LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma

Homehttp://newagelaGalleryGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Nortelon - A felhők városa

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
SzerzőÜzenet
Jeremy Talbot
Ember/vér elf félvér

Hozzászólások száma : 649

Character sheet
Nép: Elfek
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   2015-01-19, 10:12 pm

Miközben felkészülök a harcra, ami valószínűleg az utolsó lesz számomra és átkozom a sorsomat, hogy ebbe a városba hozott, hiszen kinek van kedve ily fiatalon meghalni, látom, hogy megtévesztő szavaim nem maradtak hatástalanok. A fiatal férfi körbe sandít, ami azt jelenti, hogy nem biztos a dolgában, ami viszont erőt ad nekem.
Az arcán a következő pillanatban feltűnő ördögi vigyor azonban elbizonytalanít, ahogy az elrakott fegyver is.
~ Mi vajon a terve? ~
Nem kell sokáig várnom, hogy megtudjam! A szavaival szinte egyszerre mozdul, de mire felfoghatnám mire készül, már a földön találom magam, nagy nyekkenéssel érkezve, amitől még a levegő is kiszorul a tüdőmből.
Biztos vagyok benne, hogy itt a vég! Azonban mire felnézek már nem látom magam felett, csak mikor megemelem a fejem, hogy értetlenül kutassak utána, akkor pillantom meg jó pár méterrel távolabb.
~ Ez most szórakozik velem? ~ önt el a méreg, hiába tudom, hogy könnyedén végezhetett volna velem.
Úgy néz ki, hogy tényleg szerencsém volt, mert valaki szólt az őrségnek és most egyre hangosabb kiáltozást és lábdobogást hallok, ami valószínűleg megmentette az életem. Sőt ezt ellenfelem nem is titkolja.
- Neked van szerencséd, hogy nem az egyikükbe botlottál, akkor most nem lennél ilyen nagyra magaddal! – fújok dühösen felé, de már csak a hűlt helyére.
Aztán már erős kezek rángatnak fel a földről és kérik számon, mi történt itt. Még eléggé fáj mindenem, de próbálom elmagyarázni mi történt, ám amikor megtalálják a robbanó rúnákat, nem túl kedvesen ajánlják fel, hogy elkísérnek egy sötét és nyirkos helyre.
~ Az eszem megáll! Épp az életem árán mentettem meg a várost és még engem dugnak dutyiba! ~
A szerencsém azonban kitart, mert aki végül is értesítette az őrséget, az látta mi történt és tanúskodott mellettem, így pár óra múlva már mehetek is, némi vállveregetés után, örülve annak, hogy első utam ebbe a csodás városba, nem az utolsó lett.
A jutalmat azonban az kapta, aki riasztotta a katonákat, én meg nézhettem üres markomat.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Nawarean

Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 25

Character sheet
Nép: Emberek
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   2015-01-19, 11:01 pm

*A férfit nézem még egy pillanatig a vörös szemek, az övébe szúrnak.
- Akkor légy te az, ki miatt majd reszketnem kell, ha legközelebb szembeszáll velem... Vagy elégedj meg a szép halállal...
*Majd tűntem el a helyszínről.
Szemmel követtem a férfit, látom ahogy börtönbe zárják.
~Talán lesz még belőle valami... Túlélte... két ütésemet is....
*Majd maradok láthatatlan, s az árnyékből követem az eseményeket.

/Köszönöm a játékot Smile Ha gondolod tovább Smile //
Mesélő

Hozzászólások száma : 1157

Character sheet
Nép: NJK
TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   2016-11-26, 3:52 pm

*Nortelon észak utolsó, még szabad városa. Mágusok építették, a régi világ, Lanur honfoglaló népének levegősodró mágusai. Manapság már nem neveznek így senkit. A levegősodrók is eltűntek. Akik még élnek, manapság is, sokkal inkább betagozódtak a szürkeköpenyesek rendjébe, s a levegő formálására létrehozott mágiájuk titkait maguk őrzik.
A város azonban, amelyet a hegyek magasába, ahol a szilaj szél süvít, építettek, most is létezik, s még mindig az a sok évszázados kőgyűrű óvja a természet viharaitól, amit ezek a régi mágusok hoztak létre.
Hiába rágta már az idő vasfoga, hiába igyekeztek szabotőrök pusztítani, most is áll, kissé viseltesen, s védi a várost.
Ez Lanur birodalmának utolsó északi bástyája, ha nem számítjuk hozzá Mardant, a törpék hegymélyi erősségét, melyet az orkok erős támadása csaknem lerombolt. A megviselt várost azóta is építgetik a hegyi törpék dolgos kezei, s ezúttal már a fehér elfek is besegítenek nekik.
Nortelonban az utóbbi időben nem egyszer jelennek meg az egykor volt dicső fehér elf nép tagjai. Nortelon keskeny ösvényét könnyű lépteik járják, de jönnek hegyi törpék is, hogy mágusok által létrehozott mágikus eszközökre cseréljék Mardan hegymélyi kincseit, szeretett városuk újjáépítésére.
Avagy élelem érkezik, azok, kik mégis keresztüljutnak az orkok, sárkányok által uralt hegyeken, völgyeken. Mágusok óvják ezeket az utakat, mágusok segítik át a veszélyekkel teli vidékeken. Nortelon még létezik, elvágva szinte a külvilágtól.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Nortelon - A felhők városa   

Nortelon - A felhők városa
Vissza az elejére 
17 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17