LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Eronia - A fehér sárkányok szigete

Go down 
+4
Mitsuko Midnight
Gylnar Radek
Arielle
Mesélő
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-12, 10:35 am

* Mitsuko szavai hallatán mosolyom egyre szélesebb és szélesebb lett.*
- Tisztában vagyok a szerencsémmel. Hálát is adok érte az isteneknek!
* Közben érzem meleg kezei apró mozdulatait ruhám alatt.*
~ Remélem, még nem akarja abba hagyni.
* Úgy néz ki ő is így gondolja, sőt hamarosan már a ruhámat is elkezdi felfele húzni.*
- Volt vele egy kis munka, de úgy érzem megérte.
* Még szinte be se fejeztem a mondatot, mikor ujját ajkamra helyezte. Ujja lassan elkezdett lefele vándorolni, egészen a nadrágövemig.
~ Ni csak, olvas a gondolataimban.
- Na meddig jussunk el?
- Meddig szeretnél eljutni? – tettem fel én is a kérdésem.
- Semminek se leszek akadályozója. – folytattam gonosz mosollyal, valószínű ez is elég volt válasz helyett.
* Válaszom után közelebb hajol hozzám.*
~ Egy újabb csókra vágysz? Szívesen adok még párat.
* Azonban meglepetés fogadott, mikor én is elkezdtem felé hajolni. Csók helyett egy nyalás lett a jutalmam. *
~ A kis piszok. Ha így hát így! – gondolom mosolyogva. Nagyon tetszett ez a húzása.
* A következő feltett kérdésére időt se hagyott válaszolni, máris érkezett a valódi csók. Ezúttal rajtam volt a sor, hogy játszadozzak kicsit. Elhatároztam ez alkalommal passzívan állok a dologhoz. Azonban ő nem így gondolta. Nyelvét bevetve kényszerített válaszreakcióra, s mikor éreztem a csókját átjáró érzelmeket, már nekem se volt kedvem folytatni ezt a passzív felállást, inkább én is beleadtam minden iránta érzett érzelmemet.
Kezeim bőszen serénykednek és élvezik a hófehér elf bőr tapintását. Azonban rövidesen az elérhető részek már nem voltak elegendők. Így egy újabb csók közepette elkezdem Mitsukot megszabadítani ruhadarabjaitól.
Mikor végre sikerült kihámozni az elf szépséget a ruhai fogságából, egy olyan látvány tárul elém melyet még álmaimban se képzeltem. Fehér bőréről csak úgy tükröződnek vissza a holdsugarak és ezzel még jobban kiemelik testének minden apró részletét. A korábban látott ruhákban is gyönyörű elf jelen helyzetben az álomszép fogalmát is messze felülmúlja.
Kicsit el is vesztem az időérzékemet, teljesen belemerülök kecses alakjának nézésébe. Csak akkor rázódok vissza a valóságba, mikor ő újra hozzám simul és egy újabb csókot ad nekem. Közben egyik kezemmel magamhoz szorítom, és egy óvatos fordulással helyet cserélek vele.
A földre fektetett elf ajkait újra munkába fogatom saját ajkaimmal, ebbe a csókba már az új érzések is belekerülnek. Mikor ez véget ér, apró csókokkal kezdek lefele haladni, egy fontos pontot se hagyok ki.*

//ha Mitsi is egyetért, akkor a többit az olvasó(k) képzeletére bízom//

//sry Mitsi, hogy eltűntem az este, de elszállt a netem :S//
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-12, 6:55 pm

*A következő csók közepett éreztem, ahogy szépen lassan kioldja övemet és leveszi rólam a maradék ruhámat is. Ahogy végzett a ruha eltávolításával kicsit eltávolodtam tőle, hogy belenézhessek szemébe, majd éreztem, ahogy szemével végigmér. Elpirultam, belegondolva abba, ahogy végignéz. Kis idő multán újra hozzásimultam és megcsókoltam. Gylnar egyik kezével magához szorított és átfordult velem, így én kerültem alulra. Jó volt érezni, ahogy ő is érzéssel csókol. Amint ezt a csókot abbahagyta, máris vártam a következőt, de helyette mást kaptam. Apró csókokkal elkezdett lefelé haladni ajkaimtól. Őrjítő borzongás futott végig rajtam… így volt ez az éj további részében is, melyet két szóval tudtam csak leírni. ”Libido, libidis.”


//Csatlakozom Gylnar Radekhez. A többit és is az olvasó(k) képzeletére bízom What a Face tongue Wink //


*Reggel a nap fénye melegítette bőrömet. Éreztem, hogy fekszik valaki mellettem.*
~Gylnar…
*Fejem mellkasán nyugodott, így hallhattam nyugodt, egyenletes szívdobogását. Egyik lábam az ő lábán helyezkedett melyet most lassan felhúztam derekáig.*
~Biztos alszik..
*Gondoltam, majd kezemmel még szorosabban öleltem át. Éreztem egy kis fájdalmat, de nem bántam, az a kis fájdalom biztosított arról, hogy a tegnap éjszaka bármennyire is volt álomba illő, nem volt az, hanem igen is nagyon valóság volt. Csókot nyomtam Gylnar mellkasára, majd kezemet innen felfelé húztam keresve ajkait. Amint megtaláltam csukott szemmel odahúztam magam és csókot nyomtam ajkaira. Nem akarózva, de lassan kinyitottam a szememet. A nap tényleg sütött, s bár hideg volt nem fáztam, ezt elősegíttette az is, hogy Gylnar egyik keze hátamon volt, és köpenye félig betakart minket. Ruhám közelben feküdt a földön, Gylna ruhái alatt. Nem volt kedvem felállni Gylnar mellől, pedig nem fekhetek karjai közt örökre, bármennyire is szeretném. Mutató ujjam hegyével elkezdtem Gylnar szíve fölött végtelen jeleket rajzolni. Újra csókot akartam adni neki mikor észrevettem, hogy ébren van.*
- Csak nem felébredtél Gylnar?
*Kérdeztem, majd csókot nyomtam ajkaira.*
- Nagyon köszönöm az éjszakát… máskor is megismételhetnénk…
* Mondtam sokat sejtető mosollyal, majd kezemet végighúztam Gylnar hasfalán, mellkasán, majd hajába túrtam és ismét csókot adtam neki, majd szorosabban öleltem.*


//smi Gyl... én meg elaludtam laptoppal a kezemben.... ugyh fifti-fifti//


A hozzászólást Mitsuko Midnight összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-03-12, 10:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-12, 9:03 pm

*Felvirrad az új nap reggelje. Bárcsak ne tette volna még. Nem tudom, minek köszönhetem az ébresztést. Lehet Mitsuko csókjának vagy érintésének, esetleg a felkelő nap fényének. Egy biztos, nem a kipihentségnek. Szemem lomha mozdulattal próbálom kinyitni, de amint szemembe kerülnek az első napsugarak azonnal vissza is csukom. Közben egyre jobban kezdem érezni és élvezni Mitsuko rajzolását mellkasomon.*
- Csak nem felébredtél Gylnar?
- Úgy is lehet mondani. – válaszoltam, még mindig csukott szemekkel. Legszívesebben egy hatalmasat ásítottam volna, de ezt most kihagytam.
* Testemmel éreztem nagyjából merre találhatom meg Mitsukot, azonban mivel szemem még mindig nem akartam kinyitni, így kezeimmel kerestem meg a pontos helyzetét. Mikor sikeresen elvégeztem ezt a roppant nehéz feladatot, bőrét kezdtem simogatni. Nagyszerű érzés volt újra érezni selymes bőrének tapintását és ezzel is tudatosítottam magamban az este történtek tényleg megtörténtek és nem csak álom volt. Azonban fel kellett figyelnem torkomban megjelenő enyhén kaparó érzésre. De nem hagytam, hogy elrontsa az örömöm, ami annak volt köszönhető, hogy mégse álmodtam. Végre kinyitottam a szemem. Nem tudom, miért vártam vele eddig, lehet nem akartam elhinni az egészet és attól féltem, ha kinyitnám, eltűnne minden.*
- Nagyon köszönöm az éjszakát… máskor is megismételhetnénk…
- Teljes mértékig egyetértek! – mosolyogtam vissza.
* Továbbra is arcát figyelem, miközben ő kezét végighúzza testemen, majd újra megcsókol. Azonban ez a csók már nem lett teljesen olyan, mint este. Egy oda nem illő inger kezdet elhatalmasodni rajtam. Ennek köszönhetően, bár nem szívesen tettem, de el kellett tolnom magamtól, ami látszott nem nyeri el túlságosan Mitsuko tetszését. Még fejemet is elfordítom tőle.
Hamarosan ő is megtudja miért tettem ezt az egészet.
Két nagy tüsszentésben meg is adom a választ tettemre.*
- Viszont a következő alkalommal egy kicsit melegebb helyett válasszunk, ha lehetséges. – mosolyodtam el, miközben visszafordulok felé. – Úgy tűnik sikerült kicsit megfáznom az este. – szipogok kicsit.
~ Hogy ennek is pont most kell megtörténnie.
* Óvatos mozdulatokkal elhagyom az elf kellemes ölelését és a ruháim felé indulok. Az egyik zsebből egy kis ruhafoszlányt veszek elő, majd orromhoz helyezem. Elfordulva Mitsukotol, megteszem, amit a természet kíván.
A vízpart felé veszem az irányt és egy gyors arcmosást követően, a ruhadarabot is kitisztítom.
A ruhadarabot kirakom az egyik közelben található bokor ágára száradni. Ezt követően végre újra visszatérhetek gyönyörűséges elfem ölelésébe.*
- Sajnálom az előbbieket, de hát a természet ….
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-12, 9:57 pm

*Egyszer csak Gylnar elfordult, majd egy hatalmas tüsszentést hallatott. Felkacagtam.*
- Viszont a következő alkalommal egy kicsit melegebb helyett válasszunk, ha lehetséges. Úgy tűnik sikerült kicsit megfáznom az este.
*Mondja Gylnar, s közben felém fordul és szipog egy kicsit.*
- Megígérem, a következő alkalom forróbb lesz, melegebb helyen.
*Mosolyodtam el, majd adtam neki egy csókot. Vártam, aztán elengedtem, hogy elmehessen elvégezni az ilyenkor szükséges dolgokat. Most is megcsodálhattam teste kidolgozottságát. A nap sugarai szebben játszottak bőrén, mint a hold, de a holdat és a napot nem lehetett összehasonlítani. Felültem, majd mellkasom elé felhúztam Gylnar köpenyét és úgy csodáltam a lanuriai éfrfi isteneket is megszégyenítő férfit, akivel eltölthettem már egy mámorító éjszakát. *
- Sajnálom az előbbieket, de hát a természet ….
* Mondta miután visszatért és leült mellém. Még helyet sem foglalt, én már nyújtottam kezem, hogy átölelhessem, de amint földet ért ő is átölelt. Jó szorosan hozzásimultam, majd meg is csókoltam.*
- Én segíthetek valamennyire rajtad…
*Kezdtem bele mondandómat, majd még mindig magam előtt tartva Gylnar köpenyét elindultam szütyőm felé, mely ott volt, ahol előző este hagytam a többi ruhadarabbal eredetileg. Leguggoltam szütyőmhöz, majd egyik kezemmel elkezdtem benne kotorászni.*
~Itt lesz az valahol…
*Gondoltam, majd megtaláltam egy üveget.*
~Ez nem az… de erre is szükségem lehet…
*Gondoltam, majd fogammal kihúztam a dugót az üvegcséből és felhajtottam vörös színű tartalmát. Visszazárva az üvegcsét, visszatettem a szütyőbe, majd tovább kotorásztam, míg kezembe nem akadt egy zöld folyadékkal megtöltött üvegcse.*
- Megvan
*Mondtam, majd felálltam és visszaindultam Gylnarhoz. Már majdnem odaértem, mikor ráléptem a magam előtt tartott köpeny sarkára és Gylnarra estem.*
- Úgy látszik….
*Kezdtem mondatomat nevetve*
- … beléd estem… annyira, hogy már rád esek.
*Mire befejeztem a mondatomat már Gylnar ölében ültem összegömbölyödve. Felemeltem zöld folyadékkal megtöltött üvegcsémet és megmozgattam.*
- Ez most neked pontosan jó lesz, feljavítja az egészséget, legyen az bármi, ami rontotta.
*Mondtam, aztán fogammal kihúzva ezt a dugót is Gylnar szája elé tartottam.*
- Megbízhatsz bennem… nem méreg. Nem vagyok én feketeözvegy… Édesanyám gyógyító volt, úgyhogy mindent tudok a gyógyításról.


A hozzászólást Mitsuko Midnight összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-11-02, 1:46 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-12, 11:00 pm

* Egy hosszú ölelést követően Mitsuko elindul. Köpenyemet magával viszi. Azonban csak maga elé fogja, így nekem lehetőségem nyílik hátulról figyelni formás vonalait, miközben szütyője felé tart.
Megfordul a fejemben, lehet nem ártana összeszedni a ruháimat és felöltözni végre, de akkor nem élvezhetném a szemem elé táruló látványt. Így inkább maradok a hátsómon.
Végig figyelem Mitsukot, miközben holmija között keres valamit. Bár azt nem mondom, hogy végig az kötötte le a figyelmem, ahogy keres. Viszont meglepődve nézem, amint egy vörös folyadékot húz meg.*
~ Az meg mi lehetett?
*Hamarosan elindul visszafele egy üveggel, amiben valami zöld folyadék lötyögött.*
~ Na ne! Ez meg mi? Remélem ezt nem nekem hozza.
* Szerencsére, még mindig jobban lekötött az elf figyelése, így mikor rálépett a köpenyre és elkezdett felém esni, sikeresen tompítottam a találkozást. Elmosolyodok a hallottakon.*
- Ha lehet, akkor maradjunk csak a belém esésnél.
- Ez most neked pontosan jó lesz, feljavítja az egészséget, legyen az bármi, ami rontotta.
* Szám elé tartotta a zöld folyadékot.*
- Ezt most meg kellene innom? Ezt a zöld löttyöt?
- Megbízhatsz bennem… nem méreg. Nem vagyok én feketeözvegy… Édesanyám gyógyító volt, úgyhogy mindent tudok a gyógyításról.
* Óvatosan beleszagolok az üvegbe, majd egyből elhúzom a fejem és egy szép grimasz jelenik meg arcomon.*
- Borzalmas szaga van! Én ezt nem fogom meginni!
* Mitsuko tekintetébe nézek és látom benne az elkeseredettséget. Szinte hallom is a hangját.*
~ Miért nem bízol bennem?
* Végül csak erőt veszek magamon, meghúzom az üveget. Próbálom olyan gyorsan a nyelőcsövembe irányítani a löttyöt, amilyen gyorsan csak tudom, de az ízét sajnálatomra még így is sikerül éreznem. Végül egy újabb grimasz társaságában visszaadom neki az üveget.*
- Remélem olyan hatásos, mint amilyen rossz az íze.
* Amint kimondtam, arra leszek figyelmes, hogy a torkomban érzett kaparás kezd elmúlni. *
- Már érzem is a hatását! – jegyeztem meg mosolyogva. – Igazán nagyszerű orvosság, azonban az ízén még van mit javítani.
* Köszönetkép egy csókot adok ajkaira.*
- Azt hiszem itt lenne az ideje újra felvenni szanaszét hagyott ruháinkat.
* Ha Mitsuko is egyetért velem, akkor egy csókot követően felsegítem, majd én is felállok és elindulok összeszedni a földön heverő ruháimat.
Rövid átvizsgálás és ”porolás” után magamra is öltöm azokat, majd végül Mitsukotól elkérem a köpenyemet, így rövid időn belül az is a jól megszokott helyére kerül.*
- Most jut eszembe, mi volt az a vörös folyadék, amit megittál, mielőtt elhoztad azt a zöld csodaszert?
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-12, 11:27 pm

- Borzalmas szaga van! Én ezt nem fogom meginni!
*Kijelentésére mélyen a szemébe néztem.*
~Mért nem bízol bennem?
*Végül mégiscsak felhajtotta az üveg tartalmát egy nagy fintor mellett. Megjegyzésére csak elmosolyodom.*
- Már érzem is a hatását! Igazán nagyszerű orvosság, azonban az ízén még van mit javítani.
- Az íze másodlagos, de legközelebb szem előtt tartom…
*Válaszoltam a csók után, majd megfogadva tanácsát, miután felsegített egy csók keretében, én is elindultam öltözködni. Először felvettem a már megszáradt selyemruhámat, majd odasétálva a földön heverő ruhámhoz, abba is belebújtam. Éppen zöld övemet kötöttem fel, így rögzítve biztosabban ruhámat, mikor Gylnar odajött hozzám elkérni köpenyét, melyet oda is nyújtottam neki fél kézzel.*
- Most jut eszembe, mi volt az a vörös folyadék, amit megittál, mielőtt elhoztad azt a zöld csodaszert?
*Szorosabbra húztam övemet, majd közelebb mentem Gylnarhoz és megcsókoltam.*
- Tudod… vannak olyanok, akiknek jöttét néha jobb megelőzni…
*Rámosolygok Gylnarra, majd ismételten megcsókolom.*
- Mint például egy feketehajú, barnaszemű, hegyes fülű pöttömnek.
*Mondtam, majd lehajoltam a még földön maradt szütyőmhöz, melyet felemeltem és oldalamra kötöttem.*
~Már csak a tőröm hiányzik…. Hol hagytam
*Gondoltam, s közben körbenéztem.*
- Áh… ott van.
*Mondtam, majd odasétáltam a bokorhoz, ahol selyemruhám száradt és a bokor alól fölemeltem tőrömet tartójával együtt és felcsatoltam jobb combomra.*
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-13, 1:07 pm

-Tudod… vannak olyanok, akiknek jöttét néha jobb megelőzni…
~ Ezzel mit akar mondani?
* Bár próbálom leplezni, de arcomon mégis csak látszódik a tanácstalanság.*
- Mint például egy feketehajú, barnaszemű, hegyes fülű pöttömnek.
~ Feketehajú, barnaszemű, hegyes fülű pöttömnek. – ismételem meg a hallottakat - Ja, hogy úgy! – világosodik meg előttem minden egy jóízű nevetés társaságában.
- Igaz a feketehajú, barnaszemű, hegyes fülű pöttömnek még nincs itt az ideje. - válaszolom vigyorogva.
~ Még semmi kedvem gyerekkel bajlódni! Élvezni akarom az életet!
* Végül, de nem utolsó sorban elindulok kardomért is. Útközben megnézem a ruhadarabot, melyet nem olyan rég raktam a bokorra. Még mindig elég vizes volt, ezért még ott hagytam száradni.
A jól megszokott mozdulatokkal rögzítem kardomat helyére. Mire ezzel végeztem Mitsuko is elkészült. Látván ezt odasétáltam hozzá. *
- Még nem is kérdeztem, mi hozott téged Eronia szigetére, bár sejtem, hogy a sárkányod. Ha ez így van, engedd meg, hogy segítsek neked. Igaz, nem tudok túl sokat a sárkányokról, de pont azért vagyok itt, hogy ezen változtassak. És ki tudja, lehet, a végén szerencsét hozok. – az utolsó mondatot már széles mosollyal mondom, majd kis szünet után folytatom – Ha viszont nem akarod, hogy veled tartsak, kérlek, árulj el mindent, amit csak tudsz róluk.
* Hamarosan meg is kapom a válaszomat, amit egy csók keretében tudomásul is veszek.
Már csak egy dolog van hátra, amit indulásig el kell még intéznem. Ez nem más, mint a ruhadarabbal kell kezdenem valamit. Újra odasétálok a ruhadarabhoz. Habár tudom, ugyanaz az eredmény fog várni, mint néhány perccel ezelőtt, mégis kicsit bosszankodok azon, hogy nem száradt meg. Ekkor jut eszembe egy lehetőség. Egy gonosz mosolyt elengedek, szerencsére Mitsukonak háttal állok ekkor, így ő ezt nem láthatta.*
~ Miért is ne próbáljam meg.
* Erősítem meg magam ebben az elgondolásban. Mitsuko felé fordulok.*
- A fenébe! Ez még mindig nem száradt meg! – adom ki magamból a korábbi érzésem – Nem tudnál ezen segíteni?
* Teszem fel a kérdésem egy szolid mosoly társaságában.*
~ Tisztában vagyok azzal, hogy a mágiát nem ilyen apróságokra kell pazarolni, de akkor is jobb lenne szárazon elrakni ezt az vackot.
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-13, 3:28 pm

- Igaz a feketehajú, barnaszemű, hegyes fülű pöttömnek még nincs itt az ideje.
*Válaszolta vigyorogva, majd elindult kardja, felé melyet oldalára csatolt, s elindult vissza felém.*
- Még nem is kérdeztem, mi hozott téged Eronia szigetére, bár sejtem, hogy a sárkányod. Ha ez így van, engedd meg, hogy segítsek neked. Igaz, nem tudok túl sokat a sárkányokról, de pont azért vagyok itt, hogy ezen változtassak. És ki tudja, lehet, a végén szerencsét hozok. Ha viszont nem akarod, hogy veled tartsak, kérlek, árulj el mindent, amit csak tudsz róluk.
*Mondta, s mondandójának végére érve már széles mosoly ült ki az arcára.
Nem, tudtam mit válaszoljak, hisz én magam sem tudtam, hogy miért is jöttem Eronia szigetére. Közelebb lépve Gylnahoz, kezemmel megérintettem arcát.*
- Azért jöttem Eronia szigetére, hogy nyomot keressek. Már több száz éve nem láttam azt a sárkányt, és jó lenne tudni, merre találom. És megtalálni nehéz, hisz kék színű, de rajta kívül van még több száz kék Sárkány. Amikor végzett családommal, nem hagyott maga után semmit… Csak vért meg a jelt a hátamon. Ha gondolod segíthetsz kutakodni utána, így talán te is megtudsz többet a sárkányokról.
*Mondtam, majd megcsókoltam Gylnart, aki ezt követően elment a bokorhoz, megnézni, hogy nem száradt e már meg a ruhadarab, amelyet előzőleg kimosott. Kis idő multán felém fordul.*
- A fenébe! Ez még mindig nem száradt meg! Nem tudnál ezen segíteni?
*Kérdezte tőlem. Odasétáltam hozzá, majd kezembe vettem a ruhadarabot.*
- De azt a kis varázslatot nem adom csak úgy… meg kell érte dolgozni. Előbb vagy utóbb, de mindenképp.
*Kacsintotta Gylnarra, majd egyik kezemmel átkaroltam nyakát és magamhoz húzva megcsókoltam. Egy szusszanásnyi levegővétel közepette elsuttogtam az ”evaporo” varázsszót, melynek következtében a másik kezemben lévő ruhadarab elkezdett felmelegedni és így elpárolgott belőle a víz.
Amint teljesen száraz lett a ruhadarab, az azt tartó kezemmel is átkarolta Gylnar nyakát és úgy csókoltam tovább.*
- Kész is Gylnar.
*Mondtam miközben szeme előtt meglebegtettem a ruhadarabot.*
- Van még valamire szükséed?
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-13, 4:55 pm

- De azt a kis varázslatot nem adom csak úgy… meg kell érte dolgozni. Előbb vagy utóbb, de mindenképp. – kacsintott rám.
~ Már megint mit forgatsz a fejedben az én kis elfecském?
* Már húzott is maga felé és kétszer megcsókolt.*
- Kész is Gylnar.
*Elvettem a ruhadarabot és a helyére tettem.*
- Ezt a fizetési mód igencsak kedvemre való. Van még bőven tartalék, ha esetleg emelni szeretnéd az árat. – válaszoltam mosolyogva. – Íme a borravaló. – ez alkalommal én húzom magamhoz és csókolom meg.
- Kösz, így már elkészültem. Indulhatunk?
* A válasz után útra kelünk. Út közben próbálom gyarapítani ismeretemet és szinte folyamatosan kérdezem Mitsukot, azonban nem túl hangosan, hiszen nem akarjuk felkelteni az esetlegesen közelben tartózkodó sárkányok figyelmét.*
- Ha már több mint nyolcszáz éve keresed a sárkány nyomát, akkor biztos bejártad szinte egész Lanuriát, sőt talán nem is egyszer. – kattognak a fogaskerekek - Milyen volt régen ez az ország? … Miben változott meg? … Mely részei változtak meg a legjobban? – teszem fel az újabb kérdést szinte azonnal, amint megválaszolja az előzőt.
* A keresés közben felmászunk egy dombra, hátha onnan már látunk valamit.
Az eredmény kiábrándító. Még mindig se híre, se hamva a sárkányoknak.*
- Te se látsz sárkányra utaló jelet?
* Teszem fel a kérdést. Bár sejtem ő se lát sokkal több jelet sárkányokra, mint én, de még gyerekkoromban hallott történetekből emlékeztem arra, miszerint az elfek látása sokkal jobb az emberekénél.*
~ Ez alatt az egy nap alatt, amit ezen a szigeten töltöttem, egyetlen egy sárkányt sikerült csak látnom. Azt az egyet, amit Mitsuko zárt ujjai közé még tegnap este. Azonban igencsak hálás lehetek, annak a kis sárkánynak. Nélküle valószínű nem ismerkedtem volna meg Mitsukoval.
* Miközben ezen gondolkodok, elindulunk lefele a dombról. Egészen meredek volt lefele. Mitsuko megy elöl én meg követem őt.
Amint gondolatim az elfre és az ő megismerésére terelődnek, reflexszerűen az előttem haladót kezdtem figyelni, amint óvatosan, mégis kecses mozdulatokkal halad lefele a leejtőn.
Meg is lett az eredménye. Lábam alól kicsúszik a fagyott talaj, én meg azzal a lendülettel kezdek lefele szánkázni.*
- Vigyáázzz!!
* Kiáltom el magam, de már késő volt. Lábammal már el is viszem az ő lábait, ő meg az ölemben landol. Így tesszük meg az utolsó néhány tíz métert lefele. Szerencsénkre egy fa se akarta utunkat állni a csúszás közben.*
- Bocsi! Bocsi! – mondogatom, miközben lefele csúszunk.
* Végül leérünk a leejtő aljára és elfogy a lendületünk.*
- Még egyszer elnézést kérek! Legközelebb jobban figyelek!
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-13, 5:53 pm

*Miután megkaptam tőle a borravalót, válaszoltam kérdésére és elindultunk. Út közben úgy láttam nagyon izgatott volt, hisz egymás után tette fel a kérdéseket.*
- Ha már több mint nyolcszáz éve keresed a sárkány nyomát, akkor biztos bejártad szinte egész Lanuriát, sőt talán nem is egyszer. Milyen volt régen az ország?
- Hasonló a mostanihoz, de nem volt ennyire fejlett a kereskedelem.
- Miben változott meg? …
- Mint említettem, a kereskedelem, gyógyászat, harcstílus és természetesen a fegyverek terén is volt változás az országban. Egyes részei az országnak, meg szinte teljesen kihalt.
- Mely részei változtak meg a legjobban?
- Valian, Olassie, Tarsis, ezek azt hiszem…
*Válaszoltam a kérdésekre kicsit bizonytalanul. Mire válaszoltam utolsó kérdésére éppen felértünk a egy domb tetejére. Körbenéztem. Nem láttam mást, csak hófedtetájat és a nagy tót. Igaz, hogy távolban a hegyvonulatok igen gyanúsak voltak.*
~”Testük monumentális hegyvonulatként rajzolódik ki a messzi horizonton, s csak akkor ébredsz rá, hogy az bizony nem kőszikla, amikor a monstrum megmozdul, s a hegy odébb költözik.”
*Jutott eszembe egy figyelmeztetés, melyet még réges rég hallottam egy öregembertől, aki Lanuria tájairól és városairól mesélt hosszú- hoszzú órákat.*
- Te se látsz sárkányra utaló jelet?
- Nem, én sem.
*Hazudtam nemes egyszerűséggel. Mégse mondhattam neki azt, hogy lehet, hogy most is épp egy sárkányon álltunk. Hallottam néha apróbb lüktetéseket, de csak reménykedni tudtam benne, hogy az nem egy alvó Sárkány szívének verése.
Elindultam a leejtőn lefelé, óvatosan csendben lépkedve, odafigyelve, nehogy úgy lépjek, hogy az alattunk lévő sárkányt felébresszem. Gylnar követett. Egyszer csak csúszás hangját hallom, majd Gylnar figyelmeztető szavát mellyel már elkésett, hisz nem volt tőlem messze, így hamar elért hozzám, és levett a lábamról.*
- Bocsi! Bocsi!
* Hallom fülem mellől Gylnar bocsánatkérő szavait. Csúszás közben, nem aggódtam amiatt, hogy valami bajunk lesz, annál inkább azon, hogy felébresztünk valakit.*
- Még egyszer elnézést kérek! Legközelebb jobban figyelek!
* Mondta Gylnar a lejtő végén, amikor megálltunk. A mondat végére olyan lendülettel fogtam be kezemmel száját, hogy hátradőlt, egyenesen bele a hóba. Én is követtem őt. Szorosan hozzá simultam, de száját továbbra se engedtem el. Hallgatóztam.*
- Gylnar! Pszt…
* Suttogtam mélyen belenézve Gylnar szemébe, majd újra a domb felé néztem. Halk morajlást hallottam.*
~Ennek nem lesz jó vége…
*Gondoltam, majd a levegőt visszafojtva vártam, hogy mi fog történni.
Nem kellett sokat várnom. Megint morajlást hallotta, aztán a fehér Sárkány, melyet dombnak néztünk, megmozdult. Először csak fejét emelte fel, mely szerencsénkre nem a mi irányunkban volt, majd egész testét felemelve egy kicsit a földtől arrébb ment néhány métert és visszafeküdt a földre. Előző helyén csak négy mancs nyom, és egy nagy hó nélküli hely maradt.
Legördültem Gylnarról mellé, majd kezemet is elvettem szájáról. Fellélegeztem.*
- Ezt megúsztuk.
*Mondtam, majd lehunytam szemeimet és nagy levegővétellel próbáltam meg szívverésemet lelassítani.*
- Tádá… ez egy fehér Sárkány volt. Békés állat. Legtöbbször ne veszed észre, ugyanis előszeretettel alszik beleolvadva környezetébe. Egy dolog van amit nem bír. Ha valaki megzavarja álmát.
*Mondtam halkan, még mindig csukott szemmel elterülve a hóban.*
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-13, 8:18 pm

* Még szinte be se fejeztem a mondatomat, mikor már a számra tapasztja kezét. Olyan lendülettel, hogy hátradőlök.*
~ Ezt most miért? Tudom nem a legkellemesebb módja a közlekedésnek, de ha így alakult. Vagy valami rosszat mondtam?
- Gylnar! Pszt…
* Nem kell kétszer mondania. Egyébként se tudtam volna megszólalni.
Szememet vadul forgatva próbáltam meg kitalálni, mégis mi történhet körülöttünk. Azonban semmit se láttam. Egy darabig. Utána jött csak a meglepetés, mikor megmozdult a domb, vagyis amit annak hittem. Nem is tudtam hirtelen hova tenni.
Néhány méter megtétele után a monstrum újra letette magát. Miután Mitsuko legördül rólam és egy nagyot fúj, megnyugodok kicsit. Viszont kíváncsi vagyok mégis mi volt ez az előbb, de még nincs itt az ideje a kérdéseknek. Azonban hamarosan halk választ kaptam fel nem tett kérdésemre.*
- Tádá… ez egy fehér Sárkány volt. Békés állat. Legtöbbször nem veszed észre, ugyanis előszeretettel alszik beleolvadva környezetébe. Egy dolog van amit nem bír. Ha valaki megzavarja álmát.
* A megdöbbenéstől egy rövid ideig meg se bírok szólalni. Végül Mitsuko fülébe súgom.*
- Ez sárkány? De hát ez hatalmas! Mekkorára nőhetnek meg ezek a bestiák?
~ Elég változatosak ezek a sárkányok! A tegnapi „vakarcs” még elfért Mitsuko tenyerében, most meg mi fértünk volna el ennek a tenyerében. Ezt már nevezem változatosságnak!
Kezdenek egyre jobban érdekelni ezek a sárkányok!

* Már legalább negyed órája fekszünk a hóban, mikor úgy érezzük, talán elhagyhatjuk a helyet anélkül, hogy felkeltenénk a figyelmét a sárkánynak. A tőlünk telő leghalkabban elhagyjuk a helyszínt.
Mikor úgy érzem, már elég messze vagyunk, megfogom Mitsuko kezét és megállok. Mikor ő is megáll, és felém kezd fordulni egy gyengéd, de mégis hírtelen mozdulattal magam felém húzom, majd a felém közeledő elfet elkapom másik kezemmel és azzal a lendülettel egy csókot nyomok ajkaira.*
- Még meg se köszöntem az előbbit. Az hiszem, tartozok eggyel.
* Hangzik el számból egy mosoly társaságában, miután ajkaink eltávolodnak.*
- Kérlek, meséld el, mit tudsz még a sárkányokról.
* Még mielőtt bármit válaszolhatna, egy újabb csókot adok ajkaira.
Alig fejeztük be, mikor egy furcsa repülő lényre leszek figyelmes. Nem igazán tudom kivenni, túl messze van, de azt meg tudom állapítani nem madárszerű.*
- Oda nézz! Az ott nem egy sárkány? Nem látom jól.
~ Ha ez így folytatódik elég mozgalmas nap elé nézünk. Még jó, hogy nem tegnap történtek ezek. Könnyen meglehet már a föld alól szagolnám az ibolyát.

Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-13, 10:20 pm

- Ez sárkány? De hát ez hatalmas! Mekkorára nőhetnek meg ezek a bestiák?
*Hallottam Gylnar kétségbeesett hangját. Halkan kuncogtam.
Vártam egy kicsit majd szememet kinyitva, fejemet Gylnar felé fordítottam.*
- Ez még nem a legnagyobb… ez ”csak” egy domb méretű… a legnagyobbak egy egész hegyláncot is kitesznek. Képzelheted… ha több tízezer évig élnek… van idejük megnőni… de fiatalon gyorsan nőnek…
*Mondtam suttogva, majd úgy döntöttem még a földön fekszem. Egy idő elteltével, viszont már úgy láttuk felkelhetünk a földről és elindulhatunk. Szépen halkan mentünk. Amikor már távol voltunk egyszer csak Gylnar megfogta a kezemet. Megálltam, majd elkezdtem felé fordulni, de a művelet felénél Gylnar gyengéden magához rántott és megcsókolt.*
- Még meg se köszöntem az előbbit. Az hiszem, tartozok eggyel. Kérlek, meséld el, mit tudsz még a sárkányokról.
*Mondta majd ismét megcsókolt. Alig fejeztük be a csókot ismét megszólalt.*
- Oda nézz! Az ott nem egy sárkány? Nem látom jól.
*Arra néztem amerre mutatott. Egy óriási sárkány volt az. Koncentráltam, hogy jobban megláthassam… Villámként hasított belém a felismerés.*
~EZ Ő!!
*Visszhangzott a fejemben szinte sikoltó hangom. Szám elé kaptam a kezem, magamba fojtva így egy valódi sikoltást. A Sárkány éppen leszállt a tó mellé és elkezdett inni.*
- Gyl… Gylnar… Ez az a Sárkány…….
*Mondtam, majd mintha a Sárkány meghallotta volna, hogy róla beszélek, felénk nézett. Távol volt, de egyenesen belenézett a szemembe. Ugyanazok kék szemek néztek vissza rám, mint sok száz évvel ezelőtt. Mintha egy tükörbe nézte volna.*
~Az én kék szemem....
- Áá!
*Ordítottam fel, majd Gylnar kezei között összeroskadtam. Ahogy találkozott a tekintetem a kék Sárkány tekintetével, irtózatos fájdalom hasított a hátamba.*
- A jel…
*Mondtam ki nyöszörögve. Ha Gylnar félretolja hajamat, láthatja, ahogy a két jel a hátamon izzik. Irtózatos fájdalmat éreztem. A fájdalom csak nem akart szűnni. Bármennyire is szorítottam össze szemhéjamat, bármennyire is húztam magamat összébb, a fájdalom nem, hogy csökkent volna csak nőtt. Fájdalmamban már könnyeim is kicsordultak.*
- E- ezt… ezt ne bírom…
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-14, 12:23 am

* Mitsuko hamarosan a mutatott irányba fordítja tekintetét. Alig hogy ezt megteszi kezét a szája elé kapja.*
~ Mit láthatott? Csak nem egy sárkány az is?
* Továbbra is figyelem a furcsa élőlényt, amint elkezd ereszkedni.
- Gyl… Gylnar… Ez az a Sárkány…….
- Mi a …. Tudtam én, hogy szerencsét hozok.
* Válaszolom mosolyogva, hátha sikerül ezzel oldani a hirtelen fellépő feszültséget. Ehelyett egy ordítás a jutalmam. Szinte egy időben ezzel érezem, amint összeroskad a kezeim közt tartott elf szépség. Gyorsan magamhoz szorítom, nehogy a földön kössön ki. Hirtelen nem tudom mire vélni. Ez a gondom hamarosan megoldódik.*
- A jel…
* Csak ennyit mondott, de ez is elég arra, hogy tudjam a jellel történt valami, amiről az este folyamán beszélt nekem. Gyorsan félre söpröm haját, hogy megnézhessem a jeleket. Amint látom az izzó jeleket, tudom a sárkánynak köze van ehhez. Hirtelen aggodalmam a kezemben tartott elf iránt, kezd átalakul haraggá a sárkány felé, hiszen ő tehet a fájdalmairól. Viszont most nem tehetek semmit a sárkánnyal, még nem. Ahogy látom Mitsuko egyre növekvő fájdalmát, úgy haragom egyre nagyobb és egyre nehezebb kordában tartanom.
- E- ezt… ezt ne bírom…
~ Most mit tegyek? Semmit se tudok az átkokról? Hogy tudnám csökkenteni a fájdalmát?
* Miközben ezen gondolkodom, és aggódó tekintettel nézek a fájdalmaival küzdő elfre, tekintetem egyszer csak megakad szütyőjén.*
~ Hogy ez eddig nem jutott eszembe! Biztos akad benne valami a fájdalom ellen! Remélem az ilyen fájdalomra is jó.
* Egyik kezemmel elengedem Mitsukot, hogy szütyőjét levehessem róla. Mikor végre sikerül szütyőjétől megszabadítani, óvatosan a földre helyezem Mitsukot, ügyelve arra semmi se érjen a jelekhez.
Belenézek a szütyőbe. Nem az fogad, amire vártam. Rengeteg különféle üveg és ha ez még nem lenne elég, különféle növények is akadnak benne.*
~ Ez nagyszerű most melyiket válasszam? Talán el tudja nekem mondani.
- Melyik való fájdalomra?

* Még be se fejezem a kérdést, már ott guggolok mellette elé tartva szütyőtjét. Várom, hogy segítségemre legyen.
Végül nem szólal meg, valószínű a fájdalom miatt, csak rámutat az egyik üvegre.*
- Ez az?
* Teszem fel a kérdést, bár már a kezemben van, és mire megjön a bólogató válasz, addigra már nyitva is volt. Gyorsan felemelem a fejét és a szájába töltöm a folyadékot.
Aggódó tekintettel várom a hatást.*
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-14, 1:27 am

*Gylnar szorosan tartott, majd egyik kezével levette rólam szütyőmet, majd miután engemet óvatosan a földre fektetett elkezdett benne kotorászni. A fájdalmak egyre csak nőttek és nőttek… már nem csak a jel helye égetett már körülötte is. *
- Melyik való fájdalomra?
*Kérdezi Gylnar, mire kinyitom egyik szememet, s látom, hogy felém mutatja a szütyő száját. Megpróbáltam kipréselni magamból a választ, de már a gondolatától is fájdalom tört át testemen. Egyik kezemet felemelve rámutattam az egyik legerősebb fájdalomcsillapítós üvegre.*
- Ez az?
*Kérdezte, s már kezében is volt az üveg, mire nehezen bólintottam, addigra már a nyitott üveggel hajolt felém. Gyorsan, de óvatosan felemelte fejemet, s az üveg tartalmát számba öntötte. A fájdalom visszakorlátozódott a jelekre, már csak ott éreztem az égető fájdalmat. Hátamra dőlve megpróbálom hűteni a hóval az égő érzést, de nem sok sikerrel. Csak annyit értem el, hogy a fájdalom most már csak a jeleken belül volt, s vastagsága is már csak egy vékony ecset hegyének felelt meg, de a fájdalom ereje is arra a vékony vonalra összpontosult.*
~El kell tűnnöm innen..
*Jelentettem ki magamban határozottan. De ez korán sem volt könnyű. A fájdalomtól ugyanis alig bírtam megmozdulni. Kezemet lassan felemeltem és a felém hajoló Gylnar feje mögé tettem, majd óvatosan kicsit magam felé húztam.*
- Gylnar… Ha megkérhetlek… el tudnál innen vinni??
*Suttogtam összezárt fogaim mögül.*
- Tudja… tudja, hogy itt vagyok… El kell… innen… tűnnünk…
*Suttogtam tovább, majd megpróbáltam mosolyogni. *
~ Úgy tűnik, elég rendesen elbánt velem ez a Sárkány… hogy fogom legyőzni, ha már a tekintetétől is majd meg halok??
*Kérdeztem magamtól Gylnar által földre tett üvegcsét megszorítottam, mely ennek hatására szilánkokra tört.*
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-14, 2:34 am

* Kicsit nyugtatólag hat rám, mikor látom a szer hatására csökkenő fájdalmát.*
~ Legalább nem rossz löttyöt itattam meg vele.
* Mikor észreveszem, hogy Mitsuko mozogni próbál, felé hajolok, hogy lebeszéljem erről, azonban mielőtt ezt megtehetném, maga felé húz.*
- Gylnar… Ha megkérhetlek… el tudnál innen vinni??
- Nem hiszem, hogy ez lenne a legjobb megoldás.
- Tudja… tudja, hogy itt vagyok… El kell… innen… tűnnünk…
~ Tudja? Honnan? Ez mindent megváltoztat! Tényleg el kell tűnnünk innen! De hova? Merre? Mi lenne jó fedezék egy sárkánnyal szemben?
* Azonban most nem volt idő ezeken a kérdéseken agyalni. Most cselekedni kell! Ráadásul minél előbb! Ép hajolnék le Mitsukoért, mikor látom a keze melletti üvegszilánkokat, majd hamarosan a tenyeréből folyó vért.*
~ Már csak ez hiányzott! Így még nehezebb lesz!
* Gyorsan előkapom a ruhadarabot, amit az ébredésnél is használtam és gyorsan bekötöm vele Misuko tenyerét.*
~ Így már talán kicsit nehezebben talál ránk.
- Jobb?

* Teszem fel a kérdést, majd szütyőjét gyorsan övemre erősítem, mikor ezzel végeztem, háttal odaguggoltam Mitsukohoz.*
- Fel tudsz kapaszkodni?
* Egy rövid választ kapok csak, de ez is elég. Hamarosan már a hátamon van. Kezét és lábát is összekulcsolja körülöttem, én meg kezemmel tartom, nehogy lecsússzon.*
~ Tudom nem feltétlenül ez a legjobb megoldás, de így legalább látom merre megyek.
* Mikor Mitsuko végre hátamon volt és én is sikeresen felegyenesedtem, gyorsan körbenézek. *
~ Az biztos, hogy távolodnunk kell, de merre?
* Tekintetemmel megvizsgálom a lehetséges irányokat, közben megteszem az első lépéseket előre. Végül tekintetem megakad egy nagyobb fenyőcsoporton.*
~ Nem túl jó rejtekhely, de még mindig jobb mint a nyílt terep. Talán nyerhetünk ott némi plusz időt, ha tényleg felénk tart.
* Gyorsan irányt váltok és elkezdek a fenyők felé futni, kicsit lassabban, mint ahogy azt erőmből bírnám, viszont a terep csak ennyit enged, ha nem akarok többször is orra esni az út alatt.*
- Minden rendben lesz! Nem kell aggódnod!
* Hangoztak a magabiztos, már kívülről megszokott szavak. Habár nem tudom kit akarok inkább megnyugtatni Mitsukot vagy pedig saját magamat.
Végül csak beérünk a fenyvesbe. Ott rövid időre megfordulok.*
- Látod még?
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-14, 3:14 am

- Minden rendben lesz! Nem kell aggódnod!
*Mondta, mikor már hátán voltam, bekötözött kézzel és az erdő felé futott velem Gylnar. Miután beértünk a fenyvesbe megfordult Gylnar.*
- Látod még?
*Kérdezte. Kinyitottam szememet. Elég mélyen voltunk az erdőben ahhoz, hogy mást ne lássak csak a fákat, és csak egy egy fa között láttam a nyilt havas terepet. Lehunytam szememet.*
- Már nem. Letehetsz… a földre.
*Mondtam, majd Gylnar óvatosan lepakolt engemet az egyik fa tövébe. Még lüktettek a jelek, de már nem volt kibírhatatlan a fájdalom. Így ültem csenben lehunyt szemmel egy jó darabig.*
- Köszi… szó szerint az életemet mentetted meg.
* Mondtam, majd a mellettem ülő Gylnarhoz bújtam. Kezemmel szorosan átöleltem.*
- Azthiszem, most kiegyenlítettünk… bár még van egy tartozásom
* Mondtam mosolyogva, majd kicsit nyújtózkodva megcsókoltam. Ahogy múlt a fájdalom, úgy mozogtam könnyebben. Biztonságban voltam Gylnar kezei közt, és ezt valahogy meg akartam neki köszönni. Apró csókot nyomtam füle tövéhez, majd végig csókoltam állának vonalát.*
- Azt hiszem, valahogy meg kellene köszönnöm ezt a segítséget, amint elvégeztem egy apróbb dolgot.
* Mondtam, majd kezemet Gylnar mellkasán és hasfalán végighúzva nadrágja szélénél elkezdtem matatni, míg meg nem találtam a szütyőmet. Megtalálva a szütyő száját, kiemeltem belőle egy üvegcsét, amit üresnek éreztem, majd másik kezemmel levettem tenyeremről a kötést, és a még meg nem alvadt vért, tenyerem összeszorításával, a üvegcsébe csöpögtettem.*
- Különleges gyógyszerekhez kell.
*Mondtam Gylnarnak, rám sem nézve. Sejtettem, hogy bolondnak nézhet. Miután végeztem a vérem lecsapolásával, újra elkezdtem matatni a szütyőmben, egy kis dobozt kerestem. Amikor meglett elővettem és felnyitottam a levélből készült dobozkát. Tartalma egy krémszerű, zöld színű, rózsa illatú krém volt, melyből egy kicsit vettem és sebes kezemre kentem.*
- Ez ezzel el is van intézve.
* Mondtam mosolyogva, majd visszatettem a dobozkát a szütyőbe, de kezemet nem vettem el. Lassan kihúztam pólóját nadrágjából, s közben apró csókokat adtam állának vonalára és nyakára. Amint sikerült pólójának felét kihúznom kezemmel benyúltam alá és megérintettem hűvös bőrét.*
- Tepidus
*Suttogom el két apró csók között. Kezemben melegséget éreztem, mely átáramlott Gylnar testébe és fokozatosan terjedt el, míg végül egész teste felmelegedett.*
- Most már legalább nem fázol.
* Kuncogtam halkan, majd adtam egy csókot Gylnar ajkaira.*
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-14, 4:27 pm

* Hamarosan megkaptam a választ.*
- Már nem. Letehetsz… a földre.
* Óvatosan leteszem az egyik fatövébe, majd én is csatlakozok mellé, úgy hogy a sárkány lehetséges érkezési irányába nézzek. Kicsit kifújom magam.
- Azt hiszem, most kiegyenlítettünk… bár még van egy tartozásom.
~ Tartozása? Ha így gondolod, hát legyen. – elmosolyodok – Egy jófajta tartozás, mindig jól jön.
* Hamarosan keze elindul lefele egészen az övemig.*
~ Azt hiszem kedvemre lesz ez a tartozás.
* Végül sajnos csak szütyőjéért nyúl. Figyelem mozdulatait, amint kivesz egy üres üvegcsét, majd a kötést levéve néhány csepp vért enged az üvegbe.*
~ Mit csinálsz? Ide akarod csalogatni a sárkányt?
* Azonban mielőtt hangot adhatnék aggodalmaimnak, megszólal.*
- Különleges gyógyszerekhez kell.
* Meg se tudok szólalni a szavak hallatán.*
~ Gyógyszerhez? Ilyen helyzetben is inkább a gyógyszereivel törődik. A sárkány már nem is érdekli! Ennyire biztos lenne a helyzetünkben? Vagy csak ennyire nem érdekli, hogy akár ide is vonzhatja ezzel a tettével.
*Nem akartam aggodalmaimat vele is megosztani, hiszen már úgy is mindegy, így csak ennyit mondtam végül.*
- Ez biztos jó ötlet volt?
* De mintha más kötné le a figyelmét és csak a szütyőjében kutat. Talán nem is hallotta, amit mondtam. Lehet jobb is így.
Hamarosan valami krémszerű dologgal bekeni a sebet.*
- Egy ilyen szütyő nekem is kellene. Mindig akad benne valami hasznos. – válaszolom széles mosoly társaságában.
* Mitsuko kezét óvatosan pólóm alá csempészte, majd mondott valamit, aminek hatására éreztem, hogy testem felmelegszik. Igazán jókor jött, már kezdett átjárni a hideg.*
- Igazad van! Most már tényleg jobban érzem én is magam.
* Még jobban magamhoz szorítom az elfet, miközben ő megcsókol.*
- Úgy veszem észre, most már sokkal jobban érzed magad. – hangzik mosolygó számból ez a teljesen nyilvánvaló kijelentés – Örülök neki.
* Az utolsó mondatomat egy csók követi, majd sérült kezét megfogva arra is adok egyet, de nem a tenyerébe. Ki tudja, mennyire tenne jót nekem az a zöld krémszerű dolog.*
- A jelek, hogy vannak?
* Miközben válaszát várom kezemben megszorítom a ruhadarabot, amivel nem is olyan rég be volt kötve a keze.*
~ Ezzel most mit csináljak? Nem tudom jól elzárni, hogyha véletlen mégis keresne minket az a sárkány, ne vezessen a nyomunkra.
* Hamarosan eszembe ötlött egy megoldás.*
~ A SZÜTYŐ! Annál jobb zárt helyet most nem nagyon találok.
* Kezemmel végigsimítom Mitsuko arcát, majd egy csókot követően megszólalok.*
- Megkérhetlek, hogy ezt – mutatom a ruhadarabot – eltegyük a szütyődbe? Nem kellene minden sárkány tudtára adnunk, merre is járunk.
* Igenlő válasz esetén egy újabb csókot adok ajkaira. Még pár percig élvezem Mitsuko közelségét, kezének és ajkainak érintését, azonban ösztönöm azt súgja, jobb lenne, ha tovább állnánk. Bármennyire nincs kedvem elrontani ezt a kellemes helyzetet, ami látszik is arcomon, de eddig az ilyen érzések mindig beváltak.*
- Azt hiszem, lassan jobb lenne tovább állni.
* Amennyiben egyetért, felkelek a földről, majd kezemet nyújtom, hogy felsegítsem. Mikor feláll, magamhoz szorítom. Egy érzelem gazdag csók után hosszú hegyes füléhez hajolok.*
- Sajnálom, de rossz előérzetem van, ezzel a hellyel kapcsolatban.
- Tudsz járni? Segítsek?

Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-14, 6:08 pm

- Úgy veszem észre, most már sokkal jobban érzed magad. Örülök neki.
*Mondta Gylnar mosolyogva, majd csókot nyomott ajkaimra és kezemre.*
- A jelek, hogy vannak?
*Kérdezte aggodalmas arccal. Elmosolyodtam, majd csókot adva ajkaira válaszoltam.*
- Köszönik szépen, megvannak. Kicsit még melegen, de már nyugodtabbak.
*Mondtam mosolyogva. Gylnar kezével végigsimította arcomat majd ismételten megcsókolt. *
-Megkérhetlek, hogy ezt eltegyük a szütyődbe? Nem kellene minden sárkány tudtára adnunk, merre is járunk.
*Véremtől szennyes ruhadarabját mutatva kérdezte tőlem. Bólintottam melyet ő tudomásul véve egy újabb csókot adott. Nem tudtam betelni ezzel az egy csókkal, többet akartam, ezért szorosabban simultam hozzá és úgy kértem tőle még csókot.*
- Azt hiszem, lassan jobb lenne tovább állni.
*Mondta miután kicsit elhúzódtam tőle. Arcán láttam, hogy legszívesebben inkább így maradna és folytatná, amit elkezdtünk, de a józanész mást akar.*
- Rendben.
*Válaszoltam, bár én is inkább maradtam volna. Miután Gylnar felállt kezét nyújtotta és felsegített a földről, majd magához húzott szorosan és egy érzelmekkel teli csókot adott. Nem akartam, hogy abba hagyja… nem most…*
- Sajnálom, de rossz előérzetem van, ezzel a hellyel kapcsolatban. Tudsz járni? Segítsek?
*Kérdezte fülembe suttogva. Nem akartam elmenni, így eldöntötte, hogy valahogy, de itt marasztalom Gylnart. Még kezei közt voltam, amikor szemeimet összeszorítottam, fejemet lehajtottam, kezemmel belemarkoltam felsőrészébe, majd ájulást színleltem. Igen hatásosnak tűnt. Gylnar kezei között elájulni igazán meggyőző alakítással tökéletes része volt tervemnek. Gylnar aggódva kérdezgetett. Nem tudta először mire vélni, hogy mi történt, majd mikor rájött, hogy ”elájultam” óvatosan a földre fektetett. Még ideje sem volt elhúzódni tőlem, fél szememet kinyitottam, majd nevetve Gylnar felsőrészének nyakát megfogva, gurultam vele egyet, így földre teperve őt én kerültem felülre. Nevetve megcsókoltam Gylnart, majd mutatóujjamat szájára helyeztem.*
- Ne aggódj Gylnar.
*Kezdtem mosolyogva.*
- Járni talán most még nem tudnék annyira jól, hogy menekülhessünk, viszont fájdalmam már elmúlt annyira, hogy mással törődhessek. Segíteni is tudsz... valamiben... De ide utánunk szerintem nem fog jönni, de elhagyni az erdőt ne ajánlatos. Nem tudsz valamit, amivel elfoglalhatnánk magunkat?
*Kérdeztem Gylnartól ártatlan nézéssel, majd rákacsintottam.*
~Nincs kedvem most menekülni… tudok jobbat is…
* Gondoltam, majd megcsókoltam Gylnart szenvedélyesen.*


A hozzászólást Mitsuko Midnight összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-03-14, 9:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-14, 7:51 pm

* Kezeim közt tartom Mitsukot. Úgy tűnik egyetért velem és megérti aggodalmam. Azonban mikor már készülök elengedni, hírtelen lehajtja fejét és belemarkol ruhámba, majd hamarosan összecsuklik.*
- MITSUKO! MITSUKO! JÓL VAGY!
* Kérdezgetem az elfet, közben néha kicsit rázok is rajta, hátha magához tér.*
~ Már csak ez hiányzott. Megint a jelek? Itt lenne a sárkány?
* A kezemben tartott elf nem pont olyan helyzetben volt, amiben könnyen el tudtam volna húzni haját és a jeleket megnézni, így inkább elkezdem lefele engedni.
Alig ér földet, mikor Mitsuko megragadja a ruhámat és elkezd velem gurulni.*
~ Mi a … ?
* Végül megállunk, úgy hogy ő foglal rajtam helyet. Egy csókot követően megkapom a válaszomat.*
- Ne aggódj Gylnar. Járni talán most még nem tudnék annyira jól, hogy menekülhessünk, viszont fájdalmam már elmúlt annyira, hogy mással törődhessek. Segíteni is tudsz... valamiben... De ide utánunk szerintem nem fog jönni, de elhagyni az erdőt ne ajánlatos. Nem tudsz valamit, amivel elfoglalhatnánk magunkat?
* Amit egy ártatlan tekintet, egy kacsintás, amit végül egy szenvedélyes csók követ. Bár kicsit mérges voltam, hogy így rászedett, de hát el kell ismerni, jól csinálta. Mosolyogva adom tudtára a válaszom.*
- Megadom magam! Te győztél!
* Az érzékeltetés kedvéért ki is nyújtom kezeimet.
Fejemet felemelem a földről, így próbálom meg elérni, majd egy csókot adok az alattomos elf orrára.*
- Hmm. Had gondolkodjak mivel is üthetnénk el az időt. – elmerengek a lombokon, mintha nagyon gondolkoznom kellene – Mit szólnál ? … – újabb kis gondolkodás után – Nem nem ez nem jó. Talán ? … Ááá mégse. ...
* Még kicsit húzom az időt, hátha megelégeli és közbelép, ha ezt nem teszi meg, akkor a gondolkodás alatt egy szükségszerű fejtörő mozdulat közepette, ami szükségesnek bizonyul, ha be akarom indítani a fogaskerekeket, megmozdítom a kezem, majd mikor készülök már magam mellett a földre tenni, hírtelen átkarolom velük Mitsukot, és egy olyan csókot adok neki, melyben az egész nap folyamán összegyűlt érzelmek megtalálhatóak. Majd levegővételnyi időt sem adva neki, követi az újabb, majd a harmadik csók is.*
- Elnyerte a tetszésedet? Valami ilyesmire gondoltál?
* Kérdezem tőle mosolyogva, közben végig ragyogó szemeibe tekintek.
Megvárom, amíg elkezd válaszolni, csak ekkor kezdenek kezeim háta közepétől haladni egészen a ruhája végéig. Mikor már végre odaérek, ő még nem fejezte be a válaszát. Egy gonosz vigyor közepette mindkét kezemmel egy aprót paskolok az elf hátsójára.
Azonban a szórakozásomat elrontotta egy furcsa zaj, ami fülembe kerül. Még nem tudom megállapítani honnan és mit hallok, csak annyit eddig nem hallottam.*
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-14, 8:57 pm

- Megadom magam! Te győztél!
*Válaszolta mosolyogva, majd kinyújtotta kezét is. Elnevettem magam, így nem vettem észre, amikor fejével közeledett felém, s végül csókot adott az orromra.
- Hmm. Had gondolkodjak mivel is üthetnénk el az időt. ….Mit szólnál ? … Nem, nem ez nem jó. …Talán ? … Ááá mégse. ...
*Mondta sok szünettel közbevágva saját mondandóját. Már éppen elvesztettem türelmemet amikor megkocogtatta a fejét, majd hirtelen kezeivel átkarolt és adott egy olyan csókot, melyben a nap összes érzelmét véltem felismerni. Örömmel viszonoztam a csókot. A hosszú, őrjítő csók végeztével levegőt akartam venni, de Gylnar nem engedte meg nekem ezt az esélyt, helyette adta a következő csókokat, ugyanilyen intenzitással.*
- Elnyerte a tetszésedet? Valami ilyesmire gondoltál?
*Kérdezte mosolyogva egyenesen a szemembe nézve.*
- Elnyerte hát. Én is valami ilyesmire gondoltam. Bár úgy tudom, ennél vannak jobban lefoglaló tevékenységek, amelyet két ember…. Párdon, két élőlény tehet, ha nagyon unatko….
*Mondatomat félbeszakította egy paskolás, melyet Gylnar ejtett meg hátam végig simítása után a hátsómon egy vigyorgás keretében. Reakcióm gyors volt és határozott. Fogaimmal lágyan megharaptam Gylnar orrát, majd nyelvem hegyével megnyaltam felső ajkának vonalát.*
- Te kis paskolós… hol jár a kezed?
*Kérdezem ironikusan, majd lágy apró csókokkal kényeztettem Gylnar ajkait, míg meg nem hallottunk valamit. Felnéztem az ég felé, de a lombok mindent eltakartak.*
~Ez egy Sárkány lesz…
*Gondoltam, majd visszafordítottam fejemet Gylnar felé.*
- Ha csendben leszünk, nem vesz észre a Sárkány… és a te csábító ajkaidat ha lefoglaljuk, akkor meg is van oldva a hangok minimalizálása.
* Mondtam mosolyogva, majd elkezdtem Gylnart csókolni. Elején még tiltakozott, de nyelvem hegyével engedelmességre kényszerítettem ajkait. Kezemmel újra óvatosan benyúltam Gylnar pólója alá, s éreztem a varázslat nem múlt el, tehát bőre még mindig meleg volt. Amennyire tudtam kezemmel benyúltam pólója alá, s ott kezdtem el simogatni Gylnar felsőtestét. Amint a szárnysuhogás abbamaradt, arcomat éppen csak annyira húztam el Gylnar arcától, hogy orrunk még összeért, s csillogó szemébe pont bele tudtam nézni.*
- Látod? Ha csendben maradunk milyen jó nekünk?
*Mondtam, majd ismételten csókot nyomtam Gylnar ajkaira.*
- Milyen jó is a csendben elkövetett tett…
* Suttogtam, majd hozzásimulva Gylnarhoz gyengéden megcsókoltam, míg kezem újra elkezdte végezni dolgát a ruha alatt.*
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-14, 10:14 pm

* Úgy látszik, Mitsuko is hallotta a hangot. Ő is az eget kezdi kémlelni. Azonban én semmit se látok. Csak annyit hallok, hogy közeledik.*
- Ha csendben leszünk, nem vesz észre a Sárkány… és a te csábító ajkaidat ha lefoglaljuk, akkor meg is van oldva a hangok minimalizálása.
* Súgja nekem, a még mindig rajtam fekvő elf.*
~ Nem megmondtam, hogy el kell innen mennünk? A megérzésem most se csapott be!
*Azonban Mitsuko mosolya, közelsége ,csókja és ujjának játéka pólóm alatt teljesen nyugtatólag hat. Meg nem utolsó szempont a távolodó hangok hallata sem.*
- Látod? Ha csendben maradunk milyen jó nekünk? Milyen jó is a csendben elkövetett tett…
- Muszáj egyetértenem veled. Teljesen igazad van.
* Válaszolom mosolyogva.*
~ Úgy tűnik a rossz előérzet nem valósult meg. Nem is bánom.
* Ajkaimat újra hosszú füléhez emelem, majd fokozatosan húzom vissza korábbi helyére.*
- Ez esetben, talán nem ártana, ha még egy darabig csöndben maradnánk. Le tudnád foglalni újra rakoncátlan ajkaimat? Még a végén elfelejtene leállni, és csak ontaná magából a felesleges szöveget, ki tudja meddig. Ezt ugye nem szeretné ….
* A mondatot már nem tudtam befejezni, Mutsuko kapva kapott az alkalmon, hogy elhallgattasson. Pont ezt szerettem volna elérni.
Rövid ideig csend áll be kettőnk között, majd amint ajkaink szétválnak, folytatom tovább.*
- Még a végén a sá… .
* Hallgattat el ismét, egészen addig, amíg a csók véget nem ér.*
- Rkányod …
* Újonnan némaságra lettem kárhoztatva. Azonban ez alkalommal, oldalra fordulok, ezzel együtt viszem magammal Mitsukot is. Muszáj volt megtenni, már nagyon kezdte törni a hátamat kardom.
Fordulás közben kinyújtottam egyik kezem, amerre elkezdtem fordulni, úgy hogy az Mitsuko feje alá kerüljön. Még mikor mindketten új helyzetünkbe kerülünk, akkor se hagy szóhoz jutni.*
~ Nincs mit tenni! Élvezzük ki a helyzetet!
* Egyszer elérkezik a csók végének is az ideje, legalább is Mitsuko szerint. Azonban ez alkalommal én vagyok az, aki máshogy gondolja. Nem engedem, hogy eltávolodjon. Mikor beletörődik ”szörnyű” sorsába, a feje alatt lévő kezemmel elkezdem a hátát simogatni. A másikkal meg váltakozva hasát, oldalát, mellkasát kezdem kényezteti.*
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-15, 12:38 am

- Muszáj egyetértenem veled. Teljesen igazad van.
*Mondta, mosolyogva.*
- Ez esetben, talán nem ártana, ha még egy darabig csöndben maradnánk. Le tudnád foglalni újra rakoncátlan ajkaimat? Még a végén elfelejtene leállni, és csak ontaná magából a felesleges szöveget, ki tudja meddig. Ezt ugye nem szeretné…
*Nem hagytam befejezni mondatát, csókkal foglaltattam el ajkait. Annyira felizgatott az, ahogy az elején még fülembe suttogott, majd folyamatosan bőrömet érintve ajkaival visszatalált ajkaimhoz. Nem tudtam betelni csókjával, többet és többet akartam. a vágy kezdett hatalmába borítani, mint valami mágnes.*
- Még a végén a sá… .
*Kezdte mondatát a pillanatnyi levegővétel beálltával, de mondatát épp hogy elkezdte, máris soknak véltem a beszédét és mosolyogva egy csókkal belé fojtottam a szót.*
- Rkányod …
*Próbálta meg fojtatni előbb megkezdett mondatát Gylnar, de megint nem hagytam tovább beszélni, ezért ismételten beléfojtottam a szót egy csókkal. Kis idő multán Gylnar kezét fejem alá téve oldalra fordult velem. Nem zavartatom magam, egy pillanatra sem engedem meg ajkai távolodását. Mikor már szükségesnek tartottam a levegővételt, megpróbáltam elhúzódni kicsit Gylnartól, de éppen egy szusszanásnyi szünetet se sikerült szereznem, ugyanis most Ő nem engedte el ajkaimat. *
~ Nincs mit tenni… kölcsön kenyér visszajár.
*Gondoltam majd borzongás futott végig rajtam, ahogy Gylnar kezét bőrömön éreztem, amikor hátamat simogatta. A borzongás csak erősödött, amint másik kezét is bevetette. Ahogy kényeztette hasamat, oldalamat a borzongás erősödött, míg végül, amikor elérte a mellkasomat halkan felnyögtem, s majd kezdte újra hasamnál, így váltakoztatva az érintési pontokat.
Egyik kezemmel, mellyel előbb még felsőtestét simogattam, most óvatosan megfogtam kardját és kibujtattam belőle. Halkan tovább csókolva Gylnart a kardot letettem egy karnyújtásnyira tőlünk, majd kezemet újra pólója alá csúsztatva, most hátát simogattam. Kis idő elteltével, ahogy néha felnyögök finoman belemarok a hátába. Másik kezemmel hajába túrtam, s egy pillanatra se engedtem el.
A csókok most másak voltak, mint előző este. Most már nem volt ismeretlen, csak a méz édes csók. Nyelveink egymásba fonódva lejtették külön táncukat, mely mámorító hatással volt rám.*
- Gyl… Gyl..
* Nyögtem halkan egy- egy levegővételnyi szünetben, majd visszatértem imádott férfim ajkaihoz, melyeket néha csók helyett finom harabással jutalmaztam.*



// Az 50. HSZ cheers queen king jocolor flower afro lol! Exclamation //
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-15, 2:31 am

* Mitsuko se tétlenkedik. Miközben én testének kényeztetésével foglalatoskodok, ő óvatosan leoperálja rólam kardomat, egy karnyújtásra helyezi. Mikor ezzel végez, kezét újra pólóm alá csúsztatja, viszont ez alkalommal hátamat simogatja, közben néha finoman belemar. Az első alkalommal kicsit meglepődtem ezen, de utána már tetszett a dolog. Másik keze hajammal volt elfoglalva.
A csókok egyre csak követik egymást. Közöttük néha felhangzik egy bizonyos szótöredék.*
- Gyl… Gyl..
* Azonban egyes csókokat nem csók követett, hanem egy óvatos harapás.*
~ Így mégis csak jobb. Nem úgy mint az első alkalommal.
* Gondolok itt vissza a találkozásunkkor bekövetkező apró balesetre.
Kezeim a kényeztetés közben folyamatosan lazítanak Mitsuko övén. Végül teljesen kioldják.
Ezek után kezeim visszatérnek eredeti feladatukhoz. Mitsuko minden részét kényeztetik, amit csak elérnek.
Mikor Mitsuko úgy határoz, ideje megszabadítania engem pólómtól, akkor én is megszabadítom őt egy réteg ruhától. Így már csak a selyemruha marad rajta.
Azonban ennek lekerülése is csak idő kérdése. Viszont előtte még rengeteg apró csókkal fogadom a frissen felszabadult bőrfelületeket.
A feladat továbbra is a selyemruha marad. Fürge ujjacskáim már tudják a dolgukat. Ennek eredményeképp szép fokozatosan egyre többet fed fel a selyemruha az elf hófehér bőréből. Végezetül már funkcióját vesztve található Mitsukon, mikor egy gyengéd húzással jelzem gazdájának, ideje megszabadulni eme feleslegessé vált ruhadarabtól.
Ezúttal is üdvözlöm Mitsuko eddig eltakart részeit.*

//Sziasztok! Szólni szeretnék, hogy ha ennél szeretnétek tovább menni, szívesen nyitunk nektek egy témát az adultban, amit mások nem láthatnak. Igyekezzünk nyilvánosan nem belemenni mélyebben a dolgokba Very Happy
Amit korábban írtatok, még az is belefért és igényesen, ügyesen játszotok, szóval csak szóltam ezzel kapcsolatban Smile
Köszi a figyelmet!

Főadmin//
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-16, 12:10 am

*Észre sem vettem, azt ahogy Gylnar folyamatosan lazított övemen, teljesen lefoglaltak az érzések, melyeket érintésének köszönhetően érezhettem. Mikor sikerült teljesen kioldania az övemet kezével minden így elérhető pontomat sorra egymás után kényeztette. Ahogy egy- egy érzékenyebb pontot megtalált, megfeszülve nyögtem fel és markoltam meg hátát. Egy idő után már nem volt elég a Gylnar felsője által ”engedélyezett” terület, mind két kezemmel lassan, vágytól remegő ujjakkal elkezdtem felfelé húzni, míg le nem került róla. Rövid ideig újra megcsodálhattam felsőtestét, míg ő is megszabadított engemet egyik ruhadarabomtól. A ruha eltávolítása után tovább dőlve én alulra kerültem, melyet Gylnar kihasználva elkezdte végig csókolni az eddig még fedett testrészeimet. Így élvezhette Gylnar ajkainak puha érintését kulcscsontom, vállam, kezeim, lábaim, míg végül visszatérve ajkaimhoz, ujjaival elkezdi feljebb és feljebb hűzni selyemruhámat, végül egy húzással jelezte, hogy ideje megszabadulni ettől a ruhadarabtól.
Ez idő alatt az én kezeim Gylnar hátát kényeztették. Először csak vállát, majd lapockáját és hátát is masszíroztam. Néha- néha, egyik kezem örömmel tévedt mellkasára illetve hasfalára.
Amint Gylnar megszabadított utolsó ruhadarabomtól, ismételten neki állt az eddig még fedett testrészek végig csókolásának. Halk nyögéssel és finom karmolással jutalmaztam Gylnart, amikor olyan pontot érintett, amellyel már teljesen felizgatott. Arcát megérintve fejem felé invitáltam, ajkaink találkozásakor szenvedélyes csókot váltottunk, s egyikünk sem akarta elengedni a másikat, nehogy megszűnjön ez az őrjítően jó érzés. Mely kezemmel előbb még Gylnar arcát simítottam, most lassan haladt lefelé, mellkasán és hasfalán keresztül egészen az övéig. Még mindig reszkető ujjakkal megpróbáltam kikapcsolni övének csatját, de sehogy sem sikerült, míg végül Gylnar egyik kezével segítségemre sietett. Pillanatok alatt megoldotta azt, ami nekem csak nem akart menni. Miután övét kihúztam….

ERROR!
* A képernyőn elsötétül a kép, míg egyszer csak egy napszemüveget látunk.*
- Nah meg is vagyunk… sziasztoook!!
*Mondja egy dübörgő hang, míg eltávolodik a kamerától.*
- Én vagyok a hírhedt KÉK Sárkány!!
*Jelenti ki grimasszal az arcán, és kezével mutogatva egy fotelban, keresztbetett lábakkal ülő, kezében popcornos dobozt tartva egy Sárkány, melynek fején még található egy napszemüveg és egy itatós sapka.*
- Sajnálom… de míg ők el vannak foglalva addig engemet fogtok nézni… ahogy bezabálom ezt a sok popcornt…. Egyenként!!
*Mondja vigyorogva a Sárkány, majd ördögi kacajt hallat. *
- Kezdjük is… Egy kukorica…. Két kukorica…..

Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-16, 1:36 am

- Végül az utolsó kukorica.
* Lassan az is a sárkány szájába kerül.*
- Most következzen a folytatás.

* A földön fekszek, Mitsuko mellettem. Fejét mellkasomra hajtja, így könnyűszerrel hallhatja még mindig hevesen verő szívemet. Kezemmel óvatosan cirógatom hófehér libabőrös bőrét. Közben felfekszik rám. *
~ Még párszor megismételhetnénk!
- Végül csak nem találtunk melegebb helyet.
* Jegyzem meg széles mosoly mellett, majd sok apró csókot adok arcának különböző pontjaira. Végül, de nem utolsósorban ajkai is megkapják a nekik járót, viszont ellenben az eddigiekkel, ez már nem sikerül olyan apróra.
Már egy ideje ebben a pozícióban fekszünk, de a hideget még mindig nem érzem. Köszönhetően Mitsuko korábban használt varázslatának, a nem is olyan régi aktív testmozgásnak és nem utolsó sorban Mitsuko meleg érintésének.*
- Azt hiszem ki kéne cserélnem az érzékelőimet. - Töröm meg végül a beállt csendet - Egy ilyen nagyszerű eseményre rossz előérzetet adni…. Nem normális!
* Egy hatásszünetnyi várakozás után folytatom.*
- És én még emiatt, az érzés miatt, el akartam hagyni az erdőt. És akkor kihagytuk volna ezt. Nem vagyok normális! Vagy tévednék?
* Teszem fel a költői kérdést, bár már szinte várom Mitsuko pengeéles reakcióját erre a kijelentésemre. A válasza után, karjaimmal jó erősen magamhoz szorítom.*
- Mit fogsz most csinálni?
* Teszem fel mosolyogva a félreérthető kérdést egy csók társaságában. Majd miután válaszol folytatom, ha mozdulatsor is társul a válaszhoz azt is megvárom.*
- Most, hogy már tudod, létezik az a bizonyos sárkány?
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-16, 2:35 am

~Milyen hevesen kalimpál a szive…
*Gondoltam, mikor fejemet mellkasára hajtottam. Libabőrös lettem, ahogy ujjával cirógatta bőrömet. Közelebb akartam lenni hozzá, nem volt elég az, hogy csak mellette feküdje. Óvatosan feljebb csúszva ráfeküdtem.*
- - Végül csak nem találtunk melegebb helyet.
*Mondta széles mosollyal, miután nyomtam egy csókot szíve fölé. Apró csókokat kaptam ajkaitól arcomra, míg végül ajkaink találkoztak, s hosszú csókkal ajándékoztak meg.*
- Én nem bánom...
*Mondtam vigyorogva, majd csókot nyomtam Gylnar ajkaira.*
- Azt hiszem ki kéne cserélnem az érzékelőimet. Egy ilyen nagyszerű eseményre rossz előérzetet adni…. Nem normális!
*Kijelentésére kuncogni kezdtem.*
- És én még emiatt, az érzés miatt, el akartam hagyni az erdőt. És akkor kihagytuk volna ezt. Nem vagyok normális! Vagy tévednék?
- Nem tévedsz drága Gylnar... Tényleg nem vagy normális.
* Mondom nevetve, majd hosszú édes csókot adtam Gylnarnak, mire ő karjaival szorosan magához szorított.*
- - Mit fogsz most csinálni?
*Kérdezte mosolyogva, melyre válaszom egy harapásos támadás volt ajkai ellen.*
- Természetesen élvezem az ebből adta lehetőségeket.
*Válaszoltam egy csók keretében.*
- Most, hogy már tudod, létezik az a bizonyos sárkány?
- Jah… hogy úgy.. Létezni eddig is létezett, de természetesen kiképzem magam. Muszáj lesz valahogy majd egyszer legyőznöm… csak akkor szűnik meg az átok… És ki kell majd találnom arra is valamit, hogy, hogy tudnám hatástalantani azt a borzalmas érzést, amikor a közelében vagyok.
*Mondtam fejemet visszatéve mellkasára, majd ujjam hegyével elkezdtem cirógatni mellkasát*
- Fázol drága Gylnar? Kellene még egy kis varázslat?
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-16, 3:44 pm

- Lehet nem ártana. Különben még a végén újra elkezdek tüsszentgetni.
* Bár egyáltalán nem éreztem még a hideget. Kezem a szorítás végeztével újra visszatér korábbi feladatához, Mitsuko bőrének kényeztetéséhez.*
- De ha a felmelegítésem más formáját választanánk, az se lenne rossz húzás.
* Rövid ideig váratom, még mielőtt megosztanám vele ezen elképzelésemet, bár szerintem elég hamar rájöhetett, mire is gondoltam. Mikor már alkalmasnak találom az időt, egyik kezemmel újra kicsit erősebben ölelem magamhoz, másikkal meg ajkait csalogatom saját ajkaim felé.
Mivel láttam és éreztem is korábban, elnyerte tetszését, mikor két csók között szinte levegővételnyi időt se hagytam neki. Így elhatároztam most is eképpen cselekszek. Három érzelem gazdag csók követi így egymást, majd csak ép egy kis levegőt engedve neki a következőt is ajkaira helyezem.
Miközben ezzel vagyok elfoglalva észre se veszem, amint egy élőlény a közelünkbe kerül. Ez a helyzet egészen addig fennáll, amíg a Mitsuko hátát cirógató kezemen hozzá nem ér. Mivel az érintés nem volt se túl nagy se túl erős, arra gondoltam csak valami rovar, így kezemmel egy apró mozdulatot téve próbálom elhessegetni. Azonban hamarosan újra érzem ugyanazt a kis érintést. Ismételten elhessegetem, de újra visszatér. Ekkor szemem rövid ideig kinyitom, hátha meglelem mi az, ami nem hagy békén, de semmi se látok. Azonban továbbra se marad abba. Mikor már negyedik vagy ötödik alkalommal próbálom meg elhessegetni, a pontos számot csak azért nem tudom, mert figyelmemet teljesen más dolog köti le, hírtelen fájdalom nyilall egyik ujjamba. Apró fogak behatolását érzem az ujjhegyemen. Nem is kell más a hírtelen jött fájdalomnak köszönhetően, egy elfojtott hangot adok ki, a még mindig folyamatban lévő, csók közepette.
Ennek köszönhetően ajkaimat elválasztom Mitsuko ajkaitól, és kettőnk közé húzom vérző ujjamat. Igaz még nem látom, de érezem.*
~ Most ép miért vérzek? Ha elkapom a tettest … !
*A meglepetés csak akkor ér, mikor már látom saját kezemet. Mutatóujjamon egy apró sárkány lóg még mindig. Hasonló ahhoz, amelyik tegnap este is megharapott.*
~ Ennyire nem kedvelnek ezek a sárkányok?
* Azonban, ahogy alaposabban megnézem, egyre több azonosságot találok a tegnapi sárkány között.*
- Gyra?
* Mitusko hamarabb felismerte, így mire nálam megjelent a felismerés szikrája, addigra Mitsuko már kezében tartotta az apró sárkányt. Néhány apró simogatás után a kis sárkány csak úgy dörgölőzött Mitsuko ujjaihoz.*
- De hát hogyan? ...
Hamarosan kicsit megrázza magát és elröppen Mitsuko tenyeréből. Mindketten figyeljük az apró sárkányt röptében. Nem is ment messzire, csak Mitsuko földön heverő selyemruhájáig. Ott leszállt majd szájába vette a ruhát és próbált vele felemelkedni a földről, azonban a ruha túl nehéznek bizonyult neki, így a művelet sikertelenséggel végződött. Újra nekiveselkedik, azonban most is csak a ruha egy kis részét bírta felemelni a földről, majd ugyanúgy, mint az előbb a földre kényszerült. Ekkor taktikát váltva a földön próbálta elhúzni, de ez se akart összejönni neki. *
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-17, 1:47 am

-Lehet nem ártana. Különben még a végén újra elkezdek tüsszentgetni.
*Válaszolta, majd engedett a szorításon és kezével ismételten simogatta bőrömet.*
- De ha a felmelegítésem más formáját választanánk, az se lenne rossz húzás.
*Halkan nevettem, majd éreztem, ahogy Gylnar ismételten magához szorít, de egyik kezével állam alá nyúlt és csókra invitált. Élveztem a csókot. A hosszú csók után vártam a fellélegzést, de csak egy pillanatra engedte el ajkaimat ajkai fogságából, s máris követte egy újabb csók az előzőt. Így kaptam meg sorra csók adagomat.
Egy idő után furcsa érintést éreztem hátamnál, de nem véltem lényegesnek, hisz Gylnar éppen akkor kényeztette hátamat gyengéd érintésével. Egy már igen hosszúra nyúlt csók közepette, egyszer csak Gylnar egy elfojtott hangot adott ki, melyből azt a következtetést vontam le, hogy valami nem stimmel, hisz ég vérszagot is éreztem. Kicsit eltoltam magamat Gylnartól, mert időközben elkezdte felhúzni a kezét, hogy megtekinthessük mi történt ujjával.*
~Gyra!!!
*Gondoltam Gylnar ujjára nézve, melyről a morcos tekintetű Gyra lógott éppen. Ujjam hegyivel megérintettem Gyra fejét, aki ezt követően fogait kihúzta Gylnar ujjából, majd először ujjaimhoz, majd kézfejemhez Dörgölőzött.*
- Gyra?
- Igen… Gyra az.
*Válaszoltam, következő kérdését meg sem hallva. Miután Gyra végig dörgölőzött kezemen, s Gylnar felült, ölében velem, kicsit megrázta magát, majd elszállt ruháim felé. Ki is választotta a legkönnyebbet, a selyemruhámat, melyet szájába véve megpróbált felemelni, több- kevesebb sikerrel. Ezzel csak annyit ért el, hogy többször lezuhant a földre a nagypróbálkozás eredményeképp. Jó néhány földre esés után taktikát váltott a kis Sárkány. Ezúttal a földön próbálta meg maga után vonszolni ruhadarabomat, melynek következménye, az előző próbálkozáshoz hasonlóan, sok esés lett.*
- Te kis butus segítek.
*Mondtam, majd egy gyors csókváltás után, feltápászkodtam Gylnarról és elindultam Gyra felé.*
- Mi történt picurka?
*Kérdeztem Gyratól, miután odaérve ruháimhoz felemeltem a selyemruhát és alatta egy apró fehér sárkányt, aki kiszabadulva a ruha fogságából felszállt a nyakamba.*
- Nagyon úgy tűnik, hogy ő már azt szeretné, ha rajtunk már lenne egy falatnyi ruhadarab. Ennek két oka lehet. Elsőszámú… megrontjuk szegényt, és ő még élni akar a tiszta gondolkodással. Vagy a második… ami valószínűbb lehet ellenség jön… és tönkre teszi eddigi pillanatainkat.
*Mondtam, s közben visszasétáltam Gylnarhoz, majd megcsókoltam. Riadtam húztam vissza fejemet, amikor vonyításra lettem figyelmes.*


/kicsit rövid lett meg olyan semmi sem történik stílusu.../
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-17, 3:55 pm

* Figyelemmel kísérem a kis sárkány előre kudarcra ítélt próbálkozásait. Jókat mosolygok, mikor bebizonyosodik előérzetem és a földre kényszerül. Azonban muszáj voltam ezt elrejteni, mert látszik Mitsukon, ő közel se tartja annyira mulatságosnak a harapdálós sárkánykájának esetlen próbálkozásait, mint én.
Ennek megfelelően hamarosan el is indult segíteni neki, de még előtte egy csókot ad nekem.*
~Milyen szerencse, hogy nem vette észre kárörömömet.
*Tekintetem le se veszem a hegyes fülű szépségről. Egyszerűen nem tudok betelni vele. Közben én is feltápászkodok. *
- Nagyon úgy tűnik, hogy ő már azt szeretné, ha rajtunk már lenne egy falatnyi ruhadarab. Ennek két oka lehet. Elsőszámú… megrontjuk szegényt, és ő még élni akar a tiszta gondolkodással.
* Jókat mosolygok a hallottakon.*
- Ez esetben tegyünk meg mindent a tiszta gondolkodásáért.
- Vagy a második… ami valószínűbb lehet ellenség jön… és tönkre teszi eddigi pillanatainkat.
- Ez nem tartom olyan valószínűnek. Csak azért keresett volna meg minket, hogy figyelmeztessen? Inkább az nem tetszik neki, hogy veled vagyok. Ezt bizonyítja a két fogsornyom az ujjaimon.
* Miközben emelem felfele fognyomos ujjacskáimat, megcsókol. A csók feledteti velem a sárkány iránt érzett ellenszenvemet, cserébe előhozza csókolóm iránt érzett érzelmeket. Azonban mikor készülnék karjaim közé zárni, hirtelen én is meghallom a vonyítást.*
- Vagy lehet mégis tévedtem!
* Mitsukot elengedem, majd első utam a kardomhoz vezet, amit szinte azonnal fel is kapok. Csak ezután szedtem össze ruháim. Szerencsére a ruháim többsége nem problémás, így szinte azonnal rajtam is voltak. Miközben kapkodtam felfele ruháimat, látom, amint Mitsuko is hasonlókép cselekszik. A végére már csak kardom hüvelye, amit még nem került a megszokott helyére, de most nincs időm ezzel bajlódni. Egyszerűen övemmel rögzítem magamhoz.
Alig, hogy ezzel végzek, látom az egymást követve érkező szürkés szőrű vadállatokat. Egész pontosan öt darabot.*
Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 WhiteWolf
- Most már igencsak késő elfutni.
* A farkasok nem sietik el a dolgot. Szép komótos léptekkel kezdenek félkört kialakítani körülöttünk, közben mind az öt szempár felénk néz és hangos morgást hallatnak.
Én se kezdek gyors mozdulatba. A farkasokéhoz hasonló megfontolt léptekkel kezdek közeledni Mitsukohoz.
Mikor mellé érek, átnyújtom a tőrömet.*
- Használd egészséggel!
*Ahogy elveszi szinte hátat fordítok neki, hogy az öt farkasból legalább hármat könnyűszerrel láthassak. Mindkét kezemmel rámarkolok kardomra és magam mellé emelem, készülve az első támadásra.*
- Maradjunk együtt! Szerinted, mi vonzhatta ide őket? Ennyire azért nem voltál hangos.
* Az utolsó mondatnál halk kuncogást hallatok.
Végül a farkasok is megállnak közel azonos távolságra egymástól. Egyszer csak megindul az egyik farkas, akit én is látok. Ennek hatására erősebben rámarkolok kardomra, ezzel is felkészülni az érkező támadásra, de az abbamarad. Cserébe egy másik farkas indul felém, de az is megtorpan. Ezt ismétlik újra és újra. *
- Elég a játékból! Gyertek, ha akartok valamit!
* Azonban csak nem akarnak még jönni.
Végül a legnagyobb példány elindul felém, mikor ép a másik irányból érkező elterelésre figyelek.*
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime2011-03-18, 12:48 am





- Vagy lehet mégis tévedtem!
*Mondta miután megcsókoltam. Azonnal el is engedett és elindult kardja felé, s majd csak utána indult el ruháját felvenni. Én sem cselekedtem másképp. Visszasétáltam ruhámhoz, majd felvéve a földről selyemruhámat magamra vettem. *
~Azért mégiscsak legyen rajtam valami…
*Gondoltam, majd lehajoltam tőrömért, minek kezembe vétele közben halk lépésekre figyeltem fel.*
- Most már igencsak késő elfutni.
*Hallottam Gylnar hangját hátam mögül. Gyorsan felálltam. Mozdulatom következményeként kicsit megszédültem, de láthattam vendégeink mivoltát. *
~Öt farkas…
*Gondoltam miután megszámoltam őket miközben ők szép lassan félkörívet alakítottak ki, de nem vették le rólunk tekintetüket, s a nézés mellé tüdőt rengető morgás is társult. Teljesen megbabonáztak aranybarna tekintetükkel.*
- Használd egészséggel!
*Hallottam a közben visszaérkező Gylnar hangját, majd egy kis idő elteltével felé fordultam.*
- Köszönöm.
* Mondtam, mikor elvettem kezéből a nekem hozott tört. Immáron két tőrrel rendelkeztem. Egy kék színűvel, mely az enyém volt és egy feketével, melyet Gylnar nyomott a kezembe. Idő közben a farkasok egy teljes kört bezártak, s Gylnar úgy döntött, , hátulról fedezzük egymást, ha szükséges.*

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Kit%2520Rae%2520Nasek%2520Serpent%2520Dagger%2520w-Display-2%2520-%25204170197A

Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 33070998

- Maradjunk együtt! Szerinted, mi vonzhatta ide őket? Ennyire azért nem voltál hangos.
*Az utolsó mondatnál kuncogott, s én közben elvörösödtem.*
~Ezt még visszakapja!!!!!
*Gondoltam, majd felvettem a már megszokott harci állást. Velem szemben két farkas állt, ami számomra annyit jelentett, hogy a maradék három Gylnarral szemben található. Egyszer csak ismételten egy mancs puha lépését hallom, de csak néhány lépést tesz, majd megtorpan, aztán ismételten néhány lépés, de valószínűleg ez másik farkas lehetett, hisz lépésének súlya nagyobb volt. Ezt követik az én oldalamon is néha- néha, minek hatására erősebben markolom a két tőrt magam előtt tartva.*
- Elég a játékból! Gyertek, ha akartok valamit!
*Mondta Gylnar nagy hanggal, majd érzem, ahogy izmai megfeszülnek, várva a támadást. Végül megindultak. Először csak az egyik farkas indult meg felém, de nem volt szerencsém, a másik is követte szorosan mögötte.*
- Nah Gylnar… egy kis utó testedzéses testmozgás sosem árt... Sok sikert…
*Mondtam, majd egyenesen belenéztem a velem szemben álló farkas szemébe, aki már éles fogait mutogatta nekem egy fülig érő mosoly keretében, melyet vicsorításnak hívnak. Nem vártam meg, míg oda érnek hozzám, nekilendültem, s már rohantam is feléjük csenden, így rövidítve a távolságot, mely köztem és köztünk volt. *
~Milyen kár lesz értük.
*Gondoltam, majd az utolsó pillanatban, mielőtt elértem volna a farkasokat keresztben magam elé tartottam a tőröket úgy, hogy hegyük a farkasok felé nézzenek. Mikor elértem az elsőt, egyik tőrömet azonnal szívébe szúrtam… vagyis akartam, de a farkas gyorsan kitért előlem, majd mellém kerülve beleharapott kezembe, s elkezdett az erdő széle felé húzni. A fájdalomtól felüvöltöttem, de nem engedtem magam, Gylnartól kapott tőrt egyenesen lábába szúrtam, melynek hatására a farkas felüvöltött, s így elengedte a kezemet, de máris ott termett a másik farkas. Vérző kézzel nehéz lett volna egyszerre két farkassal kiállni a földön, így úgy döntöttem a levegőbe emelkedem. Egy gyors elrugaszkodás és máris a levegőben voltam. Innen csöppent vérem a hóba és az alattam lévő farkas hófehér bundájára.*
~Már csak ez hiányzott!!
*Gondoltam, majd magasabbra emelkedtem. Jól döntöttem, ugyanis az eddig még Gylnarral harcoló legnagyobb farkas tekintete is rám szemeződött.*
- Gylnar… vigyázz… megérezték a vérszagot!!!!
*Kiáltottam Gylnar felé miközben megpróbáltam megakadályozni a kezemből ömlő vér lejutását. Selyemruhámból gyorsan szakítottam le egy jókora darabot, s azt tekertem szorosan kezemre.*
- Coagulatio!
*Mondtam ki hangosan, majd még jobban szorítottam a kezemet. A varázslat hatására, meg kellett volna indulnia a vér alvadásának, de csak nem akart el állni a vérzés.*
~Pedig ez az egyik alap gyógyászati varázslat!!
*Éreztem, ahogy az erőm el akart hagyni. A tőrök közül is már csak a sajátom maradt meg, s azt is csak ruhámba szúrva tudtam magamnál tartani.*
~Most mit csináljak??



/a hossz ne tévesszen meg... nagyja rizsa Very Happy ichlet hiányvan... Very Happy/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eronia - A fehér sárkányok szigete   Eronia - A fehér sárkányok szigete - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Eronia - A fehér sárkányok szigete
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Enion városa -Sárkányok uradalma
» Orod Opelë, a fehér elfek városa
» Sárkányok népe
» A Sárkányok-völgye: A kapun túl
» Sárkányok-völgye : A Kapu két oldala

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Lanuria peremvidéke és azon túl :: Sárkány-hegység :: Sárkányok völgye-
Ugrás: