LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma

Homehttp://newagelaGalleryGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
SzerzőÜzenet
Hossin
Kereső szellem

Hozzászólások száma : 389
Életkor : 1701

Character sheet
Nép: Kísértetek
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   2017-07-06, 9:11 am

*A lány csak bólint egyet Jeremy válaszára miközben el is mosolyodik rajta. Majd halk kopogás hallatszik. Kész a fürdő amit kért maguknak. Majd Kana felpattan, már várta ezt a pillanatot hetek óta úton volt s egyre nehezebb volt az út pora, s egy hideg patak nem hozzá fogható egy forró fürdőhöz.
- Végre, ha szeretnéd Jeremy segítek benne, csak minél előbb távozzunk innen. Amíg kell ez a szoba addig a szolgálatunk rá.
*Majd Kana lassan megindul az ajtó felé, hogy elvezessék a fürdőbe. Bár már ismerős a járás errefelé. Egy ismerős arc lép vele szembe ki a sarkon.
-Zac? Mit keres itt?
*Suttogja halkan, majd látja ahogy a férfi észre veszi. S meg is indul felé.
- Kana te itt? - Ha Jeremy is látható felpillant rá, majd Kana szegényes öltözetére néz vissza s ismét vissza Jeremyre.- Őt ismerem, Hossin hozta közénk.
- Engem küldött a védelmére.
- Nem éreztelek titeket mikor beléptem.
- Tudom, tisztában vagyok vele. Te mit keresel itt?
- Lépjünk beljebb a szobába ahol nyugodtan elmondhatom.
* A lány bólint egyet.
- Kérem tartsák melegen a fürdőt, nemsokára ott leszünk.
*A lány elmegy aki jött szólni majd Kana meghátrál.
- Gyere beljebb.
*A lány kissé aggódó tekintettel néz Jeremyre, arcára furcsa kifejezés ül ki, talán még nem láthatta megrémülve a lányt. Az ajtó bezáródik majd a bérgyilkos nem is húzza az időt.
- Hossin eljött ide találkozni Onoriával, felajánlja neki a segítségünket.
*A döbbenet minden jele kiül a lány arcára, szemei elkerekednek majd ránéz Jeremyre s vissza.
- Hossin itt van? S szövetséget akar kötni Onoriával?
*A férfi unott arccal csak bólint egyet.
- E pillanatban már ott is lehet a papnő előtt, s itt találkozunk.
- Remek hír! De most elmennénk a fürdőbe.
*A férfi csak bólint egyet majd kimegy az ajtón, a fal fehér lány tekintetét Jeremyre veti.
- Az istenek nem nekünk kedveznek...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Jeremy Talbot
Ember/vér elf félvér

Hozzászólások száma : 573

Character sheet
Nép: Elfek
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   2017-07-07, 7:32 pm

Megráztam a fejem, amikor felajánlotta a segítségét, de nem azért, mert nem bíztam a tudásában.
- Nem, ez egyszemélyes munka, nem akarlak belekeverni és a megbízom sem biztos, hogy jó néven venné, ha megtudná, hogy megosztottam valakivel az információt, de hidd el értékelem. – biccentettem  a lány felé.
Mivel kész volt a fürdővizünk én is elindultam Kana után, hogy megejtsük azt a pancsolást, de olyan gyorsan torpan meg előttem, hogy majdnem neki megyek.
- Ki? – szalad ki a számon, ahogy kidugom a fejem, ami, mint egy pillanattal később rájöttem, nem biztos, hogy jó ötlet, ám szerencsémre nem történik semmi.
Legalábbis semmi olyan, amiért egyelőre elveszíteném a nyakamról.
- Milyen jó nekem, hogy mindenki ismer….. – dünnyögöm, miközben Kana hátrálása miatt én is visszalépek a szobába.
Fürkészve pillantok a lány arcára, hogy most ideges legyek-e vagy készüljek a harcra, de nem igazán igazodom el rajta, így csak ugrásra készen megállok, kissé oldalra, készen rá, hogy a férfire ugorjak, ha kell.
Azonban nem kell, de lehet nem is tudnék, mert alaposan meglep Zac a mondanivalójával, mindkettőnket.
Most komolyan…….!!!! Hossin, aki eddig vadul nyalt a sárkányoknak és annak a förtelmes Fúriának, most Onoria-val akar egyezkedni?
Se köpni, se nyelni nem tudok, csak nézek ki a fejemből, míg a fickó el nem megy.
- Ez csak valami újabb trükk lehet Hossin-tól. – ráztam meg a fejem. – Egyszerűen nem hiszem el, de ha így is lenne, kizárt, hogy a főpapnő belemenjen! Elfogatja és végez vele, de ha a csapata idejön, akkor itt is lecsaphat. Itt nem vagyunk biztonságban.
Hossin
Kereső szellem

Character sheet
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   2017-07-12, 7:00 am

*Kana egy ideig nem válaszol Jeremy feltevéseire. Arcára kiülnek a nehéz gondolatok. Majd egy nagy levegő után mit egy mély sóhaj követ megszólal.
- Sehol sem biztonságos ezen a földön. Ha most neki állunk elfutni, még a nyakunkba varrnak egy dezertálást. Jobban mondva az enyémbe mert te már megtetted.
*Az ajtóhoz sétál a kilincsre rakja kezét.
- Hol lennél nagyobb biztonságban mint ott ahol a főpapnő van Jeremy? A város katonai készültsége minden városénál nagyobb. Egy bérgyilkos sem kockáztatná meg itt és most, hogy elkezdjen levadászni.
*Majd halkan nyílik az ajtó.
- Az, hogy Hossinnal mi lesz, vagy mit tervez... már nem a mi gondunk. Az én parancsom, hogy maradjak melletted, ezt tartom szem előtt tegyél te is így.
*Lassú gondolatok szállingóznak el, s ahogy a fürdő felé veszi az irányt nem szól semmit. Ébersége lankadatlan, főleg a jelen helyzetben. Kis idő múlva egy dézsában elterülve mered maga elé, s nézi a víz fodrozódásait, Jeremy a szomszédos dézsát kapta mit egy vékonyka kis fal választ el a másiktól.
- El kéne menni erről a földről s itt hagyni a gondokat mögöttünk...
Jeremy Talbot
Ember/vér elf félvér

Character sheet
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   2017-07-15, 2:14 pm

Értem is meg nem is, hiszen igaza lenne, ha nem az előbb mondta volna, hogy maga Hossin küldte utánam, akkor miért is lenne ez szökés?
- Nem lenne dezertálás, mert engem követnél és ezt kaptad feladatul, nem?
De hát valószínűleg sosem fogom kiismerni teljesen ezeknek az őrülteknek a logikáját, akik közül csak egy ember lopta be magát a szívembe és az itt áll előttem.
- Nem a bérgyilkosokra gondoltam, hanem pont a főpapnő katonáira. Ha elfogja Hossint, akkor az embereire is rá akarja tenni a kezét, nem akarom lerombolni a hitét, hogy „jó” ember vagyok. – válaszoltam Kana-nak, mert valószínűleg félre értett. – Tényleg nem volt semmi az az út, amivel eljutottam Stern-től idáig.
Nem akartam a lány előtt szóba hozni, de igazán jól esett, amikor a kapitány elismerően nézett rám és kezet rázott a végén velem.
A fürdőben szerencsére egy vékony lepedő elválasztja kádjainkat, így a szemet ugyan akadályozza, de a beszélgetést nem.
- Nem tiltakozom egy olyan őr ellen, mint te. – ajándékozom meg egy vigyorral, mielőtt még eltűnök a vízben.
Meditálására egy darabig csendben maradok, de aztán sóhajtok egyet.
- Hová szaladnánk a szárnyas szörnyek ellen, a lebegő vár ellen? Gondolod megállítaná őket egy határ is?

Hossin
Kereső szellem

Character sheet
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   2017-07-17, 10:53 am

*Nem szólal meg hosszú másodperceken keresztül, majd egy nagyot sóhajt.
- Ajánlom is, hogy ne legyen ellenedre. - kacagja el magát a túloldalon- nem tudom hova futhatnánk talán vadalan. A sárkányok csak azért jönnek ami az övék, s az a hely sosem volt az övék. De ez sem garancia arra, hogy nem mennek el odáig.
*Lejebb csúszik, hogy nyakáig érjen a víz.
- Kétlem, hogy a papnő rárakná a kezét Hossinra. S az, hogy ő már nincs az élők között nem ad okot arra, hogy ha el is kapják feladja az ekorinokat. Nélküle nem is lennének.
*Lassan végez majd hallani ahogy vizes lába földet ér. Körbe tekeri magát.
- Izgalmas utad lehetett, szerencsés vagy hogy nem hagytad ott a fogad.
*Sétál ki az ajtón majd elindul vissza a lakrészbe. Fülelni kezdi a szomszéd szobát de nem hall semmit onnan.
- Hossin még nem tért vissza.... Ez vagy biztató vagy nem....
Jeremy Talbot
Ember/vér elf félvér

Character sheet
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   2017-07-23, 7:21 pm

Úgy érzem a megfelelő választ adtam, hogy Kana ne kapja fel a vizet és ezt elégedett nevetése be is bizonyítja, amire én is egy vigyorral válaszolok, bár ezt nem láthatja.
- A sárkányok mindent akarnak. – komorodok el, mert hiába vagyok szinte hontalan csibész, az életterem fokozatosan csökken és nem vagyok érzelemmentes sem.
Sok barátom és ismerősöm halt már meg ezen értelmetlen háború miatt, ami a látottak alapján egyre reménytelenebb képet mutat.
Hossin-nal kapcsolatos eszmefuttatására Kana-nak csak megvonom a vállam, bár ezt csak nekem mond valamit.
- Nem, nem lennének és nem segítettek volna abban, hogy népem szinte teljesen kiirtsák. – emlékeztettem rá mi minden szárad annak az őrültnek a lelkén. – Lehet, hogy az ellenség nem tartana ott ahol, ha ő nincs.
Mikor hallom, hogy kilép a vízből, várok egy kicsit aztán magam is követem. Jó volt a fürdő és örültem, hogy tiszta voltam már. A lány után indultam egy lepedőt csavarva magam köré, a ruhát a kezemben víve.
- Hát nem sok hiányzott. Nem loptam be magam az agyarasok szívébe. Azt hiszem egy sárkányt is sikerült majdnem megölnöm. – tagadhatatlanul kissé dicsekvő volt a hangom. – Legalábbis azt gondolom az lehetett csak ember alakban.
Hogy Hossin hol volt vagy hol nem, nagyon nem érdekelt, míg ránk nem hozza a vészt. Részemről boldogíthatja örökkön örökké Onoriat is.
Hossin
Kereső szellem

Character sheet
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   2017-07-28, 7:56 am

*Amint a szobába ér felölti magára a ruhákat mit táskájában tartott. Lenge öltözéke séta közben meglibben. Az ágyra ül majd hallgatja Jeremy szavait. Mély sóhaj hagyja el ajkait, majd eldől s a plafont nézi.
- Ekorin tudtommal még nem játszott közre a csaták során. S nem tudom eldönteni megdicsérjelek e bátorságodért amiért megküzdöttél egy sárkánnyal vagy helyben üsselek agyon.
*Fordul oda Jeremy felé elmosolyodva.
- Mikor intézed el a dolgod? Elég fáradt vagyok, s lepihennék míg dolgod után szaladsz.
Jeremy Talbot
Ember/vér elf félvér

Character sheet
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   2017-07-30, 11:33 am

Nem tudom hálás legyek-e a sorsnak, vagy inkább elátkozzam, hogy Kana-t ismét az utamba sodorta, akit pedig egyfolytában igyekeztem kiverni a fejemből, tudván, hogy nekünk soha nem terem babér együtt, de most, hogy itt van, ismét feltámad bennem iránta a vágy, amit pedig már úgy éreztem túl vagyok rajta.
Főleg, ha ilyen alig valamit a képzeletre bízó ruhákban mászkál előttem.
Ezért aztán némi kis késéssel jutnak el hozzám dorgáló szavai, amit tudom, hogy ő véresen komolyan gondol, valahogy a tréfálkozás sosem tartozott az erényei közé.
- Akkor még nem tudtam micsoda. – vontam meg a vállam védekezésül. – És pihenj csak nyugodtan, az ügynek még ma neki kell fognom, mert igényel némi felderítést is. Ha jól megy, akkor holnap, de legkésőbb holnap után meg vagyok vele és utána eltűnhetünk. – kezdtem magamra pakolni a szükséges holmit, hogy aztán már ne lábatlankodjak mellette. – Pihend ki magad Kana. – búcsúztam el tőle, ha nem akart mást.

Hossin
Kereső szellem

Character sheet
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   2017-07-31, 10:45 pm

*A lány figyeli ahogy szedi össze dolgait a fiú. Elmosolyodik majd bólint egyet.
- Úgy lesz vigyázz magadra Jeremy.
*Majd mikor a fiú az ajtó felé igyekszik ismét megszólal, s a fiú mellett egy tőr száguld el ami az ajtóba fúródik.
- Tolvaj! - Kacagja el magát majd kicsit komolyabb hangnemet vesz fel- Remélem tudod ha nem térsz vissza nagyon csalódott leszek, s nem tévesztem el a célt.
*Majd kel fel az ágyból, s lassan lenge öltözékében sétál oda a fiúhoz s átkarolja őt.
- Ha meg mersz halni, a túlvilágra is utánad megyek, hogy megöljelek... Remélem megértetted...
*Szorjtja meg kicsit mellkas alatt a fiút majd ha akar útjára engedi, s miután az ajtó bezárult az ágyba ment, s kiélvezte a vízszintes nyugalmát.

/ Köszönöm a játékot Wink Várom a folytatást miután végeztél munkáddal Very Happy /
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   

Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
15 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics
-
» A Nagy folyó
» Hukuro Kaszás
» [Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája
» Nagy Naruto híd
» A nagy vízesés