LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 A fogadó

Go down 
+9
Balál Tangeran
Lysanor Eweny
Akahana
Edward Dylan
Nasuada
Kain Namelyr
Sou
Görbelábú Frikk
Mesélő
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-06-08, 7:12 pm

* A vigasztaló szavak kezdik megnyugtatni és érzi hátsóján a kezet, de nem zavarja. Megtörli könnytől áztatott szemeit. És ismét ránéz a férfira. És a kedves arc mosolygásra készteti.
- Na? Így akkor jobb?
*Már nevet is. Ledönti a férfit az ágyra. Mellé fekszik. Úgy gondolja, hogy itt a helye egy kellemesebb témának.
- Tudod, ahogy megvédtél, az annyira jól esett. És, amit mondtál, hogy most már hozzád tartozom. Ha nem vigyázol a végén teljesen beléd szeretek.
*Mondta még mindig mosolyogva. A férfi egy igazi őrangyal. ha nem lett volna most ott, lehet nem itt mellette feküdne kellemesen. Elnyújtózik az ágyon,majd egyik kezével megtámasztja fejét és úgy nézi Daevint.
- Azt hiszem jár neked valami azért, amiért a szárnyaid alá vettél édesem.
*És már közelebb is húzódik. Először megcsókolja nagyon lágyan, majd egyre erősebben. Addig csinálja, amíg egy csókcsata kellős közepén nem találja magát. Eltart egy pár percig.
- Köszönöm.
* Mondta, mikor abbahagyták és csak nézi gyönyörködve a férfit.*

_________________
A fogadó - Page 6 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-06-08, 7:26 pm

* Sikerül megnyugtatnia hercegnőjét, így egyre kevesebbszer rázkódik meg a teste a sírástól. Hálálkodik az Eclairnek, hogy sikerül e kedves nőt megnyugtatni. Nem kell sok ahhoz, hogy ismét vidáman mosolyogjon. Nem csak a nő szereti ha mosolyognak rá hanem ő is így van vele. A mosolygásra csak visszamosolyog.*
- Igen teljesen jó most már. * Hallja a dicsérő szavakat, ami egyrészt természetes, hogy megvédi a nőt akibe szerelmes. Csak most érzi igazán magában a szerelem lángját, ami nem téveszt össze más érzéssel. Ledönti kedvese az ágyra és mellé befekszik. Ránéz érdeklődve mi fog itt történni. Jutalmat is kap egy csókcsata keretében. Míg az ajkaik jóízűen pajkosan játszanak egymással, akkor a mennyországban érzi magát. Nagy sóhajjal válik el a finom ajkaktól és mindvégig a szemeivel nézi.*
-Nincs mit szívem, annyiszor megteszem ezt amennyiszer csak szükséges. És mindig meg foglak menteni ha bajban vagy és tudom, hogy bajban vagy. Mint mondtam, te már hozzám tartozol és nem állhat közénk egy büdös bandita se. Mert ha igen akkor annak következményei lesznek.* Mondja komolyan a szavakat és egyszerűen finoman kedvese fölé kerekedik. Ezüst szemeivel a kedvese szemét nézi.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-06-09, 10:51 am

Ahogy a férfi fölé kerekedik, ő a nyakába csimpaszkodik és közelebb húzza, majd megcsókolja. Lysa látja, hogy Daevin a szemeit nézni.*
- Mit látsz a szemeiben?
*Kérdezte huncutul és fordultak egyet az ágyon, hogy a lány került a férfi fölé. Egyre jobban kezdett elhatalmasodni rajta a vágy, de tudta, hogy múltkor is ilyenkor kellett volna abbahagyni. Így inkább a férfi mellé vissza fekszik, és magyarázatot is ad.*
- Tudod, semmit nem akarok elsietni. Tanultam a múltkori hibámból. És nem tudom, hogy te egyáltalán készen állsz e már az ilyen dolgokhoz. Gondolom, majd egyértelműen a tudtomra adod, ha igen.
*Mosolygott egyet és megcsókolta a férfit. Bizony tagadhatatlanul kezdte érezni a szerelem lángját. És tudta, ha hűséges lesz és szerető társ, Daevin nem fog mások után koslatni. Kicsit elgondolkozott és odabújt Daevhez. Sóhajtott egyet, hiszen nagyon jól esett neki a férfi közelsége. Lassan kezd már sötétedni és a lány is kezd fáradni. De még nem alszik el, hanem elkezdi simogatni Daevin mellkasát. Kicsit lejjebb halad, a hasáig, majd vissza. Ezt csinálja egy darabig, hiszen a simogatás mindenkinek jól esik, de azért megkérdezi.*
- Jól esik?
*Kérdezte kedvesen és belecsókolt a férfi nyakába. Elgondolkozott azon, hogy mit kérdezhetni még Daevintől, hiszen azért nem ismeri még annyira.*
- Mi a kedvenc színed?
*Tette fel a kérdést és közben kitervelt egy kis meglepetést a férfinak, de majd máskor fogja azt megvalósítani. Ehhez feltétlen szükséges tudnia kedvenc színét.

_________________
A fogadó - Page 6 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-06-09, 2:11 pm

- Hogy mit látok a szemeidben? Megtartom magamnak azt a szép titkot amit benne látok. * Incselkedik kicsit a kedves nővel, aki úgy úgy néz ki eléggé párducos jellemű. Hamar úgy érezte, hogy fölé kerekednek ami ellen nem tett semmit. Ez még engedi Lysának, azonban biztosan tudja az ő sebei sem forrtak be. Ezt a lány szavai megerősítik és megnyugszik. A csókot viszonozza amit kap. *
- Igen nagyon jólesik nekem, dorombolni is fogok lassan. * Mondja nevetve szerelmének. Tettek mezejére lép, mert úgy véli eddig csak Lysa becézgeti őt, viszont ő nem viszonozza neki.*
- A kedvenc színem a sárga. * Válaszolta és ezzel egyetemben fölé kerekedett kedvesének újból, hogy hozzásimuljon és megcsókolja finoman az ajkait. Apró puszikkal halad lefelé a nyakához. Ebben még nincs semmi olyan, amitől különösebben beindulna kedvese. A puszikhoz párosítja a simogatást, amit a két oldalán, majd amikor elterül mellette féloldalasan akkor a lány hasát becézi.*
- Khhm most rossz leszek. * Jelenti ki és a simogatás neki is kiterjed kicsit a lány felsőtestére. Csak pár pillanat erejéig mert egy sóhaj keretében máris elcsendesül. Gondolataira összpontosít és csak egy picit a környezetére.*
- Ha újra találkozunk akkor meg fogod tudni készenállok e vagy sem.
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-06-09, 2:21 pm

*Lysa jól elraktározza magában, hogy a sárga szín Daevin kedvence. Legalább már ezt is tudja. Amikor a férfi picit rosszalkodott Lysa hagyta. Sőt jól esett neki.*
- Meg fogom tudni? Nahát kíváncsi leszek.
*Mondta kuncogva és megint egy csókkal jutalmazta kedvesét.Eszébe jutott a tegnap este és úgy döntött picit, megtréfálja Daevint.*
- Ma én alszok a földön.
*Jelentette ki és le is mászott az ágyról és lefeküdt az ágy mellé. Nagyon vissza kellett fognia magát, mert kis híján hangosan felnevetett.
- Ja és szép álmokat.
*Megfordult, hogy Dae ne lássa az arcát és egy hatalmasat vigyorgott. Hát , ha múltkor ő játszotta ezt vele, most a lány fogja. Kíváncsi lesz Daevin reakciójára, de addig is inkább csak fekszik és fülel.*

_________________
A fogadó - Page 6 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-06-09, 2:35 pm

-Igen meg fogod tudni. * Van egy igazán nagy meglepetése kedvese számára, amitől biztosan a szerelem lángja nagyobbra vált nála is. A csókot fogadja és egyben vissza is adja kedvesének egy olyan megoldással, hogy jó hosszan csókol a végén pedig beleharap az alsó ajkaiba. Ekkor jön a tréfa amire először kicsit másképp reagál amint kellene.*
-A földön akarsz aludni? Meg akarsz nekem fázni és betegeskedni? Szó sem lehet róla! * De csak megteszi Lysa, hogy elterül a földön és még el is fordul. Még szép álmokat is köszön neki odalentről amire nagyon csúnyán néz.*
-Hát ilyet! Akkor aludjunk a földön! Én nem bánom. * Ezzel a takarót lehúzva az ágyról szépen elfoglalta a helyét a nő mögött. Hátulról odasimul hozzá teljesen, hogy utána a meleg takarót magukra húzza. Átöleli kedvesét és a kezei a hasán pihennek meg.*
- Jó éjszakát! Szép álmokat neked is! * Talán Lysa nem erre számított de így sem lehet rossz neki. Egy férfi teste melengeti hátulról és egy takaró felülről. Ezt a vadonban meg is tudják tenni. Természetesen ott nem lesz takaró.*
- Csak ne fészkelődj sokat édesem, mert akkorr khhmm... * Nem mondja ki a többit.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-06-09, 2:47 pm

* Amikor mellé mögé fekszik a férfi elneveti magát.*
- Vicceltem te butus. De ha már így ide jöttél, akkor maradjunk így.
*Aztán hallja, hogy ne mozogjon.*
- Miért is ne mozogjak?
*Nézett hátra kicsit kacéran a nő a férfira. Olyan jó volt, hogy ott volt mellette.*
- Tegnap még menekültél előlem, ma pedig menekülsz hozzám. Hogy is van ez kedvesem?
* Még mindig a férfit nézte és vigyorgott. Nagyon is tetszett neki az, hogy esetleg megkívánja Daevin és még sem lesz semmi. Egy kicsit jó játszadozni az vágyakkal. Így elkezd kicsit mocorogni és megint hátra néz.*
- Sajnálom. Muszáj volt . Kíváncsi vagyok, hogy mit reagálsz erre.
* Ma eset nagyon huncut hangulatban volt. A kelleténél talán picit huncutabb is.
- Különben meg legalább most megtudtad, hogy tegnap mit éreztem, amikor a földön akartál aludni. Ugye milyen rossz az, amikor tudod, hogy lehetőséged van hozzá bújni valakihez, akihez vonzódsz és a másik pedig menekül?

_________________
A fogadó - Page 6 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-06-09, 3:04 pm

-Hmm szóval vicceltél? Tudtam. * Válaszolja így hátulról. Nem szándékozik visszamenni az ágyba, mert neki ez tökéletesen kényelmes, főleg ahogy itt idelenn alakulnak a dolgok. Visszakérdez kedvese, hogy miért ne mozogjon. Kicsit gondolkozik, hogy milyen választ adjon neki.*
-Azért ne mozogj mert akkor vadállattá változok és felfallak. * Fogalmazza meg viccesen a helyzetet és egyben el is neveti magát. A következő kérdés amit hall kicsit meglepi azonban rögtön válaszol rá.*
- Úgy van, hogy az tegnap volt. Ma meg ma. *Vigyorodik el egy kis ideig mert utána a nő csak incselkedik odalenn vele. Játszadoznak vele ha kicsit is az odalenn kezd megérződni mindkettejük számára. Szóhoz sem tud jutni csak érzi a hatást amit elindított benne a kedvese.*
-Akkor úgy hiszem ez a kis kinzás amit művelsz velem csak a része. Teljesen egyetértek veled. Nagyon rossz érzés. De most egyet mondhatok, innentől úgy fogok vonzódni hozzád és tapadni mint nem is tudom mi. * Nem talál szavakat, inkább az köti le, hogy nehogy éppenséggel a vágya elszabaduljon. Nem lenne rossz de akkor ki tudja miként ítélné meg a nő.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-06-09, 3:15 pm

*Lysának igazán tetszik az, amit tapasztal odalent Daevinnél, csak úgy dönt, hogy nem kínozza tovább. Ezért szembe is fordul vele.*
- Azt érzem, hogy vonzódsz.
* Mondja kaján vigyorral és odahúzódik a férfihoz.Megcsókolja és többet most pár percig nem ér hozzá. El is húzódik pár centire.*
- A te érdekedben most ne gyere közelebb körülbelül két percig.
* Adja ki mosolyogva az utasítást, hiszen tényleg csak huncutkodott picit.
- Ezentúl tapadni fogsz? Hm. Nem is rossz, ha egy ilyen vonzó férfi tapad rám. Csak az a baj, most, hogy ennyire más lettél felszabadultabb, még inkább vonzónak látlak és gyanítom nem én leszek az egyetlen. Szóval remélem, majd, amíg munkát keresni indulunk nem fogsz elcsábulni a szebbnél szebb elfeknek, nimfáknak és ég tudja még milyen gyönyörű teremtényeknek.
*És valóban aggódik picit, hiszen szemmel láthatóan kinyílt Daevin és ez még szebbé tette. De itt megfogadta magának, hogy ha megnézik a nők, ám legyen, de , aki azon túl merészkedik, az ne számítson túl sok jóra Lysától.*

_________________
A fogadó - Page 6 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-06-09, 3:34 pm

* Nagy megkönnyebbülés a számára, hogy nem incselkednek vele tovább. Sikerült a határon egyensúlyozni, mert sok éve nem volt ilyen helyzetben sőt az évek alatt az ilyen vágyai csak fokozódtak. Ő egy egészséges férfi és olykor ki kell eresztenie a gőzt. Nem ér hozzá kedveséhez sem mert úgy érzi most minden mozdulat és cselekedet végzetes lehet a számukra így csak Lysa vonalaiban gyönyörködik.*
-Tapadni bizony, s nem csak így félig ruhában. * Mosolyog egy jót ragadozó mosolyával. A kis testi kontaktus szünet jót tesz neki, így már nyugodtan húzza magához Lysát és megcsókolja annak ajkait.*
- Nem fogom magam hagyni, hogy elcsábuljak. Magamtól nem fogok. Csak ha elvarázsolnak valami mágiával, esetleg rám erőltetik valami úton módon.* Itt kicsit szünetet tart beszédében, hogy utána megcsiklandozza picit kedvese oldalát.*
- Csak te számítasz nekem mert ilyen szép nőt sehol máshol nem találtam volna Lanurián. Sehol! Csak ott, csak akkor. Én örülök annak, hogy úgy történtek a dolgok ahogy. Szeretlek Lys..* S ehhez a beszédhez egy igazi szerelmes csók dukál, ami hosszú és tele van töltve érzéssel. Azzal az érzéssel, hogy mennyire szereti, hogy szerelmes belé és egy kicsit, hogy mennyire kívánja. Még belesimít kedvesébe egy picit aztán következőket javasolja.*
-Aludjunk kedvesem.
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-06-09, 3:50 pm

* Hallja a férfi megerősítő mondatait, miszerint nem fog elcsábulni.És hisz is neki. Mindig is hinni fog és tudja, hogy nem fogja átverni.És ekkor olyat hallott, hogy, ha képes lenne elolvadni, most azt tenni. Szereti a férfi és ő mondta ki először, ami azért jelent valamit. És a csók, amit kapott, az felejthetetlen lesz számára. Ilyen szenvedéllyel még Dylan sem csókolta. Mikor elváltak ajkaik, Lysa elhatározta, hogy ő is kimondja, amit érez, hiszen felesleges tovább magában tartania.*
- Én is szeretlek.
* Súgta a férfi fülébe.*
- Jó éjt szerelmem.
* Teljesen a férfi karjaiba fészkelte magát és kis idő múlva el is aludt. Nagyon jól aludt az éjszaka. De hamar eljött a reggel, ami nem mást jelentett, mint azt, hogy a két csodás napnak vége. Lysa hamarabb felkelt. Körbenézett, összepakolta holmijait és letérdelt Daevin mellé.*
- Jó reggelt szívem.
* Hajolt oda hozzá és megcsókolta. Megvárta amíg Daevin kinyitja szemeit és így szólt.*
- Összepakoltam és indulok is. Ha szeretnél elérni üzenj a kismadárral ő megtalál, bárhol is vagyok. Vagy általa megírhatod, hogy hol is mikor szeretnél találkozni velem és én ott leszek ígérem.
*Mondta kedvesen még egyszer megcsókolta a férfit, majd felállt és elsietett a szobából. Azért is látta jónak a gyorrs búcsú, mert nehéz volt ez. Még ilyen gyorsan is.*

_________________
A fogadó - Page 6 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-06-09, 4:00 pm

* Szintén jól aludt szerelme karjaiban. Úgy tűnik Lysa olyan hatással van rá, hogy mindig ő az aki később kel ám annál frissebben. A csókot fogadja a lánytól és viszonozza egy ugyanolyannal. Eszébe jut a csókokról a csókcsatájuk és mikor az ő csójának is vége akkor kedvesen rámosolyog egyetlenére.*
- Már össze is pakoltál? Rendben, vigyázz magadra. Előre szólok, hogy valószínűleg az a alak valószínűleg fog követni így csak óvatosan. Tudom meg tudod magad védeni, csak ne ess pánikba. * Felkel a földről és finoman belesimít kedve hajába.*
-Rendben a madárral majd üzenek. Most menj és valósítsd meg az álmodat. * Még egyszer megöleli a finom testet. Tapad hozzá amennyire csak bír, így közben némi búcsúzásképpen játékosan még meg is tapizza kedvesét.*
- Legyen szép napod. * Ennyit mond és de Lysa már gyorsan távozik is. Lassan elkészül és ő is a dolgára indul Lanuriában.*
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-09-24, 2:38 pm

//Lysanor Eweny//

*Nincs nála semmi. Se kard se tőr, se páncél... se pajzs, és a botja sem. Egy nagy kehely fagylaltot tart a kezében és innen onnan, ahogy megkívánja kanalazgat belőle. Közben ahogy szokta, rendre feltette mindkét lábát az asztalra, és hátra dőlt a székel, hogy csak a két lába legyen a földön. Látszik, hogy nem a fogadóban van jelenleg, lélekben legalább is.
Sőt. Edward felettébb derűsnek néz ki. Nem olyan igazán boldognak, de mindenesetre derűsnek, ami egy elég szokatlan állapot tőle.
Ahhoz képest be van kötve a nyaka, és a keze is, meg a mellkasa, amit takar a lenge ing. Egy kényelmes, úti táska és egy barna nadrág van rajta.
A ló pedig amit szerzett pedig kint kikötve.*


//Kicsi, de erre biztos tudsz mit írni Wink//
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-09-24, 2:46 pm

*Lys érkezik a fogadóba. Kicsit megéhezett, ezért is vezetett ide az útja. Annak idején Daevvel is töltöttek itt pár szép napot. Amint belépett meglátta Dylant. Látta, hogy szinte meditál. *
~ Megijesszem? Vagy ne? Egyszer élünk!
*Belekuncogott a tenyerébe és Dyl háta mögé lopózott.*
- Sziaaaaaaaa!
*Mondta hirtelen, mire Dylan összerezzent. Lysanor annyira elkezdett nevetni, hogy leült a férfival szembe.*
- Ne haragudj! De annyira mulatságos volt, ahogy itt kanalazgatsz. Ezt nem hagyhattam ki. No! de szabad tudom, hogy miért is vagy ilyen kiegyensúlyozott?
*Húzta fel a szemöldökét. Nagyon kíváncsi volt annak ellenére, hogy sejtette ennek az okát. És remélte, hogy az, amire gondol, elvégre Dylant a barátjának tekintett. Ő még nem is tudja, hogy szét mentek a fehér elffel. Majd csak rákérdez. ha meg nem majd elmondja.*
- Tudod, már napok óta vándorolok és megkívántam a főtt ételt. Nem haragszol ha az asztalodnál fogyasztom el?
*Kérdezte jókedvvel és rendelt is a pincértől egy pohár vörös bort és egy kis párolt zöldséget meg sült almát.*
- Hogy vagy mostanság?

_________________
A fogadó - Page 6 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-09-24, 2:57 pm

*Látta a közeledő személyt de nem ismerte fel, így nem foglalkozott vele különösebben. Hanem az utána következő tett és mondat, mindent helyre billentett. Még Dylant is egyenes ülésbe. Letette a fagylaltot, és a nőt figyelte. Igen, már tudja ki ül vele szemben, és azt is, hogy akkor is itt ebédelne a nő, ha ő nemet mondna, sőt...talán akkor csak még inkább. Így csak előre bökött a kanállal, a lány felé.*
-Csak tessék.
*Ő nem rendelt. Talán még túl feltűnő is lehetett, hogy nem kér italt, főleg, hogy ott voltak mellette az asztalon a tányérok, amik az ebédről árulkodtak, de alkoholos pohár sehol.
Egy olyan szokásos félmosollyal válaszolta többi kérdésre, s amikor róla volt szó, csak egy halovány vállrándítás volt a válasz.*
-Talán én nem nézetek ki így?
*De még jó hogy nem, a kérdés, hogy Lys így gondolja e.*
-Ahogy látod. Így vagyok.
*Majd.*
-Na és mond, miért csak egyedül járod Lanuriát, hová lett az ősöreg hófehérke?
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-09-24, 3:08 pm

*Megint elnevette magát.*
- Ezt a kérdést te sem gondolhattad komolyan. Nem! Nem nézhetsz így ki. De örülök, hogy még is jó kedved van és nem iszol. Észrevettem ám.
*Mondta mosolyogva és meg is hozták az ételt és a bort.*
- Nos akkor a kis szerelmedre.
*Mondta sunyin megemelte a poharát és belekortyolt. Igazán finom volt. Belekóstolt az ételbe is és azt is ízletesnek találta.*
- Hófehérke?
*Megint egy halk nevetés, majd elnézett oldalra és folytatta.*
- Nincsen már. Elváltak útjaink.
*Majd visszanézett és folytatta.*
- De most már újból egyedül. Mint, amikor találkoztunk először.
*Nézett rá már megint sunyin Lys. Nagyon is emlékezett az éjszakára. De ez van. Az is már a múlt, ami szép emlék.*
- Tudod keresek valakit. Az én drága unokatestvéremet Glorient. Tudod, eltűnt. Evolyranról biztosan ismered. Eléggé ismert személyiség volt, ha jól értesült vagyok. Nem láttad valahol itt Lanurián?
*Érdeklődött buzgón és megint a szájába vett egy falat sült almát.*

_________________
A fogadó - Page 6 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-09-24, 3:23 pm

*De igen. Komolyan gondolta, habár belül érezte, hogy blöfföl. Eddig soha de soha nem érezte így magát. Nem mondaná biztosra, hogy olyan hú de klafa csak más érzés, és ez tetszik neki. Mikor azonban a rögtönzött tószt jött, elsápadt. Igen. Edward elsápadt, majd hirtelen belevörösödött. Lassan, megfontoltan feltette a következő kérdést.*
-Milyen szerelmem?
*Végül szerencsére a nő áttért a saját sztorijára. Újból kézbe veszi a fagylaltot, és enni kezd. Remélhetőleg a szerelem téma nem jön fel többet. A Gorienre csak rázza fejét.*
-Nem ismerem.
A Fehérkét meg sajnálom. Nem tudja mit veszített.

*Ezzel együtt egy sármos kacsintást is dobott felé. Amolyan játékosan, nem gondolt mögé semmit.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-09-24, 3:35 pm

*A kérdésre nem válaszolt, elvégre egyszer említett neki Dylan egy éjelfet. Hát biztosan ő az. Ha nem akarja hát ne ossza meg vele boldogságának titkát.*
- Kár, hogy nem ismered. Aldoval már régóta keressük. De hát nem sok sikerrel Illetve én eddig nem jártam sikerrel.
*Néz le kicsit szomorúan, majd, mikor meghallotta Dylan sajnálatát ránézett és a kacsintásra elvörösödött.*
- Nahát. Ezt nevezem. Tudod, nagyon régen hozott zavarba férfi. Akikkel eddig találkoztam nem voltak figyelemre méltóak. Illetve egy igen. De ő is a falnak nyomott.
*mondta kicsit elgondolkodva. Kain arca került elé, de gyorsan elhessegette a gondolatot.*
- Szóval mostanában nem volt részem kedvességben.
*Mondta őszintén és kicsit bánatosan. Látta, hogy a férfi fagylaltot eszik és ő is megkívánta, amint megette ételét kért is egy kelyhet.*
- Annyira megkívántam én is.
*Nézett Dylanre mosolyogva.*
- Mondd csak. Vissza mész valaha is Evolyranba?

_________________
A fogadó - Page 6 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-09-24, 4:30 pm

-Aldo? Hallottam róla, elvileg vámpír volt.
Habár arra még nem sikerült rájönnöm, hogy hogyan lett ő újra egyszerű mágus.
...

*Ráemeli kékségeit a nőre, amik már koránt sem a halált, és mérhetetlen fájdalmat hordozzák. Kaptak egyfajta életet, egy kis csillogást a fényük. Azt nézte, mennyire volt a hír új Lysnek.*
-És te ilyen alakokkal veszed körbe magad.
*Elmosolyodott, ahogy önkénytelenül is összehasonlította magát a volt vámpírral.*
-Mondjuk a Fehér hajú is egy fejvadász volt anno.
*Értesült tünde az biztos. Nem hiába ő Eloyah nagy kedvence.*
-Na meg, én se az vagyok, akit az átlag halandó maga mellé szeretne.
*Utalt ezzel arra, hogy Lys elég veszélyesen él. De inkább veszélyes környezetben. Majd ugye a kis kedvtelenedés miatt, rákacsintott a nőre, egy igen hangzatos mondat mellett. Arra azonban nem számított, hogy a lombelf ennyire meghatódik ezen. Csak egy kis gesztus volt, semmi több. Mosolyogva hallgatja végig, hogy eddig csak egy személy volt képes felkelteni az érdeklődését, az is inkább a falhoz nyomta. Ha tudta volna, hogy Kain az! De nagy szerencsére nem tudta. Nem szól közbe, nincs mit, majd a nő fagylaltot kér.*
-Kérj csokisat.
*Bök a kanálla a saját csokis részéhez, mivel ő keverten kérte.*
-Az a legjobb.
*Kis, semmitmondó szavak, csak azért, hogy a hangulat jobb legyen. ilyet azelőtt akkor se tett volna, ha megerőszakolják vele, de most valahogy magától jött. A kérdésre előbb elgondolkozva, majd határozottan is megrázta a fejét.*
-Nem.
Azt hiszem ennyit elmondhatok neked.
Úgy döntöttem, hogy itt maradok, amíg csak lehet.
Nem fogok visszamenni ...

*Mivel a nőnek, immár van Evolyrani vonatkozása, az is kérdéseket vethet fel, hogy Dylan honnan tud Aldoról, de ha jól vette ki, alapból is, arra gondolt a nő, valamiért, hogy neki is van köze ahhoz az országhoz. Azt viszont nem szabad megtudnia, hogy neki valójában leginkább Dagorladhoz van köze.
Közben tovább eszegette a fagylaltját. Ízlett is, még sosem próbálkozott édessel. Nem volt ínyére a desszert, még ha evett is, nagyobb összejöveteleken, csak időpazarlásnak gondolta. Most viszont jóízűen falatozott.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-09-24, 7:47 pm

- Aldo vámpír? Ez új. Na majd egyszer ha alkalmam lesz rá kifaggatom.
*Közben elgondolkozik ezen. És még vissza is változott valahogyan. Az azért nem semmi. No de mindegy. A lényeg, hogy most mágus és Glorien szerelme.*
- Valóban veszélyes az életem. Ha belegondolok, hogy tényleg mindannyiótoknak van valami stiklije. Még Kainnak is volt. Ő is állandóan azt mondogatta, hogy ő veszélyes bla bla bla. De arra nem sikerült rájönnöm, hogy milyen fajta lény is ő. Na mindegy.De én hiszek abban, hogy az istenek okkal teszik ezt velünk.
*Mondta halkan és megvonta a vállát. Csoki fagyit kért. Hallgatott Dylanre.*
- Itt maradsz? Hát jó, te tudod. Bár én úgy gondolom, hogy majd vissza kér térned. Nem igaz? Elvégre hadúr vagy vagy mi a fene.
*Mondta mosolyogva és már hozták is a fagyiját. Bele is kóstolt.*
- Nagyon finom Dylan. Igazad volt.
*Mosolya még szélesebbre húzódott. Amúgy is szerette az édeset Lys.*
- Nagyon jó látni, hogy kicsit megváltoztál. Azt hiszem bírni fogom ezt az új Dylant. A másikkal sem volt bajom, sőt kisebb fajta kihívás volt, de most meg lehet veled normálisan beszélni.
*Megint belekóstolt a fagyiba. Érezte, ahogy a hideg falatka lecsúszik a torkán és az édes íz szétterjed a testében. Még a szemét is behunyta, úgy élvezkedett.*
- Ezt meg tudnám szokni.
*Adta a férfi tudtára és ránézett.*
- Azt hiszem kezdek magányos és befelé forduló lenni Dylan. Nem kellek senkinek. Mindenitől a visszautasítást kapom. Csúnyának érzem magam.
*Mondta szomorúan és elkezdte turkálni a fagyiját a kanállal. Leginkább Kain bántotta, de ezt nem fogja bevallani.*


//Kis kiegészítés, hogy mindenki értse, miért is nem moderáljuk a modern kori szóhasználat (fagyi) miatt ezeket a hsz-eket. Smile

"A fagylaltot valószínűleg először a kínaiak ismerték, mintegy ötezer évvel ezelőtt már hóból, tejből és gyümölcsökből kevert jeges édességet fogyasztottak a tehetősebbek. Valószínűleg egyiptomi közvetítéssel került a földközi-tengeri országokba. A történelem sok híres alakja volt fagylaltkedvelő, így például Nagy Sándor a katonáinak szolgáltatta fel a jeges édességet élénkítő hatása miatt, Hippokratész betegeinek ajánlotta gyógyírként, Nero császár több száz kilométerről is képes volt jeget hozatni a különleges édesség elkészítéséhez. Rómában igen kedvelt finomság volt a gazdagabbak számára. Marco Polo kínai utazásról visszatérve több fagylaltreceptet is magával hozott. Az első, fagylaltot árusító kávéház valószínűleg Párizsban nyitott meg, ám a fagylalt addig nem terjedhetett el széles körben, amíg az ipari forradalom a konyhatechnológiát is el nem érte, hiszen a fagylalt előállítása, és főképpen folyamatos hűtése nagy kihívás elé állította a készítőket és drágává is tette a terméket."

/Wikipédia/

Főadmin// Smile

_________________
A fogadó - Page 6 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-09-24, 8:36 pm

*Hátra dől a széken, s most már eszi a fagyit is rendesen, miközben hallgatja a nőt. Sok minden elhangzik, mint valami soha le nem járó bábú. Csak mondja csak mondja csak mondja. Valahogy ez sem zavarta. Nah, persze, ha állandóan ez lenne körülöte, biztos megjegyezné egy rosszalló tekintet melett, hogy jobb lesz ha hagy a levegőnek is helyet, de most nem gúnyolódik. Hallgatja anőt, és eszik. A Kainos résznél levág egy rosszaló fintort. Az a sárkány csak egy nagy önteltség. Közben kijött a csoki is, amit Lys az ő ajánlata révén kért, és izlett is a tündének. Erre egy mosoly volt a válasz.
Annál a résznél azonban, hoyg örül az elf a "változásának" kissé összeráncolta a homlokát. Valahogy mondani kellett volna rá valamit, de egyrészt tudta, hogy változott, hiszen ő akarta, másrészt, ha ennyire látszik, nincs miért tagadnia.
Amikor Lysanor saját magáról beszélt, csak egy félmosollyal hallgatta, pont úgy, hogy leolvasható legyen hitetlenkedése.*
-Amíg ilyen jókedvűen beszélsz mindenféléről, nincs mit aggódni.
*Ha ránéz a lány, mosolygósan feljebb emeli a fejét, és megint csak rákacsint.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-09-24, 8:53 pm

- Nos, igen! Jókedvűen egyenlőre.*Persze észrevette, hogy Kain nevét hallva valami rossz dolog fut át Dylan agyán.*
- Nocsak! Nem kedveled Kaint? Kicsit mesélhetnél róla.
*Nézett rá kíváncsian. Megint belekóstolt a hűvös édességbe. Nagyon is ízletes volt még mindig. Annyira, hogy meg is ette elég hamar.*
- Remélem nem lesz hátulütője a a mohóságomnak.
*Mondta inkább magának. Hátradőlt a széken és onnan figyelte a férfit. Remélte, hogy mondd egy két új dolgot Kainról. Nem is gondolt rá az elmúlt napokban, de most ez a beszélgetés felidézte a nem túl kellemes emlékeket.*
- Mondd csak Dylan! Te csináltál már bolondot magadból egy nő előtt?
*Érdeklődött tovább. Ő ugyan is igen. Pont Kain előtt. Na de mindegy. Ideje lesz lassan kiverni a férfit a fejéből. Úgy is van valakije.*
- Itt is fogsz éjszakázni?
*Kérdezte témát váltva. Ő valószínűleg igen, de még nem biztos semmi sem.*

// Ez a fagyi dolog... Very Happy Very Happy Very Happy//

_________________
A fogadó - Page 6 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-09-25, 10:13 am

*Feltéve a lábát az asztal alatt lévő kis bütyökre, ami a bútor vízszintes lapjának alján van, ismét két lábra dőlt a székkel, a fagyival a kezében. A kérdésre, egy fintor kíséretében válaszolt.*
-Semmi különös, csak megláttuk egymást, és mindketten kölcsönös utálatot éreztünk a másik iránt.
Kain az a fajta, világfájdalomban szenvedő gyáva alak.
Ez az én véleményem.

*Nah mintha ő nem ilyen lett volna, persze ezt mindig az itallal, vagy a nőkkel próbálta kompenzálni, illetve nem igazán volt észrevehető rajta. Talán csak ennyi a különbség kettejük közt. A következő kérdésre, viszont felnézett a kehely mögül.*
-Bolondot?
Ezt miért kérdezed?

*Majd hamiskás mosollyal válaszolt.*
- Pff, Még ha lenne is, pont el fogom mondani.
De őszintén, nem hiszem, hogy ilyenek miatt aggódnod kéne.

*A téma váltás már inkább ínyére volt. Épp be is fejezte a hűs desszertet.*
-Igen. Egy darabig itt maradok. A közelben úgy is a könyvtár jó lehetőség többet megtudnom Lanuriáról.
*Ennyi. Ő nem kérdezett vissza. HA el akarja mondani a nő, akkor úgy is elmondja.
Letéve az asztalra a fagylaltot, visszalibbent a normális ülésbe.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-09-25, 3:27 pm

*Hallgatta Dylan szavait Kainról. Abban egyetérthetnek, hogy a világfájdalom jelen van nála. De Lys biztos volt benne, hogy ez a férfinál majd alakul. De abban, hogy gyáva abban nem és ezt szóvá is tette.*
- Mindössze kétszer találkoztam eddig Kainnal és meggyőződésem, hogy gyávának nem mondható. De ha te így gondolod, nem vitatkozok veled.
*Mondta mosolyogva*
- Hogy miért kérdezem a bolondot? Mert én csináltam azt hiszem. No de hagyjuk is . Igazad van. Nem érdemes aggódni emiatt.
*Nézett rá Dylanre, de már nem mosolygott. Minek is foglalkozzon Kainnal. Ideje tovább lépni.*
- Többet megtudni Lanuriáról? Nos igen. A könyvtárban valóban vannak jó könyvek. Amikor ideérkeztem én is ott kutakodtam. És ott....
~...ismerkedtem meg Daevinnel is.
*Fejezte be magában a mondatot. A fene vinné el, hogy ezek a már nem lényeges dolog minidg az eszébe jutnak.
- Hagyjuk, nem lényeg.
*Rázta meg a fejét. Remélte, hogy a férfi nem kérdez rá.*
- És van már szobád itt? Jó régen jártam erre felé.
*Mondta most már mosolyogva. Szerette volna végre jól érezni magát. Emlékezett rá, hogy kint a bejárat mellett volt egy pad.*
- Nincs kedved kijönni egy kicsit a levegőre? Élvezhetnénk a napfény őszi sugarait.
*Mondta kicsit pajkosan és kifizette a pincérnek azt, amiket fogyasztott és visszatért Dylanhez, aki kicsit kérette magát.*
- Na gyere már. A kedvemért.
*Nézett rá nagy szemekkel, mint egy kislány. Persze nem sikerült sokáig, mert elnevette magát és kisietett a padra. Majd csak utána jön Dylan.*

_________________
A fogadó - Page 6 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-09-25, 3:41 pm

*A Kainos résznél egyszerűen csak megrándította a vállát. Nem lehet mindenkinek egyforma a véleménye. Ő sem úgy gondolta, hogy nem merne kiállni valaki ellen. A gyávaság sok mindenben megmutatkozhat, ezt ő tudja a legjobban, de nem áll le ezzel vitatkozni. Nem is gondolja tovább, hogy mi kerekedne ki ebből a témából. Valami nem túl jó, az biztos. Aztán Lys magáról beszél, hogy ő már bolondot csinált magából, és láthatóan marja a dolog azóta is. Milyen kis gyámoltalan ez a tünde. Tipikusan nem elf, mégis megáldotta az ég azzal a hosszú élettel, és a sok különlegességgel, amik a fajtájának járnak. Örülhet, hogy ilyen szertelen élete lehet, és sok mindent kipróbálhat. Mint egy hosszú életű ember. Aztán felkéri a nő, hogy jöjjön ki vele a levegőre. Szúrósan néz utána. Miután kifizette az ételét, Lys csak azért is visszabaktatott a még ülő férfihoz. Dylan nem igazán akaródzott kimenni, de aztán... nagy sokára csak megjelent az ajtóban. Közel a padhoz, Lysanor mögött. Azonban nem ült le.*
-Csendes hely.
*Kezdte egy szokásos ténymegállapítással, ami egyben azt is jelezte, hogy szeretne a nővel beszélgetni, de talán nem most.
A reakciót azért megvárta, hiszen ezért indított ezzel, nem pedig azzal, hogy most nincs kedve.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-09-25, 3:54 pm

*Kis híján leesett a padról, annyira összerázkódott, amikor Dylan megszólalt. Nem gondolta, hogy kijön. És még is.*
- Kicsit megijesztettél. No de tényleg csendes hely. Kicsit túl csendes. Mintha minden kis apró bogárka minket figyelne. Talán tudnak valamit, amit mi nem?
*Elgondolkozott ezen, de gyorsan kiverte a fejében.*
- Ne haragudj, csak néha eszembe jutnak az ilyesféle gondolatok. Szeretek elgondolkozni az ilyen dolgokon. Lehet, hogy nem tűnik egészséges dolognak, de ez is én vagyok.
*Megvonja a vállát és eszébe jutott, hogy még nem kért szobát estére. Márpedig igen szürkületi időszakban volt már. Felállt és így szólt.*
- Nem kértem még szobát. És kezd hűvös is lenni. Azt hiszem bemegyek és elintézem a dolgaimat. Örültem neked Dylan. Lehet holnap reggel összefutunk.
*Ahogy elhaladt a férfi mellett valami furcsa érzés kerítette hatalmába, de nem tudta megmondani, hogy mi az. Belépett a fogadóba és már is kivett egy szobát estére. Bedobta a kulcsot a táskájába és felrohant. Az ajtó előtt megállt. Kicsit turkált a táskájában, de nem találta a kulcsot, így kénytelen volt levenni a hátáról és a letenni a földre, majd leguggolt mellé és úgy fötört tovább.*
- Ezt nem hiszem el...

_________________
A fogadó - Page 6 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-09-25, 4:08 pm

*Mosolyog.*
-Te kértél, hogy kijöjjek.
*Nézi a távozó nőt. Nem mond semmit a másnap reggeli találka ügyében. Lehet, hogy nem lesz kedve kimennie a szobából, vagy este meggondolja magát és tovább áll. Eddig ez volt. Sosem állapodott meg egy helyen hosszabb ideig, de bármikor ha kedve tartotta, ott szállt meg ahol akart. A szokás pedig nagy úr. Így nem mond semmit, nem ígérget. Majd miután Lysanor elment, még várt egy kicsit a hűs levegőben. Nem ivott, és ez nem neki köszönhető. A fogadós emlékezett rá, és nem akart adni, csak egy kis pohár borral, azt meg már nem kérte, dacból sem. Nah ennyit erről. A mai csaposok, kiszolgálók memóriája, túl jó.
Majd bement ő is. Nem volt mit tennie, hát úgy döntött felmegy a szobájába, és lefekszik. Talán gondolkozik kicsit, ráfér, vagy a másnapi teendőit szedi rendbe, vagy egyszerűen csak nézi a plafont.
Azonban meglepetés élményével ért fel amit az, amit az emeleten látott.*
-Csak nem elhagytál valamit?
*Szinte nevetve mondta ki a szavakat, közben közelebb lépve a nőhöz, és egyben a szobája ajtaja elé lépve. Míg Lyst nézte ki is nyitotta az ajtót.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-09-25, 4:25 pm

*A hangra már nem rezzent össze, mert hallotta, hogy közeledik valaki.*
- De igen. Keresem a kulcsot, amit kaptam. Beledobtam ide és....á megvan.
*Mutatta fel mosolyogva és már ki is nyitotta a szobája ajtaját. Becipekedett, nem is figyelte, hogy Dylan a mellette lévőt nyitotta ki. Az ajtaját nem csukta még be. Mondhatni elfeledkezett róla. Ledobta táskáját és lehuppant az ágyra.*
- Még mindig kényelmes.
*Jegyezte meg és a cipőjét már is levette. Majdnem lehúzta a felsőjét is, amikor észrevette az ajtót.*
- Hogy én milyen figyelmetlen vagyok.
* Feláll és mezítláb az ajtó felé vette az irányt.*

_________________
A fogadó - Page 6 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-09-25, 4:36 pm

*Válaszol is a nő, majd szépen becipekedik a mellette lévő szobába. Dylan összeráncolja a homlokát. Ebből még bajok is lehetnek, hogy egymás mellett van a szobáik.
Persze ahogy várta, Lys kint hagyott valamit, történetesen az íját.
Nem ugrott oda felvenni, hogy minél előbb a nő kezében lehessen. Őszintén szólva meg is fordult a fejében a gondolat, hogy hagyja a lányt, csak észre veszi, hogy valami nem stimmel.
Aztán mégse emellett döntött. Oda sétált. ... két lépés, de ő ezt is úgy tudta megoldani, hogy egy komótos sétának látszódjon, majd felvéve épp bekopogott volna a nyitott ajtón, mikor megjelent előtte a hölgyike. Felé nyújtotta az íjat.*
-Tessék.
Mindent elhagysz ami épp nincs a kezed ügyében?

*De nem mondta korholón, inkább poénból, ha érti a tünde nem lesz mérges, de talán ez is elég cinikus ahhoz, hogy felvegye valaki.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime2012-09-25, 4:49 pm

*Meglepődött, amikor Dylan ott állt az íjjal az ajtóban.*
- Köszönöm. Úgy néz ki igen.
*Mondta mosolyogva és eszébe jutott valami. Először habozott, hogy megkérdezze, de aztán megtette.*
- Van kedved bejönni egy kicsit?
* Meg sem várta a választ behúzta a férfit, és becsapta mögötte az ajtaját.*
- Még egyszer köszönöm.
* Mondta és elvette az íját, amit lerakott egy sarokba.*
- Mondd csak Dylan. Te nem vagy mostanában magányos?
*Kérdezte és a férfi elé állt. Belenézett a szemeibe és várta a választ. Nem tudta, hogy most, hogy is állnak azzal a nővel. És azt, sem, hogy mi lesz a válasz és azt sem, hogy mi fog ezután következni.*

_________________
A fogadó - Page 6 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A fogadó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fogadó   A fogadó - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A fogadó
Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Tűz fogadó
» Vén kujon fogadó
» Csillagfény fogadó
» Fehér lady fogadó
» Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Lanuria világa :: Északi szeglet :: Pirkadati fogadó-
Ugrás: