LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Eronia - A fehér sárkányok szigete

Go down 
+4
Mitsuko Midnight
Gylnar Radek
Arielle
Mesélő
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2009-07-12, 12:14 pm

*Érezted már úgy, hogy csontjaid közepéig hatol a dermesztő hideg, s hogy a tüdődbe áramló levegő jeges markával a bensőd legmélyét kaparássza? Ha igen... Akkor Eronia jégpáncélját tapostad.
Eronia, az örök fagy, és hó birodalma e nem kimondottan nagy sziget. De ez egyben a világ egyik legcsodásabb látványát nyújtó hely is. Itt a fák ágairól sosem illan el a hótakaró. A szigetet átható bömbölések teszik izgalmasan félelmetessé. A hangok tulajdonosai a gigantikus méretekkel büszkélkedő hósárkányok, vagy közismertebb nevükön a fehér sárkányok. Testük monumentális hegyvonulatként rajzolódik ki a messzi horizonton, s csak akkor ébredsz rá, hogy az bizony nem kőszikla, amikor a monstrum megmozdul, s a hegy odébb költözik.*


Eronia - A fehér sárkányok szigete Eroniaafehrsrknyokszige_by_stixion-d9owi9y


*A hósárkányok szigetén bárhová is tévedj vándor, sose maradj sokáig egy helyben, különben végzeted hamar utolér!*
Vissza az elejére Go down
Arielle
Ezüst sárkány
Arielle


Hozzászólások száma : 39

Character sheet
Nép: Külhoniak

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2010-06-15, 8:34 am

(3. Küldetés)
*Arielle a hósárkányok földjére indult. Kicsit fáradt volt ezért megpihent. De sajnos nem jó sült el ez a pihenés. Mikor éppen leakart ülni, megbotlott egy kőben, és majdnem lecsúszott a vízbe, de megkapaszkodott a parton.*
-Az Istenek sem figyelnek rám? Rusnya népség! Bajszerencse semmi más! Váá, utálom ezt!
*Kiabált össze vissza mikor hirtelen beborult az ég. Arielle a szívbajt kapja, mikor egy fekete felhő pont felé szállt.*
-Mi a...
*Hirtelen egy isten bújik ki a felhő alól. Maga a nap isten.*
-Bo..bocsánat! Csak felforrt az agyvizem!
*Mentegetőzött.*
-Majd mindjárt adok neked agyvizet! De ha annyira sajnálod akkor azt majd meglátjuk! Ebből majd tanulsz! Kergesd el a sárkányt a vadalanok földjéről, mert eltakarja az én szépséges napomat a füstje!
*Parancsolta az isten, majd eltűnt. Arielle nem tehetett mást, elment a sárkányhoz. Mivel ő is sárkány, is felveszi zöld sárkánygyík alakját, és odamegy a sárkányhoz.*
-Kérlek szépen, könyörgöm! Menj el! Kérlek! Nagyon fontos lenne! Menj vissza a barlangodba! Vagy ha nincs akkor keress egyet!
*Könyörgött Arielle, de a sárkány, se szó se mozzanat, egy tűzgolyót repített Arielle felé. Arielle gyorsan felcikázott az égbe.*
- Nem lehet máshogy legyőzni, csak puszta fizikai harcal, vagy talán egy hatásos mágiával.
*Arielle felvette emberi alakját, majd a kezével a fák törzseit a sárkány felé irányította, és indákat kezdett dobálni felé. Az indák megkötözték a sárkányt, de a sárkány egy nagy dobbantással földrengést csinált és kidőlt az összes fa.*
-Most mi legyen? Egy jó terv kellene! De vajon mi?
*Törte fejér Arielle, mikor hirtelen eszébe jutott ,hogy egy jeges szigeten van, és ha belelöki a sárkányt a mélyvízbe, akkor egy ideig nem tud tüzet fújni, se repülni. Arielle felvette sárkány alakját, és felcikázott az égbe.*
~Hajrá~
*Bíztatta magát, majd elmosolyodva, elkezdett körözni a sárkány körül. Egyre gyorsabban körzött, de semmi. Arielle közben savas köpésekkel ijeszgette a sárkányt, de még valami hiányzott. Arielle hirtelen meglendítette a farkát, és belelökte a hideg vízbe a sárkányt. A sárkány rögtön megfagyott, és elsűllyett.*
-Eggyel kevesebb eszetlen sárkány! Habár ezt magamra is mondhatom!
*Kiálltotta, majd hirtelen eltűnt a fekete felhő. Ez azt bizonyosította ,hogy a napisten megbocsájtott.*
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-02-25, 1:05 am

// időntúli Mitsuko Midnighttal

*Sikeresen partot érek Eronia szigetén a saját készítésű tutajommal, már ha lehet tutajnak nevezni, azt a tákolmányt, amit sikerült összehoznom. Igazi csoda már az is, hogy kibírta ezt a rövid távot, amit a parttól a szigetig megtettem vele, és így sikeresen megúsztam egy igencsak ébresztő jellegű fürdőzést az Eroniát körülvevő jéghideg vízben. Kis nehézség árán, de sikerül partra vonszolnom a tákolmányomat, így nekiláthatok végre a sziget felfedezésének. Felfedezés közben újra felmerült bennem az a gondolatmenet, ami az idáig vezető úton is többször foglalkoztatott.*
~ Normális vagyok? Egyedül belevágni egy ilyen utazásba. Keresztül a sárkány-hegységen egészen idáig, csak azért, mert hallottam néhány pletykát, miszerint errefele esetleg láthatok néhány sárkányt, és így talán többet megtudhatok róluk. Viszont, az közel se biztos, hogy túl is élem azt az alkalmat, már ha egyáltalán bekövetkezik.
* Már jó pár órája járom a szigetet, viszont sárkányoknak se híre, se hamva. Ez idő alatt kellőképpen átjárt a hideg, így bármennyire nem tűnik biztonságosnak, de úgy határozom egy apróbb tüzet, azért csak kellene készítenem, hogy átmelegedhessek kicsit.
Nekilátok megfelelő tüzelőt és valami száraz gyújtósnak való kereséséhez. Ez nem a legegyszerűbb feladat egy hóval borított tájon, de végül mégis csak sikerrel járok. Hamarosan a kis tüzem fölött melegíthetem átfagyott végtagjaim. A veszélyről sem feledkeztem meg, ezért a kardom ott pihen az ölemben és fülemet is hegyezem, amennyire csak tudom.*
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-02-25, 1:26 am

*Végre a Hósárkányok szigetén vagyok! Közel a célhoz... már, ha megtalálom azt a nyomorult kék sárkányt. Furcsa érzésem volt... nyugodt voltam. Ez a táj megnyugtatott... Bárhová nézek csak fehérséget látok, hó fedte területet. Igaz, hogy 100 lépésnyire tőlem már ott volt a víz,mely kéken ragyogott, de a hó hidegsége, fehérsége magával ragadott.*
~Most itt vagyok... és most?.... Most mit csináljak?~
*Kérdeztem magamtól. Egy kis idő múltán ráébredtem arra, hogy ezt most van alkalmam megnézni, ezért úgy döntöttem keresek egy fát, majd annak tövébe leültem. Nem volt hideg a föld.... vagyis az én számomra nem... már nem... Elkezdtem álmosodni, de úgy döntöttem előtte megmártózom a jeges vízben. Ruháimat levettem, s a fára tettem őket. Csak a legalsó vékony selyem hálóingszerűség maradt rajtam, s úgy indultam el a víz felé.*
- Mért mondják azt, hogy itt minden olyan hideg? Fagyos?
*Kérdeztem magamtól, mert én nem éreztem, hogy különösen fagyos lenne a víz, s rögtön meg is válaszoltam kérdéseimet... mert az a bizonyos telihold már elmúlt... de hatása még megvan... meg hát... vért még nem ittam.
Ahogy szépen elindultam a vízben éreztem ahogy egyre feljebb és feljebb ér hozzá a bőrömhöz a jeges víz, s élveztem ahogy kicsit meg csipi a bőrömet.*
~Ezek nem tudják mit hagynak ki~
*Gondoltam majd lemerültem a víz alá, s elkezdtem úszni.*


A hozzászólást Mitsuko Midnight összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-03-05, 2:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-02-25, 2:22 am

~ De jól esik! Azt hiszem örökre itt maradok a tűz mellett.
* Miközben a tűz mellett üldögélek, továbbra is élvezem a tűzből áradó melegséget, előkeresem kulacsomat és szomjamat próbálnám oltani, ha tudnám. Alig két kortynyi víz volt már csak benne, amikor nagy lendülettel nekiesetem szomjam csillapításához. *
- Hogy az a … . Ennek is most kell elfogynia! Miért nem néztem meg mikor átkeltem a szigetre, vagy mikor vízre leltem a gyújtós keresés közben? Persze még a végén néha használnám is ezt a vackot mi? – párszor megkopogtatom azt a bizonyos tököt, amit általában a fejemnek szoktam nevezni – Most majd mehetek vissza vízért. Viszont addig is… .
*Kezemmel belemarkolok a hóba majd a számba teszem.*
~ Nincs az az isten, akiért elhagynám most ezt a helyet.
*Hamarosan megtörténik a tragédia. Elfogy a fa és ennek köszönhetően a tűz is lassacskán kialszik.*
~ Itt az ideje folytatni az utat. De előtte orvosolni kellene a kulacs problémát. Még szerencse, hogy csak pár percre van a víz, amit találtam.
*Kardomat újra a hátamra erősítem, és már készen is állok az indulásra. Pár perc alatt el is érem a sziget szélét. Kulacsom megmerítem a vízben, mikor nagy megdöbbenésemre egy kék hajú elf feje emelkedik ki a vízből.*
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-02-27, 5:04 pm

*Lemerülve láthattam, a víz nem csak felülről gyönyörű, idelent is gyönyörűen néz ki. Annak ellenére, hogy hideg sok élőlény él itt lenn. Ahogy a hol fényei megérintik a halakat és a növényeket csodálatos látvány nyújtanak. Olyanok, mintha gyémántokból lennének, s a hold fényétől sziporkáznak.
A víz alatt felnéztem az égre.*
~Csak egy kicsit néz ki máshogyan.~
*Gondolta. A rengeteg apró csillag tűhegynyi pontként látszódtak, de a hold rideg hullámzó folt volt.*
~ Ismét telihold van.~
*Állapítottam meg, majd elkezdtem lejjebb úszni abban a reményben, hogy talán elérem a tófenekét, de mivel ez nem sikerült, felhagytam szándékommal és elindultam felfelé.
Szinte éreztem, hogy nem is úszom, hanem egy lépcsőn lépkedek felfelé.
Amint elértem a víz felszínét újra fellélegeztem, majd hátravetve fejemet felnéztem a holdra. Olyan elérhetőnek tűnt, így felé nyújtottam kezemet, abban reménykedve, hogy meg tudom érinteni. de bármennyire is akartam elérni, ha az nem jött felém, csak a szomjúságot küldte maga helyett.
Mint amikor a nap sugarai simogatják az arcomat, úgy simogatott most a hold fénye is. Akaratlanul is, de lehunytam a szemem.*
- Csak nem hívogatsz?
* Kérdeztem a holdtól, bár teljesen értelmetlen volt, hisz nem hallhat.*
- Mit akarsz tőlem? Az életemet? Abból már úgy is a tied néhány nap. Inkább én kérhetnék tőled valamit...
*Mondtam, majd egy kis idő múltán a tenyeremben először csak egy apró, majd egyre erősebb fény jelent meg.. Nem tudtam mi lehet az így összezártam tenyeremet és magamhoz húztam a kezemet, hogy jobban megnézhessem mi az.*
- Pff.. Sárkány...
*Mondtam ki miután meg láttam mi van a kezemben. A fényt egy pici sárkány adta ki magából, amely összegömbölyödve feküdt a tenyeremben.*
- Egy sárkány... most ezt komolyan gondoltad?
*Kérdeztem kérdően nézve a holdra.*
- Egy sárkány átkozott el, erre te egy sárkányt adsz nekem? Egy... fényes.... fehér sárkányt? ... mit kezdhetnék vele?
* Amikor visszatekintettem a kezemre éppen láthattam, ahogy a pici sárkány magára húzza apró szárnyait. Gyengének, törékenynek tűnt.
~ De a látszat néha csal, ezt már megjegyeztem... De ideje lenne kimenni a vízből
*Gondoltam, majd megfordultam és megtorpantam. A parton egy magas fekete öltözetű férfi állt.*


//Az eddigi leghosszabb Very Happy:D XD//
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-04, 11:45 pm

* Az elf alig, hogy feljön a víz tetejére hátra veti fejét.*
~ Hoppá! Lehet nem ártana kicsit arrébb húzódni. Még mielőtt egy igencsak érdekes szituációban találnám magam.
* Gyorsan körbenézek, mi lehet alkalmas fedezéknek. Hamar rá is akadtam egy alkalmasabbnak tűnő bokorra. Óvatosan fedezékbe is húzódok a tőlem telhető legóvatosabban. *
~ Na most légy ügyes Radek! Végre megfogtad az istenek lábát. ~ mosoly kezd körvonalazódni arcomra.
*Közben továbbra is figyelemmel kísértem a vízben tartózkodó mozdulatait, hogyha szükséges gyorsítsak a mozdulataimon.*
~ Egy ilyen kietlen helyen is sikerül ilyen társaságba botlanod. ~ látom, amint az ég felé nyújtja a kezét. ~Bárcsak kicsit közelebb lenne, hogy jobban lássam. ~ a mosolyom egyre szélesebb.
*Közben sikeresen elértem a bokor fedezékét és a jelek szerint még mindig nem tud a jelenlétemről.*
~ De vigyáznom se ártana. Nem a legjobb ajánlólevél, amit ép csinálok, és még esetleg segítségemre is lehetne. Nem hiszem, hogy csak kirándulni jött a Sárkány-hegység túlsó végére. Arra sokkal jobb helyeket is el tudnék képzelni.
* Hirtelen arra leszek figyelmes, hogy a kék hajú megszólal. Nem túl hangosan, de az este csendjében ebből a távolságból azért még hallható volt. A hang hallatán meglepődök, sőt kicsit meg is ijedek. Teljesen váratlanul ér és hirtelen azt hiszem, nekem szól. Már azon kezdek gondolkodni, mivel vághatnám ki magam, mikor újra megszólal, és csak ekkor tudatosul bennem, nem is én vagyok a célszemély. Viszont ezzel még jobban felkeltette az érdeklődésemet és a bokor fedezékéből, próbáltam erősebben koncentrálni a hallottakra. Viszont egy repülő fényforrás meggátolt ebben. Igazi meglepetés csak akkor ért, mikor a női kimondta a sárkány szót.*
~ Sárkány!!! Hol? Merre? ~ kezem szinte azonnal a kardom markolatán termett, még arra se volt elég időm, hogy teljesen körbenézzek. Azonban sehol se láttam a sterni sárkányokhoz hasonlóakat, így a markolatomat is elengedtem. ~ Ne ijesztgess! Nincsenek túl jó élményeim a sárkányokkal.
- Egy sárkány átkozott el, erre te egy sárkányt adsz nekem? Egy... fényes.... fehér sárkányt? ... mit kezdhetnék vele?
~ Sárkány átkozott el? Na ez se mindennapi, de ezen majd később elmélkedek. Az a fényes izé egy sárkány lett volna? Pedig olyan kicsinek tűnt innen. Amit sternben láttam azok hatalmasak voltak. Ezt látnom kell! Maradj még így egy kicsit! Kérlek!
* Először csak a fejemet kezdem jobban előre nyújtani a bokor mellett, de ez még közel se volt elég. Így szépen fokozatosan bújok elő a fedezékemből, hátha megpillanthatom azt a sárkányt. Hiába. Már szinte a víz partján vagyok, és még ott is próbálok olyan pozíciót felvenni, aminek köszönhetően jobb rálátásom nyílik. Azonban az elf egyszer csak megfordul, és én ott állok a víz partján igen csak egyértelmű pozícióban.*
~ Na Radek ezt most jól megcsináltad! Nagy tapsot kérünk! Igazi bravúrt láthattunk! Na most légy okos! … ~ közben gyorsan normális testtartást veszek fel.
- E-elnézést, é-én csak vízért jöttem. – szerencsémre a kulacs még mindig a bal kezemben pihent, mikor ez tudatosult bennem gyorsan meg is emelem kicsit - Véletlen úgy hallottam, mintha sárkányt mondott volna. Jól hallottam? Meg tudná mutatni, hol van?
~ Hát ezt majd még gyakorolhatom, igazán szánalmas előadás. Se nyugodt nem volt, se magabiztos, se meggyőző … Remélem elhiszi, hisz végtére is ez az igazság, többé kevésbé mindenkép.

*Hamarosan meg is kapom a válszt, vagy legalább is én azt hiszem, mikor látom, hogy a kékhajú elf szája mozog, habár azt nem értettem mit mond. Majd egy kecses modulattal kiemeli kezét a vízből. Sajnálatomra csak nagyon rövid ideig akadt lehetőségem csodálni a kecses mozdulatot, a mozdulatot végrehajtó fehér kart és a karon megcsillanó vízcseppek, ugyanis a mozdulatot követően egy vékony vízfüggöny emelkedett kettőnk közé.*
~ Hoppá. Erre nem számítottam. Egy mágiahasználó … Nekem is egy ilyennel kell ebbe a szituációba kerülnöm. A végén még valami szép átkot kapok ajándékba, viszont ha az istenek velem vannak, sok újdonságot megtudhatok a sárkányokról. Ideje kockáztatni egy nagyot.
* Miközben ezen gondolkodom, arcomon egy kis lehangoltság kezd megjelenni. Közben az elf lassan közeledik a parthoz, a vízoszlop is vele együtt halad, úgy hogy továbbra is kettőnk között maradjon. Miközben a mozgó vízoszlopot figyelem, az is átfut az agyamon, nem lenne-e jobb, ha nem várnám meg, amíg kijön a vízből. Azonban a kíváncsiságom felülkerekedik ezen az érzésen és érdeklődve várom a remélhetőleg békés találkozást. Addig is a szemeim előtt újra megjelennek a pár perccel ezelőtti képsorok, amikor a bokor takarásából figyeltem.
Lassan de biztosan vízfüggöny a part szélére ér, azonban ez nem zavarja, ugyanúgy folytatja útját a partra, habár mintha mostanra vastagabb lenne. Szinte alig látni a vízből kiemelkedő elfet.
A vízfal továbbra is kettőnk közt van, bánatomra, mikor újra felmerül bennem a kétely.*
~ Jó, ha én itt várok?
* A még mindig bal kezemben pihenő kulacsot ráerősítem az övemre, majd egy egyszerű mozdulattal kioldom a kardhüvelyt hátamon tartó csomót, és a megüresedett bal kezembe veszem a leoldott hüvelyt.*
~ Ki tudja, még szükségem lehet rád öreg cimbora, de ezt szeretném elkerülni. Jobb is, ha nem húzlak ki, így csak felkészülök a legrosszabbra, és mégse annyira fenyegető.
* Így várom a kék hajú elf szépség érkezését, már ha nem az ellenkező irányba indul.*
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-06, 8:20 pm

~Egy férfi…
* Ez járt a fejemben… A ruhám viszont rám tapadt, így úgymond nem végezte a feladatát és túl sokat mutatott belőlem, ezért kezemet kiemelve a vízből, majd egy gyors „aqua- velum” elsuttogása után vízfüggönyt húztam magam elé, majd el índúltam a part felé.
A Sárkány még mindig a tenyeremben volt, és a férfi épp az előbb kérdezett felőle, de szinte meg sem hallottam őt, de ő viszont elég félreérthető pózban találtam, de mondta, hogy ő vízét jött, s ennek bizonyítékául a kezében lévő kulacsot meg is mozgatta.
A tenyeremben lévő Sárkány elkezdett felmelegedni, ahogy haladtam a part felé, s mire elértem a partot már szinte égette a bőrömet. Mikor elértem a víz széléhez jobban megfigyeltem az előttem álló embert, aki már kezében tartotta kardjának hüvelyét, ekkor éreztem egy erős fájdalmat a tenyeremben. Felszisszentem, majd lenéztem… a kezemben lévő Sárkány égetett… mintha savval marnák a kezemet.*
~ Miért égetsz úgy, ahogy a szomjúság égeti a torkomat?
*Kérdeztem tőle, bár valószínűleg értelmetlen volt, de nem tudtam mire vélni ezt az összeköttetést. Felnéztem a férfire, aki érthetetlenül nézett vissza rám.*
~ Vér… emberi vér..
*Gondoltam akaratlanul is…*
~ Nem egy vörös Sárkány vére… de attól még vér… emberi vér… a második a listámon. Forró, férfi vér, ami egy olyan ember testében kering, aki jó erőben van, ami annyit jelent… a vére kiváló… mi lenne ha…
* Szinte már idegesítő és rémisztő volt egyszerre számomra az- az érzés, ahogy eljátszottam azzal a gondolattal, ahogy előveszem a tőrömet és megölöm a férfit, majd iszok a véréből. Megráztam a fejemet, remélve, hogy elűzöm a gondolataimat, de nem sikerült. A férfi szerencséjére nem volt a közelemben a tőröm.*
~De itt a víz… penge éles is tud lenni, ha azt akarom
~~VÉR~~
*Szólalt meg bennem egy szörnyű hang. Akaratlanul is elindultam a férfi felé. A vizet továbbra is előttem haladt, de egy- egy karhoz hasonló nyúlvány a férfihez közeledett. Mire odaértem elé a víz már körbezárta őt és hozzám húzta.
Akaratlanul, de még is a nyaka köré fontam mind a két karomat és megcsókoltam.*
~Vér!
*Ment át a gondolat az agyamon és vele együtt a Sárkány is elkezdett égve lüktetni a kezemben, minek fájdalmára beleharaptam a férfi ajkaiba, így hozzájutva véréhez, mely édes volt mint a méz.*


// Very Happy ihi XD //
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-06, 11:34 pm

* Az elf továbbra is felém közeledett. Sajnálatomra a vízfüggöny továbbra is eltakarta testét és csak az arcára engedett betekintést. Azonban ennek a bizonyos arcnak volt egy olyan kisugárzása, ami csak úgy vonzotta a tekintetem, szinte el is feledteti velem a vízfüggönyt.
Egyszer csak furcsa hangot ad ki.*
~Mi történhetett? Mintha fájna neki valami. – látom amint lefele tekint – Talán beleléphetett valamibe.
*A nő felnéz, így újra mélyen belenézhetek magával ragadó kék szemeibe. Szemeiből csak úgy sugárzik a vágyakozás, már túlságosan is. Kicsit furcsán is érezem tőle magam, de végül elhessegetem ezeket a gondolatok, inkább tovább csodálom azokat a kék drágaköveket. Csak a fejrázás ránt vissza újra a valóságba. Csak ekkor tudatosul bennem újra, még semmit se tudok a szándékairól. Már legalább annyit tudok róla, hogy a vizet tudja manipulálni. Bal kezemmel erősen rászorítok a hüvelyre.
Újra elindult felém. A vízből kinyúló karokat nem veszem észre azonnal, de amikor mégis, jobb kezem azonnal a markolaton terem, de mivel a karok nem egyenes felém jönnek, még nem húzom ki a fegyvert. *
~Nem szívesen támadnék rá. Jobb dolgokat is el tudok képzelni.
*A vízkarok körbeérnek és úgy látszik jó döntést hoztam, mivel csak óvatosan terelnek az elf felé. Azonban a gondolataimat jelen helyzetben már nem hagyom csak úgy elkalandozni. Kezem még mindig a markolaton és minden érzékemmel figyelek, egy jelet keresek, ami ártó szándékra utalhat.
Ez nem következik be, sokkal inkább egy kellemes meglepetés fogad, mikor kezeivel átfonja nyakam, gyengéden maga felé húzza fejem, ami automatikusan engedelmeskedik a gyengéd utasításnak. Hamarosan ajkaink is találkoznak. Ez a mozdulat újra feledteti velem az összes borús gondolatot, azon kapom magam, már csak ez a csók számít. Jobb kezem szorítása fokozatosan alábbhagy, végül el is engedi a markolatot. Ekkor kapom az újabb ajándékot a szépségtől. Hála neki vérzek. Természetesen teljesen meglepetésként ért. Hirtelen el is húzom a fejem, de még mindig érzem a nyakamat körbefonó vékony karokat, ez némi megnyugtatásként hat. Nyelvem végighúzom a sérült részen.*
~ Á ez semmiség!
*Jobb kezemmel átfogom karcsú derekát, magamhoz szorítom, ezúttal én csókolom meg a kis harapóst. Majd egy hirtelen apró mozdulattal kimozdítom egyensúlyából egyenesen a karomba. Ajkait továbbra se hagyom elszakadni a sajátjaimtól.
Azonban, mint minden jó dolog, ez a csók is véget ér egyszer. Ekkor nyílik, egy röpke pillantásnyi, lehetőségem kicsit megnézni csókpartnerem eddig eltakart külsejét. A testéhez tapadó selyemruha szerencsémre nem bíz túl sokat a képzeletemre, azonban ez nem a megfelelő helyzet formás vonalai, domborulatai nézegetésére.*
- Azt hiszem a korábbi kérdésemre, még nem kaptam választ! Ööö azt hiszem, még a nevét sem tudom! – egy szolid mosoly keretében teszem fel észrevételeim. - Engem Gylnar Radeknek hívnak. Igazán örülök a találkozásnak!
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-07, 12:40 am

*A férfi, miután megharaptam, elhúzta a fejét és nyelvét végighúzta enyhén vérző ajkain.*
~Neh…nekem kell az a vér…
* Mintha hallotta volna gondolataimat jobb kezével átfogta derekamat, magához húzott majd megcsókolt. Újra számban érezhettem vére finom édes ízét. Meglepetésemre hátradöntött, ettől én megijedve szorosabbra fontam nyaka körül a kezemet. Különösen jó érzés volt… egyszerre éreztem a lüktető fájdalmat a torkomban és a kezemben, és a meleg borzongást a testemben. Amikor elhúzódott tőlem, kapkodva vettem a levegőt… Akartam még…
- Azt hiszem a korábbi kérdésemre, még nem kaptam választ! Ööö azt hiszem, még a nevét sem tudom! Engem Gylnar Radeknek hívnak. Igazán örülök a találkozásnak!
* Mondta egy szolid mosoly keretében. Apró mosolyt ejtettem én is majd újra megcsókoltam és a füléhez hajoltam.*
- Mitsuko Midnight a nevem… és a Sárkány nem is tudja milyen közel van magához.
*Suttogtam a férfi, Gylnar fülébe, aztán belemarkolva hajába újra megcsókoltam és nyelvemmel lenyaltam ajkairól a maradék vért, majd nehéz szívvel, de elengedve őt saját ajkaimat is megtisztítottam a vértől.
- A Sárkány itt van a tenyeremben.
* Mondtam még mindig Gylnar közvetlen közelében, majd felemelve kezemet szétnyitottam az ujjaimat. A tenyeremben még mindig ott volt a fehér Sárkány, mely még mindig forrón izzott. Egy pillanattal később a Sárkány megmozdult, szárnyait lehúz fejéről és elkezdett körözni a kezemben, majd két mancsát letéve „leült” a kezembe. Gyönyörű kék szemeiben értelem csillogott.*

Eronia - A fehér sárkányok szigete SmallWhiteDragon

- Úgy látszik mostantól van egy sárkányom...
*Mondtam majd megsimogattam a sárkány fejét, aki válaszul, mint egy macska hozzásimult kezemhez, majd felszállva a levegőbe először a nyakamhoz majd az arcomhoz simult, érdekes, halk hangot hallatva.
Felnéztem a férfi szemébe, majd kezemmel hozzáértem az arcához.*
- Én is örülök a találkozásnak.
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-07, 2:09 am

*Örömmel fogadom, azt az apró mosolyt, mely megjelenik arcán.*
~ Igazán jól áll neki, ha mosolyog.
*Azonban túl sokáig nem tudok gyönyörködni mosolyában, hiszen máris itt a következő csók, amit egy rövid, de annál érdekesebb suttogás követ.*
- Közel? Mennyire közel?
* Tettem fel a kérdést, azonban válasz helyett egy újabb csókot kaptam. Nem mintha panaszkodnék, hiszen nagyon is kedvemre való ez a helyzet, de így egész hosszúra fog nyúlni a beszélgetés.*
~ Azt hiszem tényleg a kegyei közé fogadott valamelyik isten, mi mással lehetne ezt a helyzetet magyarázni? Egy eldugott, szinte mindenkitől távoli helyen egy ilyen káprázatos nőre akadni és nem is akárhogy.
* Mitsuko kijelentése miszerint a tenyerében van a szóban forgó sárkány, teljesen meglepett. Habár már korábban gyanítottam, hogy egy kistermetű sárkányra gondolt még a vízben, de nem akartam elhinni, egészen mostanáig.*
- Ez elképesztő! Még nem láttam ilyen apró sárkányt, sőt még csak nem is hallottam róluk.
*Érdeklődve figyelem a sárkány mozdulatát. *
- Úgy látszik mostantól van egy sárkányom...
*Az elf szemébe nézek egy őszinte mosollyal karöltve. Majd az újdonsült házisárkányra fordítom ismét a figyelmem.*
~ Ez a sárkány teljesen más, mint amikkel sterni kiruccanásom során találkoztam. Lehet nem is olyan gonoszak a sárkányok, mint eddig gondoltam?
*Mitsukóval egyszerre nézek fel a sárkányról. Majd miután elcsendesedik, én is arcához érintem kezem. Gyengéd mozdulattal újabb csókra invitálom. Majd újra a kis sárkányra fordítom a tekintetem.*
- Az igazat megvallva ez a sárkány meglepett. Azt hittem minden sárkány olyan nagy, mint amilyenekkel, nem is olyan túl rég, volt szerencsém találkozni Sternben. Te is találkoztál már sárkánnyal ezelőtt? Bár gondolom nem is eggyel. – kisebb mosoly jelenik meg újra arcomon, azonban ez inkább a kérdésem értelmetlenségének szól.
* A sárkány megint megtett pár kört Mitsuko kezében. Ezzel az újabb megmozdulásával csak még jobban felhívta magára a figyelmem és elhatároztam, én is megérintem az apró szárnyas teremtményt. Azonban az én közeledésemre közel se volt olyan barátságos a fogadtatás, mint pár pillanattal korábban Mitsukoéra. Még szinte hozzá se értem, mikor egy hirtelen mozdulattal a kis fogai találkoztak az ujjammal. Nem kellett több, azonnal visszarántottam a kezem. Az érintett ujjon piros elszíneződés kezdett megjelenni, majd hamarosan lecsöppent az első vércsepp is a fagyott földre.*
- Azt hiszem engem nem szeret túlságosan.
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-07, 2:39 am

*Kezével megérintette arcomat, megcsókolt majd úja a sárkányra nézett.*
- - Az igazat megvallva ez a sárkány meglepett. Azt hittem minden sárkány olyan nagy, mint amilyenekkel, nem is olyan túl rég, volt szerencsém találkozni Sternben. Te is találkoztál már sárkánnyal ezelőtt? Bár gondolom nem is eggyel.
* Elmosolyodtam. *
- Igen már találkoztam egy néhánnyal, például a Nagy Kaszás Fogadóban és Sternnél is. De ez a picuka is lesz még nagyobb.
* Gylnar úgy látszott eldöntötte, hogy megsimogatja a csöppnyi sárkányt, de az meg nem várva Gylnar érintését, megharapta a féfi ujját, melynek következtében vér buggyant ki bőre alól és egy csepp máris a földre hullott.*
- Azthiszem engem nem szeret túlságosan.
*Felemeltem a kezem, hogy elrejthessem kuncogásomat, majd megsimogattam a gyorsan hozzám húzódó sárkány fejét, melynek arcán mintha mosolyt láttam volna.*
~ Tudod te, hogy mit szeretek ugye? Kis barátocskám…
- Hát nagyon úgy tűnik, hogy…. Gyra…
*Mondtam mosolyogva*
- Nem kedvel téged
*Szólaltam meg újra, majd megfogtam Gylnar kezét és ajkaim elé húztam.*
- Kár lenne veszni hagyni…
*Mondtam ki suttogva, majd lassan számba vettem Gylnar vérző ujját, és nyelvemmel óvatosan leszedtem róla a vért.*
~ Milyen édes.
*Óvatosan szívtam egyet Gylnar ujján, így jutva hozzá több vérhez.*
- Igazán finom véred van Gylnar…
*Éreztem, ahogy minden egyes csepp, szépen lassan kijön a két harapásnyomból, majd számba érve lángra lobbantják torkomat, és ez a lángolás csak akkor szűnik meg, ha a vér elérte a torkomat.*
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-07, 3:20 am

*Hiába emelte fel a társaságomban lévő gyönyörű elf a kezét, már a mozdulat kezdetén tudtam mit próbál eltakarni.*
-Számomra ez nem volt olyan vicces. – habár nem akartam, de amint meghallottam mit is mondtam én is mosolyra derülök újra.
~ Ha másért nem, ezért megérte az ujjrágcsáltatás, újra láthatom mosolyogni.
* Közben megsimogatta újonnan szerzett kis kedvencét, és úgy látszott, mintha örülne is a fejleményeknek.*
-Gyra? Érdekes név? Megkérdezhetem honnan jött?
*Válasz helyett újra tettek következtek. Ujjamat a szájába helyezte, majd éreztem, amint nyelvével újra és újra körbejárja a sérült ”testrészt”. *
~Ilyen kezelés mellet, lehet nem ártana még egy ujjamat feláldozni. –el is mosolyodok a gondolaton.
- Igazán finom véred van Gylnar…
*Nem tudtam visszafogni a nevetésem, egyszerűen kitört belőlem a szavak hallatán.*
- Ohh igazán köszönöm! Legalább is azt hiszem. Még senki se mondta ezt korábban.
*Nagy nehezen sikerül lecsillapítanom fellángoló jókedvemet és egy kicsit komolyabb hangon folytattam*
- Van még belőle egy kevés, de ha így haladok, elég hamar elveszíthetem azt a mennyiséget is.
* Ha sikerül újra mosolyt csalnom Mitsuko arcára, akkor egy apró megjegyzést fűzök hozzá, mennyire szép a mosolya és mennyire jól áll, ha mosolyog.*
- Kicsit visszatérve, véletlen nem a közelmúltban történt az a sárkánytalálkozás Sterben? Mondjuk a sterni nagyvásár idején? Mert ha igen, akkor én is ott jártam és párszor majdnem sikerült otthagynom a fogamat is, de ez most nem fontos. A lényeg az, én ott láttam életemben először sárkányt. Mit ne mondjak nem voltak a legjobb benyomással rám.
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-07, 3:37 am

~Kíváncsi egy férfi… de humora is van..*
*Gondoltam majd ráharaptam az ujjára és úgy mosolyogta vissza rá, majd elkezdtem válaszolni kérdéseire*
- Gyra?... könnyűű…
*Mondtam mosolyogva, majd rákacsintottam Gylnarra. Ajkaimat újra összezárva ujjai körül ismét szívtam egy kis adag vért, majd ki vettem ujjait.*
- Nyugi azért ilyen finom vért tartalékolni kell.
*Kezét nem ereztettem el, helyette inkább belecsókoltam a tenyerébe… még éreztem rajta a vér émelyítő illatát. Később elengedve kezét lassan újra nyaka köré fontam a karjaimat és közelebb húzódtam hozzá.*
~ Ha már itt vagyunk, akkor egy kis szórakozás nem árt…
- Igen ott voltam a Sterni nagyvásáron, amikor megjelent az a néhány Sárkány és elég nagy riadalmat keltettek. Nekem sikerült épségben megúsznom és közben sikerült egy kisfiút is megóvni egy zuhanó gerendától…
*Mondtam majd sokat sejtető mosollyal megcsókoltam Gylnart*
- Milyen szerencse, hogy csak majdnem hagytad ott a fogadat.
*Suttogtam mosolyogva, majd közelebb húzódva hozzá ismételten megcsókolta és újra megharaptam ajkait mosolyogva, így jutva hozzá újabb friss vérhez*
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-07, 7:57 pm

~ Szóval ő is ott volt Sternben. Kár, hogy nem találkoztam vele korábban! Bár ki tudja, lehet akkor közel se lett volna ilyen érdekes a megismerkedés. És ezt a világ minden kincséért sem hagytam volna ki!
* Azonban egy pajkosan mosolygó arc közeledése nem hagyta folytatni a gondolatmenetet. Ajkaim örvendtek a közeledésnek. Miért is ne tették volna, hisz kellemes és oly rég látott társaság kopogtatott. Éreztem a szomorúságot részükről, mikor a vendégeknek újra távozniuk kellett. A gazdájuk más feladatot szánt nekik, hát nincs mit tenni. Fülembe súgták gazdájuk gondolatait.*
- Milyen szerencse, hogy csak majdnem hagytad ott a fogadat.
- Hát még én mennyire örülök neki! Különben szegényebb lennék egy élménnyel, melyhez képest egy isten látványa is csak egy múló emlékkép lenne. Semmiért se cserélném el ezt a pillanatot!
*Az elf közelebb húzódik hozzám, sőt már egészen hozzám simul. Ajkaim ismét örvendtek. Már tudták mi fog következni és már vágytak a csókra. Azonban Mitsuko újra használta fogait, bár nem olyan erősen, mint a legutóbb. Ez is elégnek bizonyult, hogy a korábban szerzett sérülésből újra előtörjön a vér.*
- Így tartalékolod a vérem? – tettem fel a kérdést már-már inkább csak csipkelődésnek mintsem szemrehányásnak. Tekintetem a tőlem telhető legkomolyabbra formáltam, azonban pár pillanat elteltével a komoly tekintetet egyre jobban kezdet mosollyá átrajzolódni.
- Tudom, hogy finom, de azért nekem is hagyhatnál belőle egy keveset.
~ Kicsit furcsa, hogy ennyire pályázik a véremre, de ha ezt szeretné, hát adjunk neki még egy keveset. Úgy is akad még ott, ahonnan ez jön. Viszont most eljött az én időm.

* Nem engedtem eltávolodni. Bal kezemmel letettem a kardot egy nagyobbacska kőre, majd minkét kezemmel gyorsan megragadtam fekete köpenyem azonos oldalának szélét. Ezt követően egy szempillanat alatt már körbe is takartam vele az elfet. Ezzel is megakadályozva távolodását. Másrészt már ép elég ideje hagyta el a jéghideg vizet és az az egy szál átázott selyemruha, nem nyújthatott valami túl sok védelmet a hideggel szemben.
Most már, teljesen a karjaim között van. Egy röpke pillanatig gyönyörködhetek zafírkék szemeiben, azonban ez nem tarthatott túl sokáig. Ajkaim, mintha átvették volna testem fölött az irányítást. Húzták maguk után az egész fejemet. Egészen az általuk kiszemelt célpontig. Addig esélyem se volt megállítani őket, de miután elérték a célt és a formás elf ajkakhoz tapaszthatták magukat, újra átadják elmémnek az irányítást. Olyan hévvel csókolom meg ez alkalommal, a karjaim közt tartott elfet, mint még találkozásunk óta egyszer sem. Beletelik jó néhány percbe, mire engedem ajkait eltávolodni.*
- Most én következek! – mosolyodok el.
* Újra felé hajolok, majd óvatosan fogaim közé fogom ajkait és óvatosan elkezdem magam felé húzni. Majd, mikor már úgy érzem, nem enged a gyengéd invitálásnak, elengedem és gyorsan egy újabb apró csókkal lepem meg.*
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-08, 9:04 pm


- Így tartalékolod a vérem? Tudom, hogy finom, de azért nekem is hagyhatnál belőle egy keveset.
*Mondta először komolyan majd mosolyogva. Kis idő multán bal kezével észrevétlenül letette kardját, majd köpenyével körülzárt. Kicsit meglepődtem, de így már egyáltalán nem érinthetett az egyre hidegebb szellő.
Egy pillanatra belenézhettem gesztenyebarna szemeibe. Mintha tűz lobogott volna bennük… elég volt az a kis pillantás, és máris forróság öntötte el egész testemet. Egy pillanattal később már ajkai az én ajkaimon voltak és megszűnt minden létezni körülöttem. Olyan hévvel csókolt meg, hogy megremegtek a lábaim. Szorosabbra fontam karjaimat Gylnar nyakán és olyannyira hozzásimultam amennyire csak lehetséges volt.
A csók hihetetlen érzelmeket indított el bennem. Vágy… forróság… boldogság… meg sok ezer bizarr, de jó érzés, felettébb jó érzések. Kelletlenül húztam el ajkaimat az övéitől, amit ő sem szeretett volna, de nem tehettem mást és így is szaporán vettem a levegőt.*
- Most én következem.
*Mondta Gylnar mosolyogva majd felém hajolt és fogaival gyengéden beleharapott az ajkaimba és így kezdett el maga felé húzni. Kezdtem elveszteni az egyensúlyomat, így elkezdtem visszafelé húzni a fejem, mire ő elengedett az ajkaimat, de azonnal adott egy újabb csókot.*
- Játszadozunk, játszadozunk?
*Kérdeztem sokat sejtetetően mosolyogva.
Rájöttem, már nem is a vére csábított, mindinkább a csókja, az értintése. De a Sárkány még a kezemben volt… *
~Egy Sárkány… nagy felelősség lenne… vissza kéne küldenem a holdhoz
*Gondoltam majd ujjaimat széttártam Gylnar nyaka mögött.*
~ Menny csak vissza Gyra a holdhoz… mondd meg neki, hogy még ráér az ajándékozással.
* Hallgatott rám a kis Gyra és engedelmesen felszállt a tenyeremből, majd körülöttünk kétszer körbement és miután megtette a két kört elindult a hold felé.
Kicsit figyeltem, ahogy Gyra elmegy majd újra Gylnarra koncentráltam. Egyik kezemet lefejtettem nyakáról, majd arcára helyeztem tenyeremet.*
- Az első férfi és ilyen kívánatos is? Ekkora szerencse?
*Mondtam, majd mutatóujjamat végighúztam Gylnar enyhén megduzzadt ajkain. Csábítóak voltak. Nem is várattam sokáig a vágyaimat, lassan közelítettem ajkaimat Gylnar ajkaihoz, majd mikor elértem a célt kezemmel beletúrtam a hajába és szenvedélyesen elkezdtem csókolni. Szépen óvatosan elkezdtem Gylnart hátrafelé tolni, így kis idő múltán háta egy fának ütközött.*
- Innen már nem szabadulsz.
*Suttogtam fülébe mosolyogva, majd folytattam ott ahol abbahagytam. Szinte hozzápréseltem magam Gylnarhoz és úgy csókoltam őt tovább szenvedéllyel. Szinte éreztem ahogy ég a bőröm az érintésétől.*
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-08, 11:46 pm

- Játszadozunk, játszadozunk?
- Hogy én? Áááá de hogy is. Hogy merészelnék én, egy egyszerű halandó, játszadozni egy istenségeket is megszégyenítő szépséggel? Ilyen bolondnak nézel?
* Válaszoltam mosolyogva, közben végig őt néztem.
~ Nem nem most még nem engedlek. Ki tudja, mikor tarthatlak újra ilyen közel magamhoz, ha egyáltalán lesz még hasonló alkalom.
* Apró szárnycsapásokra lettem figyelmes, de nem igazán állmódomban odanézni. Nem is bánom túlságosan. Most csak az számít, ami előttem és közvetlenül előttem van. Hamarosan így is rájöttem, minek a szárnycsapásait hallottam, mikor Gyra megteszi első körét körülöttünk.
Mitsuko apró kezét arcomra helyezi. Nagyszerű érzés volt újra bőrömön érezni érintését. Alig telt el néhány röpke pillanat, az utolsó érintéstől, de már hiányzott.*
- Az első férfi és ilyen kívánatos is? Ekkora szerencse?
- Ezt igazán jó hallani. – mosolyodok el - Hát igen! Elképesztő szerencséd van, hogy velem találkozhattál! – rövid szünetet tartok – Viszont ez eltörpül, ahhoz a csodához képest, ami akkor ért engem, mikor megismerkedhettem egy bizonyos kék hajú elffel.
* Mitsuko mutatóujját arcomtól egészen az ajkaimig húzza. Én meg reménykedek, ez nem más, mint egy csók előfutára. Nem tévedtem. Azonban meglepődtem, mikor óvatosan elkezdett hátra fele terelni.*
~ Csak most ne bukjak fel valami apróságban.
* Hamarosan érzem, amint a hátam egy fának ütődik.*
- Innen már nem szabadulsz.
- Jaj nekem! Mi fog most velem történni? – teszem fel a kérdést a lehető legaggodalmaskodóbb hangon, amit csak ki bírtam csikarni a széles mosoly közepette.
* Alig, hogy feltettem a kérdést, már meg is kaptam a választ. Méghozzá milyen választ! Rövid ideig megszűnt a világ, vagyis csak majdnem. Összesen két élőlény alkotta a világot Mitsuko és én. Sajnos hamarosan a világ újra kitágult. Már szemem sarkában láttam a víz felszínéről visszatükröződő holdfényt, viszont látómezőm jelentős részét még most is egy káprázatos elf arc tölti ki.*
~ Még hogy innen nem szabadulok. Ezt majd meglátjuk!
* Szó nélkül elkezdem lassan emelni a kezem egészen Mitsuko álláig. Majd óvatosan magam felé terelem ismételten azokat az ajkakat, mintha csak folytatni akarnám az előbb abbamaradt folyamatot. Ami teljes mértékig igaz is.
Ajkaink újra találkoznak. Újra ugyanazzal a hévvel csókolom meg, mint már korábban is. Közben kezem szép lassan learaszol egészen a derekáig, ahol aztán ikertestvérével együtt jó erősen hozzám szorítja Mitsukot, majd egy fél lépést próbálok előre tenni, ami nem igazán jár sikerrel, de már így is sikerül annyi helyet nyernem, hogy karjaimat kicsit megemelve és egy nagyon kis hátrahajlítással elérjem azt, hogy Mitsuko lába elemelkedjen a talajtól. A helyzeti előnyt kihasználva újabb fél lépést teszek előre így már elég hely adódik arra, hogy Mitsukot a fa felé fordítsam, ahol lábait újra a földre helyezem. Természetesen ajkaink egész idő alatt élvezhették egymás társaságát.*
- Azt hiszem, most már te nem szabadulhatsz. – kis gonosz mosoly jelenik meg arcomon.
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-09, 1:04 am

*Egy pillanatra elengedte ajkaimat, de ujjaival állam alá nyúlt, s újra csókra invitált. Annyira élveztem a csókot, hogy észre sem vettem, ahogy felemel, majd maga és a fa közé helyez, ahol az előbb még ő állt. Csak azt vettem észre, hogy valami van mögöttem, a fa, amely az előbb még Gylnart tartotta „fogságban”. Meglepetésemben felnéztem egyenesen Gylnar sunyi tekintetébe. Kezemmel elengedtem haját majd mutatóujjamat szépen lassan végighúzom először a füle tövétől ajkáig, majd ujjam hegyét ajkaim követték, de ujjaim folytatták az utat lefelé. Ajkaitól szépen lassan lefelé az állán és a nyakán keresztül a mellkasáig. Ajkaim megálltak Gylnar ajkainál, és ott időztek el beláthatatlan ideig, mg ujjam tovább haladt. *
~ nah várjál csak…
*Gondoltam mosolyogva, majd mellkasánál keresztben álló kardtartójának pántját óvatosan arrébb toltam és felsőrészének nyakrészi kivágását kerestem. Figyelem elterelésként csókoltam és bal kezemmel felváltva simítottam meg arcát és túrtam a hajába.
Jobb kezemet, amint megtaláltam a kivágást, óvatosan bedugtam az anyag alá.
- A kis sunyi… de, nem felejtettél el valamit?... A víz mögötted van… és benend is van víz…
* Mosolyogtam gonoszul, és szinte éreztem, ahogy Gylnar megmerevedik a rémülettől, hogy mit akarhatok vele.*
- De ne aggódj… nem szabadulsz… de nem is bántalak, valami mást kapsz…
* Mondtam mosolyogva majd egyszerre szenvedélyesen megcsókoltam és karmoltam bele mellkasába. Hallottam a halk felszisszenést, majd Gylnar odakapott a kezemhez. Nem lehet azt mondani, hogy karmaim vannak, de ahhoz jobban hasonlítanak, mint egy körömhöz.
Apró csókokkal kezdtem el enyhíteni a fájdalmát először csak az ajkai környékén, az állán majd nyakánál megálltam… éreztem a vért, de már nem izgatott. A nyaka egy vonalban volt a fejemmel, így könnyen hozzáfértem. Először csak nyelvemmel, majd ajkaimmal is kényeztettem nyakát végül, rátapasztotta ajkaimat bőrére és megszívtam. Kis idő múltán, amikor elengedtem mosolyogva figyeltem meg, ahogy a szívás nyomán nagy vörös folt jelent meg.*
- Ez még nem a büntetés…
* Mondtam sokat sejtető mosollyal, majd kicsit nyújtózva megcsókoltam Gylnart.*
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-09, 2:42 am

* Figyelmem sikeresen elterelte. Hiába éreztem jobb kezét, miközben a mellkasom közelébe próbál kerülni, túl sok figyelmet nem szenteltem neki, azt lekötötte a csók és a másik keze.
Mikor megszólalt egyszerűen ledöbbentem.*
~ Hit akar ez tőlem? Még én lennék a sunyi, mikor ő az, aki nem egy alkalommal használta ki a csókot és harapott belém! Most meg, hogy én is csinálok valamit, ami kicsit ellenszenves neki, egyből fenyegetőzik.
~ Valami mást? Na erre kíváncsi vagyok, ezek után mit talált ki.
* Rövidesen meg is kapom a választ. A csókkal semmi bajom nem lett volna, ha nem társul mellé egy karmolás is. Érezem, amint a körmeit végighúzza, bőrömön erősen belemarva abba.*
~ Mit ne mondjak egyáltalán nem nyerte le a kedvem ez a húzása. Nem elég hogy harap még karmol is. Habár utána csókokkal próbálja enyhíteni az általa okozott fájdalmat.
*Bár nem esett rosszul a sok apró csók, de a korábbi mondatával és a karmolással újra elültette bennem a kétely magvait.*
~ Igaza van, egy mozdulattal végezhetne velem. Óvatosabbnak kellene lennem, de ha már meghalok, miért ne tegyem boldogan?
- Ez még nem a büntetés…
~ Ez nem jelent túl jót, viszont a hozzá tartozó mosolyt már láttam korábban és akkor nem jelentett rosszat.
- Nem vagyok benne teljesen biztos, hogy ezek után tudni szeretném-e mi lenne a büntetés. De hajt a kíváncsiság, mint ahogy azt teszi már néhány éve. Viszont előtte …
* Teszek pár lépést hátra, majd kezemet végighúzom a karmolt felületen, ezzel a vér nagy részét sikerül letakarítani, lekenni, de a lényeg, hogy ne a ruhám szívja fel az egészet.
Alaposan megnézem a kezem, mégis mennyire sikerült a nőszemélynek felsértenie a bőrömet. Szerencsére túlságosan nem csak néhány helyen jött egy kicsit a vér.*
- Látom, továbbra is óvatosan bánsz az édes nedűvel.
* Elsétálok a tó széléig, majd a hideg vízben lemosom a kezemre tapadt vért, ha már itt vagyok kortyolok is egyet a hideg vízből.*
- Ha ezt továbbra is így folytatod napkeltére tényleg nem marad elegendő belőle. Viszont most már készen állok a büntetésre. – mosolyogva várom az ítéletet.
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-09, 3:03 am

- Nem vagyok benne teljesen biztos, hogy ezek után tudni szeretném-e mi lenne a büntetés. De hajt a kíváncsiság, mint ahogy azt teszi már néhány éve. Viszont előtte …
*Mondta majd letörölve a vért mellkasárról, miután kelletlenül de elengedtem. Ezek után elindult a víz felé.*
- Látom, továbbra is óvatosan bánsz az édes nedűvel.
*Miközben ezeket a szavakat mondta bocsánatkérően néztem rá, s közben követtem a tóhoz.*
- Ha ezt továbbra is így folytatod napkeltére tényleg nem marad elegendő belőle. Viszont most már készen állok a büntetésre.
- Bocsánat, nem gondoltam hogy fájni fog... de ha már itt vagyunk a víznél akkor segíthetek rajtad.
*Mondtam, majd odasétáltam mellé megfogtam a kezét és magam után húztam a vízbe. Térdig érő víznél megálltam. Egy ideig csodáltam, ahogy a hold fénye megvilágítja Gylnar arcát.
~ Milyen érdekes férfi... Gyönyörű
*Gondoltam, majd oda álltam közvetlenül elé.*
- Nem fog fájni... de ne is ijedj meg...
* Lágyan csókot nyomtam ajkaira, majd kezemet a vízbe helyeztem. Egy pillanatig nem történt semmi, de mikor elkezdtem kiemelni a kezemet a vízből egy vízréteg volt a kézfejem körül.*
- Ezzel segíthetek rajtad.
*Mondtam, majd kezemet közelítettem sebes mellkasához. Ahogy a víz érintkezett a sebbel megváltozott. Visszaverte a hold apróbb sugarait, és a víz nyomában begyógyultak a sebek.
Amint az utolsó seb is begyógyult a víz szépen lassan lefolyt Gylnar mellkasán bevizezve felsőrészét, amely így hozzátapadt mellkasához.*
-Jobb? Fáj még?
* Kérdeztem, majd válasza után közelebb léptem hozzá, óvatosan felcsúsztattam kezemet kockás hasán keresztül a mellkasáig, majd másik kezemmel ismételten beletúrtam a hajába.*
- Szeretem a hajadat.
*Jelentettem ki teljes komolysággal majd elmosolyodtam és megcsókoltam Gylnart.*
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-09, 12:11 pm

*Az elf szépség követette egészen a vízpartig.*
~ Fájdalmat? Legfeljebb kellemetlenségnek nevezném, nem szeretem látni a saját véremet. Segíteni? – szemébe nézek – Úgy néz ki, mintha kicsit félreértettük volna egymást. Mit veszíthetek?
* Kicsit ellenkezek, mikor a vízbe invitál. Számomra hideg volt, de mégis követtem. Kicsit aggódtam, mikor egyre beljebb és beljebb vitt, azonban mikor megállt fellélegeztem, mégse kell teljesen belemennem.
Vékony vízréteget helyez mellkasomra. Érzem a hideg víz érintését, de nem csak ezt. Furcsa mód, mindha melegség is párosult volna hozzá. Éreztem, amint ennek a különös hideg, meleg kombinációnak hatására a sérülést egyre kevésbé érzem. Oda is kapom tekintetem és látom amint a korábbi sérülés szinte már teljesen begyógyult.
~ Jó lenne ezt megtanulni. Mennyi helyzetet megkönnyítene.
* Kicsit bele is meredek a lehetőségekbe*
-Jobb? Fáj még?
- Köszönöm most már sokkal jobb. Azonban fájni, eddig se fájt igazán, csak nem szeretem a tudatot, miszerint a vérem testen kívülre kerül. – a korábban tapasztalt hangulatváltozásom, semmivé lett ezt egy mosollyal jeleztem gyógyítómnak.
* Igazán csak ekkor gondolom végig a korábban történteket.*
~ Általában nem szokottam így reagálni, talán sokat köszönhettem annak a ténynek, hogy már kezd későre járni, így érzem a fáradtság első jeleit. Ha a parton nem találkozok ezzel a káprázatos elffel, már valószínűleg rég az álmok mezején járnék. Bár most hogy belegondolok, ez sokkal kellemesebb, mint egy álom. – közben figyelem Mitsuko mozdulatait.
- Vettem észre. – válaszoltam mosolyogva.
*A csókot követően rajtam volt a sor.*
- Most én következek – mosolyodok el -, hogy megmutassam az egyik dolgot, ami nagyon is megragadott.
* Kezem a hasára helyezem, majd egy kis hatásszünet után cikcakkban elkezdek felfele haladni vele. Ügyelek rá, hogy mindig csak egy kicsit haladjon felfele és maga a mozdulat se legyen gyors. Lassan elérem a nyakát, majd az arcát és végül a célomat is és megállok az ajkainál.*
- Azt hiszem, itt is lenne az egyik ilyen.
* Megcsókolom. Eredetileg egy apró csóknak indult, azonban az eredmény ezt nem tükrözte. Bármelyik korábbi csók intenzitásával felvehette a versenyt, sőt még akár túl is szárnyalhatta azokat.*
- Szerintem lassan ideje lenne kimenni a vízből. Lehet, neked nem hideg, de az emberek nem igazán rajonganak a fagypont környéki vizekben mártózni.
* Alig teszünk meg pár lépést, mikor egy gyors mozdulattal ölbe kapom. Le se teszem, amíg a parthoz nem érünk. Miközben kifele haladok, érzem amint a vizes ruhadarabok, a levegő hatására, egyre hidegebbé válnak. Mikor önként felvett terhemet leteszem, egy apró csókot adok neki.*
- Várj itt nemsoká visszatérek.
*Egy csókot követően, el is indulok utamra, hogy valami gyújtanivalót hozzak, és ne hagyjam elhűlni lábaim. Szerencsére a közelben volt az a hely, ahonnan az előző tüzemhez szereztem az alapanyagot, így már céltudatosan mentem el érte és alig pár perc alatt vissza is értem. Ha ez idő alatt Mitsukó kételkedett volna visszatértemben, könnyen észrevehette a földön hagyott kardot.
Kezemben a szükséges alapanyagokkal tértem vissza és hamar neki is készültem egy kis tüzet rakni. Mitsuko, jót szórakozhatott, miközben a tűz elkészítésével bajlódtam, pedig a problémám megoldása ott volt nem is túl messze tőlem.*
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-09, 8:20 pm

-Most én következek, hogy megmutassam az egyik dolgot, ami nagyon is megragadott.
*Mondta mosolyogva aztán Kezét a hasamra helyezte, majd egy kis idő után cikcakkban elkezdett felfele haladni vele. Szinte már idegtépően lassúnak éreztem mozdulatait, de ahol hozzám ért kezével lángra lobbantotta a bőrömet. Lassan elérte a nyakam, majd az arcomat és végül az ajkaimnál állt meg.*
- Azt hiszem, itt is lenne az egyik ilyen.
*Mondta majd megcsókolt. Először csak egy apró csókot adott, de végül az előző csókokat megszégyenítően szenvedélyesre sikerült.
- Szerintem lassan ideje lenne kimenni a vízből. Lehet, neked nem hideg, de az emberek nem igazán rajonganak a fagypont környéki vizekben mártózni.
* Elmosolyodtam kijelentésén, de igazat adtam neki, s követtem a part felé. Alig tettünk meg pár lépést, amikor hírtelen Gylnar ölbe kapott. Ijedségemben felsikoltottam és szorosan átkaroltam nyakát.*
- Tegyél le! Tuti le fogsz ejteni!
*Szinte sikoltoztam kétségbe esve, de nem állt szándékában letenni, amíg a parthoz nem értünk. Amint letett adott egy csókot, majd elindult tüzifát keresni.
Amint elkerült a látóteremből odasétáltam a fához ahol a ruhám volt felakasztva.
~A vizesre mégsem vehetem fel…
*Gondoltam majd körbenézve, megbizonyosodva arról, hogy Gylnar még nem tért vissza levettem vizes selyem alsó ruhámat, majd gondosan felvettem másik ruhámat. Éppen mire végeztem jött meg Gylnar kezében száraz tüzelőfával. Rögtön neki is állt tüzet rakni. Míg bajlódott vele, elvettem egy apróbb ágat, leültem tőle nem messze és elkezdtem játszadozni a faággal.
~ Ki kéne próbálni… működik e még
- Aestus
*Suttogtam el halkan mire forróság öntötte el ujjamat, majd az ág vége felizzott. Meglettségemben elejtettem az ágdarabot, mire az elaludt. Felnéztem Gylnarra… Szerencsémre nem vette észre mit csináltam, el volt foglalva a tűzrakással.
~Nah akkor próbálkozzunk valami mással..
*Gondoltam majd odahajoltam az előbb leejtett ághoz.*
- Flamma.
*Suttogtam ismét majd újra az az ismerős érzés volt a mutatóujjam hegyében. Nem vártam sokáig, ujjammal megérintettem az ágat, mire az először csak parázslott, majd lángra kapott. Hátrahőköltem, majd egy kis idő után felálltam és egy kis havat kapartam rá, mire a tűz sisteregve kialudt. Odasétáltam a guggoló Gylnarhoz, majd lehajolva hozzá hátulról átöleltem. Széles válla csak úgy hívogatott.*
- Hogy haladsz? Kell egy kis segítség?
*Kérdeztem tőle fülébe suttogva. Nem bírtam megállni lágyan megcsókoltam fülét majd lassan, óvatosan fogaim közé véve fülét lágyan megharaptam.*
- Libido, libidinis…
*Súgtam fülébe a szavakat, majd kezeimmel szorosabban öleltem.*
- Jut eszembe…
*Kezdtem mondatomat mosolyogva.*
- … mi volt a másik dolog, ami még megragadott?
*Arcomat belefúrtam Gylnar hajába, úgy vártam válaszát, közben egyik kezemet mellkasára tettem, másikat hasán hagytam.*


Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-10, 12:04 pm

* Továbbra is próbálom életre kelteni a tüzet, mikor fény érkezik a hátam mögül, kicsit meglepődök, de inkább a tüzemmel foglalkozok.
~ Na gyerünk már … ! Gyulladj meg! – de csak nem akar.
* Hirtelen két kecses kar érintésére lettem figyelmes. *
- Lassan elkészül.
~ Legalább is remélem.

* Közben továbbra is próbálok előcsalogatni a lángokat, de arra lettem figyelmes, hogy óvatosan a fülemre harapnak. Majd néhány szót suttognak bele, amit nem értek. Ezzel egy időben sikerül fellobbantani a tüzet is.
Furcsa mód, hirtelen egy érzés kerít hatalmába. Vágyakozás. Vágytam Mitsuko érintésére, csókjaira és egyéb dolgokra vele kapcsolatban. Nagy nehezen sikerül még kicsit ellenállnom az érzésnek, míg a tüzet sikerül annyira feléleszteni, hogy nem kíván folyamatos figyelést.
Apró mozdulatokkal szép lassan megfordulok. Ügyelve arra, véletlen se szabaduljak ki a kacsók öleléséből. Hála ennek, mire sikerül teljesen megfordulnom arcaink annyira közel kerültek egymáshoz, hogy orraink már össze is értek. Mélyen belenézek szemeibe a válaszom előtt.*
- Hmm nehéz kérdés. – gondolkodok kicsit a válaszon – Mivel a mosolyod nem igazán egy kézzel fogható dolog, ezért a válaszom azok az ékkövek, melyeket szemeid helyén viselsz.
* Kezeimmel én is átkarolom az elfet, majd óvatosan elkezdek oldalra dőlni. A négy rögzítő karnak köszönhetően Mitsuko is követi a mozdulatot. Hamarosan oldalra borulunk és egy apró mozdulattal máris a földön fekszek rajtam pedig vágyaim megtestesítője. Kezem hátán elindul felfele. Kicsit megállva élvezi a kék hajszálak érintését, majd egy apró mozdulattal újra összetereli ajkainkat, ha ez eddig nem történt volna meg.
Ajkak találkozása alatt, kezeim óvatosan haladnak fel és le Mitsuko fejétől egészen a combjáig. *
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-10, 8:25 pm

- Hmm nehéz kérdés. Mivel a mosolyod nem igazán egy kézzel fogható dolog, ezért a válaszom azok az ékkövek, melyeket szemeid helyén viselsz.
*Válaszolt, miután lassan megfordult, hogy szembe kerülhessünk, majd válasza után kezével átkarolt és elkezdett maga után húzni a föld felé. Miután átkarolt megcsókoltam, és úgy követtem a földig. Amikor elkezdte a kezét felfelé húzni a hátamon elhúztam ajkaimat az övéitől, hogy láthassam arcát. Szemeiben vágy és szenvedély tükröződött.*
-~Libido, libidis…
*Nem sokáig gyönyörködhettem szemeiben és arca férfias vonásaiban, de nem bántam meg, mert a tekintete helyett ajkai kényeztetését élvezhettem. Borzongás futott végig bennem, amint kezével elkezdett simogatni.*
~Vágy, szenvedély, libido, libidisz… úgy tűnik, minden egyes ősi szónak ereje van…
*Óvatosan egyik kezemmel leoldottam köpenyét ruhájáról.*
~Így már semmi veszélye nincs annak, ha itt fekszünk.
*Gondoltam,majd miután a köpenyével végeztem a mellkasán lévő kardtartójának pántja következett. Óvatosan kibujtattam először Gylnar fejét, mg levegő után kapkodtam, majd kibujtatva kezét is távolabb dobtam a fegyvert.*
- Ez szerintem csak útban lenne.
*Súgtam mosolyogva. Olyan érzésem volt, mintha a szavak rám is hatottak volna. Vágytam Gylnarra és szenvedélyes csókjaira, melyek nélkül már elképzelni sem tudtam a következő napjaimat. Forróság öntötte el egész testemet ismét, és ahol hozzá értem kényeztetőmhöz ott már lánggá fajult az érzés.*
- Ilyet én nem szoktam…
* Kezdtem mondani levegő után kapkodva, de apró csókokat loptam továbbra is.*
- … én eddigi életemben jó kislány voltam….. De nem bánom a változást…. Kifejezetten szeretem..
* Fejeztem be mondatomat mosolyogva, majd engedve Gylnar csábító ajkainak újra megcsókoltam őt, de ez a csók felül múlta az eddigieket vadságában.*
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-10, 11:49 pm

- Ez szerintem csak útban lenne.
- Szerintem is igazad lehet. – mosolyodtam el, majd tekintetemmel a vélhető földet érési pontja felé fordultam, mégse lenne jó, ha elhagynám.
* Mostanra már rég elfeledtem a célom, miért is érkeztem erre a szigetre. Már egy ideje közel sem tartottam olyan fontosnak. Majd ha itt az ideje foglalkozok vele újra, de mióta hatalmába kerített az az érzés, azóta gondolni se tudok másra, csak és kizárólag Mitsukora. Más már nem is számít, csak és kizárólag ő.
- Ilyet én nem szoktam… én eddigi életemben jó kislány voltam….. De nem bánom a változást…. Kifejezetten szeretem..
* Még mielőtt bármit is reagálhattam volna az előbb elhangzottakra, tett róla, hogy ezzel várnom kelljen. Olyan hévvel csókolt meg, ami még engem is meglepett. Na de engem se kell félteni. Megpróbáltam felvenni a ritmust. Már szinte el is feledtem, mit is akartam mondani, mire ajkaink újra eltávolodtak. Ekkor próbáltam valami reakciót adni a korábban hallottakra, de apró csókjaival szinte folyton félbeszakított.*
- Ebben … az esetben … nekem kellene … elrontanom … ezt a … jó kislányt? – mosolyodtam el újra.
* Alig, hogy befejeztem, újra megcsókol az előzőhöz hasonló intenzitással. Közben kezeim továbbra is serénykednek. Utat keresnek a ruha alá. Miközben ezzel próbálkozok egyszer csak felfigyelek valami különösre. Mikor Mitsuko lapockája környékén jár a kezem furcsa dolgot érzek. Kicsit abba is hagyom a próbálkozást és megpróbálom kitapogatni.*
~ Mintha heg lenne? Hogy nem vettem ezt észre eddig?
* Folytatom a heg környékének vizsgálatát. Egy másik heget is éreztem alig pár centire a előző alatt, azonban hogy ne legyen annyira feltűnő, nem csak ezt a területet simogatom, hanem el el tévednek kezeim onnan és a fejemben próbálom meg összerakni a kitapogatott mintát. Igen mintát, mert már az elején feltűnt, nem egy egyszerű hegekkel van dolgom. Túlságosan összetettek voltak ahhoz, hogy egyszerű hegek legyenek,
és túl szabályosak ahhoz, hogy több különböző sérülésből származzanak. Kíváncsiságomat bár próbáltam elfojtani, végül mégis előtört belőlem a kérdés.*
- Szépségem, ezeket hogyan sikerült összeszedned? – teszem fel a kérdést egy apró csók társaságával, bár sejtem valószínű nem örül neki túlságosan.
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-11, 12:36 am

- Ebben … az esetben … nekem kellene … elrontanom … ezt a … jó kislányt?
*Kérdezte tőlem Gylnar, s közben apó csókokat adtam neki.*
- Megpróbálhatod.
*Suttogtam gyorsan a fülébe majd ismételten megcsókoltam. Éreztem, ahogy egyik keze lefelé, mí másik keze felfelé csúszott a hátamon. Alsó kezével óvatosan benyúlt ruhám alá. Másik kezével a lapockám környékét simogatta. Nem kellett sok idő meg találta a hegeket. Amint ujjai hozzáértek izzani kezdett a heg és felszisszente alig halhatóan. Szerencsére ez még nem volt fájdalmas.*
~Lehet nem is vette észre
*Gondoltam, hisz kezével tovább siklott a heg felett, de a közelében maradt. De végül kicsit elhúzta a fejét.*
- Szépségem, ezeket hogyan sikerült összeszedned?

* Kérdezte majd újra megcsókolt. Kicsit feltápászkodtam, testemet kitámasztottam kezemmel Gylnar feje fölött.*
~Most mondjam el?
* Kérdeztem magamtól, majd egyik kezemmel hajamat előretűrve oldalra néztem majd megszólaltam.*
- Gyerekkoromban egy kék Sárkány megtámadta a családomat és átkot szórt rám.
*Lehunytam szememet. Újra lejátszódott a szemem előtt minden. Ahogy a Sárkány apám után kap és szinte szétmorzsolja karmai közt, majd engem vesz célba, de anyám átölel és az ő szívén át a Sárkány karma eléri a hátamat. A feltörő emlékek hatására meg borzongtam és mind két kezemet arcom elé raktam. Megpróbáltam elrejteni a könnyeimet.*
- Megölte anyámat és apámat is. A Hátamon a két jel annyit jelentenek, hogy ”halál” és ”átok”. Minden teliholdkor ” működésbe lépnek”.
*Próbáltam törölni könnyeimet, nem gondolni, hogy mik történtek, de a vér amit a ruhám is felszívott, és ami a bőrömre is rátapadt sajátszüleim vére volt, és mindig kisértettek.
Kezeimet elemelve megpróbáltam Gylnarra mosolyogni, de nem sok sikerrel.*
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-11, 1:35 am

* Nem tévedtem, mikor arról próbáltam meggyőzni magamat, ne tegyem fel a kérdést, de már feltettem és meg is lett a hatása. A szemem láttára változott meg az eddig mosolygó vidám elf szomorúvá és gondterheltté. *
~ Miért nem tudom befogni azt a nagy számat? Miért kellett megkérdeznem?
*Néhány rövid pillanattal az után, hogy abbahagytam az önostorozást Mitsuko megszólalt. Miközben hallgatom a történetét egyszer csak eszembe jut amit a tónál hallottam, mikor még a vízben fürdött.*
~ Egy sárkány átkozott el. Ha jól emlékeszem, akkor is ezt mondta. Hát erre gondolt akkor is.
* Idő közben én is feltápászkodok kicsit. Látom, amint lehunyja szemeit, és bár küzd ellene, de mégis megjelennek az első könnycseppek, melyeket kezeivel próbált eltüntetni. *
~ Miért kellett megkérdeznem? Miért? Miért?
* Mitsuko megpróbál rám mosolyogni, de bármennyire is próbálta, ennyi ismeret után is látszott rajta, nem igazi.
Felkászálódok a földről, majd szépen elindultam a kardom felé. Miután kezembe vettem visszaindultam Mitsukohoz. Leültem mellé, a kardot az ölembe tettem, kezemmel átkaroltam vállánál és kicsit magam felé húztam.*
- Borzalmas érzés lehetett. – másik kezemmel letörlöm könnyeit. - Bár nem tudhatom, milyen érzés így elveszíteni a családot, azonban már nekem se élnek a szüleim. Anyám a születésembe halt bele, és bár soha senkinek nem mondtam, mindig is felelősnek tartottam magam érte, főleg, mikor láttam apámon, mennyire sajnálja anyám elvesztését. Apámat meg három éve vesztettem el. Azóta járom a világot.
* A szabad kezemmel kihúzom a kardot. *
- Ez az egyetlen dolog, ami mindig rá emlékeztet. Az életemnél is többet ér számomra.
* Visszateszem a hüvelybe, majd Mitsuko kezébe adom és rámosolygok.*
- Most kezedben tartod az életem. Ha szeretnéd, előkerítem neked azt a sárkányt és végzek vele. Azt még nem tudom hogyan, de megcsinálom.
* Egy újabb mosoly keretében egy kis csókot adok ajkaira. Kezem az ő kezére helyezem.*
- És hidd el, nem szoktam csak úgy ígéreteket tenni.
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-11, 2:44 am

-Most kezedben tartod az életem. Ha szeretnéd, előkerítem neked azt a sárkányt és végzek vele. Azt még nem tudom hogyan, de megcsinálom. És hidd el, nem szoktam csak úgy ígéreteket tenni.
*Mondta majd megfogva kezemet megcsókolt. Aranyos volt tőle, hogy azt mondta segít. Kezemet felemeltem és arcára helyeztem.*
- Elhiszem, hogy nem szoktál csak úgy ígéreteket tenni... de 893 éve keresem, kutatom a sárkányt de se híre, se hamva, és csak az átkot hagyta rám... halott lenni minden teliholdnál és vérre szomjazni miután felébredtem...
* Lenéztem a most már az ölemben fekvő kardra, majd kezemmel érte nyúltam és arrébb raktam.*
. Köszönöm hogy kezemben tarthattam életedet... de felejtsük a múltat... mert a jelen szebb...
*Mondtam mosolyogva majd mind két kezemmel körbefontam Gylnar nyaka körül és óvatosan, hogy nehogy koppanjon a feje, hátra dőltem vele.*
- Azt hiszem szeretlek Gylnar Radek.
*Jelentettem ki Gylnar gesztenyebarna szemébe nézve, majd ismét csókot adtam neki. A csókba beleadtam összes érzelmemet vele kapcsoltan. Szerelem, vágy, szenvedély, forróság.
Egyik kezemet óvatosan kihúzom nyaka alól, majd szépen lassan végighúzom nyakán mellkasán és hasán, majd ott legfelső övét lassan szétkapcsolva és levéve Gylnarról ujjaimmal benyúltam felsőrésze alá. Őrjítő lassúsággal haladtam felfelé kockás hasán, néha meg is álltam. Nem volt szándékomban kivenni kezemet, így fel s le haladtam a felsőrész alatt simogatva, cirógatva Gylnar felsőtestét.*
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-11, 4:01 am

~ 893 éve? Mégis mennyi idős lehet? Az biztos, hogy kicsit idősebb nálam.
*Majd meghallom a mondat második felét is. Szóhoz se jutok a szavak hallatán. Ha meg tudtam volna tenni, most biztos, hogy a földön landolt volna az állam. Ilyet még soha életemben nem hallottam, sőt még csak képzelni se mertem.*
- Köszönöm hogy kezemben tarthattam életedet... de felejtsük a múltat... mert a jelen szebb...
* Visszamosolyogtam rá, de valószínű látszott még rajtam, még mindig az előbb elhangzottak hatása alatt állok. Viszont a következő mondata visszahozott a jelenbe.*
- Én is téged.
* Fejemben még mindig kavarogtak a gondolatok, így másra nem futotta. Csókja ébresztőlég hatott elmémre. A korábban hallottak kicsit elbizonytalanítottak, viszont most már tisztán látom ő nem más, mint egy áldozat. Egy igazán gyönyörű áldozat, aki rabul ejtette szívemet.
Miközben a kacsója ruhám alatt tevékenykedett, az én kezem utolsó könnycseppeket hessegeti el zafír szemei környékéről, majd hosszú füle végétől indulok el lefele egészen álla hegyéig. Majd a korábbi mozdulatot megismételve húzom magam felé, hogy újra megcsókolhassam. A csók alatt kezem elindul szép lassan lefelé, majd mikor már eléri a ruha szélét az alatt folytatja, meddig a ruha csak engedi. Másik kezemmel pedig a hátán halad körbe-körbe.
Hamarosan már nem elégedek meg annyival, amennyit a ruha engedi, így szépen fokozatosan elkezdem lefejteni róla a ruhadarabot, ezzel is növelve az elért felületet. Közben végig elmerülök zafírkék szemeiben.*
- Komolyan én vagyok az első? … Kicsit nehéz elhinni, egy ilyen csodálatos elf még nem talált magának senkit se. Most vagy csak ugratsz engem, vagy én vagyok a legszerencsésebb ember egész Lanurián. Na melyik igaz? – teszem fel a kérdést, de már az azt megelőző mondatnál is széles mosoly ül ki arcomra.
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime2011-03-11, 7:20 pm

*Meg állt egy pillanatra a szivem*
- Én is téged.
*Szívem őrületes sebességgel kezdte meg újra munkáját
Éreztem, ahogy a csókok közepette Gylnar keze végig kalandozott hátamon, majd ruhám alá is betévedt keze. Halkan felnyögtem, amikor a ruha alatt hozzá ért bőrömhöz. Kis idő elteltével elkezdte ruhámat is lefejteni rólam, bár ez nem teljesen sikerült zöld öv szerűségem miatt. Hosszú idő után, bár nagy nehezemre esett, elhúztam ajkaimat, hogy levegőt vehessek.*
- Komolyan én vagyok az első? … Kicsit nehéz elhinni, egy ilyen csodálatos elf még nem talált magának senkit se. Most vagy csak ugratsz engem, vagy én vagyok a legszerencsésebb ember egész Lanurián. Na melyik igaz?
* Elmosolyodtam kérdésén, majd egyik kezemet arcára tettem.*
- Hát nem is tudom, mit mondjak… Ez van… Nem szoktam férfiakkal találkozni, főképp nem úszás közben. Főképp nem szoktam velük így „hancúrozni”.
Érezd magad szerencsésnek.
*Mondtam mosolyogva, aztán apró csókokat nyomtam Gylnar ajkaira, majd szépen lassan végig csókoltam álla vonalát, nyakát, majd újra megszólaltam.*
- Nincs még egy elf, aki emberrel ily módon ”összebarátkozott” volna, és kék elfet pedig soha nem fogsz találni a világban. Úgyhogy nagy szerencséd van…
*Mg beszéltem kezem továbbra is Gylnar pólója alatt kalandozott. Én se bírtam tovább féken tartani vágyaimat, felsőrésze végét ujjaimmal megragadtam és elkezdtem felfelé húzni.
Annyira izgatott voltam, hogy biztos voltam abban, hogy szívem vad verését Gylnar is hallja, hisz éreztem, hogy majd kitör a helyéről.
Ahogy megszabadítottam Gylnart felsőrészétől szemet kápráztató látványban volt részem. Bár volt egy- két apróbb heg mellkasán és hasán, de a holdfényben így is csodálatos látványt nyújtott. Kidolgozott felsőtestén árnyékot vetett a hold.*
- Biztos megdolgoztál érte… nem?
*Kérdeztem tőle, s közben mutatóujjamat végig húztam ajkain, állán, nyakán majd kulcscsontjától a hasfalán keresztül a nadrágja övéig.*
- Nah meddig jussunk el?
*Kérdeztem tőle ismét, közel hajolva ajkaihoz. Úgy tettem, mintha meg akarnám csókolni, de mikor ő is elkezdett felém hajolni, hogy félúton találkozhassanak ajkaink elmosolyodta, s csók helyett csak megnyaltam nyelvemmel ajkai szélét.*
- Csak nem akartál valamit?
*Szólaltam meg, majd megcsókoltam. Nyelvemmel szinte kényszerítettem ajkait azonnali válaszra. Szenvedélyes csók követte ezt a kis akciót.*
~Mint a macska az egérrel.
* Gondoltam majd teljesen Gylnarhoz simulva csókoltam őt tovább, míg kezeimmel markolásztam hátát.*


//ui nem karmollak...//

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eronia - A fehér sárkányok szigete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Eronia - A fehér sárkányok szigete
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Enion városa -Sárkányok uradalma
» Orod Opelë, a fehér elfek városa
» Sárkányok népe
» A Sárkányok-völgye: A kapun túl
» Sárkányok-völgye : A Kapu két oldala

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Lanuria peremvidéke és azon túl :: Sárkány-hegység :: Sárkányok völgye-
Ugrás: