LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Miriam

Go down 
SzerzőÜzenet
Miriam Decor
Vér elf
Miriam Decor


Hozzászólások száma : 4
Munkahely : Harcos, Gyógyító

Character sheet
Nép: Elfek

Miriam Empty
TémanyitásTárgy: Miriam   Miriam Icon_minitime2015-01-20, 6:31 pm

Név: Miriam Decor
Kor: 560.
Nem:Nő
Csoport: Elf (Vér elf)
                                      Kinézet:
Magas , karcsú törékeny lány vagyok . Hajam fürtös vörös. Szemem vérvörös. Bőröm színe hófehér. Ruhatáramban inkább fekete harcos ruhák találhatók. Kedven színeim vörös és a fekete.
                                       Jellem:
Halk és magamnak való lány vagyok . Érzelmeimet magamba fojtom igaz , hogy ez nem nagyon jó de nem szeretem senkivel sem megosztani . Ismerkedni nem nagyon szeretek , ezért nincs is sok barátom .Szeretek másokat idegesíteni  és ha kell megvédem magam .
                                       Előtörténet:
Életem i.e 154 - ban kezdődik egy kis faluban az erdő közepén.Édesapám egy csatában vesztette életét születésem előtt 1 hónappal . Mikor anyám megszült bele is halt a szülésbe és a doktor nő fogadott be , de ezt a férje nem szívesen nézte el. Ők szintén vér elfek voltak. Miss Crane nagyon kedves elf volt de viszont a férje utált engem amióta csak megszülettem. 100 évig voltam nálluk , addig az a kedves elf mindent meg tanított nekem a vérmágiát és mindent amit csak egy vér elfnek tudnia kell . De született egy gyermeke éppen akkor mikor betöltöttem a 100 évemet . Artenzia Crane nagyon kedves vot, de ahogy mondtam én magamnak való vagyok mint az édesapám és ezért attól a naptól kezdve , hogy megszületett Artenzia nem szerettem ott lenni .Mindenen osztozni kellett amit én egyenesen rüheltem és hát persze Mr. Crane még jobban utált , ezért úgy éreztem nekem nincs ott semmi keresni valóm . Így egy ködös éjszaka megszöktem. Vándorlásom alatt nagyon sok embert meg ismertem és sok fajjal találkoztam . Egyszer egy kis nimfa faluba kötöttem ki ahol megszálltam és annyira megtetszett ott minden , hogy ott is maradtam egy pár évig . Nagy nehezen össze is barátkoztam pár nimfával . De ott se maradhattam örökké . Szeretem azt a falut de még is úgy gondoltam , hogy nem vagyok oda való , és sokan nem is fogadtak be! . Aztán tovább vándoroltam évekig bejártam sz egész Lanuriát. Végül megtelepedtem egy kis faluban ahol emberek éltek . Szerettem ott lenni és gyógyítással foglalkoztam amit Miss.Crane tanított. Egy pár év múlva meguntam ott lenni minden olyan megszokott volt semmi kaland én viszont kalandra vágytam , nem akartam ott maradni tovább. Végül egy reggel elindultam , szomorúan .  A hegyről még vetettem egy pillantást a kis falura de végül elindultam, nagy nehezen.
Újra útra keltem és vándoroltam , de már nem igazán volt olyan hely ahol még nem voltam ezért meg telepedtem Lanuria fő városában .
Vissza az elejére Go down
 
Miriam
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Archívum-
Ugrás: