LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő szoba!

Go down 
+53
Norujn
Carnë
Yurin Akari
Ambalë
Markus de Berend
Sierrix
Adria Belorian
Vogon Beebebrox
Anzar
Ilián Radomer Congrand
Arg'h
Glorien
Drakon Ashmar
Wyerre von Morhan
Taerli
Regélő
Silarona
Tinia Loel
Fela Husani
Merilien Lumel'Auvrea
Aldo Barras
Raman
Dremer
Elonar
Marius Dior
Liz von Dysart
Sou
Tyr Pak
Görbelábú Frikk
Lysanor Eweny
Balál Tangeran
Sydney H. Low
Fang Aerith de l’Phairdon
Lothár Von Falkenhausen
Black Robe Nen
Xerar
Darthys Indoril
Mesélő
Roober
Sol
Furia
Kesa Klensbane
Kain Namelyr
Cloud Revan's
Thalion Órëa
Alex Ian Keegan
Onoria
Huor Tiwele
Mitsuko Midnight
Nawarean
Főadmin
Akahana
Admin 2
57 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Tyr Pak

Tyr Pak


Hozzászólások száma : 62

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-14, 2:40 pm

Távollétemben szépen felfokozódott a hangulat.
Mindenesetre Kainnak válaszolva, sok dolgot hangoztatott már az idők folyamán, főleg mikor nem az user szájíze szerint alakul karakterének sorsa. Ez nem újdonság. Nem kéne megerőltetni magam, hogy párat akár példának is felhozhassak.
Mellesleg egyre inkább kezd felerősödni bennem az a gondolat, hogy már elfelejtette a szerepjáték lényegét, és csak a saját ideáljait tudja elfogadni, azzal pedig mi nem tehetünk semmit.

Clo, az lehet, hogy reálisan játszottad ki a karaktered, de a vadalanok válaszai sem voltak kevésbé reálisak. Senki se mondta, hogy nem lehet felháborodva a karaktered, vagy nem szólhat vissza, de akkor ne csodálkozzon, ha retorziót kap érte, arról nem is beszélve, hogy a másik őrizetbe vett meg megszökik mellőle.

Egyébként, ha már ennyire az érkezés témájába merül mindenki, akkor szerintem teljesen természetes, hogy a katonák nem engedik azonnal a nép közé az ismeretlen idegeneket, hanem elvezetik őket, hogy többet megtudjanak róluk. Az, hogy ez milyen módon történik, az éppen jelenlévő tiszt döntésétől függ. Az arénába pedig azért kerültél, mert oda jelentkeztél a mesét megelőzően.

Végére pedig, az embernek már a könyökén jön ki a nemtetszésed, majd az ebből kialakuló összeszólalkozások akár a vezetőség tagjaival, akár a többi játékossal.

Mindennek ellenére, Kain, szerintem ez nem volt olyan hozzászólás, ami különösebb reakciót érdemelt volna.
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-14, 2:42 pm

Persze én végigolvasom a te írásaid, sőt, szánom rá az időt, hogy akár pontonként reagáljak rá, amit te támadásként fogsz fel. Mások ezt, normálisan, úgy, hogy ennyit foglalkoztam a gondolataikkal.
A normális véleményben egyet értünk.
Egyszer elmondva is érthető.
Nem kétszázszor, ahol csak alkalom nyílik rá.
Mert az már hangulatkeltés és önigazolás keresése.

Valójában Clo nem volt félholt. Ahogy usere sem, ugyanis nem te vagy Cloud....

És visszaszájalt, amikor meg kellett volna húznia magát. De hát ilyen a mi Cloudunk, pont, mint usere Wink
Az Arénába pedig nem ezért került.
Ezért a kis verést kapta. Mennyi volt? Két ütés?

Az UFO-s példánál maradva.
Lezuhan az UFO, teszem azt, épp egy tóba. Kiúsznak, kimásznak belőle az utasok.
Sajnos, vagy nem sajnos, előtte épp meteor rombolta le a fél várost a tó partján, hatalmas villanással robbant fel a fejük felett, mint Oroszországban nemrég.

Kimásznak fegyverrel az oldalukon a földönkívüliek. „Békével jöttünk, segítsetek.”
Természetesen katonákba futnak. Akár őrökbe, akik a rendet tartják fent, akár csak a katasztrófát próbálják elhárítani, de tény, hogy nem kísérik őket a miniszterelnökhöz. Elveszik a fegyvereiket, mert miért hagyják náluk? Még a végén használni akarnák.
Persze egyikük megszökik, sorsára hagyva a társát.
Erre a cserbenhagyott társ kap egy pofont az egyik őrtől, aki tehetetlenségében és idegességében így vezeti le érzéseit.
Emberi reakció?
Igen.

Ám mit tesz a földönkívüli? Provokálja. Tudomisén, azt mondja egy katonának, hogy te kislány! Kissebbrendűségi komplexusod van? Csak ennyit tudsz?
Ez reális? Tucatnyi katona közül az egyik megütötte, erre még újabbat kér??? Látva, hogy a többi nem tesz semmit?

A katona dühe újra feltámad, mert hát harcos, megüti párszor, aztán már uralkodik magán.

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Xerar
Vörös sárkány
Xerar


Hozzászólások száma : 162

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-14, 2:50 pm

nem a témához passzol amit mondok... köszönöm a mesélői infót Smile
Vissza az elejére Go down
Merilien Lumel'Auvrea
Vér elf
Merilien Lumel'Auvrea


Hozzászólások száma : 335
Életkor : 737
Munkahely : Vérelfek vezetője, vérelf-hercegnő

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-14, 3:30 pm

Cloud Revan's írta:
Kain, ha megbocsátasz, ezt a kisregényt nem olvasom el. ^^"
Xerar viszont úgy tűnik tud rendesen is beszélni. ^^"

Én nem tudom, hogy miről megy a vita és nem is szeretnék belefolyni, de az, hogy Cloud, te el sem olvasod egy neked írt hsz-t, szerintem bunkóság! Kain nem magának koptatta a billentyűzetet, és legalább annyit megtehetnél, hogy elolvasod, amit NEKED írt, és nem nekünk, nem másnak.Wink Bocsi, kiszálltam.
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-14, 3:54 pm

Na én is hozzászólok. Tegnap sajnos volt egy nem éppen jó beszélgetésem Cloval. Megírtam a mese hszt tök jó kedvvel, erre a chaten egy perc alatt sikerül ezt a jó kedvet rosszra váltani. Sok mindenben igazat adok Kainnak és én is védtelek Clo. Nagyon sokszor, jóban vagyunk (vagy voltunk, már nem tudom). n nem ellened beszéltem és nem is a kari ellen. AZ én karakterem, csak azt hallotta, hogyan beszélsz a vadalaniakkal, akik közül konkrétan egy megmentette Lysanor életét, sőt talán egy  barátság bontakozódott ki közöttük. Tehát az én karim így látta. Neki nem ártottak, csak a legelején, ám utána mondhatni lecsillapodtak a kedélyek. Ezért is volt ez a szemben. De te reagáltál rá, amivel egy békés karakterkapcsolatot akartál felrúgni. Visszaírtam és szerintem reálisat. Nem akartam veled veszekedni, most sem akarok, csak nem szeretem, ha kioktatnak..userileg, pláne nem, főleg, ha olyan teszi,akivel csak egyszer találkoztam és nem is beszélgetek vele túl sokat. Na ennyit erről.

_________________
Csevegő szoba! - Page 11 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Xerar
Vörös sárkány
Xerar


Hozzászólások száma : 162

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-14, 5:10 pm

Jó, mindenki megadta/megkapta a magáét, nem léphetnénk túl a dolgon? Rendesen lincshangulat lesz úrrá rajtam, ha sokáig fogom még olvasni a reagokat és még a végén megeszek valakit ott a szerencsétlen vadalaniak között Very Happy
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-14, 5:27 pm

^^" Azt hiszem meg kell tanulnom befognom a szám.
Sajna úgy vagyok összerakva, hogy nem bírok elsiklani vmi felett, ami sztem nem jó. Anomália, irreális.... sötöbö.
és pont ezért is kedves Ádi, ha el is hiszed, amit írtál, akkor nagyot koppanhatsz, ha szembe szállsz velem.
A karimmal ellentétben én nem hagytam volna magam megkötözni egy ismeretlen helyen, hogy aztán kiszolgáltassanak a szeszélyeiknek, még addig szereztem volna legalább egy túszt, amíg van esélyem. ^^ És az erősebb jogán kezdtem volna tárgyalásba. Wink

Meril, pont igazad van, csak ez az én esetemben más kissé. Kain következetesen ellenem szól, így a mosatni hsz-ét is (amit nem olvastam még el, de el fogok majd), szinte előre tudom, milyen Hangnemben, és milyen ítéletesen írta.
egyelőre nem tudnám kellő lelkülettel venni amit ír.

Lys, *vállvonogatás* gomen. Neutral

Xerárt meg, ha nem is tudatosan szólt mellettem, de a béke jegyében tette, és ezért hálás vagyok. ^^ Talán egy játékot lejátszhatnánk a mese után. ^^"

Hehe, de amúgy vágjátok, hogy hogy felráztam az oldalt!!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Xerar
Vörös sárkány
Xerar


Hozzászólások száma : 162

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-14, 5:56 pm

inkább lázítottad fiú... lázítottad XD
A játék meg jöhet a mese végeztével.
Megjegyzem, nem is melletted szóltam, csupán próbáltam érzékeltetni veled is, hogy netán nem ártana jobban belegondolni olyan dologba, hogy az ismeretlennel való találkozás még a valós világban is sokoldalú reakciót szülhet. Tudod: volna aki azonnal és kérdés nélkül meghúzná a ravaszt, volnának akik térdre borulnának, volnának akik árulókká válnának az emberiség részéről és volnának, akik csak igyekeznének túlélni. Az ember a mai napig is nagy tömegben agyatlan állatként képes viselkedni. Pedig szerintem csodálatos faj vagyunk. Smile
Vissza az elejére Go down
Főadmin
Admin
Főadmin


Hozzászólások száma : 981

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-14, 6:03 pm

Ha az oldal ilyen áron produkál csak több hszt, akkor inkább zárjuk be most. Mad

Cloud helyében mélyen elgondolkodnék, hogy ha ennyien bizonygatnak valamit, vajon nem-e nekik van-e igazuk velem szemben.
Azt hiszem, akadna néhány ember, akiket megkövethetne, legalábbis a vele kapcsolatban hozzánk befutott panaszok tekintetében.

Megjegyzem, egy tússzal még nem lenne erősebb a kari. Simán lefognák, ugyanis nyílt terepen volt Wink
Valószínűnek tartom, hogy nagyobb verést kapott volna úgy, ha még támadólag is lép fel, mint így, hogy csak szóban provokálta a helyieket.

Az Arénás küzdelemre ő jelentkezett, játszott már harcrendszerrel, láthatta az ellenfeleket, nem árultunk zsákmacskát. Ezzel kapcsolatban nem fogadunk el semmiféle reklamációt a továbbiakban.

Kain ezúttal túlzásokba esett, azonban a hozzászólók többsége nem vitázott még eleget Clouddal ahhoz, hogy tudja, mennyire a falnak is beszél az ember ilyenkor. Tisztelem őt a türelméért, nálam jóval hamarabb elszakadt volna a cérna.

Minden esetre a vitának itt és most vége. A téma lezárva. Erősen ajánlom, hogy ne kezdje újra senki sem a chatboxban, sem pedig a csevegőben, de a játéktéren sem.

Cloudnak a jövőre: emlékeztetem, hogy korábban kapott már utolsó figyelmeztetést a user.
Ez továbbra is él, most jelzem, hogy ne szítsa a kedélyeket maga ellen, mert kierőszakolhat a későbbiekben egy bant, függetlenül az épp folyamatban lévő játékaitól.


Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-16, 12:14 am

És a főnök közbe vág Very Happy
Van ott még ahonnan ez jött Clo... de még vannak rosszabbak is. Megnevellek SmileTwisted Evil
Vissza az elejére Go down
Xerar
Vörös sárkány
Xerar


Hozzászólások száma : 162

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-16, 8:25 am

Aden juttasd eszembe, hogy soha nem kell engem megnevelned. XD
De jók a módszereid. Már ha a mesélő nem harap meg érte. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Főadmin
Admin
Főadmin


Hozzászólások száma : 981

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-16, 1:59 pm

Technikai miatt a mesélői hsz estére csúszik, így a téma lezárása is 8 körül várható.
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-16, 2:21 pm

Megharapni? Szerintem már valakinek kijárt ez a nevelő célzatú bántalmazás Smile
Xerar amíg nem kezdesz el üvöltözni egy halom sebesült között nincs miért megneveljelek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-16, 4:17 pm

o.O
Akartam írni Ádi, hogy egy szinten vagyunk, de..... mikor lettél te 5. szintű????? O.o
*most dobhatja a kukába a hsz ötletét T-T *
Vissza az elejére Go down
Darthys Indoril
Vörös sárkány
Darthys Indoril


Hozzászólások száma : 125
Életkor : 1169

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-16, 4:19 pm

Hónapok óta küldiket csinál, nem csoda ha volt hatása Smile
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net/t309-darthys-indoril-fel
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-16, 4:43 pm

Aden Von Zaken írta:
Megharapni? Szerintem már valakinek kijárt ez a nevelő célzatú bántalmazás Smile
Xerar amíg nem kezdesz el üvöltözni egy halom sebesült között nincs miért megneveljelek Very Happy

Azért azt hadd jutassam eszedbe, hogy Clo is sebesült, és a halál széléről hozták vissza. Talán meg lehet érteni, hogy egy ilyen önkívületi állapotban nem jön össze, hogy azok akik meg akarták ölni, miért mentik meg? rabbit

Egyszóval egy sebesültet ütöttél meg ˇˇ de nem baj, ez már megszokott itt úgy látszik x)
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-16, 5:36 pm

Én is az voltam. Csupán kaptál egy nyugtatót hogy, ne fájjon annyira a bibid Very Happy
Én nem akartam puha .... maradni mint te ezért küldiztem Very Happy Meg hát ha egy szinten lennék veled elszomorodnék.
A halál széléről hoztak vissza? Még vissza is sodorhat a balszerencse oda Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Főadmin
Admin
Főadmin


Hozzászólások száma : 981

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-16, 11:35 pm

A Mesélő bent, a témát megnyitottam, lehet írni Wink
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-18, 10:40 am

Úgy látom, Kain, épp, csak belebotlanál Alexbe, de észre sem veszed. Razz
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-18, 12:21 pm

Alex ez azért van mert te éppen nem vagy feltűnő jelenség Very Happy
Jajj Clo alig vártam már hogy írj futok olvasni Very Happy
ui.: Ne sajnáltassad magad Very Happy mert kaphatsz még egy kokit is mellé. Nem fordulok vissza már a teremből h megmondjam jól teszed ha megjegyzel mert még egyszer a szárnyas halál képében is vissza láthatsz Very Happy Ezt csak így kettőnk között Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-18, 1:00 pm

Alexem, hát Kain sem tökéletes. Wink
Ha fogni akarnám valamire, azt mondanám, hogy ott egy gyönyörűséges elf lány mellette, aki ráadásul a szerelme, egy még gyönyörűségesebb vörös sárkány, erős illattal, meg kisugárzással.
Könnyen lehet, hogy kicsivel távolabb, vadalanok gyűrűjében ácsorgó másik sárkány már nem tűnik fel neki. Smile

Aden, Cloud, nem szeretnénk useri ellentéteket szítani. Smile
Maradjunk csak a játék talaján.

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-18, 1:05 pm

Userileg nekem nincs bajom vele Very Happy Csak a karijának a modora az ami hagy maga után egy s mást Very Happy
Ui.: Mester ha már úgyis vagy küldtem neked tegnap este még egy küldit Wink

Clo miután megütöttelek, esélytelen a beszéd. Had figyelmeztesselek arra, hogy míg én tartottalak te levegőt sem tudtál venni. Nem hogy beszédet produkálni.
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-18, 1:32 pm

Rendben, Aden, csak megelőzésképpen írtam.
Megkaptam a privit, most viszont csak ebédszünetem volt, ennyire futotta az időmből. Smile


_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-18, 1:42 pm

Aden. Ezt useresen mondom. Jobb lenne ha leállítanád magad, mert lehet, hogy te nem olyannak szánod, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy useresen ki akarsz kezdeni velem.

Ha nem tetszik a karakterem, azt viseld méltósággal, és ne fenyegetőzz.
Vissza az elejére Go down
Görbelábú Frikk
Ork törzsfőnök
Görbelábú Frikk


Hozzászólások száma : 574
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Orkok

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-18, 2:25 pm

>sniff-sniff<
*Bedugja a fejét és beleszagol a levegőbe.*
- Vérszagot érzek....hadd öljék egymást az emberek...én meg majd jót eszek...Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-18, 4:35 pm

Értem Clo Very Happy Ne vedd magadra Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 135
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-18, 7:51 pm

Jó étvágyat kívánok előre is az orknak:))
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-18, 9:35 pm

Gyerekek Very Happy érettségi lemeeent Very Happy:D éélek Very Happy ééés visszatértem Very Happy remélem örülni fogtok nekem Very Happy megkaptam a saját gépemet, ugyhogy remélhetőleg max csak a lustaság állhat utamba Very Happy pusszantalak titeket Very Happy 
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-18, 10:36 pm

Smile Holnap Vizsgázok Smile Utána már csak a meló állhat az utamba Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime2013-06-19, 2:47 pm

Szóbeli vizsga sikeres Very Happy 2x 100% 1 dícséretes Very Happy
A szakmai ismeret csak 70% lett de így sem rossz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő szoba! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő szoba!   Csevegő szoba! - Page 11 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő szoba!
Vissza az elejére 
11 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!
» Csevegő szoba!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Vendégkönyv :: Csevegő-
Ugrás: