LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tűz fogadó

Go down 
+20
Mia Ruton
Vogon Beebebrox
Sydney H. Low
Ambalë
Glorien
Drakon Ashmar
Fela Husani
Aldo Barras
Nawarean
Balál Tangeran
Marius Dior
Kean Lorel
Mavis Marhell
Alex Ian Keegan
Alvor Freyr Ottar
Edward Dylan
Ariette
Sou
Kain Namelyr
Mesélő
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Ariette
Szürkeköpenyes
Ariette


Hozzászólások száma : 21

Character sheet
Nép: Mágusok

Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2011-05-30, 7:27 pm

-Hogy hogyan?-nevettem el magamat.
-Elhoztak.Persze csak eddig a városig,azt mondták sok mágus él itt,de ezek szerint tévedtek.-mosolyodtam el.Reméltem,hogy tényleg komolyan gondolja ,amit mondott.
-Nos,köszönöm a segítségedet. Meghívhatlak esetleg egy italra?-azzal elkezdtem mormolni a szókásos varázsige helyetti szövegemet.
-Ecc-pecc ,kimehetsz!-forgattam a mutatóujjamat, amiből egy kékes gömb formálódott ki folyamatosan.Ez volt az egyetlen varázslat ,amit meg tudtam csinálni az iskolában gyakorlatban is.
-Animo Magisterium!-azzal a gömböt az eladó felé dobtam,akibe folyamatosan áramolt bele a kék gömbből az energia,míg azt én csak ölbetett kézzel figyeltem.
-Elmeuralás..-szólaltam meg.
-Azt fogja csinálni,amit mondunk neki,habár korlátozott ideig,2 percig,utána mindent elfelejt ,amit tett.Hozzáteszem,magasabb szinten az időkorlát kitolódik.Az egyetlen varázslat,amit rendesen megtudtam csinálni gyakorlatban.Nosza,menj,és kérj tőle bármit-hajoltam kicsit közelebb az előttem ülőhöz,majd elmosolyodtam.
-Ez tiltott varázslat csitri!Csak felügyelet alatt csinálhatsz ilyent!Különben elveszik az erődet,ha valaki észrevette!-szólalt meg Winter.
-Blabala-azzal betettem a táskámba.
-Nem mondott semmi lényegeset-majd újra csak nevettem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2011-05-30, 7:58 pm

* Kicsit megnyugvással tölti el, hogy eddig elhozták, viszont az a illető kicsit tévedett, hogyha azt hitte a Tűzfogadóban vannak mágusok. Vagyis lehetnek, ilyen vándor lelkületűek, ami elég ritka errefelé mint a fehér holló. Mikor a kislány itallal kínálja ő persze nem fogadja el.*
- Köszönöm de nem vagyok szomjas, jobb ha tartogatod a pénzed. * Sőt mi több, látatlanba még egy vastag szütyőt nyújt át a másiknak, tele csillogó aranyakkal amit persze munka árán gyűjtött becsülettel.*
- Tessék, hogyha pénzt kérne a mestered akkor legyen mivel fizetni. Vannak pénzhajhász varázslók. * Érdeklődve nézte a produkciót, kissé túlságosan feltűnő mások számára is, mert egy kékes gömböt mindenki észrevesz, főleg egy zsúfolt fogadóban. Ingatta is a fejét, nem nyerte el tetszését a mutatvány ő nem az a manipulálós típus, nincs szüksége rá.*
- Túlságosan feltűnő varázslat, inkább most azért imádkozz, ki ne dobjanak a fogadóból. * feláll a helyéről biztonság kedvéért, ha netalán valamelyik alak odalépne hozzájuk, tudjon vele beszélgetni.
~ Hmm inkább jobb lenne lelépni innen ~ Szól magában, igen jó ötletnek tartja végre elinduljanak megkeresni egy mestert.*
- Nos menjünk, varázsló mestert keresni. * Megvárja míg elkészül a másik, aztán együtt távoznak a helyről.*
Vissza az elejére Go down
Ariette
Szürkeköpenyes
Ariette


Hozzászólások száma : 21

Character sheet
Nép: Mágusok

Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2011-05-30, 8:02 pm

-Rendben ,menjünk-azzal a boltos villant egy kéket,ami azt jelentette,hogy elmúlott a varázslat hatása.
-Haha,ennyit ér a mágiám-próbáltam viccesre fogni,de igazából nagyon szomorú voltam.Felálltam,leporoltam magam,majd elindultam Wyamor után.
-Amúgy ,elnézést,hogy tegeztem, uram-szóltam hozzá kicsit félősen,hátha leharapja a fejemet.Majd egy furcsa dolgot vettem észre.Feketeköpenyesek jöttek mögöttünk?
-Mit keresnek ezek itt?-gondoltam.-Lehet,hogy észrevettek?-elmélkedtem tovább.
Vissza az elejére Go down
Ariette
Szürkeköpenyes
Ariette


Hozzászólások száma : 21

Character sheet
Nép: Mágusok

Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2011-05-31, 5:51 pm

[I.Küldetés-Veszély]

Pár évvel később, immáron 15 évesen, egy pár szabad napot kaptam a mesteremtől, így elmentem arra a helyre, ahol kalandjaim igazán kezdődtek,és találkoztam Wyamorral, akivel azóta sajnos nem futottam össze.
-Ejnye, de meleg van! -jelentettem ki a homlokomat törölgetve miközben szedtem a lépteimet a fogadó felé. Ugyanolyan zaj volt, mint azon a napon, sőt, még az eladó is ugyanaz volt, igaz, kicsit megöregedve. Odamentem hozzá, majd elkezdtünk beszélgetni.
-Már nagyon sötét van. -jelentettem ki.
-Igaza van kisasszony. -szólt a férfi.
-Subject Vocat:hours!- azzal egy nagy falióra termett a falon.
-Ezek szerint már 9 óra van- mondtam mosolyogva, miközben elkortyoltam az előzőleg kért narancslevemet.
-Itt is hagyom ezt maguknak!
-Köszönjük, kisasszony, hálából adhatok magának esetleg ma éjjelre egy szobát?
-Igen, köszönöm! -válaszoltam.


A hozzászólást Ariette összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-06-01, 2:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ariette
Szürkeköpenyes
Ariette


Hozzászólások száma : 21

Character sheet
Nép: Mágusok

Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2011-05-31, 5:59 pm

[I.Küldetés-Veszély]

Átvettem az eladótól a szoba poros kulcsát, látszott, hogy már régen használták. A lépcső is ugyanolyan megviselt volt, mint a kulcs, és mint az eladó. Recsegett-ropogott lépteim alatt. Az ajtóhoz érve rá kellett jönnöm, hogy ez a hely már valóban megöregedett ,és hiába is keresek itt bárkit is, nem fogom megtalálni. De vajon merre jár? Szeretném meghálálni a segítségét- így agyaltam. Kinyitottam a repedezett ajtót, és le is dőltem a fekvőhely dohos ágyneműjébe. Hamar elaludtam, álmaimat viszont senki nem zavarhatta volna meg, úgy aludtam.


A hozzászólást Ariette összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-06-01, 2:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ariette
Szürkeköpenyes
Ariette


Hozzászólások száma : 21

Character sheet
Nép: Mágusok

Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2011-05-31, 6:09 pm

[I.Küldetés-Veszély]

-Kisasszony, el kell hagynia a szobát. Hasára süt a nap, és más vendégek is vannak ám! -erre ébredtem reggel, miközben dörömböltek az ajtón.
-Jó-jó, már öltözök is. -Azzal elindultam az ablak felé, és a porlepte , vörös függönyt elhúztam.
-áú, ez fáj a szememnek! -mondtam hunyorítva. Ezután megmosakodtam, és elkezdtem öltözni.
~ Furcsa, a helyből ítélve nem nagyon jár erre senki. Nem baj, mit aggódok én ilyenen? ~
Mikor mindennel kész lettem, kiléptem a fogadó ajtaján. Valami elsuhant mellettem, majd a falba csapódott.
-Mi a.. -majd jobbra néztem .
-Egy nyílvessző! -ahogy kimondtam, már jött is a következő.
-Aurora Sol! -ahogy kimondtam a varázsigét ,egy lila színű fény vett körbe engem ,ez a fény a kezemből eredt. A nyílvessző belecsapódott ,de rögtön el is hárította a mágikus pajzs annak sebzését.
-Ki vagy, és mit akarsz tőlem? -kérdeztem komolyra fogva a dolgokat.


A hozzászólást Ariette összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-06-01, 2:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ariette
Szürkeköpenyes
Ariette


Hozzászólások száma : 21

Character sheet
Nép: Mágusok

Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2011-05-31, 6:25 pm

[I.Küldetés-Veszély]

-Nocsak - nocsak, nem emlékszel?- azzal a távolból egy látszólag tünde ,vagy elf tűnt elő.
-Vicky vagyok..Te béna, az osztálytársad voltam. Csak azóta nem lettem szánalmas mágus, hanem inkább a saját fizikai erőmet használom , némi mágiával.Jó ,nem?Arrow fluvius! -hirtelen több tucat nyíl repült felém, ezt már nem tudta kivédeni a pajzsom. 3 belémcsapódott.
-Inferno caelestis!- Mondtam nehezen, szenvedve ki, majd vörös fény vett körül, ami kezdte begyógyítani a sebeimet, közben pedig lángcsóvákat küldött Vicky felé.
-Arrow scutum!- azzal a lány kilőtt egy nyilat, ami pillanatok alatt hatalmasra nőtt, és kivédte a lángcsóvákat.
-Ez vagy te. Még mindig ugyanaz a szánalmas kislány. Csak ennyit tudsz? -szólt gúnyosan.
-Ice sagittis!-folytatta, majd jégnyilak repültek felém. Nem bírom tovább elviselni ezt a megaláztatást és a nyíl okozta fájdalmat.
-Maledicam illum, tot doloribus mihi
Tunc iusti patiuntur deserta, fusce lacu-mondtam el a kis versikét, majd a nyilak szétrobbantak, Vicky pedig összeesett
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2011-06-01, 9:14 pm

//Ariette küldetésének végszava//


*Ariette talán szerencsésnek mondható, hiszen tapasztalatlan mágus létére sikeresen védte ki a támadást.
Csakhogy sebesülései nem gyógyultak olyan ütemben, ahogy remélte.
A varázslatok, pedig, amelyeket bevetett, a törékeny kislány erejét is felemésztették.
Mikor ellenfele eszméletlenül rogyott össze, mert a varázslattal megölni már nem volt képes a mágustanonc, Ariette is követte példáját.
A három nyíl közül egyik jobb combjában állt meg, míg másik a bal vállából meredezett nem sokkal utolsó varázslata előtt, a harmadik pedig a bal karját ütötte át.
Ezek a nyilak robbantak szét, és a lánynak csak az az egy szerencséje volt, hogy a fogadós a varázslatok keltette zajra és fényekre kinézett a fogadóból.
Észrevette a lányt eszméletlenül heverni a bejáratnál, karjaiba vette, s bevitte, hogy ellássák sebeit.
Ez mentette meg Ariette életét, valamint mestere, kit a fogadós sürgősséggel hívatott oda.
Így is sok időbe és fájdalomba telt, mire kiheverte a sérüléseket és visszanyerte fizikai és varázserejét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2011-06-07, 4:50 pm

5. küldetés – A csaló

*Tűz fogadó, olvassa el a cégért, amely ott lóg a magasban, néha mikor feltámad a szél akkor meghimbálja. Az utazása eddig kellemes, meg is akarja koronázni kikapcsolódással, evéssel és ivással. Beérve a belső teret figyeli meg, addig őt nézik meg a bentiek kíváncsiskodva, ki érkezett meg a fogadóba. Pár pillanat az egész, nem több sem kevesebb, elindul egy üres asztalhoz. Út közben a benti tárgyakat figyeli meg, egy pár alakot akik szintén érdeklődést mutatnak iránta. Elsősorban viszont az evéssel és ivással foglalkozik, a többi csak utána. Meg is érkezik, hozzá egy szolgáló fiú aki megnyerő mosolyával szeretne közelebb kerülni hozzá.*
-Szép napot hölgyem! Mit rendelne? * Hallatszik mosolyogva a szájából, amitől inkább csak viccesnek hat. Elgondolkozik mit is rendelhetne, végül eszébe jut pár finom étel.*
-Nyúl húst burgonyával, mellé egy Telari Hárs, ha nem lenne akkor Norlani Hold is jó lesz. * Utóbbi két bor közül neki teljesen mindegy melyiket issza.*
-Más valamit még esetleg? * Jegyzetel közbe a kiszolgáló fiú.*
-Nem, ennyi lesz.* Válaszol, mikor a fiú máris elsiet a rendelésével, már csak várakozni kell.
~ Eddig nem különb más fogadónál, talán itt még társaságom is fog akadni ~ Véli magában, körülnéz alaposabban, kedves mosollyal az arcán.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2011-06-07, 4:55 pm

*Tizenöt perc várakozás után, megérkezik az étel és az ital is együtt, bár a bort kihozhatta volna hamarabb is, szomjazott rendesen míg meg nem érkezett. Az első dolga az, finoman beleiszik az italába,íze alapján a Telari Hársot kapta. Evőeszközöket kezébe veszi, nekilát az étel fogyasztásának és italából pedig finoman kortyolgat. Eltelik öt perc megérkezik a Tűz fogadóba egy harmincas éveiben járó, magas kalapos férfi póker arccal, nem is köszön, ekkor jut eszébe ő sem köszönt. A férfi látja, elfoglalták a helyét és odaszólal.*
-Héé! Elfoglalták a póker asztalom, intézkedjetek már! * Erre odasietnek egy ifju párhoz akik itt fogyasztják el ebédjüket, hogy menjenek onnan el, ha nem akarnak balhét. A pár nem megy el, a kalapos fickót tájékoztatják, aki szépen odasétál törzshelyéhez. Odahúz egy széket és elkezd játszani a fiatal párral. Telik az idő mikor a pár megkopasztva aranyaitól inkább távoznak, persze elégedetlenkedve.
~ Szerencse játékos! De rég játszottam, kipróbálnám most a szerencsém! ~ Befejezi az étkezést és italozást, int a kiszolgáló fiúnak, kezébe nyom húsz aranyat majd feláll lassan a helyéről és megindul a kártyás irányába.
~ Nem egy bizalomgerjesztő látvány a fickó, bár igaz minden gaz ember, ilyen ruhákban mászkál.~ Még ez az utolsó gondolata mielőtt odaérne. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2011-06-07, 4:56 pm

Megérkezve a férfihez, köszön neki jó hangosan, mivel az játszadozik a kártyával, trükköket próbálgat.*
-Szép napot uram! ~ Jó trükköket mutat, biztosan jól játszik. ~ Gondolja ő, nagy nyugodtan, neki meg mindig nagy szokott lenni a szerencséje, amit ki is szokott használni, mikor pénzre van szüksége.*
-Üdvözlöm ifjú bájos hölgy! * Szólal meg karcos hangján a férfi, meglepetésére így folytatja tovább.* Veszett Rondar vagyok, kártyás. * Mutatkozik be, nagy hitelesen itt előtte, amire természetesen ő is megosztja a saját nevét.*
-Camilla.* Kezet is fog a férfivel, aki inkább úgy néz ki a játékra koncentrál mint rá. Hallgatás lesz urrá kettőjük között mikor Rondar megszólal.*
-Milyen játékokat ismersz? Kockázás? Kártyázás? * Érdeklődik kitol előtte egy széket és mutatja üljön le szépen oda, az lesz az ő helye. Elfogadja természetesen, leül a székbe ami nem kényelmes, a játszás izgalma azonban feledteti vele eme kellemetlenséget.*
-Ismerek egy párat. Például a Tarsis-i kaszálót. * Rondarnak erre felcsillan a szeme, valószínűleg egyik kedvenc játékai közé tartozhat.*
-Pont a kedvencem, abban nem igazán szoktak megverni. * Jelenti ki a fickó, a kártyát elkezdi keverni, ami harminc lapból áll. Három csoport létezik benne, a nappal, annak ellentétes párja az éjszaka és egyben az alkony. Mindegyik csoportban egytől kilencig vannak a számok, megfelelő egyedi rajzokkal, meg tartozik egy figurás lap, így lesz harminc lapos az egész. Tarsis-i kaszáló igen egyszerű játék, három lapot kap minden játékos, utána később pedig egyet. Ezután a lapok számértékét összeszámolva az győz akinek több van, a figurás kártyák pedig mindent visznek ha valakinél van egy, ha mindkét félnél van akkor csak a számosokat kell nézni. Pofon egyszerű az egész még a buta is megjegyzi.*
-Rendben akkor legyen az. Mennyi lesz a tét?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2011-06-07, 4:57 pm

-Legyen 5 arany a tét, nincs sok pénzem. * Hazudja pókerc arccal neki, amivel ő nem tud mit kezdeni, csak bólint, hogy benne van. Ötven aranya maradt, talán tudja gyarapítani itt valamennyivel, utána meg valahol másik helyen lehet többet is tud szerezni. Igen, papnő létére ilyen játékokkal foglalkozik.*
-Nos akkor én osztok és keverem. * Nem gyanakszik hamiskártyásra, elég hiteles számára a férfi, hogy igazán jól tud játszani a lapokkal. Már keveri is, Rondar a lapokat semmi érzelem nélkül, az arca még egy picit sem mozog. Addig kicsit szétnéz a fogadóban.*
-Megvagyok! * Szól a maga hangjával a férfi, mire odanéz a másikra. Kapja az első három lapot, a férfi is magának, beadják mindketten a tétet, megnézik a lapokat. Ahogy nézi meg a lapokat fintorba húzódik a szája, egy nyolcasa van meg két darab egyese, vagyis eddig tíz az összeg.*
-5-el növelem az értéket. Legyen tíz arany * Reménykedik benne kap egy figurás lapot amivel esetleg, ezt a kört még megnyerheti. Beadja a saját plusz öt aranyát*
-Hát ahogy óhajtod. * Hamiskártyás is beadja a saját öt aranyát, kiossza az egy lapot. Izgatottan veszi el, nézi meg, szerencsétlenségére nem figurás, hanem egy szám, nevezetesen egy hármas.*
~ Nahh ezt a kört bebuktam. ~ ez összesen tizenhárom, ami nem nagy érték. Most jön az, hogy mikor megmutatja a lapjait, nincsen túlságosan elragadtatva az örömtől.*
-Nos nekem nem tizenhárom * Erre megmutatja a férfi a lapjait amiben két figurás lapja is van meg két szám.
~ Ennek elsőre milyen szerencséje van. ~ Állapítja meg meg magában.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2011-06-07, 4:58 pm

-Nos ez a kör az enyém. Remélem nem adod fel ilyen könnyen.*Hangzik a férfitól a mire nem válaszol semmit sem. Nézi annak keverését és osztását, ami hasonlóan zajlik le mint az első. Megkapja a három lapját, beadja a tétet, utána megnézi a lapjait. Ezúttal van egy figurás lapja meg két kilencese, jobb mint az elsőnél, reménykedik is újra, hogy a férfinek biztosan nem lesz egy figurása se.*
-Nem emelem * Hallatja hangját a férfi felé, aki nem tesz semmit, hogy vette e csak kiossza a következő kártyákat, ami neki egy ötös. Ezután következik a lap megmutatás amit biztosan tudtára ad a másiknak.*
-Ha ettől jobb lapjaid vannak akkor mutasd meg. * A férfi csak elmosolyodik, amolyan hát legyen én szíves örömest, a kártyái hasonló felállásúak mint az első körben.*
~ Ejj ennek megint két figurás lapja van! ~ Kicsit hitetlenkedik magában, hiszen nem tudja elhinni, hogy a férfinak ennyire nagy mázlija, vagyis ekkora szerencséje van. Mindig ő szokott lenni a szerencsés,ezúttal viszont nem. Jön a következő kör, amiben csak huszonhatot ér el a másiknak meg van egy figurás lapja.*
-Te egy hamiskártyás csaló vagy! Ekkora szerencséd nem lehet! * Kell ki magából hirtelen, szemei szikrákat vet a férfi felé, még fel is áll az asztaltól de a férfi is.*
-Kis taknyos, ha nem bírsz veszíteni!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2011-06-07, 5:01 pm

*A férfi meg sem várja, hogy reagáljon valamit a csúnya beszólására, előrántja a tőrét és nekitámad.*
-Utálom ha a hírnevemmel játszanak! * Ordítja teli torokból, s érzelmei is megmutatkoznak, a nemrégen póker arcon. Váratlanul éri őt a férfi nekirontása, más részről elég bizonyíték számára, hogy ez a férfi igazi hamiskártyás, aki tudja jól hogyan osszon úgy, hogy nála jó lapok legyenek.
~ Ezt nem úszod meg! ~ Ennyit bír mondani, mikor a másik minden szégyenlősség nélkül lead neki egy nagy pofont, a meglepetés erejével fűszerezve a földön érzi magát. Tápászkodna fel mikor kap egy kisebb rúgást a karjába ami igazán fáj. A következő rúgás oldalába menni, amit kezével hárít. Feláll utána gyorsan a férfira néz, aki megint támad de most a késes kezével, ez ellen elugrik.*
-Lebuktál! Minden embert így zsákmányolsz ki? * Kérdezi a férfitól aki erre válaszol.*
-Az lehet, de viszont te meg fogsz halni! * Fenyegetőzik, sikerül megelőznie a férfit, lábát indítja egyetlen drága becses testrésze felé, el is találja, kiejti a férfi a kést a kezéből, felordít majd a földre esik.*
-Nahh ide figyelj! Visszaadod a pénzem és térj te is jobb útra! * Férfi küszködik fájdalmával, sikerül neki, egy gunyoros mosoly felé.*
-Sooha! * Mondja ki küszködve, mire Camilla idegesebb lesz. Elkezdi rúgni a férfit aki a harmadik rúgás után inkább feladja, nincs abban a helyzetben.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2011-06-07, 5:01 pm

*Nem segít felállni a másiknak, had szenvedjen kicsit még a fájdalmakkal. Visszaadja neki a pénzt, amit elnyert tőle, gyorsan leül a helyére, követi őt aki csodálkozva néz rá.*
-Mit akarsz még? Visszaadtam a pénzed! * Látszik rajta még mindig próbál küszködni a fájdalommal, talán már csak kicsit fáj neki, ebben olyan nem biztos. Viszont nincs nála a kése.*
-Nos pedig megígéred mindenki szeme láttára, többet nem hamis kártyázol, sőt szétosztod a benti szegény emberek között. * Pókerarcú erre kissé dühösen néz rá.*
-Te meg vagy hibbanva! * Erre kapja a választ, ami megint csak a gyenge pontját célozza.*
-Jóóóóhh, rendben csak hagyjd már abba, mert ha így folytatod nem lehetek apa. * Újra a fájdalmaival küszködik de amikor legyőzte a fájdalmat megint akkor megszólal.*
-Én Veszett Rondar ígérem többet nem hamis kártyázok és eddigi nyert aranyaim szétosztom. * Mondja el hallhatóan az ígéretét. Még ott marad a férfinál, aki szeme előtt osztja szét összes vagyonát. Mikor végzett akkor felveszi annak tőrét, elveszi tőle, megindul kifelé.*
-A tőrömet add vissza! * Nem válaszol rá, gyorsan elsiet a fogadóból, remélve jól móresre tanította a hamiskártyást.*
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2012-06-07, 7:04 pm

*Minden városban az a fogadó a nyertes amelyik aleghangosabb, mert itt van a legtöbb és jószerivel a legkülönfélébb italpoult.
Plussz innen lehet begyüjteni a legtöbb információt is a környező pletykákról, és eseményekről. Minden a fogadókban fut össze. Itt csapódik le a nagy esemén yés a kis affér, és ha az ember elég szemfüles, és tud bánni a szavakkal, mindent kiszed a már félig részeg tagokból.
Azonban ez tegnap már megvolt.
Ma az ivászat van.
Lejön és kér egy sört kezdésnek.*
Vissza az elejére Go down
Alvor Freyr Ottar
Barbár
Alvor Freyr Ottar


Hozzászólások száma : 78

Character sheet
Nép: Emberek

Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2012-06-07, 7:15 pm

Alvor belépett a fogadóba.
Egész kellemes hangulat árasztotta el, habár ennél már nagyobb fogadókban is járt ami háromszor hangosabb is volt ezeknél. ~ Azok a nem is olyan régi idők... Csak nehogy itt is le kelljen állítanom mindenkit. ~ Gondolta. Bunkót, a kétkezes fejszéjét egy rongyba csavarta, mert nem akarta, hogy valakit megvágjon, vagy esetleg szemet vessen az ő lelkének egy nagy darabkájára.
Közelebb lépett a pulthoz, éppen a mellé ment aki előtte ment be egy pár másodperccel ezelőtt. Ép egy sört kért. Alvor kihasználta az alkalmat, így ő is kért egyet:
- Ide is el kellene! - Mondta Alvor a dörmögő mély hangján. Ma szórakozni szeretne egy kicsit, így bemelegítésnek egy sörrel indít. Elhatározta, hogy nem fogja leinni magát feleslegesen, mert ez a környéket nem ismeri. Ha az otthona lenne, gond nélkül megtehetné, de itt nem ismer senkit, és ha esetleg valaki ellopja a holmijait, akkor nemigen tudná megtalálni. Vagy sok lenne vele a macera. Habár lehetséges, hogy megszegi ezt a szabályt, hacsak...
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2012-06-08, 3:43 pm

*Ahogy leadta a rendelést, egy "sört" kifejezéssel, máris mellé telepedtek és "ugyanezt" kérték. Hát gondolta míg várnak, megnézi magának, és voalá, hát nem a barbár akit a szerencsétlen majom a hegyeknél letörpézett? Persze égő volt, hogy pont egy az ő társaságából szólallt meg valaki ilyen üres fejjel, de önmagában még vicces is.
Ahogy megkapják a sört, Dylan le is dönti. Amúgy is szomjas volt, és jólesett a hűs kesernyés nedű. Majd kéri a következőt.*
-... és most jöhet mellé valami erősebb is.
*Ezek után, miután szerencsésen leadta az újabb rendelést, a barbárhoz szól, de nem fordul felé.*
-Látom mégsem volt olyan szörnyű a hegyi túra, mind hittétek.
*Gúnyolódik kicsit. Jólesik, miért ne? De nem akarja véresen komolyra venni, csak ugratja kicsit. Ha Alvor emlékszik a különös tündére, aki kiosztotta a kékséget, akkor tudja ki ő, na meg Menion várában is összefutottak az expedíció megalakulásánál.*
-Szép nap ez az ivásra...
*Jelenti ki végül Alvornak, de választ nem, vagy csak semlegesen várván.*
Vissza az elejére Go down
Alvor Freyr Ottar
Barbár
Alvor Freyr Ottar


Hozzászólások száma : 78

Character sheet
Nép: Emberek

Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2012-06-09, 9:32 pm

Amint Alvor megkapja a jól megérdemelt folyékony-aranyat, már húzta is lefelé a torkán. Elsőre jólesett, így a bemelegítőnek a kezdete, ahhoz talán elég volt.
Viszont nem feledkezett meg a "társáról" sem. ~ Hmm... Menion. ~ Gondolta Alvor. Igen, találkozott vele a várban, részt is vett a küldetésen! A hegyekben is találkozott vele, amikor avval a fura csapattal utazott.
- Egészségedre. - Mondta Alvor. ~ Hmm. ezt vegyem kihívásnak? ~ Gondolatban még el is mosolyodott.
Kiválasztott magának egy egész tetszetős kis itókát, majd rámutatott.
- Azt kérném. Elég szomjas vagyok ma. - Mondta, majd Edwardhoz fordult. - Szép nap? Ennél szebb nöm' is löhetne. - Mondta neki.

Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2012-06-10, 12:39 pm

*Amint megkapja a következő sört már gurítja is le. A második. Számától függetlenül mit sem veszített hűvös kesernyés ízéből és jól esőn teszi le ismét a korsót. Majd a barbár kér egy erősebbet. Ő megkapja a szokásos wiskys adagját, és isznak. Aztán Alvor mintha egy kihívást fogadna el, konstatálja, hogy ennél szebb nem is lehetne az ivásra a nap. Edward rámosolyog, majd a következő poharat felé emeli. Ugyanis egy kézmozdulat volt részéről, és neki is osztottak abból amit Alvor követelt.*
-Akkor hát, igyunk!
*Ha koccintottak lehúzta azt is, kellemesen égető ízt kölcsönözve szájának. Ebből kér még.
De még mielött kiadná a rendelést, valami elpattant nálla. Eddig úgy is csak az ivászat volt neki, meg az a nevetséges már-már hajtóvadészat, ami koránt sem annak indúlt, hogy rájött, igenis jól bírja az alkoholt. Újból Alvor felé fordul, azzal a gonoszkás, sejtelmes mosollyal, ami sosem ígér jót.*
-Hadd lám, meddig bírod.
*Ezzel a kijelentéssel a pultoshoz fordult*
-Még pár üveggel abból.-*Mutaott arra amit az elöbb a barbár választott ki.*-Megnézzük melyikünk mája az öregebb!
*Nem nézett Alvorra, ha most nem fogadja el a nyílt kihívást gyávának fogják titulálni. Már nincs viszaút. Az asztalra csapott a kijelentésre, és tovább fokozta a feszültséget.*
-Ezt most én állom!
*A pultos rutinosan kezdte előszedegetni a poharakat és bontogatni az üveget, majd töltögetni az alkoholt.
A kéretlen nézőközönség pedig már gyülekezett.*
Vissza az elejére Go down
Alvor Freyr Ottar
Barbár
Alvor Freyr Ottar


Hozzászólások száma : 78

Character sheet
Nép: Emberek

Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2012-07-15, 9:12 pm

Alvor elmosolyodott szakálla alatt. Talán még meg is látszott, annyira mosolygott. Most az következik, hogy egy szép, nagy versenyt fog játszani ezzel a Dylan fickóval. Na meglátjuk meddig bírja a strapát, Alvor ha neme gy sárkány, akkor csak ez fogja ledönteni.
- Há-há-hááááh! - És jól hátba vágja Dylant, ezzel jelezve, hogy elfogadja a kihívást. A körülöttük gyülekező tömeg tapsolt egy sort.
Ez semmiség. Amint mondani szokás, ismétlés a tudás anyja. Akkor most ismétlünk egy kicsit, és megmérettetjük a májunkat! Melyik máj az öregebb? Na majd meglátja kié az öregebb, csak győzze az ifjú májjal és hastartalommal. ~ Azért ne becsüljük le, lehet, hogy ez a Dylan igazi veterán. ~ Gondolta.
- Na hadd lássam, mennyire vagy férfi! - Mondja Dylannek, majd megfog egy poharat - ügyelve rá, hogy ne nagyon löttyintse ki, mert az nála rossz pontnak számít - és lehúzza az alkoholos tartalmát. Fantasztikus érzés volt. Ismételten bemelegítő. Halványan mosolyogva ránéz Dyalnre. ~ Te jössz! ~.


A hozzászólást Alvor Freyr Ottar összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-09-28, 10:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2012-07-15, 9:27 pm

*Nem is kérdés, hogy elfogadja a kihívást, sőt. Úgy néz ki még örül is neki.*
~Főleg, hogy én állom az anyagiakat.
De nem bánom, jó móka lesz!
*Ekkor verik hátba úgy istenigazából. Előre dől a lenddület miatt, és félpillanat erejéig ott ismarad, csak azután egyenesedik ki újra, hogya barbár megszólal.
Kaján vigyor ül ki az arcára, és mohón nézi ahogy legördül az első pohára nagydarab ember torkán.
Mmost mint két ember, mérik össze az "erejüket". Itt nem tünde, vagy mágus, és semmi esetre sem Axis kedvenc nyúzható lovasa. Itt egy ember, egy iszákos ember, akinek jól jött, hogy van itt még valaki aki bírja az italt.
Felemeli a poharat, lendületesen, és egyben halál pontosan. Egyetlen párácska nem hagyja el a rendeltetési helyét, majd a hadúr a barbár felé emeli.*
-Egészségünkre!
*Ezzel le is húzta. Letette az üreset poharat az asztalra, közben végig Alvort figyelve. Mosolygósan, szinte felhőtlen gondalansággal. Ezek a percek csak az alkoholnak vannak fenntartva. Ki fogja élvezni.*


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Alvor Freyr Ottar
Barbár
Alvor Freyr Ottar


Hozzászólások száma : 78

Character sheet
Nép: Emberek

Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2012-09-28, 10:12 pm

~ Nagyszerű! ~ Örvendezett magában a barbár Alvor. Örült, hogy ezt is lehúzta, ő is hasonlóképpen fopgaj mind a további tízet lehajtani.
- No te legény, - szólt a barbár -, ha továbbra is ilyen jól bírod és nem futamodsz meg, akkor a végén még fizetem az árának a felét! - Picit közelebb hajolt. - De ehhez az kell, hogy a többit ital is a hasadban landoljon! Egy sárkány tud még harcolni, ha már nem tud tüzet fújni! - Mondta Alvor, majd nagy hanggal felszólalt:
- Varstyr! - "Egészségünkre" az ő, északi nyelvjárásán. Legurította a következő italt ami a kezébe akadt amit a tömeg nagy tapssal és éljenzéssel fogadott. ~ Bezony tud! Egy ember akkor is tud tovább inni, ha már talp részeg! ~ Gondolta Alvor.
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2012-09-28, 10:26 pm

*Csak egy (részeg?), félmosollyal válaszol rá, majd megfogja a poharat, és szépen lehúzz amint a többit is. Igen itt már látszik, hogy mindketten ittak nem is keveset. A hadúr pohara is üressé vált, s ez is tapsvihart váltott ki.
Letéve, jóízűn nyelt egyet.*
-Egészségünkre!
*Mondja ő is, az itt használatos, hivatalos emberi nyelven, majd Alvorra néz.*
-Bizony tud! Egy sárkány ne tudna?
*És még egy sárkány lord? Majd jött a következő és az azutáni, majd az azutáni. Már jócskán a 20 fölött voltak, és szép sorjában sorakoztak körülöttük a kis üvegcsék. Épp Dylan jött megint. Kiegyenesedett, és ráfókuszált a kis üvegre. Kissé hátra dőlt, hogy könnyebben kézbe vehesse a pohárkát, és habár úgy tűnt, nem fog menni, csak elkapta. Felemelte, és Alvor felé fordult.*
-Huszonöt!
*Mér rá is villantotta közben alkoholban úszó kékségeit. Egyáltalán nem látszott részegnek, a koordinációi is nagyjából (!) rendben voltak, a beszéde pedig aztán végképp nem egy részegé volt, de összességében mégis tudni lehetett, hogy nem józan.
Majd lehúzta azt is egy nagy lendülettel, és az asztalra csapta. Szerencsére el sem tört közben.*
Vissza az elejére Go down
Alvor Freyr Ottar
Barbár
Alvor Freyr Ottar


Hozzászólások száma : 78

Character sheet
Nép: Emberek

Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2012-09-28, 10:43 pm

Alvor már kezdett belejönni ebbe az ivászatos dologba, mivel már túljutott a huszonnegyedik - ő már nem tudta hanyadik-, pohárkán és már kezdett boldogabb lenni. Ekkor következik az, hogy minél jobban ivott, annál boldogabb lett, minél boldogabb lett, annál kitartóbb lett. Ezt a technikát csak jó alapos és iszákos évek alatt, tökéletesre csiszolta, emiatt szinte csak a legkeményebbek tudták őt megverni ivójátékban, amiből nem sok volt. Ha mégis, másnap - ha volt olyan állapotban -, gratulált neki és meghívta egy üdítő sörre ha volt kedve. Ha nem, akkor magát hívta meg egy sörre.
Pislogott párat, majd egy jó alaposan begyakorolt mozdulattal legurította azt a fránya üvegcsét. Hát mi az, hogy ő rajta ki fogjon egy üvegcse? Mi ez már?
- Voah! - Felhörgött a jó ital legurítása után. - Ez aztán a vörseny! Há nem verseny, há de'! - Mondta, majd szépen levágta az üvegcsét, aminek hatására az asztalon lévő többi üres üvegecske jócskán eltáncolt az eredeti helyéről. Most ismételten az ifjú következik, ezúttal már kíváncsian várja a harmincadik, illetve az az utáni, negyvenedik üvegcsét, hogy ismét kiürítse. A rekordját már nem is számolta, de jóval negyven felett volt. Szinte már a törpék is elszégyellhetik magukat az ő rekordjainak láttán.
Vissza az elejére Go down
Alvor Freyr Ottar
Barbár
Alvor Freyr Ottar


Hozzászólások száma : 78

Character sheet
Nép: Emberek

Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2012-09-30, 5:46 pm

Ez volt ám a jó nap Alvor számára. Egyrészt az ital miatt, másrészt mert megint megdönthette a rekordját, amihez már nem kel sok, csak úgy... Még egy pár üvegcse és már meg is van. habár nem tudta, hogy valójában hány volt az a negyven fölött, de akkor elhatározta, hogy akkor most a negyvenkilenc felett lesz az a rekord! A felett meg már csak a ráadás.
Ismételten a pohárhoz nyúlt, majd szépen meg is ragadta. Csak sajnos nem nézett oda, és az egyik üres poharat fogtam meg a telített helyett.
- No fene - mondta Alvor -, há' mit igyak ha nincsen bönne' semmi? - Kérdezte a csapostól. Az gyorsan elé tolt egy közelben lévő telített üvegcsét, majd szépen az eddigi üreseket oldalra tolta és elkezdte feltölteni a mostanra kissé üresen maradt asztalrészt telített üvegekkel.
~ No azért! ~ Gondolta Alvor, majd szépen lehúzta azt az üvegcsét, ami az ellenkezőjét akarta és majdnem megfutamodott az ivászat elől.
- Váh, nöegyvenhárom'! - Mondta Alvor, egy kissé tájszólásos akcentussal. vagy lehet, ez még csak a sajátos beszéde, még a felénél sem tart a részegségnek. csak annak az egyik kisebb öccsénél tart, vagy valami ilyesmi. ~ Fene tudja. ~ Gondolta.
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2012-10-03, 6:40 pm

*Azzal a jellegzetes mosollyal nézte végig a kis jelentet amivel a már ittasak szokta nézni, mondván, hogy haha ő már nem józan, bezzeg én!, majd újfent kiegyenesedik ahogy a kis pohárra fókuszál. Lehet neki ez már szokássá vált, mint egy kisnemes, hogy feszesen ülje meg a lovat....azaz üljön a széken. Elkapta a kis üveget, majd hátrahajolva lehúzta minden ceremónia nélkül és jelentőségteljesen a barbárra nézett.*
-Negyven... krhm, negyvennégy!
*Egy kis kuc közbe, ugyan mi az? Aztán jött a következő, az azutáni meg azutáni. Dylan már kész showt leadott egy-egy kis üvegcse előtt.
Felállt, majd bejelentette mutatva z üvegre, hogy.*
-Ez itt a negyvenötödik!
Egészségemre...

*A negyvennyolcadiknál pedig, rátámaszkodik Alvorra, félkézzel, mint aki csak simán megveregetni akarja a másikat, s úgy tolja le.
Jóízűn csapja az asztalra, s fordul a barbár felé.*
-Te jösz!
Vissza az elejére Go down
Alvor Freyr Ottar
Barbár
Alvor Freyr Ottar


Hozzászólások száma : 78

Character sheet
Nép: Emberek

Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2012-10-03, 7:46 pm

* - Hö-höjj, ez aztán a játék! - Mondta Alvor. A közönség felujjongott, Alvor egyre jobban érezte magát miatta. Szinte már az egész bagázs odarohant, hogy megnézze mit csinálnak, mert eddig -a sutyorgásokból ítélve - nem nagyon jutott el senki. Negyvenötödik pohár, Alvor el sem hitte, hogy idáig eljut még egyszer. Jóval negyven felett volta rekordja, de ez a szám már ahhoz közelített, hogy azt is megdöntse.
Márpedig megfogja. Ezt ő az elején elhatározta, nem LESZ másképpen.
- Höjj! - Majd felgurította a következőt. Majd még egyszer a következőt, még egyszer és még párszor. A többi nézelődő -köztük a csapos is - tátott szájjal figyelték a két hatalmas ivójátékos küzdelmét egymás ellen. A csapos mintha kissé talán szomorúságot és bosszúságot is sugárzott volna a szemében, mert biztos nem örült neki, hogy kiissza a vagyonából ez a két "telíthetetlen hasú ember". Szinte Alvor, már az isteneit is képes volt lekörözni (azt hitte).
- Váhháh! - Mondta, majd lecsapta az asztalra az üvegcsét. - Ötven! Rajtad a sor! - Majd egy hatalmas tapsvihar jött Alvro részére. Hamarosan előkerültek a fogadások, és ki-ki fogadott bizonyos számú üvegcsére. Ha azt elérte, akkor az illető fizetett neki annyit, amennyiben meg állapodtak.*
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2012-10-03, 8:03 pm

*A barbár az ötvenediken van túl. tapsolnak, s feszülten várják Dylan válaszát. Vajon megissza az ötvenegyediket? Mi is volt/van a pohárban? Nem merik megkérdezni, most van a nagy pillanat. Mivel mindkét személy egy robosztus magas alak, nehéz lenne fogadni rájuk, de valamiért, talán a nagy hörgései miatt mindenki Alvort részesítette előnyben. Dylan azonban csak nézett előre, és mosolygott. két kézzel nyúlt az italhoz, nehogy kilötykölődjön, majd a szájához emelte, s a végén egy kicsit megbillenve, de azért csak alig lötykölődve ki, végül lehajtotta. Nah erre aztán még mindig szorongatva a poharat, előre bukott s egy pillanatra úgy nézett ki, hogy ott is marad, ám a pillanat elmúltán újra felült, nem is, végül fel is állt, megfogott még egy poharat, és elé tolta a barbárnak.
Azonban ezzel még nem volt vége a magánszámnak, a közönséghez fordult, és még egy poharat megfogva nyújtotta feléjük.*
-Nah ki kostólja meg míg van?
*Azzal vigyorogva nyomta az egyik szerencsés kezébe, aki egyből le is hajtotta. Erős volt, s a másik kissé prüszkölve jelentette ki, hogy ez ám nem gyerek ital, és hogy jó is!
Dylan meg vigyorgott mint a tejbe tök... már részeg, de nagyon.*
Vissza az elejére Go down
Alvor Freyr Ottar
Barbár
Alvor Freyr Ottar


Hozzászólások száma : 78

Character sheet
Nép: Emberek

Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime2012-10-03, 8:32 pm

* Alvor vigyorogva fogadja az italt, majd egy nagy rántással lecsúsztatja a torkán a bivaly erős itókát. Látása már nem volt a régi, most már érzete magán, hogy átlépte a "kicsit vagyok részeg" határát és már szinte teljesen részeg Alvor. ~ Holnap semmire sem fogok emlékezni. Nem baj majd felírom. ~ Gondolta Alvor, majd elővett egy papírt és írni kezdte: " Meg volt a hatvanadik rekord. " Megpróbálta a legolvashatóbban írni a rúnákat, amivel írt. Azért rúnákkal, hogy kevesen tudják csak elolvasni.
Amint rábólintott, hogy neki olvasható, és valószínűleg később is az lesz, betűrte az egyik zsebébe, majd felkívánt ő is egy üvegcsét. A szerencsés nyertes átvehette a neki járó díjat, majd szépen lehúzta ő is a torkán. Szintén az előzőt ersőítette meg, majd a pultra tette szépen az üveget, le Alvor mellé.
- Te jössz, barátocskám-- hükk. - Alvor csuklott, majd picit megingott a széken. ~ Hőőha, ez már döfi. ~ Gondolta Alvor. Mind a ketten részegek voltak, és már csak pár üvegcse volt hátra nekik. Alvor - és remélte, hogy Dylan is - jól szórakozott és, hogy még bírni fogja teli hassal és fejjel.
- Na hajorá. - Mondta. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tűz fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tűz fogadó
Vissza az elejére 
2 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» A fogadó
» Vén kujon fogadó
» Csillagfény fogadó
» Fehér lady fogadó
» Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Lanuria világa :: Keleti szeglet :: Norlan-
Ugrás: