LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Gwaith-dúr, a sötét elfek városa

Go down 
+17
Arash N'gobo
Wyerre von Morhan
Ilián Radomer Congrand
Kockázó
Admin 2
Sierrix
Csatabáró Mordon
Miriana
Vogon Beebebrox
Merilien Lumel'Auvrea
Nawarean
Sou
Balál Tangeran
Regélő
Akirtep Novalor
Kain Namelyr
Mesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Balál Tangeran
Szürkeköpenyes
Balál Tangeran


Hozzászólások száma : 690
Életkor : 51
Munkahely : Szabadúszó

Character sheet
Nép: Mágusok

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-03-10, 9:42 am

// Akirtep- személyes küldi//

Balál nem volt soha meggyőződve arról, hogy Lanuria jelenlegi vezető személyei mind a helyükön vannak. Ám egy merényletben való részvétel az emberek ellen, eddig még sosem jutott eszébe, nem annyira természetéből fakadóan, hanem mert jól tudta, a mágus nemzedékek sora Lanur seregeit követve érkezett erre a gyönyörű földre, és a mágus sejtette, hogy attól, hogy ez a múltba nyúló évszázadok regéje, még akadnak követői, és nem csak hírvivői szinten. Számíthatnak megtorlásra. Ma azonban sokkal közelebbinek érzi a veszélyt, a mágikus erők kavargásából is, e föld ősi eredendő erői kapcsán, amely fenyegetést az ősiek jelentenek Lanuriára, és ha egy napon győzedelmeskednek, talán az egész világra... Ráadásul az ősiek elleni egyetlen fegyvert, amit a halandók a kezükbe kaptak az égiektől, álmaiban gyakran látja. De sosem halandó kezében, hanem pont egy fekete mancsban, amely ellen hivatott szolgálni. Egy ilyen emberi vezéralakot meggyilkolni nem igazán látszott jelentősnek. Egy érv szólt amellett, hogy segítsen, minden fajnál jobban kedvelte az elfeket. Igaz, oly elfekről, akik közül ez a fickó származott, csak nagyon rég hallott, de hiába kutatott emlékeiben, egyenlőre nem sikerült felidéznie, hogy mit is...
- Gondolom az elf nemzetségnek van felemelkedő törekvése. Jól sejtem? Ezt bizton sérthetik az emberi érdekek. Nehezen titkolnám, hogy az elfek közelebb állnak az életemhez és az igazságérzetemhez.
Egy ideig csendben ballagott, majd amikor a férfi egy őzzel tért vissza, letelepedtek, hogy elrendezzék a húst.
Megállt a keze egy pillanatra, és jelentőségteljesen Akirtepre nézett.
- Csinálok én neked olyan felfordulást, hogy győzd kapkodni a fejed. Ebben veszett jó vagyok, mint a konspirálásban! Csak te légy elég összeszedett!- felnevetett, öblös hangja még hosszan hangzott az erdőn- Beépülésről azonban ne is álmodj! Alkalmatlan vagyok ilyesmire, és nem kenyerem az ilyen fajta alakoskodás.
Folytatta a munkát, majd még hozzátette a mihez tartás végett:
- HA sikerrel jársz, nem kell utána hálálkodni! Ellenben ha nekem lesz szükségem egy napon a segítségedre, ne lepődj meg, ha rád talál egy madár az üzenetemmel! Mit gondolsz, megér neked a segítségem annyit, hogy ilyenformán elkötelezd magadat nekem? Mit gondolsz? Hm...?
Vissza az elejére Go down
Akirtep Novalor
Sötét elf
Akirtep Novalor


Hozzászólások száma : 62
Életkor : 347
Munkahely : Változó

Character sheet
Nép: Elfek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-03-15, 6:28 pm

*Végül is lehet hogy jól jönne egy társ bármikor, vége lehetne a magányos életnek. Bólint.
Ahogy szépen haladnak - Akirtepnek kicsit lassú a tempó, de nem szól érte - Erdők, tisztások, falvak váltják egymást, ugyanúgy mint a napok és az éjszakák. Táborhelyek és újabb napok.

Akirtep agyában kavarogtak a gondolatok az esti tábortüzeknél, töprengett. Keveset beszélgetett új társával. Még mindig szokatlan volt neki ez a helyzet. Mikor néha beszélgetésre került a sor, akkor is inkább a feladatra terelte a szót.*

- Miféle kavarodásra gondoltál? Ha beérünk a városba kicsit szétnézhetnénk és egy tervet is kiagyalhatnánk.

*Lassan a város közelébe értek. Akirtep azon gondolkodott, vajon együtt kéne e bemenniük a városba. Nem akarta feleslegesen bajba sodorni Balált. Bár emlékei szerint egy ekkora városban senkinek nem nagyon tűnik fel semmi. Könnyebb a tömegben elrejtőzni mint az erdő sűrűjében. A városi emberek meglátása szerint figyelmetlenek, elmennek egymás mellett, nem is vesznek tudomást a körülöttük lévő világról. Emiatt nem is kellett aggódnia.*

- Ha a városba érkezünk keressünk először valami hirdető táblát, és derítsük ki merre találjuk az emberünket. Mivel ismert, biztosan sok eseményen részt vesz, és egy ilyen alkalom jó lehet egy kis zavarkeltésre.

*Bár a lanuriai politikával nem foglalkozott, nem az ő dolga, de azért hallott egyet s mást. Tudta hogy a politikusok szeretnek szerepelni, és mi lenne jobb bizonyíték egy ember halálára, minthogy több százan látják. De ez még nem kézzelfogható bizonyíték, azt még ki kell találni hogyan szerezze be. Ez lesz a nehezebb része a dolognak.*

- Mit szólnál ha először letelepednénk itt a várostól nem messze és átgondolnánk a tervet?

*Vázolta pár mondatban az elképzelést és várta a Szürkeköpenyes válaszát, miközben ellenőrizte a felszerelését, átnézte a nyílvesszőit, fullánkját.*

- Ha sikeresen végzünk a feladattal remélem vissza térsz velem Gwaith-dúr városába, hátha akad neked is valami kaland arra felé, és viszonozhatom a segítséged. Ha minden jól megy előbb utóbb beszerzek neked egy hátast is.

*Arcán halvány mosoly fut át, kissé zavartan elfordul, aki nem ismeri azt mondaná kacajra húzódott a szája.*
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-04-11, 2:29 pm

//Személyes küldetés 2//
*Nem rég érkezett csupán, az út min járt éppen ebbe a városba vezette s szeme mindenütt sötét bőrű lényekkel találkozott. Kiken furcsa tetoválások húzódtak, talán valami mágikus erejű jelek lehettek. S attól függetlenül, hogy testüket ily módon díszítik mégsem csúfítják el magukat annyira, hogy az ember szeme meg ne akadjon asszonyaik bájain. Érdekes volt már maga a város is komornak tűnt mintha folyamatosan gyászolna. Lehet a régmúlt emlékeit vagy talán már a nem túl távoli jövőt. Elkalandozott gondolatai közepette észre se vette a követő lépteket kik háta mögött szorgosan egyeztek övéivel. Majd egy lökést érez bal vállán, ismerős egy csel ezt általában azok teszik kik éppen kirabolnák az embert s míg ő arra figyel, hogy neki mentek s a bocsánatkérésért perlekedik nem is figyeli meg rendesen tarisznyáját ami már rég másnak a zsebében landolt. Keze utána nyúl az idegennek, megragadva annak grabancát s vissza rántva maga elé kérdő tekintettel néz. Hisz nem oly egyszerű őt kirabolni hisz tarisznyája szorosan derekára van erősítve
-Mit akartál ezzel?- Vonja kérdőre az idegent ki még fel is nézett rá.
*Kaján vigyor az ismeretlen arcán, semmi jót nem jelez. S zsebébe nyúl egy levelet vesz elő mit átad Adennek. A fiú a kezébe veszi azt, szeme felpillant a férfira, majd kinyitja a levelet. Miben ez állt:
Látszik rajtad mi minden assasinon meglátszik, ha érted a dolgod csak bólints rá.
*Aden felnéz még mindig az a zavarba ejtő vigyor, de csak bólint egyet.
Kell egy méreg minek se színe se szaga nincs, s nem hat oly gyorsan, hogy a mérgezőt lebuktassa. Jó pénzt fizetek érte s az árat szabhatod. De tudd ha holmi vízzel próbálkozol meg foglak találni.
-Én szabom?
*Az idegen csak bólint rá, nem egy beszédes fajta.
-20 darna lesz ha megfelel...
*Kissé kerekedő szemek sokallja az árat mit kér érte. Vagy talán éppen kevestelli ez már az ő titka marad, s Aden nem is faggatja miután a fej igent válaszol a kérdésre.
-Mikorra? S hol találkozunk?
*Egy újabb levél üti markát, mi igen csak zaklató, hisz itt állnak egymással szemben de a férfi mégsem beszél hozzá. Lehet néma az idegen, vagy csupán oly titokzatos kíván lenni, hogy az ember már féljen tőle. Ismét csak kinyitja a levelet.
A főtéren találkozunk. Éjfélre itt legyél vagy nem fizetek. Pontosság a jó árus titka.
*Aden csak bólint egyet majd a levelet vissza nyújtja az idegennek ki elveszi azokat majd hírtelen zsebre vágja. Hátat fordít majd tova tűnik a tömegben.
~Egy méreg minek se színe se szaga s lassú, hogy a használója ne bukjon le... Nehéz kérdés de csupán idő kell hozzá. Amiből ismét nincs túl sok....
*A lábai kifelé vezetnek a városból a legközelebbi erdős részre, s bármilyen meglepő is nem hiába ilyen sötét ez a hely. Ezernyi mérgező növény csapja meg tekintetét, hát mégsem volt fölösleges ide jönnie. Sokat már közülük jól ismer hisz nem ritka számba mennek de akadt olyanra is amit még életében nem látott de a könyvekből jól ismeri. S ritkák mint a fehér holló s csak egy helyen találkozhat velük az ember.
-Szóval ez a sötét elfek országa... Bár erre már rájöttem... Nem sok lény hasonlít rájuk.
*Mire a nap éppen nyugodni tér megtalálta a megfelelő növényeket, de még mindig bizonytalan volt azzal kapcsolatban, hogy színtelen s szagtalan terméket fog elő állítani. Hamarjában letört pár száraz ágat egy közeli fáról majd gyújtósnak száraz falevelet használt. Nemsoká egy igen csak szerény tüzet rakott, éppen csak pislákoló fénnyel.
-Hát kezdjünk is neki.
*Gondosan szemügyre vette a növényeket, mit tenne bele mi elveszi az illatot. S ha már az illat is meglesz hogy csinálja azt, hogy színe se legyen. Fejét vakarva tálat vett elő, majd morzsolni kezdte a növényeket. Egyiket a másik után, tálba vizet helyezett majd a tűzre rakta. S ahogy a víz forrni kezdett belerakta a darabokra őrölt növényt. Fehéres színe lett a víznek bár csak az igen szemfüles ember vette észre hogy már nem átlátszó. Fölé hajolt beleszippantott egyet a feláramló gőzbe. Gyomra megfordult azon pillanatban kiengedte tartalmát maga mellé. Szaga nem volt de már most érezte milyen hatást fog kelteni. Mintha csak rosszul lenne az ember a sok ételtől, s mire észbe kap már futnia is kell. Bár ez még csak az első fázisa. Innen jön a java, mit inkább nem próbál ki magán, tudja a határokat s kész főzettel maga se szeretne elbánni. A végén még fordítva sülne el a dolog s a főzet bánna el vele. Két fiolára valót kivett a főzetből, majd a maradékot a tűzre öntötte. A heves munkában észre sem vette, hogy a nap vöröse már a hold kékjében áll. Bár még talán egy órára van az időpont. Zsebre vágta a kupicányi italt a másikat táskájába helyezte el. A maradék főzet a tűzre került, mint kioltó folyadék. A tűz csak szisszent egyet majd semmi nem maradt belőle. Táskájába sebtiben vissza pakolta dolgait, majd talpra ugrott. S szinte már futó lépésben ment vissza a városba. A főtérre érve nem látta sehol az idegent, pedig még nem volt elkésve. Kémlelő tekintete egyszer csak megpillantja őt. Ott állt az egyik ház sarkában, mutatva neki, hogy jöjjön közelebb. Még egyszer körbe pillant senki sehol, csapdának nincs jele.
-Megvan?
*A férfinak vékony hangja volt, mintha csak gyermek lenne. S így értette meg mért nem beszélt eddig vele.
-Meg. De látnám a pénzt mielőtt odaadom.
-Érthető...- Nyúlt zsebébe majd egy barna tasakot húzott elő belőle mit megzörgetett.- Itt van
*Aden zsebébe nyúlt kihúzta a fiolát majd átadta azt. Mire ő is kézbe kapta az erszényt.
-Örvendtem a találkozásnak - Mondta az idegen ki vissza húzódott a sötétbe s röpke pillanatok alatt eltűnt a semmibe.
*Aden kinyitotta a kis tatyót szomorúan vette hogy átvágták 5 daranával. S így a megígért húsz helyett csak tizenöt ütötte markát. Itt érezte először, hogy az egész nem is érte meg. De még mindíg jobb a helyzet mintha adott volna neki egy halom vasdarabot.
-Én kevésbé örvendtem barátom csak találkozzak veled még egyszer behajtom rajtad ezt a kis átvágást...
*Aden leült az egyik kihelyezett padra majd a holdra vezette tekintetét, arca elől elhúzta a maszkot. S végre szabadon fellélegezhetett.
-Micsoda egy nap...

//Vége//
Vissza az elejére Go down
Merilien Lumel'Auvrea
Vér elf
Merilien Lumel'Auvrea


Hozzászólások száma : 335
Életkor : 737
Munkahely : Vérelfek vezetője, vérelf-hercegnő

Character sheet
Nép: Elfek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-06-04, 1:47 pm

Júniusi küldetés – Az átok


Hangos vágtával érkezek meg a sötét elfek városában. Az elmémben lakó mágus irányított ide, hiszen úgy véli/véljük (?), hogy itt találtunk majd megoldást arra, hogy hol is lehet a varázserejű kristály, mely újra feléleszthetné a mágust. Biztos vagyok benne, hogy itt találok egy olyan gonosz, sötét mágust, vagy elfet, aki tud nekem segíteni. Habár senki nem akarja, hogy a mágusom ismét életre keljen, de sajnos néha ő irányít, így muszáj, hogy engedelmeskedjek neki. Mint egy rossz skizofrén… A városkapuhoz érkezvén sötét pillantást vetek az őrökre, majd hajamat kicsit megrázom, láttatván a fülemet. Hosszú, sötétvörös köpenyem úszik utánam a levegőben, és bőrcsizmám, és fekete nadrágom is arra enged következtetni, hogy nem egy szakadt vándor vagyok. Leszállok a lovamról és gyalogszerrel folytatom tovább az utamat, az egyik ismert fogadóba sétálva. Hosszú életem során már jártam ebben a városban, és habár vannak ismerőseim, nem zártam szívembe ezt a helyet.

Vissza az elejére Go down
Merilien Lumel'Auvrea
Vér elf
Merilien Lumel'Auvrea


Hozzászólások száma : 335
Életkor : 737
Munkahely : Vérelfek vezetője, vérelf-hercegnő

Character sheet
Nép: Elfek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-06-04, 1:48 pm

Júniusi küldetés – Az átok


Belépve a városba megérzem a sötét mágia jelenlétét, és a mágus a fejemben nagyon elégedett, hiszen ő is ilyen helyen élte le az életét, amíg ránk nem tört Lumel’Auvreaban. Érzem, hogyan leng körül a fekete mágia és egy pillanatra megborzong a szívem. Nem szeretem az ennyire sötét helyeket, habár tudom, hogy néhány elf nem önmaga választotta ezt az utat. Én is egy áldozat vagyok, és gyakran riadok arra, hogy éppen embert öltem valami csekélységért. Lassú lépésben sétálok és forgatom a fejemet a házak között, nézem az embereket, és közben kötőféken vezetem a lovamat, aki szintén nem érzi olyan jól magát. Talán ő is érzi a sötét mágia jelenlétét? Lehetséges… Elég sok ember van az utcán, biztosan piac van, vagy valaki híres jött a városba, ki tudja. Minden esetre igen csak lavírozni kell az emberek és az elfek között, hogy ne ütközzek neki senkinek. Örülök, hogy ennyi fajtársamat látom és biztos vagyok benne, hogy ismerőssel is fogok találkozni, de először a fogadóba szeretnék elérni, hiszen majdnem három napot lovagoltunk egyfolytában, én is és a lovam is igen csak elfáradt.

Vissza az elejére Go down
Merilien Lumel'Auvrea
Vér elf
Merilien Lumel'Auvrea


Hozzászólások száma : 335
Életkor : 737
Munkahely : Vérelfek vezetője, vérelf-hercegnő

Character sheet
Nép: Elfek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-06-04, 1:48 pm

Júniusi küldetés – Az átok


Az utcán sétáló emberek között rengeteg csuklyás alak sétálgat, hiszen ez is azt jelzi, hogy mennyire borús itt a hangulat. Nem sok helyen hallatszik fel nevetés, vagy ha mégis, az is inkább sátáni kacaj. Furcsa érzés kerít hatalmába, szinte gombóc nő a torkomban. Habár tudom, hogy nekem is van varázserőm, és tudom, hogy meg tudnám védeni magamat, hiszen fegyvereim a hátamon és az oldalamon vannak, a csizmámról ne is beszéljünk, mégis kicsit furcsán érzem magam. Mintha nem tartoznék ide. ~Keresd Orleont!~ súgja egy hang a fejemben, ami nem más, mint a bennem lakozó, bennem élő mágus már jól ismert hangja. Mintha valami átkattanna bennem, határozottan indulok előre és jártatom a szememet az épületeket, a fogadót keresve. Hamarosan meg is hallom a nagy hangzavart, és talán valamiféle zene is szűrődik ki a fogadóból. Meg is pillantok az épületet, így sietve indulok meg felé, lovamat magam mögött rángatva.

Vissza az elejére Go down
Merilien Lumel'Auvrea
Vér elf
Merilien Lumel'Auvrea


Hozzászólások száma : 335
Életkor : 737
Munkahely : Vérelfek vezetője, vérelf-hercegnő

Character sheet
Nép: Elfek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-06-04, 1:49 pm

Júniusi küldetés – Az átok


Az épülethez érkezvén hátraviszem a lovamat az istállóba, és meghagyom az ottani lovas elfnek, hogy csutakolja le, adjon neki bőven ételt, de csakis elf ételekből, friss vízzel. A fiatal fiú nem igazán érti a dolgot, hiszen egy sima ló általában nem eszik elf ételeket, de ha ez a parancsom… Dobok is oda neki 2 darnát, hogy örüljön, és tényleg csinálja meg, amit kérek, majd visszatérek a fogadóhoz. A bejáratnál összeütközöm egy sötét kinézetű, szinte sötétkék bőrű elffel, aki halkan mormol valamit. Végignéz rajtam, megállapodik a tekintete a mellemen, majd a csípőmön, végül a szemembe néz. Egy bocsánatkérő mosollyal csóválja meg a fejét és egy halk bocsánatot suttogva áll tovább. Mérgesen nézek utána, és szívem szerint belehajítanám a hátába az egyik tőrömet, de végül legyűröm ezt a vágyamat és belépek a fogadóba.

Vissza az elejére Go down
Merilien Lumel'Auvrea
Vér elf
Merilien Lumel'Auvrea


Hozzászólások száma : 335
Életkor : 737
Munkahely : Vérelfek vezetője, vérelf-hercegnő

Character sheet
Nép: Elfek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-06-04, 1:49 pm

Júniusi küldetés – Az átok


Ahogy feltárul az ajtó, igen sok szem tekint rám, én pedig körbenézek. Az első ember, aki hangosan nevetni kezd, égető, haragos pillantásomat kapja cserébe, így hamar el is hallgat. Ahogy lassan megindulok a pult felé, egyre több susmus és kuncogás üti meg a fülemet. Vajon mi lehet rajtam ilyen vicces? Lopva végignézek magamon és megállapítom, hogy nem koszos a ruhám, egészen jó bőrből és szövetből készültek a ruháim, így látszik rajtam, hogy nem egy senki vagyok. Határozottan rázom meg vörös üstökömet, hogy ismét látszódjanak tünde füleim, de ismét hangos kacaj lesz a jussom. A pulthoz érve a csaposra nézek.
-Egy szobát kérek. – jelentem ki, mire a férfi halkan belekuncog a poharába, majd egy szobakulcsot nyújt át. Határozottan kapom el a kezét, mélyesztem bele a körmeimet, mire lefagy a mosoly a képéről.
-Mondja kedves jó uram, miért nevet mindenki rajtam? – suttogom a fülébe, miközben elkezdem csavarni a karját. Csak egy fájós nyögés hagyja el az ajkát, majd egy apró szó: átok.


A hozzászólást Merilien Lumel'Auvrea összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-06-04, 1:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Merilien Lumel'Auvrea
Vér elf
Merilien Lumel'Auvrea


Hozzászólások száma : 335
Életkor : 737
Munkahely : Vérelfek vezetője, vérelf-hercegnő

Character sheet
Nép: Elfek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-06-04, 1:50 pm

Júniusi küldetés – Az átok


Felvonom a szemöldökömet a szóra, és körbenézek. Ismét megrántom a férfi karját, aki hangosan jajgatva tart elém egy fém tányért tükör gyanánt. Ekkor látom meg az arcomat. Illetve az arcom helyén lévő disznófejet. Hatalmasak visítok, és lecsapva a tányért, belököm a csapost a pult mögé.
-Ezért még visszajövök! – csapom le a kulcsot a pultra, majd kirobbanok az ajtón és körbenézek. Az emberek ismét nevetni kezdenek, mire hirtelen gyorsasággal kapom elő az íjamat, és lövök a nép közé egy nyilat, ami amint földet ér, lángra lobban. Az elfek és az emberek sikítva ugranak félre, miközben tekintetemmel az elf férfit keresem. Hamarosan meg is látom, ahogy az egyik háztetőn ücsörög és halkan röhög magában, miközben pipáját szívja. Összevonom a szemöldökömet, és gyors léptekkel ugrálva fel valami dobozokra, máris a háztetőn termek, egyenesen mögötte. Felemelem a kezemet és határozottan szorítom ökölbe, mire a férfi feljajdul és a szívéhez kap. Egyszerűen elzárom a vért a szívéből, így a férfi hamarosan elájul, hogyha nem engedem el. Előkapva az egyik tőrömet, a férfi nyakához szorítom, úgy, hogy kiserken a vér, majd elengedem a szívét. Hangosan lihegni kezd, és valahogy sejti, hogy én vagyok az.
-Humoros tréfa volt, el kell ismernem. – suttogom a férfi fülébe gúnyosan vigyorogva, majd még mélyebbre nyomom a tőrömet, egy vékony vágást húzva a férfi nyakán.
-Most pedig szüntesd meg, hogyha kedves az életed. Vérelf vagyok – remélem, tudod, hogy az mit jelent. – suttogom sejtelmesen a férfi fülébe, mire ő megmerevedik. Érzem rajta, hogy pontosan tudja, hogy mit is jelent az. Habár nem vagyunk valami sokan, ismernek azért minket.
-Helyes, látom felfogtad, hogy nem egy kezdő nőcskével van dolgod. Most pedig vedd le az átkot rólam! – engedem el a férfit és veszem el a nyakától a tőrt. Az elf hátrafordul, végigmér és látom, hogy igyekszik elfojtani egy vigyort. Ismét ökölbe szorítom a kezemet, fogva tartva a férfi szíve körül a vért.
-Két percet kapsz, elf! – szólítom fel határozottan, mire hangosan köhögni kezd, ahogy ismét elengedem a szívét. Halkan mormolni kezd valamit, majd rám bök és elhúzza a száját. Az arcomhoz nyúlok, és immár érzem az orromat, a számat, a fülemet és a hajamat, mely selymesen omlik le a vállamra.
-Jó fiú vagy. – állítom fel a férfit és lépek hozzá közelebb, majd lágyan végigsimítok a vállán, a mellkasán, és a hasán. Megállok a háta mögött, átölelem a derekát, és kezemet végigcsúsztatom a combján.
-Ezért cserébe kérek valamit… - suttogom a férfi fülébe, melybe lágyan beleharapok, majd a fogadó felé invitálom a férfit, aki nem tehet mást, minthogy velem jön és velem tölti az éjszakát…
Vissza az elejére Go down
Vogon Beebebrox
Sötét elf
Vogon Beebebrox


Hozzászólások száma : 589
Életkor : 123
Munkahely : Rabszolgakereskedő

Character sheet
Nép: Elfek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-10-03, 8:45 am

//Bocsi a késői reagért//

Vogon és Aden amikor megérkezett Gwaith-dúr kapujába, az elf, aki alig 12 éve lépte át a felnőttkorba megállította a lovát. Lassú, unott mozdulattal elővette a zsebkendőjét, kihajtva úgy tett, mintha csak véletlenül láthatnák az őrök a rajta lévő hímzést, félbehajtotta és látványosan orrot fújt. De a kendő mintájának felmutatásakor az egyik őr kicsi bólogató mozgást tett talán kétszer vagy háromszor a fejével. Jelezte, felismeri az egyik ismert sötét elf család jelképét. Viszont semmi kedve nem volt a lovasnak ezt külön körítéssel tálalni. Indult is tovább a lován, de társát egy kis időre feltartóztatták.
-Állj! Van-e nálad fegyver, különleges varázstárgy? Gyorsan túl leszünk rajta és már mehetsz is.
A rabszolgakereskedő hátrafordult a nyergében:
-Mióta állítják meg egy Beebebrox kíséretét a sötét elfek fővárosában?
-Sajnálom uram, de új szabályok léptek érvénybe. Te is hallhattál a feszültségekről. Egyértelmű parancs, hogy mindenki fegyverét és nagyobb erejű varázstárgyait leltárba kell venni a belépés előtt. Ha gyilkosság történik a városba, egyértelműen azonosítani lehessen, melyik idegen követte el.
Ha Zaken még nem reagált, akkor társa pár mondattal kimenti a helyzetből és nem készül feljegyzés még a városba érkezéséről sem. Ha viszont dühös vagy épp beleegyező megnyilvánult tett, akkor hagyja, hogy ő intézze el az őrökkel és egykedvűen tovább lovagol.
Mind a két esetben hamarosan egy közeli kocsma egyik sötét és félreeső zugát szemeli ki. Elzavarja az ott ülő koldus kinézetű alakot és a bora mellett ücsörögve egyelőre csak csendesen szemlélődik.
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-10-07, 12:19 pm

*A sötét elfek városa jártam már itt egykor, akkor még nem ez a módi járta. Átkutatni embereket nem igazán tetszik nekem ez a rendszer. De egye kutya nem ez lesz a legnagyobb dolog az út során amiért panaszkodnom kéne. Csak bólintok egyet a katona felé felé majd előveszem tőröm, s rábiccentek a dárdára kezemben.
- Mindegyik csak acél semmi több.
*Ahogy a katona feljegyezte fegyvereimet mehettem is tovább s követtem az elfet előttem. Még mindig nagyon nagyra van magával a férfi. Lesznek ebből még problémák az út során. Beérem a férfit s rá pillantok.
- Mit keresünk itt? Azt hittem a .... - körbe pillantok- az uticélunk más irányba vezet.
Vissza az elejére Go down
Vogon Beebebrox
Sötét elf
Vogon Beebebrox


Hozzászólások száma : 589
Életkor : 123
Munkahely : Rabszolgakereskedő

Character sheet
Nép: Elfek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-10-07, 6:11 pm

Az elf egy ideig csendben ült a fejvadásszal szemben és némán merengett a boros pohárra. Párszor belekortyolt, de mintha valamin törte volna a fejét.
-Szóval az irány... Mint mondtam a folyóparton, még csak halvány sejtéseim vannak, hol kéne keresni a csomagot Onoriának. Az biztos, hogy nincs sok értelme látótávolságra egymástól sétálva végig járni a Sárkány-hegység egész területét. El kell intéznem pár dolgot a városban. -oldalra nézett, hogy felmérje gyorsan a kocsma vendégeit. -A te megállításod is adott egy ötletet. Gwaith-dúr nem tesz semmit, de sok mindenről tud. Azok a feljegyzések az érkezőkről valószínűleg a városi tanácshoz kerülnek. Nem túl jelentős iratok, de annál több információt hordoznak. Ki fogom kérni a levéltárból, hogy átnézhessem a neveket. Remélem, találok egy ismerőst vagy egy gyanús bejegyzést... Az őr említette, hogy ez csak az utóbbi időkben lett bevezetve. Ha itt járt az elmúlt néhány hónapban egy sárkány, akkor elindulhatunk végre egy nyomon.
Iszogatott még egy kis darabig majd egy sötét szemű, zöld hajú elf lépett oda hozzájuk. A nagy darab fickó karjait még veszélyesebbé tette az oldalán lógó kard:
-Mi járatban erre felé? Talán nem hallottad, hogy a fattyúkat -itt a kereskedő szemébe nézett, de bal kezével a kísérőjére mutatott- nem látjuk szívesen? Én megválogatnám a társaságomat, amivel ide jövök, kölyök!
-Én meg megvagyok elégedve a társaságával.- vágta vissza a sötét elf fajtársának jeges szemekkel- Legyen az én dolgom, hogy kivel jövök haza.
-Hát nem biztos, hogy haza mész innen!- a dühös idegen kitépte a boros poharat a kezéből és Aden felé vágta, már a levegőben szétfröcskölve a tartalmát.


A hozzászólást Vogon Beebebrox összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-10-08, 11:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-10-08, 2:05 am

*Csak vállat vonok rá, engem kevésbé izgatnak a dolgok itt a sötétség országában. S lám nem hiába vélekedek így az itt élők is pontosan olyan sötétek mint nevük. Gondolom ezt ahogy megjelenik előttünk a férfi. Mocskolódása kevésbé érdekel, ma olyan gondolatok sem foglalkoztatnak, hogy melyik testrészét tépjem le a helyéről először de nem utoljára. Csak mosolygok az idegenen aki láthatóan rendesen felhúzza magát. Bárcsak érteném mi okból teszi. De ezt talán még számon is kérem kedves kis utitársamon. Ha nem nyúzzák meg ezen a helyen elevenen. Kételkedek abban hogy ez a nyikhaj meg tudja védeni magát. S valamiért nekem nincs kedvem pesztrálni őt. De látszik az indulat itt ellenem irányul habár vétlen voltam. Kezemmel jelet formálok másikkal tőröm után nyúlok. S a repülő pohár ketté esik két fele mellettem landol. Bár kicsit mögém érkeztek. S hallom ahogy tova gurul a kupa teteje. Vöröslő tekintetem a férfira mered, majd a kés vissza kerül a helyére. Nem szándékozok megölni egy fél falut, s nem is itt szeretném lelni a végzetem. De úgy érzem egy fattyú móresre fogja tanítani ezt a férfit.
-Az orjás...
*Szemem máris sötétebb vörösbe ér, újabb tánc vette kezdetét.
- Aki Dremer felé fut gyorsan a karjaiba is ér...
*Léptem felé egyet jobb lábammal majd kezem ökölbe szorul s cselesen bordáira ütök teljes erőmből. Lehetséges, hogy a férfi nem is számított erre mert nem is akart védekezni. Talán lebecsült a külcsín miatt. De elég rosszul tette a legsebezhetőbb bordát találtam el, pont úgy ahogy én azt kiterveltem. S máris reccsen a csont, a levegővétel nehézkes lesz. Nem hogy kiabálni nem fog de beszélni is csak nehézséggel. S ha nem figyel a termetes kis barátom még a törött borda át is ütheti a tüdejét. Ki tudja?
- S te látod pont a hű szolgája felé rohansz... aki szives örömest fog átsegíteni oda... A fattyúnak neve is van... Nawarean Su Salamon... jegyezd meg ezt a nevet, s mellé az arcot. Mert ha még egyszer találkozunk e falakon kívül... Levágom a lábaidat... s végig nézem ahogy elvérzel...
*Társamra pillantok, szigorú szemeim nem árulkodnak semmi jóról.
- Meg ne szólalj... teljesen nagyságos... mert te is kaphatsz egyet....
*Fogtam meg a vizet ami a poharamban volt, s belekortyoltam egyet. Sok lesz ez az izgalom mára. S a kocsma is rám figyel. Vajon melyik szeretne még kötekedni? Remélem egyik sem... bár ahányszor csak kocsmába kerülök mindig ez a vége... verekednem kell. Csak most piszkos módszerekkel fogok játszani.
- Mi a frászért üldögélünk idebenn? Halálra unom magam... s ezek a férgek... nem hogy kihívást nem okoznak. De még csak megizzasztani sem fognak...
*Állok fel az asztaltól, s levetem kabátom s az eddigi helyemre terítem.
-A végső tánc.- suttogom halkan.
- Nos melyik kutya szeretne még kapni?
*Várom a választ, bár az is elég ha csak megmozdul az egyik is.
// Bocsi kicsit megcsúsztam és most volt rá időm Very Happy Cserébe szép hosszú olvasmányt kaptál Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Vogon Beebebrox
Sötét elf
Vogon Beebebrox


Hozzászólások száma : 589
Életkor : 123
Munkahely : Rabszolgakereskedő

Character sheet
Nép: Elfek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-10-08, 12:41 pm

Vogon felugrott, hogy lerendezze a dolgot a poharas jelenet után, de csalódására a társa is ugrott. Így rábízta a dolgot, de gyorsan egy darnárt dobott az asztalra és megkerülte a két férfit.
-Gyere, itt nem te vagy otthon! Fogd vissza magad!- mormogta, hogy csak a közelben állók hallhatták.
-Meg ne szólalj... teljesen nagyságos... mert te is kaphatsz egyet.... - az elf elengedte a füle mellett a megjegyzést. Volt nagyobb baja is. Bár 60 éve nem járt ebben a városban, de ennyire nem változhatott meg. Gyerekkorából jól emlékszik még arra, hogyan beszéltek a felnőttek Gwaith-dúrról. Az egyetlen helyről, ahol egy sötét elf igazán menedéket lelhet és nem éreztetik vele, hogy ő más, idegen. Rá kell jönnie, hogy miért kutakodnak egy ember holmijai után, ha az ővele jön a városba. És miért kötnek bele az első néhány percben, ha ilyen társaságban látják. Rengeteg orvgyilkos, körözött rabló és sötét mágus van, nem hinné, hogy hirtelen a kíséret minden tagjának igazolnia kéne erkölcsös és törvénytisztelő voltát.
Egy három fős ork társaság is hasonlóan pénzt a kupába dobva igyekezett távozni. A Beebebrox nagy léptekkel haladt az ajtó felé és nem zavartatta magát, hogy egy törpe bukdácsolt át előtte az egyensúlyát visszaszerezni igyekezve, mikor az egyik közeli asztaltársaságban nagyot lökött rajta az az elf, akit épp igyekezett tisztes távolban kikerülni. Nem az ő problémája. Sokkal inkább az, hogy több fekete köpenybe burkolózó, a csuklyáját mélyen a szemükbe húzó alak hangosan átkozódott feléjük és kántált.
Ekkor vette észre, hogy az ajtó felé menő három ork egy zöld elfet rángatnak kezénél fogva kifelé. De a szeme sarkából nem látta jól, hogy a nő ellenáll-e nekik vagy velük van. De furcsa mód a rusnya fajtájúakkal mintha alig törődne valaki. Egy pohár elrepül a zöldike mellett, de a dobálót a társai rögtön csitítani kezdték. Csak őrájuk, a törpére és a hátsó sarokban egy bajba került nimfával ilyen kiállhatatlanok.

//Miriana és Moron jöhettek.//


A hozzászólást Vogon Beebebrox összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-10-08, 11:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-10-08, 1:02 pm

*Belém karol a férfi de én egy lépést nem teszek míg vissza nem rántom a kabátomat magamra. A szavaira csak egy gúnyos mosolyt engedek el. Nem is tudom hol van az az otthon amiről beszél nekem ilyenem sosem volt. Kifele menet szemeimet a körülöttünk állókon tartom, alig várom már ki lesz a következő aki szeretne belénk kötni. Közben a törpre nézek aki ismerős mégis ismeretlen. Bár ezek az apró kis népek mind egyformák. Nehezen tudnám megkülönböztetni a két szőrgombócot egymástól. Látom Vogon ideges már csak a mozdulataiból ki tudom olvasni. Félelmetes lehet ha valakinek a saját házában is rettegnie kell. Micsoda tiszteletben állhat idehaza ez a nagy család. Mintha csak kóbór kutyák lennének.
- Mitől rettegsz Vogon? Amíg rám vagy bízva az ilyen söpredékek nem érinthetnek. Az otthon messze van, Dremer birodalma túl messze van innen.
Vissza az elejére Go down
Miriana
Zöld elf
Miriana


Hozzászólások száma : 42
Munkahely : Bárhol, ahol kapok darnát.

Character sheet
Nép: Elfek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-10-08, 9:57 pm

//Miriana és Mordon megjelenése//

A lány kikerülte a feje felé vészesen közeledő poharat. Alig pár perce még békésen, habár kicsit fojtott hangon beszélgettek arról, hogy valami nincs rendben ebben a városban, hirtelen sok minden megváltozott. Aztán valami nagydarab elkezdett balhézni egy emberrel. Teljes fejetlenség lett. Egy pillanatra mindenki elnémult, majd a sötét elfek elkezdtek ellenségeskedni a kívülállókkal. Miriana látta, ahogy néhány magasabb férfi kipécéz magának egy nimfát. Phiburr és Thaburr a két ork, akikkel a kapuban találkoztak úgy döntött itt az idő menni, úgyhogy gyorsan dobtak egy kis pénzt a kupába, majd kiverekedték magukat a tömegen. Közben az elf lány szem elől vesztette farkasát, és vissza akart fordulni, ám az egyik ork megfogta csuklóját, és kirángatta őt, mondván, Yko is mindjárt követi őket.
Vissza az elejére Go down
Csatabáró Mordon
Sámán
Csatabáró Mordon


Hozzászólások száma : 248
Munkahely : Minden idők legnagyobb ork sámánja és spirituális vezetője *morog*

Character sheet
Nép: Orkok

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-10-08, 10:19 pm

Mordon, mély csendben ült a kocsmában, méregetve a különféle népeket, akik ott voltak. Palástjának csuklyája ugyanolyan rendíthetetlenül a fején helyezkedett mint általában, bár tudta hogy itt nem származna baja abból ha kiderülne kiléte, viszont ez a kapucni egész jó szolgálatot tett eddig. Ahogy az néha lenni szokott, a kocsmákban kitör néha egy-egy balhé, akár most is történt, de csak néha lesz az ilyenekből komolyabb baj, habár a jelenlegi nagyon ilyen helyzetnek tűnt, mivel egy pohár légi úton váltott helyet, egyenesen Mordon baráti körénél. Márpedig ha valahol már poharak röpködnek, ott már az csak bajt jelenthet, ezért két újdonsült barátunkkal együtt, fizetés után elhagytuk a helységet, habár Miriana aggódott Yko-ért, biztosították arról hogy hamarosan ő is követ minket.
Vissza az elejére Go down
Vogon Beebebrox
Sötét elf
Vogon Beebebrox


Hozzászólások száma : 589
Életkor : 123
Munkahely : Rabszolgakereskedő

Character sheet
Nép: Elfek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-10-08, 10:56 pm

A kocsmából kiérve a bejárat előtt összefutott az ork társasággal a rabszolgakereskedő. Úgy tűnt, megálltak kicsit összeszedni magukat... és gondolataikat. Tanácstalanul néztek hol egymásra, hol az utcák messze elkacskaringózó messzeségébe.
-Mi a fene volt ez, Phiburr?- kérdezte még teljes tanácstalansággal az egyik társát az egyik ork. Vogon úgy döntött, jobb oda menni hozzájuk, hátha valami hasznos dolgot megtud.
-Jó estét, uraim!- mondta mosolygós arccal, amit nehéz volt ráerőltetni most- Jól van, hölgyem? Miért akarták fejbe dobni bent, ha szabad érdeklődnöm?- nem a legjobb fellépés, de a célnak tökéletesen megfelel. Kellően udvarias, hogy ne kelljen félnie, hogy négyen hirtelen támadással válaszolnak. De kellően provokatív, hogy ha van valami sejtése, akkor azt megossza vele.
Néhány tanácstalan szóváltás után, mely leginkább azt firtatta a két magasabb ork részéről, hogy elhagyják a várost a kapun át vagy elinduljanak-e a város központja felé hirtelen kürt hangja hallatszott a kifelé vezető úton, így Vogon a legalacsonyabb ork /Mordor/ keze felé nyúl. Ha hagyja, akkor egy másik ork a másik oldalról megragadva félig a levegőben kalimpáló lábakkal, félig a köveken szaladva segítenek neki is minél előbb eltűnni a sikátorokban. Az érkező hangok egyértelműen jelezték, hogy a kísértet őrség jelezte az egyik őrjáratnak a verekedést és a katonaság már úton van a rendteremtésre.
Az egyik sarok mögé befordulva a futása közben a fiatal elf a többieknek felvett egy jónak tűnő gondolatot:
-Arra felé nem messze van a nagyapám boltja. Szerintem gyertek ti is, ott lerázhatjuk a bakákat! Kedves ember, de figyelmeztetlek titeket, hogy van biztonsági rendszer a tolvajok ellen. Ne tegyetek majd semmit zsebre szó nélkül!
Kisvártatva beesett az ajtón, mely küszöbét több, mint fél évszázada nem lépte át. Az egyik gyerekkori barátját látta a pult mögött.
-Szia Vogi!-köszöntötte széles vigyorral.
-Szia Bulaba! Nagyapa itthon van?
-Nincs.-rázta meg a fejét- Elment, aszem, a Fekete Toronyba. Azt mondta, nem sokára jön vissza.
-Itt hagynék pár barátot, ha nem gond. Jövök majd mindjárt, csak pár üzleti ügyet el kell intézzek a Városi Tanácsnál.-ezzel már nyitotta is ki újra az ajtót. Egy váratlan kérdés kényszerítette, hogy visszaforduljon.
-A belső térbe bemehetnek?
Visszafordult és két szekrény közötti egyszerű fa ajtóra pillantva egy szó nélkül csak megrázta a fejét. Ezzel a kérdéssel jelenleg még nem akart foglalkozni. Ha van szerencséje, a kísérete figyelmét leköti majd a boltban megtalálható számos üvegcse és mágikus lötty és vesznek valamit. De jelenleg így is csak halmozódnak a gondjai és szeretett volna legalább egynek utána járni, mire újabb kellemetlen kérdésekkel szembesül.
Gyorsan kiviharzott az ajtón és nyugodt léptekkel indult meg a főtér felé. Tudta jól, hogy ha megállítanák a cirkálók már nyugodtan hivatkozhat akár arra is, hogy a családi kúriából tart a hivatalos ügyeit elintézni.
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-10-09, 12:42 am

*Vogon egyből ismerkedni kezd pedig még csak a lábunkat sem raktuk ki a küszöbön. A sok felesleges csevej nem nekem való csak csöndben meghúzódok a háttérben. A társalgást csupán az zavarja meg hogy egy kürt hangját halljuk, tekintetem a hang irányába fordítom. Valamit motyog kis társam de fikarcnyit sem érdekel. Van ennél fontosabb dolgom is, mint például eljutni a sárkányok vidékére. S ez a kis színjáték valamiért azt a szöget veri a fejembe, hogy ez az elf fikarcnyit sem törődik ezzel. Hála istennek engem nem próbálnak felkapni, lehet tövestől tépném ki érte a kezét. S az orkok futásnak erednek Vogonnal az élen. Hova ez a nagy sietség? Nem értem, s szépen komótosan utánuk eredek. Látom ahogy berohannak egy sarkon, most már szem elől veszítettem őket. Unott arccal jelet formálok s én magam is sietősebbre veszem a lépteimet. S talán csak annyival érkezek később a többieknél, hogy Vogon mikor kilép az ajtón az én pillantásomba ütközzön. Amire egy kéz is mozdul, s ez pedig az én jobb kezem ami elkapja Vogon ruháját.
- Játszadozni támadt talán kedved? Itt futkosunk össze vissza mint a pásztor nélküli birkák? Mit gondolsz meddig fogom még elviselni nemesi kényed... meddig tartom magam ahhoz amit Onoria mondott? Vésd az eszedbe elf... kettőnk közül én vagyok a türelmetlenebb, s ha elveszítem azt a kicsit is amim van... széttéplek s ráfogom a sárkányokra...
*Eresztem el a ruhát, majd kezemet a zsebembe helyezem. Mély levegőt veszek megpróbálok kissé megnyugodni. Majd ismét bele kezdek.
- Hova mész? Tudod mit nem is érdekel.
*Ezzel sarkon fordultam, hátamat mutatva neki.
- Indulj.
Vissza az elejére Go down
Csatabáró Mordon
Sámán
Csatabáró Mordon


Hozzászólások száma : 248
Munkahely : Minden idők legnagyobb ork sámánja és spirituális vezetője *morog*

Character sheet
Nép: Orkok

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-10-09, 4:49 pm

A társaság a benti incidens után a szabadban múlatta az időt, mivel jobb híján csak ez volt. Habár, orkunk szíve szerint inkább a képességeit tökéletesítette volna a helyi ismeretek alapján, de amíg a városban tartózkodik, úgy gondolta hogy még ráér az ilyesmivel.
Azonban társaságunkat egy újabb elf zavarta meg, bár Mordon nem kedvelte a fajtáját, mégis örült, hogy nem épp egy nőnemű az, hisz azokkal mindig akadt eddig valami atrocitása, bár ez az elf nem őt, hanem Miriana-t szemlélte ki beszélgetőpartneréül és míg az elfek, és fajtársai egymás közt vitatták meg a folytatást, egy kürtszó azonban hirtelen kavarodást keltett, amit Mordon nem tudott hova tenni, és mindennek tetejében még kéretlenül felkapták szerény személyét és elcipelték, ami miatt elégé megharagudott, és amint megálltak, ő azonnal leszállt az őt cipelő ellenszenvessé vált alakról.
-Minek néztek, liszteszsáknak?!- Háborgott orkunk, hisz ez számára eléggé megalázó volt, hisz hiába néz ki elég esendőnek, attól függetlenül neki is van méltósága, amin most elég nagy csorbát ejtetek, habár az az ötlet, amit az elf férfi felfestett, ésszerűnek tűnt, de most már a maga lábán követte a többieket.
Rövid séta után, a késérőnkül szegődött elffel az élen, célba értek, és betértek az üzletbe, ahol Mordon a maga hallgatag módján a bolt áruit kezdte nézegetni. Sokat felismert tanulmányaiból, bár párat eddig életében először látott. Az egész nézelődés lekötötte Mordont, egészen addig, amíg az ajtónál vitára nem lesz figyelmes kísérőjük, és annak ismerőse között, elvégre nemigen lehet barátnak nevezni azt, aki ilyen módon beszél. Erről azonban Mordonnak eszébe jutott, hogy számon kéne kérnie az ismeretlent az előbbiek miatt, ezért utána indult.
Vissza az elejére Go down
Miriana
Zöld elf
Miriana


Hozzászólások száma : 42
Munkahely : Bárhol, ahol kapok darnát.

Character sheet
Nép: Elfek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-10-09, 5:45 pm


Miután kiértek a nyüzsgő kocsmából az lett a téma, ezután hová menjenek. Ekkor lépett oda hozzájuk a másik elf. Kinézet alapján vér elfnek tűnt, ezért Miriana máris ellenszenvesnek találta. Ki nem állhatta őket. Főként, hogy első mondatát hozzá címezte, miért akarták a fejéhez vágni a poharat. Mintha ő tudná. Ez neki is épp oly érdekes kérdés volt, mint láthatóan a férfinak is. Habár ennél sokkal jobban érdekelte, hogy Yko még mindig nem jött ki. Vissza akart menni érte, és már épp válasz nélkül indult volna, amikor egy hangos kürt szó megállította. Ezután már csak annyit vett észre, hogy Mordont cipelve az egész csapat futásnak indult.
- A fenébe! -Motyogta, majd mikor látta, hogy farkasa ebben a pillanatban rohan ki a kocsmából teljesen sértetlenül, ő is utánuk eredt. A szeme sarkából még látta a kötözködő embert ahogy utánuk néz, de inkább úgy döntött figyelmen kívül hagyja.
Úgy tűnt, az elf férfi egy mágikus üzletbe vezette őket. Nem mint ha nagyon érdeklődött volna a mágikus tárgyakért, ha lehet egy-két varázslaton kívül próbálta elkerülni a mágiát, de ez a bolt igen csak felkeltette a figyelmét. Főleg a két ismeretlen közötti beszélgetésben elhangzott belső tér. Végül a "Vogi"-ként megszólított férfi kiment, vitázott egyet a bajkeverő emberférfival, majd Mordon is kiment. A lány se szó, se beszéd követte jelenlegi uzsorását, háta mögött hagyva az üzletet minden árujával és belső terével együtt.
Vissza az elejére Go down
Vogon Beebebrox
Sötét elf
Vogon Beebebrox


Hozzászólások száma : 589
Életkor : 123
Munkahely : Rabszolgakereskedő

Character sheet
Nép: Elfek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-10-09, 6:40 pm

-Oké! És nem nemesi család. Mondtam, kereskedő. Nem volt, nincs és nem is lesz nemesi cím.-vágta rá a fejvadász dühkitörésére
A sötét elf bánatosan látta, hogy alig sikerült rávennie Adent, hogy itt maradjon, szinte azonnal kijöttek a nagyapa kereskedéséből az újdonsült koloncai. Először csak a kis ork, de őt követte a zöldke majd kisvártatva a két másik ork is. Keserűen bele harapott a szája szélébe. Gyors vágtába akart menni, de ha nem sikerül őket visszaterelni, akkor csak poroszkálni tud a lovával.
-Nem érek rá beszélgetni. Aki jönni akar, én a városi tanácsterembe megyek.-kezdte, mielőtt még bármelyikük is belekezdhetett volna a mondandójába.-El kell intézzek ott pár üzleti ügyet. De Bulabát, az eladót tényleg nem zavarjátok, ha a boltban maradtok. Fél óra és jövök. Addigra remélem, Galfan bácsi is visszaér a Fekete Mágus toronyból és meghívok mindenkit vacsorára.
De utálta, mikor folyton ugyan azokat a dolgokat kell ismételgetnie. De úgy tűnik, a két nagy darab ork valamiféle vezetői iránymutatást vár a satnya társuktól. Így remélte, őt lerázva az egész kompánia nem fogja követni. Az utolsó mondatokat ezért nem is nekik mondta, csak a lovához futás közben a háta mögött úgy oda vakkantotta. Gyorsan felszállt Saurus nyergébe és csak válla fölött átnézve szeme sarkából látta, követik-e.
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-10-09, 10:53 pm

*Ez a ficsúr tényleg nem érti a dolgokat, ahogy a lóra ül elkap a méreg már rámarkolok a dárdára, s szinte már látom ahogy a háta közepébe repül bele.
~Nyugodj meg ifjú Zaken... pihenj le egyet míg vissza nem tér a pojáca...
~Ahogy mondod... ez lesz a legbölcsebb dolog. Még mielőtt széttépem.
* Ezzel hátat fordítottam az éppen elügetőnek, majd rápillantottam a díszes társaságra. Volt itt minden, ork és elf. No meg egy ember a saját személyemben. Bár ez felettébb nagy hazugság volna csak így le emberezni önmagam. De jobb a békesség, s jobb a nemes ismeretlenség.
- C...
*Török magamnak utat az előttem álló sorfalban, majd belépek az ajtón. Orromat ismerős és ismeretlen illatok csapják meg. Löttyök szaga amik átjárják a boltot. A férfire nézek aki a pultban áll.
- Akkor én leülnék... Míg vissza nem ér...
*S az első alkalmas helyen lerakom a hátsóm karjaimat össze fonom. S most várnom kell, de útálom ezt a részt. Mindig csak várni...
Vissza az elejére Go down
Sierrix
Őrszellem
Sierrix


Hozzászólások száma : 20
Munkahely : Őrszellem

Character sheet
Nép: Kísértetek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-10-10, 12:40 am


//Bent a boltban.//

Sierrix átúszott a falon és látta a boltban ücsörgő idegent. Nem kívánt túl sokat foglalkozni a megfigyelésével, hogy ne lopjon. Ha nem vásárol, akkor a vén elf sem panaszkodhat megint.
Egy percig próbált lecsillapodni, de egyszerűen dühítette, hogy egy ilyen apróságra kell megint fecsérelnie az idejét. Három üveg látványosan elkezdett zörögni Zakenhez körül. Remélte, ez majd ráébreszti a hívatlan vendégét, hogy ne ezt a boltot nézze melegedőnek.
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-10-10, 12:48 am

*Már most útálom ezt a fazont, hogy is fogom én kibírni őt egy egész küldetésen keresztül. Valamiért engem ver Rita, az ilyen semmire kellő elfekkel. Haszontalan nép, gyenge és bosszantó. Találkoztam már ennél sokkal idegtépőbb lénnyel? Nem nem hinném, azt hiszem ő az első akit szívből, de tiszta szívből úgy orrba tudnék nyomni, hogy az arca a tarkójára kerüljön. Halk csörömpölés hallatszik mellőlem. Ez a bolt is pont ugyanolyan mint tulajdonosa, utálatos. Fittyet hányok a csörömpölésre, s össze fonom karjaimat.
- Gyere már te átkozott... nincs nekem időm ilyesmire...
*Habár az időm szinte végtelen, csak türelmemnek vannak határai.
Vissza az elejére Go down
Sierrix
Őrszellem
Sierrix


Hozzászólások száma : 20
Munkahely : Őrszellem

Character sheet
Nép: Kísértetek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-10-10, 1:11 am


//Bent a boltban.//

Sierrix személyes sértésnek vette, mikor rájött, hogy az ember nem egyszerűen nem veszi észre a lombikok mozgását, csupán semmibe veszi az ő erejét. Ideje utat mutatni neki, és ezt nem alternatívaként gondolta.
A helyiség két ablaka egyszerre vágódott ki és süvítő éjszakai szél járta át az utolsó zugot. Nem véletlenül. Tett róla, hogy még egy régen elhagyatott egérlyukban is három örvényben megforogjon a levegő. Kedvenc helye volt ez, mert a régi lakóikat annak idején oly élvezettel paterolta ki, hogy a macskák sem mertek azóta még csak a boltba se besurranni, nemhogy rágcsálók.
Kedvelt helye volt ez, mert a kétlábúaknak túl kicsi... a négylábúaknak pedig túl dermesztő kis repedés. Alakját eltorzítva innen figyelte a testetlen az újabb történéseket.
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-10-10, 2:57 am

*Érdekes ez az épület, bár kevésbé oly idegesítő mint maga a gazda.
- Ha Vogon vissza tér, üzenem neki elmentem keresni a bajt.
*Bosszantó egy állapot a kutyát sem érdekli hova ment. Kevésbé érdekel a dolog miután magam mögött bezártam a bolt ajtaját. Már elég kései lehetett az idő vagy talán csak ez a sötétség mibe ezek az elfek burkolóznak lehet az oka. Csuklyámat a fejembe húztam kabátom felső két gombját begomboltam. Rámarkolok sétapálcámra mi még ebben a zord városban is legszebb ezüstjében pompázik. Elég volt mára ennyi várakozás, találok én magamnak elfoglaltságot nem egy viskóban üldögélés az amire most leginkább szükségem van. Elindultam a poros utcán, valami izgalmat keresni ebben a haldokló szemétdombban. Mikor még itt jártam nem volt ennyire barátságtalan a vidék, egyből akadt munka is. Bár azóta is tartozik nekem a fazon 5 csilingelővel. Bosszantó a helyzet, de nem érek rá megkeresni a férfit. Az utcákat róva katonákra leszek figyelmes. Onnan jönnek ahol éppen a balhé volt. Nem értem mi ez a nagy felhajtás, egy kis bunyó miatt. Főleg, hogy el sem kezdődött és befejeztem.
- Állj meg!
* Pillantok a hang irányába. S úgy teszek ahogy azt mondta, egy tapottat sem lépek tovább. S ők közelednek, könnyű játéknak nézek elébe. Egy tucat lehet belőlük, voltam már szorúltabb helyzetben is.
- Ő az?
- A leírás szerint igen.
*Hallom a sustorgást, ez a nagy csend még az előnyömre is vállhat.
- Had halljuk mi volt ez odabent?
* Mutat a csehó irányába, s én elnézek a válla felett.
- Mi lett volna... keresték a bajt s megtalálták... Ti is netán keresitek?
* A katona szeme tágra nyílik, az idegenek nem szoktak ilyen nagyképű választ adni. Hisz ahogy Vogon is mondta nem otthon vagyok.
- TE! Vigyázz a szádra.
- Mert ha nem?
* A katona már kardját is rántotta mire egy késsel találta magát szembe, éppen torkához símulva annak pengéje.
- Vétek lenne ha fegyvert kéne használnom elf... tedd el szépen azt a kenyérszeletelőt.
*Másik kezemmel már a jelet formálom. A gyors jele, szemem vörösbe vált, épp oly mintával közepén akárcsak egy sárkányé. S a pillantása a katonának mindent elárul, s a hang ahogy egy fegyver vissza csúszik a tokjába ennél is többet beszél.
- Eredjetek szépen az utatokra...
*Egy másik kard hangja hallatszik, egy szempillantás alatt körbe vettek a menekülő út sehol. Ez már tetszik egyre jobb a helyzetem. Mind körém álltak.
- Az orjás...
* Kezem elengedi a pengét, s hátra húzom karom s jókorát bemosok a kapitánynak. Arcához nyúl, hallottam a hangot ami jelezte orrának törését. A földre roskad mint egy gyermek aki anyjától kap egy pofont. Egy penge suhanását hallom. Úgy deréktáj felé érkezik. A pálca rögvest az útjába kerül s én csak halkan megszólalok.
- Törj meg...
* Majd ezt követve rúgok bele a bot aljába ami egyenesen ágyékon veri a támadóm. S ő fanyar képpel jobbra dől, talán túl nagyot kapott hisz vonaglani kezd a földön. Majd eszméletét veszti. Középen fogom meg a fegyvert, mit megpörgetek magam előtt. Majd a hátam mögé terelve ismét megszólalok.
- Állj össze.
* A nyakánál ragadom meg fegyverem majd ezzel a lendülettel oda bökök egyet az előttem álló katonának. Ki maga elé emeli pajzsát. Hangos reccsenés, a pajzs megtört az ütést követően. Hiába ebben a táncban a nyers erő játszik. Majd a katona hátra esik, neki semmi baja nincs.
- Mi lesz? Futtok? Avagy hősökhöz méltóan megverekedtek?
*A válasz érthető volt hisz rögvest nekem rontott az egyikük aki mögöttem tartózkodott.
- A gyors...
* Térek ki a támadás elől ami erőteljesen ketté vágta a levegőt. S mire a kard forgatója feleszmélt már öklöm bordái felé tartott.
- A végső tánc.
* S halk roppanás, el nem tört de megrepedt. Ebben a táncban kevésbé vagyok veszélyes mint a másik kettőben de ez sem elhanyagolható, hisz itt az erő s a gyorsaság is közre játszik. De nem vagyok rest ütni még egyet egyenesen a katona fedetlen arcába. Aki vérző szájjal esik el a másik irányba. Mint egy krumplis zsák olyan nemesen teszi ezt. FElpillantok már nem játszadoznak ők sem, de úgy veszem észre elszámoltam magam. A kettő kiütöttel együtt csak heten voltak. S most hárman jönnek egyszerre. Pont jó a tánc, nem is kell ide másikat használni mindkét kezemmel ragadom meg fegyverem majd a három érkező kardot hárítom vele. Kissé megrökönyödök az egyszerre érkező ütések alatt mire ismét táncot váltok.
- Az orjás.
*Lökök egyet a fegyverrel, így hogy hárman vannak mindent bele kell adnom, hogy hátrálásra kényszerítsem őket. Majd kezembe megpörgetem a fegyvert s heggyel felfelé ütöm a földhöz. S zsebembe nyúlok. A s egy fiola tartalmát magamba töltök.
- A rémálom pecsétje....
* Húzom végig a kezemet a lándzsa élén, mit most beborítottam véremmel. Elvigyorodok a rémült arcokon.
- Gyertek csak.
* S ők így is tettek ekkor már kezemmel megformáltam, a gyorsak táncát. S szempillantás alatt karcoltam meg kettejük karját a heggyel. S a harmadiknak a lábát céloztam meg mit ügyesen levédett. Becsületére váljék, hogy látta a mozdulatom. Bár az is lehet csupán a vak szerencse játszott közre.
- Törj meg.
* Hátamat a pengétlen résszel védem az orvul rám támadó negyedikkel szemben, s a katona aki az imént levédte a lábára mért ütést, egy lyukat vehet észre vállánál a ruhában. Ha a penge húsba ér nincs menekvés előle. Pördülök meg hallom a kard csikorgását fegyveremen. S érzem megérinti az egyik kezével s ki akarja ragadni a kezemből. Mire égető érzést érezhet azon kezén amivel megfogta azt. Erős varázslat védi a fegyverem, bár ezt nem vallottam be az őrségnek bolond lettem volna megtenni. Mielőtt még jajveszékelésve kezdene gyorsan elhallgattatom. S a torkára mérek egy ütést amibe még nem hal bele, de beszédét megakadályozom. S a pengével megkarcolom arcát.
- Állj össze.
*S a fegyver ismét egy lesz.
- Átokpecsét... a rémálom pecsétje.
* S a négy ember egyszerre esik össze ott ahol éppen állt. Borzalmas rémálmok fogják őket kínozni, míg el nem jő a pirkadat. Körbe nézek, elégedettséggel tölt el, hogy ilyen bátor katonákat számlálhat Gwait Dúr városa. Csak kár, hogy nem erősebbeket. De meg kell hagyni közkatona még őköl harcban sem képes legyőzni nem hogy fegyverrel a kezemben.
- Sziasztok fiúk... rettenetesen szép álmokat.
Vissza az elejére Go down
Csatabáró Mordon
Sámán
Csatabáró Mordon


Hozzászólások száma : 248
Munkahely : Minden idők legnagyobb ork sámánja és spirituális vezetője *morog*

Character sheet
Nép: Orkok

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-10-10, 1:15 pm

Mordont eléggé felbőszítette az hogy valami ostoba ötlettől vezérelve társai úgy kezelték mint valami málhát, és a főbűnös, aki az egészet kirobbantotta, épp el akar tűnni, minden bocsánatkérés nélkül, ezért utánnaszólt.
-Ne hogy azt hidd hogy megúszod a dolgot!- Mordult fel orkunk a méltatlan bánásmód miatt.
-Láttad-e rajtam azt a feliratot hogy krumpliszsák?! Vagy csak simán bolond vagy helyesfülű?!- Vonta kérdőre Mordon hangosan szitkolózva az elf férfit, aki elég sietősen távozott, de közölte merre is megy.
-Nem úszod meg ezt oilyan könnyedén!- Mordon szíve szerint már dobta volna is a jéglövedékét az előtte elvágtató elf után, de azzal csak mégnagyobb lenne a felfordulás az utcákon, így hát nemm aradtmás választása, és poroszkálva elindult a nyomában.
Vissza az elejére Go down
Vogon Beebebrox
Sötét elf
Vogon Beebebrox


Hozzászólások száma : 589
Életkor : 123
Munkahely : Rabszolgakereskedő

Character sheet
Nép: Elfek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-10-10, 2:48 pm

//A városháza felé menő csapatban.//

Az ifjú elf már jó 20 métert lovagolt, mikor hirtelen megrántotta a kantárát és a hirtelen dühkitörés láttán visszafordult a nyeregben.
-Megúszni? Mit akarsz, törpe? Verekedni? Eddig ha nem vetted volna észre, épp próbáltam megmenteni az irhátokat. A városban valamiért vadásznak a nem sötét elfekre. Engem csak az érdekel az egész történetben, hogy megtudjam az okát. Én mentem. Ha akartok, jöttök velem. De ne hátráltassatok a kutatásomban!-mondta dühtől izzó arccal. Ránézésre nem egy túl erős fickó az ork, ő simán lenyomná. És nem volt semmi kedve ahhoz, hogy a gyerekkorúak egyre népesebb tábora kövesse és ezerszer el kelljen magyaráznia nekik mindent.
~Ezek még nem is éltek. És ha meg akarnak halni, lelkük rajta!~
Újra előrefordulva elindult Saurus lassú léptekkel.
~Remélem, hogy nem fognak követni és hamarosan újra vágtába válthatok. A bolt biztonságos. De Onoria előtt egyáltalán nem ezt beszéltük meg. Ad egy fejvadászt, így nekem nem kell még külön azt is megfizetnem. És nem hátráltat a rabszolgavadászatomban. Ork kíséretről és főleg egy gebe zöldikéről szó nem volt az egész megállapodásban!~

//Bocsi, hogy megint kicsit cseréltünk sorrendet! Remélem nem baj Miri.//
Vissza az elejére Go down
Miriana
Zöld elf
Miriana


Hozzászólások száma : 42
Munkahely : Bárhol, ahol kapok darnát.

Character sheet
Nép: Elfek

Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime2013-10-10, 10:03 pm

//A városháza felé//
A lány egyre inkább kezdte idegesítőnek érzeni új ismerősüket. Mikor kilépett az üzletből, a férfi csak úgy hátra felé beszélt nekik, egyértelmű volt, hogy le akarja rázni őket. Hihetetlenül bunkó volt, és mikor Mordonnal beszélt csak még jobban érzékelhető volt udvariatlansága. Persze, Mordon se volt épp a legszívélyesebb vele szemben, de hát ahogy az a ficsúr (mert másnak nem lehet mondani) válaszolt! Viszont még így is felkeltette a lány érdeklődését valami, amit mondott. Azt mondta, utána járni a dolgoknak, de mégis hogyan? A férfi után futott, aki közben már elindult lovával.
-Várj! - kiáltotta - Mondd, hogy akarod kinyomozni, mi az oka mindennek? Ha mondjuk egy olyan emberrel találkozik, akinek sok az információja, talán Kairról is tud valamit. És akkor neki is találkoznia kell vele.

//Nem gond, megértem ^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwaith-dúr, a sötét elfek városa   Gwaith-dúr, a sötét elfek városa - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gwaith-dúr, a sötét elfek városa
Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Olassië, az elfek városa
» Orod Opelë, a fehér elfek városa
» Elfek népe
» Ekorin városa
» Savanti - A vizek városa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Lanuria peremvidéke és azon túl :: Sárkány-hegység-
Ugrás: