LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Joahim Fernon

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Joahim Fernon

Joahim Fernon


Hozzászólások száma : 18

Character sheet
Nép: NJK

Joahim Fernon Empty
TémanyitásTárgy: Joahim Fernon   Joahim Fernon Icon_minitime2015-07-05, 4:40 pm

Név: Joahim Fernon
Kor:24
Nem: férfi
Csoport: ember (NJK)


Jellem: általában nagyon céltudatos és komoly. Fegyelmezett a maga módján és szereti a rendet maga körül. Tisztelettudó az idősebbekkel, de még velük szemben is kiáll az igazáért, ha szükséges.
Eléggé makacs és kitartó, ha valamit a fejébe vesz. Aránylag könnyen barátkozik, de, ha megbántják vagy visszaélnek a bizalmával, azt soha nem bocsátja meg. Nem szereti a céltalan dolgokat és igyekszik mindennek megérteni a miértjét is és ezzel azért sok embert ki tud hozni a béketűrésből.

Kinézet: Joahim olyan 180 cm magas, szőke hajó és kék szemű. Testalkata arányos és a korának megfelelően izmos. Nem szereti elhanyagolni magát, ezért rendszeresen edzi a testét, hogy jó erőben legyen. A haját rövidre nyírva hordja, mely kissé vadóc módon a feje tetejét össze-vissza kócolódik. Nem szereti a szakállt, így sűrűn borotválja a képét.


Egy kisnemesi család második gyermekeként láttam meg a napvilágot. A bátyám négy évvel volt idősebb nálam és eleinte persze mindig mindenben sokkal jobb volt mint én. Ez egy darabig irigységgel töltött el, pedig még azt sem mondhatom, hogy kivételeztek volna vele. Igyekeztek mindig mindenben egyformán bánni velünk, ami mondhatni nem volt jellemző a hasonló családok között.  
A gyerekkorom nem volt semmivel se jobb, se rosszabb, mint a korú és rangú gyerekeké.
Az évek során igazi testvéri kapcsolat lett közöttünk, hiszen a bátyám sosem éreztette velem, hogy jobbnak érzi magát nálam. Később már együtt gyakoroltunk és igyekeztünk elcsábítani a lányokat.
Nagyon rossz volt, mikor Josef beállt az egyik lovag mellé apródnak és egyedül maradtam. Aztán megismerkedett ott egy lánnyal és a látogatásai is egyre ritkultak, később megházasodott és Avalionba helyezték, így még ritkábban láttam.
Nekem is élnem kellett azonban a saját életemet. Én sem akartam más utat magamnak, alig vártam, hogy apám elintézze, hogy én is apród lehessek.
Évek teltek el mire kiérdemeltem és lovaggá ütöttek. Engem hajtott a kalandvágy, így egyelőre nem köteleztem el magam, hanem vándorútra keltem, hogy kipróbáljam magam mielőtt megállapodok.
Sokszor keveredtem kisebb csetepatéba, hogy segítséget nyújtsak a bajba jutottaknak. Élveztem ezeket a helyzeteket, hiszen fiatal voltam és pezsgett bennem a tettvágy. Meg akartam menteni az egész világot.
Vissza az elejére Go down
Admin 2

Admin 2


Hozzászólások száma : 519

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Joahim Fernon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joahim Fernon   Joahim Fernon Icon_minitime2015-07-05, 9:31 pm

Az előtörténetet ELFOGADOM!

Admin 2

_________________
"Magadban hordod
a boldogságot,
csak a kulcsot
kell megtalálnod
hozzá."
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Joahim Fernon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joahim Fernon   Joahim Fernon Icon_minitime2015-10-25, 8:01 am

Joahim Fernon írta:
//Nyílt mese? Rajtaütés Orod Opelёn//

Minden igyekezetemmel azon vagyok, hogy mind, szavaimmal, mind a téren való mozgásommal magamra vonjam a fekete féreg figyelmét, akit végül remélhetőleg sikerült feldühítenem, mert meglebbenti hatalmas szárnyait és felemelkedik, miközben én keményen szorítom a kardom és a pajzsom, ahogy a felkavart hő, jeges szúrással csapódik az arcomba.
Tudom, hogy itt nem kerülhetek ki győztesen, de elégedetten látom, ahogy a könyvtáros eltűnik egy titkos lejáratban és a sárkány már nem okozhat kárt benne.
Úgy látszik életem bevégeztetett és én lovagként, eskümhöz híven akarok elmenni, minden elkövetve, hogy legalább megkeserítsem az önhitt sárkány győzelmét.
Épp ezért nem várom csak úgy a halált, hanem mikor mancsát emeli a megpróbálok minél gyorsabban félre gurulni, már amennyire egy páncélban lehet, aztán teljes lendülettel lecsapni, hátha legalább némi fájdalmat okozhatok neki.
- Egyszer téged is utolér a végzet, bestia!
Ekkor ér el farkának csapása és testem nagy csattanással csapódik a közeli falnak, beomlasztva annak a tűztől már így is meggyengült szerkezetét.
Tüdőmből sípolva szökik a levegő és bordáimba nyilalló fájdalom hasít, aztán már csak a leomló kövek távoli moraját hallom, majd körbevesz a puha sötétség és béke.


Joahim Fernon egy másik nép városát, lakosait védelmezve lelte halálát. Emlékét megőrzik az útókornak.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Joahim Fernon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joahim Fernon   Joahim Fernon Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Joahim Fernon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Adminisztráció :: Elhalálozott karakterek-
Ugrás: