LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Aireen Warren - NJK

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Merilien Lumel'Auvrea
Vér elf
Merilien Lumel'Auvrea


Hozzászólások száma : 335
Életkor : 737
Munkahely : Vérelfek vezetője, vérelf-hercegnő

Character sheet
Nép: Elfek

Aireen Warren - NJK Empty
TémanyitásTárgy: Aireen Warren - NJK   Aireen Warren - NJK Icon_minitime2015-01-09, 2:41 pm

Név: Aireen Warren
Kor: 28
Nem:
Csoport: Mágus - zöld köpenyesek  
Kinézet: Csinos, vékony alakom van, gömbölyded csípőm és formás mellem. Hosszúkás combom, kecses járásom. Általában hosszú szoknyákban, ruhákban vagyok látható, bár néha lovaglócsizmát, nadrágot és inget is felhúzok. Az arcom szív alakú, lágy vonások, fehéres bőr és jég kék szem. Hosszú, ébenfekete hajam hol egyenesen, hol lágy loknikban hullik le a vállamra, ritkán fogom kontyba. Nőhöz képest átlagos teremtem van, 168 centi vagyok, ám kicsit soványka, csupán 45 kiló.

Jellem: Nem beszélek sokat, ám hangom lágy csengésű, kedves és bizalmat ébresztő. Szeretek segíteni az embereken, ezért is választottam azt a hivatást, amit. Mindenem a természet, szinte rosszul érzem magam, hogyha több napot kell bezárva töltenem valahol. Nem vagyok túl bizalmas az emberekkel, de úgy gondolom, hogy jó emberismerő vagyok, így tudom, hogy kivel mit oszthatok meg. Gyűlölöm a kegyetlenséget, a gyilkosságokat és azt, hogyha ok nélkül bántanak egy gyengébb embert.

Előtörténet: Egy egészen híres tarsisi zöldköpenyes (druidához hasonló) máguscsaládba születtem, a sorsom már szinte előre meg volt írva: az iskolában a zöld mágiát, a természet erőit és a gyógyítást tanultam pont úgy, mint az anyám és az ő anyja is. Elégedett voltam az életemmel és a sorsommal, hiszen mindig is ezt csináltam, mindig is anyám nyomdokaiba akartam lépni, ebbe nőttem fel, ezt szerettem. A vizsgáimat igen jó eredménnyel tettem le és hamarosan már túlszárnyaltam anyám tudását is. Ismerem a városunk környékén lévő erdőkben megbújó gyógynövényeket úgy, ahogy a mérgeket is könnyedén ki tudom keverni a megfelelő alapanyagokból. Az utolsó nagyobb vizsgámra készülök, ami abból áll, hogy szerezzek be különböző, minél ritkábban fellehető gyógynövényeket Lanuria-szerte és olyan gyógyerejű varázskrémet/port/stb készítsek, amilyet csak tudok. Egy bizonyos holdfűért indultam el Hyarmanye titokzatos dzsungelébe, azonban utam során összeakadtam egy sebesült, sérült törppel, akit nagyjából ellátva most visszakísérek a városába.

//Ha van rá lehetőség, akkor a vizsgák miatt kicsit magasabb szinten kezdenék a karakterrel, mondjuk 3-as szinten.//
Vissza az elejére Go down
Főadmin
Admin
Főadmin


Hozzászólások száma : 981

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Aireen Warren - NJK Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aireen Warren - NJK   Aireen Warren - NJK Icon_minitime2015-01-09, 8:51 pm

Az előtörténetet ELFOGADOM!

A karakter A hegymély ostroma című meséhez reigsztrált halálra szánt karakter.
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Aireen Warren - NJK Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aireen Warren - NJK   Aireen Warren - NJK Icon_minitime2015-05-23, 10:21 pm

Aireen Warren írta:

//Mese: A hegymély ostroma - Aireen vs Ubahn//

A fekete köpenyes mágus igencsak jól forgatja a bűbájait, és tény, hogy elég nagy hátrányba kerülök. A hatalmas szikla a falhoz taszít, és alig bírom lelökni magamról, valamint érzem, hogy a tüdőmet vész éri. Erőteljes nyomást érzek a tüdőmön, és oldalra fordulva vért köhögök a porba, amit már amúgy is igen sok törp vére borít. Az éles, szúró fájdalom az oldalamban arra enged következtetni, hogy néhány bordám eltört, és szinte biztos vagyok benne, hogy a tüdőmbe is vér szivárog. Könnyek szöknek a szemembe, ahogy igyekszem küzdeni a fájdalommal, és utolsó erőmet összeszedve nyúlok egy elhagyott balta után. Ám az erő, melyet összeszedek, jócskán kevés ahhoz, hogy bármiféle sebesülést okozzak a mágusnak: egyszerű mozdulattal csapja félre a baltát, miközben még egy törpével végez. Mérhetetlen csalódottság és düh tör rám, és talán ennek a dühnek köszönhető az, hogy oldalra tudok hengeredni, ám a hatalmas erő, amit a mágus küld, ismét elkap, nem vagyok elég gyors. Nekitaszít a sziklának, és ott tart. Fejemet erősen beütöm a sziklába és érzem, hogyan nyel el a sötétség. Elájulok.

A kapunál Ubahn végül lecsaphat az ájult mágusra. Aireen Warrennek békés halála van, ájultában nem érzi a kezet, amely végez vele, s lelke hamarosan Dremerhez tér. Ibun és harcosai eközben felőrlik az orkok seregét, s immáron minden mocsári törpe fegyvere a néhány megszaladó orknak, s a mágusnak vérére szomjazik.
Aireen vére nem hullt hiába feltartóztatta Inaeth sárkányát, s így nem volt már, aki fordítson a kapuért folyó csata kimenetelét. A helytartó, s ork hada szétveretett, s most a mocsári törpék tömege a fal mellett álló sárkányra ront.



Aireen Warren Mardanért, és a hegyi törpékért harcolva veszítette életét.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Aireen Warren - NJK Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aireen Warren - NJK   Aireen Warren - NJK Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Aireen Warren - NJK
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mardan - A törpeváros

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Adminisztráció :: Elhalálozott karakterek-
Ugrás: