LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő szoba!

Go down 
+62
Grull
Sargon
Jeremy Talbot
Sou
Cornelius de Sanctis
Hikari Tenshi
Feline Eryneth N'Ardes
Thaloma
Kalandmester
Aireen Warren
Kőöklű Kimyne
Eclair
Mitsuko Midnight
Arveleg
Adama
Csatabáró Mordon
Borin Irgulh
Maragun Moshator
Xerar
Garath
Sydney H. Low
Arglar Haran
Eregathus El'dan
Carnë
Taerli
Gylnar Radek
Alseran
Moozen
Akahana
Görbelábú Frikk
Onoria
Wyerre von Morhan
Anzar
Roober
Fela Husani
Raman
Sol
Ryn von Samok
Darthys Indoril
Mia Ruton
Thalion Órëa
Drakon Ashmar
Tinia Loel
Markus de Berend
Vogon Beebebrox
Aldo Barras
Kesa Klensbane
Balál Tangeran
Cloud Revan's
Sierrix
Elonar
Merilien Lumel'Auvrea
Gomora
Silarona
Lothár Von Falkenhausen
Furia
Nawarean
Kain Namelyr
Yurin Akari
Lysanor Eweny
Mesélő
Főadmin
66 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Gomora
Vörös sárkány
Gomora


Hozzászólások száma : 134
Munkahely : sárkány, tekercskészítő

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-16, 10:53 pm

Most már tényleg kezded kihúzni a gyufát nálam!

Oké, hogy törpe sárkány vagyok, de ettől még nem kell a kis súlyommal macerálni. Max a fajtársak bizalmaskodhatnak ennyire, de közülük is válogassa meg, hogy melyik próbálja!
Vissza az elejére Go down
Xerar
Vörös sárkány
Xerar


Hozzászólások száma : 162

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-16, 10:54 pm

Meddő vita ez gyerekek. A bosszantó vörös az enyém. Ne tedd rá a mancsod "bogárka"!
Ez nekem is tetszik. XD
Mardan meg az enyészeté lesz hamarosan és még véletlen sem az isteneken fog múlni.
Vissza az elejére Go down
Maragun Moshator
Hegyi törpe
Maragun Moshator


Hozzászólások száma : 21

Character sheet
Nép: Törpék

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-16, 10:55 pm

Ha törpe vagy akkor bejössz nekem, a sárkány részt szándékosan hagyom le, de lehetsz az én bogársárkányom is. Very Happy

A Xerar fazon meg szintén nem nyúl egy lányhoz se nálunk, amíg én élek Mardanban. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Xerar
Vörös sárkány
Xerar


Hozzászólások száma : 162

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-16, 10:59 pm

Tudod mit Gomora? Edd csak meg a törpét nyugodtan. A lányt meg majd kínzom én. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gomora
Vörös sárkány
Gomora


Hozzászólások száma : 134
Munkahely : sárkány, tekercskészítő

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-16, 10:59 pm

Kicsit pontosabban, pasikám!

Melyik bosszantó vörösre gondolsz? Amelyik Frikket bosszantja vagy amelyik téged? (A legidegesítőbb, ha jön a vitába egy férfi és úgy tesz, mintha meg sem látná az egyik hölgyet...)
Vissza az elejére Go down
Xerar
Vörös sárkány
Xerar


Hozzászólások száma : 162

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-16, 11:19 pm

Én jól látok Gomora. Sárkány vagyok. Hidd el, olyan jól látok, hogy lassan be kell csuknom a szemem, hogy a hangyák éjszakai életét ne láthassam. XD
Na ez csak vicc volt.

Én látlak téged, meg a másik vöröset is. Részemről Sydneyre céloztam. Vedd úgy, hogy a tulajdonom, a rabszolgám.
Persze nem az, de jól hangzik. XD

Mára búcsúznom kell, beálmosodtam rendesen. Fárasztó napom volt (eltekintve a törpékkel való játszadozástól).

Jó éjt mindenkinek. Holnap folyt. köv. tőlem minden játékomban. Ami szám szerint kettő. Wink
Vissza az elejére Go down
Gomora
Vörös sárkány
Gomora


Hozzászólások száma : 134
Munkahely : sárkány, tekercskészítő

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-16, 11:27 pm

Értettem én, csak igyekszem felhívni termetem ellenére is magamra a figyelmet.
Egész jól megy... már csak azt kell gyakorolnom, hogy ne kapjak ennyi sebet közben. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Arglar Haran

Arglar Haran


Hozzászólások száma : 46
Életkor : 85

Character sheet
Nép: Törpék

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-17, 3:39 pm

Nem eszik olyan forrón a törpét! Ho-hó-hó!
Kicsit kevésbé számoljatok Mardan elestére biztosan! Még élnek fegyver forgató törpék és buzog bennük a vér. (Fegyvereiken meg fekete vér.)

Hajrá Dáin király! Kitartás harcosok!
Vissza az elejére Go down
Furia
Fekete sárkány
Furia


Hozzászólások száma : 376
Életkor : 1128
Munkahely : Lanuria Furiája XD

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-18, 8:34 pm

Kétlábúak! Vigyázó szemeitek Ambaronra vessétek! Ez vár minden falutokra, városotokra, s a következő a sorban: Mardan! Basketball
Eljött az ideje, hogy a régi világ jogos jussát visszavegye.
Vissza az elejére Go down
Maragun Moshator
Hegyi törpe
Maragun Moshator


Hozzászólások száma : 21

Character sheet
Nép: Törpék

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-18, 8:47 pm

Itt feketeségem lehet tőlem is jussod: a csatabárdom a nyakadra? Persze miután az istenekkel kicsit kicsinosíttatom a kedvedért, hogy ne pont egy halandó kezétől halj meg. Inkább a fegyverétől. XD

Mardan sosem lesz a tiéd!
Vissza az elejére Go down
Furia
Fekete sárkány
Furia


Hozzászólások száma : 376
Életkor : 1128
Munkahely : Lanuria Furiája XD

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-18, 8:55 pm

Azt hiszed a kincseitek, vagy akár ti is érdekeltek? Megadom azt az orkoknak!
Veletek együtt!
Nekem magasabb céljaim vannak Mardannál, törpe!
Vissza az elejére Go down
Maragun Moshator
Hegyi törpe
Maragun Moshator


Hozzászólások száma : 21

Character sheet
Nép: Törpék

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-18, 9:02 pm

Magas röptű célok is hamuvá tudnak porladni Furia. Remélem, hogy lesznek, akik elhamvasztják a céljaidat, meg az eszméidet. XD
Vissza az elejére Go down
Xerar
Vörös sárkány
Xerar


Hozzászólások száma : 162

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-18, 9:04 pm

Magas röptű dolgokról és hamvakról jut eszembe: nem sokára meglátjuk azokat az elhamvadó életcélokat törpe.
És az nem Furia terve lesz, ami elfüstöl.
Vissza az elejére Go down
Furia
Fekete sárkány
Furia


Hozzászólások száma : 376
Életkor : 1128
Munkahely : Lanuria Furiája XD

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-18, 9:06 pm

Hehe...Xerar, ki mindig megfelelő végrehajtó! Wink
Vissza az elejére Go down
Gomora
Vörös sárkány
Gomora


Hozzászólások száma : 134
Munkahely : sárkány, tekercskészítő

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-18, 9:06 pm

Ne félj, amíg engem látsz, apró növésű!

Már ott vagyok veled és szerintem jól meg fogjuk érteni egymást.
Vissza az elejére Go down
Xerar
Vörös sárkány
Xerar


Hozzászólások száma : 162

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-18, 9:30 pm

Ahogy most is tettem Furia... az út szabad, ha végre az orkok átjönnek a járaton.
Bár nem is kell túl sokat várnunk egy olyan alsóbb rendű fajtól, mint ők. Elég ha csak teszik amit mondunk és gondolkodni... inkább ne próbáljanak, még szétmenne a fejük a fájdalomtól. XD

Lényeg a lényeg: én készen állok.
Vissza az elejére Go down
Gomora
Vörös sárkány
Gomora


Hozzászólások száma : 134
Munkahely : sárkány, tekercskészítő

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-20, 5:54 pm

Bocsi, Maragun, hogy beelőztelek, csak hamarosan lejár a műszak. Gondoltam felrakom hirtelen, és Aireen, remélem nem baj, hogy téged hurcolnálak magammal. Smile
Vissza az elejére Go down
Maragun Moshator
Hegyi törpe
Maragun Moshator


Hozzászólások száma : 21

Character sheet
Nép: Törpék

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-20, 8:15 pm

Nem gond, hiszen a sorrend ebben az esetben nyugodtan felülírható részemről. Minden rendben vele Gomora. Very Happy

Neked lejár a műszak, nekem meg majd este kezdődik az éjszakai műszak. De utáloooom.
Vissza az elejére Go down
Vogon Beebebrox
Sötét elf
Vogon Beebebrox


Hozzászólások száma : 589
Életkor : 123
Munkahely : Rabszolgakereskedő

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-21, 7:05 pm

Aysha, Hiswa és Ayame!

Írtam nektek Evon, gondoltam ha itt szólok, hamarabb látjátok. Smile
Vissza az elejére Go down
Sydney H. Low

Sydney H. Low


Hozzászólások száma : 311
Életkor : 32
Munkahely : a világ felfedezendő, kiismerendő részein

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-24, 12:01 pm

Köszi Vogon de, már reagáltam neked a privire Hiswa-val. XD
Vissza az elejére Go down
Aireen Warren
Zöldköpenyes
Aireen Warren


Hozzászólások száma : 37

Character sheet
Nép: Mágusok

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-24, 7:32 pm


Én is láttam, csak nem tudtam mit reagáljak rá. xD
Vissza az elejére Go down
Vogon Beebebrox
Sötét elf
Vogon Beebebrox


Hozzászólások száma : 589
Életkor : 123
Munkahely : Rabszolgakereskedő

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-25, 12:06 pm

Sziasztok!

Én ezen az oldalon abba hagyok minden játékot. Döntésemhez több minden hozzá járult, a legfőbb ok, hogy nem érzem magam munkájának, hogy felelősséget vállaljak felnőtt emberek aktivitásának manageléséhez.
Mindenki maga dönti el, akar-e játszani vagy sem. Amit én vállaltam, azt mindig végig vittem, de az azért betette nálam a kaput, hogy megismertem legalább három olyan usert, aki mindig megunja a kariját, banoltatja és utána kezd egy újat. És a sokadik megunása után én vagyok a felelős, hogy ők nem játszanak tovább.
Elismerem a staff munkáját, mert sok holtpont után mozdították ki az oldalt, de nekem már régen nincs kedvem egy olyan játékos állománnyal és vezetőséggel játszani, ahol szokás ott hagyni a felénél a megkezdett történetet, mert épp nem ér rá az illető, majd visszatérni egy multival. Vagy ugyan azzal a karival kezdeni egy teljesen más történetet. Vagy mesében elvárni, hogy napi szinten írjak, miközben tartozik nekem fél éve máshol.
Én szeretek egy történet ívet több játékossal több epizódon keresztül kijátszani. És bánt, hogy mindig megakadnak a történetek, mert a játékos társ elkezd félni, hogy baja lesz a karijának, ha egy szobába bemegy Vogonnal. Vagy meghirdet valaki egy cirkuszos játékot, de már fél, hogy baja lesz a karijának, ha beül oda egy sötét elf a nézők közzé. Vagy kap egy elutasítást szerelmi történetre és már nincs is kedve, „nincs ihlete”.
Ez volt az utolsó mondatom itt.
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-25, 7:46 pm

hmm ok csá...
Nos Vogon, sok beszédnek sok az alja.... Viszont az, hogy beveszel 30 embert egy játékba van 90% esélyed rá hogy megbukik a mutatvány 1 miatt. Az hogy többet vállalsz mint kéne, avagy többet vársz el olyan személyektől akik nincsenek itt még 1 hónapja sem... Most mit mondjak? Nem olyan embereket kell beszervezni akikről tudod, hogy akármikor eltűnhetnek... Én lassan egy éve itt vagyok, nem egy történetem maradt félbe. Az ha vki nem ér rá... Az egy dolog amit tiszteletben kell tartani. Menj ha jónak érzed, Cloud is úgy érezte mennie kell. Ő is elment, te is el tudsz...Akinek nem inge nem veszi magára, szóval nem is veszem fel... De te magad is oka vagy annak, hogy megfagynak játékok... Ezt azért ne felejtsd el.
Ui.: Csaó további jó játékokat máshol.
Vissza az elejére Go down
Főadmin
Admin
Főadmin


Hozzászólások száma : 981

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-25, 8:06 pm

Kedves Vogon!

Amellett, hogy elismerem aktivitásod és kitartásod a játékaid mellett, nem mehetek el szó nélkül bizonyos dolgok mellett sem.

Egyrészt, ide nem csak felnőttek járnak játszani.
Másrészt, első sorban játszani járnak ide az emberek, mindenkinek van magánélete, családja, iskolája, munkája, stb. Nem várjuk mi sem el, hogy Lanuria legyen az első.
Ahogy mi is ingyen, szabad időnket, esetlegesen a szeretteinkkel töltött időt is beáldozzuk a játékosokért, az oldalért, saját döntésként, cserébe a mesékben is annyit várunk csak el, hogy aki tudja, nem tud részt venni benne, ne is jelentkezzen.

Mindazonáltal, azon játékosok közé tartozol, akiknek több befagyott játéka van.
Ebben az esetben nem csak a partnereidet kellene okolni, vagy az oldalt, vagy a vezetőséget, aki esetleg megengedi, hogy visszatérjenek egy másik karakterrel.
Jóérzésű ember ha valami többször ismétlődik, megáll és elgondolkodik, vajon benne nincs-e hiba, nincs-e oka annak, hogy így alakulnak a dolgok.
Több játékost ismerek, akik jórészt azért hagyták abba a játékot, mert valaki elnyomta őket.

Szép dolog, hogy te eltervezel egy ívet a játékodban, de ebben az esetben ne várd, hogy ehhez mindenki csak asszisztál majd. A te partnereidnek ugyanígy lehetnek elképzelései a saját játékuk jövőjét illetően, ám azok nem feltétlenül esnek egybe a tiéddel.
A más oldalakon folyó jövőbeni játékaidra útravalóként szeretném, ha kipróbálnád, hogy rugalmasabban játszol.
Merj engedni a saját elképzeléseidből és merd elengedni azt a gyeplőt, nem kell feltétlenül ragaszkodni ahhoz, hogy minden úgy alakuljon, ahogy te tervezted. Ez egy társas játék. Engedd érvényesülni a másika(ka)t is! Van, akinek nem jön be a pontról pontra előre eltervezett játék, szeret improvizálni, amit megöl, hogy ha a társ minden utat lezár, minden lehetőséget előre elvesz tőle.
Keserű érzés elnyomva lenni és kiszolgálni a másikat játék közben.
Ez elveheti a játékélmény pozitív részét és könnyen okozhatja azt, hogy a partner eltűnik, mint ahogy esett meg több partnereddel is. Talán neked nem mondták, ezért mondom most el én.
Több játékod fagyott be így, ahogy természetesen olyan is volt, amire te hivatkozol.

Emellett igazat adok Nawareannak abban, hogy ha több játékost viszel be a kalandba, nagyobb valószínűgséggel fogtok várni valakire.
Ahogy a mesékben is mindig van belassulás, és kimaradozó is. Ez az élet rendje, nem vagyunk egyformák.

Ezen útravalóval kívánok én is jó játékot más oldalakon, s azt, hogy a társaid ne űzd el magad mellől. Tudom, nem jó befagyott játékokat hagyni a hátunk mögött.

Főadmin

Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-26, 4:12 pm

Vogon minden mellett igaza van a Főnöknek. Nem mindenki szeret "csicska" lenni... Vagy inkább senki sem szeret az lenni egy játékban sem... Az h tervezel tedd a saját utadon ne másén. Többek között ezért is volt az h mind téged mind a karakteredet is kerültem... S még ízlésesen fejeztem ki magam.
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-26, 9:58 pm

Kedves Vogon!

Én magamra veszem, mert van egy befejezetlen játékunk. Nem azért mert lusta vagyok, mert pl Kainnal is azért mindig végig játsszuk. Megjegyzem vele nagyon élvezem mindegyik játékomat, mert ha keresztbe teszek neki, nem hord le. Sőt megjegyzi, hogy megleptem és ő pl ezért is szeret velem játszani. Veled sem volt rossz, de kicsit azt éreztem, hogy tényleg te viszed a cselekményt, szinte hozzá se tudtam tenni semmit. Ha meg próbálkoztam elnyomtad. Ne haragudj rám, tényleg elnézést! A másik pedig Tinia! Vele végig játszottuk. Persze voltak terveid vele, de aztán rájöttem hogy én azzal a karival nem akarok rabszolgákat szabadítani Very Happy Elvégre egy magasztos hercegnő az a kari. No mindegy neki mást terveztem, de talán ezt régen el is mondtam neked. Viszont sajnálom, hogy elmész, mert tényleg aktív tag voltál, tele ötletekkel. Igaz néha sok voltál (ne kiabálj!! Very Happy Very Happy Very Happy ), de azért bírtalak. Egy szó, mint száz! Jó játékot neked máshol! Szia

_________________
Csevegő szoba! - Page 19 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 134
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-27, 12:51 am

Ha valamelyik karaktereddel drámaian szeretnél távozni az oldalról, szívesen besegítek. Smile
Vissza az elejére Go down
Sydney H. Low

Sydney H. Low


Hozzászólások száma : 311
Életkor : 32
Munkahely : a világ felfedezendő, kiismerendő részein

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-27, 5:32 am

Meg gondolom az erszénye súlyán is segítenél eközben Aldo. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Xerar
Vörös sárkány
Xerar


Hozzászólások száma : 162

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-27, 6:03 am

Szimpatikus nekem ez az Aldo gyerek. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Admin 2

Admin 2


Hozzászólások száma : 519

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime2015-01-27, 8:08 am

Természetesen Vogon, ha úgy óhajtja, visszatérhet majd. A karakterei nem kerülnek törlésre, és bannolásra sem.
Mindemellett sajnálatomat fejezem ki a távozása miatt, és remélem, neki megfelelőbb társakkal rendelkező oldalra kerül majd.
Valahol neki is van igazsága, de túlzónak gondolom a reakcióját.
Emellett a hozzászóló társakkal is egyet értek és legyen az intő példa mindenkinek.
Van az életben olyan helyzet, amikor az embernek az utolsó dolog, ami eszébe jut, a játék.
Sajnos ezek általában nem örömteli, hanem súlyos, nagy lelki terhet jelentő helyzetek.
Annyit kérnék csak mindenkitől, igyekezzen türelmesen, rugalmasan kezelni ezeket a dolgokat, és a másik oldalról, ha teheti, egy privit, vagy e-mailt, vagy ha módja van rá, face üzenetet dobni, ha úgy érzi, egy darabig nem tud jönni.
A többi kérdésben, ha vitás valami, és nem tudják kenyértörésre vinni a dolgot, forduljanak hozzánk! Az adminok ezért is vannak. Smile

_________________
"Magadban hordod
a boldogságot,
csak a kulcsot
kell megtalálnod
hozzá."
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő szoba! - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 19 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő szoba!
Vissza az elejére 
19 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Vendégkönyv :: Csevegő-
Ugrás: