LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Yurin Akari

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Yurin Akari
Fehérköpenyes
Yurin Akari


Hozzászólások száma : 73
Életkor : 511
Munkahely : Gyógyító

Character sheet
Nép: Elfek

Yurin Akari Empty
TémanyitásTárgy: Yurin Akari   Yurin Akari Icon_minitime2013-12-10, 1:06 am

Név: Yurin Akari
Kor: 500
Nem:
Csoport:  Mágusok/ Fehér Köpenyes/ Fehér Elf
Kinézet: 170 centiméter magas, arcát egy maszkkal fedi mivel önmagát védi az avatatlan szemektől. A maszk alatt egy gyermeki arc lapul mit a legtöbb férfi szívesen megnézne. A szokásos nőiesség jeleit viseli. Fehér köpenyben jár kel a világban. Hegyes füleiről ismertetik meg faja.  Haja válláig ér s teljesen fehér néhol van csak szürkés árnyalata.
Jellem: Hangja leginkább a csengőére hasonlít, nyugodt természetét nagyon nehéz haragosba váltani, főleg hogy életét a gyógyításnak, s a békének szentelte. A fehérek útját követi ezért ő maga is tartózkodó lény de a segítséget sosem mulasztja el megadni. Segítőkész s adakozó.

Előtörténet: Fehér elfek nemesi családjában született egy középosztálybeli felfelé törekvő családban.Nemsokkal születése után még gyermek cipőben, egy halálos fertőzést kapott mi életét követelte. Szülei felkeresték az általuk ismert egyik legnagyobb fehér mágust, s egy ígéretért cserébe ő visszaadta egyetlen gyermekük életét.De a halál örökké megragadt a gyermeken s azúrkék íriszei vörösbe torkollottak. Az ígérethez híven Yurin tíz éves korától a fehér mágus mellé szegődött, s követte annak tanításait. Fogékony volt a mágiára s leginkább a gyógyító képességeit fejlesztette. Törekvő gyermek volt, soha nem adta fel a harcot azért, hogy még több tudást halmozzon fel magában. A jó érdekében, a legvégsőkig is képes volt hajszolni magát s mesterének nagyra becsült tanítványa lett, de mint minden az ő gyermekkora is véget ért egyszer habár népének számítása szerint még mindig csak egy kiskamasz volt. De még századok gyakorlása alatt sem volt képes teljesen uralni a fehér fényt, s életet nem volt képes visszaadni a halottaknak. Egyetlen célja volt csupán a főnixek erejét a világ hasznára fordítani. A vén mágus aki már akkor a korban járt mikor Yurin a harmadik századát ünnepelte, nemsokára távozott a fény birodalmába. Yurin magára maradt, bár szülei még ott voltak kik nemesi család sarjai. Bár Yurinnak nem számított a pénz mit a nép oly nagyra tartott azért megfelelő háttere volt kalandjaihoz. Mégsem engedte magát elkényeztetni hiába volt ő az egyetlen gyermek a családban. A tehetős család mindig is a legjobbat szerette volna gyermekének, s ő mindig is tanulni vágyott s a mágia útját követte. Nem kis pénzek mentek el felszerelései miket ajándékba kapott hazatérése alkalmából mikor már 450 éves volt. Születésnapjára apja egy Lucis-sal ajándékozta meg. A boldog visszatérés s szülinap után ismét elhagyta észak birodalmát, alig egy évet táborozott szüleinél, s közben a faluban mint gyógyító tevékenykedett. Ismételten csak célja után indult, s egy újabb mester után ki talán sikerre viszi azt az eltökélt tervét, hogy nagymestere legyen a fehér fénynek s annak jótékony erejének. S keresztbe kasul készül átszelni Lanuria hatalmas vidékét, tudást keresve magának.
- Dan... te öreg csibész... így magamra hagyni... most mi tévő legyek egymagamban?
-Állj meg! - Kiált egy hang a háta mögül.
*Megfordul s anyja fehérlő hajzuhataga borul rá, egy kar fonódik körbe a nyakán s szorítja magához. Majd kicsit távolabb engedi magától. S kezébe nyom egy kis erszényt.
- Tudom hogy tudsz magadról gondoskodni, de kérlek fogadd el ezt. Nem szeretném, hogy szűkölködnöd kelljen. Elvégre az egyetlen kicsikém vagy.
*Majd könnyes szemmel egy utolsó csókot nyom gyermeke arcára, s már csak a távolból nézi ahogy gyermeke megindul a világnak egy szál magában. S markolássza anyjától kapott ékszerét. S halkan suttog a semmibe.
-Haza térek még anyám ne aggódj

Felszerelés:, Lucis Fehér csuklyás köpeny, egy maszk mi arcát fedi, az is javarészt fehér s szeméhez illiően vörös mintázattal van ellátva. A köpeny alatt selyem öltözék lapul csupa fehérben. Egy 50 darnával megtöltött pénzes erszény.
Vissza az elejére Go down
Főadmin
Admin
Főadmin


Hozzászólások száma : 981

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Yurin Akari Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yurin Akari   Yurin Akari Icon_minitime2013-12-11, 8:13 pm

Kedves Yurin!

Az előtörténeted ELFOGADOM!

Jó játékot az oldalon!

Főadmin
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Yurin Akari Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yurin Akari   Yurin Akari Icon_minitime2015-11-28, 7:25 am

Yurin Akari írta:
*Hideg szúrós érzésem támad, szemeimet kinyitom szám sikolyra áll, egy kéz betapasztja azt. Majd érzem ahogy a hideg penge végig csúszik egyenesen szivemig, szemem tágra nyílik lassan veszem a levegőt. Majd légzésem leáll s én ismét találkozok egy régi ismerőssel.
-Dremer...
*Suttogom, tudom ezt a találkozót már nem fogom úgy kikerülni mint születésem napján. Halkan követem a halál istenét ki utolsó utamra kísérőként társul. A túloldalon talalkozok majd azokkal kik fontosak voltak nekem, s itt ér el a tudat, amit láttam igaz volt... A városom mit meg kellett volna védenem elpusztult s most követem én is őket.
/Köszönöm a játékokat /
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Yurin Akari Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yurin Akari   Yurin Akari Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Yurin Akari
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Adminisztráció :: Elhalálozott karakterek-
Ugrás: