LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ha valamiért nem tudnál lenni...

Go down 
+27
Shuga
Hossin
Roober
Arveleg
Ryn von Samok
Zolfar
Amíra Nox
Fang Aerith de l’Phairdon
Fatima Ferses
Silarona
Aldo Barras
Cloud Revan's
Helen Hoa
Kain Namelyr
Lothár Von Falkenhausen
Kesa Klensbane
Larah Cerlis
Darthys Indoril
Sou
Gylnar Radek
Lyn Zanírdûr
Alex Ian Keegan
Hisame
Edward Dylan
Akahana
Mitsuko Midnight
Főadmin
31 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Főadmin
Admin
Főadmin


Hozzászólások száma : 981

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2009-06-07, 10:53 am

Ha valamilyen okból kifolyólag nem tudsz írni 2-3 napnál hosszabb ideig, azt kérjük itt jelezd!
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2011-03-16, 4:00 am

Nekem két ilyen alkalmam is lesz... egyik : április 8-18 ig..... a másik pedig május 1-7 ig Smile sajnos még csak az országban sem fogok tartózkodni ..
Vissza az elejére Go down
Akahana
Istennő
Akahana


Hozzászólások száma : 1106
Munkahely : Holdistennő és a vadászatok segítője

Character sheet
Nép: Istenek

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2011-04-20, 9:29 pm

Hello!
Szeretnék szólni, hogy keddig egészen biztosan nem jutok nethez, így a küldibe nem tudok írni, annyi türelmet mindenkitől kérnék. Sziasztok!
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2011-04-21, 9:15 am

Hello.
Pár hétig eléggé inaktív leszek, de május közepe fele újra várható vagyok....akkor megy le az érettségim első szakasza.
Addig is jó játékot! Jah, és Akahana készülj fel, mert te következel Wink
Vissza az elejére Go down
Hisame

Hisame


Hozzászólások száma : 55
Munkahely : Tél birodalma

Character sheet
Nép: Nimfák

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2011-04-30, 4:30 pm

Üdv mindenkinek!
Nos, ezt nem tudom hova írni, így ide kerül. Sajnos a netemmel jó ideje problémák vannak, és mivel nem mindig tudok lenni, szeretnék egy kis bejelentést tenni:
Mivel még egyszer nem akarom, hogy miattam álljon le a küldetés, Akahana hozzáférést kap a nevemhez, és ha valami problémám van ő fog írni helyettem. Ezt minden esetben jelölni fogjuk, ma még vagyok, de nem tudom mikor leszek következőre, így aki nem ér el, és siet, az szólhat neki is...

ui.: ez a beállítás valószínűleg csak a nyárig lesz érvényes...
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2011-06-04, 8:06 pm

Már ost előre szólok (bár fogom hangoztatni máshol is), hogy Jylius 5-től kb Augusztus 2-ig nem leszek jelen az oldalon... persze, majd megpróbálok valamikor valahogy betekinteni. de nem lesz netem....
Vissza az elejére Go down
Akahana
Istennő
Akahana


Hozzászólások száma : 1106
Munkahely : Holdistennő és a vadászatok segítője

Character sheet
Nép: Istenek

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2011-06-20, 10:22 pm

Hello!
Most szólok, mert a végén kimegy a fejemből, hogy én csütörtöktől egészen július 4-ig egy kiránduláson vagyok, ahol egészen biztosan nem lesz net, ezért ez idő alatt hivatalosan is teljesen inaktív leszek. Minden függő játékkal kapcsolatban időt kérek a játékostársaktól, és köszi a megértést Very Happy
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2011-06-20, 11:23 pm

Jah, én is elmondom akkor, hogy Jul. 11-16-ig nem leszek
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2011-06-24, 12:02 pm

Nagyon úgy tűnik, hogy most hétvégén nem fogok tudni gép elé ülni, szóval ne keressetek. Very Happy
Leutazunk a Balatonra.
Jah, és hát nyár van, mostanában egyre sűrűbben lesznek ilyen hiányzásaim, hosszabb rövidebb időre...
Vissza az elejére Go down
Lyn Zanírdûr

Lyn Zanírdûr


Hozzászólások száma : 22
Életkor : 29

Character sheet
Nép: Sárkányok

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2011-08-05, 8:05 pm

Elnézést mindenkitől, de kissé elhavazódtam, így egy jó ideig lehet, hogy nem tudok írni. :/ Jövő hét közepe táján már igyekszem visszatérni, de nem biztos. Sad
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2011-08-07, 8:04 pm

Ide is beírom, aug 13-21(22 ez az érkezés idejétől és kimerültségtől függ Very Happy ) között nem leszek.
Vissza az elejére Go down
Lyn Zanírdûr

Lyn Zanírdûr


Hozzászólások száma : 22
Életkor : 29

Character sheet
Nép: Sárkányok

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2011-08-10, 3:51 pm

Nos augusztus 12-21-ig én sem leszek elérhető, úgyhogy elnézést mindenkitől és viszlát.
Vissza az elejére Go down
Sou
Fehér sárkány
Sou


Hozzászólások száma : 772
Életkor : 73
Munkahely : ahol az érzésgombolyagok zárt ketrecének a kulcsa rejtezik.

Character sheet
Nép: Sárkányok

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2011-08-11, 1:54 pm

Ahoy!

No akkor, ezennel búcsúznék is az elkövetkezendő egy és fél hétre ^^, 21. vagy 22. már írásképes leszek (jelen helyzet szerint).

Mindenkinek további kellemes időtöltést kívánok!
Vissza az elejére Go down
Akahana
Istennő
Akahana


Hozzászólások száma : 1106
Munkahely : Holdistennő és a vadászatok segítője

Character sheet
Nép: Istenek

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2011-08-26, 1:32 am

Hello mindenki!
Nálam úgy tűnik a netmentes időszak nagyon nem akar véget érni, mivel ismét nem leszek szombattól egy héten keresztül, pontosan szept. 3-ig (szombat). Elméletileg vasárnap már itt leszek és megpróbálok írni is, ha nem nagy kérés, addig szeretném megkérni a mesélőt, hogy Olassie kaland kövi részét csak 4-én este tegye fel, ebben az esetben ugyanis én 99%, hogy a nap folyamán még tudok alkotni valamit...
Köszönöm előre is!
Vissza az elejére Go down
Darthys Indoril
Vörös sárkány
Darthys Indoril


Hozzászólások száma : 125
Életkor : 1169

Character sheet
Nép: Sárkányok

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2011-08-26, 5:11 pm

Mitsi üzeni, hogy nem tudja mikor tud jönni, úgyhogy határozatlan ideig ne számítsatok reagra.
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net/t309-darthys-indoril-fel
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2011-08-27, 1:03 am

Sikerült vissza térnem Smile volt egy kis félreértés Very Happy de köszönöm Indoril, hogy közvetítettél Smile de annyi szent h elfoglalt vagyok de igyekezek mindenkinek válaszolni Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2011-09-17, 4:22 pm

Hellosztok! Nos a mai naptól kezdve ismeretlen ideig nem leszek. Legyetek jók.
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2011-09-23, 8:20 am

Ma este már nem leszek... és ha minden jól sikerül akkor vasárnap éjszaka már várható vagyok. Smile Addig is kérem türelmét Roober-nek XD mert a mesében mindig kések Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2011-10-22, 10:35 am

Kiszámíthatatlan ideig nem leszek.... reménységeim szerint 1-2 hét Smile igyekszem visszatérni Smile addig is bocsánat mindenkitől. Roober, neked majd vmikor küldök egy záró hsz-t ha már te is arra gondoltál. Gyl neked eg sajnos várnod kell :S bocsánat....
Vissza az elejére Go down
Sou
Fehér sárkány
Sou


Hozzászólások száma : 772
Életkor : 73
Munkahely : ahol az érzésgombolyagok zárt ketrecének a kulcsa rejtezik.

Character sheet
Nép: Sárkányok

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2011-12-20, 12:32 pm

Yahó!

Előkarácsony és minden egyéb családi program végett, a mai nap eltávozom XD nagyjából 27-től már újra aktív leszek. (vagy egy kicsit előbb)

Ez úton kívánnék mindenkinek
Békés Boldog Karácsonyt!


Sou

ui.: Yz nevében is, persze ^^
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2012-01-02, 11:36 am

Hell.
Ezentúl vizsga felkészülés és nagy iskolai "Problémák" végett, határozatlan időre eltávozom.
Nagyjából a nyári szezonra, a felvételik utánra fogok újból feltámadni.
Addig is jó játékot mindenkinek.
Vissza az elejére Go down
Larah Cerlis
Vér elf
Larah Cerlis


Hozzászólások száma : 12
Életkor : 32
Munkahely : Ott a munkahelye, ahol kell lennie

Character sheet
Nép: Elfek

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2012-01-13, 8:18 pm

Hali!
Felvételi és egyéb sulis felkészülések miatt határozatlan ideig nem leszek.
Ha jól kalkulálom, talán nyárig nem igazán fogok életjeleket mutatni.
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2012-02-01, 9:37 pm

belátástalan ideig nem leszek :d leghamarabb kedd este Smile addig bírjátok ki nélkülem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Akahana
Istennő
Akahana


Hozzászólások száma : 1106
Munkahely : Holdistennő és a vadászatok segítője

Character sheet
Nép: Istenek

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2012-02-01, 10:07 pm

vasárnapig én sem hiszem, hogy lennék... gondolom mindenkinek "nagyon" fogok hiányozni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2012-05-04, 6:43 pm

Ismeretlen ideig nem leszek, további szépeket.
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2012-06-05, 7:39 pm

sziasztok.. már egy ideje szólnom kellett volna de jobb késöbb mint soha, a megváltási kísérlet még mindig megy a suliban ,így fogggggalmam sincs mikor tok írni meséhez., miattam az most áll. energia szintem √2 alatt van... és az egészségem se százas a ddili időjárás miatt
. de igyekszem ígérem Smile
Vissza az elejére Go down
Akahana
Istennő
Akahana


Hozzászólások száma : 1106
Munkahely : Holdistennő és a vadászatok segítője

Character sheet
Nép: Istenek

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2012-06-20, 1:05 pm

megint én xD lassan már program lesz ebből, de szokás szerint jön a szöveg, hogy nem vagyok... most kb. két hétig, július 4-ig kell engem hiányolnotok xD nagy kár lesz xD
Vissza az elejére Go down
Kesa Klensbane
Szürkeköpenyes
Kesa Klensbane


Hozzászólások száma : 306

Character sheet
Nép: Mágusok

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2012-07-30, 9:34 pm

Még most szólok, ha már eszembe jutott Very Happy

aug 11-18 között nem leszek ( --> Radek se Very Happy )
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2012-08-01, 11:10 pm

Nem leszek egy jó ideig, uff
Vissza az elejére Go down
Lothár Von Falkenhausen
Nemes



Hozzászólások száma : 225
Életkor : 41

Character sheet
Nép: Emberek

Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime2012-08-06, 8:56 pm

aug 10-20 nem leszek, mert a családdal a Balatonra megyünk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ha valamiért nem tudnál lenni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha valamiért nem tudnál lenni...   Ha valamiért nem tudnál lenni... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ha valamiért nem tudnál lenni...
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Useres dolgok :: Lanuriai Nagykönyvtár :: Játékkal kapcsolatos dolgok-
Ugrás: