LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő szoba!

Go down 
+53
Norujn
Carnë
Yurin Akari
Ambalë
Markus de Berend
Sierrix
Adria Belorian
Vogon Beebebrox
Anzar
Ilián Radomer Congrand
Arg'h
Glorien
Drakon Ashmar
Wyerre von Morhan
Taerli
Regélő
Silarona
Tinia Loel
Fela Husani
Merilien Lumel'Auvrea
Aldo Barras
Raman
Dremer
Elonar
Marius Dior
Liz von Dysart
Sou
Tyr Pak
Görbelábú Frikk
Lysanor Eweny
Balál Tangeran
Sydney H. Low
Fang Aerith de l’Phairdon
Lothár Von Falkenhausen
Black Robe Nen
Xerar
Darthys Indoril
Mesélő
Roober
Sol
Furia
Kesa Klensbane
Kain Namelyr
Cloud Revan's
Thalion Órëa
Alex Ian Keegan
Onoria
Huor Tiwele
Mitsuko Midnight
Nawarean
Főadmin
Akahana
Admin 2
57 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Merilien Lumel'Auvrea
Vér elf
Merilien Lumel'Auvrea


Hozzászólások száma : 335
Életkor : 737
Munkahely : Vérelfek vezetője, vérelf-hercegnő

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-12, 11:55 am

Wáááá, de nagyon fos ez az új hsz-es felület! Lehet valahogy színkódot beírni?

Közben rájöttem... a < font color  >-os cuccal kell, ha minden igaz.
Vissza az elejére Go down
Thalion Órëa
Elf vezér
Thalion Órëa


Hozzászólások száma : 634
Életkor : 1878
Munkahely : Elf vezér

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-12, 12:48 pm

Tényleg elég nagy rakás....
Vissza az elejére Go down
Merilien Lumel'Auvrea
Vér elf
Merilien Lumel'Auvrea


Hozzászólások száma : 335
Életkor : 737
Munkahely : Vérelfek vezetője, vérelf-hercegnő

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-12, 1:16 pm

Vissza lehet állítani vajon a régit? :/
Vissza az elejére Go down
Admin 2

Admin 2


Hozzászólások száma : 519

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-12, 1:26 pm

Ez a Forumotion újítása. Eddig nem találam olyan lehetőséget, ami a régi visszaállítását engedné. Egyébként nem is a menüje unszimpatikus, hanem a vakító fehér alap..

_________________
"Magadban hordod
a boldogságot,
csak a kulcsot
kell megtalálnod
hozzá."
Vissza az elejére Go down
Admin 2

Admin 2


Hozzászólások száma : 519

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-12, 1:33 pm

Csevegő szoba! - Page 10 Editor10

Ha innen nézzük, a legtöbbnek megvan a menüben a saját gombja, ha a válaszra kattintva kezdünk írni.

_________________
"Magadban hordod
a boldogságot,
csak a kulcsot
kell megtalálnod
hozzá."
Vissza az elejére Go down
Görbelábú Frikk
Ork törzsfőnök
Görbelábú Frikk


Hozzászólások száma : 574
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Orkok

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-12, 1:39 pm

Háhá...ez az én színem! Fehér ork vagyok! Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Fela Husani

Fela Husani


Hozzászólások száma : 389

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-12, 2:11 pm

Még jó, hogy én nem használok színt...hihi! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Roober
Istenség
Roober


Hozzászólások száma : 520
Munkahely : Sárkányistenség

Character sheet
Nép: Istenek

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-12, 2:27 pm

Végülis egész tűrhető lenne, ha hozzá lehetne hangolni az oldal alapszínéhez.
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-12, 3:15 pm

Mindenütt ez a helyzet, más oldalaknál is, ahol forumotionosak ^^, hát csak lesz jobb. x3
Vissza az elejére Go down
Merilien Lumel'Auvrea
Vér elf
Merilien Lumel'Auvrea


Hozzászólások száma : 335
Életkor : 737
Munkahely : Vérelfek vezetője, vérelf-hercegnő

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-12, 4:19 pm

Illetve ha bekapcsoljátok a Switch Editor mode-ot, akkor alapjáraton be fogja rakni kóddal a dolgokat, és látszani fognak a kódolások. Kezdek megbarátkozni vele...
Vissza az elejére Go down
Főadmin
Admin
Főadmin


Hozzászólások száma : 981

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-12, 8:33 pm

Osztom azt a nézetet, hogy később még fejleszteni fogják.
Egyenlőre ez van, ezt kell szeretnünk.
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net
Elonar
Nimfa vezető
Elonar


Hozzászólások száma : 409
Életkor : 1806
Munkahely : A nimfák vezetője

Character sheet
Nép: Nimfák

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-13, 9:46 am

Kipróbáltam én is. Nekem annyira nem vészes. Smile
Vissza az elejére Go down
Merilien Lumel'Auvrea
Vér elf
Merilien Lumel'Auvrea


Hozzászólások száma : 335
Életkor : 737
Munkahely : Vérelfek vezetője, vérelf-hercegnő

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-13, 11:37 am

Igen, valóban meg lehet szokni. Csak az elején volt furcsa, de így, hogy rájöttem, hogyan láthatom a kódokat magukat, így már nem vészes. Kb. ugyan olyan, mint volt, csak csúnya fehér a háttere. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sydney H. Low

Sydney H. Low


Hozzászólások száma : 311
Életkor : 33
Munkahely : a világ felfedezendő, kiismerendő részein

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-13, 1:26 pm

bakker, már írtam... de nem is hiszem, hogy bemehetnék egy másik helyiségbe ahol elvileg betegeket ápolnak Very Happy Bocsika... Csak vicceltem... megyek és átszerkesztem a hszemet. Wink

Megjegyezném, hogy majd kitéptem a hajamat ettől az új szerkesztői boxtól. Valakit meg kellene verni ezért az oldal tulajai közül (nem a vezetőségre célzok, henm azokra akik a sablont adták).
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-13, 1:31 pm

XD Kiknek nevét nem mondjuk ki, Sydney Smile
Amúgy igen, a szerkesztőt ők cserélték le Smile
Nem hagytak választási lehetőséget.

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Sydney H. Low

Sydney H. Low


Hozzászólások száma : 311
Életkor : 33
Munkahely : a világ felfedezendő, kiismerendő részein

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-13, 1:43 pm

mondjuk a szövegdobozok hátterét adminban megcsinálhatjátok... elvileg azt meglehet Very Happy

Ó és Cloud, átírtam a hszt. Smile
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-13, 4:14 pm

Láttam, Sydney ^^ Írtam is Wink
Vissza az elejére Go down
Sydney H. Low

Sydney H. Low


Hozzászólások száma : 311
Életkor : 33
Munkahely : a világ felfedezendő, kiismerendő részein

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-13, 5:01 pm

na szép, démoni meg boszorkány. Nem is tudom, hogy hirtelen megütnöm kellene érte Cloud vagy elpirulni. XD
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-13, 8:44 pm

Embarassed *hát, elég szépen elhallgattattad Razz *
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-14, 8:45 am

Wá, Sou minden elmond! cheers
"Az uralkodód miért nem elégedett meg az első vérig tartó küzdelemmel? Miért kockáztatta meg egy ismeretlen világ szülötteinek haragját? " 


Ez a bekezdés a legvilágosabb. \o/ Bezony, a Vadalaniak nem láttak az orruknál tovább, és ezért ellenségeket szereztek. ˇ^ˇ
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-14, 8:48 am

Még így is körültekintőbbek bizonyos személyeknél...
Ha szeretnéd tovább folytatni ezt vitát, gyerek skype-ra, ne rontsd itt a levegőt!
Sou reagjára pedig a Mesélő fog vasárnap reagálni.

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Tyr Pak

Tyr Pak


Hozzászólások száma : 62

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-14, 9:04 am

Kain ez rá tartozik.
Amellett már mindenki tudja, mennyire nem zárta a szívébe, sem ő, sem pedig a karaktere a vadalanokat. Éppen ezért, felesleges ezt vitaalapnak tekinteni.
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-14, 9:10 am

Tyr, mivel ezt hangoztatja a mese eleje óta, s nem csak a karijaként, hanem userként is, miközben totál azt gondolja, hogy semminek nincs nálunk következménye, talán nem annyira egyszerű ez.
Amennyiben nem ezt kellene minden alkalommal olvasni, játéktéren kívül is, talán fel sem venném.
Csakhogy minden más téren is rendre vitába bonyolódik velünk, és nem veszi figyelembe, hogy mivel a világot sem ismeri, mi tudjuk jobban, hogy mi, hogy van ennek a fórumnak a világában.
Szerintem a türelmünk fogyott el lassacskán az évek óta folyó kötözködés, makacskodás, lázadozás és ellenkezés miatt.
Nem csak nekem, ezt te is jól tudod...

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-14, 9:12 am

Ahogy azt is jól tudjuk, hogy mennyiszer védtem őt eddig.

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-14, 9:45 am

Azt akarom, hogy ismerd el, hogy igazam van. Smile
Lényegtelen, hogy ismerem e az író elképzeléseit, ha ismerem az embereket, márpedig ismerem őket! cheers
Én vagyok az egyik legreálisabb karakter az egész mesében, és ezt sajnálom. \o/

Skypera meg majd este felmegyek, ha lenyugszol egy kicsit, akkor még beszélni is tudunk a problémáDról.
Talán megsúgom azt is, hogy miért ilyen kevés szereplőtök van a mesében. Wink
~azért mert irreális a mese, egyszer minden ok nélkül letámadnak, máskor meg ők a világegyetem legnemesebb lényei. xD kore wa muri ^^" ~ I love you

Nem rontom a levegőt, hacsak Te nem érezed úgy. Olyankor a rózsának is rossz az illata. Wink
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-14, 10:29 am

A mese sokkal inkább a szereplők lustasága, előre nem látása, vagy egyéb privát dolgai miatt ilyen. Többek között érettségi, vizsgaidőszak. Valamint a hossz mellett, ami meg az előbbieknek is következményei. Köze nincs a mese irrealitásához, vagy realitásához.
A "minden ok nélkül támadás" logikus következménye az foglyok ellenállásának, szökésének, a feszültségnek, ami belengi az egész világot, nem beszélve a sokkszerű pusztításról és ezzel egyidejűleg az idegenek feltűnéséről. Természetes reakció, hogy nem hisznek rögtön a "békével jöttünk" szónak ezek között a körülmények között. Akik tettekkel igazolták jó szándékukat, nem ezt a hozzáállást kapták. Nem az a néhány idegen diktál, hanem az, aki otthon van, akár tetszik, akár nem.
Az te karaktered reális....vigyázz, leszakad a plafon... Talán az lenne, ha ki tudnád játszani, de azért megnézném, hogy más hogy éli túl azokat reálisan, amiket te kijátszottál, nem csak a mesében. Legalább ezzel ne kérkedj már Wink Kapásból kettő karit tudok csak a mesében, akik fényévekkel reálisabbak a tiednél.
Az emberismereted meg kb. a tanulmányaidból, animékből és filmekből származik, amik bizony nem nagyon reálisak.
Az meg hogy ismerjem el, hogy igazad van... arra várhatsz, mert nincs.
Erre mondtam tegnap, hogy parttalan vita.
Ahogy bármelyik korábbi vitád velem, vagy a Főadminnal, vagy Tyrrel, vagy általában azokkal, akikkel eddig vitába szálltál.
Mondd, hogy lehet, hogy a fél oldallal összevitatkoztál már?
Mindenki más hibája, ugye?
Mert magadban soha nem keresnél és nem is találnál hibát, csakis kizárólag a másikban. Legyen az egy másik játékos, mesélő, admin, moderátor, vagy bárki. A hibás mindig valaki más, egy kívülálló dolog.
Ha valaki a végletekig nem rugalmas, vagy nem fekszik bele a te elképzeléseidbe, azon kiakadsz és képes vagy akár hetekig érvelni magad mellett, amíg nem engednek veled szemben. Akár korábbi érveidnek ellentmondva is az újakkal. Mert nem az számít, hanem hogy neked igazad legyen.
Te nem alkalmazkodsz, hozzád alkalmazkodjon mindenki. A partnereid, az oldal.
Mert te fenemód tapasztalt és nagyon jó emberismerő vagy.
Közben képtelen vagy a játék világát, a karkatered érzéseit különválasztani a tiédtől. Bármelyik karakteredről is van szó, nem csak Cloudról.
Másmilyennek ismertelek meg, nem ilyennek és mérhetetlenül sajnálom, hogy ekkorákat kellett csalódnom abban, akiben megbíztam.
És ez az egész nem ment volna el idáig, ha rugalmasabb tudsz lenni, ha azt látom, hogy legalább van benned szándék rá.
De nem látok ilyet. Gyakorlatilag kampányolsz magad mellett, sőt újaknak a multijaid mellett is, anélkül, hogy tudnák, hogy a tieid. De ez még nem is volna baj, bár kicsit visszásnak tartom ezt is.
Sokkal inkább az, ahogy sulykolod a saját igazad minden alkalommal a boxban, a csevegőben, mert nehogy már nyugalom legyen. Ez már nem vélemény nyilvánítás. Azt várod, hogy a közösség bólogasson, igen, úgy van, és a vadalanok a gonoszok.
Mert gonosz, ellenség mindig kell, aki ellen hadakozhatsz.
De elég is volt ebből. Nem az én dolgom megtanítani, hogy mit hogy csinálj. Az élet sokkal jobb nevelő nálam.
Viszont az oldalon az én dolgom is keretek között tartani a dolgokat, és ha soknak érzem valakinek a butaságait, amikkel próbál hatni a többiekre, akkor igenis szólnom kell.
Ezt megtettem, aminek minden egyes alkalommal vita lett a vége. Akár moderálásról, akár emberi viselkedésről volt szó. Sajnos a privát levelezést az ember még ekkor sem teszi közzé, tiszteletben tartom most is ezt. Ahogy a multik anonimitásához valót is, mint mindig.
Kaptál elég figyelmeztetést már eddig. Az utolsó után egy rövid ideig egészen normális voltál.
Túl rövid ideig.
Én nem várom el, hogy az igazam elismerd, de azt igen, hogy a sajátod ne sulykold másokba.



_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Xerar
Vörös sárkány
Xerar


Hozzászólások száma : 162

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-14, 12:10 pm

Forr a levegő kérem. Paprikázott hangulatok, ezt szeretik a magam fajták. Wink
A vadalanok szerintem nem lehetnek gonoszak, én inkább úgy láttam, bizalmatlanok az ismeretlennel szemben. Ezen mondjuk nem is csodálkozok, mivel én magam öltem többet is közülük.
Viszont lenyűgöz a fajuk, mert egy olyan nép - akik nem primitívek, mint az állítja pár emberke itt - akik ballonos hajókkal furikáznak az égen, és fejlett mágia használóik vannak, na meg a regényből láthatóan nem semmi a mágiával ötvözött arénájuk sem. szerintem nagyon is vendégszeretőek volnának ha történetesen nem úgy kellene megélniük a találkozást, mint azt mondjuk tenné Cloud ha leszáll a háza mellet egy UFO, amiből kiteleportál néhány zöldes bőrű muksó, akik Cloud családtagjainak reakcióját fenyegetőnek érezve lézersugárral szétporlasztják a családot. Cloud mennyire nem volna vajon primitív, gyanakvó, sőt ellenséges velük? Vajon oda mennél hozzájuk, hogy okés tudom én, csak félreértés volt, fátylat rá?
Vicces volna.
Hát egyszerű kis kívülállóként így látom a mesében történő dolgokat, és azt hiszem, elég reális kalap alá hoztam Cloudnak, hogy mennyire lehetne őt és netán szeretteit is hason helyzetben találni.
Az élet frankón nem egyszerű annyira, hogy ismeretlenül beszéljünk valamiről.

Egy szó mint száz: a vadalanok nagyon is jó faj a szememben. Állati gyönyörű helyeket építettek, olyanokat amikhez fogható még Lanurián se nagyon van. Hát irreális volna őket primitívnek mondani ezeket figyelembe véve.

A mese meg azért akadozik mert kib***ott lusta dögök vagyunk arra, hogy időt szánjunk az írásra.
Nincs kivétel, ha valaki nem lusta az bármikor tudna szakítani sz*ros 10 percet egy nyomorult reagra.

Ez voltam én. Szólottam. Very Happy

Közben kérdést ejtenék a mese vezetőjéhez: meddig kell írni reagot mielőtt lezárnád a topicot? Smile
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-14, 12:38 pm

Mint a Mesélő "egy része" ígérhetem, hogy vasárnap délig biztos nyitva maradnak Vadalan témái.
Ezek a nagy hsz-ek már csapatmunka eredményei, és előtte nemigen fogunk hozzá.

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-14, 2:06 pm

Kain, ha megbocsátasz, ezt a kisregényt nem olvasom el. ^^"
Xerar viszont úgy tűnik tud rendesen is beszélni. ^^"

Öhm, nos, én a magam helyzetéről tudok szólni Tyr, meg arról, amit elolvastam.
A mese közben sem Kainék, sem Cloud (főleg ő xd) nem tettek semmit.

Én inkább úgy tudnám leírni a helyzetet, hogy az a bizonyos UFO lecsapódik a kis tanyám közelében (mert miért ne lehetne? ^^") és félholtan mászik ki az égő hajójából, mire én....
Megkínzom a saját készítésű, amúgy remekbe szabott, mesterműnek készült, Arénámban. ^^""
Furi Rolling Eyes

Persze, ahogy Xerar mondta el, úgy tényleg érthető lenne az agresszív viselkedés, de így nem. ^^"

Jah igen. ^^" Az a vád ér állandóan, hogy visszadumáltam a katonának.
Hát jah persze. Tényleg az én hibám, hogy az Arénába kerültem.
Ezt is úgy tudnám a legjobban szimbolizálni, hogy egy csapat idegen rámtámad, miközben épp megúszok egy gázolást pl. mondván, hogy ez az ő felségterületük, majd meg is ütnek...
és ha meg merészelem védeni magam, akár csak szóban is, akkor félholtra vernek, mert ezt csak magamnak köszönhetem, mi? Rolling Eyes
Nem tudom ehhez mit szól a törvény, vagy csak egyszerűen a közvélemény.... hmmmm ^^"

De tudjátok mit. Xerar ^^ //edit, nem tudom, miért Tyrt írtam xd// hozzáállása lehűtött. A normális vélemény nyilvánítást szeretem. Smile
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime2013-06-14, 2:37 pm

Clo te miken tudod enni magad... Széjjel sem megyek rajtad...
 Olyan halmazati problémáid vannak.... keresed a szálkát de a sajátodban még a gerendát sem.
Az hogy te lennél a legreálisabb? Szerintem 30 katona áll előtted a farkadat behúzva ülnél a seggeden, nem pedig vissza kaffognál nekik. 
 Szerény személyem is egyből támadólag lépett fel és mi lett az eredménye. Sebek, de ellátta a vadalani, egy ellenség seebét is. Márpedig más nem lehettem a szemében mint ellenség hisz támadtam. Ezek után nem lehet állatként tekinteni a népre hisz emberi cselekedeteket tesz. Az hogy te csapkolódsz itt össze vissza mint vmi ovis akitől elvették a lapátkáját avagy a kis tütüt...
Na mindegy. Majd mesében megrendezzük ezt Very Happy ha rossz fiú leszel Aden ugyis jó nagy kokit csap a kobakodra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő szoba! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 10 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő szoba!
Vissza az elejére 
10 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Vendégkönyv :: Csevegő-
Ugrás: