LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 A Halál arénája

Go down 
+13
Admin 2
Merilien Lumel'Auvrea
Vogon Beebebrox
Huor Tiwele
Zolfar
Thalion Órëa
Elonar
Orgahul
Drogmur
Főadmin
Drendil
Riana
Mesélő
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Kockázó
Kockadobó
Kockázó


Hozzászólások száma : 279
Munkahely : Lanuria...kockákat dobálok

Character sheet
Nép: NJK

A Halál arénája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál arénája   A Halál arénája - Page 5 Icon_minitime2018-05-18, 6:47 pm

The member 'Ethi Zh'ald' has done the following action : Kockadobás


#1 'Támadás' :
A Halál arénája - Page 5 5szerk_by_stixion-dcbu7xe A Halál arénája - Page 5 2szerk_by_stixion-dcbu7ub A Halál arénája - Page 5 2szerk_by_stixion-dcbu7ub

--------------------------------

#2 'Védekezés' :
A Halál arénája - Page 5 1szerk_by_stixion-dcbu7sr A Halál arénája - Page 5 1szerk_by_stixion-dcbu7sr A Halál arénája - Page 5 4szerk_by_stixion-dcbu7wk
Vissza az elejére Go down
Shuga
Barnaköpenyes
Shuga


Hozzászólások száma : 1047
Életkor : 45

Character sheet
Nép: Mágusok

A Halál arénája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál arénája   A Halál arénája - Page 5 Icon_minitime2018-05-19, 7:57 pm

/Vörös vs barna miért vagyok ekkora marha?/

A varázslatom telibe kapta, hisz megleptem a dologgal. De a vörös köpenyesekkel jobb lesz vigyázni hisz ki tudja milyen bájitalt vagy varázst használhat. Én meg csak egy szerencsétlen áldozat vagyok. Jó duma mi? Amíg padlózik leveszem a hátamról a méretes kardom és vidáman méreg varázst idézek a pengéjére. Senki ne mondja hogy gonosz vagyok csak altatni tervezem bár tőle is várhatok hasonló vicces varázslatokat. Viszont nagyon el bambultam, egy tűzgolyó robog felém. Ez tényleg vörös köpenyes vagy egy álruhás szürke? Na mindegy a csalafintaságra hamarosan fény derül. Én kecsesen elhajolok a tűzgolyó elől. (Kecsesen mi? azzal az alig 210 magassággal és 120 kilónyi súllyal na bravó maradjunk a vetődésnél az hihetőbb) De nem tökörészek én se egy védelmet húzok magamra az aréna porából.
-Liggaamserm -idézem meg, nos igen ez nem egy támadó varázs de jobb mint a semmi nem igaz?
Vissza az elejére Go down
 
A Halál arénája
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Mardan arénája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Off játék-
Ugrás: