LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Játék! Hogyan kezdhetem el, hogyan játsszak?

Go down 
SzerzőÜzenet
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Játék! Hogyan kezdhetem el, hogyan játsszak? Empty
TémanyitásTárgy: Játék! Hogyan kezdhetem el, hogyan játsszak?   Játék! Hogyan kezdhetem el, hogyan játsszak? Icon_minitime2012-11-24, 2:00 pm

Hogyan kezdhetek játékot?

Szabályaink szerint új regisztráltak is játszhatnak, ugyanis az előtörténet megírására van két hónap.
Emellett azért ajánlott előbb az előtörténettel tisztában lenni, hiszen abban van leírva, hogy hogyan néz ki a karakter, milyen a jelleme, honnan jött, stb.
Játékostársat találni lehet az oldal alján található chatboxban, vagy a Nagykönyvtárban található játékostárs kereső témában.
Persze, ha valakinek a játéka megtetszik, nyugodtan írhatunk neki privát üzenetet is.

Hogyan írjak?

Alap esetben megkülönböztetünk egyes szám első személyt, egyes szám harmadik személyt az írásmódban, emellett jelen időt és múlt időt.
Ezen módok és idők kombinációjával érdemes fogalmazni, amikor hozzászólást írunk.
Mielőtt hozzákezdenénk egy helyszínnél a játékhoz, érdemes tisztában lenni saját karakterünkkel, elolvasni a helyszínt, valamint ha már a társunk megírta a kezdő hozzászólást, akkor az abban lévőket figyelembe venni és azokra is reagálni.
A hozzászólásban leírjuk, hogy mit lát, gondol, tesz és mond a karakterünk. Ezt lehet színesíteni a környezet leírásával, pl. az idővel, vagy, hogy a karakterünk mellett lévő díszkút tetszik nekünk, azzal, hogy milyen érzéseket kelt a karakterben, múltjára való utalásokkal, sőt, a gyakorlottabb játékosok szívesen írnak bele a környezetben megforduló élőlényeket is.
Pl. egy erdőben állatokat, egy városban az utcán arra sétáló járókelők viselkedését.

Vissza az elejére Go down
 
Játék! Hogyan kezdhetem el, hogyan játsszak?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A játék menete
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Adminisztráció :: Regisztráció után :: Gyakori kérdések-
Ugrás: