LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lanuria találkozó

Go down 
+15
Lurers Fairflame
Nawarean
Kesa Klensbane
Merilien Lumel'Auvrea
Mitsuko Midnight
Alex Ian Keegan
Akahana
Cloud Revan's
Gylnar Radek
Admin 2
Fatima Ferses
Alvor Freyr Ottar
Lysanor Eweny
Edward Dylan
Kain Namelyr
19 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-09-30, 2:07 pm

Eddig összefoglalva, a találkozót 2012.10.13. napra tettük. A pontos időpont kitűzése még várat magára, ahogy a helyszín is.
A várható résztvevők:
Dylan
Fatima
Lysanor
Aina
Radek
Alvor
Kain + user kislánya Smile

Szállás szervezés alatt Smile



_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."


A hozzászólást Kain Namelyr összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-09-30, 2:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-09-30, 2:11 pm

http://online-szallas.hu/vendeglatohely_ajanlatok/reszletek/279_siesta_etterem/

Légyszi nézzétek meg. Egyenlőre a megnézett két hely közül ez az egyik esélyes. Smile
Megkérdeztem, amíg maradunk és fogyasztunk, addig nem zárnak.
Lehet két személyes tálakat is kérni, ha van rá igény, kérek árajánlatokat, de közel van a Mars tér is, ahol hamburgerezők (hot-dog, hamburger, gyros és társaik) vannak.
Lehet rendelni kétszemélyes tálakat is (lányoknak kb. 3 személyes az a 2 Very Happy), 3500-ért adták a legutóbbi összejövetelükön.
A hely csendes, mert egy udvarban van, jó hangulatú és elég rugalmasak is.
Azért még nézelődök, meg kérdezősködök. Sajnos a saját oldaluk épp nem elérhető.

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-09-30, 3:01 pm

Öhöm, nos, amit Kain talált annak megtalálta az ét-és itallapját is, itt küldöm.

http://users.atw.hu/probasiesta1/

Illetve közben én is találtam egy hasonlót, csak ez nincs benne a város szívében.
(2-es villamossal elérhető a pályaudvartól is)

http://www.lesdegesz.hu/

Nézzétek meg az árakat meg amit még szeretnétek aztán döntsünk, meg valószínűleg lesznek még itt keresgélések még, ha nem vagy csak lassan tudunk dönteni Wink
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-09-30, 3:23 pm

Hangulatában és elhelyezkedésben (nem elfogultság miatt, ezer éve nem voltam ott Very Happy) inkább az elsőt pártolnám.
A közeli központi autóbusz állomás miatt, ahol ott van a piac és a hamburger-gyros, sült hal, sült kolbász, stb. kombók.
De szerencsére az első emlékeim tévedések voltak, mert az üdítők ára nem 260/deci, hanem 260/2,5deci, szóval ez már kedvezőbb. Körbejárom még én is a témát, hogy több alternatíva legyen. Smile

Ma voltam még egy lepukkant helyen is, sötét, játékterem veszi körül és meglehetősen koszos volt. ha mondjuk egy kávézóban lenne, tisztán, eszményi hely lett volna, mivel amit néztem, az egy különbejáratú szoba, középen nagy faasztallal, amit fotelek vesznek körbe.
Utóbbi helyen 5000 a foglalási díj, de le lehet fogyasztani. Viszont kajalehetőség nincs. Igaz, a közelében van szintén hamburgeres-gyrosos hely, meg kínai étterem is.

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-01, 8:59 am

Nekem tetszik az első helyszín! Barátságos meg minden! Smile

_________________
Lanuria találkozó Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Alvor Freyr Ottar
Barbár
Alvor Freyr Ottar


Hozzászólások száma : 78

Character sheet
Nép: Emberek

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-01, 7:56 pm

Én is pártolom az elsőt, arra adom le szavazatomat! Győzzön a Siesta Étterem Párt!
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-02, 1:51 pm

Azért gondoljuk el, hogy Szeged nem egy nagy város, ne Budapest méretekben gondolkozzatok.
Vannak kolisok akik kint vannak a "város eldugodt szélein" és nincs egy óra mire beérnek a központba.
Plussz a második árai is barátságosabbak.... ( a lepények igazán jól néznek ki)
Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-02, 2:36 pm

Igen, szerencsére Szeged kisebb város Smile
Ha azt a villamost nézed, amivel jársz, kb. ugyanannyit kell sétálni mindkét helyhez, egészen keveset. Smile
Az első hely viszont nem egy forgalmas több sávos körút mellett fekszik, hanem egy csendes udvarban.
Valamivel védettebb a hely. Smile
A les degesz ital árai, amellett, hogy alkoholt nem szolgálnak fel, fél literes széncsavas üdítők és fél literes ice teák 250, két és fél literes szénsavas üdítők pedig 450-ért vannak. Ezek árban kedvezőbbek, bár a választék nem túl nagy.

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-02, 2:57 pm

Nah, lebuktam...*Nem nagyon issza az alkoholt xD*
Vissza az elejére Go down
Fatima Ferses
Éj elf
Fatima Ferses


Hozzászólások száma : 332
Életkor : 215
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Elfek

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-08, 6:41 pm

Nos... akkor kb annyit jó lenne tudni hamarosan, hogy délelőttre vagy délutánra tervezzük a találkozót. *Nem mindegy mikor kel fel, s utazik fel/le Szegedre.* Smile
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-08, 8:22 pm

Hát azt tényleg jó lenne tudni....de Fat te akkor is jöhetsz délelőttre ha délután lesz ^^
Vissza az elejére Go down
Admin 2

Admin 2


Hozzászólások száma : 519

Character sheet
Nép: Adminisztrátorok

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-08, 9:23 pm

Én délutánra gondolnám. Emellett sajnos itt van az olasz tulaj és elég sok munkám van a héten, így nem nagyon van időm már több helyet megnézni.
Ha a többségnek megfelel, akkor maradhatnánk az első helynél.
Már csak azért, mert akkor le is foglalnám a helyszínt.
A másik lényeges dolog, hogy ha azt választjuk, el kellene dönteni, hogy akarunk-e ott vacsorázni a korábban már említett kétszemélyes tálakat, vagy valami mást?
Mert ha nem, az nem gond, de ha igen, akkor a rendelést jó lenne majd leadni.

_________________
"Magadban hordod
a boldogságot,
csak a kulcsot
kell megtalálnod
hozzá."
Vissza az elejére Go down
Gylnar Radek

Gylnar Radek


Hozzászólások száma : 456
Életkor : 33

Character sheet
Nép: Emberek

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-08, 9:46 pm

Mi Alvorral délután folyamán fogunk Szegedre érni ( ha jól emlékszem akkor du ~3-ra )

Számomra mindegy hol leszünk, ha jut fedél a fejünk felé Very Happy, mint ahogy étel terén sem vagyok túl válogatós, de azért mégis csak jó lenne enni valamit Wink
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-08, 10:29 pm

Öhm, a lefoglalás miből is állna?
//most nagyon anyagias, sajna ez van xD//

Mert nekem nem lenne baj ha nem ennénk ott xD
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-08, 10:50 pm

elvileg a foglalásért nem kell fizetni. Ha fogyasztunk, akkor azt kell.

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-08, 10:55 pm

OK értve, akkor foglald le sztem azt a helyet Very Happy
És majd ott meglátjuk nem?
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-09, 7:36 am

A foglalás nem kerül pénzbe, de kérték, hogy szóljunk előre, ha kell vacsora is, és ahhoz kérnének valamennyi előleget is.
Ezért kérdeztem, hogy kellenek-e kétszemélyes tálak. Mert a másik variáció, hogy kimegyünk, akár kisebb csoportokban is, elvégre van hamburger, gyros is a Mars téren, úgy 2-3 perces sétára onnan.
Meg hát vannak az étlapon még ételek, amikből lehet válogatni, nem feltétlenül a kétszemélyes tálak csak.
Csak azért kérem, hogy szóljon mindenki, hogy tudjam, hogy kell-e tál, és ha igen, akkor mennyi. Smile

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Fatima Ferses
Éj elf
Fatima Ferses


Hozzászólások száma : 332
Életkor : 215
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Elfek

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-09, 8:31 am

Öhm, tudom, hogy ezzel nem sokat segítek, de én nyitott vagyok igazából bármire, bár nekem sincs most túl sok mánim. Ráadásul Gyros mániás vagyok, de a közös vacsinak is van egy bizonyos különleges hangulata. Mindenképp a többieken múlik, hogy ők mit mondanak.
Dyl, persze, hogy délelőtt megyek, de nem mindegy, hogy a 6 órási vonattal, vagy a 8assal, szal érted...

Igazából azon is el lehet gondolkodni, hogy melyik éri meg a legjobban. Ha dupla tálakat kérünk, ahhoz mennyit kell fizetni fejenként, s mennyit, ha Gyros veszünk pl.? Mert láttam Gyrost 600ért de 900ért is pitában, szal nem mindegy Very Happy
Kb.ra jó lenne tudni, hogy ha a duplatálat kérjük, akkor mennyit kell fizetnünk. Smile
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-09, 8:35 am

A gyrost akkor megnézem majd ma, vagy holnap ebédszünetben, meg persze a hamburger, stb. árakat is, bár a mars téren nem csak a bódék vannak, a piac részen van csarnok, ahol nap közben van sült hal, lángos, palacsinta, stb. is.
Ajánlatot kérnék, ha tudnám, hányan lennének a tálakért. Valahol korábban írtam, hogy egy nagyobb rendezvénynél a kétszemélyes tálak ára 3 500 volt.
Tapasztalat, hogy általában a két személyes tálaknál nekem kb. olyan 1,5 személyes az én étvágyammal Razz, de pl. lányok esetében ez inkább 3 személyes tál a legtöbb helyen.
De várom a többiek véleményét is. Smile

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-09, 7:13 pm

Kain! A helyet foglald! Átgondoltam kicsit a dolgot és szerintem maradjunk akkor a gyros hamburger stb...de ez csak az én véleményem...minél olcsóbban ússzuk meg a kaját Smile

_________________
Lanuria találkozó Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-11, 2:15 pm

Nohát. Lefoglaltam a helyet délután fél 4-től.
Megnéztem a büfék árkínálatát. Az olcsóbb helyen láttam gyrost pitában, ami most akciósan 500-ért kapható.
De úgy általánosságban a hamburgerek is annyiba kerülnek, míg a hot-dog ára 200-300 körül mözög, akárcsak a szendvicseké. Ez a hely elvileg éjjel-nappali. Innen úgy 70 méterre van még egy büfé, ahol nem láttam gyrost, de van hamburger, hot-dog, gyorskaják, lásd sült krumpli, mirelit húspogácsák, meleg szendvicsek.
A hamburger árak itt 600 körül kezdődnek, a hot-dog árak 300-tól, tehát minden úgy kb. 100 Ft-tal drágább.
Persze ezek szabad téri büfék, nincs nekik falakkal körülvett, széltől is védett étkezőhelyük. Az egyiknél vannak asztalok székekkel és felettük egy sátorszerű tető. Ez a drágább hely.
Érzésem szerint valamivel kulturáltabb is.
Emellett ugyebár, ha jól sejtem, akkor Lysanor és Aina 11-re érkeznek az autóbusz állomásra.
Értesüléseim szerint Fatima és Radek kb. 11 körülre a vasútállomásra. (Javítsatok ki, ha tévednék...Very Happy)
Az volna a javaslatom, hogyha Ednek is megfelel, ő mehetne a vasútállomásra villamossal az oda érkezők elé, én pedig kimennék az autóbusz állomásra a többiekért.
Aztán a Széchenyi téren találkoznánk.
További javaslat egy kis séta a belváros szívében a térről a sétálóutcán át a nagyáruházig, ahol a coopnak van egy olcsó étterme.
http://szegednagyaruhaz.hu/fsz/coop/coopetterem.html
Itt lehetne ebédelni pl.
Persze csak ha nektek is tetszik.
Délután, ha az eső továbbra sem esik, és az idő is elfogadható, akkor akár városnézés, vagy kinek mihez van kedve. Utána pedig irány a Siesta. Egyébként ha az idő rosszabb, szerintem akár hamarabb is mehetünk. A hely, amit lefoglaltam, elég mind a hatunknak Annával együtt. Smile
Várom a hozzászólásokat Wink

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-11, 2:37 pm

Nekem megfelel.
Én vasútállomás, te buszvégállomás Very Happy

Amúgy, Fat 11-re?
Nah majd meglátjuk, öhm....
programok terén, az jutott eszünkbe Kainnal beszélgetés közben, hogy majd meg látjuk mihez lesz időnk (eső) vagy kedvünk, így együtt...

azonban hadd emeljem ki mégis az egyiket.
Mert sztem ehhez azért készülni is kell, ha mást nem kicsit lelkileg Very Happy
(nah most mindenki visszatartja a levegőt mi? Razz )

Szval csinálhatnánk egy élős szerepjátékot, mindenki hozná magával a kedvenc kariját. Wink
Vissza az elejére Go down
Fatima Ferses
Éj elf
Fatima Ferses


Hozzászólások száma : 332
Életkor : 215
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Elfek

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-11, 3:17 pm

Noh... igazából én semmilyen időpontot nem mondtam, épp, hogy kérdeztem, hogy mikorra menjek, de a 11 kb jó lesz sztem. Smile

Sztem Dyl, hozz egy plakátot LANURIA névvel, hogy Gyl is felismerjen minket, mert hogy én felismerlek téged, az egy dolog XDXD (bár ki tudja, mennyit rontott rajtad a koli Razz )

Kedvenc kari? Ha Dylt-t hozod, akkor én Fatimát, és ha Clo-t, akkor Eront, de ha esetleg két karit is lehet majd használni, vagy lehet váltani, akkor nagyon szup lenne ha Alexet is hozhatnám Very Happy Very Happy De az is lehet, hogy bárkivel jön bárki, Eront hozom, csak hogy bosszantsak mindenkit XD

*vagyis fogalma sincs, melyik a kedvenc karija...*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-11, 7:07 pm

Nekem tetszik a szerepjátékos ötlet Smile nagyon is... Várom már.

_________________
Lanuria találkozó Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-12, 7:33 am

Még egy nap, gyerekek! Smile

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Fatima Ferses
Éj elf
Fatima Ferses


Hozzászólások száma : 332
Életkor : 215
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Elfek

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-12, 11:55 am

Most akkor mennyien is leszünk? 5en, 6an?
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-12, 12:20 pm

Alvor marad ki, így a biztos résztvevők:
Fatima, Cloud, Lysarno, Aina, Kain, Radek, nekem a kísérőm Anna lesz Very Happy
A feleségem meg talán benéz munka után, de Annát ő fogja majd otthon álmában őrizni, amíg én veletek szórakozok.

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Cloud Revan's

Cloud Revan's


Hozzászólások száma : 440
Életkor : 30
Munkahely : Gyalogság/Al'Eron Ryden tanítványa

Character sheet
Nép: Emberek

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-12, 1:48 pm

Akkor heten leszünk, mint a.... Razz
Vissza az elejére Go down
Akahana
Istennő
Akahana


Hozzászólások száma : 1106
Munkahely : Holdistennő és a vadászatok segítője

Character sheet
Nép: Istenek

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-12, 5:41 pm

Jó szórakozást mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Kain Namelyr
Arany sárkány
Kain Namelyr


Hozzászólások száma : 2045
Életkor : 743
Munkahely : A magam ura vagyok

Character sheet
Nép: Sárkányok

Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime2012-10-14, 1:21 pm

Sziasztok!

Szeretném megköszönni azoknak, aki eljöttek a találkozóra a tegnapi napot! Remélem, hogy mindenki olyan jó élményekkel gazdagodott, mint én! Smile
Egyet igérhetek meg, hogy ha rajtam múlik, lesz ilyen jövőre is és remélhetőleg, akkor többen is leszünk mint most.
Remélem, hogy az úton lévük közül mindenki rendben odaér(t) a célhoz!

Amit még mondhatnék, az nem más, mint hogy Éljen Lanuria és a játékosai! Smile

Kain

_________________
"Egy kóbor álmodó.
Ez vagyok én,
messze szálldosó
a mindenség tengerén."
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lanuria találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lanuria találkozó   Lanuria találkozó Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lanuria találkozó
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Lanuria találkozó 2015.
» Lanuria találkozó 2016.
» Lanuria fejlődésrendszere
» Lanuria web
» LANURIA TÉRKÉPE

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Vendégkönyv :: Csevegő-
Ugrás: