LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő szoba!

Go down 
+27
Alamaise
Admin 2
Risan
Inaeth
Labelle
Nar Lúrion
Mesélő
Valturaan
Anzar
Raman
Nie
Kra'h Lur Dazulax
Jeremy Talbot
Matt Shadow
Kain Namelyr
Főadmin
Elonar
Dremer
Sol
Görbelábú Frikk
Aegaqien
Roober
Thalion Órëa
Raven Back
Shuga
Hossin
Aldo Barras
31 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next
SzerzőÜzenet
Nie

Nie


Hozzászólások száma : 964
Munkahely : Könyvtárossegéd

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-09-18, 11:43 am

Kedves Adminok!

Tudom, hogy már jeleztük, és éppen ezért nem szeretnék türelmetlennek látszani, de esetleg vetnétek néhány pillantást a küldikre? Ha nagyon szépen kérünk benneteket? Addig nem írunk újakat, és nem terhelünk benneteket még több munkával <3

Nie
Vissza az elejére Go down
http://www.nienna.eoldal.hu/
Főadmin
Admin
Főadmin


Hozzászólások száma : 981

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-09-18, 8:19 pm

Kedves Nie!

Ez természetesen nem a szépen kérésen múlik.
Igyeskszünk mielőbb teljesíteni a kérést.

Főadmin
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net
Nie

Nie


Hozzászólások száma : 964
Munkahely : Könyvtárossegéd

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-09-18, 8:39 pm

Kedves Főadmin!

Köszönjük szépen az ígéretet, és azért az udvariasság sem megvetendő, ha kérünk valamit Very Happy Főként, ha az időtöket és a figyelmeteket áldozzátok ránk.

N.
Vissza az elejére Go down
http://www.nienna.eoldal.hu/
Valturaan
Fehér sárkány
Valturaan


Hozzászólások száma : 531

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-09-19, 10:46 am

Én is becsatlakoznék a kérések és jelzések sorába Smile

Kedves Roober!

Remélem, minden rendben van és nem vesztetted el a motivációt a bál végigjátszásához. Biztosan többes számban is írhatom, hogy szívesen befejeznénk a történetet, még a következő előtt. Kérlek, jelentkezz valamilyen módon, ha benne vagy a folytatásban.

Val (és a többiek?) Smile 
Vissza az elejére Go down
Valturaan
Fehér sárkány
Valturaan


Hozzászólások száma : 531

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-09-19, 10:48 am

És természetesen én is köszönöm szépen az Adminjaink igyekezetét!
Vissza az elejére Go down
Nie

Nie


Hozzászólások száma : 964
Munkahely : Könyvtárossegéd

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-09-19, 12:26 pm

Valturaan írta:
Én is becsatlakoznék a kérések és jelzések sorába Smile

Kedves Roober!

Remélem, minden rendben van és nem vesztetted el a motivációt a bál végigjátszásához. Biztosan többes számban is írhatom, hogy szívesen befejeznénk a történetet, még a következő előtt. Kérlek, jelentkezz valamilyen módon, ha benne vagy a folytatásban.
Val (és a többiek?) Smile 

A támogatásom természetesen a tiéd, Val... és a folytatáséSmile De biztosan nem a ti hibátok:) Lehet, hogy én nem teszem elég izgalmassá szegény álruhás istennek azt a mulatságot:D Tényleg kellene az a hastánc-bemutató Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.nienna.eoldal.hu/
Valturaan
Fehér sárkány
Valturaan


Hozzászólások száma : 531

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-09-19, 1:38 pm

Nie, nem vagy unalmas. Ha valaki mégis annak nevez, akkor csak irányítsd őket Valhoz. Egyébként mikor kezdünk? Valahonnan lopnunk kellene előtte olyan "csilingelő kendőket" Razz
Vissza az elejére Go down
Nie

Nie


Hozzászólások száma : 964
Munkahely : Könyvtárossegéd

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-09-20, 12:31 pm

Nem feltétlenül kell annak csilingelnie Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.nienna.eoldal.hu/
Kra'h Lur Dazulax
Ametiszt sárkány
Kra'h Lur Dazulax


Hozzászólások száma : 148
Munkahely : Ügyeletes gonosztevő

Character sheet
Nép: Külhoniak

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-09-20, 7:39 pm

Csatlakozom én is Valhoz (: Bár egyáltalán nem tartom unalmasnak a bált, de ez a hastánc dolog elég izgalmasnak hangzik Razz
Vissza az elejére Go down
https://sites.google.com/view/ametisztragyogas/f%C5%91oldal?auth
Nie

Nie


Hozzászólások száma : 964
Munkahely : Könyvtárossegéd

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-09-20, 8:16 pm

Kra'h Lur Dazulax írta:
Csatlakozom én is Valhoz (: Bár egyáltalán nem tartom unalmasnak a bált, de ez a hastánc dolog elég izgalmasnak hangzik Razz

Very Happy Ó, a régen látott gazfickó Very Happy Éppen a legjobbkor Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.nienna.eoldal.hu/
Valturaan
Fehér sárkány
Valturaan


Hozzászólások száma : 531

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-09-20, 10:11 pm

Tiltakozom! Kell a csilingelős izé! Anélkül nem vagyok hajlandó fellépni Razz
Vissza az elejére Go down
Nie

Nie


Hozzászólások száma : 964
Munkahely : Könyvtárossegéd

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-09-21, 6:06 am

Very Happy Ez a lehetőség szerintem sokakban nem merült fel, de az elképzelés mindenképpen feldobta a napomat Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.nienna.eoldal.hu/
Valturaan
Fehér sárkány
Valturaan


Hozzászólások száma : 531

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-10-09, 6:24 pm

Kedves Játékosok!

Bizonyára feltűnt, hogy egy ideje (é)n (s)em írok ide reagokat. Szeretném bejelenteni, hogy határozatlan időre távozom a fórumról. Nyugodtan folytassátok nélkülem az érintett játékokat, és úgy kezelhetitek a karaktereimet, mintha elhaláloztak volna, vagy ahogyan a legegyszerűbbnek gondoljátok. Ha valamit még meg szeretnétek beszélni, Skype-on egy ideig megtaláltok.
Sok szép élményt, sikeres csatákat és jó ötleteket kívánok nektek!

Val
Vissza az elejére Go down
Nie

Nie


Hozzászólások száma : 964
Munkahely : Könyvtárossegéd

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-10-09, 6:34 pm

Valturaan írta:
Kedves Játékosok!

Bizonyára feltűnt, hogy egy ideje (é)n (s)em írok ide reagokat. Szeretném bejelenteni, hogy határozatlan időre távozom a fórumról. Nyugodtan folytassátok nélkülem az érintett játékokat, és úgy kezelhetitek a karaktereimet, mintha elhaláloztak volna, vagy ahogyan a legegyszerűbbnek gondoljátok. Ha valamit még meg szeretnétek beszélni, Skype-on egy ideig megtaláltok.
Sok szép élményt, sikeres csatákat és jó ötleteket kívánok nektek!
Val

Val!

Az, hogy nem tudsz lenni, nem jelenti azt, hogy az oldalról is el kellene menned, vagy hogy így kellene a karaktereiddel rendelkezned. Sad A dolgok változnak, az élethelyzetek is. Az, hogy a játékok folytatását felajánlod, kedves és figyelmes dolog, de nem gondolnád át a dolgot a karijaidat illetően?
Vissza az elejére Go down
http://www.nienna.eoldal.hu/
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-10-09, 8:02 pm

Kedves Val!

Természetesen tiszteletben tartjuk a döntésed, azonban elhalálozásról nem lehet szó, csak, ha valóban elhalálozik a karakter. Ha úgy döntenél, természetesen az oldal itt lesz és játszhatsz tovább.

Kain

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Alamaise
Kék sárkány
Alamaise


Hozzászólások száma : 496
Munkahely : Békeharcos

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-10-10, 5:26 pm

Szomorú ezt olvasnom Val, de szerintem nem vagyok egyedül ezzel, hiszen nagyon aktív tagja vagy szerény közösségünknek. Várunk vissza!  Csevegő szoba! - Page 24 1f499
Vissza az elejére Go down
https://vandorkuvik.webnode.hu/
Valturaan
Fehér sárkány
Valturaan


Hozzászólások száma : 531

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-10-12, 9:10 am

Kedves Mindenki!

Szívhez szóló dolgokat írtatok, nagyon jól esett őket olvasnom. Bevallom, eredetileg végleges távozást terveztem, ezért is szerettem volna megválni a karaktereimtől, de néhány nap távlatából újra átgondoltam a helyzetet. 
Nem feltétlenül kell lemondanom az írásról vagy a karaktereimről vagy akár az oldalról, ebben Nie-nek igaza van. Biztosan lehetne találni olyan megoldást, ami mindenkinek jó vagy legalábbis elfogadható. Ha szeretnétek keresni ilyet, 'hallani' a gondolataimat, vagy esetleg valami mást megbeszélni, kérlek, jelezzétek itt, a csevegőben, de Skype-on is írhattok. Ahogy kényelmesebb nektek.

Val
Vissza az elejére Go down
Nie

Nie


Hozzászólások száma : 964
Munkahely : Könyvtárossegéd

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-10-12, 12:45 pm

Valturaan írta:
Kedves Mindenki!

Szívhez szóló dolgokat írtatok, nagyon jól esett őket olvasnom. Bevallom, eredetileg végleges távozást terveztem, ezért is szerettem volna megválni a karaktereimtől, de néhány nap távlatából újra átgondoltam a helyzetet. 
Nem feltétlenül kell lemondanom az írásról vagy a karaktereimről vagy akár az oldalról, ebben Nie-nek igaza van. Biztosan lehetne találni olyan megoldást, ami mindenkinek jó vagy legalábbis elfogadható. Ha szeretnétek keresni ilyet, 'hallani' a gondolataimat, vagy esetleg valami mást megbeszélni, kérlek, jelezzétek itt, a csevegőben, de Skype-on is írhattok. Ahogy kényelmesebb nektek.
Val

Drága Val!

Tudod, hogy minden támogatást megadunk neked ahhoz, hogy folytathasd velünk együtt a játékot az oldalon.

Éppen ezért nem, semmiképpen sem kell lemondanod ezekről a dolgokról, de a megoldás kereséséhez - és főleg az együtt kereséshez - azt is tudnunk kellene, hogy miben segíthetünk neked és miben támogathatunk úgy, hogy megfelelő legyen. Az oldal és szerintem minden játékos, így a te számodra is áldásos lenne az, ha végig vihetnénk a mostani játékokat, hiszen sok-sok jövőbeli esemény alapját, gyökerét képezhetik és elképzelhetetlenül sok lehetőséget adhatnak mindannyiunknak újabb és újabb játékokra. Így talán jelenleg nem lenne értelme újabbakkal próbálkozni. Erre gondoltál te is? Nekünk is vannak folyamatban lévő és remek szórakozást ígérők most is, amelyek kedvesek a te számodra. Gondolom, az időhiány és a való élet akadályoz a folytatásukban, így valami olyan megoldást szeretnél, ami némileg tehermentesít?

Talán a megoldások keresésében mindannyiunknak segítség lehetne, hogy ha megfogalmaznád azt, hogy számodra mi lenne a jó. És tudom, hogy ez nem jelentené azt, hogy ez a megfelelőség mások élvezetének rovására menne, hiszen mindig is figyelmes és kedves játékostárs voltál és vagy is.

Nie
Vissza az elejére Go down
http://www.nienna.eoldal.hu/
Jeremy Talbot
Ember/vér elf félvér
Jeremy Talbot


Hozzászólások száma : 1181

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-10-12, 8:02 pm

Én is örülök, hogy maradsz az oldalon Smile. Nienna kérdései jogosak, de úgy tudom és gondolom, hogy elég sok megoldást javasoltunk már skypeon, de mi nem dönthetjük el helyetted mit tegyél, ezt neked kell. Sad
Vissza az elejére Go down
Nar Lúrion
Arany sárkány
Nar Lúrion


Hozzászólások száma : 137
Életkor : 744
Munkahely : Vándor, zenész, zsoldos éppen mi

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-10-31, 6:03 pm

Mindenkinek boldog Happy Halloween! Kívánok!
Vissza az elejére Go down
https://eldarya-alom.hungarianforum.com/
Nie

Nie


Hozzászólások száma : 964
Munkahely : Könyvtárossegéd

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-12-25, 9:48 am

Áldott, békés és leginkább pihenéssel teli karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!

Csevegő szoba! - Page 24 10072210
Vissza az elejére Go down
http://www.nienna.eoldal.hu/
Jeremy Talbot
Ember/vér elf félvér
Jeremy Talbot


Hozzászólások száma : 1181

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-12-25, 3:21 pm

Csatlakozom kedvenc könyvtárosomhoz, Kellemes Karácsonyi Ünnepeket! cheers

Vissza az elejére Go down
Thalion Órëa
Elf vezér
Thalion Órëa


Hozzászólások száma : 634
Életkor : 1878
Munkahely : Elf vezér

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-12-25, 8:41 pm

Boldog karácsonyt mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Elonar
Nimfa vezető
Elonar


Hozzászólások száma : 409
Életkor : 1806
Munkahely : A nimfák vezetője

Character sheet
Nép: Nimfák

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-12-25, 9:09 pm

Áldott Karácsonyi Ünnepeket kívánok!
Vissza az elejére Go down
Raman
Mocsári törpe
Raman


Hozzászólások száma : 318
Életkor : 122
Munkahely : Ej, hát mocsári törpe...

Character sheet
Nép: Törpék

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-12-26, 5:11 am

Boldog karácsonyt!
Vissza az elejére Go down
Fela Husani

Fela Husani


Hozzászólások száma : 389

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-12-27, 9:28 pm

Utólag nagyon boldog karácsonyt kívánok mindenkinek! Smile
Vissza az elejére Go down
Roober
Istenség
Roober


Hozzászólások száma : 520
Munkahely : Sárkányistenség

Character sheet
Nép: Istenek

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-12-28, 4:14 pm

Utólag is boldog karácsonyt mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Raman
Mocsári törpe
Raman


Hozzászólások száma : 318
Életkor : 122
Munkahely : Ej, hát mocsári törpe...

Character sheet
Nép: Törpék

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-12-31, 7:14 am

BÚÉK!
Vissza az elejére Go down
Nie

Nie


Hozzászólások száma : 964
Munkahely : Könyvtárossegéd

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2022-12-31, 3:21 pm

BÚÉK!

Csevegő szoba! - Page 24 Silver10
Vissza az elejére Go down
http://www.nienna.eoldal.hu/
Jeremy Talbot
Ember/vér elf félvér
Jeremy Talbot


Hozzászólások száma : 1181

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime2023-01-01, 5:08 pm

Mindenkinek Boldog Újévet! cheers
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő szoba! - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 24 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő szoba!
Vissza az elejére 
24 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next
 Similar topics
-
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Vendégkönyv :: Csevegő-
Ugrás: