ijedt, még chibiben is . xD

Alex cukiii *-* , kis kiabálós :3
Fatimán meg csak röhögök xD


Öhm, Kain a poén az, hogy Cloud nem utálja őket, ....annyira, mint user Razz
Persze csak egy játék Wink , de ha ilyenekkel találkoznék (ilyen gondolkodásmóduakkal), én komolyan kikészíteném az összeset ><
és élvezném y<.... xd asszem xD
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-27, 9:40 pm

Végülis, ahogy a Dallasban Jockeyt is mindenki utálta, úgy akár lehet őket is, mint egy film szereplőit, de azért ne feledjük, hogy ők csak egy játék NJK-i Smile

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Főadmin
Admin
Főadmin


Hozzászólások száma : 981

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-28, 8:46 am

Leírom a gondolataimat, aztán majd eldöntitek, hogy igazat adtok-e, vagy sem. Ezek csak észrevételek, s nem vádak, nem is kritika senki felé. Smile
Megpróbálok az észrevételekből néhány következtetést esetle javaslatnak tűnő valamit is kihozni. Razz

Észrevettem, hogy a játékkal kapcsolatos kommunkáció, ami véleményem szerint az egyik fő ízét adja a fórumoknak, tehát az, hogy megbeszélik a játékosok például a chatboxban a játék élményeit, valamiért nálunk igencsak elmaradozik.

Ez nem tudom, hogy minek a számlájára írható, ahogy azt sem, hogy a mesében résztvevők között, kik egy helyszínen vannak, szinte nincs is kommunikáció. Talán mindenki magányos farkas szerepében akar maradni...

Noha ha idegen környezetbe kerültök, az egy helyről származás valamilyen szinten együvé kovácsolja az egymás számára idegeneket is. Ahogy pl. ha Afrikába megy néhány fehér ember és csak feketékkel van körülvéve, megörül azok társaságának, akik hozzá hasonlóan fehérek (Ez még nem etnikai dolog, emberi tulajdonság, hogy a hozzánk hasonló társaságát keressük). Vannak közös gyökereik és keresni fogják egymás társaságát.
Nem mondom, hogy nem volt ilyen eddig, de a korábbi játékokhoz képest nagyon csekély mértékben.

Hiányolom az összefogást, a közös terveket, mintha mindenki azt várná, hogy ő egyedül majd tesz valamit, a Mesélő majd elmond mindent, megmondja, hogy ki, mit csinál. Ez részben van csak így, mindazonáltal, ha olyan dolgot tesznek összedolgozva, ami a történet kereteibe belefér, éppen azzal lehetne nagyobbat lendíteni. Hisz többen együtt többet tudnak elérni, mint külön-külön.

Lehet erre példa az, ahogy a börtönben voltak Kesa és Sou. Külön-külön megszöktek, noha talán kettejük mágiáját összefogva könnyebben boldogultak volna.
Látható, hogy Kesa menekül, Sou pedig egyedül próbálja szabotálni az Arénát.

De példa lehet az Aréna maga is. Nem tiltja szabály, hogy egymást segíthessék a karakterek, noha erősek az ellenfelek, nem láttam nyomát sem, hogy Cloud, Silarona és Kain közelített volna. Talán nem sebzésben, de az ellenfelek viselkedésében döntő lehet, hogy egyenként kell elbánni az ellennel, vagy Külön-külön párbajokba bonyolódnak. Ha egymás segítségére lettek volna, akár úgy, hogy hárman egymás felé hátrálnak, tán Cloud nem egy, hanem kettő mágikus támogatást kap, esetleg egy-egy harcos másiktól kap támadást, úgymond egy-egy körre ellenfelet cserélnek.

Balál esete is speciális annyiban, hogy ő inkább megszökött, semhogy becsukják, ezzel azt kockáztatva, hogy különválnak és egyedül kell idegen terepen boldogulnia.
Természetes reakció, noha talán a kivárás hatékonyabb lett volna...ki tudja, ebben sem kívánok pálcát törni. Főként, hogy fogalmuk sem lehet arról, vannak-e még, s ha igen, velükgy együtt milyen tervek vannak. Smile

Aden, Alex, Lysanor esetében Alex tette érthető volt, amikor kimentette társait, s ott legalább beszélgetés akadt, s összefogás is, legalább szavak szintjén, Alex védelmében.

Lothár, Alvor, Fang, Nen, Darthys, a hajón. Egy csata, amitől épp azt reméltük, hogy egy tengeri csata, szűk területen jó lehetőség, a közös harcra. Ehhez képest volt, hogy az öt játékosból egy írt egy hét alatt. Ezek után nem fogadunk el senkitől olyan kifogást, hogy unalmas a mese, mert nincs harc.
Egyértelmű, ki az ellenség, nincs kérdés, és itt is talán Darthys lépett fel úgy, mint aki segíteni próbál társain.

Ám mindezen játékok közös része, hogy élményben talán jobban csapódik le, ha közben a boxban kibeszélitek, és nem csak a negatívumokat, hogy jaj, megvernek, jaj megölnek, hanem hogy mit lehet tenni, s nem egyedül, hanem együtt.

Megint csak az összefogás kérdése Wink

A további észrevételem, hogy tetszik, vagy nem, idegen a környezet, ami hihetetlen hátrány és adott esteben ellenséges túlerő is, ha ellenségesen viselkednek.
A karkaterek közül a nagy többség egyből erre azon állapotra helyezkedett, holott egyértelmű volt, hogy erős túlerőben vannak az őslakosok, mégis ment a beszólogatás, az ellenkezés, ráadásul itt is magányos farkasként. Még ha nem egy harcos nép lett volna, hanem egy szelídebb, akkor is megrázó olyan lények felbukkanása, akik nem is létezhetnek.
Gondoljatok bele, ha itt ufók jelennének meg, felfegyverkezve. Hiszen minden vihar szülötte fegyverrel jött, s épp előtte érte "támadás" vadalant.
Ebben a helyzetben az emberek, a Föld is jóval ellenségesebb lenne az idegenekkel.

Talán, ha az idegenek kisebbségben vannak, nem az az első reakció, hogy támadnak, főleg, ha nem is fejlettebbek, hiszen ez akár vesztüket is jelenthetné.


Igyekszünk nem elnyomni senkit, ám reálisan kijátszani a mesét. De amikor nem írnak a játékosok, akkor nekünk kell tovább vinni a szálat. Smile

Nem tudom, hogy gondolatébresztő-e az írásom, remélem, hogy kicsit visszahozza a mesébe és a mesén kívüli játékokba is a játékélményt. Smile
Ugyanez a privát játékokban is hiányzik. Az, hogy megbeszéljék a játékosok egymás között a történéseket.


Hiszen elmaradoztak a mesén kívüli játékok is, pedig az élet nem áll meg - időn túli játékok lehetnek, erre jó példa Aden és Furia játéka. Smile

Üdv mindenkinek: Főadmin
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-28, 9:50 am

Ha lenne lájk, most adnék.
Sajna a box elmaradozik, és tudom, hogy csak poénkodok, mikor felmegyek, hogy hajj kinyírnak Razz

De amúgy Clo próbált békésen közeledni feléjük, erre, hogy megkötözték xd
nah meg az igazságtalan pofon kicsi, fiatal lelkét megbántotta Razz (azért a karim még csak 19 xD)
Vissza az elejére Go down
Lothár Von Falkenhausen
Nemes



Hozzászólások száma : 225
Életkor : 41

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-28, 9:57 am

De én most nem fogok összefogni mással, ha jó ideig nem ír a mesébe és a hajón most ez nagyon sokan nem aktívak. A mostani hetett kivéve.
Vissza az elejére Go down
Xerar
Vörös sárkány
Xerar


Hozzászólások száma : 162

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-28, 12:16 pm

Egyet is értek veled Főadmin. Valóban nincs igazán összefogás köztünk. Igaz én összefogtam Sydneyvel (még akkor is, ha csak behajigáltam a gödörbe a vadalanok közé).
Azt hiszem, tényleg ideje volna egységet kovácsolni a széthúzó állapotokból.
Visszatérni én mégsem térhetek közéjük, hiszen én voltam az első, aki ölt abban a faluban és nem is egy őslakost. XD
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-28, 12:26 pm

Hát mit mondjak :-D
Köszi hogy engem hoztál fel cheers az időntúlival kapcsolatban Very Happy megtiszteltetét Very Happy
DE! Én nem panaszkodtam hogy jól megvertek. Very Happy Hisz én írtam le, a másik meg én próbálok kezdeményezni. De nagyon lesz**va éreztem magam mikor a kis vörös is ott hagyott xP
*Depresszió tünetei xP*

Furia hamarosan megint felkeresnélek játék ügyében ha ráérsz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Főadmin
Admin
Főadmin


Hozzászólások száma : 981

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-28, 12:52 pm

Mint írtam is, nem izélgetni akartam senkit, csak példákat hoztam fel. Akinek nem inge, ne vegy magára, hagyja meg annak, akinek igen! Wink

Cloud, bizony lehet, hogy érzékeny a lelke a kis 19 évesnek, ám ő is tett utána róla, hogy Derun épp őt válassza, elvégre párszor kihúzta a gyufát nála, miközben teljesen egyértelmű lehetett, hogy tucatnyi tagbaszakadt kék harcossal van körbevéve. Úgymond magára vessen, ha kapott pár pofont, és persze köszönheti Balál cimborának is, elvégre ő csinált kavarodást. Very Happy

Azt hiszem, ezek gyarló "emberi" reakciók voltak vadalanoktól Razz

Lothár, lehet, ha összefogsz, még egy motviációja annak a valakinek, hogy írjon és legyőzi a lustaságát Smile
Ha meg nem reagál, léphetsz tovább, de próbálkozás nélkül nincs eredmény.

Xerartól talán a legkevésbé várható, hogy összefog, de a háttérben rendre ott van és talán még jól jöhet a jelenléte. A mese még nem ért véget, van lehetőség változtatni.

Aden, jól fogtad fel a verést, mint a kari viselkedésének következményeit az idegen környezetben. Smile
Nem véletlenül írtam le azt a hosszú szösszenetet, mert ezt látom, amit te is tapasztaltál.

Mintha senkit nem érdekelne a mese az egy-két tagon kívül. A többség vagy fel se jár, vagy feljár, de nem ír, ki tudja, miért, mert hát tengernyi időt hagyunk, vagy ír, de aztán lép is tovább. Egy jó meséhez nem elég egy jó, vagy épp rossz sztori, a játékosok is kellenek hozzá, akik részt vesznek benne.

Az előző mesék, de még a menioni alatt is jobban benne voltak a játékosok jó értelemben véve.

A játékélmény sehol nincs, ha nincs kivel megosztani és ha itt nem osztjátok meg, ahol a játékostársaitok vannak, akkor nagyon valószínű, hogy máshol se.
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net
Kesa Klensbane
Szürkeköpenyes
Kesa Klensbane


Hozzászólások száma : 306

Character sheet
Nép: Mágusok

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-28, 1:49 pm

Nehéz úgy összejátszani, hogy még az a kevés is, aki ír, a saját feje után megy, köztük én is Smile .
Egyáltalán nem terveztem. hogy Kesából magányos farkast csinálok, aki folyamatosan menekül, de hát így alakult.
A kezdeti társaim közül egyik csupán egyetlen hszt írt, míg a másik egyszer csak úgy dönt, neki elég a fogságból és lelép, még abban a hszben, és hát mivel semmit sem oszt meg a terveiről, hát a maga módján szökik Kesa is, hisz csak nem marad ott az ember, ha már van lehetősége a szökésre.
Balál esetében meg megint adva volt, mit kell tenni, hisz az egyik pap már észrevette Kesát, most Balál is egyből kiszúrja, sőt még azzal is tisztában van, hogy nem vadalan, miközben egy újabb pap is kezd érdeklődést mutatni irányába. Arról már nem is beszélve, hogy a korábban, magamnak, meghatározott korlátját is kezdi elérni Kesa álcája, és adva volt egy tökéletes helyzet a meglépésre, bár ez még nem azt jelenti, hogy később ne kereshetném meg Balált Wink.
Vissza az elejére Go down
Főadmin
Admin
Főadmin


Hozzászólások száma : 981

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime2013-04-28, 1:57 pm

Ez persze mind érthető, és épp ezért is írtam, hogy ha mindenki magányos farkas, akkor jó az esély arra, hogy mindenki ugyanúgy csávába kerüljön.
Miközben együtt sokkal többet lehetne elérni.
És persze ez feléd sem kritika volt, Kesa, ahogy Sou, vagy Balál felé sem, csak megállapítás.
Így is lehet játszani természetesen, hogy mindenki egyedül próbálja megoldani a dolgait, de mint látható, ez sok esetben kevés. Smile

Együtt talán többre mennétek. Wink És lehet, az élmény is jobb lenne, ha meg lehetne osztani egymással.
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Csevegő szoba! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő szoba!
Vissza az elejére 
4 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Vendégkönyv :: Csevegő-
Ugrás: