LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nortelon - A felhők városa

Go down 
+28
Gomora
Moozen
Vogon Beebebrox
Yurin Akari
Norujn
Huor Tiwele
Wyerre von Morhan
Balál Tangeran
Nawarean
Vash
Kesa Klensbane
Kean Lorel
Cloud Revan's
Al'Eron Ryden Savion
Edward Dylan
Lysanor Eweny
Sou
Gylnar Radek
Black Robe Nen
Kockázó
Mitsuko Midnight
Hisame
Eclair
Ariel
Helna
Nasuada
Kain Namelyr
Mesélő
32 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Ariel
Istennő
Ariel


Hozzászólások száma : 27
Munkahely : föld istennője

Character sheet
Nép: Istenek

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2010-06-13, 11:31 am

*Ariel is vágyott a felhő városba, így elsétált, úgy bukant fel hogy a föld ketté vált és egy szép Istennő jött fel, igen ő Ariel. *Ariel szép istennő, minden fiú a lábához heveredet. *Ariel tudta hogy azt hogy itt nyugalomra talál, és nem fognak utána menni a fiúk. -De mégis volt egy fiú aki tetszet neki.
Vissza az elejére Go down
Helna
Istennő
Helna


Hozzászólások száma : 44
Munkahely : Szépség és a Szerelem istennője

Character sheet
Nép: Istenek

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2010-06-13, 11:38 am

*A felleg városban sétálva meg ézni társa jelenlétét.~Nini egy újabb isten.*Jelenti ki a fejében, maj utána ered.Mikor oda ér csak ő meg a másik istennő van ott.-Ó Ariel mien frapáns belépő.De jobb lessz ember alakban járni,nehogy a halandók meg lássanak.*Mondta neki s azzal közelebb lépet istennő társához.-Mi lenne ha együt mennénk?*
Vissza az elejére Go down
Ariel
Istennő
Ariel


Hozzászólások száma : 27
Munkahely : föld istennője

Character sheet
Nép: Istenek

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2010-06-13, 11:44 am

*Ariel tudta hogy jobb dolga is akadna, de mégis Helnát valasztotta, és fel ültek egy felhőre.
~ez mit gondol mi bajom esne ha istennőnek mutatkozok, tudta Ariel hogy nem esik neki baja soha....
Vissza az elejére Go down
Helna
Istennő
Helna


Hozzászólások száma : 44
Munkahely : Szépség és a Szerelem istennője

Character sheet
Nép: Istenek

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2010-06-13, 11:50 am

*Ahogy ülnek így szól Helna.-Menyünk sétálni nem azért öltötem fel Zafira Morgen alakját hogy itt űjek.*Azzal leugrott a felhőről, és várva néz istennő társára. Hogy átváltozik e halandó álcát vesze fel és mennek e sétálni.~Jaj de felelőtlen,ha az emberek meglátják tudni fogják hogy lejárogatunk.*Gondolta persze ő is volt felelőtlen mikor,Áron nevű ork láta de kivágta magát. De Ariel nem hizi hogy egyi embernek látnia kéne.*
Vissza az elejére Go down
Eclair
Istennő
Eclair


Hozzászólások száma : 62
Életkor : 2013
Munkahely : Elfek istennője

Character sheet
Nép: Istenek

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2010-06-13, 12:11 pm

*Hirtelen Eclair jelent meg. Végig nézte a két istennő furcsa társalgását, majd oda teleportált a hölgyek elé, egy szép női elf alakban. Haja fehér volt, és úgyszintén bőre is. A szeme színe rózsaszín volt. Egy papnői ruha volt rajta. Az arcán lehetett látni ,hogy ő Eclair. Mielőtt megszólalt volna, felhúzta a csukjáját, és elmosolyodott.*
-Ariel, Helna! Üdvözlet!
*Köszönt nekik. Arielt feletébb megkedvelte, hiszen az elfekhez a föld elem állt a legktözelebb.*
-Eclair vagyok! Bár, persze biztos tudják! Az elfek istennője.
*Mondta, majd meghajolt.*
-Ti meg, a föld, és a "búja vágyak" istennői vagytok. Úgyebár!
*Mondta kicsit gúnyos hangon, majd elkezdte halgatni a válaszokat, felettébb kiváncsi volt a reakcióra.*
Vissza az elejére Go down
Ariel
Istennő
Ariel


Hozzászólások száma : 27
Munkahely : föld istennője

Character sheet
Nép: Istenek

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2010-06-13, 12:23 pm

*Ariel hirtelen emberi alakot öltött, Erica Horshét. *Ariel is leügrött a felhőről, és amikor leügrőtt hirten egy másik istennőt láttot meg és köszönt.
Vissza az elejére Go down
Helna
Istennő
Helna


Hozzászólások száma : 44
Munkahely : Szépség és a Szerelem istennője

Character sheet
Nép: Istenek

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2010-06-13, 12:30 pm

-Üdv Eclair neked is.Igen tudom ki vagy elf istennő.*Mondta majd folytatta.-Igen bujaság hát így is mondhatjuk.*Mosolyodik el.Mjd Arielre pillant aki most Erica alakjában van. Nem zavartatja magát a másik istennő miatt sőt. Szereti a társoságot.-Nam hölgyeim egy csaj nap?*Ajánja fel nekik, hisz istenek világában általában nem olyan egyszerű a csajos dumálás. Kalandozik el majd A sárkányok parádéja vonja fel a figyelmét. -Oda süsetek Roobert kis kedvencei parádéznek! Nézük meg talán aza jóképű Roobert is ott van.*Nos igen tudja hogy jóképű hisz a szépség itennője is. Na nem mintha Roobertet szertné, csak mint társát. Ő maga a galbokon kívül imádja a sárkányokat is. Főleg az aranyat,de most ez csak kikapcsolódás. Társaival van s nem elmélkedik egyedül, külömben is nem filozofálni hanem szórakozni van nak itt.-Hogy vannak az elfek? Eclair.*Kérdezi társát.*
Vissza az elejére Go down
Eclair
Istennő
Eclair


Hozzászólások száma : 62
Életkor : 2013
Munkahely : Elfek istennője

Character sheet
Nép: Istenek

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2010-06-13, 12:40 pm

*Eclair mosolyogva hallgatja Helnát, majd a Roober szó hallatára elpirult, és gyorsan mentegetőzni kezdett.* -Neee! nee! Inkább a csajos napot választom! És ha Roober is itt lesz akkor nem lesz az igazi! Bocsánat, de ne! *Mondta Eclair. Közben a gondolatai Roober felé szálltak.*
~Nos igen, Roober. Régen ládtam. Bár most lehet ,hogy lebuktam,, mert a szerelem istennője biztos megérezte a szerelmi energiákat, amit Roober felé vonzok.~
- Nos, igen. Ariel, téged még nem láttalak. Igaz, régebben eléggé visszahuzódó voltam. Te ,hogy vagy? És mizujs a környezettel?
*Eclair hirtelen kapcsol Helna kérdésére.*
-Hát persze! A sötét elfek közül sok elf a jó oldal felé kanyarult! Sok félvér is van! És gyorsan szaporodnak! Ideje lesz majd Ritaelával is beszélnem!
*Nevette el magát. Hiszen a végzet istennője egy csettintéssel megölheti őket.*
Vissza az elejére Go down
Ariel
Istennő
Ariel


Hozzászólások száma : 27
Munkahely : föld istennője

Character sheet
Nép: Istenek

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2010-06-13, 12:48 pm

*Ariel szólal meg mit keresel itt, *Ariel tudta hogy egy bolond kérdést tett fel Eclairnak.
*Ariel közben felült egy felhőre és lógatta a lábát.
Vissza az elejére Go down
Helna
Istennő
Helna


Hozzászólások száma : 44
Munkahely : Szépség és a Szerelem istennője

Character sheet
Nép: Istenek

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2010-06-13, 1:21 pm

*Helna el mosolyodik Eclair mentegetőzésén, mért ne menének oda de ahogy megérzi a szerelmi szálakat, csak bólint.-Jó akkor menyünk sétálni.*Mondta majd így szólt. -Ariel egyre séta most.*Mosolygott el majd elgondolkodik ami jól látszik rajt.~Talán majd Áronnal is beszélnem kéne még.*Gondolkozik el de eltereli figyelmét efajta hülyeségekről.-És ti mitszóltok az istenítéshez? Olyan jó tudni hogy vannak akik meg halnának értünk.*Na persze ő könnyen beszél, hisz azok az istenek közé való kati több nép is szeret.*
Vissza az elejére Go down
Eclair
Istennő
Eclair


Hozzászólások száma : 62
Életkor : 2013
Munkahely : Elfek istennője

Character sheet
Nép: Istenek

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2010-06-13, 1:38 pm

*Eclair elmosolyodott.*
-Nos igen. Engem minden elf dicsőít! Bár, a legjobbant kedvelt istenség szerintem Ariel!
Hiszen a földet mindenki szereti, sőt talán félnek is tőle! Hisz ha nem imátkoznak neked kedves Ariel, akkor talán földrengést is küldhetsz rájuk! Nincs igazam?
*Mondta nevetve, majd elmosolyodva kacsintott egyet.*
-Elmegyünk az istenek Mezejéhez? Nem kell most, csak majd valamikor! És akkor elhívhatjuk az összes női istent!
*Mondta, félmosollyal, majd elkezdett nyújtózkodni.*
Vissza az elejére Go down
Ariel
Istennő
Ariel


Hozzászólások száma : 27
Munkahely : föld istennője

Character sheet
Nép: Istenek

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2010-06-13, 1:45 pm

*Ariel megszólal igazad van Eclair, mért is ne küldhetnék földrengést, de minek, és elmosolyodik.
-Igen tőlem félnek az emberek, de én kedves vagyok, csak akkor küldök valamit a földre ha felboszantanak.
*Ariel szivesen mondta Eclairnek hogy elmenne de nem most.
Vissza az elejére Go down
Helna
Istennő
Helna


Hozzászólások száma : 44
Munkahely : Szépség és a Szerelem istennője

Character sheet
Nép: Istenek

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2010-06-13, 1:49 pm

-Elfek kedvesem elfek.*Mosolyogva javítja ki Arielt majd Eclair pillant s így fojtatja.-Nagyon jó ötlet úgy se szeretek veletek úgy beszélni hogy Zafíra alakja van rajtam. Na akkor tán el is indulhatnánk.*Mondta majd Helna az igazi alakjába bújt. El mosolyodik majd Így szól.-És? Hogy fogod Roobertet befűzni Eclair?*Kérdezi hisz imád a pasizásról beszélni. Heleht abban valami hogy buja, mert imád ien fiatal fruska ként viselkedni. De azért felelős, hisz az orkra is ráiesztett, az elhagyott főtéren.*
Vissza az elejére Go down
Eclair
Istennő
Eclair


Hozzászólások száma : 62
Életkor : 2013
Munkahely : Elfek istennője

Character sheet
Nép: Istenek

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2010-06-13, 2:22 pm

*Eclair kicsit elbambult, majd elmosolyodott.*
-Rendben, menjünk! Ha megérkeztünk akkor megbeszélem veled Helna!
*Mondta, majd megfogta Helna és Ariel kezét, és hirtelen az Istenek mezején teremtek.*
-Okés! Ez gyors volt!
*Nevette elmagát, miközben ismét elbambult.*
~Roober. Ő lesz az igazi! Biztosan!~
*Gondolatai Roober körül jártak.*


//Következőt ide írjátok: https://newagelanuria.hungarianforum.net/fnix-volgy-f15/istenek-mezeje-t62.htm //
Vissza az elejére Go down
Hisame

Hisame


Hozzászólások száma : 55
Munkahely : Tél birodalma

Character sheet
Nép: Nimfák

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2011-01-06, 3:58 pm

Új játék - Elf vs. nimfa


A levegő ismét megtelt hideggel, ahogy átsuhantam egy-egy táj felett, amelynek immáron jó ideje hófehérnek kellett volna lennie. Csak sajnos ez a számítás nem jött be, hiába próbáltam tartani az ütemet, mindig sikerült találnom valamit, ami feltartott. Ezek közül szerintem messze a legrosszabb az volt, mikor Izra amolyan csupa szív lélekként fogta magát, és a nyakamra küldte a nem komplett Ayamét. Komolyan az a lány már soha nem fog megkomolyodni? Majdnem annyi idős mint én, és ha figyelembe vesszük, hogy én mikor születtem, és ő csak pár hónappal maradt le utánam, simán állíthatom, hogy egyfajta ikrek vagyunk, ugyanakkor még mindig az az érzésem, hogy egy nagyon szeszélyes kislány, akinek semmi sem szent. Lassan már a szigorú anyuka szerep is a fülemen jön ki, amit a társaságában kell eljátszanom, és akkor még arról nem is volt szó, hogy milyen kínkeserves időszak az, amikor a másik két vándor is fogja magát és felbukkan a közelemben. Már a hátam közepére sem kívánom azokat a megbeszéléseket, ráadásul hála Ayame örök mozgásának, meg a miatta felemelt melegadagnak, kénytelen voltam még egyszer átmenni pár részén az egész elméletileg egy hetes utam már majdnem három hete tart. De legalább végre visszaértem oda, ahol mindent hó fed szinte egész évben, így különösebben már nem is voltam ideges.
A biztonság kedvéért, meg mivel már erre sem jártam egy ideje, Nortelon városát is célba vettem. Itt végre nem nézett senki rám furcsán, amiért tél közepén csak egy egyszerű fehér ruhában sétáltam. Már megszokták, hogy itt mindenféle ember megfordul, és bár nem ismertek, érezhették ösztönösen, hogy nem esik bajom. Először csak körbe néztem, majd megpróbáltam találni egy nyugodt kis helyet, ahol lehetőleg nem céloz engem be semmilyen furcsa férfi. Végül a fal mellett kötöttem ki, egy leomlott részénél, ahol nyugodtam fel is juthattam a tetejére, és végig nézhettem a vidéken. Szép, ez az a kép, amit egész évben várok. A hó nagyon szép tud lenni, főleg ha nem olvad, és érintetlenül, hatalmas fehér paplanként fedi be a vidéket. Vagy mint egy selyemsátor, az is elég határozott megítélése annak, amit ilyenkor lát az ember a tájból. Szerintem nem nehéz elhinni, hogy tél nimfaként ez a kedvenc látványom, hiszen ez olyan üres, hogy szinte nem tudom nem elnevetni magamat rajta. Hiába, a saját kastélyomban sem tudok olyan nyugodt alkalmat összehozni, amikor zavartalanul tudnám csak a tájat figyelni, hiszen a legtöbb nimfa akkor képes csak felbukkanni és zaklatni a kérdéseivel, amikor éppen gondolkodni akarok. Fogadni mernék, hogy ez a köszönet, amiért úgy viselkedem velük, ahogy. Na, mindegy, még mindig ők húzták a rövidebbet...
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2011-01-06, 11:00 pm

*Mért tartottam Nortelon felé Enion helyett? Hisz nem az volt a célom, hogy megtaláljak egy kék sárkányt? Nem akarok harcolni? Nem, én harcolni akarok. Tudnom kell mire vagyok képes! Fel kell készülnöm... és erre a legmegfelelőbb hely...Nortelon.
Már nemsokkára ott leszek. Avlaniontól idáig "repülve" tettem meg az utat. És már tél van. Nem valami kényelmes ez így. Muszáj lesz most rögtön leszállnom. Városfal, ott talán még nem vesz észre senki... az egész fehér, jó hely lesz. Fel is készültem a leszállásra... lassan nagyon lassan, nem szeretnék becsapódni, csak leszállni. Egy ideig jól is ment e a biztonságos talajtól néhány méterre egy szellő megmozdított valamit. EGY EMBER!*
-VIGYÁZZ!
*Kiáltottam már későn, hisz az emberen landoltam, vagyis nőn. Gyorsan fel álltam majd kezemet nyújtotta neki, hogy segítsek fel állni. Most jobban megnézve, nem csoda, hogy nem vettem észre. Mindene fehér. A ruhája a bőre a haja, s a bőre sem volt meleg. Az is "fehér" volt.*
- Sajnálom nem volt szándékos! Nem láttalak, olyannyira beleolvadtál a hó fehérségébe.
Vissza az elejére Go down
Hisame

Hisame


Hozzászólások száma : 55
Munkahely : Tél birodalma

Character sheet
Nép: Nimfák

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2011-01-07, 7:37 pm

Nem tudom mennyi időt tölthettem el az érintetlen tájat figyelve, de valahogy már nem tudott izgatni az idő múlása. Csak egy órányira voltam a kastélytól, és ezt a távot gond nélkül meg tudtam tenni bármikor, amint végre elhatároztam, hogy visszamegyek a tömegbe. Már előre láttam milyen szép üdvözlésben lesz részem, pár megvető tekintet, amit jeges pillantásokkal változtatok meg, pár hiperaktív megjátszós hölgyemény, és persze az örök aktívitási gondokkal küszködő Camelia. Nem is csoda, hogy eszem ágában sincs sietni, mikor itt végre végig tudom gondolni a dolgokat, bár elismerem, nekem is van olyan, ami hiányzik. Kezdetnek a kedvenc sárkánykám, utána pedig a tigrisek, ők mindig képesek voltak elérni, hogy egyedül maradhassak, és ezért hálás leszek nekik. Lassan álltam fel a fal mellett, miközben a szél játszani kezdett a ruhám szegélyével, amely kicsit szétterült körülöttem. Különösebben nem zavart a dolog, hiszen nem először látom ezt, és imádom, amikor a fehér selyem hullámzik körülöttem. Hiába, megnyugtat a tudat, hogy van valami, ami változik akkor is, ha éppen jégszobrot játszom. Az pedig mostanában gyakran történik meg.
A szél fütyülése mellett hallottam mást is, de egészen addig nem reagáltam a jelenlétére, amíg nem sikerült jobban megnéznem, ugyanis a szerencsétlenje a hátam közepében landolt. De jó, a gerincem szerencsére törhetetlen, különben egészen biztosan megérezte volna ezt a landolást. Nem értem mi baja volt a súlya alapján nőnemű lénynek, hogy pont rajtam kellett landolnia. Ez nekem nem tetszik, mit követtem el, hogy pont engem ver a sort ezzel a szerencsétlennel? Azért elég gyorsan lemászott a hátamról, anélkül, hogy komolyabb sérülést okozott volna, hiszen az én bőrömön nem állnak jól a lila foltok, ráadásul pont ott van a ruha kivágása. Mázli, hogy hóba estem, mivel ez legalább nem tud ártani nekem. Viszont a lány megpróbált segíteni, és a sérült kezemet fogta meg, amely még mindig kicsit gyenge volt, így csak egy dühös pillantással jutalmaztam a próbálkozását. Furcsa nő volt, szinte teljesen kék, és ezek után még nekem merte megjegyezni, hogy nem látszom a hóban.
- Ez volt a célom, és merem remélni a tiéd nem én voltam. - jegyeztem meg a szokásos szín nélküli hideg hangnememben, miközben kihúztam magamat, hogy kicsit végre felmérhessem mennyivel is alacsonyabb nálam. Mert hogy az, abban biztos vagyok, nálam magasabbak nem túl gyakran vannak.
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2011-01-07, 8:52 pm

*Szemet szúrt a nő szépsége.... biztos voltam benne, hogy nem ember. Ahhoz túl különleges, érezni lehet.
Nem értettem miért néz rám dühös pillantással, hisz éppen segítek neki.... bár énmiattam került a földre...*
- Ez volt a célom, és merem remélni a tiéd nem én voltam.
*Egy kicsit nevettem majd így szóltam.*
- Nem nem te voltál a célom, csak éppen nem vettelek észre. De nagyon sajnálom.
*Amikor fel állt észrevettem, hogy kicsivel magasabb mint én, de nem sokkal. Ennek most előnyét vettem, nem mint máskor. Az a magasság különbség ami volt, gyors megfigyeléseim szerint abból adódott, hogy a hölgyemény magassarkút viselt. Ezt az apró magasságkülönbséget szépen eltávolítjuk. De nem szeretnék a cipőjében kárt tenni, erőmből meg még futja lebegésre.
Nem is vártam sokat, hát el rugaszkodtam a földtől. Nem kellett nagy lökés, a levegőbe emelkedtem, most már csak egy kis koncentrálás...*
-Tényleg sajnálom nem volt szándékomban rád esni, csak ár fáradt vagyok.... Avlaniontól idáig repültem. Sajnos nem kis táv.
*Miközben beszéltem körbe repültem a hölgyeményt. Tényleg mindenhol fehér, kicsit zavarja is a szememet, és hideget áraszt.... köze van a télhez az biztos, hisz a lábam alatt az elöbb nem hó volt hanem jég.... vajon ki lehet ő?*
Vissza az elejére Go down
Hisame

Hisame


Hozzászólások száma : 55
Munkahely : Tél birodalma

Character sheet
Nép: Nimfák

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2011-01-17, 6:28 pm

Furcsa volt a nő, aki letámadott, mert hogy az volt, abban már egy ideje egészen biztos vagyok. Nem tudom miért, de az az érzésem, nem fiatal, igaz, hozzám képest még ő is majdnem csak egy csecsemő, aki rosszkor van rossz helyen. A jelenlegi hangulatomhoz ugyanis a jég illik a legjobban, megfűszerezve a szokásos iróniámmal, így nem szívesen mondok most olyat, amit később még bánnék. Egyszerűen csak van itt egy kósza elf, akivel sikerült úgy összefutnom, hogy annak majdnem gerinc törés lett a vége, és most éppen nagyon jó kedvét leli abban, hogy velem poénkodik. Hogy az a hóemberré változó nyári napfény vágná bele a legközelebbi méteres hókupacba (usernek nem volt jobb tippje hasonlatra ^^"). Mégis miért nem tud ez a béna kicsit vigyázni. Nem mai csibe, igazán volt ideje megtanulni, hogyan is kell tisztességesen repülni. Vagy ha nem, akkor meg nem a szelek hátán kellene gyakorlatoznia, vagy még lesz pár ilyen kényszerleszállása, ami miatt komolyabban meg is sérülhet valaki, vagy esetleg ő, ha olyamba ront bele, aki nem olyan "békés", mint én. Bár igazán megtehettem volna én is, hogy egyszerűen páncélkemény jégréteget húzok a testemre, és akkor annyit ért volna csak el, hogy szépen bevágja a fejét, remélhetőleg el is ájul, és elhúzok a fenébe, mielőtt még a penész vagy bármi más magához találja téríteni a fejét. De nem, nekem ez nem jött össze, sőt ami azt illeti más sem, csak mint az utólagos vizsgálatból kiderült, sikeresen beszereztem egy kezdődő halláskárosodást az eredeti karsérülésem mellé. De jó nekem, miért kell minden tanuló egyént kifognom? Mi ez, valami összeesküvés ellenem? Ha megtudom, hogy ennek valamelyik vicces kedvű hölgy az oka, biztosan lejegelem a sárkány mellé a következő három és még 97 évre. Utána kiolvasztom esetleg, ha nem feledkezem meg róla. Ha meg igen, akkor keresse rajtam az anyja, vagy rokona, addig meg legalább egy kicsit nagyobb lesz a csend. Nem rossz felállás, nekem tetszik...
A lány furcsa volt, mintha valamit méregetett volna rajtam, igaz, nem értem miért. A magasságomon ugyan csodálkozhat, azt nem körözi le egyhamar, még véletlenül sem. Ez az egy, amiben még egy jó ideig verhetetlen leszek, és kivételesen még a cipőm sarka sem túl magas. Nem tehetek róla, szeretek ilyen lenni, az emberek már megszokták, hogy a magasság arisztokratikus megjelenést kölcsönöz mindenkinek, és akaratlanul is tisztelik azt, aki minden erőfeszítés nélkül föléjük magasodik, ráadásul azt hiszem ennyi idő után ez igazán nem nagy ár számomra. De ez a búgó csiga mellettem hihetetlenül irritáló, most éppen úgy figyel engem, mint valami kirakott bábut valamelyik kereskedő boltjában. Köszönöm, nem vagyok én valami látványosság, vegye már észre milyen modortalan!
- Nem kicsi táv, de aki tudja mit kell tennie, annak a természet segít... - jegyzem meg fölényesenm, hiszen szemmel láthatóan ő még nem próbált vele kiegyezni. Pedig nem nehéz, most is sikerülni fog nekem pár pillanat alatt. Elég volt csak a felemelt kezemet tenyérrel felfelé mutatnom, és a ruhám ujjába máris bele kapott egy kisebb szél, amely utána forogni kezdett, tölcsért alkotva, végül pedig a szoknyámat meglendítve távozott. Nem nehéz varázslat, és nagyjából ennyi kell a repüléshez is, csak jól hasznosítva. Ez persze neki szemmel láthatóan nem megy.

//bocsi a késésért, egyébként pedig felhívnám a figyelmed rá, hogy a karakter magassága kb. 180-182 centi//
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2011-01-26, 11:53 pm

// Nem tudom te hogy tudod de ilyen 180van körüli magasságban vannak az elfek...kecsesek vékonyak és magasak. dea te kedvedért megelégszem a 178-179 magassággal is SmileVery Happy //

*Figyeltem ahogy a nő kezével megmozgatta a szelet maga körül. Igaza volt a természet segít. Még mindig a levegőben voltam amikor szembenéztem vele. Gúnyos mosolyt ejtettem majd így szóltam*
- A természet segít, mikor, kinek, hogyan, de én nem szeretem kihasználni, viszont ha szükség van rá akkor persze.... használom...
* Mondtam majd elmondtam a csak én általam használható varázsszót is.*
- Aqua!
*Még mindig a nőt nézve, tenyeremet az alattam lévő hó réteg felé fordítottam, mely a szavam hallatán vízzé vált és a föld felett lebegett.
~Azt hiszi nem tudok semmit..... nah lássuk csak.... legyek vagy ne legyek gonosz?~
*Az arcomon elterült a gonosz vigyor majd tenyeremet hirtelen összezártam de a következő pillanatban már mind az öt ujjammal a fehér nőre mutattam. Ennek következménye az lett, hogy az eddig csak lebegő víz hirtelen összepréselődött, majd követve ujjaim irányát apró tüskékként szabadultak rá a velem szemben álló nőre, kinek bőrén így apró csíkok ezrei jelentek meg, melyek közül egy-kettőből még vér is kibuggyant.*
~Nah meglátjuk erre mit lép.... sejtem már, hogy mi lehet.... tél...és kicsit beképzelt.... Nimfa! és abból is a rosszabbik fajta...~
- Nah fehér nimfa? Meglepődtél? Mutassak mást is?
*Nem tudtam miért de eluralkodott rajtam a gonoszság. Ritkán esik meg, de akkor elfeket megszégyenítő módon tudok vad lenni. Ölni, igen ilyenkor azt is tudok, bár eddig még nem öltem két lábon járót, csak állatokat... *
~Szinte érzem ahogy a szemem tükrözi szándékaimat, HARC!~
*Gondoltam majd amint lábam földet ért támadó állást vettem fel. Egyik lábam hátrébb csúsztattam majd lábaimat és hosszú ujjaimat behajlítva egyenesen a nő szemébe néztem*
- Bellum!
*Amint a szó elhagyta a számat megremegett a föld, megmozdult a szél, beborult az ég és forróság öntötte el a testemet. Az elemek reagáltak a szóra.*
~Harcra készen, bármelyik segítségemre "siet" ha kell... már pedig kell! Szükségem lesz rájuk!~
*Gondoltam, majd vártam a most már ellensége válaszát.*


((végre egy hosszúúúúúú XD bos a késésért...suli -.-))
Vissza az elejére Go down
Hisame

Hisame


Hozzászólások száma : 55
Munkahely : Tél birodalma

Character sheet
Nép: Nimfák

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2011-02-14, 8:56 pm

Ez a nő nem százas. Nem tudom mi a baja, de nagyon nem ártana neki kivizsgáltatnia magát, mielőtt következőre emberek közé megy. Valami egészen biztosan nincs a helyén a fejében, csak egyenlőre arra nem sikerült rájönnöm, hogy mi is az. Pontosabban csak sejtem, nyilván az idegrendszere szedett össze valamilyen betegséget, ami most ütközik ki rajta. Fogalmam nincs róla, hogy az elf eddig hol a fenében járhatott, de nyilván valami teljesen elzárt helyen, csak így fordulhatott elő, hogy eddig senki és semmi nem fedezte fel, mennyire el vannak a fejében a dolgok csúszva. Remek, előbb egy erejét uralni nem tudó, ráadásul kifejezetten pimasz sárkányt sikerült kifognom, most pedig egy olyan lányt, aki szemmel láthatóan már nem fiatal, de még mindig nem képes megérteni, mit tehet meg és mit nem. Csak gratulálni tudok magamnak, szemmel láthatóan sikeresen összeakadtam minden bénával, aki ezen a nyomorult és romlott világon van. Oké, hogy ügyes vagyok, meg vállalok tanítást, de eszem ágában sincs minden szomorú szűznek segíteni, aki az utamba kerül. Az istenek ezt nem gondolhatják komolyan. Remélem legalábbis, mert én úgy itt fogom hagyni a bénáját, hogy öröm lesz nézni. Semmi közöm hozzá, ráadásul még csak nem is nimfa, így az ég világon senki nem tudna olyan indokot mondani, ami miatt akárcsak egy kicsit is kedvesnek, vagy normálisnak, vagy éppen kibírhatónak kéne vele lennem. Nem kell elviselnie, arra el lehet oldalazni, vagy fogja vissza magát. Ő nem olyan mint én, nem elég erős, ráadásul pedig nagyjából ezerszer kéne neki valamit elmondani ahhoz, hogy felfogja. Nem, eszem ágában sincs jópofizni, örülhet, hogy kap tőlem egy lesajnáló pillantást ezekért a hülyeségekért. Méghogy a természetet ne használjuk ki? Drágám, te komoly elmaradásban vagy, én magam vagyok a természet, és akkor használom az erejét, amikor csak kedvem tartja, hiszen belőle teremtettek és érte. Ez természetes, én az életem adom érte, ő meg nekem az erejét. De persze ezt egy egyszerű elf nem értheti meg, ahhoz túl kicsi a feje. Viszont az már tényleg mindennek a teteje, hogy csak úgy, mintha ő is tudná, mit kell tennie, rám zúdít egy adag jeget. Méghogy jégszilánkok! A testem előbb nyeli el őket, minthogy ártani tudjanak neki, igaz, ha nem elég gyorsan történik a dolog, akkor szépen pár csepp vér kifolyik. A fenébe, össze fogom kenni a ruhámat, ha nem vigyázok. Pedig utálom a vöröset, azt az egy színt nem lehet sehogy sem kiszedni a fehérből. Ez már nem volt szép dolog tőle. Legszívesebben most azonnal le is vágnék neki egy józanító pofont, de nem fogok az ő szintjére lealacsonyodni. Ha azt hiszi, hogy ilyen erő fitogtatással fölém kerekedhet, hát nagyott tévedett. Jobb vagyok nála, sokkal, és ezt nem is fogom titkolni. Ugyanakkor nem vagyok egy 0 agymozgással megálldott lény, vele ellentétben, így eszem ágában sincs támadni. Ha véletlenül megölném, azt rajtam vernék le, ennyit nem ér meg egyik hülye kis görcs sem...
- Meglepődni? Min? Csak szerettem volna visszaadni neked a játékodat... - mutattam fel a tenyerem, ahol szépen sorban minden szilánk volt kedves megjelenni, miközben kivételesen nem sértették fel a bőrömet. Tessék, így kell ezt csinálni, és semmi nem lesz belőle. Amúgy meg nem tudom mit akart a lány ezzel elérni, mert az egyetlen dolog, amit sikerülni fog neki, hogy bealtat. Ha ennél jobbat nem tud, akkor húzzon el, semmi kedvem csak úgy harcolni a semmiért, főleg nem egy ilyen gyenge lénnyel szemben. Ellenben ő nem nagyon tudja, hogy mikor kell eltűnni, mivel megint mágiázni kezdett, és valamit suttogott. Ige? Könyörgöm, enélkül nem megy? Mit vársz kicsim, hogy én is olyan kezdő vagyok, mint te? Szerintem valaki itt komolyan eltévedt. Lassan szemléltem csak az eseményeket, miközben szinte unatkoztam is. Alig tudtam egy ásítást elnyomni magamban, és még inkább nem sikerült az epés megjegyzéseket.
- Mond csak, orvos már látott mostanában? Rád férne... - jegyeztem meg hideg, de jól érzékelhetően unott hangon, hátha végre magára talál ez az elfek gyöngye. Ha meg nem, kénytelen leszek valakinek szólni, hogy helyettem intézze el, mivel nem hiszem, hogy életben hagynám. Bár ezt mástól sem várhatnám el. Mindegy, két perce van, lenyugszik, vagy a következő pár napot/hetet/hónapot mélyhűtve tölti, attól függően, mennyire lesz még nagy a képe. Mert szerintem csak az van neki, hogy erőt nem kapott, az ezer százalék...


//Bocsi, de hulla fáradt vagyok már esténként, ha haza érek, kicsit lassabban fogok írni -.-"
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2011-02-17, 12:28 am

- Mond csak, orvos már látott mostanában? Rád férne...
*A szavak hallatára elkezdtem vicsorogni. Több se kellett.*
- Szerintem meg inkább neked kéne ellátogatni egyhez.... jah meg egy kályhához is
*Mondtam, majd kezemet felé mutatva becsuktam a szemem.*
-Flamma
*Szólaltam meg és felnyitva szemeimet, óriási vörös tűzcsóvák törtek elő a tenyeremből és indultak meg a nő felé. Haladva felé egyre nagyobbak és nagyobbak lettek. Nem várva meg a becsapódást újabb varázslatot indítottam el.*
-Ignium
*Kezemben megjelent egy villámcsóva, melyhez elővéve íjamat, fel áll a lövési pozíciómhoz megfeszítettem íjamat, majd rácélozva a lányra elengedtem a húrt, és szabadjára engedtem az égő villámot, és vártam a becsapódást.*


/rövid de várnunk kell Kainra Smile/


Mitsuko támadása: 14

Hisame védekezése: 14

Hisame kivédi a támadást.
Vissza az elejére Go down
Kockázó
Kockadobó
Kockázó


Hozzászólások száma : 279
Munkahely : Lanuria...kockákat dobálok

Character sheet
Nép: NJK

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2011-02-17, 9:06 am

The member 'Kockázó' has done the following action : Kockadobás

#1 'Támadás' :
Nortelon - A felhők városa - Page 2 4szerk Nortelon - A felhők városa - Page 2 6szerk Nortelon - A felhők városa - Page 2 3szerk

--------------------------------

#2 'Védekezés' :
Nortelon - A felhők városa - Page 2 2szerk Nortelon - A felhők városa - Page 2 5szerk Nortelon - A felhők városa - Page 2 4szerk
Vissza az elejére Go down
Hisame

Hisame


Hozzászólások száma : 55
Munkahely : Tél birodalma

Character sheet
Nép: Nimfák

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2011-02-23, 5:09 pm

Ennek a nőnek egészen biztosan nincs minden rendben a fejében, ha ennyire képes felkapni a vizet olyan semmiségek miatt is, minthogy a harmatgyenge vízcseppjei nem tudnak nekem ártani. Talán, ha olyan elemmel próbálná meg a támadást, ami nálam nem létszükséges, lenne egy egészen hangyányi esélye is rá, hogy olyan sérülést okoz nekem, ami nem gyógyul be pár pillanaton belül. Ugyanakkor, tekintve, hogy nagyjából egy méter hó van mindenhol a több kilométeres közelemben, nem nagyon hiszem, hogy tud olyasmit produkálni, ami ártani tudna nekem. Ugyanakkor a fene sem érti minek erőlködik, ha egy kicsit figyelne rám, már rég feladta volna, hiszen ezzel maximum akkor tud nekem ártani, ha eléri, hogy unalmamban elaludjak, és utána akar majd legyőzni. Vagy halálra kacagtat. Ahogy elnézem a fejét, még képzelheti azt is, hogy azzal fog levenni a lábamról. Érdekes is lenne elképzelni, elájulok, mert annyira röhögök rajta, hogy elfelejtek levegőt venni, és ő nyer. Nem, ezt biztos nem hiheti el még ő sem a mini agyával, hiszen először is, mióta itt vagyok, egyetlen egy jeges mosolyt látott csak rajtam, így nyilván már rájött, hogy a kacagás nem erősségem, ráadásul pedig fogadni mernék, hogy még az életben nem találtak senkit, aki van olyan hülye, hogy ezt a valóságban is megtegye. Ha meg igen, akkor nyilván az illető már régen alulról szagolja az ibolyát, így nekem igazán felesleges már törődni vele, hiszen nem ismertem, és nem is akarnám megismerni...
Ellenben kékecske nagyon felhúzta magát, mikor bátorkodtam megkérdezni, hogy mostanában látta-e orvos, és azonnal vicsorogni kezdett. Mi baja, még csak nem is az iránt érdeklődtem, hogy az agyi baját mikor vizsgálták meg utoljára, semmi oka kiakadni. Pedig nyugodt szívvel fel is tettem volna, ha kiakasztani akarom, de most arra sem akartam pazarolni energiát. Elég lett volna végre békén hagynia, semmi közöm hozzá, törődni sem akarok vele, csak éppen ezt egyesek nagyon nem fogják fel. Máris támad, de jó, ráadásul tűzzel. Oké, fejlődik, de nem szívesen fogom neki megadni az örömöt, hogy lássa becsapódni is a közelemben. Ugyanmár, ennyire kezdőnek néz? Milyen kicsinyes...
Egy laza kézmozdulattal elértem, hogy nagyjából előttem egy méterrel kezdjen el egy jégfal kialakulni, és felmagasodni, ezzel a tüzet feltartóztatva. Reméltem, hogy igére nem lesz szükségem, magától is az egész jégpáncél meg fog keményedni, és simán felfogja a tüzet meg mindent. Nos, a számítás félig bejött, tényleg nem ért el hozzám az a gömb, de sajnos lerombolta a kis falat, amelyet ezzel a lendülettel felhúztam ellene. Szuper, a nyilat akkor kénytelen leszek szimplán átengedni, ellenkező esetben rázós élményben lenne részem minimum. Láttam, amint a nyíl a gyomromat veszi célba, de mivel a halmazállapotom nem éppen nehezen változtatható, azonnal víz állagúvá alakultam, minek hála a nyíl nagy része keresztül ment rajtam gond nélkül, az a kevés elektromosság még, ami benne maradt, pedig vezetőként a födlben kötött ki. Szép dolog, nem mondom, csak gratulálni tudok neki, eddig háromból semmi.
- Nem unod még? - tettem fel a kérdést nemtörődöm tekintettel, hátha még rám akar ez zúdítani valamit. Remélem nem, nincs türelmem már a játékához...
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2011-04-22, 4:15 am

- Nem unod még?
*Kérdezte tőlem unott arccal*
- Egy harcot unni? Én? De nyugi ez nem ellened irányuló gond...csak éppen harcolni támadt kedvem... tudod mostanság elég unalmas az élet.
*Mondtam, majd egyszerűen leültem a földre, mint aki jól végezte dolgát. Elkezdtem a nőt alaposabban megnézni.*
~Ha jobban megnézzük akkor ez a nő... valójában csak víz... tehát meg lehetne ezt oldani...nem megölni...az úgy nem vicces... csak el kéne szórakozni vele és húzni az idegeit... biztos unalmasak a napjai. De hát víz és a jég ellensége a tűz, tehát tüzet fogok használni.... egy csipetnyi földel.
-Ignis coctilis
*Mondtam ki a varázsszavamat, majd mind két kezemet felemeltem a fejem fölé. Ahogy emeltem a kezemet, úgy jött létre és emelkedett a magasba egy tűzfal. Éreztem a tűz és a kezem közti kapcsolatot... a forróság engemet is átjárt. Már csak előre kellett küldenem a falat, aztán jöhetett is a csipetnyi föld.*
-Adv prorsus!
*Mondtam, majd kezemet előre toltam, melynek következtében a tűzfal is elindult, megperzselve mindent. Nem akartam sokat várni így a fűszerezést is utána küldtem.*
-Ager fluctus!
*Szólaltam meg újra, majd jobb kezemmel, mintha intettem volna egy nagyot, elindítottam a földet a nő felé. A tőlem jobbra eső lehető legtöbb föld, amennyit az erőm engedett, megindult a nő felé mint egy hullám, és már csak a becsapódásra várt.*
-Harcolj már egy kicsit te is légyszíves mert ez így unalmas!
*Ordítottam, magamat miközben megérkeztek a varázslatok.*


Mitsuko támadása: 15

Hisame védekezése: 12

Hisame 6 életpontot veszít.
Vissza az elejére Go down
Kockázó
Kockadobó
Kockázó


Hozzászólások száma : 279
Munkahely : Lanuria...kockákat dobálok

Character sheet
Nép: NJK

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2011-04-23, 1:10 am

The member 'Kockázó' has done the following action : Kockadobás

#1 'Támadás' :
Nortelon - A felhők városa - Page 2 6szerk Nortelon - A felhők városa - Page 2 3szerk Nortelon - A felhők városa - Page 2 3szerk

--------------------------------

#2 'Védekezés' :
Nortelon - A felhők városa - Page 2 5szerk Nortelon - A felhők városa - Page 2 2szerk Nortelon - A felhők városa - Page 2 2szerk
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2011-06-08, 11:31 am

// Sors " szele " - valamikor Kainnal //

*Mindig is érdekelték a különlegességek, szereti a különleges helyeket, hallott Nortelen városáról, hogy valahol fenn van. Fenn a hegyen, ám az út oda nagyon veszélyen, mert csak egy kis sziklaperemen kell felmászni, valami kis ősvényen a sziklában, míg eljut az ember oda. A veszélyt megszokta már, többször is rontottak rá már Útonállok, meg különféle fondorlatos alak, eddig nem nagy sikerrel jártak a nőnél. Egyeseket móresre tanított másokat megölt, nem az a nebáncsvirág fajta, nem véletlenül van az oldalán a kard mely sokkal inkább jelzés értékű lehet, nem forgatja azt kardmesteri szinten. Ereje a mágiájában van, mely ott csörgedezik az ereiben, hála a két szülőnek házasságának. Alaposan felöltözött még odalenn, a mintás felsőjére egy meleg kabátot vett fel, a lábára egy melegebb nadrágot, míg végül a lábára is egy bakancs szerűségű cipőt. Neki indult még hajnalban, állítólag akkor még onnan senki sem akar lejönni, sem felmenni, ő pedig kellő bátorságot érzett ahhoz, hogy felmenjen. Kezdetben még könnyűnek érezte, harminc perc elteltével egyenesen utálta. A szél is belekezdett, mögötte meg mindig ott az a tátongó mélység. Egyszerre félt hogy baja esik, másrészt izgatott is volt, hogy mit fog fent látni.
~ Remélem hamarosan meglátom a várost. ~ Még most még bele sem mer gondolni, hogy innen majd valahogyan le is kell majd jutnia. Haladt tovább, egyre hidegebbé vált a levegő, érezte a csípősségét, ahogy néha kihasználva mozgó ruháját eljutott beljebb, megborzongatva őt. Két óra fázás, félés és izgalom között, végül elért oda ahova szeretett volna, Nortelonba. A látvány egyenesen letaglózza kék tekintetét, olyan szépen mutat az egész, másrészről páratlan, hiszen Lanuriában nincs még ilyen város mint ez. Összehúzza magán a ruháit, barnás és zöldes színekben pompáznak, cseppet sem hord fehéret, főleg köpenyt nem. Semmi sem árulkodik róla, ő egy fehérköpenyes nő, inkább néz ki most egy ifjú kalandor nőnek, ki most megmutatta vakmerő bátorságát. Azt hogy ő fehérköpenyes, azt csak az Istenek tudhatják, meg persze olyan mágikus lényeg kik jártasak a mágia észlelése terén. Alig néhány ember sétál az utcákon, élvezik a páratlan kissé ködös, friss hűs kissé oxigénben szegény levegőt beszippantani. Ő is ezt teszi, annyi különbséggel, hogy most jött és fel kel fedeznie az egészet míg nem betelik a látvánnyal, ami még nem most következik be.
~ Csodálatos, lenyűgöző és hihetetlen. ~Vernek helyet szavak éket a gondolataiban, kíváncsi és szívesen felkeresné a könyvtárt, ahol több információra lelne a várossal kapcsolatban. Itt igazán nem lát piszkot és szemetet, itt nincs sár, esetleg víz, itt a levegő az úr. Meglát egy fogadót nyitni, kihasználja az alkalmat és rendel egy forró bort, segítse őt felmelegíteni. Utána szemmel láthatóan kellemesen indul neki a Könyvtár keresésének.*
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2011-06-08, 2:09 pm

//Camilla - időn túli játék//

*Stern örülhet, hogy olyan segítői akadtak, amilyenek. Bár az arany sárkány legszívesebben kimaradt volna az egészből, mégis úgy rendelték az istenek, hogy bele kellett avatkoznia.
Persze minden véget ér egyszer, így a sterni incidens is.
Kain néhány napig elvolt a csendes nyugalomban, konkrétan a Lanur-hegység erdői mélyén.
Valami megmagyarázhatatlan erő húzta többször is északra, egyenesen a Hajnal folyásán felfelé, de sikerrel állt ellen a hívásnak.
Nem értette, mi történik vele, de nem is nagyon akarta megérteni.
Furia ismételt felbukkanása, a sárkányok mozgolódása hét évszázados emlékeket ébresztett fel benne.
Csatát, melynek ez utóbbi a végvárban még csak árnyéka sem lehet.
Csatát, ahol sárkány ölte a kétlábút és kétlábú a sárkányt.
Csatát, ahol itt is, ott is harcolt.
És azt a csatát is, ahol Anzart elárulta.
Ennyi elég volt hozzá, hogy paranoiája kiújuljon. Noha nem látta Furia, mégis kezdett kialakulni az a téveszméje, hogy az ősi sárkány gyilkost küldött utána. Valahonnét megtudta, hogy ott volt Sternben és ezzel világossá vált számára, hogy nem sikerült Anzar nevelt fiát megölnie.
Ha a sárkány keres jeleket, akkor talál is. Elég egy furcsán szétszakadó felhő a magasban, elég egy váratlan fuvallat, elég az erdő fáinak reccsenése. Mindre hiheti azt, hogy ellensége okozta.
Kain pedig immár magába fordulva közeledik ismét Nortelon felé. A kőgyűrű az, melyben bízhat és a város, melyet mágusok építettek és még mindig igen sok varázstudó lakja. Kétlábúak.
Hisz abban, hogy nem csak benne él még a háború emléke, hanem az emberek tudata is megőrizte, akkor pedig nem fogadnának tárt karokkal egyetlen sárkányt sem.
Főleg az után, hogy épp ő volt az, ki Rodelust megölte Nortelonban és hála a katonák éles elméjének, hamar nyomába is szegődtek.
Nasuada, a másik arany sárkány volt az, kivel akkor kéz a kézben lelépett, méghozzá látványosan, arany sárkány alakjában, mely szikrázva szórta szét akkor a reggeli nap sugarait.
Most a kőgyűrűn kívül landol egy felhők által jól belepett völgy mélyén.
Másznia kell, amit bár kétlábú teste jó erőben van, kimondottan utál.
Első sorban, mert emberi teste másképp viszonyul Nortelon magaslati levegőjéhez.
Jó sok zihálás után végül belép a városba.
Fekete, hosszú haja ezúttal is kiengedve keretezi világos bőrű arcát, melyből mélyfeketén csillogó sötét szempár figyeli a várost.
Nincsenek sokan az utcán, így nem csak ő fedezi fel könnyen az azon járókat, hanem ő is igen látványos.
Fekete bőrkabátját, mely egészen lábszárának közepéig leér, fázósan összehúzza magán.
Az előtte haladó sötét hajú, de igen színes ruhákba öltözött máguslányon akad meg a szeme.
Nem sokkal korábban lépett ki a fogadóból, ami mellett azóta ő is elhaladt.*
~Nem sárkány…már jó jel. A kisugárzása pedig nagyon hasonlít….az Övére.~
*Emlékeiben felsejlik az öreg fehérköpenyes, aki megmentette az életét, aki miatt elárulta nevelőapját, Anzart.
Talán csak ez az, ami miatt a nyomába szegődik a lánynak. Fekete csizmáinak halk koppanásai elárulják őt, de nem foglalkozik vele. Valamiért úgy érzi, most egy fehérköpenyesre van szüksége. Hogy miért, az egy nagyon jó kérdés, magának sem teszi fel.
Azonban a város egy-egy öregebb háza mellett elhaladni nem éppen életbiztosítás.
A lány figyelmen kívül hagyja a feliratot, miszerint veszélyes a fal mellett haladni.
Egy kisebb szellő talán kimozdít egy jókora stukkót a ház felső részéről, s egy az egyben zuhanni kezd.
Kain karjai pedig lendülnek.*
- Dhoruba shove!
*A szavak automatikusan hagyják el ajkát, s a stukkó a lány helyett pár méterrel a lány előtt zuhan a kövezetre.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2011-06-08, 6:03 pm

//Kain - időn túli játék//

*Kezdetben nem tűnik fel neki, hogy követik ahhoz túlságosan is elfoglalt ,hogy eme érzéseire reagáljon. Amit a férfi láthat hátulról az csak egy finoman lépő máguslányt, kissé ringva a csípője, a ruhák viszont kellőképpen takar, elfedik karcsú alkatát. Elhalad valami felírat mellett, amit nem olvasott el, csak annyi ragadta meg figyelmét, hogy vigyázat, a többit nem tudta elolvasni.
~ Mire vigyázzak egyáltalán? ~ Ő nem véli, hogy most rabló bandával kellene szembenéznie, esetleg valami puccos nemesi kérővel, aki első látásba belé szeret, meg természetesen mindent megad neki csak kérjen. Utálja az ilyen alakokat igazság szerint az ilyenekkel nem is találkozna ha lehetne, minden helyen akad ilyen. Régóta nem volt érdekes és igazi beszélgető társa, legyen az férfi vagy nő, esetleg idősebb gyermek. A látványban gyönyörködik, szemével issza az egészet, egyik csípősebb szél követi a másikat, a forralt bornak hála kicsit enyhébben érzi, végül is kezdi megszokni a helyzetet, az itteni időjárás. Hangokat továbbra is hallja mögüle a hangokat, valami miatt ő nem akar hátranézni, ki követi őt. Egy nagyobb és hosszadalmasabb szél következik, amit ő is megérez.
~Huh, brrrr. Ez aztán az erős szél. ~ Húzná össze magán jobban a ruházatát, kevesebb bejutási lehetőséget adva a fagyos hidegnek, amikor a szél idegen szavakat sodor hozzá.
~ Ez meg ki lehet? ~ Akkor látja csak, hogy egy stukkó esik elé megremegtetve picit alattuk a talajt. Felnéz, honnan jött az stukkó, a helyét látva látja, hogy rá kellett volna esnie, kétség kívül, mikor képbe jön újra az ismeretlen szavak. Ekkor perdül hátra, észreveszi az idegen férfit. Nem buta nő, így hamar rájön az helyzetre, a férfinak köszönheti az életét. Végigtekint égszín szemei a férfin, tetőtől talpig átvizsgálja, a rövid tömör elemzése annyi, egy olyan férfi áll előtte, akinek van tartása, szemeiben az a szomorúság mely kiül, kíváncsivá teszi bármely embert, aki ráadásul még jóképű is. Lejjebb nézve észreveszi a fegyverét is ami különösen érdekes. Befejezi az elemzést.*
-Köszönöm * Hálásan ejti ki a szavakat, a maga finom módján, kellő tisztelettel a másik felé. Már nem élne, ha nem lenne itt ez a férfi. Még kicsit nem találja a szavakat, inkább a másik mágikus szavain gondolkozik, próbálja a nyelvezetet felismerni. Egy biztos, a másik is mágus, ami nem rossz a számára, mindig is örül egy hozzá hasonló kaliberű varázshasználóhoz. Fiatalsága ellenére sok tudomány lett megtanítva, sok ismeret, mely mindig hasznára válik az embernek. Nem tudja így beazonosítani a sárkány varázsigéjét, ismeretlen számára.*
- Varázsló vagy * Ekkor ugrik be a mögötte levő hangokról, valószínűleg őt hallotta, mert más férfit nem igazán lát.*
- Te követtél engem. Ismerkedni szeretnél? * Kérdésénél barátságos mosolyt is húz, melyet küld Kainnak. Felnéz a megbizonyosodni neme fog valami rázuhanni.*
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime2011-06-08, 10:07 pm

*Kain maga is megáll, bár a legkevésbé van kedve a ház alatt állni, mikor az előbb zuhant kis híján rájuk egyik darabja.
Fejét egy kicsit lejjebb hajtja, úgy néz előre egyenesen a lány égszínkék szemeibe.
Tőle nem kell tartania. Nem sárkány, ismétli magában a megállapítást.*
~ Talán rólam meg nem mondaná meg, hogy én az vagyok. ~
*Nem is kell sokáig várni, első szavát is meghallja a máguslánynak. Lágy, kellemes hangú „Köszönöm” hangzik el.
A sárkány is feltekint az épület homlokzatára. Nem biztonságos ott állni. Csak idő kérdése, hogy valami megint elváljon a faltól és lefelé vegye az útját.
Régen Nortelon mágusai jobban vigyáztak, hogy bűbájaikkal időben megerősítsék az omladozó, régi falakat.
Ha már végig lett nézve, Kain szintén végigméri a magas, még ruhai rejtésében is jól láthatóan karcsú teremtést.
Nem biztos benne, hogy hallotta szavait a szélben, de ha igen, és ismeri a nyelvezetet, már tudja, hogy kivel áll szemben. Namelyr nem tudja, hogy a lány nem ismerte fel a szavakat.
Azonban az már fél siker, hogy varázslónak tartja. Rá is hagyja, bár nem mond rá igent, vagy nemet, csupán hallgat tovább.
Igen bátor kérdés, amit feltesz a lány, Kain a maga részéről nem kicsit meg is lepődik rajta.
Hétszáz éve alatt ritkán került ilyen helyzetbe. Éleslátón, egyenesen a közepébe kérdez a lány.
Pedig a sárkány maga sem tudja, mit is akar valójában tőle.
Csak bólint, még mindig némán, majd ismét feltekint Camilla tekintetét követve.
Mély, kellemes hangon szólal meg.*
- Nem kellene itt maradnunk….
*Ezzel fekete szemeit a mágusra emeli, majd tesz is egy lépést felé, hogy minél hamarabb elhagyják a veszélyes területet.
Ha a mágus megindul, ő örömmel követi, de ha nem, és még áll, hát felmutat a homlokzatra, ahonnan már több stukkó is hiányzik.*
- Öreg épület, könnyen ránk zuhanhat még valami. Menjünk innen!
*Egy pillanatig néma csendben marad, csak azután szólal meg ismét, szavaival egyúttal valahol választ is adva a máguslány kérdésére.*
- Kain Namelyr vagyok. Itt érdemes elolvasni a feliratokat, az itteniek nem véletlenül írják ki őket.
*Baljával a még látható feliratra mutat, s közben ujján is megcsillan a narancs köves gyűrű.
Első mosolyát villantja, még ha szomorkásat is, a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nortelon - A felhők városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   Nortelon - A felhők városa - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nortelon - A felhők városa
Vissza az elejére 
2 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Ekorin városa
» Avlanion - A vízesések városa
» Olassië, az elfek városa
» Orod Opelë, a fehér elfek városa
» Ossum, észak városa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Lanuria világa :: Északi szeglet-
Ugrás: