LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 A fenyves

Go down 
+19
Arveleg
Wyerre von Morhan
Merilien Lumel'Auvrea
Főadmin
Nawarean
Mitsuko Midnight
Kain Namelyr
Lyn Zanírdûr
Lady Melane
Randalor Arthan
Edward Dylan
Gylnar Radek
Akahana
Thalion Órëa
Élesszemű Caladster
Hëmyl
Elkator Rayen
Aurora
Mesélő
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Randalor Arthan
Szürkeköpenyes
Randalor Arthan


Hozzászólások száma : 59
Életkor : 38
Munkahely : vándor

Character sheet
Nép:

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-06-28, 2:29 pm

Arthant sorozatosan érték a sokkok. Először egy hang a semmiből megszólította, aztán a semmiből feltűnt előtte egy lány, aki simán átnyúlt a pajzson! Mindezek ellenére illedelmesen köszönt:
-Üdvözletem hölgyem Arthan vagyok. Sajnálom hogy eddig nem mutatkoztam be, de kicsit meglepett. Hallottam már szellemekről de ez az első hogy találkoztam eggyel. Mi járatban van errefelé ha szabad kérdeznem? Talán errefelé kísért?
Majd újra meghúzza borosüvegét, nem is egyszer. Minden meglepetésre egyet iszik.
-Megkínálnám de gondolom képtelen inni....
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-06-30, 7:44 pm

// Edward

* Kicsit elmosolyodok, miközben Axis arra kér legyek barátságos gazdájával. Nem is igazán az volt szórakoztató, amit kért. Sokkal inkább az ami. Egy bot még sose kért tőlem semmit, nemhogy legyek barátságos vagy próbáljam megkedveltetni magam bárkivel is.
Ezek után még az is átfut a fejemen, legközelebb vajon mivel találkozok. Hiszen egy beszélő alakváltó botot elég nehéz felülmúlni, de attól, hogy jelen pillanatban semmi se jut eszembe, még könnyen megtörténhet.
Miközben ezen gondolkodok, tekintetem továbbra is a kezemben tartott botra mered. Hiába telnek a percek, még mindig nem könnyű megemészteni a dolgot.
Egyszer csak felfigyelek Dylan megmozdulása által keltett hangokra. Tekintetem egyből felé fordul és nézem első mozdulatait. *
~ Végre magához tért. Egy gonddal kevesebb.
* Még alig érek a gondolatom végére, mikor a bot hírtelen kirepül a kezemből és egyenes úton halad gazdája kezébe.
Mire sikerül felfognom, hogy történhetett a dolog, addigra már Dylna elkezdett feltápászkodni.*
- Nem korai még?
* Jegyzem meg igen halkan, inkább csak hangos gondolkodásnak lehetne nevezni azt a hangerőt, amivel előtör belőlem.
Úgy tűnik alaptalan az aggodalmam, hiszen Dylan komolyabb gond nélkül feláll, de az újabb meglepetés csak ekkor ér. Mikor látom, hogy bánik azzal a bottal, mely igen csak nagy szerepet játszott életének megmentésében. Gondolok is rá, hogy le kéne nyugtatni kicsit, de a kíváncsiságom, mely tudni akarta, mi sül ki ebből, sőt talán még valami új információra is sikerül szert tennem tomboló ”barátomat” illetően. Ezért inkább a földön ülve várom a fejleményeket.
Egészen addig tetszik is a kis előadás, míg a vakító fénynek köszönhetően be kell csuknom a szemem. Az igazi meglepetés igazán akkor ér mikor kinyitom. *
~ SÁRKÁNY!!! DE HONNAN ???
* Teszek egy gyors fordulatot a fa túloldala felé, s közben kezemmel rá is markolok kardomra. Bár sterni vársáron sikerült megtudnom, valószínű nem sok hasznát venném ellene. A bömbölő sárkánynak köszönhetően csak még inkább behúzódok a fa takarásába.
Mire a sárkány kezd elhalkulni, lassan nekem is sikerül felfognom a helyzetet, s összeilleszteni a részleteket. Kicsit előrébb is állok, s kardomat is leengedem, de szorításán nem enyhítek.
Arcomról még nem sikerül letörölnöm a döbbenetet, mikor Axis bemutat minket egymásnak. Nem túl sokat fogtam fel a dologból. Annyi elég volt, hogy bemutatott, de inkább még mindig a helyzet okoztat döbbenet hatása alatt vagyok. Hasonló szinten leegyszerűsítve fogom fel Dylan mondatait is, miközben továbbra is a sárkányra meredek.*
- Axis? Axis? Sá … sárkány vagy?
* Először csak halkan mondom, majd már hangosabban ismételem meg. Még mindig nehezen akarom felfogni, hogy az a furcsa bot, melynek furcsaságait már kezdtem megszokni egy sárkány volt. Hírtelen az a gondolat is végigfut rajtam, ez is csak egy alak, amit felvett.*
- De … hogyan … ?
* Hamarosan végre sikerül legyőznöm döbbenetem, sőt nem csak egyszerű döbbenetet, hiszen részben egy világkép dőlt össze benne. Eddig Gyra volt az egyetlen sárkány, vagyis sárkányka, akit sikerült megismernem és nem volt igazán olyan, mint azok a felnőtt sárkány példányok, kiket volt szerencsém, vagy szerencsétlenségem megismerni a sterni incidens alatt.
Most pedig itt áll előttem egy másik példány, aki eddig egyáltalán nem úgy viselkedett, mint egy sárkány, vagy legalábbis az általam eddig megismert sárkányok.
Végül elérkezik az az idő is, mikor eszembe jut, valamiről megfeledkeztem.*
- Ja … ööö … hmm …
* Kezdek habogni Edward felé fordulva, hiszen még gyorsan össze kell rakni, mit is mondott néhány perccel ezelőtt. Végül azért sikerül.*
- Gondolom, Axistól nem szabadulnál meg.
* Kezdem kicsit szórakozottan, s ennek megfelelően széles mosollyal. Majd még mielőtt Dylan bármit is válaszolhatna folytatom.*
– Igazat megvallva, nagyjából mindenem megvan, viszont egy útitársat mindig örömmel fogadok.


// sry a késésért
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-07-02, 8:41 pm

*Persze nem vette észre a közeli harcost, míg a bottal volt elfoglalva. Csak akkor szánt rá is, a megmentőre, figyelmet, mikor a Sárkány már teljes valójában mutatta be. Azonban ilyenkorra Gylnar még ott tartott, hogy mégis hogyan lehetséges ez. Axis válaszol a kérdésre, hiszen neki is lett szánva.*
-Hát mi lennék?-*kérdezett vissza jókedvűen.*-Mondjuk akár lehettem volna főnix is, vagy egy griff, vagy egy varázs ló, egy pegazus, láttam egyett anno, de nem!
Sárkány vagyok, mégpedig egyike a kihaló félben lévő Fehér oriásoknak, habár már nem gyarapítom a fajtám létszámát... Dylan csak így tudott ezen a világon tartani. Szellemként...
*Aztán Gyl vált is, bár nehézkesen. Elsüt egy poént ami sajna nem fejtett ki semmilyen hatást. Dylan ugyanolyan mozdulatlan hidegséggel figyelt tovább, csukott szemekkel. De van folytatás is, aminél elhangzik a kérés, azaz inkább valami olyasmi amit nem lehetett csak úgy megemészteni. Vagyis Dylannél nem jön le túl pozitívan. Egy furcsa mosolyszerű grimaszt vágott le még mindig csukott szemmel, majd rázkódni kezdett, és végül kitört belőlle a nevetés. Csak pár másodpercig tartott, de meghatározó másodpercekikg. A férfi kérdőn nézett a harcosra.*
-Annyi mindent kérhetnél. Erős mágus vagyok láthattad. Kívánhatnál pénzt, sok pénzt, hatalmat, nagy hatalmat, vagy valami személyeset! Találjak meg valakit, öljek meg valakit, vagy bármi mást, de te útitársra vágysz! Ugye tudod, hogy ez nem kötelez semmire! Ráadásul nem jársz jól velem ha magányos vagy! ...
*Mondta mindezt olyan vidáman, ahogyan talán eddig soha nem szólallt meg, de a beszéd végén valami furcsa történt, még Axis is megilyedt. Idegesen hajtota előrre a fejét, hogy lássa mi történik. A hadúr mondata köhögésbe fulladt, s miután elvette kezét a szájától eltéveszthetetlenül piroslott a vértől. Ez bizony baj, nagy baj. Axis felállt.*
-Rosszab mint számítottam. Ez sajnos...
-Axis!
*De nem futott többre a levegőből. A köhögésben feloszlott a kis pajzs amely a hátát védte, és miután viszahanyatlott a fájdalom mely átjárta előrre kényszerítette. Egy hosszú csíkkott húzott a földbe miatta. Maga elé mormogott félig kiejtett szavakat,... a felismerés szavait.*
-Túl méély a seb... nem fog menni...
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-07-18, 2:32 pm

*Érdekes látvány volt nézni Edward arcát miközben mosolyt erőltet magára. Le se tagadhatta volna, hogy nem őszinte. Azonban a folytatás meghozta az eredményt, bár ezt nem szántam annyira viccnek, de ha így sikerült, hát így sikerült.
Idő közben én is újra elmosolyodok. Ezzel az ábrázattal hallgatom Edward felsorolását, miről mondtam le, vagyis szerinte miről mondtam le.
Már készültem félbeszakítani, hogy az én szemszögemből is megvilágítsam számára a helyzetet, mikor, hírtelen vért köhög.*
- Hogy az a … !!
~ Csak jó volt a megérzésem,~ húzom el a számat ~ korai volt a felkelés. Miért kellett, hogy igazam legyen?
* Meg is indulok az elf felé, némi magamba fojtott szitkozódás közepette, hogy jobban láthassam a helyzetet.
Mikor meglátom, hogy kezdi elveszíteni uralmát teste felett, megnyújtom lépteim.
~ Már csak az hiányzik, hogy mindent elölről kezdhessek.
* Így mire befejezi a mondatát, már odaérek. Némi támasz adni, ha esetleg el akart volna terülni a földön.*
- Jobb lesz, ha visszafekszel a földre, és ha lehet, ez alkalommal ne kellj fel egy darabig!
* Válaszolom, miközben egy mosolyt erőltetek magamra, azonban ellenkezést nem tűrően kezdem Edwardot a föld felé vezetni. *
~ Szerencsére maradt még abból a kencéből, amit Axis csináltatott. Remélem, újra elboldogul a sebbel. Vagy valami újat kell kitalálnia.
* A mozdulat közepette Axis felé fordítom a fejem. *
- Továbbra is azzal borogassuk, vagy van valami jobb ötleted?
* Csak remélhetem, hogy Axis tudja, mit csinál. Bár az is neki köszönhető, hogy még nem patkolt el Edward, hiszen az én gyógyító tudományommal, már valószínű nem lenne olyan probléma, hogy maradjon életben. *


// sry a hosszú elmaradásért, de most már leszek Smile //
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-07-21, 6:04 pm

//Semmi gond, kül is most egy ideig telken voltunk, és örülök, hogy azalatt írtál nekem ^^//

*Meghökkentő látvány volt. Csak a vérrel teli markát tudta bámulni. Ilyen nincs! Pont most?! Épp mikor olyan közel járt Akira nyomában! Egy kis időre megfagyott a levegő. Fel akart állni, de Gylnar, "újdonsült társa" nem engedte. Meglepetésekből ennyi elég mára! Már hogy képzeli, egyáltalán hogy meri? Tudja ez hogy kicsoda ő valójában? Gyilkos gondolatok röppentek fel az elméjéből, és pár pillanat erejéig kirajzolódni látszott az arcán. Gyorsan letörölte magáról a csodálkozás és düh egyvelegét, és végül hagyta magát.... Hagyta magát, igen, sajnos hiába ellenkezne, érzi, hogy nem menne vele sokra. Azaz hogy nem lenne értelme kiütnie ezt az embert, aztán összeesni pár méterrel arrébb. Pedig az elöbb még jóleső gondolatnak tűnt. Mindegy, ezt most kihagyja. Közben Axis is megszólallt. Inkább felé, mint az harcos felé, de egyben az ő kérdésére is válaszolva.*
-Hm, ne csináljam inkább én...
-Nem kell!-*Csattant fel a Sárkányúr, hozzá képest ingerültebben, mint kéne.
-Kell a tájékozódó képességed, úgyhogy csak ne old meg!
*Ezalatt vissza is ült, de most már nem a fa mellé. Mellette volt a vörös sárkánymintás bot. Egy körívet húzott, melynek egy farka van, és a kört egy hullámvonal ívelte át. A szimbólum befejezte után ránézett a harcosra. Komolyan mint mindig. Mint amikor valami fontos fog elhangzani.*
-Igazad van, pihennem kellene, de tény az is, hogy itt nem maradhatunk.
*Ennél a résznél a döglött hűllőféleség felé bökött.*
-Ha komolyan gondolod, hogy segíteni akarsz, akkor most meg kell gyógyítanod.
Minden lényben benne rejlik a varázslat, épp csak az emberekben méllyebben mint más lényekben. Ti valamiért elfolytjátok ezt az energiát.
Azonban ha adok az enyémből, a helyes varázsszavak kiejtésével és a botom ennek a körnek a közepén tartásával, varázsolhatsz.
-Viszont ez sok energiát követel tőlled. Végülis mégiscsak ember vagy.
*Vágott közbe Axis.


//Varázsszót nyugodtan találj ki amit jónak látsz. Ha igen a válasz, Dylan mondja el. ^^ *instrukciók letudva Razz*//
Vissza az elejére Go down
Lyn Zanírdûr

Lyn Zanírdûr


Hozzászólások száma : 22
Életkor : 29

Character sheet
Nép: Sárkányok

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-07-22, 9:56 pm

//Kain//

*Sötétség mindenfelé.. mintha csak az erdő a lelkemet festette volna meg... Ezért szerettem ezt a helyet, olyan volt, mint én. Végigsimítottam a fák törzsén, halovány tejeskávészínű bőröm nagyon világosnak tűnt a szinte fekete fák törzsén. Persze ha a valódi bőrömet viseltem volna, ezek az ősi kérgek nem szállhattak volna szembe a szinte éjszakából alkotott irhám mélységes sötétségével. Egy apró sóhaj kíséretében lehunytam a szemeim és hagytam, hogy átáramoljon rajtam minden. Vágytam rá, hogy eltűnjön a bánat és a magány. Nem akartam egyedül lenni. Olyan voltam, mint a fa, amin éppen pihentettem a kezem. Itt állt az erdőben, a többiek között, és mégis magányos volt, soha nem fog másik fához éri. Persze azért kicsit más volt a helyzet, hiszen körülöttem nem a testvéreim voltak. Én egyedül voltam egy olyan világban, ahol szörnyetegnek számítottam, sötét kegyetlen gyilkosnak.. talán az is voltam.
Végignéztem az erdőn és megindultam be, egyre mélyebbre a sötétségbe. Körülöttem nyújtóztak az árnyak, mintha hozzám akarnának dörgölőzni. Kinyújtottam a kenyerem, mire egy árnyékcsomó ráugrott és macskaként hozzám dörgölőzött. Több másik követte. Belefúrták magukat a hajamba, végigtáncoltam a vállamon, megcincálták a ruhámat.. én pedig csak szolidan mosolyogtam. A sötétség nem félt tőlem, ő olyan volt, mint én.*
- Jaj drágáim... *suttogtam egészen halkan. Aztán leültem egy kőre, és a kezeimbe temettem az arcom. Nem sírtam, a könnyeim egyszerűen mintha elfogytak volna, de a magány átkozott fogaival mélyen belém mart. Csak ültem ott és a kezeimre bámultam az egyre sűrűsödő homályban. Azokhoz a kecses, most éppen krémszínű kezekhez vér tapadt. e nem is ezekhez a kezekhez, hanem a fekete keselyűkarmokhoz, amik arra születtek, hogy életeket oltsanak ki. De vajon miért? És ha ez a sorsom, miért nem tehetem legalább az enyéimmel, hogy legalább a magány ne kínozzon! Miért dobott el magától az apám és az anyám? Talán nem voltam elég jó nekik?
A kérdések nem hagytak nyugodni, apró dögevőkként lakmároztak haldokló lelkemből. Már nem sokon múlott, hogy átadtam magam nekik. Csak a vállamat cirógató árnyékcsomó tartott vissza furcsa és abszurd módon.*
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-07-22, 10:17 pm

// A sárkány, a sárkányúr és az ember

* Figyelmesen hallgatom végig, a sárkányúr és a sárkány párbeszédét, majd mikor Edward elkezdi a körívet rajzolni, figyelem ismét rá összpontosul.*
~ Csak nem tud nyugton maradni!
* Közben próbálom kivenni, mégis mit rajzolhat a porba. Közben elmosolyodok.*
~ Van még mit gyakorolnia … Mi akar ez lenni? Majd csak elmondja.
* Miután befejezi a rajzot, rám néz, a tekintetéből sugárzó komolyság lehervasztja mosolyomat és hasonló reakciót vált ki belőlem is.
Első mondatára, mikor a lényre mutat, csak egy bólintással jelzem egyetértésemet, viszont fogalmam sincs, mire akar kilyukadni, hiszen nincs abban az állapotban, hogy nagyobb távolságot megtegyünk, még akkor se, ha cipelem.
Azonban az ezt következő mondatok egyenesen ledöbbentettek.*
- Én … varázsolni … Ez most komoly?
* Az elfnek válaszolnia se kellene, tekintete megteszi ezt helyette. Kicsit hülyének is érzem magam, de hát még senki se kért arra, hogy magamtól mágiát használjak. Még ha elég komoly segítséget kapok, akkor se.
Válaszom nem érkezik egy hamar. *
~Vándorként az ember néha érdekes személyekkel fut össze, s köztük néha felbukkan egy-egy mágiát használó is. Olyankor néha eljátszok a gondolattal, mégis mennyi mindent meg tudna könnyíteni. De ilyenkor mindig eszembe jut egy régi mágusismerős szavai.
~ … A legapróbb hiba is nagyban megváltoztathatja a végeredményt …
~ Már pedig könnyen elkövethetek olyan hibát, amiről fogalmam sincs. Akkor ki tudja, mi lesz a végeredmény? Hol kötünk ki? …
De miért ne éljek a lehetőséggel? Egy elf és egy sárkány fogja figyelni minden mozdulatom, hiszen, ők is szenvedő alanyai lesznek tévedésemnek, ha tévedek. Tehát jobban járnak vele, ha nem engednek tévedni. …

* Miközben saját gondolataimmal vagyok elfoglalva, észre se veszem, mi történt, és mennyi idő telt el alatta.*
- Tegyünk egy próbát!
* Válaszolom ekkorra már magabiztosan.
Kezembe veszem a sárkány mintás botot. Furcsa érzés volt, na nem úgy, mint korábban, sokkal inkább a tudat miatt.*
~ Egy sárkányt tartok a kezeim között.
* Mikor ezt végiggondolom, automatikusan elmosolyodok.*
~ Ha bárki ilyesmit mesélne nekem, minimum hülyének nézném, lehet, én az is vagyok, de ez most nem számít.
* Végül csak a feladatommal törődök és a kör közepére helyezem a bot végét.*
- Így megfelelő? Mit kell még tennem? Ja igen varázsige, gondolom. Mi lenne az?
* Kérdezem Edward felé fordulva.*
- Paglipat ng katawan.
* A kifejezések hallatán, elveszem Axist a kör közepéről, majd válaszom közben elhagyom a kört.*
- Hee??? Na várj előbb egy próba. Paglipi … Ááá. Ki a fene talál ki ilyeneket? Mit is kell mondanom?
* Megvárom míg megismétli.*
~ Nem igaz, még mindig nem értem ...
- Lassabban, ha kérhetem.
* Most már nagyon figyelve minden hangra, menet közben magamban is elismétlem.*
- Pag… li … pat … ng … ka … ta …wan. Igaz?
* A válasz után még elismételtem párszor hangosan, hogy folyékonyan ki tudjam mondani és közbe tudjanak szólni, ha valahol elveszteném a fonalat és rosszul mondanám.
Végül, mikor már csak ez a pár szó jár a fejemben, elég felkészültnek érzem magam, hogy élesben is megpróbáljam. Kicsit idegesen helyezem vissza a botot arra a pontra, ahol korábban már jónak minősült, majd egy nagy levegővétel után lehunyom a szemem és az összpontosítást követően, elmondom a varázsige is.*
-Paglipat ng katawan.
* Érzem, amint változik körülöttem a környezet, de nem akarok másra gondolni csak a varázsige szavaira.*
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-07-22, 11:17 pm

//Lyn időn túli játék//

*Az arany sárkány mintha csak a halált keresné. Hét évszázad alatt bejárta már szinte az egész kontinenst. Van, ahova nem is tér vissza és sajnos az utóbbi időben egyre gyarapodnak ezek a helyek. Legutóbb éppen Norlan, a felhők városa vált ilyenné.
Most Avlanionból indult, ahol előbb egy őrült mágussal akadt össze, majd pedig egy medvével. Ez utóbbiban már mellette volt Sou is és részben neki is köszönhető, hogy megoldódott a helyzet. Nem akarta az anyamacit megölni.
Viszont nem volt maradása és délnek vette az irányt. Meg kellett gondolnia, hogy kerül Stern felé, ahol nemrég épp Furia csinált kalamajkát, vagy pedig átrepül az Olassiët rejtő erdőség felett.
Az, hogy végülis egyik mellett sem döntött, jól mutatja enyhén feldúlt lelkiállapotát.
És azt, hogy minden paranoiája ellenére mintha keresné az alkalmat, hogy valaki végre kioltsa életét és megfossza ettől az árnyékvilágtól.
Hétszáz éve menekül, azóta fekszik este a bűntudattal és kel reggel is azzal.
Belefáradt, hogy folyton a háta mögé kell lesnie, hogy nem lehet nyugodt éjszakája, mert a halál ott ólálkodik hite szerint mögötte.
Ezért haladt át repülve a Sárkány-hegység felett. Szerencséjére, vagy balszerencséjére végül csak távolról látott egy aranysárkányt, aki rá sem hederített, így átvészelte ezt az utat is.
Nincs különösebb oka, hogy végül leszáll épp a fenyves mellett. Annak már van, hogy végül a halál lakta erdőbe veszi be magát. Eddig talán benne volt, hogy megtalálják és megöljék, hogy bevégezze, de még az életösztön is elég erős benne.
Tudja, hogy a sárkányok kerülik a fenyvest. Azt is tudja, hogy miért.
Egyetlen név az oka és számtalan halott sárkány emléke. Ez a név pedig: Hëmyl.
Nem akar találkozni vele, esze ágában sincs, és talán ha nem megy túl mélyre, nem is fog.
Már feketeköpenyes alakjában van. Amíg belép a fák közé, az onnan kicsapó hideg szél fellebbenti Avlanionban meghasadt fekete bőrkabátját és egyébként vállára omló szénfekete haját.
A seb még érződik, de már nem fáj. Hamarosan ebből is csak egy újabb heg marad, amit valami csoda folytán nem rejt el.
Mintha büszke lenne az egyre gyarapodó sebekre.
Fehér bőre szinte világít a sötétben, de ében szemei pont ezért tűnnek feneketlenül sötétnek.
Annyira gondolataiba merül, hogy nem veszi észre, hogy mélyebbre merészkedett, mint akart.
Mélyebbre, de egy érzés, melyet épp most nem akart érezni felébreszti az ábrándozásból.*
~Ősi sárkány! Itt?! Nincs hova bújni. Ha én érzem, ő is érez. Már a szagát is az orromba fújta a szél.~
*Nem menekül, ahogy Furia elől sem futott el kezdetben. Nincs is hova, hiszen a világos bőrű szépség már megláthatta.
A sárkány megdermedve áll meg a fák között. Kardja meglebben kabátja alatt. Csak egy biztos, ez nem Furia. Nem is Risan. De akkor ki?
Köpni-nyelni nem tud, csak áll és nézi az árnyékokkal játszadozó lányt. Tudja, hogy bármilyen külseje lehet, csak a szag marad ugyanaz. És ez elég is. Nem ismeri, de annyira kevesen vannak a feketék, hogy attól, hogy ő nem ismeri, a lány tudhatja, hogy ki. Talán egy pillanat és meg is támadja Kaint.*
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-07-23, 10:15 am

//Gylnar Radek időntúli//

*Belemegy. Elveszi a botot, majd ráálítja a neki szánt kör közepére. Aztán jön a következő rész. A varázsige. Kérdez, majd Dylan el is mondja a megfelelő varázsszavakat. Vár. Úgy néz ki a harcost meghaladja kicsit a feladat. Rá is kérdez egy szerencsétlen próbálkozás után. Dylan, elfolyt egy cinikus megjegyzést a beszédkésségét illetően, majd lassaban megismételi a kívánt szavakat. Csak tudja kimondani! Sajnos most az élete, ennek az embernek a kezében van. Egy emberében,... lehet akár egy tünde kezében is az élete, őt ugyanúgy bántaná a dolog. Mégiscsak a saját életéről van szó! Üsse kő, egy elfuserált varázsige még nem kottyan meg! Golndolta a hadúr... . Azonban a pasas, // ^^// harmadszorra is rákérdez, és betűzve kéri a jobb érthetőség kedvéért. Erre egy csendes mosoly az első reakció, ám a választ Axis adja meg. Lassan, érthetően ejti ki az összes szót, hangot, betűt, hogy tudja követni Gylnar is. Majd az ember elismételi a bűbájt üresben még párszor, aztán belecsap. A hadúr behunnyja a szemét, és koncentrálni kezd.*
~Ne fárasszuk ki, csak a sebeket forraszd be.
~Amúgy is ez volt a szándékom. Semmi kedvem a végén még őt ápolgatni.
*Ahogy a varázsige hatni kezdett Dylannek át kellett vennie az irányítást. Annyi energiát jutatott a férfinek, amennyi még biztonságos volt mindkettejük számára. Elöbb hírtelen szokatlanul nagy erőnlétben érezhette magát Gylnar, majd rohamos gyengülést tapasztalhatott. Mintha kiszívták volna az erejét. A bűbáj végeztével a kör eltünt. Dylan kinyitotta a szemét, és kifújta a bennragadt levegőt. Egy darabig jó lesz. Ha kijutnak, komolyaban is el kell látnia.*
~Hogy én mennyire nem szeretem az efféle időpocsékolást!
~A sérülés a harcal együt jár, a lábadozás meg a sérülés kísérője. Ilyen az élet.
*Bölcselkedett a sárkány, szerencsére csak a hadúr fejében. Dylan egy szemöldökrándítással jelezte, hogy hallotta és nem tetszett neki. Felállt. Rosszabb is lehetne, nem panaszkodhat. Mindenesetre nem fáj.*
-Hogy érzed magad?
*Szólította meg végül a segítőjét is. Höhh, utitárs. Az akart lenni, hát megkapta. Ilyen ha Edward Dylannel utazik valaki. Azonban a kérdést komolyan tette fel. Nem mindennapi dolgot vitt végbe, főleg ember létére. Kisvártatva ha válaszolt a másik, ha nem, folytatta.*
-Ha fel tudsz állni, menjünk. Minnél elöbb kint leszünk annál jobb,... és még a felénél sem vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Lyn Zanírdûr

Lyn Zanírdûr


Hozzászólások száma : 22
Életkor : 29

Character sheet
Nép: Sárkányok

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-07-23, 11:15 am

//Kain//

*Az árnyak egyszer csak ijedten fodrozódva suhannak el a vállamról. Érzem rémült simításukat, amint menekülnek vissza a testvéreikhez. És akkor enyhe szellő simít végig a fekete fák között. Rothadás, halál és valami más ismerős illatot hozva...
Pár pillanatig eltart, mire rájövök, honnan ismerős ez az illat. Kutatok az emlékeim között, próbálom felidézni, hogy hol éreztem már hasonlót... Aztán bevillan egy kép. A tanítóm haldokló teste, az oldalán tátongó sebekből patakzó vér... Igen, ahogy ott álltam mellette, akkor éreztem igazán, a sárkányszagot. Döbbenten álltam fel és fordultam meg. A csodálkozás kiült az arcomra, ahogy a sötéthajú férfit bámultam.
~ Lehetséges lenne? Ő tényleg...?
Hosszú ideig csak álltam és néztem, egyszerűen fogalmam sem volt, hogy most mit kéne csinálnom. Vajon meneküljek? Vagy harcolnom kéne mielőtt ő támad meg? A gondolatok ezernyi vad denevérként csapongtak a fejemben és nem tudtam kire hallgassak.
~ Nem ő talán megért engem...
Végül az összes gondolatot elnyomta a boldogság, hogy végre találkoztam egy sárkánnyal. Nem tudtam, hogy olyan-e, mint én, de jelenleg nem is érdekelt, csak egyet akartam. Beszélni egy olyannal, mint én...*
- Őőőő üdvözlöm, a nevem Lyn. *nyögtem ki nagy nehezen. Sokkal inkább gyereknek éreztem magam, mint eddig bármikor. A fél karom odaadtam volna érte, ha most tudom, hogy kell köszönteni egy másik sárkányt, vagy bármi más viselkedési normát ismerek.*
~ Vajon őrültnek hisz majd? Vagy egy buta gyereknek? Talán nem is tévedne nagyot.
*Zavartan beletúrtam hosszú, göndör fekete tincseimbe, amikre az előző lángvörös frizurám cseréltem és vártam a másik sárkány válaszát. Csak remélhettem, hogy szavakkal, nem pedig erőszakkal fog válaszolni.*
~ Remélem a békésebb fajtába tartozik... habár megérdemelném a halált is...
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-07-23, 8:10 pm

// Edward Dylan

* Érzem, a testemet megtöltő energiát. Erősnek érezem magam, hatalmasnak! De amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan távozik is ez a hihetetlen erő. Sőt több annál.
Az egész varázslat alatt még levegőt se mertem venni, tartva a tévedéstől, így mikor véget ért egy nagy levegővétellel nyitok, melyet több kisebb követ. *
~ Szóval ilyen érzés, mikor mágiát használ az ember. Már eddig is megérte betérni ebbe az erdőbe, és megismerni Axist. De ez nevezem igazán csak élménynek!!!
* Fut végig elmémen a gondolat, miközben továbbra is szaporán veszem a levegőt.*
- Megleszek!
* Válaszolom, mivel érzek egy kis fáradtságot, de nem olyat, mint korábban.*
- Egyet értek. Nem kellene itt maradni. Ki tudja minek keltettük fel a figyelmét, az elmúlt eseményekkel.
* Vetek egy pillantást halott szörnyünk felé. Újra elgondolkozok azon, milyen lények lehetnek ebben az erdőben, melyek akár még ennél is veszélyesebbek lennének.
Végül csak elkezdek feltápászkodni. Úgy érzem mostanra már nagyjából sikerült kipihenni a mágia használatának fáradalmait. Nem lehet rám mondani, hogy elkapkodom ezeket a mozdulatokat, sokkal inkább szépen ráérősen állok ismételten lábaimra.
Azonban az első lépés megtétele újabb meglepetést rejteget számomra. Alig emelem fel jobb lábam, mikor bal lábam hírtelen megadja magát és összecsuklik, minek eredményeként térdemre érkezek. Nem kis meglepetést okozva ezzel nekem.*
- Lehet nem ártana várni még néhány percet.
* Mondom Edward felé fordulva, arcomon némi mosoly, a tévedésem miatt, egy kis szégyennel párosulva, hogy egyetlen varázsige elmondása képes volt a földre küldeni. *
- Ez mindig ilyen megterhelő?
* Teszem fel a kérdést szintén Edwardnak, de ha ő nem hajlandó válaszolni, akkor Axisnak is.*
~ Nem árt kihasználni az alkalmat és némi tudást szerezni ebben a témában is, főleg, hogy most már saját testemen is megtapasztalhattam a hatását.
* Amennyiben Dylan hajlandó egy kis pihenőt adni nekem, akkor leülök a földre.*
- Addig is, míg várunk, elmondom neked, miért azt kértem amit.
* Várok egy kicsit, hogy ő is kényelmesebb helyzetbe kerüljön, ha akar. Majd nekikezdek a mondandómnak, amit akkor is elmondok, ha ez őt egyáltalán nem érdekli.*
- Gondoltam, hogy sokkal értékesebb dolgot is kérhettem volna, de azokkal nem mennék sokra. Vándor vagyok. A pénz nem sokat számít nekem, az értékes holmit előbb utóbb ellopják, a hatalom meg … a saját magam ura vagyok, kell ennél nagyobb hatalom? Másrészt a világért se adnám fel az utazást és az ezzel járó élményeket … , meglepetéseket … , kihívásokat ….
* Az utolsó szavak kiejtésénél, régi emlékek képei jutnak eszembe, melyek az ép aktuális szóhoz kapcsolódnak. Ennek megfelelően hangulatom újra feldobódik, mire befejezem a mondatot.
Majd immár újra jó kedélyűen folytatom.*
- Szóval ezért … Azt hiszem, most már indulhatunk.
* Azzal a lendülettel fel is pattanok a földről.*
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-07-24, 1:37 pm

//Lyn//

*Kain még él és az kimondottan jó jelnek számít. A lány nem esett rögtön neki, nem érzi az ősi mágiát sem, csak állnak és nézik egymást. Sőt, az arany sárkány meg merne esküdni, hogy a másiknak döbbenet csillog a szemeiben. Azért a sötétség ebben az esetben még az ő látását is gyengíti.
Nem tudja, mennyi idő telik el ebben az állunk egymással szemben és nézzük egymást állapotban, de nem is annyira fontos. A lány az, aki végül előbb megszólal.
A kellemes hang meglepi, semmi hidegség nincs benne, amit Furiában, vagy Anzarban érzett.
A név sem ismerős, de lehet akár félrevezetés is. Nem az a sárkányfaj, akiben maradéktalanul meg tudna bízni.
Igaz, jelenleg olyan faj nincs is.
Namelyr még hallgat egy fél pillanatig, nem mozdul, csak nézi a másikat.
Végül mély, de viszonylag nyugodt hangon ő is megszólal.*
- Kain vagyok.
*Ez elég. Ezt a nevet hite szerint már minden ősi sárkány ismerheti. De ha még nem volna elég, csak meg kellene osztani, hogy ki nevelte és akkor már biztos lehetne a halálos ítéletében.
De azt már nem teszi. Figyeli az első mozdulatot, mely a dús, hullámos hajzuhatagba dúrás. Ha nem tudná, hogy fekete sárkány lakozik a sötét haj és a világosbarna bőr alatt, azt gondolná, hogy zavarban van a vele szemben álló. De egy fekete mégsem lehet zavarban, ha találkozik egy arany sárkánnyal. Annyira erős bennük a felsőbbrendűségi érzés, hogy mindjárt az elején kimutatná azt.
Kain tanácstalan. Az ősi sárkány nem adja jelét sem támadó, sem békés szándéknak. Jószerivel semmi jelet nem ad. Az arany sárkány homlokán megjelennek az első izzadtságcseppek. „Menekülni…” zakatol a fejében, elfutni, amíg még esély van rá. Vajon mennyi ideje lehet, amíg a másik végül eldönti, hogy mit is akar kezdeni ezzel a halandó árulóval.*
- Nem hittem, hogy Hëmyl erdejében egy ősi sárkányra lelek…
*Nem, nem lép közelebb. Talán még kicsivel hamarabb kereste volna a halált, de most élni akar. Élni és túlélni ezt a találkozást.*
- Nem akartalak megzavarni, ha gond a jelenlétem, elmegyek...
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-07-25, 12:52 pm

//Gylnar Radek//

*Biztató választ kap, de mikor megpróbál felálni sajna az ellenkezőjét kell tapasztalnia. Ugyan, nem várhatja el, hogy egy ilyen szintü varázslat után egyből talpra is ugorjon. Csak áll egyhelyben, félig oldalt a férfinek, félig háttal Axisnak és vár. Nem húzza ki magát szokásához hívenm, inkább kissé meggörnyedve, kimélendő a varratokat. A kérdésre Gylanr felé fordúl, de csak a fejével. Nem válaszol elsőre. Előbb felméri, mennyire fárasztotta ki utitársát. Nem vészes.*
-Őszintén szólva, mmég jobban is bírtad, mint egy magadfajta ember. Ez a varázslat a magasabb szintűek közül való. Nem kezdőknek írták.
Egyénileg viszont, ...nem tudhatom milyen volt számodra. Mindenki máshogy éli meg a mágia használatát.
*Ez utóbbiakat inkább csak magának mint a harcosnak mondta. Fel az égbe, de azért elég hangosan ahhoz, hogy halhassák a mellette lévők is.*
-Aha.-
*Tehát érti, de ennél többet nem tud mondani. Ránézett az emberre, és egy együttérző mosoly jelent m,eg rajta. Furcsa párosítás, talán egy kicsit még irigyelte is. Azonban gyorsan megtalálta Gylnar irigylésre méltó életében a gigszert.*
~Egyszóval magányos vagy... üröm az örömben, hogy én nem leszek a beszédes fél.
* Végül csak elindúltak. Jó volt elmozdúlni erről a helyről. Dylan végig jobbjában tartotta a sárkánymintás botot. Mögöttük Axis néha-néha eltűnve a fák között. Egy ilyen hatalmas kolosszus mint ő eltűnni? Nos, igen hihetetlen, de így volt. Ez is a velejárója a szellemlétnek. Még hasznos is lehet. Azonban az erdő nem volt csendes. Mindenfelöl furcsa zajok, neszezések hangja vette körül az utazókat. Egy ízben a hadúr megállította a kis csapatot, és pár másodpercig meredten bámult kissé balra. Ám semmi jel nem mutatott idegen lányre, így felegyenesdve tovább indúlt.*
-Talán csak az érzékeim csaltak meg...
*Dörm,ögte félhangosan, egy kissé Gylnar felé is. Azonban a Sárkányúr érzékei még sosem tévedtek...*


//Nah, te jösz, átadom a stafétát! ^^//
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-07-26, 7:44 pm

// Edward

* Miután újra a lábaimon állok, megmozgatom kicsit végtagjaimat. Nem szeretném, ha újra megadná magát valamelyik.
Utunk megkezdése után elég hamar egyértelművé válik számomra, új útitársaim nem tartoznak a túl beszédes típus közé, de ezt előre is tudtam róluk. A sort Edward vezeti, tőle kicsit oldalra és lemaradva Axis követi, én pedig a sort zárom. Nem zavar ez a felállás, sőt még örülök is neki, hiszen így láthatom Axis, amint néha fel, néha eltűnik, megint máskor meg egyszerűen csak áthalad egy vastag fa törzsén.*
~ Ez is a közlekedés egy módja.
* A csönd kimondottan jól is jön most számomra. Nem kevés új élményben volt részem ezen a napon és úgy éreztem, nem árt kicsit végiggondolni azokat. Így eleinte észre se veszem, de ahogy haladunk egyre mélyebben az erdőbe, úgy csökken a látótáv és úgy lesz egyre sötétebb is. Nem vagyok az a sötétben félő típus, de egyáltalán nem nyerte el a tetszésemet ez a természetellenes sötétség. *
~ Ki tudja mi lapul meg benne!
* Ha ez még nem lett volna elég, a sötétség erősödésével egyidejűleg az erdő zaja is egyre közelebbről hallatszik. Próbáltam megállapítani a zajok forrását, de a látási viszonyok minden alkalommal megakadályoztak ebbe, annyira meg nem voltak különösek, hogy indokolt legyen utánanézni. Így csak feleslegesen forgatom a fejem. Az egyik ilyen zajra Edward megállítja a csapatot. Majd nem túl hangosan megszólal.*
- Talán csak az érzékeim csaltak meg...
- Ne is mond. Már én is kerestem a forrást, de nem láttam semmit.
* Mintha ez olyan sokat jelentene. Mostanra alig pár méter volt a látótáv. S ahogy haladunk még inkább az erdő belseje felé, ez tovább csökken.*
~ Lehet, nem ártott volna megkerülni az erdőt? … Most már nincs visszaút. Vagyis van, de az majd olyan hosszú, mint ami előttünk áll.
* Idő közben szép lassan az egyik alapvető szükséglet hatalmába kerített, és mivel nem volt kedvem elvégzését követően a sötétben keresni utazó társamat, hiszen már abból a távból is alig láttam körvonalait, amiben követtem, így egy rövid szünetet kérek.
- Edward! Tartsunk egy kis szünetet.
* Megvárom Edwárd válaszát, de amennyiben nem ért velem egyet a lényegre térek.
Miután megállunk, nem húzom tovább az időt. Megcélzok egy megfelelőnek tűnő fatörzset egyből az ösvény mellett. Majd miközben a dolgomat végzem, egy hírtelen jött gondolatot osztok meg Dylannel.*
- Mit gondolsz? Nem ártana egy kis fényt gyújtani?
* Bár alig mondtam ki kérdésem, eszembe jutott az a lény korábbról. Nem nehéz rájönni, őt inkább vonzaná a fényforrás és nem lenne jó egy hasonlóval összefutni. Ezek után már nem is tűnik olyan jó ötletnek az a fény. *
- Vagy lehet mégse …
* Lassan dolgom végére érek, de közben azért kíváncsi vagyok az elf válaszára. Mikor egy gally reccsenésére leszek figyelmes a közvetlen közelemből, de nem Edward felől. A reccsenés felé kapom a fejem, ahol egy alak körvonalai jelennek meg. Futólépésben közeledik felém és kezével a nyakamat próbálja meg elkapni. Hírtelen nem értem a helyzetet. Mire a torkom felé közeledő kezed is sikerül kivennem a sötétben, már elég elég közel van, így az egyetlen reflexmozdulat ami eszembe jut azzal jár, hogy elvesztem a súlypontom. Azzal a lendülettel huppanok a hátsómra. Támadóm nem hagyja annyiban sikertelen kísérletét újabb követi.*
- Végre megvagy!
~ Engem … ?
* Nekem se kellett több gyors araszolással haladok Edward korábbi helyzete felé. Remélve, hogy besegít és ezzel nyerek annyi időt, hogy minden a megszokott helyére kerülhessen és felkelhessek a földről.*
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-07-27, 3:12 pm

//Gylnar... hmmm Mitsi, mostantól olvasnod kell a játékunkat, ha tudni akarod mi történik a nagy főellenséggel Very Happy//

*Nem hagyja nyugodni a növekvő zaj. Zajnak ez még ugyan nem mondható, de a Sárkányúr szemében már igenis probléma forrása lehet, azonban, hogy ki avagy kik, vagy merről támadhatnak, az beláthatatlan még számára is. Éjjellátó szeme azért nincs. Időközben ugyanis besötétedett, nem tudni varázslat miatt-e vagy egyszerüen csak elsétálták az időt. Valahogy elveszet az időérzéke az utazóknak idebent. Sebaj, Axis még itt van, csak szól ha veszély fenyegetheti őket! Gylnar pihenőt kér, mire egy elfolytott morgás a válasz felőlle. Azért megáll, végülis az életét köszönheti neki... sajnos. A fényvarázslatra már ő is gondolt, csakhogy megfordúlt a fejében az is, amiért talán az ember is viszavonta elhamarkodott ötletét. Mi van ha ezzel fölösleges veszélybe sodorják magukat?*
-Meglehet, hogy szükség lesz rá, azonban tekintettel a körülményekre próbáljkuk meg nélkülöuűzni.
*Válaszol halkan, de érthetően a férfinek, teljes őszinteséggel. Amíg együtt vannak ebben az elátkozott erdőben, meggondolatlanság kihagyni a fontosabb részletekből. Majd végez az ember kis problémájával, mire mondaná a hadúr, hogy menjenek, de erre nem kerül sor. Valaki, aki szemlátomást egész eddig figyelte őket, és talán ő a titokzatos követő is, megtámadja a védtelenebbet, azaz Gylnart. Hehh, a kérdés csak az, hogy mindkettejükre vadászik, és szép sorban igyekszik eltenni őket láb alól, vagy...
egész más hozta őt ide. A beszéde, a hanglejtése, a feldúlt mozdulatai, lihegése, erről árulkodik. Ez a sárkány, mert bizony az volt, Gylnar Radek életéért jött. Dylan felé fordúl, - a sötétben sem nehéz, ha vak lenne is érezné az energiáját - és elmormol egy fényvarázslatot, ahogy az ember odaér hozzá. A sárkány erre kis szerencsével megtorpan. A Sárkányúr nagy, sárga, sárkányszemei merednek rá a hírtelen keletkezett félhomályban és mély, parancsoló hangon szólal meg.*
-Mutasd magad sárkány!
Tudni akarom ki vagy!


//Itt megállok, írd le te a sárkányka reakcióit. Razz //
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-07-28, 1:31 am

* Bőszen araszolok négykézláb hátrafele, hogy minél messzebb kerüljek támadómtól, mikor Edward egy fénygömböt hoz létre. A hírtelen jött fény elég erősnek érezem, pedig normális körülmények között nem lehetne annak nevezni, sőt még csak nem is közvetlenül a szemembe világít, de akkor is, szemem már alkalmazkodott a sötétséghez, már amennyire tudott. Így eléggé hunyorognom kell, hogy ki tudjam venni a frissen érkező fényben megvilágított támadómat. Fekete hajához, kék szem és hajához hasonlóan fekete ruha társul. Jobban nem nézem meg, mert úgy tűnik, az ő szeme se örül a frissen érkező fénynek, én pedig már Dyaln mellé érek. A sárkány kezével meg is próbálja eltakarni szemét és a felém intézett támadását is abbahagyja.
Kihasználva a Dylan által nyert időt és távolságot feltápászkodok a földről. Ez alkalommal valami okból kifolyólag, nem tart annyi ideig, mint a korábbi alkalmakkor. Szinte felpattanok.
Mivel látom, hogy a támadóm még mindig szemét takarja, és Edward is hozzászól, ezért úgy döntök, befejezem azt a műveletet. melyet félbe kellett szakítanom a támadás miatt. Edwardnak nagyjából hátat fordítok, úgy hogy fejemet elfordítva azért láthassam az eseményeket.*
- Mégis kinek képzeled magad, hogy parancsolgatsz nekem?! El az utamból vagy az ő sorsában akarsz osztozni?
~ Ez is egy sárkány lenne? De ő ezt honnan tudta?
* Ezekkel a gondolatokkal, húzom meg magam Edward háta mögött, hiszen még az utolsó cseppek hátra van, és nem akarom idő előtt felkelteni a figyelmét.
Idő közben a sárkány is visszanyeri a látását.*
- Mi van a szemeiddel elf? Ki vagy te?
* Ez alatt végre befejezettnek tudhatom a műveletet, és megkönnyebbülten álltok a kihívás elé. Kezem a kardom markolatára helyezem, hogy a legapróbb jelre is kiránthassam, de amíg a helyzet nem kívánja, inkább maradjon ott, ahol van.*
- Miért követtél minket? Mit akarsz tőlünk?
* Kotnyeleskedek bele a beszélgetésbe. Igazából egy köszönömmel illett volna kezdenem Edward felé, hogy nyert nekem annyi időt, amennyire szükségem volt, de ezt majd később, ha lesz rá alkalmam.*
- Tőletek semmit! CSAK TŐLED!
- Tőlem … ??
* Kérdezek vissza értetlenül. A sárkány ez alkalommal már nem fogja vissza magát. Nem foglalkozik az erdővel. Nincs meg a meglepetés ereje és a fegyver mégiscsak fegyver, és ez alkalommal már nem csak egy védtelen emberre kell támadnia, ezért felveszi valódi alakját. Egy kék sárkány alakja kezd kirajzolódni annak az embernek a helyén, aki nemrég még az életemre tört. *
~ Csak nem …. ???
- Találkoztunk mi már?

* Teszem fel a kérdést kicsit értetlenül, bár már sejtem a választ. Hiszen alig pár kék sárkányhoz volt szerencsém életem folyamán. Ezek közül egy kivételével mindnek csak egy voltam a sok ember közül Sternnél.
A sárkánynak se kellett több. Bár nem vagyok egy sárkány szakértő, de még én is észreveszem, hogy ezzel a kijelentésemmel sikerül még jobban felhergelnem.*
~ Lehet nem kéne…
- Ó dehogy! Csak fél Eronián kergettelek téged meg azt az elf kékséget. Egyáltalán, hogy gondoltad, hogy megúszhatod ezt a tettedet? A PRÉDÁM MEGSZÖKTETÉSÉT!!
* Az utolsó szavakra már szinte tajtékzott a sárkány. Látszik rajta, csak egy hajszál választja el, hogy nekünk essen.*
~ Már végkép nem lehet más!
* Érzem, amint kezd hatalmába keríteni a félelem. Szinte minden izmomat meg kell feszítenem, hogy ez ne nagyon látszódjon rajtam.
A sárkány is megelégeli ezt a fajta bájcsevelyt, ezért a tettek mezejére lép. Egy lángcsóvát indít felénk, mely elől én ösztönösem próbálok elugrani, de a lábaim abban a pillanatban nem engedelmeskednek, mikor parancsolom. De végül mégis sikerül túlélnem a támadást. Első pillanatokban nem tudom, végül sikerült elugranom időben, vagy Edward segítségének köszönhetem megmenekülésemet.*
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Midnight
Zöld elf
Mitsuko Midnight


Hozzászólások száma : 745
Életkor : 912
Munkahely : ahol szükség ott a segítség

Character sheet
Nép: Elfek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-07-28, 2:37 am

Edward Dylan írta:
//Gylnar... hmmm Mitsi, mostantól olvasnod kell a játékunkat, ha tudni akarod mi történik a nagy főellenséggel Very Happy//

*Nem hagyja nyugodni a növekvő zaj. Zajnak ez még ugyan nem mondható, de a Sárkányúr szemében már igenis probléma forrása lehet, azonban, hogy ki avagy kik, vagy merről támadhatnak, az beláthatatlan még számára is. Éjjellátó szeme azért nincs. Időközben ugyanis besötétedett, nem tudni varázslat miatt-e vagy egyszerüen csak elsétálták az időt. Valahogy elveszet az időérzéke az utazóknak idebent. Sebaj, Axis még itt van, csak szól ha veszély fenyegetheti őket! Gylnar pihenőt kér, mire egy elfolytott morgás a válasz felőlle. Azért megáll, végülis az életét köszönheti neki... sajnos. A fényvarázslatra már ő is gondolt, csakhogy megfordúlt a fejében az is, amiért talán az ember is viszavonta elhamarkodott ötletét. Mi van ha ezzel fölösleges veszélybe sodorják magukat?*
-Meglehet, hogy szükség lesz rá, azonban tekintettel a körülményekre próbáljkuk meg nélkülöuűzni.
*Válaszol halkan, de érthetően a férfinek, teljes őszinteséggel. Amíg együtt vannak ebben az elátkozott erdőben, meggondolatlanság kihagyni a fontosabb részletekből. Majd végez az ember kis problémájával, mire mondaná a hadúr, hogy menjenek, de erre nem kerül sor. Valaki, aki szemlátomást egész eddig figyelte őket, és talán ő a titokzatos követő is, megtámadja a védtelenebbet, azaz Gylnart. Hehh, a kérdés csak az, hogy mindkettejükre vadászik, és szép sorban igyekszik eltenni őket láb alól, vagy...
egész más hozta őt ide. A beszéde, a hanglejtése, a feldúlt mozdulatai, lihegése, erről árulkodik. Ez a sárkány, mert bizony az volt, Gylnar Radek életéért jött. Dylan felé fordúl, - a sötétben sem nehéz, ha vak lenne is érezné az energiáját - és elmormol egy fényvarázslatot, ahogy az ember odaér hozzá. A sárkány erre kis szerencsével megtorpan. A Sárkányúr nagy, sárga, sárkányszemei merednek rá a hírtelen keletkezett félhomályban és mély, parancsoló hangon szólal meg.*
-Mutasd magad sárkány!
Tudni akarom ki vagy!


//Itt megállok, írd le te a sárkányka reakcióit. Razz //

// Nagyon nagy örömmel Ed Smile mostantól figyelek Very Happy Mitsi //
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-07-31, 7:52 pm

//Gylnar//

*A fényjelenség hatására visszahőkölt a bestia. Ahogy sejtette, és most fog jönni a kérdezősködés. Mialatt a kéksárkány feltette általa oly fontosnak vélt kérdéseit,- mellyek a helyzetében azért érthetőek is voltak, bár Dylan már-már unta nagyszámú gyakoriságuk miatt,- felvette eredeti alakját. A kéksárkányok nagytermetűek, vízhez szokott sárkányfajta. Mondhatni az a lételemük. Előnyük és gyengeségük. Nélküle ugyanis varázserejük csekélyke méreteket ölt. Igazából nem sokat. Az erdőben, főleg egy ilyen erdőben pedig igazán. Kompenzállandó ezt a hátrányosságot oriásira nőnek és erejük gigászi. Ez a példány sem volt kivétel. Azonban hatalmas termetére sem volt hajlandó Axis megmutatkozni. A szeszélyes fehér oriás sajna nem sajna azóta nem látni, ahogy ez a fiurcsa szerzet előbukkant. Dylan állja a tombolást, míg végül a sárkány el nem szánja magát. Tűzokádásra minden sárkány képes, és ezt a képességét mutatkoztatta meg imént a betolakodó. A hadúr egyetlen pillája nem rebbent meg. Már jóval azelött felvette a pajzsot mielött megárkezett volna a kékség. Még annyi dolga sem volt, hogy meghosszabbítsa a védőpajzsot. Gylnar, hozzátéve szerencsésen, éppen mögötte foglalt helyet, mikor a tűzcsóva elérte őket. Egész egyszerűen az volt a dolga, hogy egy helyben maradjon. Ha nem tud, ő baja, igazán nem vehetei fel, ha valaki önként ugrik a halálba. A forró lángoszlop mellettük süvített el pár perzselő másodperc erejéig, és végeztével újra a piciny fényecske világította meg a helyet. ERlült a füst és a két vándor sértetlenül bukkant elő. A hadúr egyenesen állt a lábán. A kis séta megtette a hatását, egész jól öszeszedte magát.*
-Hmm, első hibád, hogy teljességgel figyelmen kívül hagytál.
Második hibád, hogy lebecsültél.
Ne hibázz többet, kéksárkány!
Mond meg a neved, és áruld el miért üldözöd ezt az embert!
*Sárga sárkányszemei mint egy vádlottra, szigorúan és kíméletlenül meredtek rá. Semmi jót nem ígérve.*


//OKé zsoké, akkor mi is figyelünk ^^//
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-08-03, 2:33 pm

//Dylan

* Mikor újra tisztán átlátom a helyzete, látom, nem igazán saját magamnak köszönhetem megmenekülésemet. Meg is jegyzem, hogy majd a megfelelő pillanatban, ne felejtsem el megköszönni.
De a sikeres megmenekülésemnél sokkal jobban meglep az a hangnem, melyen Dylan beszél a sárkánnyal. Ahogy sikerül megállapítanom a sárkánynak se tetszik ez a hangnem, így inkább jobbnak látom csöndben maradni és megvárni a helyzet alakulását.*
- Mire vágsz fel annyira kétlábú? Hárítasz egy kis leheletet, aztán már valakinek hiszed magad!?
Jobb, ha félreállsz te is és a szellem társatok is! Nem feledkeztem meg róla sem! De nekem csak ezzel az emberrel van dolgom! A miértek meg csak ránk tartoznak!!

- Ezzel nem értek egyet!
* Szólalok meg végül mégis, de a jelek szerint ez se azt az eredményt érte el, amire számítottam.*
- Te csak maradj csendbe és várd a sorsod!
* Mordul rám a sárkány, ami igen csak meggyőzően hangzik számomra, hiszen az előttem tornyosuló sárkány méretei és maga a tény, hogy engem akar nem feltétlen a bátorságomat hozza előtérbe. *
~ De, ha nem állok ki magamért, hogy akarom túlélni ezt az egészet? Mivel adjak ürügyet, indokot Dyalnnak, hogy ne álljon félre, ha nem ezzel?
- Nem!

* Válaszolom, még alig hangosabban, mintha Edwardnak mondanám.*
- MIT MONDTÁL?
* Förmed rám a sárkány, de hirtelen rám törő félelem után, üvöltve válaszolok neki.*
- NEM! TUDJÁK MEG, HOGY CSAK AZÉRT JÖTTÉL UTÁNAM, MERT A VALÓDI CÉLPONTODAT NEM TUDTAD KÖVETNI!
- EZT MEG HOGY MERÉSZELED! EGY KÉTLÁBÚ!!
- KÜLÖNBEN, MIÉRT ENGEM KÖVETTÉL ÉS NEM ŐT?
- HONNAN TUDOD, HOGY VELE MÉG NEM VÉGEZTEM?
- KÖNNYEN!! ERONIÁN MÁR MEGMUTATTAD MILYEN JÓ VADÁSZ VAGY! A FRISS NYOMOT IS SIKERÜLT ELVESZTENED!

- TE! TE NAGYSZÁJÚ KÉTLÁBÓ! MOST VÉGED!
* A sárkány a helyzettel nem törődve, ront rám, s mivel még mindig Dylan közvetlen közelében vagyok így rá is. *
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-08-03, 5:15 pm

//Gylnar... jó tetszik, megmutatom neki, hogy nem most jöttem le a falvédőről Twisted Evil ... aztán majd csak rájön, hogy az én Dylanem sokkal több egy egyszerű elfnél... hehe//

*Végre hozzá intézte modortalan kékségünk a mondandóját. Igazán jóleshetett neki. Ám még mielött bármire is felelhetett volna, Gylnar Radek azaz akivel dolga van a sárkánynak, közbeszólt. Majd szót szó követett, tisztára mint egy átlagos összeszólalkozás. A sárkány csendre inti, de az ember nem hagyja magát, kis türelemmel vissza is vág valami frappánsnak mondhatót, és hát miért ne várna az elf. Ha beszélgetni akarnak régmúlt időkről, netán kicsit nosztalgiázni szeretnének csak tessék! Ő aztán meg nem akadályozza a szép emlékek felidézését! Azonban a kékség úgy dönt beveti ellenük hatalmas termetét. Halk varázsige hangzik fel a tünde felöl.*
-Lyrä ämin.
*S ezzel egyidőben a hatalmas termet lelassul, majd megdermed. A következő ugyanolyan halk szóra a földre kényszerül, s végül egy utolsó varázslattal megszilárdítja az első kettőt. Edward csendesen, komótosan lép oda a sárkány feje mellé. Legugol és szinte már bizalmasan fordúl felé, de mivel olyan közel vannak ők hárman, így Gylnar is hallhatta amit mond.*
-Csodálkozol? Hogy lehet, hogy egy kétlábú?! Vannak ezeréves igék, mellyek kifejezetten nektek lett kialakítva, és nem is igényel túl sok energiát, de azt hiszem erre már te is rájöttél.
~Frászt nem igényel! Örülj, hogy besegítettem! De ugye tudod, hogy...
~Persze, ne aggódj!~*Ugyanis ezt a fajta varázslatot csak egyszer használhatja egy nap alatt.*
- Nos, két választásod van.
Beletörődsz, hogy megleckésztettelek, vagy ez volt az utolsó hibád.
Igen, két lábam van, és igen, van velem egy szellem, de ezt szinte bárki észreveheti, ha csak az ellenkezőjét nem akarom.
Nem nagy érdem kikiabálni, sőt már-már súrolja az esztelenség határát. Elárulod az ellenségnek, hogy tudsz az ütőkártyájáról? Ccc
*Rázza meg a fejét. Kíméletlenül bánik a sárkánnyal, és közben mintha minden mozdulatát értené. Belelátna a sárkánygondolatokba. Az ösztöneikbe. Mindent tud rólluk, és ez lehet a legrémisztőbb.*
-Habár te nem árultad el a neved, én azért megteszem.
A nevem Edward Dylan. Jól jegyezd meg ezt a nevet, mert még hallani fogsz rólla.
*Dylan. így mutatkozott be Gylnarnak is, de ő nem hallott Dagorladról. Viszont egy sárkány, hacsak nem most bújt ki a tojásból, és ami azt illeti erről itt szó sincs, akkor a Dylan, főleg az Edward Dylan névről hallania kellett. Halandó sárkányok várták vagy átkozták a nevét, Dagorlad legjobbját, de mindegyikük félte is egyben. Annak a tündének a nevét, akit úgy is hívnak, hogy Sárkányúr.*


//Hehe, nah most aztán fényeztem a kicsikét, de a hírnév ezzel jár Razz nem vonhatom meg tőlle Very Happy...jah, és bocsi Mitsi, rem. nem húztam le a főellent ^^//
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-08-23, 11:33 pm

//Edward //

* A sárkány alig indul meg felénk, mikor érzem a testemen végigfutó aggodalmat. Több volt ez, mint aggodalom, színtiszta rémület. Nem tudom, mi lehet a pontos oka, talán a közeledő, felbőszített sárkány látványa, vagy csupán az a tudat, hogy nem tudok mivel szembeszállni a sárkánnyal. Hiszen Sternben láthattam, mennyire ellenálló ezeknek, a teremtményeknek a pikkelye. Így más lehetőség nem révén készülök a támadás elkerülésére, de az nem érkezik, pontosabban félbe marad, hála Dylan mágiájának.*
~ HOGYAZA ….. !!!
* Ámuldozó tekintettel fut végig rajtam a gondolat, miközben látom a földre kényszerülő sárkányt.*
~ Egyből földre küldte!! … Ezt nevezem!! … Milyen jól jött volna, ha a vásáron is ott lett volna.
* A sárkány is mintha meglepődött volna a dogok alakulásán. Nem mindennapi látvány egy elf, amint földre küld egy sárkányt. Ráadásul láthatólag különösebb erőfeszítés nélkül.
Hamarosan újabb megdöbbentő dolog fültanúja leszek.*
~ Sárkány ellenes igék? Honnan ismer ilyen igéket? Ki ez az elf?
* Ezek után már nem is lep meg annyira, milyen lekezelő hangnemben beszél a sárkányhoz. Hisz aki megteheti …
A sárkány továbbra se mozdul, mint aki beletörődik sorsába, vagy talán a mágia bénította meg egész testét, amit kétlek, különben hiába tesz fel neki kérdést Edward. A mozdulatlan sárkány látványán felbátorodva szólok Edwardhoz.*
- Ne engedd elmenni! Végezz vele! A fajtádat gyilkolta! Az egyik túlélő még most is viseli az átkát! Az ő megmentése miatt üldöz már engem is!
* Számomra elég hosszú időnek tűnik, míg Edward reakciójára várok, de mivel semmi ilyesmit nem látok rajta, megelégelem a várakozást. Választ akarok! Sőt inkább cselekvést, majd egy halott sárkányt. Hírtelen megragadom.*
- HALLOD AMIT MONDOK!!
*A sárkánynak se kell több. Elérkezettnek látja az alkalmat, hogy ellentámadásba lendüljön. Kihasználva, a rövid koncentráció vesztést, melyet az én túlbuzgóságom okozott, és hogy Edward csak a földhöz szegezte hatalmas testét, válasz helyet egy varázslat hagyja el a száját. Ez alkalommal a fagyot hívja segítségül, ráadásul nem is akármilyen intenzitással dolgozza meg Edward pajzsát. Most már nem becsüli le ellenfelét. Látta és saját pikkelyén tapasztalta, mire is képes. Be is veti a több mint ezer év alatt összeszedett tapasztalatot és hatalmat.
De ez a támadás nem szolgál egyéb célt, csak a patthelyzet felállítását és Edward döntés elé állítását. Pajzsára összpontosít inkább, hogy túlélje a csapást, mely esetén a sárkány testi erejét kihasználva kitör a szorításból, vagy pedig korábbi béklyójával kívánja elhallgattatni a sárkányt, mely esetén a támadás könnyen áttörheti a pajzsot és végezne a mögötte állókkal.*
~ NEEEEEEEE!!!!
* Csak a támadás kezdetén tudatosul bennem mit is tettem, mibe kevertem magunkat túlbuzgóságommal. *

// sry a kései válaszért :S //
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-08-28, 8:50 am

//Gylnar//

*A sárkány meg se mozdúl. Dylan lecsukja a szemét. Vár. Vár a megfelelő pillanatra, vár a megfelelő szavakra. Még érthetőbben kell kifejeznie magát, hogy a sárkány is felfogja mit akar. Azt akarja, hogy egy életre jegyezze meg, amit most tapasztalt. Hogy emlékezzen arra az elfre, kétláébú halandóra, aki leterítette. Ne csak a hallomásból, szóbeszédekből merítkezzen, mert biztosra vette, hogy hallott már rólla, legfeljebb mesének titulálta, ami az emberek megnyugtatására jött létre. Gylnar Radek azonban nem így gondolta. Ő végleg el akarta pusztítani. Válaszólhatott volna. Mondhatta volna, hogy "nem ez a célom". Elmagyarázhatta volna, hogy ő is megértse fontos neki, főleg ebben a pillanatban, hogy ne ontson vért. Amikor eszébe jutott, a szeme elött lebegett a legyilkolt sárkány teteme, elfogta az undor. Annyit ölt már! Most, talán még enyire sohasem akart hallgatni Axisra. És most nem pusztán hasznosságból, hanem mert kívánta. Nem mondott ki egyetlen szót sem. Csak várt. Figyelte a méregben úszó sárkányt, és észre se vette mennyire felidegesítette vele a mögötte álló embert.*
-HALLOD AMIT MONDOK!!
*Ragadja meg Dylant Gylnar. A férfi még ekkor sem mondott vagy tett volna semmit. Csak hagyta volna, hogy rángassák, ám belenyíllalt a hátába a fájdalom. Felsziszent. Egy pillanatra, egyetlen pillanatra elvesztette az uralmat a varázslata felett. Egyből felpattant, és magával sodorta a felelőtlen harcost is. Nem nézett rá, még csak a tekintetével sem jelezte, hogy mennyire nehezményezi az elöbbi akciót. A sárkányra öszpontosított. Kellett is, mivel az már támadásba lendült, és ketten lévén egymás mellett, Dylannek az emberre is ki kellett terjesztenie a pajzsot. Épp időben. Az eddig láthatatlan védelem megfagyott, mint valami jégbörtön, de csodamód nem hullott szét. Ottmaradt köztük és a sárkány között hártyányi falat képezve. Dylan rámeresztette nagy sárkányszemeit. Axis még mindig sehol sem volt látszólag.*
-Ki vagyok én? Mond meg kéksárkány, hallottál már rólam ugye?
*Amaz erre viszafogta magát, és összeszorított foggal dobott vissza pár szitkot.*
-Nem ilyedek meg a nevedtől. Az evolyrani elkorcsosult sárkányok ura nem úr itt, Lanuriában!
-Hmm, nem akarlak megölni, ellentétben ezzel az emberrel itt. Mit tettél vele?
*Mintha nem is hallotta volna az elöbbieket.*
-Ha tudni akarod elf, gyakorlom a jogaimat. Vadászom rá, és nem érdekel mit gondol, ahogy az oroszlánt sem érdekli mit gondol az őz mikor megeszi, vagy te nem így gondolod?
~Azt kéne mondanom, hogy "nem eszem húst, nem tudhatom" csak sajna ebben az a bibi, hogy de, eszem húst...
-Ahogy az oroszlán is csak az éhségét oltja, és a vadász is tiszteli a vadat amit elejtett, neked sem szabadna kedvtelésből ölnöd.
Mindennek meg van a maga rendje. Az ember nem azért született erre a világra, hogy más étke legyen.
Sárkány létedre nem tudod? Azt hittem a sárkány bölcs lénye a Földnek, bárhol is éljen, de látom már, hogy itt másképp van.
-Sértegetsz?!
*Nem mondta sem ingerülten a hadúr amit mondott, sem pedig fennhangon. Nyugodt, már-már kíméletlen hanglejtéssel ejtette ki a szavakat. Előrre lépett, eltörve körülöttük a gyengécske ám annál látványosabb pajzsott. Mellesleg az már amúgy sem védett volna meg semmitől még egy mágust sem. Széttrárta a karjait és így szólt.*
-Meg akarsz ölni? Tessék! Próbáld meg!
*A kéksárkány elékpedt. Tényleg nem védekezik? Elunta az életét? Vagy mit csinál? Nem, ez valami csapda lesz. Kitátotta hatalmas száját, hogy tüzet okádjon, de az utolsó pillanatban meggondolta magát, és egy hatalmasat vágott az elfre. Nem engedte el. A porfelvő elültével, amit a művelet közben okozott, kiviláglott a felállás. A kéksárkány hatalmas karmaival egy fához szegezi Dylant aki megse mozdúl. Csak egy mozdulatába kerülne, és az elf holtan zuhan alá, viszont úgy tűnik mintha megdermedt volna egy időre. A férfiből hatalmas erő áramlott át az ő testébe. Veszedelmes, és pusztító erő. Megrémítette ez a tömény energia, és percekig meg sem tudott mozdúlni. Lassan körvonalazódott Axis teste a fa mögött. Csak halványan, ám mintha tartaná Lovasát.*
-Érzed?-*Kérdezett rá hangosan az elf, egy idő után, hogy Gylnar is értse.*
-Ilyen ha egy sárkány és egy ember összekötetésben áll. Nem lehet elpusztítani olyan könnyen.
*A kék-sárkányon látszott az elgondolkodás. Felmérte a helyzetet, majd úgy döntött, nincs értelme a halandóért belemenni ebbe a "vitába".
Látta, érezte, hogy van ereje e kettőnek. Egyelőre ennyi elég.


A hozzászólást Edward Dylan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-10-25, 1:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-08-31, 9:24 pm

* Mikor Dylan szemébe nézek, nem látok benne sem haragot, sem megvetést, sőt inkább kiterjeszti a pajzsot védelmem érdekében.*
~ Nem igazán értem ezt az elfet. Én leszedtem volna a fejem hasonló helyzetben. Ő mégis nyugodt.
* A támadás alábbhagy, majd megdöbbenéssel tapasztalom, hogy a sárkány ismeri Edwardot, legalább is a nevét. *
~ Sárkányok ura???
* Elképedek a hallottaktól.*
~ Szóval ezért tudta földhöz szegezni??? De merre lehet Evolyran?? Vannak ott még ilyen sárkány urak? Jól jönnének itt is. Velük meg lehetne akadályozni a sterni esethez hasonlók bekövetkezését.
* Kicsit el is merülök a sárkányurak seregének gondolatában. Így a beszélgetés további részéből csak szavak maradnak meg bennem.
Míg nem, a sárkány Edwardra nem mordul. *
~ Nem tetszik ez nekem.
* Kicsit el is kezdek távolodni Edwardtól, majd mikor felkínálja saját testét céltáblának, jobbnak látom még távolabb kerülni tőle. Bár tudom, sok hasznát nem veszem, mégis erősen markolom kardomat, miközben annak hegye a föld felé mutatva a lehető legkisebb fenyegetést jelentve.
A sárkány kitátja hatalmas száját. Tudom, ebből semmi jó sem származhat számomra. Próbálok a tűzvonalon kívülre kerülni. Edwardot nem féltem. Már többször bebizonyította, nem kell miatta aggódni.
Azonban a támadás elmarad, helyette mancsával támad. Én is támadásra emelem kardomat, de portól nem látom a helyzetet, ezért várok. Mikor elül a por, látom a fához szögezett elfet és a megdermedt sárkányt.
Nem is váratok tovább megindítom a támadást. *
~ Ennyivel tartozok neki!
* De még mielőtt lesújthattam volna, Edward megszólal. Annyira meglepett, hogy a penge nem úgy éri el a sárkány pikkelyét, ahogy szerettem volna, így az csak lecsúszik a kemény pikkelyekről.
A sárkány nem is zavartatja magát támadásom miatt, talán meg se érezte, ezért inkább jobbnak látom ismét kellő távolságba kerülni tőle.
Őt most a fehér óriás foglalkoztatja. Már egy jó ideje érezte egy szellem közelségét, de arra nem gondolt, hogy egy ilyen lény szelleme van jelen. Bár féli, mégis elismeréssel adózik fajtája irányába. Minden sárkány felnéz ezekre az óriásokra, akár csak fekete társaikra. Még ebben az esetben is, mikor már erejük jelentős részét elvesztették és nem többek szellemeknél, mégis megőrzik tekintélyüket.*
- Értem.
* Nem egyszerűen a sárkány úr volt az ellenfele, hanem ez a fehér óriás is. Így már nem is csodálja, hogy dühödt, kapkodó mozdulatai nem bizonyultak elégségesnek.
Edward már tudomására hozta szándékait, ezért a sárkány lassú mozdulattal visszahelyezi mancsát a földre. Számára most véget ér ez az üldözés. Nincs kedve komoly harcba keveredni a párossal egy ember megleckéztetése miatt. Ráadásul még a harc kimenetelében sem lehet biztos.*
- Adj hálát a társaidnak, ember!
* Ezekkel a szavakkal rugaszkodik el a földről és tör ki az erdő koronájából. Még tesz pár kört az erdő felett. Az első kört még némán teszi, mintha jelentése lenne, majd a következő kezdeténél megszólal.*
- Szóval ezt jelenti a nagy Edward Dylannak lenni!!
* Harsogja némi gúnnyal hangjában, majd tovább áll.
Engem ugyan nem érdekel, a sárkány mondandója, sokkal inkább elérkezettnek látom az időt kérdéseim áradatához.*
- Te egy sárkány úr vagy?
* Érdeklődöm, némi értetlenséggel az arcomon.*
- Még sohase hallottam erről a rangról. És merre van Evolyra? Mesélj arról a helyről.
* Még tovább is tudnám kérdésekkel bombázni az elfet, de egyenlőre, elégnek tűnik ennyi, majd ha ezekre megkapom a válaszokat, pontosítani tudom a még feltevésre váró kérdéseimet, sőt akár újak is felmerülhetnek. Addig is érdeklődve várom Edward vagy akár Axis válaszait, akárcsak egy gyerek, aki tudja, hogy egy elképesztő történet vár most rá.*
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-09-03, 10:12 pm

//Gylnar, szépen megoldottad, gratula hozzá Very Happy//

*A fa véres lett utánna, mikor földet ért. Eddig bírták a rögtönzött varratok. A Sárkány habár visszavonué, méltóságteljesen tezsi, és ezt tiszteli bennük. Nem látott még olyat, amelyik fülét farkát behúzva menekült volna. Tiszteletre méltó faj ez, nem szabad kihalnia...azonban.*
~Kezdem azt hinni Evolyran jól csinálta.
~Ebből a szempontból legalább is...
*Válaszolt Axis. Ahogy a kéksárkány elvonúlt, a tünde leemelte tekintetét az égről. Gylnar szólallt meg elsőnek. Ha nem teszi valószínüleg nem szólal meg senki. A hadúr kifújja a benne maradt levegőt, és egy nagy sóhajjal folytattja. Majd a térdére görnyed, és a kérdésekre csak egy halovány mosollyal, egy cinikus mosollyal reagál. Azonban ez a helyzet nem tart sokáig. Hátradől Axis fehérpikkelyeire,és zihálva ejti ki a legszükségesebb szavakat.*
-Ennyi. ... Most, .. pihenek.
*Elfekeszik mint egy fotelen, a sárkányon. Finom, se nem meleg se nem hideg nem volt, de puha. Csukott szemmel vesz mély levegőket, és próbál pihenni, ahogy bejelentette. Igazság szerint az a múltkori kis hiba, sok erőt elvett tőlle. Vajon mi lehetett az a gyík? Nem úgy nézett ki, mintha a sárkány cinkosa lenne, meg aztán nem is nézne ki ezekből ilyesféle alantasságot. Ahogy ő ismeri a sárkányok szeretik nyíltan lerendezni az ügyeiket... persze lehetnek kivételek, ahogy a tündék közt is van... egy legalább is... Még mindig kissé kapkodva a levegőt, de már csaknem megnyugodva szólal meg újra. Figyelmen kívül hagyja az elöbbi kérdéseket és inkább ő kérdez.*
-Én inkább azt szeretném tudni, honnan tudtad, hogy tünde vagyok.
Nem látszik meg a külsőmön, ezt tudom. Bármikor kiadhatnám magam embernek, ... vagy ilyen jól meg tudod különböztetni a mágusi és a tündei varázshasználatot?

//Helyesírásért előrre is bocsi//
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-09-04, 9:45 pm

* Nem igazán nyeri el a tetszésemet, hogy egyikük se akar válaszolni, sőt inkább úgy viselkednek, mintha ott se lennék.*
-Ennyi. ... Most, .. pihenek.
* Edward szavai ismét eszembe juttatják, hogy nem is olyan rég volt egy másik komoly ellenfelünk is, ahol csúnya sérülést szerzett. Még ezek után is képes volt tartani magát a kékség ellen. Sőt még el is intézhette volna, ha nem zavarom meg és nem vonom el a figyelmét.*
~ Fáradt lehet.
* A gondolat megjelenésével egy időben illan el apró haragom a levegőnek nézésért.
Inkább én is leheveredek az egyik fa tövébe.
Jól esik a pihenés, a lazítás. No nem mintha annyi mindent tettem volna az elmúlt percekben, de attól még kellemes érzésnek bizonyul.*
- Én inkább azt szeretném tudni, honnan tudtad, hogy tünde vagyok.
Nem látszik meg a külsőmön, ezt tudom. Bármikor kiadhatnám magam embernek, ... vagy ilyen jól meg tudod különböztetni a mágusi és a tündei varázshasználatot?

* Furcsa kérdés, a végére már szinte mosolygok, hogy a varázslatok terén ilyen jól műveltnek gondol.*
- Egy percig se állítottam, hogy tünde lennél, csak sejtettem. No nem a külsőd miatt.
* Újra egy mosoly köríve kezd megjelenni arcomon.*
- És bármennyi is lenne jó, ha a varázslatok alapján tudnám megkülönböztetni az elfeket a mágusoktól, de ez nem így van. Hiszen saját szemeddel láthattad, mennyire mozgok otthonosan a mágia terén.
Az első alkalom, mikor felmerült bennem, hogy elf lehetsz, mikor a hüllő tündének nevezett. Ekkor még nem igazán akartam elhinni, de mikor már a sárkány is elfnek titulált, akkor már az tűnt valószínűbbnek, hogy az én ismeretem hiányos az elfekről, és ezért nem láttam rajtad.

* Válaszom közben Dylan felé fordítom a fejem, hogy láthassam, hátha reagál valamit.*
- De most térjünk vissza az én kérdésemre. Hogy szerezted a sárkányúr címet? Evoria … Vagy mi … Na tudod, amit a sárkány mondott, ott sok sárkányúr van?
* Ismét várok, hátha ez alkalommal, már hajlandó válaszolni a kérdésre. Közben kezembe veszem a kardomat és a pengéjét kezdem vizsgálni, mennyire viselte meg a mai nap. Ha Edward ismét ki akarna tér a válasz elől, akkor közbevágok.*
- Ennyire nem akarsz róla beszélni?

// bocsi, hogy csak ennyi :S //
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-09-05, 9:11 pm

//Gylnar//

*Csukott szemmel, csendesen hallgatja végig Gylnar fejtegetését.*
~Tényleg~*Esett le neki is végül.*~Hiszen tündét mondott a sárkány is, és a gyík is, de talán még Axis is "elárulta".
*Mindegy, nem emlékszik. Fúj egy nagyott, elhesegetve a bosszús gonodlatokat. Jobb lett volna embernek maradni...mégha mnágusként is. Majd újabb fáradhatatlan kérdések kkövetkeznek. Ugy tesz, mintha nme hallaná. Hadd higgye hogy elaludt, vagy halott... csak hadja békén. Nem jön be... kisvártatva jön a számonkérés.*
- Ennyire nem akarsz róla beszélni?
*Nagy sóhaly tör fel elsőnek belőlle, és csak aztán szólalt meg.*
-Fáradt vagyok.
Ha tudni akarsz valamit Evolyranról kérdezd Axist. Ő úgyis töbet tud mint én, de ha nagyon tudni akarod, nem vagyok evolyrani, és a Sárkányúr címet is csak rámragasztottátok.
~Habár nem hangzik rosszúl mi? Ejej Dylan végülis ha az urunk nem is, de valamiféle Sárkányerővel bíró mágus lehetsz! Valld be!
-Álomfalván születtem, Evolyran Birodalma mellett, de már arra sem emlékszem...
*Folytatta mintha mi sem történt volna, közben. Nem hagyta magát eltántorítani Axis által. Valahogy nem kötné ezeket az orrára egy olyannak aki nem érti. Különben is mérhetetlen fáradság vett erőt rajta, pihenni akart.*


//bocsi a hosszért, ennyi tellett tőllem//
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-09-06, 7:50 pm

- Fáradt vagyok.
Ha tudni akarsz valamit Evolyranról kérdezd Axist. Ő úgyis többet tud, mint én, de ha nagyon tudni akarod, nem vagyok evolyrani, és a Sárkányúr címet is csak rám akasztottátok.
Álomfalván születtem, Evolyran Birodalma mellett, de már arra sem emlékszem...
* Furcsa érzés, ezeket a szavakat hallani.*
~ Álomfalva … Egy újabb számomra ismeretlen terület … De a jelek szerint, nem akar erről beszélni … Mit érthet azon hogy ráakasztották??
- Rád akasztották?? Nem úgy hangzik, mint valami gúnynév.

* Ugyan nem várok a kérdésemre választ, hisz látszik rajta, nem akar most beszélni, majd talán egy kis idő elteltével megkérdezem Axist is ezekről a dolgokról, most viszont inkább csendben maradok kicsit, hogy befejezhessem kardom megvizsgálását.*
~ Nem ártana élesíteni rajta egy keveset. Meg egy kovácsot se ártana meglátogatni vele. Némi kalapálás is ráférne a mai nap után.
* Még egy jó fél órát eltöltök a kard vizsgálgatásával, majd mikor már alaposan átnézem a legapróbb hibát is rajta, visszateszem tokjába és előveszem a laposüveget. Húzok belőle egy nagy kortyot.
Érzem a testemet végigjáró alkohol érzését, miközben vetek egy pillantást Edward fele. Ha a nagy fáradtságában nem aludt volna el, megszólítom.*
- Sárkányúr! Megkóstolod? Nem rég szereztem. Jóféle ital!
* Ha kér lezárom, majd átdobom hozzá. Ha alszik, vagy nem kér, elrakom a helyére.*
- Lassan nem ártana indulni …
* Egész halkan jegyzem meg, inkább csak hangos gondolat formájában, mintsem az elfnek vagy Axisnak címezve. Ennek megfelelően fel is tápászkodok. Összeszedem a holmim, majd Axis feje mellé sétálok.*
- Axis! Elmesélnéd nekem, hogy kerültetek így össze? Hogy alakult ki az a szövetég, amire Dylan utalt a sárkánynak?
* Igen csak érdekel a téma, hiszen ilyenről még nem hallottam, biztos különös történet lehet, ráadásul talán még azokról az ismeretlen területekről is megtudhatok néminemű információt.*

// elég fáradt vagyok gondolom látszik is rajta Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-09-07, 8:35 am

//Gylnar Radek//

-Rád akasztották? Nem úgy hangzik mint egy gúnynév…
*Firtatja tovább emberünk a választ. Látszik hogy komolyan érdeklődik, de Dylan nem mintha megmakacsolná magát. Egyszerűen ilyen. Hátrahajtja a fejét, és csak az eget bámulja. Jól esik egy kicsit nem csinálni semmit. Axisnak dőlve a sebe se fáj annyira. Aztán Gylnar elfoglalja magát egy jó félórára. Milyen üdítő is volt. A következő kérdés érdekesen érinti. Egy furcsa mosoly jelenik meg az arcán, majd fúj egyet mielőtt válaszolna.*
-Hmm, …. Miért is ne. Kérek.
*Talán a megszólítás volt mulatságos, mintha ezután kötelező lenne így szólítani, de bánja is ő, hogy szólítják! Nem érdekli különösebben. Elveszi az italt és egy nagyot kortyol belőle. Igaza volt az embernek, ha mást nem, az alkoholt tökéletesen készítik el. Miután ivott visszateszi a kupakot és vissza is dobja egyből a gazdájának. Majd Gylnarnak mehetnékje támadt. Feláll és kijelenti, hogy mennyire mehetnének már, Dylan azonban meg se moccan. Talán pont emiatt, vagy alapból is,de odamegy Axishoz és az eddigi kérdéseit, kérését hozzá intézi. A sárkány barátságosabban áll a dologhoz. Nagy fehér fejét közelebb viszi az emberhez és így szól.*
-Ha tényleg tudni akarod, hajolj közelebb és megmutatom.
*Ha megteszi, a sárkány is közelebb hajtja a fejét és amint a homlokuk összeérnek, a férfi úgy érezheti, mintha kiragadnák a lelkét a testéből. Egy látomás részese lehet. A múltat látja. Dylan, mint egy fiatal tizenéves kapaszkodik fel egy erdősebb hegyen. Gyönyörű helyen megy, vízesés a közelében, madarak csiripelnek körülötte. Nem illik bele aképbe. Már akkor is csurom vér volt. Kezében egy otromba nagy kétélű karddal. Fején kettétört sisak. Catáből jött, ádáz küzdelemből, de a tekintete már akkor olyan sivár érzéstelen mint most. Mintha kihalt volna belőle az élet. Azonban ahova tartott az nagy erőfeszítésébe került, és ez látszott is rajta. Minden izma megfeszült, hogy feljusson. Gylnar fentről nézte a jelenetet és így azt is láthatta hová halad. Mikor Dylan felért közelebb került az ember is. Egy Fehér oriás feküdt előtte. Mély seb tátongott az oldalán, nemsokára biztosan meghall. Dylan egy darabig szótlanul állt az óriás előtt, majd belemélyesztette a kardját a földbe, és ránehezedve letérdelt a sárkány elé. Vontatottan, de határozottan szólalt meg.*
-Fehér sárkány. Segíts,... megszabadulni a körülvevő sötétségtől.
*A sárkány odafordította hatalmas tekintetét.*
-És mégis miért segítsek?
*Dylan nem válaszolt azonnal. Látszott rajta, hogy nehezen akarja kimondani a szavakat, mintha sértené az önérzetét. Végül azonban mégis kimondta.*
-Mert, csak te segíthetsz.
*A sárkány szélesre tátotta a száját, majd miután kinevette magát, kitárta a szárnyit.*
-Látod ezt? Nemsokára itt hagyom ezt a világot.
De segítek neked. Kössünk egyezséget.
Visszahozol engem az életbe, cserébe megteszem amit kértél tőlem.
*Oriási kérés volt ez. Minden percben számtalan hely van arra, hogy az ember elbukhasson. A biztos halált jelenti egyetlen hibája annak aki erre vállalkozik, és a legjobbak sem merik megetnni, de Dylan felállt és biccentett.*
-Megteszem.-*felelte.*
*A látomás végén. Ezzel a végszóval Gylnar visszakerült a jelenbe.*

Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-09-09, 8:15 pm

// Edward és Axis //

* Kérdésemre, Axis közelebb hajol. Hiába sejtem, nem akar rosszat, de akkor is a közeledő méretes sárkányfej látványa némi természetes félelmet szül bennem. *
- Ha tényleg tudni akarod, hajolj közelebb és megmutatom.
~ Ha nem akarnám, fel se tettem volna a kérdést…
* Így hát szó nélkül hajolok közelebb a szellem sárkányhoz, mígnem homlokaink össze nem érnek. Igen bizar látványt nyújthatunk így, de ha ez kell ahhoz, hogy kielégítsem kíváncsiságomat, megteszem.
Furcsa érzés kerít hatalmába, mintha elhagynám a testem, no nem önszántamból. Mire sikerül újra felfognom a körülöttem lévő teret, már a magasban lebegek.
Eleinte fogalmam sincs mi történt velem, de mikor meglátom Axis is magam mellett lebegni, illetve látom a számomra ismeretlen környezetet, némileg megértem a helyzetet. Sokszor gondoltam vissza egy egy eseményre, mint külső szemlélő. Sejtem, most is valami hasonló történik, különben nincs más ötletem.
Miközben végignézem a szemeim előtt lejátszódó múltbéli eseményt, a környezetet is alaposan felmérem, hiszen jó eséllyel, az egyik Edward által említett területen történt ez a nevezetes esemény, de még ennek ellenére se akarok lemaradni az esemény fontos részeiről.
Mikor újra a saját testemben érzem magam, eleinte bizsergő érzés fut végig rajtam, miközben ellenőrzöm minden végtagom a megfelelő módon működik-e.
Mikor látom, hogy minden rendben és a bizsergés is abbamarad, elhatározom, hogy felegyenesedek, de valami azt súgja, óvatosan tegyem. *
- Igazán különös történet, és a látottak alapján nem mostanában történt.
* Mondatom utolsó felére némi mosoly is megjelenik arcomon. Nem túl sokat tudok az elfek öregedéséről, de az eddig megismertek alapján, én még nem éltem, mikor ez történt, sőt lehet még szüleim se.
Kicsit szemügyre veszem Edwardot, és megpróbálom megtippelni, mennyi ideje történhetett, bár sejtem valószínű sose fogja elárulni.
Csak ekkor tudatosul bennem egy igen fontos kérdés.*
- Mennyi idő telt el?
* Ha félreértik a kérdést és arra válaszolnak, vagy nem érkezik válasz akkor pontosítok.*
- Úgy értem mennyi idő telt el, ameddig azt néztem?
* Ha érkezik válasz, utána folytatom. *
- Lassan indulnunk kellene, a sárkány felkelthette az erdő boszorkányának a figyelmét. Nem szeretnék még vele is összefutni a mai nap.
~ Mikor még betértem a fenyvesbe, nem hittem ennek a mendemondának, de az itt eltöltött idő szép fokozatosan megváltoztatta ezt a nézetemet. Már el tudom képzelni, hogy létezhet. Ha pedig igaz, a mai napra elég volt számomra két szörnnyel összefutni, nem kell egy harmadik is. Ráadásul, ha hinni lehet a történeteknek, akkor az eddigi ellenfelek össze se mérhetők vele. Pedig azok ellen se lett volna esélyem Edward és Axis nélkül.

Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime2011-09-14, 12:22 pm

//Gylnar//

*Nem telt el sok idő, míg az ember az emlékképeket nézte. Habár Dylan reménykedett benne, hogy kicsit több időt tőlt el a fejtegetésével. Az első mondatra nem mond semmit. Minek, nem úg ytűnt, mintha neki címezték volna, plussz nincs is mit hozzá fűzni. A következőre azonban választ várt az ember. Hetykén, leginkább rosszalva, hogy nem tartott több ideig, adta meg a választ.*
-Pont annyi, amennyi ahhoz kellet, hogy felfogd. Hmm, ...
-Nem sok, talán pár perc, miért?-*Vágott közbe Axis, nehogy magára vegye emberünk a szavakat. A kérdést viszont fel se kellett volna tennie. Látszott Gylnaron, hogy magától is elmondta volna. Ennek az erdőnek boszorkánya is van... beleillik az már szent. Dylan azonban még mindig nem akar felállni. Mogorván, a füvet bámulva "gubbaszt" a sárkánynak dőlve. Azon jár az esze, hogy mi lehetett az a gyík. Hogy győzhette le, és legfőképp honnan tudta, hogy ki ő. VAlaki van emögött, csak tudná ki...*
-A boszorkányt tényleg nem kéne megkockáztatni.-*Szólallt meg a sárkány, mint egy kisnyuszi. Ránézett a hadúr, egy darabig bamba fejjel néztéák egymást, majd felállt.*
-Jól van.-*Körbenéz, de csak a szemét forgatja körbe, hátha nem veszik észre, hogy tanácstalan. Közben feláll a sárkány is. Hatalmas termete elér a lombkoronák csúcsáig.*
-Mit gondolsz merre menjünk?-*Ugrattja lovasát, mert ő már rág tudta, hogy semmi ötlete sincs a hadúrnak. Dylan összehúzza a szemöldökét, és az égre tekint. Épp egy seregély suhan el az égen.*
-Hmmm, menjünk arra.
*Bök végül, a fejével arra amerre a madár repült, mivel a seregély vízkedvelő madár, biztosan lesz arra egy folyó. Annak a mentén könnyebben kilyuthatnak, és ezzel együtt el is indúl. ha helyesli a dolgot Gylnar ha nem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A fenyves - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fenyves   A fenyves - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A fenyves
Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Lanuria világa :: Középvidék :: Sötét fenyves-
Ugrás: