LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ayda - Halálra szánt NJK - Stern

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Merilien Lumel'Auvrea
Vér elf
Merilien Lumel'Auvrea


Hozzászólások száma : 335
Életkor : 737
Munkahely : Vérelfek vezetője, vérelf-hercegnő

Character sheet
Nép: Elfek

Ayda - Halálra szánt NJK - Stern Empty
TémanyitásTárgy: Ayda - Halálra szánt NJK - Stern   Ayda - Halálra szánt NJK - Stern Icon_minitime2015-10-31, 6:28 pm

Név: Ayda
Kor: 6
Faj: Surranó

Kinézet: KÉP
Különleges ismertetőjel egy fekete kiscica Lumos, aki mindig körülöttem van.

Jellem: Azt hiszem, bőven elég, ha annyit írok, hogy "közönséges surranó". Életvidám, virgonc és kíváncsi lányka vagyok, aki habár nem tud még sokat az életről, mindent tudni akar. Mindenre kíváncsi vagyok, mindent látni akarok, a lehető legközelebbről. Lelkes vagyok, szeretettel teli és... Ahogy várható ez egy surranótól, kicsit naiv is. Ebből szerencsére még nem volt gondom, hiszen Gabriel vigyáz rám.

Előtörténet:
Az életem elég rondán kezdődött, de úgy vélem, hogy ez semmit nem vett el a kedvességemből, a lelkesedésemből, a szívem nagyságából, az életszeretetemből. A szüleimet nem ismerem, mindig is egy nagy társaságban, egy nagy családban éltem. Fogalmam sincs, hogy ki a mamám, vagy a papám, de ez a mis nagy családunkban nem is érdekelt soha senkit. Mindenki vigyáz mindenkire és mindenkinek megvan a maga feladata. Az enyém egyelőre a lelkesedés, és az élet megismerése. Még csak hat esztendő telt el, mióta világra jöttem, úgyhogy nagyon kicsinek számítok. Még az apróbbnál is apróbbnak. Azonban ez alatt a hat esztendő alatt igen sok kalandban volt részem, és igen sok élményt éltem át. A családomtól elraboltak még nagyon kicsi koromban, de szerencsére egy kedves, fiatal férfi talált meg és mentett meg a banditáktól. Ő bárd volt, egy művész ember, lágy szívvel és vidámsággal. Hasonló jellemmel áldotta meg őt a Sors, mint egy surranót, így csakhamar összebarátkoztunk. Megtanított énekelni és furulyázni, és immár második éve vele töltöm az életemet. Vándorlunk, és különböző kocsmákban lépünk fel ételért és némi darnáért cserébe. Élvezem, hiszen Gabriel nagyon kedves, szeretni való, fiatal férfi, és az életünk sem szegényes. Tele van kalanddal, vidámsággal és jókedvvel. Utunk most éppen Sternbe vezetett, pár napja vagyunk vendégei a városnak, és az egyik ismertebb fogadónak, ahol már ismerik Gabriel nevét, így szeretettel és kíváncsian várják az előadásunkat...
Vissza az elejére Go down
Főadmin
Admin
Főadmin


Hozzászólások száma : 981

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Ayda - Halálra szánt NJK - Stern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ayda - Halálra szánt NJK - Stern   Ayda - Halálra szánt NJK - Stern Icon_minitime2015-10-31, 8:29 pm

Az előtörténetet ELFOGADOM!

Főadmin
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Ayda - Halálra szánt NJK - Stern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ayda - Halálra szánt NJK - Stern   Ayda - Halálra szánt NJK - Stern Icon_minitime2016-04-30, 9:54 pm

Ayda ártatlan életét még az elején törte ketté a háború. Túl fiatalon került Dremerhez.



Ayda - Halálra szánt NJK - Stern Gravestone
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Ayda - Halálra szánt NJK - Stern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ayda - Halálra szánt NJK - Stern   Ayda - Halálra szánt NJK - Stern Icon_minitime2016-04-30, 9:55 pm

Kalandmester írta:
//Mese: Lanuria védelmezője//


A mágus által menekülni próbáló Aydára küldött átok nem tartalmaz mérget, hiszen előzője sem tartalmazott a mágusnő ellen.
A rátekeredő kúszónövények hatására azonban nem képes talpon maradni.
A kígyójeles mágus, miután lefogta a kis surranót, úgy gondolja, hogy parancsot adva az orkoknak, azok majd megkötözik, s utána viszik a kislány testét, ám tévednie kell.
Az orkok, akik utána jöttek, tétlenül néznek egymásra, s még ellenkezni is mernek. A kis surranó viszont utolsó elkeseredésében felpattan, s maga sem tudva, hová is meneküljön, futni kezdene.
Könnyeitől talán nem is lát, ámde az orkok látják őt, s nem kell sok, hogy az első, aki eddig is saját prédájának tekintette, maga végezze ki kardjával a kislányt. Arany haját vörös vér pettyezi be, s kis teste élettelen hull a földre. A préda az övé lett, s az ork elégedetten röffentve néz társaira.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ayda - Halálra szánt NJK - Stern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ayda - Halálra szánt NJK - Stern   Ayda - Halálra szánt NJK - Stern Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ayda - Halálra szánt NJK - Stern
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Stern
» Stern csillaga

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Adminisztráció :: Elhalálozott karakterek-
Ugrás: