LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 A fogadó

Go down 
+9
Balál Tangeran
Lysanor Eweny
Akahana
Edward Dylan
Nasuada
Kain Namelyr
Sou
Görbelábú Frikk
Mesélő
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-07, 11:25 pm

*Daevin gyorsan elfogyasztotta az ételt és jó is volt, mert Lysa és éhez volt. Elfogadta a kezet, mely érte nyúlt és a szoba ajtajánál, igazán érdekes dolog történt. Kapott egy puszit az arcára. Bement a szobába. Leült az asztalhoz és elővette a kenyeret és a zöldségeket és elkezdett enni. Két falat között azért rákérdezett.*
- Miért kaptam azt a puszit?
* Kicsit felhúzta a szemöldökét úgy figyelte Daevint, de olyan éhes volt, hogy inkább evett. gyorsan elpusztította azt, ami előbb előtte volt. Aztán eltakarított maga után és leült az ágyra. na ideje, hogy felhúzza az elhalasztott gondolatát.*
- Nézd! Tudom, hogy nem akarsz velem egy ágyban aludni, de hidd el engem zavar, ha mellettem alszol. Mert akár hogy is a föld nagyon kemény és én nem szeretném, ha ott aludnál. Nem kell félned, nem támadlak meg éjjel.
* Kicsit elmosolyodott, de nem annyira, hogy lássa a férfi, hogy komolyan gondolja, azt, amit mondott. Amíg gondolkodott Lysa gyorsan kivette hálóruháját a táskájából és az fürdőben átöltözött. Mikor kijött, leült az ágyra és ránézett Daevonra.*
- Na? Hogy döntöttél az alvást illetően?

_________________
A fogadó - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-07, 11:43 pm

* Mikor belép Lysa a szobába akkor mögötte szintén ugyanazt teszi. Elkezdett enni így természetesen nem beszéltette a lányt inkább megvárta míg megszólal. Megkérdezi tőle miért kapott puszit tőle akkor csak sejtelmes mosoly a válasz. Megvárja a vacsora befejezését és akkor kapja a további szavakat.*
-Köszönöm aggódó szavaid de hozzászoktam a hideg földhöz és a hideg kő érintéséhez. Ha kényelmes ágyban alszom, akkor nem tudok normálisan aludni. Sajnálom * Válaszolja és reméli egyben sikeresen meggyőzte a zöld elfet arról, hogy jobb neki a földön mint az ágyon. Eltűnik hirtelen Lysa akkor gyorsan elfoglalja a helyét a földön. Mikor visszaérkezik a nő akkor nem néz rá mert fél, hogy olyat lát meg amit nem kellene.*
- Tökéletesen jó helyem van itt. Holnap frissen és üdén fogok innen felkelni. * Ezt egy szép mosollyal hitelesíti is. Azért is jobb nem kiesni ezen praxisból mert nem mindig aludhat az ember fogadókban, mellesleg a kényelemtől el lehet lustulni.*
- Jó alvást! Szép álmokat Lysa. S hív nyugodtan Dae-nek. * Ezzel elfordul a nő felől teljesen és hamarosan megkezdi az alvást. Természetesen még hallgatózik ha a lánynak akad valami mondanivalója.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-07, 11:54 pm

*Lysa sóhajt egy nagyot és elfújta a gyertyát. Háló ruhája semmit nem mutat testétből, így nem is érti a dolgokat,de ez van. Forgolódik egy kicsit. Aztán felül az ágyon a széléhez kúszik, ahol Daevin feküdt és leszólt neki suttogva.*
- Dae! Alszol?
*Kérdezte, de nem várta meg a választ.*
- Ha most nem jössz ide mellém elmegyek. És nem tudom mikor látsz legközelebb. Mondtam, hogy nem nyúlok hozzád, csak úgy biztonságba érzem magam.
* Még, jó, hogy sötét volt mert elpirult. Várta, hogy mi lesz ebből és remélte nem kell elmenni. Bár akkor se tenné, ha a férfi nem jönne, de ezt neki nem kell tudni. Még lejebb csúszott az ágyon és kicsit belemászott a férfi arcába.*
- Na mi lesz már?
*Kérdezte ellentmondást nem tűrő hangon.*

_________________
A fogadó - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala


A hozzászólást Lysanor Eweny összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-06-08, 10:46 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 12:07 am

* Lysa elintézi a fényforrást és nyugodtan aludna el, mikor hallja hogy az ágyon forgolódik a nő. Újabb mozgásokra fülel fel és ettől nem tud álomba merülni. Mikor megszólal suttogva a zöldelf lány akkor rögtön válaszol rá.*
- Még ébren vagyok. * Ekkor hirtelen meglepődött a lány szavain. Olyan övön alulinak érezte. De mivel ezt a jó estét nem szeretné azzal elrontani, hogy utána a nő elmenjen így a földről felkelt és leporolta magát. Szerencsére a sötétség elrejtette a vonásait. Durcás arca van egy kicsit aztán eszébe jut neki, hogy még nem mondta el miért kapta a puszit. Megragadja az alkalmat és a nő arcára még egy kedves arcpuszit nyom és ezúttal elmondja az okát is.*
- Lenn a fogadóban mondtam azt, hogy együtt alszunk egy szobában és egy ágyon. S bocsánatot így akartam kérni tőled, vagyis hogy kiengeszteljelek.* Válaszolta és nem tehetett mást mint kicsit megcsupaszította testét és befeküdt az ágyba, de szogorúan a saját térfelén maradva.*
- Most örülsz hogy az ágyban vagyok? * Teszi fel a kérdést, közben azon gondolkozik, hogy a nő mit fog tenni. Vajon ő is a térfelén marad vagy valami úton módon összegabalyodnak az éjszaka.*
- Jó éjszakát! * Hangja határozott, behunyja a szemét és próbál meg újra elaludni.*




A hozzászólást Daevin Corerlian összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-06-08, 6:52 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 12:16 am

* Még egy puszin szintén meglepődik. *
~ Nahát. Megint meglepett.
* Aztán látja a sötétben a férfi csupasz felsőtestét és elmosolyodik. Megfordul a fejében ez az, de úgy gondolja, hogy az még ráér. Hiszen még egy érzéki csókot sem kapott Daevintől. De nem sietteti. Mindennek eljön az ideje. Érzi is a férfi határozottságát.. Ezért csak annyit tesz, hogy odabújik hozzá és ő is ad az arcára egy puszit.
- Jóéjt édes!
Végig simít felsőtestén és ráhajtja fejét. Nem kell sok idő és a férfi szabályos szívdobogására lassan álomba merül Lysa.*

_________________
A fogadó - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 12:33 am

* Ő aztán nem tudja mit lesett ki Lysa mikor öltözött kicsikét. Azt sem tudja milyen gondolatok járhatnak Lysa fejében. Csókot biztosan nem kap egy jó darabig sőt puszit se engesztelésképpen. Reméli a két puszi ma estére tökéletesen elég lesz a női társasága számára. Ami meglepő, hogy egy női test bújik hozzá sőt ha fogalmazhatnánk úgy támadja le. Ekkor kapja a saját pusziját, úgy véli ez a visszajáró a kettő után. Nem nyitja ki a szemét tökéletesen elfáradt a mai nap során. Még hallja a nő elköszönését. A következő eseményekre meg igazán kinyitódnak a szemei. A nő végigsimított a felsőtestén ami így hirtelen érte, azzal együtt hogy ráhajtotta a fejét. Mivel érzékeli, hogy lassan álomba merül így nem mert lázadozni csak elfogadni a kialakult helyzetet. Nem öleli át Lysát mert ahhoz még nem állnak közel egymáshoz, hogy ilyesmit könnyedén megtehessen. Még elnézi az alvó leányt és lassan a szemei lecsukodnak maguktól. egyenletesen ver a szíve, nyugodt dallamokat dobol a nő fülébe. Azt is érezheti, hogy bizony a mellkasa fel-le emelkedik min a hullámvasútnál. Nem álmodik semmit az este folyamán és kezei sem vándorolnak maguktól el sehová. Hogy mikor ébrednek fel az nem lehet tudni. De általában ha ágyon alszik akkor jóval többet pihen mint a földön.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 12:50 am

*Lysanor hamar felébred. Összeszedi magát, felhúzza ruháját és leszalad, majd egy nagy adag sonkás hagymás rántottával tér vissza.Leteszi az asztalra és odamegy a férfihoz.Megsimogatja az arcát és megvárja, míg kinyitja az szemeit. És már megy is az ételért. Megvárja míg felül az ágyban és elé rakja.
- Hoztam neked reggelit. és még ágyba is kapod
*Mondta kedvesen és felállt a férfi mellől és az ablakhoz ment, amit kitárt. Friss levegő jött be rajta. Csak egy kicsit hagyta nyitva és be is csukta. Elég hűvös volt még odakint. Úgy döntött, hogy ablaknál marad, amíg Dae megeszi az ételt és összeszedi magát. Nézte a csodaszép helyet és behunyta szemeit. Megjelent előtte gyermekkora és az, ahogyan a dombról futnak le pajtásával. Ilyen gondolatok közepette áll egy helyben az ablaknál a férfinak háttal*

_________________
A fogadó - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 1:07 am

* Arra ébred, hogy női kéz simogatja meg arcát. Kinyitja szépen a szemeit és lassan kibontakozik Lysa látványa. Alig ül fel az ágyon máris kapja a reggelit az ágyba amin túlságosan megdöbben.
~Mi? Mi történik itt most? ~ Teszi fel a kérdést nagy nehezen magában, hiszen nem akar hinni.Elnézi egy kicsit Lysa alakját és ahogy kitárja az ablakot, hogy friss levegőt engedjen be.Nekilátott az ennivalónak és hamarosan el is fogyasztotta. Nem szólt semmit csak csendesen felöltözött a ruháiba- Lassú léptekkel indul meg a nő mellé és megszólal.*
-Jó idő van kint amint látom. * Közben szemeivel felméri a kinti világot ami szemei elé tárul. Elnéz a horizont felé, aztán vissza. Megnézi a fákat, az embereket és a bokrokat. A mélázásból végül a nő jelenléte szakítja ki, mert őt is megnézi egy kicsit.*
-Nagyon elkényeztetsz engem és nem tudom hogyan háláljam meg. * Közben azon is gondolkozik, hogy milyen módon említse meg az alvást. Egyik gondolatot elveti a másik után, hogy végül ott lyukadjon ki, hogy felesleges szólnia a nőnek.
~ Elviselem valahogy. Csak ennél többet ne tegyen . ~ Csak remélni tudja, hogy még igazán lángra nem gyulladnak addig nem lesz részük komolyabb dolgokban mert az kapkodásnak számít.*
- Merre menjünk? Vagy még maradjunk a fogadó környékén?
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 1:16 am

* Érezte, hogy kínos a férfinak. Na de nem is gondolt többet.*
- Nem kell meghálálni. Különben is megtetted már.
Mondja sunyi mosollyal és nem tesz hozzá többet. Igazából a puszta jelenlétével már meghálálta Lysának és azzal, hogy kezd kibontakozni. A nő nagyon örült ennek és ez így van rendjén.Aztán meghallotta kérdését és nyugodtan válaszolt rá.*
- Szerintem maradjunk itt. Illetve menjünk ki oda, ahol tegnap voltunk.
*Mondja kedvesen és már el is indul kifelé. Lesétált a lépcsőn és kiment a szabadba. Széttárta kezeit és pörgött párat majd leült a padra, ahol tegnap is ültek. Körbe nézett és gyönyörűnek talált mindent. Rá nézett Daere és ezt mondta.*
- Ne mellém ülsz? Vagy már megint félsz tőlem?
*Kérdezte mosolyogva és maga mellé mutatott.*

_________________
A fogadó - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 1:31 am

* Hallotta a választ, hogy menjenek ki oda ahol tegnap ültek. Nem mond ellen a lánynak, már hiányzik neki a friss levegő. Útközben a fogadónak még ad pénzt még egy éjszakára és csak utána követi Lysát a szabadba. Incselkedik a másik, hogy le mer e ülni mellé vagy hogy fél. Elmosolyodik a lány piszkálódásán ezért leül mellé és a következőképpen válaszol.*
-Le merek ülni melléd. De te viszont nem mersz szerintem ráülni a térdemre.* Mosolyog egy szépet pimasz arccal egy kicsit. Innen erről a helyről többet lehet látni a környékről és van olyan érzése, hogy a nő nem feledkezett meg a madárkáról.*
-Még hány napot szeretnél itt eltölteni? Mert úgy vélem munka után is kellene nézni. Kezdek kifogyni az aranyakból.* Veti fel ezt a témakört, hiszen erre is kell gondolni. Nem költekezhet mindig az ember.*
-Mihez értesz? És mit csinálnál szívesen? * Igen a nőnek is ki kell vennie a részét ebből. Ő úgy gondolkodik mintha egy pár lennének. Mosolyog egy keveset aztán a saját ötletét felveti.*
- Én úgy vélem oktatásból valahol jól meg lehetne élni. Esetleg egy fogadóban dolgozni. * Várja Lysa ötleteit szívesen, így hamar ki fog derülni milyen fából faragták a leányt. De hogy ne legyen ennyire nyers a téma akkor így szól.*
-Most zavarba fogsz jönni de nagyon.* Ezzel finoman kinyúl a nő arca felé és belesimít az arcába, hogy utána egy lágy csókot adjon ajkaira. Mikor elvette az ajkát a másikétól akkor megszólal.*
-Egyre jobban érzem magam társaságodban.
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 1:44 am

* Amikor meghallja a pimasz megjegyzést, hát eleget tett annak. beleült az ölébe, mert miért is ne. Ő provokálta.
- na? Jobb így pimasz mester?
*Kérdezte mosolyogva és a következő kérdésre rögtön válaszolt.
- Egy napnál tovább semmi kép sem időznék itt.
* És a férfi ki is találta gondolatait. Félelmetes, hogy mennyire egyre jár az agyuk.*
- Lássuk csak. Tudok főzni, énekelni, varrni, kardot forgatni, tőrrel bánni és íjászkodni.
*Ránézett mosolyogva.*
- Igen, jó ötlet a fogadó. De itt van még az egész nap ezen gondolkodni. Most még csak reggel van. Nyugi.
*Mondta kedvesen. Értékelte a lelkesedést,de a nap második felében is meg tudják ezt beszélni.És, amit ezután tett valóban meglepődött rajta.A csók mennyei volt. Senki nem csókolta még meg ilyen gyengéden.
- Köszönöm igazán jól esett.
*Gondolt egyet és visszacsókolt. De ez a csók valamivel hosszabb volt az előzőnél. Nem is tudta eddig, hogy lehet ilyen szép egy kapcsolat nő és férfi között.*
- Én is jól érzem magam veled Dae.
*Mondta halkan és megölelte. Szíve ismét megtelt melegséggel.*

_________________
A fogadó - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 1:58 am

* Mikor az ölébe ül a nő akkor kicsit meglepődik. Nem számított erre, hogy a provokálására megteszi a másik. Mosolyog rá továbbra is egy kicsit mielőtt még válaszolna neki a következő szavakkal.*
-Hogy is mondjam? Igen, így egymáshoz is tudunk bújni ha fáznánk.* Megöleli bemutatásképpen, hogy ha tényleg átöleli a nőt akkor bizony felmelegítik egymást ha szükséges. Egyenlőre elengedi a lány testét és hallgatja mihez ért a másik. Könnyű megjegyezni őket, mert igazán hétköznapi dolgok. A pénz szerzésének témáját akkor elhalassza sokkal inkább az köti le figyelmét ahogy a nő visszacsókol. A szavai mármint a nőé az ő szívét melegítik.*
- Hmm micsoda csókot kaptam. * Régen értek ajkai női ajkakhoz. Ez a csók és annak íze nagyon finom volt számára. Elnéz kicsit a távolba, hogy utána belenézzen kedvese szép szemeibe és a következőket suttogja neki mert nem szeretné ha mások meghallanák.*
-Nem ígérek semmit, kapsz jót és rosszat tőlem. Mindent megteszek ami tőlem telhető és igyekezni fogok, hogy sokat mosolyogjak neked. * Elmosolyodik a végére és megpecsételi a szöveget egy finom hosszú csókkal. Mikor elválik az ajka a nőétől akkor kérdez tőle.*
- Kiváncsi vagy még valamire? Meséljek valamit neked?
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 2:10 am

*Amikor a fülébe súgják a szavakat, kicsit elbizonytalanodik. Az mondat első felén. " nem ígérek semmit" Ez egy darabig kavargott a fejében, annak ellenére, hogy kapott csókot is.Tisztában volt azzal, hogy egy kapcsolatnak vannak jó és rossz oldalai. De Dylan pont ezt mondta neki, és ő csak egy éjszakát akart. Remélte, hogy Dae nem csak azt akarja. Majd a nap folyamán ez úgy elválik. Hogy kíváncsi e ? Persze Leginkább a volt feleségére, de ezzel kapcsolatban soha nem fog kérdezni tőle. Az már a múlt. Még mire?
- Te tényleg akarsz engem? És nem csak a múltad miatt?
*Kérdezte bizonytalanul.*
- Ne érts félre. Csak azt akarom tudni, hogy képes vagy e magam miatt szeretni.
*Magyarázta meg a kérdését. Megvárta a választ s elment a madárkáért. Vissza is hozta kezeiben és a férfinak adta. Láthatóan jól érezte magát az állatka.*
- Na? Még mindig azt akarod hogy elmenjen? Még minidig nem tudod elviselni?
* De tudta már nagyon jól, hogy képed lesz rá Dae. Aki ilyen gyengéden tud már csókolni annak nem lehet baja a madarakkal. Aztán elkezdett beszélni.*
- Tudod azt hittem tegnap, amikor ide jöttünk, hogy illendőség csak az, ami idevezérelt velem.És hogy nem is tetszem neked.
*Mondta mosolyogva, mert lehet kicsit gyerekesen hangzott a dolog.*

_________________
A fogadó - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 7:15 am

*Érzi ahogy elbizonytalanodik kedvese a szavai hatására, ezért úgy véli némileg meg kell nyugtatni.Ennek érdekében jól megfontolja milyen szavakat mondjon a nőnek aki itt csücsül szépen az ölében.*
-Hmm édesem, én tényleg akarlak téged és nem csak a múltam miatt.* Szól hozzá, megsimogatja az arcát miközben határozottan beszél. Keresi magában a szavakat, hogy utána elmondhassa a lánynak.*
-Szeretem a Te mosolyodat és szeretem a hangodat hallani. Jólesett a reggeli ébresztés és a reggeli. Nélküled elvesztem volna pár éven belül. Téged akarlak, hogy mellettem légy. Amit meg mondtam, hogy nem ígérek semmit csupán annyit jelent, nem mondok olyat előre amit nem is tudnék neked megadni. Mert ha azzal szédítenélek, hogy megveszem és megveszem azt és mégsem tudom teljesíteni akkor csalódnál, így viszont tökéletesen nem fogsz. * Reméli sikerült ezzel magyarázatot adni. Elmegy a madárkáért és odahozza neki. Ott tartja a kezében és kicsit megsimogatja.Leteszi melléjük a madarat és csodák csodájára az ott ugrál körülöttük és kedvesen dalol nekik. Elmosolyodik picit és ezüstös szemeivel ránéz Lysára.*
-De tetszel. Viszont a kis barátunk éhes szerintem, ezért jó lenne némi morzsát hozni neki bentről. Ne csak mi lakjunk jól, hanem ő is. * Közelít az ajkaival és finoman csókolja Lysa ajkait. Rásimul a keze a nő oldalára és finoman segít neki felállni. Feláll a helyéről és bentre megy, hogy hozzon ennivalót a kis barátjuknak. Visszatér és a padra szórja le az apró morzsákat amit hamar megtalál a kisállat. Visszaül a helyére, kedvese meg dönthet, hogy mellé ül vagy inkább visszakivánkozik az ölébe.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 9:38 am

*Lysa Daevin szavaira megnyugszik és csak bólint egyet. Abban egyet értett vele, hogy bizony éhes ez a madárka. A csókot viszonozza és felállt. Amíg Daevin bement ételért, addig Lysa simogatta a madarat.*
- Kéne neked nevet adnék kedves madárka.
*Mondja neki és elmosolyodik.-
- Csak ez nem az én feladatom lesz. Ma már talán sikerülni fog Daenek is.
* A madárka egy elégedett füttyentéssel jelezte, hogy megértette és a férfi mát vissza is tért.Letette a madárka elé az ételt és az kellemesen elkezdett lakmározni. Lysa gyönyörködve figyelte egy darabig és visszaült Daevin ölébe.*
- Itt jobban érzem magam.
*Majd megcsókolta a férfit, mert tudta, hogy most már bármikor megteheti. Tegnap ilyenkor még elképzelni sem tudta, hogy ez vár, bár valami odavezette, abba a könyvtárba. Mehetett volna másikba is, ő még is azt választotta.*
- Jó lenne neki nevet adnod.*
Mutatott a madárkára.*
- Melyik volt az a pillanat, amikor úgy döntöttél, hogy közelebb engedsz magadhoz?
*Mert erre is kíváncsi volt és nem tudhatta pontosan, hogy a férfi mikor döntött így.*

_________________
A fogadó - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 10:36 am

*Kellemes érzés, ahogy kedvese visszaül az ülőhelyére és a csók mellé kész öröm. Egy darabig elnézi a lányt, utána meg finoman válaszol neki.*
-Akkor ha jobb ott ülni mint a padon akkor máskor is odaülhetsz. * Az ő sem remélte volna, hogy jön egy lány aki meglágyítja szívét, hogy ilyen ügyesen kihúzza őt a csávából. Úgy érzi magát mint eddig sehogy. A szerelem ott nő a szívében és kezd egyre nagyobb méreteket ölteni nála. Lysára figyel leginkább de a kis pajtásukra és ránéz ahogy boldogan csipegeti a kenyérmorzsákat fel a padról. Meghallja ám, hogy illene nevet adni az állatnak, mikor az a ötlete támad, hogy bizony ha Hisamétől kap egy rókát az ő madárkájának akkor annyi lesz.*
- Én úgy vélem legyen szabad de azért adok neki nevet. Mondjuk legyen a neve Dalszárny. * Különös egy névadás tőle, azonban ha nevet kellett adni neki akkor olyat kapjon amit könnyű megjegyezni. Érkezik a következő kérdés azonban megindokolja miért legyen szabad a Kék rigó vagyis most már Dalszárny.*
- Ha Hisamétól kapsz rókát akkor elég valószínű az én madaramra fog fájni a foga. Én akarok egy házi kedvencet, ami eléggé kedves állat. Már tudom is a nevét. * Csak ekkor tér át a komolyabb kérdés válaszadására.*
- Nos mikor könnyeztem, akkor tisztán láttam és másképp mint eddig.
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 10:59 am

* Nagyon tetszik neki a dalszárny név. Igazán találó. Egyszerű még is magasztos.*
- Nagyon szép a dalszárny név. Nagyon tetszik.
* Megsimogatja a férfi arcát, de igazat kell neki adnia, abban, hogy szabad kell engednie a kis állatot. Bizony a rókának fájni fog rá a foga.*
- Igazad van. Menj madárka.
*Mondja neki Lysa és örökre hálás lesz neki, amiért segített neki és megtalálta általa az utat a boldogsághoz. Érdeklődéssel hallgatja, hogy szeretne Daevin egy állatot.*
- Nocsak. És milyen állatra gondoltál? És milyen nevet adnál neki?
*Kérdezte kíváncsian és a férfihoz simult. Olyan megnyugtató érzés volt. Olyan, mint a könyvtárban, amikor figyelte, hogy másolja azt a könyvet. Olyan idilli volt a hangulata most. Kiegyensúlyozott és felettébb nyugodt. A könnyezés meglepte, de jó is volt egyben, mert a férfinak talán sikerült valamennyire elengednie a múltját.*
- Eszembe jutott, hogy mit szeretnék csinálni. Holnap útnak is indulok, hogy megvalósítsam.Íjász oktató szeretnék lenni.
*Mondta vidáman és ránézett Daere.*
- Szerinted jó ötlet? És ne aggódj tudok magamra vigyázni. Még a nap során kigondolom, hogy merre is fogok elindulni és ha szeretnél, majd meglátogathatsz, de úgy gondolom munkát mindkettőnknek magunknak kell keresni. Egyet értesz?

_________________
A fogadó - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 11:54 am

*Megsimogatja Lysa az arcát és egy pillanatig lehunyja a szemét, hogy magát az érzést jobban érezhesse.Annak örül, hogy kedvese nem nevette ki mert ilyen nevet adott a madárnak. Az is jólesik a számára, hogy belátja a másik, hogy a madárka mellett bizony nem fér meg a róka. Jön a kérdés, hogy milyen állatot szeretne amire nagyon gyorsan válaszol.*
-Havasi nyusztot akarok. Sokkal kisebb mint a róka és nagyon virgonc állatok. Tele vannak élettel és nagyon játékosak. Nagyon helyes arcuk van. A neve az lenne ha fiú, hogy Morgós. Ha lány akkor Morgina. * Hozzásimult a női test amire felsóhajtott egy kicsit. Régi simult hozzá nő ilyen pozícióban de látni rajta, hogy nincs ellenére a dolog. A következő szavak kicsit hideg zuhanyként érte őt, hogy alig voltak kettesben és a nő máris elindul, hogy íjászoktató legyen. Kicsit a kelleténél többet hallgat mert igazán megfogta most a lány.*
-Jó ötlet, hiszen kellő pénzt gyűjtesz össze. Egyetértek veled édesem.* Meghagyja Lysának, hogy döntsön merre menjenek. Ő cseppet sem akar elválni tőle, bár lehetséges most egy kis szünet jólesne nekik, hogy átgondolják tényleg így akarják az egészet. Elveti magában az ötletet, hogy vele megy. *
-Mindenképpen meglátogatlak. Mert egy ilyen csinos nőt vétek lenne túl sokáig egyedül hagyni. * Mosolyogja el magát és máris ad egy csókot, hogy kedvese elfeledje azt amit esetleg szeretne mondani. Egy dolog viszont piszkálja a fejét.*
-Téged nem zavar, hogy én kisebb vagyok nálad?
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 12:43 pm

- Örülök, hogy te is így látod a dolgokat. Hidd el jó lesz ez így. És nem kell aggódnod. Lehet, hogy szerinted csinos vagyok, de nem jelenti azt, hogy mások szerint is.
*Szögezi le gyorsan. Aztán észrevette, hogy már majdnem ebéd idő van. *
- Nem vagy éhes? Én egy picit igen, csak fent hagytam a szobában a táskámat. Abban vannak az ételeim. Ha gondolod megebédelhetsz, addig én is azt teszem fent.
*Mondta kedvesen és egy lágy csókot nyomott a férfi ajkaira és felpattant. Meghallotta a kérdést és valahogy sejtette, hogy erre egyszer válaszolnia kell.*
- Engem nem zavar. Azt hiszem a szerelem nem a magasságokban dől el. Miért téged zavar?*Néz rá. Megvárja, amíg válaszol és bement a fogadóba. A fogadósnak adott pénzt, ha bejön a férfi az ételét ő állja és még egy kis borravalót is adott neki, 1 darnát, ha nem árulja, el hogy ő fizette ki. A fogadós elégedetten bólogat, Lysa pedig felfutott a lépcsőn, hogy Daev előtt nehogy lebukjon. Tegnap a férfi fizetett mindent hát most ő fizet neki. Ennyit igazán megérdemel. Elővette ételeit és elfogyasztotta az asztalnál. Mikor befejezte megint eltakarított maga után és lefeküdt az ágyra. Behunyta szemeit és elgondolkodott.
~ Hogy lehet az, hogy egy érzéketlen elfet érzővé tettem? Azt hittem idegesítő vagyok. De ezek szerint még sem annyira.
*Mosolyra húzódtak ajkai és tovább gondolkodott.*

_________________
A fogadó - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 1:07 pm

* Neki fel sem tűnt, hogy ennyire szalad az idő. Ő leginkább a nő társaságát élvezi és vesz el benne. A nő kérdése kicsit meglepte így, hogy közölte mennyire eltelt az idő reggelhez képest. Nem keltek korán hajnalok hajnalán. Éhesnek éhes újra a reggeli után így egyet kell értenie kedvesével.*
- Igen éhes vagyok és akkor menj csak nyugodtan fel a szobába. Addig én is megebédelek ne aggódj.* Csókot kapott ami egyre inkább egyre finomabb és nehéz megállni, hogy fel ne falja a másikét. Felpattan öléből, akkor feláll ő is mert eléggé elgémberedtek a tagjai. Megjáratja a lábát, a törzsét és még a fejét, miközben hallgatja a másik szavait.Felnéz végül Lysára, aki magasabb nála.*
- Nem zavar. Az jó ha téged sem zavar a magasságom. * Hamarabb megy be Lysa a fogadóba csak jóval később követi mert még kicsit gyönyörködött a tájban. Beérve máris finom étel várja és nem tudja, hogy ki fizethette neki. Megkérdezi a fogadóst de az nem mond semmit. Végül csak evés közben jön rá, hogy kedvese műve megint ez a meglepetés. Evés után tele hassal indul fel és lép be a szobájukba. Megpillantja a nőt az ágyon és rögtön odasétál hozzá. Elálmosította kicsit az étel így némi ruhát levéve bebújik az ágyba lustálkodni.*
- Most pedig egy jó nagyot alszok, viszont hiányzik mellőlem valami. * Mondja nagy mosollyal és magához húzva a nő testét finoman összebújik vele ahogy van.*
- Szabad e feltérképeznem téged? * Neveti el magát a végén.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 1:20 pm

*Hallotta, hogy Daevin visszaért, de nem nyitotta ki a szemeit.*
- Igen valahogy jó lenne egy kis pihenés nekem is.
*Aztán maga mellé húzta a férfi, és ekkor már kinyitotta a szemeit. A kérdés hallatán ő is elneveti magát.*
- Amint elmagyarázod, hogy mit értesz te feltérképezés alatt, akkor lehet.
* Kicsit felül és várja is a választ. Közben ő is végig néz a férfin és mi tagadás megindult a fantáziája. De erre még gondolnia sem szabadna, így el is veti ezt a lehetőséget. Gyorsan belepuszil a férfi nyakába és vissza ül és belenéz az ezüstös szemekbe. Kicsit elveszik bennük, de aztán visszatér a valóságba.*
- Hány nővel voltál eddig?
* Kíváncsi rá, mert a férfi éveinek száma sok és lehet megfordult pár nő az ágyában a feleségén kívül is. Neki csak Dylan volt eddig. És az sem volt régen mindössze pár napja, és emlékszik minden egyes részletére. Kicsit el is bizonytalanodik, mert nem helyes most azokra gondolni, még ha az első is volt.

_________________
A fogadó - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 1:47 pm

* Mikor érdeklődik kedvese az iránt, hogy mit is akar véghez vinni akkor mosolyog mindentudóan, aztán válaszol csak mindvégig a szemébe nézve.*
-Nos azt jelenti, hogy te finoman teljesen rám simulsz azzal a formás alakoddal én meg simogatom a hátadat és gyönyörködöm a szemeidben.* Ennél többre nem gondolt és meghagyja a nőnek a választás lehetőségét, hogy él vele vagy inkább elveti az ötletet. Megcsókolják a nyakát amire egy arcsimogatással válaszol. Mikor kérdezi Lysa, hogy eddig hány nővel hált akkor teljes szívéből mondja felé.*
-Eddig egy nővel voltam de vele többször is. Abból lett a kisbaba. * Neveti el magát, többet nem mond és a rosszat nem is mondja ki. A nő valószínűleg ebből is rájöhet, hogy milyen fából faragták a férfit és, hogy nem él hedonista módon. a nőtől nem kérdezi meg, hogy hány férfival volt inkább belesimít kedvese hajába és pár hajtincset megfog.*
-Most az a fontos számomra, hogy veled legyek. Rád figyelek és meghallgatlak. Támaszod leszek és őrangyalod. * Sóhajt egyet és kicsit a plafonra néz, csak most látja annak állapotát. Mivel nem olyan szép látvány mint kedvesének idomainak vonala így máris az említett testrészre néz. Nem szól semmit csak azt nézi és ezt nem palástolja kedvese előtt.*
-És te tudod már, hogy fogod elnevezni a rókát?
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 2:08 pm

*Nem akar először hinni a füleinek. Csak eggyel? Végül is ő is csak eggyel. És egyetlen egyszer. Reméli majd egyszer a férfi lesz a másik és az utolsó. *
- Igen, akkor feltérképezhetsz.
*Mondta kedvesen és várt még egy picit mert észrevette, hogy Daev nézi őt. Hát hagyta neki, hogy csodálja egy darabig, majd hozzá simult és úgy nézett rá*
- Talán Shirana. Lányt szeretnék.
*Mondta és még mindig a férfit nézte. Teste felvette a férfi vonalait és ahhoz igazodva simult hozzá teljes lényében. Ekkor eszébe jutott az öreg asszony, aki jósolt neki. El is mondja a férfinak, de csak egy részét.*
- Képzeld, mikor ide fele tartottam egy fogadóban egy véna asszony elkapott és jósolt. Azt jódolta, hogy találkozni fogok valakivel, akivel mindent elsöprő szerelmet fogok átélni, de nem biztos hogy fajtámbeli, mert kissé ködösnek látta a férfit. De most már értem. Végül is elfek vagyunk de az alfajunk más. És ködös még lehetett a múltad miatt is. Eddig soha nem hittem az ilyenekben, de most, hogy itt fekszem veled, nem is tudom. Lehet teljesült illetve teljesülni fog?
* Vigyorgott egy picit, de akkor sem mondja el a folytatást.*
- Volt a jóslatnak még egy része, de azt még nem szeretném elmondani. Majd talán egyszer...
*Kicsit elnéz és gondolkodik. Ha a kisfiú is teljesül egyszer,akkor hitelt had a javasasszonyoknak és többet nem fog kételkedni szavukban.*

_________________
A fogadó - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 2:31 pm

* Nagy kő esik le neki mikor hallja az engedélyt, másik részről egy szép mosollyal örül ennek a hírnek. Kicsit még nézheti a csodás vonalakat, aztán hozzá is simul a női test. Ígéretéhez híven kezei megindulnak szépen és felkúsznak a nő oldalán a kezei hogy utána átölelhesse teljes egészében Lysát. Simogatni kezdi a hátát , közben apróbb puszikat ad ajkaira mikor éppen nem beszél, hanem szünet van van annak beszédében.*
- Elkapott egy vénasszony? Akkor nagyon ügyes lehetett. * Mondja nevetve és most egy csókot ad a nőnek ajkaira. A végére teljesen elgondolkozott, hiszen eddig a hallottak alapján, meg a jelenlevő helyzet szerint ez a jóslat igen csak teljesülni kívánkozik. Nem szól semmit rá csak finoman cirógatja a másikat. végül magához öleli teljesen és behunyja mindkét szemét. Kicsit kifogyott a szavakból és az álmosság is kerülgeti.
~ Mindjárt elalszom, de én nem aludhatok el.~ Ez az utolsó gondolatai mert lassan nyugodt álomba merül. A nőt nem ereszti el karjai közül csak ha az lefejti ügyesen kezeit. Édesen szunyókál miközben így álomszerű állapotban beszívhatja magába a nő illatát.
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 2:48 pm

*Érzi a csókokat és az öleléseket és azt is, hogy a szeretett férfi elalszik. Addig nem mozdul, amíg a másik teljesen el nem nyomja az álom. Utána nagyon óvatosan kikel az ágyból. Szerencsére nem ébresztette fel Daevet. Gondolta, lemegy egyet teázni, addig, mert ő nem tud most aludni. Kikéri teáját és leült. Miközben várja, hogy kihozzák egy kétes kinézetű alak foglal helyet az asztalnál vele szemben.*
- Szia cica. Mit keres egy ilyen kívánatos hölgy egyedül itt?
*Kérdezi kaján vigyorral. Lysának sem kell több. A lehető legundokabb arckifejezéssel válaszol.*
- Honnan veszed, hogy egyedül vagyok? És különben is. Semmi közöd, ahhoz, hogy én mit csinálok itt.
* Kihozták teáját, de a fogadós is furán viselkedett. Nagyon gyorsan rakta le az italt és már el is viharzott. A férfi látta a fogadós zavarát és széles vigyorra húzódott a szája. Kivillant az arany szemfoga.*
- Semmi közöm? Ha akarnám az enyém lennél akár most.
*Vigyorgott tovább, de Lysa nem félt tőle. Azt már leszűrte, hogy valamiféle rablóval van dolga, akinek elég nagy tekintélye lehet. A férfi zsákmánya mellette pihent, tele volt arany, ezüst ékszerekkel.
- A tied? Azt erősen kétlem. Én ugyan is nem akarom. Lehet nem járnál túl jól, ha bepróbálkoznál.
*Adta a tudtára és belekortyolt a teába. A férfi erre kicsit mérges lett és megszorította Lysa egyik csuklóját.*
- Az engem nem érdekel, hogy te mit akarsz, de ma még találkozunk kicsim.
*Mondta és átült egy másik asztalhoz, ahol hasonló kinézetű alakok ültek. Sugdolózni kezdtek és közben Lysát figyelték. Most már a lány is megijedt picit, de elfordult és inkább a teájával foglalkozott.*

_________________
A fogadó - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 3:08 pm

* Mikor elaludt akkor rossz álmok kezdték el gyötörni és forgolódott jobbra és balra az ágyon. Ez a forgolódás addig húzódott el, mikor leesett az ágy széléről egy hangos csattanás keretében. Felébred hirtelen és máris érezte nem bújik hozzá szerelme teste.
~ Vajon hova mehetett el? ~ Álmos szemekkel néz végig a szobán, azonban itt nem találja. Felöltözik a ruháiba és álmos arccal indul le a fogadóba. A fegyvereit elfelejtette elhozni így visszasétál. Útközben arra gondol, hogy a nő itt hagyta mert túlságosan unalmas alaknak találta.
~ Erre a gondolatra jobban felébredt mint bármi másra, már azon tűnődik, hogy merre mehetett. Felérve a szobába a fegyvereket magához véve siet gyorsan le. A fogadóban körülnéz és dobban egyet szíve, ahogy a teázgató kedvesét meglátja.
~ Szóval itt vagy! ~ Gondolja visszamegy aludni, viszont amilyen rossz álmok gyötörték így álmos arccal közelít kedveséhez. Finoman helyet foglal a mellette levő széket és rejtve az asztal takarásában ráteszi kezét a nő finom combjára.*
-Nagyon megijesztettél. Azt hittem elmentél mert nem szeretsz engem. * Kicsit körülnéz és észreveszi, hogy egy kisebb csoport nézi őket.*
- Rossz álmom volt, így felébredtem.
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 3:29 pm

*Kicsit megijesztette Daev hangja, mert éppen azon gondolkodott, hogy hogyan rázhatja le azt a férfit.*
- Szia.
*Nézett rá és a szemeiben ott volt a hála, hogy itt van most. De zaklatottságát picit észre lehetett venni, ha nagyon figyelik.Figyeli férfi szavait.*
- Rossz álmok? Azok sajnos mindig vannak. De már elmúlt, semmi baj.
*Majd jól láthatóan megcsókolja a férfit. A hátsó asztalnál mozgolódást vél felfedezni. A négyből hárman elmennek, csak az a gonosz férfi marad ott, aki Lysát akarja. Így a lány nem tétlenkedik.
- Gyere menjünk vissza a szobába. Ott jobb most.
*Megfogja a férfi kezét, felállnak is elindulnak. Útközben kifizeti a teát. Ám fél úton felfelé a lépcsőn megáll.*
- Jaj. Miközben gondolkodtam levettem az ujjamról a gyűrűmet, amit anyámtól kaptam emlékbe. Mindig azzal játszok, miközben elmélkedek. Letettem a tea mellé. Menjél csak mindjárt jövök.
* Visszasietett az asztalához. A csésze még ott volt,de a gyűrű már nem. Hátra nézett és a gonosz férfi felmutatta a becses ékszert. Lísa határozottan odalépett hozzá.*
- Kérem. Az az enyém.
* A férfi megint vigyorogni kezdett és Lysa kezdett dühbe gurulni. De előbb a férfi szólalt meg.*
- Hm. Mit kapok cserébe szép hölgy?
- Maximum egy pofont. Na de most már tényleg kérem.
*Nyújtotta oda Lysa a kezét. Azt a férfi elkapta és közelebb húzta a lányt. Megpuszilta az arcát. Majd a nyakát. Lysa kirántotta magát a szorításból és leverte a férfi sörét az asztalról. Az ezért felbátorodott és felpattant és elkapta a lányt. Teljesen magához szorította.
- Most pedig feljössz velem a szobámba. A kis barátod úgy se lát most.
* A férfi bele szagolt Lysa hajába, amitől a lánynak hányingere támadt.Lysa tehetetlen volt, hiszen a férfi kétszer olyan erősnek bizonyult mint ő, és a lánynak a fegyverei is a szobájukban vannak.
- Nem megyek sehova.
*Mondta már szinte kiabálva és megpróbált nem engedelmeskedni, még akkor sem, amikor a másik tolni kezdte. Daevinnek is feltűnhetett, hogy ez nem egy pillanatnyi távolmaradás. A többi jelen lévő úgy csinált, mintha nem vennék észre a jelenetet. Látszott, hogy mindenki retteg ettől a gazfickótól.*

_________________
A fogadó - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 6:17 pm

* Alig jött le de máris menjenek vissza. Nem érti az okát, hogy miért viselkedik Lysa ilyen furán. Nem mond semmit csak együtt indulnak fel mikor a lány mondja, hogy ott hagyott valami fontos értéktárgyat. Megérti így egyedül indul fel. Odafent még be sem nyit a szobájukba mert meg akarja várni kedvesét. Öt percet várakozik türelmesen mikor eszébe jut az, hogy voltak ott valamilyen alakok. Gyorsan leszalad a fogadóba, ahol megpillantja a fickót Lysával. Tőrét előrántja a helyéről majd odaszól neki.*
-Engedd el vagy elveszem az életed te fattyú! * Kiált oda hidegen. Határozott a hangja és érezni lehet belőle, hogy nem az a fajta ember aki nem lenne képes kioltani a másik életét. Nagyon ki fogja oltani a másik életét, ha csak egy haja szála is meggörbül kedvesén.*
- Ő hozzám tartozik már és sosem fog hozzád tartozni. * Egyre inkább közelít feléjük és a szürke szemeiben elszántság vehető észre. Mindenképpen meg akarja menteni a kedvesét és ezzel az esettel tanult valamit. Ha szép a kedvesed, akkor jobb ha vele tartasz mert sok olyan alak bukkanhat fel aki erőszakos.*
-Hogy döntöttél? Élni akarsz vagy meghalni? Válassz!
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 6:44 pm

*Lysa a hang irányába fordult és meglátta Daevint. Most értette meg, hogy milyen volt a férfi régen. Az az elszánt arc és az a hideg elsötétült tekintet. Nem beszélve a hangjáról.Érezte, hogy a férfi szorítása gyengül és itt az ő ideje. Gyorsan kitépte magát a karjaiból és Daevinhez rohant. A férfi kellemetlenül odavetette nekik.
- Most az egyszer szerencséje volt a kicsikének. De, ami késik nem múlik. Egyszer úgy is megkapom.
És kisietett a fogadóból. Lysa megszorította a Daevin karját.
- Gyere, menjünk fel. Elment és többet nem fogom látni.
*Mondta és ezzel magát is nyugtatta. Szép lassan felmentek a szobába és Lysa így szólt.*
- Ha nem haragszol bemennék a fürdőbe, mert undorodom az alak szagától, amit most magamon érzek. Nem beszélve a csókjaitól, amit az arcomra és a nyakamra adott.
* Azzal be is ment a fürdőbe, levetkőzött és ki volt rakva egy kancsóba friss víz. Beleöntötte a dézsába és minden porcikáját megmosta. Közben zokogott egy keveset. Még soha nem alázták meg így. És mérges volt magára, hogy ilyen gyenge volt. Mikor végzett, felöltözött és vissza ment a férfihoz. Ránézett és nem bírta ki megint elsírta magát. Oda közelebb ment és átölelte és csak zokogott.*

_________________
A fogadó - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime2012-06-08, 7:01 pm

* Látja az alak elengedi nagy nehezen kedvesét aki gyorsan odarohan hozzá. A szavak amit először mond Lysa nem tud hinni neki, azonban nem akar vérfürdőt rendezni a kocsmában. Viszont van egy terve, hogy tehetné el láb alól a férfit úgy, hogy utána elmenjen a kedve az efféle dolgoktól.Végül hagyta magát, hogy kedvesével együtt felmenjenek a szobába. Bezárta az ajtót.*
- Nyugodtan menj csak fürdeni. * Míg Lysa fürdik addig gondolataiba merül, hogy fel fogja kutatni az ürgét. Talán nehéz lesz de úgy véli, hogy biztosan a párja után fog menni, hogy bevégezze a dolgát. Neki csak azt kell tennie, hogy követnie kell kedvesét és utána hamarabb le kell csapni arra a bandára. Homloka ráncosodik rendesen, míg előre nem tervez mindent magában. Megérkezik a fürdésből a szépsége akkor nem nézte az öltözködését. Sem amikor leöltözött sem mikor fel. Még úgy véli nincs joga teljes egészében látni a másik testét. Odalép hozzá Lysa mikor elsírja magát. Nem sóhajt, csak magához öleli és finoman simogatja a hátát. Halkan belesuttog a fülébe.*
- Nyugodj meg édesem, már nincs semmi gond. Itt vagyok és vigyázok rád. * Úgy véli talán azért lehet egy picit merészebb, így gondol egyet és kedvese formás hátsóját is megsimogatja. Visszatér a hátára, közben ajkaival pár csókot ad a nykára.Finoman ölel és finoman bánik a másikkal.*
- Jobban szeretem ha mosolyogsz és akkor csak még gyönyörűbb vagy a szememben.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A fogadó
Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Tűz fogadó
» Vén kujon fogadó
» Csillagfény fogadó
» Fehér lady fogadó
» Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Lanuria világa :: Északi szeglet :: Pirkadati fogadó-
Ugrás: