LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Déli-dombság

Go down 
+36
Kain Namelyr
Hossin
Kroloth Naelgrath
Alamaise
Blasio
Ryn von Samok
Tinia Loel
Vogon Beebebrox
Merena Estwick
Ilián Radomer Congrand
Regélő
Kockázó
Arash N'gobo
Wyerre von Morhan
Fela Husani
Liz von Dysart
Nawarean
Csatabáró Mordon
Erulassë Druindar
Kesa Klensbane
Cloud Revan's
Al'Eron Ryden Savion
Roober
Silarona
Helen Hoa
Lysanor Eweny
Darthys Indoril
Ariette
Lyn Zanírdûr
Mitsuko Midnight
Gylnar Radek
Alasea Nuryen
Thaloma
Hisame
Aurora
Mesélő
40 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-06-18, 1:07 pm

- És tudod mit csinálnak az ilyen kívánatos nőkkel? * Folytatja a huncutkodást mikor Lys magára húzza. Ajkain szabályosan pimasz mosoly húzódik ami sok dolgot jelent. Annyira ismerheti már őt, hogy tudja mi fog következni. Nem használja ki hogy másik felett lehet, kezeivel felette megtámaszkodik és nem simul rá.*
- Nagyon szépen áll neked a fülbevaló, mert gondosan választottam ki neked. Több órát ott álltam az ékszerésznél tanácstalanul. Aztán jött egy sugallat és máris ez sült ki belőle. * meséli el az akkori élményeit nagyon tömören és lényegre törekvően. A csók amit nemrég adott neki szerelme az kísérti az ajkait. Lassan játékosan közeledik kedvese ajkaihoz de előtte megáll.*
- Szóval a kívánatos nőkkel azt teszik, hogy elcsábítják őket. Nem egy kurta éjszakára, hanem egy egész életre. Remélem teljesen elnyertem szíved. * Minden egyes kiejtet szónál halványan ér hozzá a meleg lehelet a nő ajkaira meg néha az ajkak összefutnak. Nem csókolja meg kedvesét hiszen talán pont erre vár.*
-Khhmm édesem, te most melyik utat választod? A hosszú éjszakát vagy esetleg rövid de sokat alvósat? * Incselkedése után csak megcsókolja forrón az ajkait és egyik kezével végigsimít kedvese arcán majd haján.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-06-18, 1:24 pm

*Amikor Daev az ékszerészes kalandjairól mesél, el is neveti magát picit, mert elképzelte Daev arcát.
- Szóval elcsábítják? Attól függ ki az az illető, mivel egy egész életet kell vele leélnem.
*Mondta vidáman.*
- Én a hosszú éjszakára szavazok, majd.
* Mondtam nevetve. Aztán a szíve elnyerésére vissza tér.*
- Az én szívem egy ilyen forró csók után ki másért doboghatna?
*Tette fel a költői kérdést és megfogta Daev egyik kezét és a szívére tette.*
- Amíg ez dobog, addig a tied.
*Lysa egyenletesen vette a levegőt és keblei is egyenletesen hullámoztak. Olyan egyenletesen, ahogy a szíve vert. Biztos volt abban, hogy őket csak valami alattomos dolog szakíthatja szét.
- Mindjárt jövök. Kint hagytam, egy kosarat, tele gyümölcsökkel. A végén elhordják az állatok.
*Gyorsan kimászott a férfi alól és kiment a gyümölcsökért. Éppen fordult volna vissza, amikor egy ismerős kéz érintette meg a vállát.*
- Szép jó napot kedvesem.
* Lysa nagyon lassan fordult meg. És ott állt előtte az a személy, akire gyanakodott. Hirtelen nem tudta eldönteni, hogy a nyakába ugorjon vagy csak köszönjön. A másodiknál maradt.*
- Szia apa. Hát megtaláltál?
kérdezte izgatottan. Gondolta, hogy egyszer eljön ez az idő is. De, hogy pont most, amikor mindent eltervezett Daevvel a mai napra.*
- Igen, meg kislányom. Itt laksz? Bemehetek?
kérdezte higgadtan. Egyenlőre még higattan.
- Persze be.
*Mondta Lysa és már lépett is be. Egy jelentőség teljes pillantást vetett Daevinre.*
- Daevin! Bemutatom az apámat, Galdin Eweny.
*Lysa reménykedett, hogy apja nem rendez jelenetet a férfi láttán. Rá is nézett, az pedig jól észrevehetően felmérte Daevint.*

_________________
Déli-dombság - Page 7 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-06-18, 1:45 pm

- Ki az a illető? Hát mondjuk Énnn? * Neveti el magát jóízűen, aztán hallva hogy a hosszú éjszakára szavaz akkor levakarhatatlan mosoly váltja fel. A kérdésre nem válaszol hiszen olyan egyértelmű a válasz a lány szemében, hogy érte dobog. Kedvese az egyik kezét a szívére tette ezért azzal "hallgatja" annak dobogását. Mikor meghallgatta akkor azt veszi észre a legjobb pillanatban megint csak elszakad tőle kedvese. Elég sok alkalomkor fordult már elő így némileg durcás arcot vág és úgy várja vissza kedvesét. Elvileg gyümölcsökről van szó mikor egy ismeretlen hangot hall meg. Rögtön nekiáll öltözni és mire beérnek akkor készül el és az ágyán ül. Felméri a másik férfit aki szintén magas. Ez nem zavarja, hanem az leginkább, hogy mi fog szólni hozzá. Mert úgy hallotta, mintha az apja lenne az illető. Feláll a helyéről majd odalépve a másikhoz bemutatkozik.*
-Örvendek, az én nevem pedig Daevin Corerlian. * Látszik, hogy a viselkedése nem olyan természetes. Kicsit veszélyezi a másik jelenléte, hiszen nem várt látogatót főleg egy apát nem.*
-Foglaljon helyet az ágyon, én magam készítettem. Nem valami kényelmes de a moha enyhít rajta. * Felkészíti a másikat arra, hogy ne várjon valami komfortos érzésre, mert akkor csalódni fog. Többet egyenlőre nem szólal hanem inkább párjára tekint, hogy kérdőn nézzen felé.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-06-18, 2:25 pm

*Lysa szemmel követi az eseményeket.Érdekes ez. Pláne, amikor hellyel kínálja Daev. De az apja le is ül. Nem tesz megjegyzést semmire. Lysa észreveszi Daev kérdő arcát, amire ő megvonja a vállát, jelezve, hogy nem érti ő sem a dolgokat. Aztán még is megszólal a kedves papa.*
- Most következik a mesém. Jobb lesz ha ti is leültök.
*Lysa rögtön leül az apja mellé az ágyra nem kell kétszer mondania.*
- Ott kezdem, hogy te elszöktél hajnalban. Reggel mindig én vagyok az első, aki felkel és szétnéz a birtokon. És Lysa hiányzott a lovad. Magamhoz kérettem anyádat, aki mindent elmondott, és sírva kérte, hogy hagyjalak, hagyj kezdj saját életet. Persze én ezt nem hagyhatom, elvégre az egyetlen gyermekem vagy. Persze nem voltál talán olyan sok ideje úton, így hívattam az embereimet és addig kerestek, amíg az egyik el nem mondta, hogy hajóra szálltál és merre tartasz. Fogtam a saját hajómat és 20 embert, akik velem jöttek. Beértük a te hajódat, de nem mentünk közelebb. Igazából kíváncsi voltam mit teszel. Tudtam már, hogy ide igyekszel. Több heti hajó út után végül kikötött az öbölnél a hajód, és mi is kikötöttünk nem sokkal utána, de te ezt nem vehetted észre, mert gyorsan elmentél. Hát követtünk páran. Minden földrészre küldtem 5 embert. Ha esetleg máshova mész, tudjam mit csinálsz. Végig követtem az itt tartózkodásodat.

*Itt vett egy mély levegőt. Lysa éppen szólni akart, de apja megfogta kezét, hogy ne.*
-Minden földrészen van egy fogadó, nos hát ott is megszállt egy egy ember. Ott tölti a minden napjait. Így tudtam, hogy mi volt az öbölben Lysa és szerencséd van, hogy azt a fickót nem találtuk meg. Lehet elítélsz, hogy kémkedek utánad, de tudd meg, te hozzám tartozol. És tudtam róla is.
*A fejével Daevin felé bökött.
- Minden nap kaptam a friss levelet, hogy mit teszel éppen. Persze a szobátokba nem volt belátásom, de talán az nem is baj. És Daevin látom hosszabban tart mint az a másik ott az öbölben. Tudod, arról a fickóról mi hír járja Lysa? Egy sötét alak. És ha már itt tartunk kedves Daevin. Hogyan magyarázza a múltját?
*Tette fel a kérdést, a másik férfi felé. Lysa már nem sokáig bírja. Tele lett hirtelen keserűséggel. Hát végig figyelték? Az intimebb pillanatait is? És mindenkiről tud mindent az apja? De még nem szólt, hanem az apa folytatta.*
- Tudósítottak róla, hogy a választottad kislányom feladta a múltját, de tudod te, hogy hány ember élete veszett oda az ő keze által? Nem engedhetem meg, hogy vele élj. Bár igazán kellemes kis házat állított össze, valljuk be te nem erre születtél. Így szeretném, ha velem jönnél és hozzá mennél ahhoz az elfhez, akiről már egyszer beszéltünk.
*Itt szakadt el cérna Lysánál.*
- De miért? Miért tartasz fogva, mint egy házi állatot? Miért nem lehetek végre a magam ura? Gondoltam, hogy utánam jössz, de azt nem, hogy egy egész kémhálózatot alakítasz. Ez már mindennek a teteje. Lehet, hogy tiszteletlen vagyok, de az én tisztességem most már teljesen elveszett. És ha már itt tartunk. Eszem ágában sincs veled menni, és hozzámenni ahhoz a kéjenchez. Miért ne bizonyíthatja Daevin, hogy milyen is ő valójában? Ő a legjobb társ, akit találhatok magam mellé. Nincs szükségem aranyra, ezüstre. Nekem arra van szükségem, hogy szeressenek és, ha kell kiálljanak mellettem. És ő ezt eddig megtette, minden téren. Nyugodtan beszélj vele, mert hidd el meglepődsz azon, hogy milyen értelmes és milyen tapasztalt az élet terén. És mi van a te előéleteddel? Arról soha nem tudtam semmit, senki nem ebszélt, ha rákérdeztem. Nem is akarom tudni inkább. De ne ítélj el mást úgy, hogy nem ismered, mert én azt a férfit, aki ott ül melletted, a tiszta szívemből becsülöm és szeretem.
* Mondta a végén már sírva és reméli, hogy megértik ezek után és nem kell elválniuk.*

_________________
Déli-dombság - Page 7 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-06-18, 3:47 pm

* Hallgatja a füleivel az eseményeket. Leginkább Lysa apja beszél a helyzetről és arról, hogy szeretné lányát visszavinni a saját kis kalitkájába. Hallott már az esetről és teljesen felháborította akkor, viszont ebben a helyzetben inkább a hidegvérét helyezi előre. Megvárja míg párja befejezi a beszédét. Feláll nagy nyugodtan az ágyról majd odasiet kedveséhez aki a sírás szélén áll. Ilyenkor a jól bevált módszerét alkalmazza, hogy átkarolja kedvese testét és simogatni kezdi a hátát. Ajkaival finoman csitítgatja szerelmét ezzel biztosítva arról, hogy nincs semmi gond.*
-Uram. Miért öl meg egy nőt azzal, hogy kalitkába zárja? Miért kell szenvednie? Miért kell olyanhoz hozzámenni akit nem szeret? Nem ítélkezhetünk és mondhatjuk meg másoknak kit szeressenek. Én Nortelonban találtam rá erre a virágszálra. Mogorva voltam ám végül megszerettem, majd szerelmes lettem belé. Annyi élet, annyi kalandvágy szorult belé a lányába ha most leköti egy helyhez akkor élete végéig élettelenül fog viselkedni. Viszont ha megengedjük a szabadságot kétezer éven át, hogy megtapasztalja a világot lehet arra fog vágyni, hogy valahol megállapodjon.* Itt szünetet tart beszédében, mert ezután jön a ráadás. Válaszolni kell a többi pontra is.*
-Az lehet, hogy régen sok rossz ember veszett oda. Mert én mindig megbizonyosodtam arról, jó az illető vagy rossz. Ha jó illető volt a célpont akkor a megbízom tüntettem el. Ha a célszemély rossz akkor tényleg eltüntettem. Nincs mit megbánnom. Nem számít már a múltam mert vége, leszámoltam vele miután a kedves lánya segített rajtam. Szerelmes lettem belé és tudtam, hogy ha elengedem őt akkor örökké bánni fogom. * Itt újra elhallgat. Szemeivel belenéz kedvese üveges szemeibe aztán nem foglalkozva a kedves apával megcsókolja Lyst. Keze is jól rásimul a formás hátsójára, míg a másik keze szorosan magához húzza párját.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-06-18, 4:13 pm

*Lys kicsit megnyugszik Daev simogatására. Ez valóban mindig megnyugtatta. És csak hallgatja szavait, ahogy kiáll mellette és magáért. Hát ezért szereti annyira. Most olyanokat mondott, ami igazán melengeti a szívét. Nagyon szereti és senki máshoz nem fog hozzá menni, majd esetleg csak Daevinhez. A csókot viszonozza a lány, persze ezt az apa nem tűri. Hiszen éppen most rabolták el úgy igazán a lánya szívét.*
- Értem én magát Daevin! És tudom, hogy nem csinálja már, de bele gondolt már abba, ha esetleg felveszi a lányom az ön nevét, akkor ujjal fognak rá mutogatni, azért, amit maga a múltban tett? Én mindig a legjobbat akartam neki. Talán el is kényeztettem. Igen, ez a probléma. De látom szeretitek egymást. Csak nem bírom elviselni, hogy nem ahhoz megy feleségül, akinek születése óta szántam. Ugyan is volt vele egy egyességünk. És Lysa hozzá kell menned. Otthon már minden elő van készítve. Az esküvői ruháddal együtt. Sajnálom, hogy el kell válasszalak titeket. Eszembe jutott, mikor anyádat öleltem így.
*Kicsit elmélázott az öreg, hát Lysa most ismét szólt.*
- Ide figyelj kedves apukám! Lehet, hogy megegyeztél vele, lehet, hogy elő van készítve minden, de én nem megyek hozzá. Nem akarom azt a nyálcsorgató barátodat szolgálni. Pláne nem akarok az esti játékszere lenni. Te mit éreztél volna, ha anyát elveszik mellőled? Mert Daevinek is megszakad majd a szíve. Tudom, hogy nem érdekel, de engem igen, mert már hozzá köt az élet. Vagy mit éreztél volna akkor, ha egy olyan nőt kell elvenned, aki nem tetszik, egyáltalán nem szereted, sőt megveted? Szerintem megalázó. És az is, ahogy engem te a játékszerednek tartasz. Nem vagyok én kártya lap, akit csak úgy kedvedre osztogathatsz. Én egy érző lény vagyok. Értsd meg. Ha valaha is a felesége leszek valakinek, az Daevin. Máshoz nem kívánok hozzá menni. Nyugodtan megmondhatod a barátodnak, hogy nem lesz esküvő.
*Szögezte le végül. Végig fogta Daevin kezét. És soha nem fogja elengedni. Csak, ha muszáj.De, hogy rajta kívül más hozzá érjen, azt teljesen kizártnak tartja. De Galdin is felmérgesedett.*
- Nem azért neveltettelek, drága pénzért, nem azért etettelek és nem azért ruháztalak, hogy itt élj. Lysa drágám! Ne feszítsd a húrt. Gyere velem haza.
*Lysa már nem tud mit kezdeni, és keserves sírásba kezd.*
- Nem megyek én innen sehova. Csak holtan. Értsd már meg, hogy hozzá tartozom és lesz pénzünk és ez csak egy átmeneti dolog. Lesz házunk is meg állataink. Kérlek hagyj itt vele. Nagyon szeretlek apa, de Daevint is. Vele akarok élni.
*A végén már teljesen elcsuklott a hangja. Odament az ágyhoz és csak zokogott.*

_________________
Déli-dombság - Page 7 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-06-18, 4:56 pm

* Újra szóváltás következik, apa kontra lánya és ő pedig az a fél aki Lyst akarja. Nem adja fel a küzdelmet mert igaza párjának, ha elszakítaná valaki Lyst tőle akkor a mélybe zuhanna. Az apa nagyon vissza akarja kapni a lányát. Kedvese meg mondja, hogy vele akar élni csakis kizárólag. Odáig fajulnak a dolgok mikor kedvese az ágyhoz megy és zokogni kezd. Ránéz zokogó kedvesére és arcán látni, hogy milyen empatikus módon átérzi a fájdalmát. Ugyanazt érzi így kénytelen beszállni a beszélgetésbe.*
-Uram! Nem fognak ujjal mutogatni Lysára a múltam miatt. * Már azért is mert nagyon kevesen tudnak róla, hogy hajdan jó fejvadász volt.Sosem árulta el senkinek, sőt még nem is gondolt rá. Mindig az éj leple alatt hajtotta végre a cselekedeteit. Fényes nappal könnyen észreveszik az embert.*
-Mellesleg mindenre gondoltam jó előre. * Szünetet kell tartania beszédében mert kedvese zokogása már nagyon fájdalmas a számára. Odalép hozzá és a következőket súgja a fülébe.*
-Életemnek egyetlen értelme, nyugodj meg. Nélküled egy tapodtat sem megyek sehová. Nem engedem senkinek, hogy elvigyenek mellőlem. Legyen az apád, régi barát esetleg bárki.* Visszafordult az apukához akinek a következőket mondja.*
-Nos nem az számít van e pénzem, rangom és hírnevem. Egyik se érdekel. Engem csak Lys érdekel és az, hogy mellettem legyen. Hogy úgy kelljek fel mindennap az ágyban, hogy tudom van egy nő az életemben akire számíthatok és ő rám. A mi lelkünk egymásra talált és összefonódtak.* Pár perces hallgatás.*
- Nem érdekel az egyezség amit a barátjával kötött. Inkább lett volna annyi esze, hogy nem a lánya nélkül dönt és nem a pénz miatt. Mert aki pénzért eladja saját lányát, hogy magának jó legyen az a lény becstelen, gyarló és bűnös. S talán fizikailag nem bántotta lányát, de lelkébe belegázolt. Azt kell mondjam távozzon. Ez az én házam.
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-06-18, 5:15 pm

* Lysa sírása Daev szavaira abba marad. De, ami az apát illeti. Kis kesrűséget lehet látni arcán, majd így szól.
- Jól van. Maradhat. De csak, ha kint beszélhetek vele még pár szót. * Adta ki az utasítást. Lysa ránézett Daevre és felállt. Odasúgta neki.
- Nem lesz baj. Mindjárt jövök.
*Majd követte az apját kifele. A háztól pár méterre megálltak. Megtörölte az arcát és immár nem sírt. De meg volt törve teljesen. Az apa kezdett bele.*
- Itt hagylak. Örökre. Engem soha többet nem látsz. Anyádat se. Senkit. Ha küldesz levelet, bontatlanul elégetjük. Nem akarok többé hallani felőled. Nem vagy a lányom. És most, akkor további szép napot.
*Talán egy könnycsepp is lecsordult az öreg elf arcán. De azt Lysa már nem láthatta. Sietett, az embereihez, akik várták már. Ő visszamegy, immár gyermek nélkül. Nehéz, de ő túl büszke elf ahhoz, hogy bármi ilyet elviseljen. Íj keserűséggel a szívében vezet útja hazafelé. Lysa nézi egy darabig a távolodó alakot, majd összerogyik. Sír. Nem akar most egy pár percig bemenni. Nem akar beszélni. Fel kell ezt gyorsan dolgoznia. Csak nem tudja abbahagyni a zokogást, de már szüksége van támaszra. Befut a házba és Daevin karjaiba veti magát.*
- Megtagadott. Soha többet nincs családom. Csak te maradtál nekem. Csak te.
*Mondja könnyes szemekkel és az ágyra ül. Már nem akar sírni, de azok a könnyek csak folynak le az arcán. A legjobban az fáj neki, hogy az anyjával sem tarthatja a kapcsolatot. És ez örökre így marad.*

_________________
Déli-dombság - Page 7 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-06-18, 5:36 pm

* Úgy néz ki sikerült belátásra bírni az apát, aki még szeretne pár szót beszélni a lányával. Kicsit aggódik, hogy ketten kimennek de vicces lenne ha nem bízna meg kedvesében. Bízik benne, hogy nem rabolja el az apja. Telnek a percek mikor egy berohanó nőt vesz észre, boldog egyben egy picit más felől épp olyan fájdalmat érez mint kedvese. Meghallja a szavakat ami még fájdalmassá teszi az egészet. Nem beszél egy árva szót sem, csak kedvesét az ölébe ülteti magával szemben miközben leült az ágyra. Hagyja, hogy a vállán sírja ki magát.
~ Ejj már nem tudok semmi szépet mondani neki. ~ Kicsit tanácstalan ebben a helyzetben. Megpróbálja egy új fajta módszerrel csitítani kedvesét. Kezével kinyúl és az arcát becézi és a hajával játszik finoman.*
-Tudom, hogy csak én maradtam meg neked édesem. Csakis én. Attól, hogy kitagadtak a családból nem kell ennyire elkenődnöd.Végül megkaptad a szabadságot, megkaptál engem cserébe. De ha szeretnéd, hogy hagyjalak most békén akkor elmegyek. És akkor nincs csók se simogatás. * Csókot nyom kedvese állára. A csók halad lefelé a nyakához, végül huncut módon a telt idomok között köt ki. Odafurja picit az arcát.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-06-18, 5:48 pm

*Szép lassan megnyugszik. Lassan, de végül eléri Daevin a célját. Főleg, amikor a nyakát csókolja, majd lejjebb megállapodik. Valamiféle vágy veszi hatalmába.*
- Az minden vágyam, hogy most itt maradj velem és simogass és csókkal halmozz el. Ha elmész, akkor én nem tudom mit csinálok.
*Elfekszik Daevinnel együtt és ránéz.*
- Te vagy a legnagyobb ajándék az életemben. Nem hagyhatom, hogy most magamra hagyj.
*Mondta és már megeresztett egy mosolyt. Gyengéden megcsókolta a férfit és megsimogatta az arcát. Majd a nyakát. Fogta és lehámozta róla a felsőt. Mutató ujjával végigcikázott Daevin felsőtestén. Még néhol látszottak a sérülések. De már csak halványan. Azokat is végig csókolta Lysa. Majd a kezeit is. Lehet, hogy sok mindenkit megöltek, de neki csak kényeztetést adtak ezek a kezek. És hogy szereti őket.*
- Köszönöm, hogy kiálltál mellettem. Nélküled nem tudtam volna végig csinálni.
*Majd ismét csókokkal halmozta el a férfit. Egyre hevesebben vert a szíve. Egyre gyorsabban vette a levegőt. Izzott a levegő rendesen.*

_________________
Déli-dombság - Page 7 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-06-18, 5:59 pm

* Sikerült célba érnie kedvesénél aki megnyugodott. Örömmel veszi tudomásul, hogy sikeres ez a küldetése, azt viszont nem tudta, hogy túlságosan jól végezte a dolgát. Nincs ellenére párja mozdulatai, sőt mi több még segít magáról lehúzni a felsőt. Hagyja, hogy kedvese kényeztesse őt.*
- Kiállok melletted. Te vagy a legfontosabb számomra, a többi csak másodrendű dolog. * Ejti ki a szavakat és lenn a nadrágját lazítja meg. Többet nem tesz csak kiváncsi, hogy ebben a helyzetben vajon még mi mindent akar Lys tenni.*

//folyt köv. máshol //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-06-18, 11:22 pm

// Újra itt folytatódik a történet //

* Gyorsan felöltözik kedvese után, hogy ne fázzon meg. Odabújik vissza kedveséhez, hogy ne fázzanak azért mégis csak este van. Nagyon hangulatos estéjük volt ezért ha a kedvese menni akar akkor most már teljesen nyugodt szívvel engedi szabadjára. Nem olyan fajta aki megfojtja a másikat. Néha el is kell engedni kis időre a másikat, hogy a saját dolgait elvégezhesse.*
- Veled leszek amikor csak tudok. Rád figyelek és támogatlak és kitartok melletted. * Szól kedveséhez és megsimogatja egy keveset. Végül csak feláll és kedvesének is segít felállni a helyéről. Elrendezi a terepet, hogy nehogy másnak is feltűnjön.*
- Ideje aludnunk. Menjünk a házba, az mégis csak széltől védett és a pokróc megvéd a hidegtől. * Leginkább kedvesére értette, mert ő nem az a fázós fajta.*
- Akkor holnap elindulsz, akkor még útközben ennivalót is kellene néznünk. * Bár sötét inkább hazavezeti kedvesét, majd az ágyba besegíti. Befekszik mellé és magukra húzza a pokrócot.*
- Jóéjt
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-06-18, 11:30 pm

*Ment a férfi után a házba.*
- Nem kell aggódni a étel miatt.
*Mondta mosolyogva mert bizony elfáradt. Az ágyba bebújt és elaludt is elég hamar. Reggel hamarabb kelt el, mint Daevin. Gyorsan felkapott egy ruhát és megpuszilta a férfit és már el is indult. Át kell gondolni mindent, ami történt vele mostanság. Hol van már az a Lysa, aki idejött. Már sehol. Sokat változott azóta igen sokat. És most egyedül lesz kicsit. De nem bánja, mert annál jobban fog örülni neki Daevin, ha majd újra látja.*

_________________
Déli-dombság - Page 7 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-07-04, 4:17 pm

*Lysanor érkezik meg a házba. Jó kis kalandjuk volt Davvel és Dylannel az öbölben. Kellett egy kis idő, amíg Daev regenerálódott. Ám ma még nem találkoztak, mert ahogy látja, ő előbb ért haza. Két napja váltak el, de csak azért hogy beszerezzék a szükséges dolgokat itthonra. Így Lysa a konyhába sündörgött. Azon gondolkodott milyen ételt üssön össze, ami hamar megvan, mert volt egy olyan érzése, hogy kedvese hamarosan megérkezik. Aztán maradt a zöldség, gyümölcs összeállításánál. De nem süti most meg őket, mert melegben jobb így nyersen minden. És olyan finom. Miközben a barackot vágja össze, néha bekap egy két falatot. Nagyon szereti a gyümölcsöket. Most nagyon jó hangulatban van.*

_________________
Déli-dombság - Page 7 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-07-04, 4:46 pm

* Éhes! Nagyon éhes! A gyomra megkordul hirtelen hangosan és türelmetlenül. Nem kell sok hazáig ahhoz, hogy hazajusson a földlakásukhoz. Megpillantja a távolban amitől csak egy mosoly terül szét az arcán. Jókedvű mert újra a kedvesével lehet, meg nem kell azért aggódnia, hogy mi fog történni a kedvesével.
~ Újra együtt mi? Az együttlét mindig olyan édes szokott lenni. ~ Megint korog a gyomra egy kicsit. Megérkezik a bejárathoz, ahol egy kicsi időre megáll aztán egy nagy levegőt vesz. Mikor kifújta teljesen akkor lép be a házba.*
-Megjöttem! * Szól a hangja hangosan, hogy biztosan beazonosítható legyen. Mikor ez megtörtént akkor se szó, se beszéd nélkül öleli át szerelmét és csókolja meg a nyakát. Nem engedi el a kezei közül a bájos teremtést. Érezhetővé válik, ahogyan a kezei finoman végigmérik Lys testét. Beleszagol Lys hajába és nyakába,aztán engedi el a másikat.*
- Hiányoztál, éhes vagyok. * Ennyit suttog bele kedvese fülkagylójába, majd szemeivel méri végig a lány alkatát. Mesés mint mindig és a finom puha bőre meg egyenesen jóleső érzéssel tölti el.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-07-04, 6:02 pm

*Meghallotta kedvese hangját. Szíve megint hevesebben kezdett dobogni. Olyan jó érzés, hogy megint együtt lehetnek. Aztán elmosolyodik, amikor belecsókol Daevin a nyakába.*
- Te kis éhes tigriske. Csak erre voltidőm.
*Mondja és már elő is kapja a friss gyümölcs és zöldség tálat. Ő is vesz belőle. Leül egy székre és onnan nézi Daevet.*
- Merre jártál? Én csak a piacon voltam. Vettem ezt azt.
*Újságolja és már is egy friss saláta levelet rágcsál. Majd, mikor megette jöhet a cseresznye.*
- Hmm. Nagyon fini. Lenne egy kérdésem.
*Gyorsan lenyeli a falatot, ami a szájában van. *
- Szóval. Te mit gondolsz a gyerekvállalásról? Úgy értem szerinted esküvő előtt is lehet vagy csak után.
*Kérdezte elgondolkozva. Miközben a választ várja már is egy barack után nyúl.*

_________________
Déli-dombság - Page 7 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-07-04, 6:38 pm

* Megnézi, hogy kedvesének mire volt ideje. Amint végignéz az ételen akkor se szó se beszéd elkezd nyugodtan enni. Nem sieti el az evést, inkább hosszabbra tervezi. Minden egyes falatot alaposan megrág és utána nyeli csak le. Nem válaszol ezért kedvese egyetlen kérdésére sem, azonban mindegyik kérdést megjegyezte. Evés közben van ideje gondolkozni a kérdéseken. Amikor végzett a az evéssel akkor úgy helyezkedik el, hogy szerelme bele tudjon ülni az ölébe, már ha szeretné magát ilyen " veszélynek " kitenni magát.*
-Először is kicsit távolabb voltam mint te. Egy ismerősömnél voltam, akitől szoktam venni ezt azt. Most történetesen egy növény kivonatát. * Felmutatja kedvesének a kis flaskát. Elteszi a zsebébe és a második kérdésre válaszol.*
- Szerintem esküvő előtt lehetne egy, aztán esküvő után még jó pár. * Nem bírja ki, mert közelebb húzza a lányt, hogy közelebb legyenek egymáshoz. Megfogja a kezeit ezenfelül még megsimogatja. Csendesen várja a pillanatot. A levegő megtelik várakozással mikor hirtelen a következő szavakat.*
-Ilyen termékeny nőt még nem láttam életemben. * Feláll a helyéről, hogy szembenézzen a telt keblekkel. Látni lehet ahogy szemeivel köszön nekik.*
-El kell valamit mondanom neked édesem. * Letérdel előtte és felnéz rá.*
-Az a nő vagy akire mindig is számíthatok, legyen az jó vagy rossz dolog. Te segítettél nekem,így tehát szeretném meghálálni és viszonozni mindazt a csodát, amit nekem adtál. Én döntöttem és szeretném, ha életem további részét veled tölthetem el, ezért egy kérdésem lenne. Megkérhetem e bájos szép tüneményt, hogy legyen örökre az enyém?
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-07-04, 6:54 pm

Érzi, hogy Daevin közelebb húzza. Szépen elhelyezkedik az ölébe. Nem sokáig marad ott. Ugyan is egy olyan dolog történik, amire Lysanor egyáltalán nem számított. Először vár egy kicsit, hogy felfogja a szavakat, majd egy kicsit elhomályosodik a tekintete és mosolyogva válaszol. Letérdel Daev elé.*
- Persze életem. Ez minden vágyam.IGEN, megkérhetsz erre!
*Megöleli és hosszan megcsókolja Aztán fogja és felhúzza a férfit és az ágyhoz sétál vele, amire leül és maga mellé húzza Daevint is.*
- És a gyerek kérdésre örömmel hallottam a választ. Szerinted akkor nekem lehetne akár most is egy babám?
*Célozgat rendesen. Úgy érzi, hogy itt az ideje az elsőnek.*
- És mi van abban az üvegcsében, amit hoztál? Érdekes, nagyon. Mióta érdekelnek az ilyen löttyök?
*Kérdezi kedvesen. Most mindent szeretne tudni. *
- És mi késztetett az előbbi cselekedetre? Olyan jól esett. Olyan édes vagy. Csak te vagy nekem már és szeretném, ha lenne még egy csöppség, aki a szerelmünkből születik.
*Mondja és hátrafekszik az ágyon.*

_________________
Déli-dombság - Page 7 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-07-04, 7:31 pm

* Mikor kapja a boldog Igent, akkor boldogabb lesz. Nem hitte volna, hogy ennyire könnyen meg tudta kérni Lys kezét, hogy maradjon vele örökre. Sugárzó boldogság árad szét testében, ami azon túljut. Egy ölelés amit viszonoz a hosszú csókkal együtt. Az ágynál kötnek ki mindketten. Egymás mellett ülnek és most először dobog a szíve olyan hangosan, hogy talán még kedvese is jól hallhatja.*
- Igen szerintem most is lehetne babád, mert termékeny érett nő vagy. Akár csak ruhában nézlek, akár ha ruha nélkül. * Célozgat rendesen kedvese szép alakjára, ami igazán páratlan látvány a számára.*
-Mi van abban az üvegcsében amit hoztam? Abban éppenséggel sok vitamin van. Ha megiszod akkor egy jó ideig ellenállsz a betegségeknek. Szoktam inni belőle kisebb adagokat mert vannak olyan helyek, mint például egy sivatag ahol nincsenek igazán növények. Ezért kell nekem egy ilyen.* Magyarázza el szíve hölgyének mit tartalmaz a lötty. Kihallja kedvese szavaiból, hogy szeretne egy babát. A tökéletes alkalom számára az, amikor hátára fekszik a nő. Leveszi Lys lábáról a cipőt aztán a sajátjáról. Lassan fölé helyezkedik kedvesének és férfias magabiztossággal jelenti ki.*
-Mi lenne ha..*Kis szünet következik mert csókot hint kedvese dekoltázsára.*..most csinál..*Megint egy kisebb szünet következik.*..nánk egy babát? * Az utolsó csók a finom nyakra küldi. Bal keze végigsimít a nő combjától egészen a formás idomig az oldalán keresztül*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-07-04, 7:41 pm

*Érdekesnek találja az itókát.*
- Érdekes az az ital. Majd kipróbálhatom?
*Kérdezi kíváncsian. Hagyja, hogy megszabadítsa Daevin a cipőjétől. Aztán már a csókokkal halmozza el. Milyen édes csókok ezek.*
- Hogy most? Én nagyon szeretném.
*Mondja csillogó szemekkel. Aztán már is kezdi Daevet megszabadítani az ingétől. Igazán tetszik a látvány. Főleg most, hogy amire készülnek még jobban izgalomba hozza. És mióta külön váltak nem is voltak együtt. Igaz az öbölben találkoztak, de azután örültek, hogy életben maradtak és felépültek. Még csak gondolni se mertek ilyenekre. És most még is eljött ez a csodás alkalom.*
- Különben meg az esküvőre még ráérünk. Legalább is én úgy gondolom.
*Mondja kedvesen és hosszan csókol megint. Ennek az estének kell lenni az igazinak. A felejthetetlennek.*



_________________
Déli-dombság - Page 7 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-07-05, 1:07 am

*Érdeklődik kedvese a gyógyfőzet után, amire csak egyszerűen mosolyog. Eszébe jutott pár olyan szó mely játékos kedvét hivatott megmutatni. Ezekben a helyzetekben mindig kimondja amit ki kell.*
-Nem próbálhatod ki. Nem való olyan nőknek mint te vagy édesem. Pimasz és még jól néz ki. * Ajkain ott a huncut mosoly, mely tovább mutatja a férfi leleményes huncutságát. Még felül akarja múlni magát avval, hogy gyorsan hozzáteszi.*
-Ha szépen megkérsz rá akkor bizony adhatok pár cseppet. * Ekkor érzi, hogy kedvese lassan gombolja kifelé az ingét. Morog egy sort párjának mint egy tigris, aki éppenséggel támadni készül. Ha már a látványról van szó, meg kell említeni azt, hogy Lys egy csodálatos látvány. Kimondottan tetszik neki mikor a kedvenc színében jelenik meg. A ruha szabása és kialakítása rásegít arra, hogy minden egyes alkalommal mikor kicsit távol voltak egymástól, akkor megkívánja mint Tigris a fiatal húst.*
-Akkor egyetértünk, hogy az esküvőre még nem kell gondolnunk.* A hosszú csók mesésen mézédes, főleg olyan ajkaktól mint Lysé. Hosszan megcsókolja kedvesét miközben kezei azon fáradoznak, hogy a tüneményét kicsomagolja a ruháiból. Először a felső ruházat, később következik az alsó. Szintén zenész alapon megszabadul ő is a ruházatától, hogy aztán nagyon jó hangulatban kicsit szórakozzanak, aztán meg rátérnek komolyabb dolgokra az este folyamán.A komolyabb dolgok után jön a jól megérdemelt alvás...

...Másnap délelőtt ébred tíz óra magasságában, azt örömmel fogadja, hogy szerelme édesen szuszog hozzábújva. Elnézi az arcát egy darabig mikor egy csókkal való felébresztést kisérel meg. Kezét odarakja finoman a nő arcához, majd az ajkai édesen mondja ki Lysanor nevét.*
-Lys édesem, ébresztő! * Nem mondhatja ez esetben, hogy hasára süt a nap. Inkább a következőket mondja neki.*
-Ha nem kelsz fel,akkor megcsikizlek! * Semmi komolyság sincs benne,a kezei már elindulnak, hogy végrehajtsák a feladatot.A csikizés helyett inkább odatapadnak ujjai a másik derekához. Finoman feljebb húzza kedvesét, hogy egy szinten legyenek. Belenéz az álmos szemekbe,közben a kezei megcsúszva a csinos karcsú derekékon ölelje magához szerelmét.
~ Milyen természetes szépséget fogtam ki! ~ Ez a gondolat kuszik át agyán, azonban megcsókolja inkább újból párja finom száját.Pár percig tartja acélos karjai fogságában a másik testét, míg végül elengedi őt nyugodt szívvel.*
-Kérsz egy kortyot a löttyből? * Kinyúl karjával, hogy a löttyért nyúljon aztán már átnyújtja kedvesének. Pár másodperc alatt eldönti magában, hogy jobb lesz ha előre figyelmezteti, hogy nem a legjóízűbb ital Lanurián.*
-Vigyázz mert keserű. * Szól párjának majd mikor Lys végzett, akkor egy kortyot iszik belőle. Kicsit fancsali arcot vág, végül csak sikerül legyűrnie az adagját. Visszarakja a helyére az üvegcsét és lezárva a tetejét. Ránéz kedvesére, hogy utána a következő szavakat mondja.*
-Édesem, szeretném kicsit még élvezni a tegnapit. Alaposan szemügyre vehetem így kora reggel tested kincseit? * Nem maradhat ki ebből a mosolya, meg az a nézése, amellyel meglágyíthatja Lysanor szívét. A másik dönt, akárhogy is nézi, ő adja meg a végszót. Tudja, hogy nem kellene ilyeneket kérdeznie, mert anélkül is joga van az ilyenhez, ám ez a kis játékosság csak édesíti a reggelt.*
-Nem akarom sokáig. Ki akarok kelni az ágyból. Enni akarok, meg még annyi dolgom van a nap folyamán. * Sóhajt egyet és várja szerelme szavait, meg milyen reakciókat vált ki nála.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-07-05, 8:53 am

*Hallja a keltegető szavakat, de nem akar felkelni.*
- Hagyjál még. Olyan korán van.
*Mondja álmosan, de már érzi az erős kezet a derekán és a csókot is utána. Ez elegendő volt ahhoz, hogy magához térjen. Nyújtózik egyet és figyeli, ahogy Daev előhúzza az italt.*
-Igen, kérek.
*El is veszi és hallja a figyelmeztető szavakat,hogy keserű. Mindegy, kíváncsi a dologra és beleiszik egy picit. Arcán látszik, hogy mennyire nem jó az íze és visszaadja az üvegcsét a férfinak.*
- Tényleg keserű. De nem baj, mert ezek szerint jó a hatása.
*Mosolyog egyet és a férfi kérésén kicsit elgondolkodik.*
- Hát nem is tudom. Hogy te hozzám érj? Hmm.
*Úgy tesz, mint, aki nagyon töri a fejét, pedig csak játszik. Nem kell sok idő kitör belőle a nevetés.*
- Jó, persze. Nem is kell legközelebb ezt megkérdezned.
*Mondta nevetve továbbra és hagyta, hogy Daevin azt tegye, amit jónak lát.*
- Igen, enni kell. Aztán nekem is dolgom még. Sajnos, eltarthat több hétig is.
*Néz rá Daevre szomorúan.*
- Tudod, elfogyott a gyógynövény készletem és el kell mennem begyűjteni a dolgokat. Ugye megértesz? De ha haza jövök utána nem megyek egy darabig semerre. Csak veled szeretnék lenni.
*Teszi hozzá ezt is gyorsan, mert így is tervezi. De sajnos a füvek kellenek és van, amit délen nem talál meg.*
- Ugye nem fogsz unatkozni? Esetleg van valaki, aki meglátogat? Nem ismerkedtél meg valakivel az elmúlt hetek során?
*Érdeklődik buzgón. Nem szeretné, ha végig egyedül lenne. Meg aztán erről még úgy sem beszéltek.*


/Most mondhatnád el Helent Very Happy /

_________________
Déli-dombság - Page 7 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-07-05, 9:33 am

-A hatása igen, gyógyhatás. De én mint mondtam vitaminként használom. Nem mindig ehetek zöldségeket, így ezért a legkönnyebb módja az egészségnek. Szeretem ezt a csodaszert. Szerencsére az ismerősöm ingyen ad belőle, mert régebben sokat segítettem neki. * Meséli tovább kedvesének, mikor feljön a téma, hogy ő hozzá érhet e. Nem éppen erre gondolt, mert csak szimplán csak nézni szeretné kedvesét.*
-Nem hozzád érni szeretnék, hanem egészen pontosan csak nézni a testedet, semmilyen érintés nélkül. A végén még felébred bennem a Tigris mint előző éjjel és nem akarlak széttépni. * Szól nevetve kicsit kedvesének. Elgondolkozik, hogyan hajtsa végre ezt a feladatot. Eszébe jut hamarosan egy terv, ami nem más mint, hogy magára vonja először kedvesét, hogy összesimuljanak egy kicsit. A terv következő része pedig nem más mint, hogy kedvesét ülő helyzetbe tornázza magán.*
-Így jó, ha neked is jó. Ha fázol akkor visszabújhatsz. * Szemein látszik csak, hogy nézi azokat a telt idomokat, a karcsú derekát és az arcát. Elkalandozik kicsit a másikon és cseppet sem érzi magát kellemetlenül. Kedvese következő szavai váratlanul érik, azonban mikor visszaszerzi a lélek jelenlétét akkor válaszol neki.*
-Nem fogok unatkozni. Találtam egy vak nőt, aki a tanítványom. Herbalista akar lenni. Meg kell tanítanom neki az alapokat. Nem fogok unatkozni. Ami engem illet hiányozni fogsz.
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-07-05, 9:42 am

*Hagyja, hogy Daev ügyködjön vele és, amikor ül, akor hallja a vak nőt. Valamiféle érzés lesz rajta úrrá, ami eddig még soha.*
- Miféle nőcskét hozol te ide?
*Kérdezi kicsit elcsukló hangon. Olyan furcsán érezte magát. Kicsit összekuszálódik odabent minden. Átül az ágy szélére és kicsit duzzog.*
- És ide fog jönni? Itt fog lakni?
*Mert azért még is csak nagy a kísértés így a férfinak. Ha ő nem lesz itt, és egy másik nő lesz ebben a házban. Erre nem számított. Na de ha ez kell, hát bele kell nyugodnia. Mert ő elmegy és végül is Daev nem fog unatkozni. Meg kell benne bíznia. Meg különben is. Ha törénik valami, azt ő meg fogja érezni. Kicsit durcás arccal még, de ránéz a férfira.*
- Meddig marad? Szeretném majd még látni.
*Mondja halkan és megint elfordul. Nem tudja, hogy mi ütött belé. Ő eddig nem volt ilyen.Na, de végül is Daev is hasonlót érezhetett, amikor Dylannel látta. Csak annyi, hogy ő Dylannel nem napokat töltött, hanem konkrétan csak egy napot. És utána el is váltak útjaik. Kíváncsi, hogy mi fog ebből kisülni.*

_________________
Déli-dombság - Page 7 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-07-05, 10:06 am

*Látja kedvesén, hogy nagyon rosszul esik neki hallani, hogy a házukba egy nőt hoz míg távol van. Teljesen megérti az aggodalmát kedvesének. Kicsit sem tudja, hogy most akkor lemondja az egészet és akkor legyen itt egyedül? A duzzogást látva, teljesen úgy érzi megsértette Lyst és hogy ezzel egyetemben akkor jobb ha elmegy innen mielőtt még valami rossz dolog történik.*
-Egy vak fiatal nő. * Talán ezzel tetézi a bajt, mármint azzal a szóval, hogy fiatal. Gyorsan utána még hozzá csapja a többi információt.*
-Szóval herbalizmust akar tanulni annak ellenére, hogy cirkuszban volt eddig. Nem olyan régen ismerkedtem meg vele. Nagyon tettre kész. * Itt nyel egy nagyot, ahogy látja szerelme arcának változásait. Odáig fajul a dolog, hogy átül az ágy szélére.
~ Ennek a szép kapcsolatnak itt lesz vége? ~ De még nem mondott el mindent, így bátorkodik még a többit elmondani a másiknak.*
-Ide fog jönni és itt fog lakni. Hosszú ideig itt lesz, így megismerkedhetsz vele. Már ha szeretnél. * Látja a durcás arcot és magához húzza kedvesét és ajkak csókolásával próbálja engesztelni szépségét. Csak reménykedni tud, hogy a női szív megnyugszik és meg tud bízni benne.*
-Nincs semmilyen szándékom vele. Főleg olyanra nem, hogy megcsaljalak. Vagy...* Itt teljesen felpattan a helyéről, nem foglalkozva azzal, hogy mennyire meztelen.*
-...akkor én most világgá megyek és örökre elmegyek valahova meghalni. Oda ahol nem találsz meg és semmilyen más nő. Egyedül és magányban élni. Remeteként. * Leszegi a fejét, mert úgy érzi kicsit elvesztette kedvesét, meg hogy igazán nem tud megbízni benne. Egyszerűen magára húzza a nadrágját majd szomorúan minden további szó nélkül kisétál a házból eltávolodva tőle egy kicsit. Leül a fűbe és lógatja a fejét.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-07-05, 10:16 am

*Hallja Daev szavait. Kicsit fura, hogy vak, de hát mindegy. Végül is tanítani fogja. Kezd megnyugodni, de Daev kimegy. Ő is felkapja ruháit és utána indul. Nem kell messze menni, mert a férfi a fűben ül. Odasétál szép lassan és leül mellé.*
- Nem haragszom. Nem is haragudtam. Olyan fura volt. Soha nem éreztem ilyet. Azt hiszem ezt hívják féltékenységnek.
*Mondja már nyugodtan és kedvesen. Kicsit el is mosolyodik, mert, amit mondani fog, talán kicsit megnyugtatja Daevet is.*
- De remélem azért nem fogsz előtte így ugrálni ruha nélkül. Lehet nem látja, de azért szerintem megérzi, ha egy ilyen szép férfin nincsen ruha.
*Elneveti magát és megöleli.*
- Ne haragudj rám. Nem akartam ezt. Csak tudod, azért látom én, hogy megnéznek a nők és mivel gondolom ez a leányzó sem csúnya és fiatal is biztosan elkönyvelte magában, hogy milyen jól nézel ki. Még ha nem is látja, de tudja, hogy jóképű vagy. Ebben biztos vagyok. Na de megbízom bennem. Inkább magamra haragszom, hogy itt hagylak vele kettesben. Sőt inkább a lányban nem bízom. De majd csak alakul valahogy.
*Mondja és már teljesen a férfihoz bújt. Úgy dorombol neki mint egy cica. Aztán elfekszik a fűben és magával rántja Daevet.*
- Milyen kellemes itt. Főleg, így, hogy velem vagy.

_________________
Déli-dombság - Page 7 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-07-05, 10:39 am

* Féltékenység? Benne is megvolt a dolog, mikor meglátta a férfivel. Rossz volt úgy látnia kedvesét, hogy számára idegen férfi társaságában van. A magányos pillanatoknak rögtön eltűnnek mikor kedvese megjelenik és leül mellé.*
-Igen féltékenységnek hívják. Nekem is meg kellett tapasztalnom mikor azzal a férfivel voltál. * Mondja ki a szavakat finoman, mert nem szeretné felbolygatni a múltat.Kedvese szavaira nem mosolyodik el, inkább komoly marad egy jó adag hidegséggel. Hogy ő meztelenkedjen egy másik nő előtt? Kizártnak tartja. Maximum akkor meztelen, ha meg kell mosakodnia. Örökké meg nem lehet ruhában mert az a komfort érzésének árt.*
-Szép férfi? Megérezné hogy meztelen vagyok? Nem hinném. * Kapja az ölelést, ami inkább a komolyságának árt. A következő szavakra meg kicsit kezd kombinálni, hogy akkor leginkább ő a hibás, mert volt mersze ingyen befogadni egy vak nőt.*
-Én vagyok a hibás! Én hozom itt rád a frászt.Jobb ha most elmegyek. * Csak elmenne,azonban elkapja az ő doromboló nagycica szépsége és magával rántja. Ahhoz túlságosan komoly és rideg, hogy most a nőt nézze. Feltornázza magát és lenéz szerelmére.*
-Elmegyek. Neked is van dolgod. * Szól a hangja határozottan. Még egy darabig beissza kedvesének látványát aztán kimondja a végszót, természetesen nem a kapcsolatuknak.*
-Majd találkozunk itthon ha visszatértél. * Ezzel már megindul a házba, hogy összekészüljön és távozzon. Nem mérges kedvesére, inkább saját magát okolja ezért a kialakult helyzetért. Teljesen leolvasható az arcáról, hogy magát okolja ezért a felfordulásért és nagyon haragszik magára. Ilyenkor képes meggondolatlanul cselekedni.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-07-05, 11:52 am

* Lysát teljesen meglepi a férfi ridegsége. Kicsit meg is döbben, amikor ott hagyják, de nem kell sokat várni már is utána ered.*
- Daevin Corerlian. Ha itt mersz hagyni egy búcsú csók nélkül, nagyon megharagszom.
*Mondta határozottan és közben ő is elkezdett pakolni. Látta, hogy a férfi emészti magát.*
- Ne emészd magad kedvesem. Nem érdemes. Már túl vagyok rajta. És te is voltál ilyen helyzetben. És lehet, hogy jól fog elsülni ez a dolog. Hiszen találkozni fogok azzal a lánnyal és lehet még az is, hogy megkedvelem. Nem igaz?
*Halványan elmosolyodik. Talán picit megenyhül Daev szíve. Nem szereti a hideg Daevint. De ha már így alakult, akkor meg kell lágyítani. Nagyon reméli, hogy kap búcsú csókot.*
- Ha haza értem kapsz egy kis meglepetést tőlem édes.
*Mondja és már be is fejezte a pakolást. Nagyon is tudja, hogy mi lesz az a meglepetés. Daevin fog neki örülni nagyon.*
- Egy kérdés még gyorsan. Hogy hívják a leányzót?
*Érdeklődik most már. Elvégre lehet, neki is hoz valamit. Aztán felveszi táskáját és várakozva néz Daevinre.*

_________________
Déli-dombság - Page 7 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-07-05, 12:18 pm

* Utána ered kedvese amire természetesen felfigyel, leginkább a szavakra amik elhangoznak Lys ajkairól. Odafordul szerelméhez, aki nekilát a pakolásnak szintén. Hallja a szavait és megenyhül végre a férfi szív egy kicsit. A pakolásnak vége, mert az útra a legszükségesebb dolgokat szokta mindig bepakolni. Se szó se beszéd nélkül öleli át kedvesét hátulról, hogy acélos izmok börtönébe zárja kedvesét. Ügyesen hátulról merényli meg kedvesét egy hosszúra sikeredő nagyon érzelmes és lágy csókkal. Nem csak egyet ad, hanem többet ad a kellenénél. Mikor ajkai elváltak a másikétól akkor súgja a szavakat a fülébe.*
-A lány neve Helen. * Nem engedi kedvesét el, inkább ez az ölelés inkább árulkodik a férfi aggódásáról, meg arról, hogy nehezen engedi el. Kezei még huncut módon végigsimítanak kedvese alakján, nem törődve azzal ha éppenséggel olyan helyre ér ami más esetben tilos.*
-Ha elengedlek most, akkor már most hiányozni fogsz. * Szavaival ellentétben elengedi kedvesét, jobban mondva egyik keze lekerül a lány oldaláról míg a másik az idomáról. Sóhajt egyet amit tisztán hallhat Lys. Magához veszi a cuccait és nyugodtan távozik a házból. Kilépve a levegőre kicsit megáll és szól.*
-Majd találkozunk. * Hangja kicsit szomorú, a lábai viszont maguktól indulnak meg máris, hogy találkozzon Helennel.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime2012-07-05, 12:24 pm

*Éri az izmos ölelést és magában elkönyveli, hogy sikeres volt a puhítás.*
- Nekem is hiányozni fogsz Daev.
*Mondta picit szomorúan. Megvárta, amíg a férfi távozik előbb.*
- Igen majd találkozunk.
*Mondta ő is és kilépett az ajtón, hogy láthassa, a távolodó férfi alakját. Megint elválnak, de sebaj, majd ellesz. Hátha ő is gazdagodik egy baráttal. Majd nekiindul újra az ismeretlennek.*

_________________
Déli-dombság - Page 7 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Déli-dombság - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli-dombság   Déli-dombság - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Déli-dombság
Vissza az elejére 
7 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Lanuria világa :: Déli szeglet-
Ugrás: