LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Josef NJK

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Josef NJK Empty
TémanyitásTárgy: Josef NJK   Josef NJK Icon_minitime2015-10-28, 10:48 pm

Név: Josef Alberts
Kor: 24
Nem: Férfi
Csoport: NJK
Kinézet: Magas, meleg barna szemek. Sötétbarna haj. Szőrtelen arc, délceg viszont kicsit vézna kiállás.
Jellem: Kétszínű
Faj: Ember

Előtörténet:
- Emlékszek mikor ide kerültem, olyan tíz éve Lux nővérem elhozott ide. Akkor még lovászfiú voltam, vissza szerettem volna menni családomhoz... Viszont atyám azt mondta jó helyem lesz, sokat fogok itt tanulni s így is lett.
*Megtanultam lovagolni, kardot forgatni s ezalatt a tíz esztendő alatt lovászfiúból fegyverhordozó majd katona cseperedett belőlem. Életem javát a várban töltve képeztem magam. Zaricse atyám azt szerette volna, ha itt maradok, bár én jobb szerettem volna ha ő tanítja ki a mágusmesterséget. De sajnos ő azt határozta nekem sorsul, hogy Stern várának kéme legyek. Az idő múlásával egyre jobb lettem, mint az íj és a kard használatában. S mivel nem igazán nőttem szélesnek jobban jeleskedtem a felderítésben mint a lovagi páncél viselésében. Ezért mint felderítőként szolgálok Lanuria seregében. Atyám a látszatot fenntartva, hogy szerető családom még mindig jól van s zsoldom felét mindig elküldöm nekik, így nem igazán keltek gyanút.  Hisz Lux akkoriban sírva könyörgött, hogy vegyenek fel mert atyánk öreg s nincs ki eltartsa a családot. Szerencsénk volt megesett rajtunk a szíve a főúrnak. S ezzel kezdte is megásni a saját sírját. A csapatommal kikkel összeraktak nagyon jó kapcsolatot ápolok, főleg, hogy néha napján tudtam csenni a csapatnak kis plusz élelmet. Jó barátok lettek, jobbára mondva lennének hisz mind az ellenségeim s ezt minden egyes éjszaka mikor lefekszem felhozom magamnak. Az évek csak teltek múltak, de semmi komoly akció nem kerekedett errefelé, viszont most a hírek azt járják, hogy az orkok s a sárkányok közel tanyáznak a helyhez. Semmiről nem tudok mi van atyámmal, vagy testvéreimmel. A levelek mindig egyértelműek voltak. Hiányzok nekik és haza várnak, hálásak a pénzért és bla bla. Unalmasnak találom a helyet, de azért tiszteletben tartottam atyám kérését s továbbra is e várban szolgálok. Találkoztam mágusokkal is idebent, ezt azt ellestem tőlük s kértem tartsák titokban mágiámat, hisz én felderítő vagyok nem mágus. S várok már hosszú ideje arra, hogy megjöjjön az a bizonyos üzenet. Viszont most itt a kocsmában ez teljesen lényegtelen, körbe nézek a férfiakon kik egész idáig mellettem harcoltak, ha harcoltak egyáltalán. Sokunk még nem látott se sereget se vért, vagy talán csak akkor mikor megvágta kezét saját kardjával. Kissé tartok is tőle, hogy ez a képzeletlen csapat egyszer majd vesztemet okozza, s abban reménykedek még azon nap előtt jön az elszólító üzenetem. Megmarkolom hát a poharat majd negédes hanggal szólok a fiúkhoz, akik egész jó kedvükben vannak annak ellenére, hogy itt a nyakunk szélén a háború.
- Sok pénzt kerestem az otthoniaknak... drága barátaim, már lejárna a szolgálatom, viszont én maradok hisz Lanuria a hazám, s minden áron meg kell védenem.
- Igyunk rá!- Kiált a banda s folytatják a mulatozást.
~ Szerencsésnek mondhatom magam, hisz ezek az emberek csaltak el aznap éjjel.... Elmentünk örömlányokat hajkurászni míg stern várát ostromolták... Mi meg azt hittük hogy másnap meghurcolnak majd minket, viszont közel sem ez volt... Harcok voltak s mi már csak a végén értünk vissza... Nem is baj így belegondolva akkor nem lett volna értelme csatába szállni egy várért ami még csak nem is a mi oldalunkon állt....
- Na fiúk itt az ideje...
-Igyúnk!
Felszerelés: Kard, könnyű ruházat.
Vissza az elejére Go down
Főadmin
Admin
Főadmin


Hozzászólások száma : 981

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Josef NJK Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josef NJK   Josef NJK Icon_minitime2015-10-30, 8:48 pm

Az előtörténetet ELFOGADOM!
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Josef NJK Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josef NJK   Josef NJK Icon_minitime2016-04-30, 9:59 pm

Jozef nem volt ártatlan. Egy bérgyilkos klán beépített embere volt Sternben, ám végül a vár védelmében adta életét.



Josef NJK Gravestone
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Josef NJK Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josef NJK   Josef NJK Icon_minitime2016-04-30, 9:59 pm

Jozef Alberts írta:
/ Jozef/
* Hiábavaló volt kimenteni, hisz alig pillanatokkal később már új ellenfél akad. Aki láthatóan jobb állapotban van mint a fiatal katona. Fejéhez ér majd véres kezét szeme elé helyezi. Halkan megszólal, magában mormol valamit. Kezét előre nyújtja majd egy apró fekete tövis jelenik meg tenyerében.
- Nem sokat tehetek már értetek barátaim, hát legyen ez a végső haláltánc utolsó felvonása.... Vedd az életem hatalmas Dremer! S add érte óvó fekete köpenyed. Fekete tövisek!
* Minden erejét e utolsó megmozdulásba fekteti, tenyeréből egy hosszú fekete tövis indul ki mi átszúrja az orkot ki előtte áll, majd a betört kapu irányába fordul. S Jozef tervei szerint ezzel a tettel próbál meg kis időt nyerni. A tövis szaporán kezdi behalózni a kapun a rést, Jozef ezt már nem láthatja varázslata mennyire volt képes vissza tartani az orkokat, de a fekete tövisek kiket megvágnak meg is fertőznek. Szemükre homály borul majd, mintha csak Dremer világában kószálnának. Majd Jozef utolsó lehelletét is kiengedi, s eljő érte maga a nagy kaszás.

/ Szeretném kérni hogy a mese végéig ne toroljetek ezt az accot h Zariekat tudjam folytatni. R I P Jozef/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Josef NJK Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josef NJK   Josef NJK Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Josef NJK
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Adminisztráció :: Elhalálozott karakterek-
Ugrás: