LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Keleti szeglet, a Remény tengerének partja

Go down 
+27
Mia Ruton
Daxa Lavenir
Roober
Rasenth
Feynras
Moozen
Markus de Berend
Ryn von Samok
Vogon Beebebrox
Fela Husani
Yrrezann
Edhelindha
Glorien
Merilien Lumel'Auvrea
Nawarean
Furia
Cloud Revan's
Lysanor Eweny
Sou
Darthys Indoril
Miranda Walchot
Silarona
Akahana
Eclair
Edward Dylan
Lothár Von Falkenhausen
Mesélő
31 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
SzerzőÜzenet
Darthys Indoril
Vörös sárkány
Darthys Indoril


Hozzászólások száma : 125
Életkor : 1169

Character sheet
Nép: Sárkányok

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-05-30, 1:20 am

Elegem van ebből az egészből. Már akkor elegem volt, amikor feltűntek az őrök a mágussal, de az őrült tudós szerepében tetszelgő ember csak rátett egy lapáttal. Ha csak annyi baja lett volna velünk, hogy kitörtünk a nyomorult kis börtönükből, akkor ezer örömmel beszélem meg vele a dolgot, még ha a végén képen is kell törölnöm, mer nincs időm mindenféle kis falusi igazságszolgáltatásra. A rasszizmusa viszont még azon a tényen is túltett, hogy tudáséhségét a mi felboncolásunkkal akarta kielégíteni. A védőkör létrejött, biztosítva, hogy a belül létrehozott varázslatok ellen védve legyen a város, azonban egyelőre nem akartam kezdeményezni. Az őrült mágus és hasonlóan forrófejű és beképzelt társam jól elszórakoztatták egymást. Én jobb szerettem kimaradni az ilyen hirtelen harcokból. Majd ha megtámad valaki megvédem magam, de addig rendezzék csak le egymás között. Ugyan előhúztam a kardom, de egy védő mágiát vontam magam köré, kiegészítettem a korábban már létrehozottat. Alattomos egy csapda, csak egyszer működik, a második ellen hatástalan, de ha megpróbál áttörni rajta a támadó és erősebbnek bizonyulok, akkor ellene fordul a saját varázslata. Tökéletes önvédelmi varázslat, mert csak akkor működik ha megtámadnak. Karddal a kezemben, ellentámadásra készen várom az események kibontakozását, de ha nem muszáj nem szeretnék beleavatkozni.
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net/t309-darthys-indoril-fel
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-05-30, 6:07 pm

//Dar, bosszúúúúú Razz //

*Annyira felizgatta a közelgő harc élménye, hogy nem is figyelt milyen fegyvert visz magával, vagy esetleg a másik mit is csinál közben. Csak a mágus, meg a hamarosan bekövetkező vér szaga lebegett elötte. Betöltötte a gondolatait teljes egészében. Lassan, nagyon megfontoltan egy az arcán elterülő eszelős vigyorral közelítette meg, ami mondjuk ki, nem volt túl tetszetős még az őrült varázslónak sem. Udvari bolond ide vagy oda, csak szadista, nem mazohista, és ha valaki hasonlóval hozza össze a sors, azt megérzi. Egyből levette a hadúrról, hogy itt nem játszani fognak, habár Dylan mulatságosnak véli. Felkészült a támadásra, arra azonban nem, hogy az utolsó pár lépésnél megint bevesse a legelső trükköt amit nálla alkalmazott. Egyszerűen félreteleportált, és oldalról támadta meg teljes erővel. A mágus felhúzott egy pajzsot, és ekkor egy megdöbentő tényt kellett átélnie. Csak egy sima kardcsapásra számítva nem egy erős védekező varázslatot mormolt el, aminek az lett az eredménye, hogy széttört a pajzs. A második suhintás már felszelte a ruháját, azonban sikerült elugrania. Dylan nem állt meg itt, még csak most jött bele. Még egyszer lecsapott, mire a mágus az egyik legerősebb varázslatát vetette be ellene. Kard elé nyúlt, és már mikor úgy látszott levágja tőből a kezét, a kard tört darabokra. Hatott a varázs, viszont a hadúr ezen csepett sem lepődött meg, a varázsló viszont annál inkább, mikor visszakézből akkorát kapott, hogy Darthys karjaiba esett. Nem volt túl nagy a terem, így érthető, hogy a kis viadal kettőjük között, a varázsló hátrálását illetően a sárkány felé haladt. Ez, és az, hogy látszólag nem mutatta jelét semmiféle harcikedvnek a sárkány eredményezte a "bukását". Vagy elkapja az ellenséget, és jó cserkészként nem hadja a földre esni, vagy vele zuhan a padlóra. Természetesen van még egy lehetőség. Kitérni előle, ha van elég hely, és van elég idő rá.
Dylan szemmel láthatóan jól érezte magát, és hogy most bemelegített várná az igazi előadást.*
-No!-*Széttárt karral állt mmeg azon a helyen ahonnan a röp ívet elindította.*-Ennyi?
Vissza az elejére Go down
Darthys Indoril
Vörös sárkány
Darthys Indoril


Hozzászólások száma : 125
Életkor : 1169

Character sheet
Nép: Sárkányok

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-06-03, 11:36 pm

//Tessék, 10 perc, most kaptál magadnak kalandot//


A másik sárkány és a mágus jól elszórakoztatták egymást, mint két megalomán, félőrült fickó. Darthys nem kért a harcból, inkább oldalt lépett, amikor a sötét hajú sárkány oldalról támadott és a mágus háta mögött megkerülve őket az ajtóhoz lépett. Így történhetett, hogy amikor a másik azt hitte az egyensúlyát vesztő varázsló rá fog esni ő már méterekkel odébb volt és éppen az ajtót nyitotta ki. Várható volt ,hogy a mágus nem zárta be maga után. Darthys kilépett a szabadba és oldalt lépett, hogy jobban lásson. Odakint a város éppen a szokásos életét élte, semmi nem zavarta a nyugalmát.
Eközben a mágus magához tért az ütésből, ám a következő lépése több volt, mint amire az eddigi szereplése alapján bárki számíthatott volna. A nyakához kapott, majd megszorítva az ott hordott amulettet hatalmas tűzrobbanást szabadított fel, mely elől egyedül ő volt védve. Ha nincs Darthys védőköre a tűz talán letarolta volna a várost is, azonban a varázskör bent tartotta az erejét, az egyetlen hatás a kint álló sárkány homlokán gyöngyöző izzadtság volt, melynek árán fenntartotta a varázslatot. Ő már kívül állt a körön, de látta a tüzet és érezte a hőz. Bent a másik már nem biztos, hogy ilyen könnyen megúszta, ha még mindig bent van.
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net/t309-darthys-indoril-fel
Silarona
Vörös sárkány
Silarona


Hozzászólások száma : 297
Munkahely : Néha van, néha nincs

Character sheet
Nép: Sárkányok

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-06-04, 10:43 am

// Miranda Walchot, időn túli //

//Semmi, és most én bocsánat. //

-Te miért jöttél a városba Silarona? - a kérdés megmentette attól, hogy vissza kellejen kérdeznie. Ahogy jobban belegondolt, talán mégis jobb, de mindenképp egyszerűbb lett volna visszakérdezni, mint megmagyarázni, hogy miért is jött ide.
- Igazából a tengerpartra jöttem, csak rám esteledett, és ez volt a legközelebbi város. - ~Micsoda hablaty! Mintha bármikor is zavarta volna, ha ráesteledik. De csak nem mondhatja azt, hogy "kicsit megzavarodtak az érzéseim, és most össze-vissza bolyongok, hogy megkeressek valamit, amiről nem tudom, hogy micsoda. És közben néha, hirtelen megérzésből csinálok valamit. Mint például bejövök egy zsúfolt városba, ahol szállást is kell keresnem, mert feltűnő lenne, ha a valódi alakomban aludnék valamelyik utca közepén. Jut eszembe, még nem mondtam: sárkány vagyok!". Pfűűű... Oké, lehet, hogy ezt kicsit túlspiláztam.~ Mosolyodott el. Hosszú, barna haját hátradobva fordult a mellette sétáló nimfa felé, még mindig mosolyogva. A mosolya gyorsan leolvadt: Miranda falfehér volt, a tekintete furcsa, mintha egy csak általa látható rémre meredne. Megtántorodott. Az elf lány elkapta a vállánál, de mielőtt megszólalhatott volna, a nimfa megszakította a még el sem kezdett mondatot.
-Egy pillanat. Forduljunk vissza… rossz érzésem van… de még inkább rosszul vagyok…
-Menjünk vissza a fogadóba. - már fordult volna meg, fél kezét a még mindig vészesen sápadt Miranda vállán tartva, amikor társa megint megtántorodott. ezúttal alig tudta elkapni. A furcsa rosszullét most sem tartott sokáig, de az a pár másodperc nagyon hosszúnak tűnt. Aztán Miranda megint magához tért, és Silarona, fél kezével átfogva a vállát, gyorsan megfordult, hogy végre elindulhassanak a fogadó felé. Ha figyelmeztették is az ösztönei, nem tűnt fel neki.


A hozzászólást Silarona összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-06-24, 2:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-06-07, 10:23 am

//huhh, apám....//

*Talán túlságosan is csak a varázslóra koncentrált, miközben a sárkányról sem tud semmit. Nem harcoltak órákig, és elég gyors kis párharcnak indúlt, így elég indokolatlan módon tünt el az elöbbi helyéről a sárkány, de talán varázslatot használt. Itt Lanuriában mindenki előszeretettel használja a mágiát, persze ő is ilyen. Szinte beleillik a világukba. Hanem azért Dagorlad egész más színeket ragasztott rá.
Mikor földet ért, vagyis inkább a földhöz vágódott az udvari mágus, egy teljesen fölösleges ám, mint később kiderült mégiscsak hatásos mozdulaatot tett.
Hát persze, már már annyira el volt ragadtatva, hogy el is felejtette, miért let varázsló egy ilyen gyenge fizikumu egyén.
A nyakában logó medál mágikus erejét szabadította ki, ami még a sárkány (igen, mindeközben rájött, hogy csak is a sárkány állhat a varázslatgátló mágia mögött), szóval még a sárkány idézte burokban is elég hevesen fejtette ki a hatását.
Szerencsére sosem felejti el a védőpajzsát, és így volt annyi ideje, míg kettétörik az a kettő ami rajta volt a háromból.
Előkapta a botot, és egy megidéző varázslatot használt.
Egy tűz elemű sárkány, amely körbe vette, résnyi szabad helyet hagyva a hadúrnak.
Amíg a varázsló által idézett robanásszerű örvény el nem múlt, addig arra is volt ideje, hogy azt az egy pajzsot megszilárdítsa a tűz ellen.
A sárkány, lehet már menni készült, ám Dylan ezt nem hagyta annyiban.
Ahogy eloszlott a tűz, elkapta a mágust és a torkánál fogva hozzá nyomta a falhoz. Majd miután megbizonyosodott, hogy megmoccani sem tud, elvette a nyakláncot és szépen zsebre vágta.
Ezek után pedig a lépcsőhpz vitte, és Darthys elé gurította, ezzel azt érve el, hogy a mágus legurult a lépcsőn egy jó darabig, mindkettejüket megelőzve.
Már nem kék, hanem nagy sárga sárkány szemei voltak.*
-Kérdeznék tőled valamit.
Csak vezekelni akarsz valamiért a múltadból, vagy annyira nem neveltek sárkánynak, hogy már azt is elfelejtetted, hogy milyen is annak lenni?
*Úgy beszélt, mint egy sárkány, és úgy is várta rá a választ.
Lenézően, felettesként.*
Vissza az elejére Go down
Sou
Fehér sárkány
Sou


Hozzászólások száma : 772
Életkor : 73
Munkahely : ahol az érzésgombolyagok zárt ketrecének a kulcsa rejtezik.

Character sheet
Nép: Sárkányok

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-07-04, 9:55 pm

[Júliusi, 5. küldetés - Veszélyes tenger]

A jó idő, szikrázó napsütés és egy felhő sincs az égen, kellemes, még elviselhető meleg kicsalta a közeli falucska gyermekeit a bársonyos fövenyre. Labdáztak, egymást fröcskölték, még csak nem is sejtve, hogy a komolyabb feladatot ellátó idősebbek között egy sárkány is megbújik. Méghozzá egy olyan példány, akinek a halászatban nem akad párja, a parton oldalazva szaladó rákokkal viszont jócskán meggyűlik a baja. A többiek már büszkélkednek egy-egy igazán szép példánnyal és hát Sou, nos ő azzal az eggyel, ami még mindig nem hajlandó elengedni az ujját, pedig már vérét is kiserkentette.
- Kompromisszum. Elengedsz és én is téged. – Nevetséges látványt nyújtott –nevettek is háta mögött a szemtanúk -, ahogy szeme elé emelte a kis páncélos. Szemtől szembe folyt a tárgyalás, de nem vezetett eredményre, így kénytelen volt a finomkodást némileg feladni. – Tudod, hogy megehetnélek. ~ De semmi kedvem és mondjuk úgy, el is ment az étvágyam. Rákot egy ideig biztos nem eszem. ~ Persze-persze, ott volt a bosszú szavai, hogy „csak azért is megeszlek”, még is inkább elengedte a kis jószágot, khm, azaz a lendületet nem sajnálva tengerbe hajította. Ennyi gonoszság még az ő patyolat lelkében is vígan eléldegél. Így legalább viszont az elkövetkező rövidke időszakra meg volt a beszédtéma közte és a „korabeli” fiatalok között, a nagy okítást pedig a gondos szülők ebédre hívó szava szakította félbe. Ugyan érkezett néhány invitálás, de inkább illedelmesen visszautasította őket és szép csendben el is tűnt arról a partszakaszról. Nem volt éhes és egy ideje már kinézett magának egy kisebb és zártabb öblöcskét, de ezt még a levegőből tette és úgy könnyebb is lenne megközelíteni, de merészen vállalta, hogy az elébe magasodó sziklákon át megy. Ami önmagában nem olyan világrengető elhatározás, csak hogy sebtében összeszedett motyóval és mesztéláb, már egy egészen más kategória. Bár mondhatjuk rögtön, butaság. Csodával határos módon egyetlen egy karcolás nélkül megérkezett a rejtettnek tűnő zughoz, addigra viszont bőven elmúlt már dél. A homok, ha lehet még forróbb volt mint eddig és hiába fúrta csupasz lábát mélyebbre, attól még égetett, de nem csak a talpát érezte készre sültnek, hanem úgy mindenét. A víz, a tenger csodálatosan tiszta szikrázó vize csendes suttogásával nem ígért sem többet, sem pedig kevesebbet a hűsítő felüdülésnél és ezzel szemben mit érnek a gyerekszájból elhangzott rémtörténetek. Sellők és fókaasszonyok, bár eddig még egyikkel sem találkozott, de a dolog amúgy sem okozott számára fejtörést.
Legszívesebben berohant volna és amint térdét is ellepi a víz belevetette volna a habokba, de inkább komótosan haladt, így esélyt adva magának, hogy a talpának felmetszésére tökéletesen alkalmas meglepetéseket elkerülhesse. Régen, túlságosan régen volt ennyi víz közelében. Ez az egy elem képes elvenni teljesen teste súlyát, önmaga számára is megmagyarázhatatlan, hogy miért érez így, de nem is szorul arra. A gondolatai is szépen lassan elpárolognak, marad az ég és a lágyan hullámzó tenger, aminek most ő is lebegő lakója. Pontosan addig a percig, amíg valami tisztességes erővel meg nem kaparintotta a bokáját, ami társas fürdőzés esetén egy jópofának tartott vicc is lehetne, de egyedül …és aztán jött a szándék kinyilatkoztatása. Sou levegőt sem tudott venni, olyan váratlanul és gyorsan került a víz alá, egy negyed pillanatra felrémlett előtte egy hasonló történés emlékképei, csak ott egy áramlat tartotta fogva, most viszont.
Hiába kapálódzott, semmiben nem találhatott fogást, lefelé nem is pillantott a megannyi feltörő buborék miatt, amúgy sem látott volna sokat. A lehetetlen helyzetben még mindig volt egy lehetősége, bár nehéz volt annyira összeszednie magát, hogy varázslata akarata szerint formálódjon. A hártyás ujjak átcsusszantak bokáján, ahogy azt remélte és rögtön megindult a felszín felé. Már-már azt hitte, hogy jóval mélyebbre húzták le és élve soha többé nem kerül partra, aztán karja áttörte a vízfelszínt, felért levegő után kapva, köhögve, még néhány kesernyés-sós kortyot nyelve. Amikor megismétlődött az előbbi esett, most sem számított rá jobban, de már levegővel telt tüdővel vehette fel a harcot a vízi lény ellen. Támadásához pedig nem mást, mint a buborékokat használta fel, összeolvasztva a megannyi levegőlabdát egyetlen egy naggyá és azzal ejtve fogjuk támadóját. A meglepetés kölcsönös volt, a félig emberi és félig haltestű nő, nem tűnt vérengző, emberhúsra éhes szörnynek és valószínűleg nem gondolta, hogy prédája mágus és feltalálja magát. Kettejük közül azonban Sounak volt kevesebb levegője, így kénytelen volt felúszni, megkockáztatva ezzel azt, hogy a sellő kiszabadul kalitkájából. Csodával határos módon viszont ujjai homokba markoltak, már szinte karnyújtásnyira volt tőle a vízmentes part és a végében még nagyobb biztonságot nyújtó apró zöldeket nevelő szikla együttes. De, mert van egy de. Bokája ismét fogságba esik, karja azonban ösztönösen lendül és a mozdulat nyomában ott lohol a szél, tudva dolgát rácsapva a leányzó ujjaira, aki rögtön vissza is húzza. Aztán csak merőn nézik egyműst, végül a sellő mozdul, Sou persze ösztönösen hátrálna, de rögvest rájött, hogy ez nagy hiba. Ő is egy ragadozó és most már többé-kevésbé a saját közegében van, így inkább támadólag dőlt előre újra felemelve a kezét. A sellő megilletődve hátrált a mélyebb víz felé, most hogy Sou nem rejtette véka alá, hogy egy sárkány, valószínűleg jobbnak látta eltűnni, mint esetleg vacsorává válni. Sou addig egy tapodtat sem mozdult, míg egy sejtelemnyi foltot látott a vízben a másikból és utána is inkább szemmel tartva a vizet hátrált ki a partra, ahol jó messze a víztől terült el. ~ Inkább megmaradok a tavaknál és a Hajnal folyónál. ~
Vissza az elejére Go down
Miranda Walchot
Vízi nimfa - Helian nimfa
Miranda Walchot


Hozzászólások száma : 41
Munkahely : Van is nincs is

Character sheet
Nép: Nimfák

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-07-06, 9:03 pm

Silarona /időntúli/

A fejzúgás kissé elmúlt, ahogy Silaronával közös egyetértésben visszamentünk a fogadóba. Ott a pulthoz botorkáltam az elf lány segítségével és kértem egy pohár vizet. Először bele mártottam az ujjamat és a homlokomhoz érintettem. "Érezlek, és megértettem az üzenetedet. Holnap tovább állok." - gondoltam magamban, és reméltem hogy az ki a fejfájást előidézte nálam meghallotta ezt. Aztán megittam a vizet és következő kérdésemet a fogadóshoz intéztem.
- Elnézést Fogadós uram, de melyik város ez ahol most mi tartózkodunk?
- Norlan városának határában vagyunk itt az én kis fogadómban. - feleli, majd odébb áll egy magas borzas hajú férfihoz aki az imént foglalt helyet a pultnál. Pillantásom ráréved, végigtekintek izmos testén, kissé vásott öltözékén és a hátára erősített íjon és a nyílvesszőtartón. El is gondolkodtam, mennyire szerettem régen nyilazni, de anyám mindig óvott tőle. Inkább a gyógyító dolgokra tanított meg, de én mindig is jobban szerettem volna magamnak egy íjat, piros tollú nyilakkal. Kalandozásomból visszatérve, mivel a férfivel össze akadt a tekintetünk, gyorsan elkaptam róla a pillantásom és ismét a fogadós felé fordultam.
- Norlan?! - kérdeztem kétkedve, majd Silaronára néztem. Aztán minden világos lett. Minden bizonnyal a védelmezők miatt kezdett el lüktetni a fejem. Anyám mindig óva intett ettől a várostól. - Silarona, azt hiszem, nekem nem szabadna itt lennem. Holnap tovább kell állnom. - aztán a fogadóshoz fordultam. - Van szabad szobája Fogadós uram? Csak 1 éjszakára.
- Persze. - intett a kérdezett és visszatért hozzánk. - Ott felmegy a lépcsőn és balra. Az első szoba üres. - pottyantotta kiürült poharam mellé a szoba kulcsát a fogadós, majd a mellettem álló elf lányra nézett. - Van még üres szobánk ha meg akar szállni... - vigyorodott el. Megvártam míg Silarona válaszol majd elindultam a lépcső felé a kulccsal a kezemben. Út közben még visszapillantottam a magas borzas hajú férfira, akinek pillantását eddig a hátamon éreztem. Ismételten szembe néztem vele. Nem álltam a pillantást, nem akartam hogy úgy tűnjön szeretnék tőle valamit vagy hasonló, még ha támadt is olyan gondolatom. Lassan lépdeltem a lépcső felé, közben a vállam fölött vissza kérdeztem:
- Silarona jössz?
Vissza az elejére Go down
Silarona
Vörös sárkány
Silarona


Hozzászólások száma : 297
Munkahely : Néha van, néha nincs

Character sheet
Nép: Sárkányok

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-07-06, 10:30 pm

//Miranda, időn túli//

*Visszatértek a fogadóba. Silarona nem igazán figyelt arra, hogy mit csinál a társa, elmerült a saját gondolataiban. Azért arról megbizonyosodott, hogy Miranda már jobban néz ki, most, hogy vízhez jutott.
Csak arra kapta fel a fejét, amikor a nimfa kiejtette a város nevét.*
- Norlan?!
*~Hát persze! Norlanba nem léphet be akárki. A város tilos terület több nép tagjainak is, köztük a nimfáknak. Hát ezért volt, hogy Miranda ilyen rosszul lett, míg én nem éreztem, hogy bárki is ártó szándékkal lenne a közelünkben!~
Közben gondolatainak tárgya, a kék hajú lány, ránézett.*
- Silarona, azt hiszem, nekem nem szabadna itt lennem. Holnap tovább kell állnom. - *Következő szavai már a fogadósnak szóltak.* - Van szabad szobája Fogadós uram? Csak 1 éjszakára.
- Persze. Ott felmegy a lépcsőn és balra. Az első szoba üres.
- Van még üres szobánk ha meg akar szállni...
- *Vigyorgott rá az elf álcájában rejtőző sárkányra. Általában nincs baja az emberekkel, és a sárkányoknál egyébként jellemző felsőbbrendűségi érzés a többi néppel szemben sem állt közel hozzá, de ennek ellenére most úgy érezte, a pénzéhes fogadós mérföldekkel alatta van, és nem ér annyit, hogy a figyelme szikráját is rá pazarolja. Utálkozó arccal fordul el, és indult el Miranda után, épp akkor, amikor a nimfa is megszólalt.*
- Silarona jössz?
*Úgy döntött, nem hagyja magára a lányt északára. Elalszik ő egy széken is, ha kell, és nem tudott eleget arról, hogy hogy működik a város védőmágiája. Csak annyit tudott, hogy azok közül, aki a kitiltott népeket képviselve mégiscsak belépett, senki nem tért vissza. Megkedvelte Mirandát, és egy kényelmetlenül eltöltött éjszaka megéri azt, hogy ott legyen, ha szükség van rá.
Amikor a szobaajtó elé értek, ránézett a vízinimfára.*
- Nem baj, ha ma éjjelre veled tartok? Nem bízom a város mágiájában.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-07-07, 5:50 pm

// Kikapcsolódás és boldogság //

* Helen kis tanítása után megegyezett vele, hogy egy ideig szüneteltetik ezt a tanár diák dolgot mert neki el kell jönnie délről. Nem mondta el, hogy miért megy el valójában, csak úgy érezte kezd kellemetlenné válni a kettejük közötti kapocs. Nem az a tanár alkat, így pihenésre és feltöltődésre van szüksége egyedül, aztán majd folytathatják a tanulást.
~ Áhh végre egyedül! ~ Érkezik meg a Remény tengerének partjához ahol máris tábort ver magának. Van egy kis ennivalója és némi friss vize reggelről még egészen két kulaccsal. Megebédel és keres némi árnyékot magának a hőség elől. Nincs annyira meleg mint délen így nem annyira izzad mint odahaza. Elterül a parton és ajkain mosollyal terül szét a homokos parton. Annyira merésszé válik, hogy egészen a felsőjét. Férfias felsőtestét éri a napsugár ami most egyáltalán nem zavarja.
~ Be kell szereznem még a környékről egy pár növényt. Utána indulhatok haza. ~ Veszi sorra teendőit a vidéken. A nyugalom, az enyhe szél és a napsütés kellemesen kikapcsolja. Lehunyva szemeit még el is alszik.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-07-07, 6:14 pm

*Lysa sétált egy kicsit. A láp után egyenesen ide tartott, mert a parton is van egy növény, ami kell neki. Már körülbelül egy hete, hogy elváltak Glyllel és most már teljesen biztos volt, abban, hogy gyermeket vár. Észrevett egy fekvő alakot és elindult felé. Szép lassan, mert messziről nehéz volt kivenni, hogy vajon ki lehet az. De ahogy közeledett, arcára mosoly ült ki és szíve most hevesebben vert, mint valaha.
~ Hogyan is mondhatnám el neki?
*Gondolkozott közben és mikor odaért a férfi fölé hajolt, mert látta, hogy elaludt. Gyengéden csókolta meg ajkait, hogy így ébressze fel.*
- Ébresztő szerelmem.
*Mondta halkan és várta, hogy a férfi kinyissa szemeit.*
- Mi járatban erre?
*Kérdezte sugárzó mosollyal. Nem fogja a témával lerohanni, de nem sokára arra is sor kerül.*

_________________
Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-07-07, 6:29 pm

* Meglehetősen mélyen alszik a földön teljesen kitárulkozva, mit sem foglalkozva, hogy mások is járhatnak erre. Nem hallja a finom lépéseket amiket Lys lábai keltenek a homokos talajon. Fölé hajolnak akkor sem észlel semmit. Az ajkai csókolására kipattannak szemei, hogy ki az a lény aki ilyen bátran és merészen csókolja. Mikor felnyílnak szemei akkor még inkább csodálkozik, hogy előtte vagyis inkább fölötte olyan személy van akit nagyon szeret és már hiányzott neki.
~ Biztosan nem tévednek a szemeim? ~ Kérdezte magában, aztán mégis felbátorodva magához húzza a női testet, hogy ellenőrizze azt. Ujjai már jól ismerik a nő alakjának nemes vonásait így egy kis eltérést is észrevesz vele.Nem talál semmi különöset, ráadásul igazinak tűnik kedvese. Egyszerűen felnevet saját magán és butaságán.*
-Kikapcsolódok. Ha van kedved akkor van rajtam egy hely ahova az olyan pajkos nőket várom mint az én egyetlenem. * Mondja kedvesének mesésen, miközben tenyere megtalálja a formás hátsót és belesimít.*
- Növényt gyűjtök. Tudod Helennel lassan tudnék haladni így egyedül eljöttem. Persze visszavittem a cirkuszhoz. Egyenlőre a tanítását abbahagytam. Csak megérdemlek egy kis pihenést nem? * Közben ahogy feljebb húzta kedvesét a szemei megakadnak kedvese dekoltázsán.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-07-07, 6:37 pm

*Lysa még minidg nagyon izgatott, de élvezi a kis tapizást.*
- És hol az a hely szívem?
*Kérdezte és el is nevette magát picit. Daev mellé heverik és fejét megtámasztja kezével.*
- Én is gyűjtögetek. A táskám már tele is van. Itt még kell egy növényt szednem, mert az, amit még szeretnék az itt nő csak. Na de most akkor az ráér.
* Nem bírja abba hagyni a mosolygást.*
- És hogy halad Helen? Ügyes?
*Kérdezte és figyelte Daevet. Rég nem látta már, és úgy hiányzott neki. Odahúzódik hozzá és ráteszi a mellkasára a fejét. Ott hallgatja a szíve dobogását.*
- Még lesz egy két dolog, amit el kell intéznem, de aztán hazatérek ígérem. És jó, hogy itt vagy. Megérdemled ezt a pihenést.
* Nem tudja, hogy most lenne itt az ideje, de úgy dönt még vár pár percet, mert azért egy ilyen bejelentésre rá kell készülni lelkileg is.*

_________________
Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-07-07, 6:49 pm

-Hol van az a hely, ahol gyűjtök? Itt ezen a parton. Lehet hogy ugyanazt a növényt kell nekünk. Akkor el kell dönteni, hogy kié lesz. Enyém vagy a tiéd? Vagy esetleg össze fogunk veszni rajta? * Ő sem bírja abbahagyni a pimasz édes mosolygást amit folyamatosan kedvesének mutat. Ezzel egyetemben lassú simítást végez a nő oldalán, a végére pedig odatesz egy finom gyengéd csókot.*
-Hiányzott az illatod, a hangod, a csodás tested és az egész lényed. Úgy éreztem magam Helen mellett mint egy jó remete. De most! De most már nem kell türtőztetnem magam. * Ezzel beleszippant kedvese nyakába viccesen.*
-Hmmm de finom. * Aztán kicsit megkomolyodva válaszol rendesen szerelmének.*
-Helen jól halad, egészen 60 növényt ismer ami déli vidékeken terem. Nem tudom, hogy elvigyem egy nagy Lanuriai körútra. Én azt szeretném ha mellettem lennél akkor. Hogy mindennap csókkal ébresszelek fel és a testemmel melegítsem az én asszonykám finom testét.* Megsimogatja a nő haját, megpuszilja az orrát.*
- Történt veled valami? Tapizós alakok?
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-07-07, 6:58 pm

- Igen, Lehet ugyan az kell nekünk, de akkor neked adom, mert nagyobb szükséged lesz rá.
*Mondta kedvesen és felült. Daevre szegezte mosolygós szemeit.*
- Te is hiányoztál. Olyan sokat gondoltam rád.
*Valóban így volt. Főleg mióta a gyermeküket hordja a szíve alatt. Annyira kikívánkozik már belőle.*
- Tapizós alakok nem voltak. Szerencsére. Kezdenek elkerülni. És szívesen elmegyek veled arra a körútra Daev. De csak abban az esetben, ha úgy körülbelül egy olyan 8 hónapnál nem tart tovább.
*Vett egy mély levegőt és most nagyon közel húzódott a férfihoz. Belenézett nagyon mélyen a szemeibe.*
- Igen, történt velem valami. Olyan csodálatos dolog. Olyan felfoghatatlan még számomra. De igaz.
*Kicsit csigázza a férfi érdeklődését. Végül is nagy dologra készül.*
- Azt hiszem el kell kezdenünk kicsit spórolni, mert nemsokára hárman leszünk. Kisbabánk lesz Daevin.
**Hatalmas mosoly jelenik meg arcán és csak ül és várja a reakciót. Nem tudja, mire számítson, de tudja, hogy örülni fog neki a férfi is.*

_________________
Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-07-07, 7:18 pm

-Dehogy fontos számomra az a növény. Inkább neked adom, ha csak egy van belőle. Nekem sokkal fontosabb az, hogy az én virágszálam itt legyen most és meglocsoljam szavaimmal, hogy szépen virágozzon. * Elneveti magát, hogy jókedvében miket mond az ő közelgő hites feleségének. Jól esik a lelkének, hogy a másiknak hiányzott. Belenéz kedvese szemeibe és azokból olvassa ki annak boldogságát.*
- Hála szerencsére, hogy elkerülnek az olyan alakok. Azt meg örömmel hallom, hogy szívesen velünk tartasz. Legalább akkor lesz kit simogatnom. * Persze az látszik, hogy felfigyel arra, hogy kedvese egy kitétellel jön csak el. Kicsit megdöbben erre, így a nőnek van ideje elmondani a többit is. Egyre izgatottan hallgatja kedvesét és amikor hallja, hogy hárman lesznek akkor még csodálkozik. Mikor meghallja a kisbaba szót ami ősi férfi ösztön lép érvénybe, mert az agya teljesen leblokkol.
~ Kisbabánk lesz? A mi kisbabánk? Egy közös kis csöppség? ~ Csak úgy száguldoznak benne a gondolatok, egyre erősebb és erősebb érzést váltva ki belőle.*
-A miénk? * Meg van szeppenve, alig bír kimondani valamit értelmesen. Majd ahogy átért ezen az erős érzelmi zónán akkor a boldogsága olyan magasságba tör fel, hogy elkezd könnyeket ejteni. Végül ahogy van kedvese a fejét a dekoltázsába furja az örömkönnyeit oda potyogtatja miközben boldogan mondogatja.*
-Apa leszek! * A szavak után kicsit megtiszteli Lyst néhány csókkal a finom dekoltázsánál. Kell egy idő míg elengedi kedvesét és arcán mennyei mosollyal terüljön újra el.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-07-07, 7:26 pm

*Lys látja, hogy a férfi meg van szeppenve.*
- Igen a miénk.
*Válaszol halkan. A férfi könnyeit látva ő sem türtőztetni magát. Neki is elkezdenek potyogni.Aztán hagyja a férfit had bújjon hozzá, ő átöleli. Megfogja Daevin arcát, belenéz a boldogságtól sugárzó szemekbe.*
- Igen, életem apa leszel.
*Mondja és megcsókolja. Több percig is eltart ez a csók. Olyan jó most. Semmi és senki nem zavarja őket. Csak ők ketten meghitten egymás karjaiba. Illetve már hárman.*
- Alig várom, hogy már látható legyen a pocakom. Bár így is szoktam sokat simogatni.
*Megfogta a férfi kezét és a hasára tette.*
- Itt növekszik a picink. Annyira örülök neki. És még mindig el sem hiszem. De előbb utóbb muszáj lesz.
*Nevet egy kicsit és teljesen a férfi karjaiba fúrja magát.*
- Ha haza értem akkor veled maradok. Nem megyek sehova a terhességem alatt, nem szeretném, ha baj lenne. Nekem ti vagytok a legfontosabbak.
* Elgondolkozik. Valóban nem lenne jó, ha esetleg elmenni és valaki megtámadná. Jelen helyzetében nyugton kell maradnia.*
- Szerinted fiú vagy lány lesz?

_________________
Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-07-07, 7:42 pm

* Mind a ketten a boldogságtól könnyeznek és egymáshoz bújnak édesen. A baba egy szép párrá alakítja őket. Mikor kedvese mondja a szavakat akkor végleg megnyugszik. A csókot amelyet kap csak viszonozza és jó hosszan. Nem zavartatja magát ő sem, hanem mindegy szégyenlősség nélkül simogatja szerelmét. Lys a hasára teszi az egyik kezét, amit először nem akar megsimogatni mert kicsit fél attól, hogy megbántja a babát. Végül halványan ugyan de simogatni kezdi kedvese pocakját ami idővel nagyobb és nagyobb lesz. Végül ahogy ezek a boldog pillanatok lecsengenek akkor ölébe ülteti kedvesét magával szemben.*
-Azt nem tudom. Egyet mondhatok ha sokat rugdossa a hasadat akkor biztosan harcos természetű fiú lesz, ha meg nem olyan sokat rugdos hanem időnként akkor biztos egy tündéri amazon lány lesz mint az anyja. * Mondja nevetve és olyan felhőtlenül. Egyből megváltozik az ő viselkedése is és ebben az esetben úgy dönt kedvese mellett marad ezentúl mert nem szeretné ha bárki is bántalmazná. Annyira de annyira szeretne apa lenni.*
-Szeretlek édesem. * Mikor kedvese az ölében van, akkor már finoman húzza magához, inkább ajkai játszadoznak a másik ajkaival, olykor finom érzelmes csókokat adva. Mikor a csókokat kiélvezte akkor pillant kedvese idomaira.*
-Melletted maradok és vigyázok rád és a kicsire.
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-07-07, 7:54 pm

*Tetszik Lysának az, ahogyan Daev beszél a fiúról vagy kislányról. Annyira aranyosnak találja, amikor így fel van dobva.*
- Mondtam már, hogy milyen édes vagy , amikor így örülsz? Tudod, nem gondoltam volna, amikor találkoztunk, hogy ilyen örömben lesz részem melletted. Komolyan mondom, az, amikor beléd rohantam a könyvtár előtt, életem legjobb perce volt.
*Kicsit udvarol most ő is a férfinak, hiszen még is csak a gyermek apja, akit nagyon szeret.*
- Én is melletted maradok. Nagyon szeretlek.
*Mondja ki az édes szavakat és egyre közelebb bújik megint. Belecsókol a férfi nyakába és jó mélyet szagol bele. Ez az az illat, amit soha nem feled. Olyan édes és olyan egyedi.*
- Gondoltad volna, hogy ma ilyen jó híreket kapsz?
*Odadugja orrát a férfiéhoz, majd megpuszilja azt.*
- Majd a névválasztásban szeretném, ha együtt döntenénk. Választunk egy fiú és egy lány nevet is, így nem érhet meglepetés. Ugye?
*Kérdezi boldogan. Legszívesebben nem menne el. Az idők végezetéig csak bújna Daevinhez és soha ki nem szállna az öléből. De most megteszi és hanyatt fekszik. Most jól esik neki. Reméli, hogy Daevin és mellé fekszik és együtt beszélgethetnek tovább.*
- Mesélj Helenről. Milyen lány? Milyen a természete?
*érdeklődik, mert bizony a lakótársukról még semmit sem tud, azon kívül, hogy fiatal és vak.*

_________________
Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-07-07, 8:18 pm

* Hallgatja kedvese szavait amit mosolyogva fogad mert így azok az emlékek édessé válnak és nevetségessé. Mert igen is akkor nem hitték volna, hogy összejönnek és utána pedig várni fogják a közös gyermeküket.*
-Cseppet sem gondoltam volna, hogy ennyire jó híreket kaphatok, főleg tőled édesem. * Amikor a névválasztást hallja kedvesétől akkor csak bólint felé, hogy számíthat rá. Az agya máris belekezd a lehetséges szép nevekbe és fel is merül benne már. Nem tudja fékezni magát ő el is mondja a saját ötleteit mert úgy véli ha most nem mondja ki, akkor később nem fog eszébe jutni.*
-Ha lány lesz akkor én Amyrilla nevet adnám neki, ha fiúról van szó akkor meg Amrael nevet adnám. * Számára ez a két név igazán szépen hangzik. Az hogy kedvese mit mond erre az majd kiderül idővel.*
-Helenről? Olyan mint te mikor találkoztam veled. Lányos és képes úgy viselkedni. De most te egyáltalán nem lány vagy, hanem a nő akit szeretek és az utóbbi időben igazán nőként viselkedtél. Igazi szép nőként. * Kicsit gondolkozik, mit is mondhatna még Helenről mikor eszébe ötlik pár dolog.*
- Ami érdekli őt könnyen megtanulja. Egyenlőre jól halad. Meglátjuk, hogy később mire lesz képes.
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-07-07, 8:28 pm

*Lysa hevesen bólogat a nevek hallatán.*
- Igen, valóban gyönyörű nevek édesem. Amyrilla, becézve Amy. Nagyon aranyos. És az Amrael is nagyon szép név. Olyan fenséges.
*Megpróbálja elképzelni, hogy milyen is lesz az ő kicsikéjük. Egy biztos. Gyönyörű kisgyerek lesz belőle. Akár lány, akár fiú.*
- Valóban, mint én voltam? Azért remélem annyira nem tetszik neked.
*Viccelődik egy keveset. Annyira szereti Daevint. Nem hagyná soha, hogy másnál kössön ki. És nem is fog ebben ő már biztos.*
- Akkor bizonyára okos leányzó. Akár a tanára.
*Megcsókolja a férfit és magára húzza.*
- Szeretem érezni a tested. Szeretek belenézni a szemeidbe. És örülök annak, hogy én lehettem az a személy, aki megtanított újra érezni és szeretni. Ha olyan savanyú maradtál volna, mint voltál, kár lett volna, mert te egy nagyon értékes elf vagy drágám. És a szíved az enyém, ami nagyon sokat jelent nekem.
*Egyszerűen muszáj ezeket most elmondania szerelmének, mert nem bír magával. És olyan boldog, hogy kikívánkoznak a szavak belőle.*

_________________
Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-07-07, 8:51 pm

* Hallgatja, ahogy a kedvese a két felvetett nevet ízlelgeti és elemezgeti. Meghagyja neki a döntést teljesen. Bár még nem járnak ott, hogy nevet kellene adni a babának. Még mindketten átfontolhatják és megváltoztathatják. Bólogat mikor hallja kedvesétől, hogy legyen fiú vagy lány biztosan gyönyörű lesz. Ebben ő sem kételkedett mert ilyen szép nőtől csakis szép gyermek születhet. A viccelődésre kicsit morran egyet, jelezve kicsit övön aluli számára. A boldogsága azonban hip-hop túllendíti ezen a kellemetlenségen. Eltelik két perc mikor kedvese megcsókolja és magára húzza. Elfoglalja a helyét kedvese fölött, hogy belenézhessen a szemeibe, hogy azzal kommunikáljon.*
- Én is szeretem érezni a tested, meg szeretem amikor boldog vagy mert akkor én is boldog vagyok. Szeretem nézni a tested, a szemeid és örülök annak, hogy egymásra leltünk.* megfogja kedvese kezeit és finoman megcsókolja a kézfejét. Nem hamarkodja el a beszédét, ebből lehet tudni, hogy valami olyat fog szólni amitől csak még inkább elmélyül a kapcsolatuk.*
-Beleszerettem egy igazi virágszálba, aki Lysanor Ewenynek hívnak. Elrabolta a szívem, de én egy tisztát adok neki, hogy azzal a szép szívvel boldog legyen amíg csak élünk. Élünk és egymásért élünk, közösen szembenézve sok apró és nagyobb problémával. Úgy érzem senki nem állíthat meg és maga az erő forrása maga ez a szépség. De nem csak ő támogat engem, hanem én is támogatom őt ha kell a segítség. Nem hagyom cserben, ápolom és úgy bánok vele mint eddig senki mással. Nem engedek ezúttal senkit sem, hogy megrontsa az erőm és boldogságom forrását és törekedni fogok arra, hogy ez mindvégig úgy is maradjon. Egyszerűen csodálom mikor láthatom, csodálom az energikus lényét. * Itt kicsit elhallgat picikét, hogy utána tovább mondhassa a szavait.*
- Ő az én egyetlenem, ő az én kincsem. Örökre elmémbe véstem a nevét, de amilyen jól érzem magam, képes lennék bárhová felírni a nevét, hogy mások is tudják meg, Ő már az örökre az enyém. S kérem Eclairt e naptól fogva, hogy áldjon meg minket. S idővel több gyermekkel is áldjon meg minket. * A végét egy csókkal zárja, a szavak kifogynak belőle hirtelen. Elterül kedvese mellett finoman, azonban a kezét ráteszi kedvese hasára.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-07-07, 9:07 pm

*Lysa a meghatottságtól megint majdnem elsírja magát. Ezek a szavak teljesen a szívéig hatoltak. és, ahogy Daevin csak mondja mondja a szíve egyre hevesebben kezd verni. Éppen úgy, mint annak idején, amikor az első csókot váltották.*
- Én is felírnám bárhová, hogy összetartozunk. Most már minden hogyan.
mosolyog és érzi a hasán Daevin kezét. Jól is esik neki, hogy ott van. Ő is ráteszi a férfi kezére a sajátját.*
- Én pedig az életemet bíznám Rád! Ahova te mész én követlek. Ha valaki azt mondaná nekem, hogy meghalsz, ha én nem adom az életem, akkor bizony adnám, hogy te élhess. Mert a te életed a legfontosabb számomra és azt próbálom meg minél színesebbé és boldogabbá tenni. Minden erőmmel azon vagyok, hogy megadjam neked azokat a dolgokat, amire szükséged van. Ha te nem vagy én sem létezem, mert nélküled az én életem egy végtelen űr, amiben csak bolyongani lehet, mert nincs az űr végén a fény, amit Te jelentesz számomra. Te vagy az én őrangyalom. És ez a kicsike baba, aki itt növekszik bennem a szerelmünk záloga. Ő lesz a világon a legszebb kincs, mert olyan szeretetben fogant, amit nem mindenki élhet át. Daevin. Ugye mi mindig együtt leszünk? Soha nem választhat el senki és semmi. Ugye? Mert én azt nem élném túl.
* Néz rá a férfira és szíve ismét megtelik szerelemmel. Olyan égetően édes érzés ez, amit nemrég még nem is gondolt, hogy érezni fogja. Olyan felhőtlenül boldog és úgy szereti ezt a férfit, aki mellette fekszik.*

_________________
Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-07-07, 9:30 pm

*Mikor befejezte a szavakat akkor a nő kezdi el a szavakat mondani. A szíve egyre hevesebben dobban és a végére talán meg is állna mikor a nő befejezi. Nagyon szépen kifejezte magát kedvese és nagyon tetszett neki amit hallott a nő szájából. Csendbe marad egy hosszú ideig, hogy a pillanat varázsa úgy maradjon, ahogyan hagyták. Végül nagy nehezen de megszólal.*
-Igen, mi mindig együtt leszünk és semmi nem választhat el minket attól, hogy boldogok legyünk. S én sem élném túl ha valami történne veled vagy a kicsivel. * Igen ő már megélt egy ilyet. Még egyszer azt a keserűséget és fájdalmat nem bírná el. Vért könnyezne a nőért és teli torkából üvöltözne az Istenek felé. Majd a nagy fájdalomba ott halna bele ahol van, ott szűnne meg csak, hogy egy másik világon kedvesével legyen.*
-Noh azt hiszem ennyi pihenés elég volt nekem. * Kel fel a helyéről, majd ha a kedvese is fel akar állni akkor finoman felemeli a földről. Látni rajta, hogy vigyáz kedvesére, hogy ne erőltesse meg magát a másik. Törődik a kedvesével.*
-Mehetünk a növényért? * Összepakol még, aztán szerelmesen megfogja Lys kezét. Ha a nő készenáll akkor együtt gyűjtik be a még szükséges növényeket a környéken.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-07-07, 9:39 pm

*Lys csak fekszik egy kicsit még. Aztán segít neki Daevin felállni és már mennek is. Nem kell sokat menni találnak is a növénykéből. Szép piros virágú ez a növény, bár az illata nem a legjobb. De jut mindkettőjüknek. Lysa berakja a táskájába a többi közé és Davevinre néz.*
- Itt az ideje, hogy újra külön váljunk. De már csak egy növény van, ami hiányzik a gyűjteményemből. Azért még elmegyek. Aztán te meg térj vissza Helenhez és okítsd tovább. Mire haza érek kikérdezem.
nevet egyet, de már is hiány érzete van.*
- Nagyon fogsz hiányozni. Sietek hozzád majd vissza. Vigyázz magadra az úton.
megcsókolja még egyszer Daevint, majd sarkon fordul és szép lassan elsétál. Nem néz hátra, mert za még fájdalmasabbá tenné a búcsú, egy ilyen szép délután után. Lassan eltűnik a szürkületben Lysa kecses alakja.*

_________________
Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Darthys Indoril
Vörös sárkány
Darthys Indoril


Hozzászólások száma : 125
Életkor : 1169

Character sheet
Nép: Sárkányok

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-07-15, 10:43 pm

Meglehetősen érdekes figura az idegen. Az egy dolog, hogy szereti fitogtatni az erejét, nála egyértelműen gyengébbeken, de még a vele legalább egy szinten lévőket is hajlamos lenézni és keresni a bajt. Darthyssal szerencséje volt, ő nem keresi a harcot, esze ágában sem volt számon kérni az idegenen a hangnemet, vagy a célzásait. Azonban ismert másokat, akik ezt nem tűrnék ilyen könnyen, igaz az ő viselkedésük valószínűleg jobban tetszene a sárkánynak, aki szerint attól sárkány valaki, ha nagy a pofája. Először talán még látta az idegen sárkányban a rokon lelket, főleg, hogy vele együtt a cellában raboskodott, de egyre ellenszenvesebb volt neki. Ahogy nem élmény legyeket és bogarakat gyilkolni ugyanúgy nem élmény az embereket sem legyőzni és megalázni, ha sokkal gyengébbek. Ennek semmi köze ahhoz, hogy valaki jó vagy rossz, erkölcsös vagy erkölcstelen, amiben nincs kihívás arra nem lehet büszkének lenni. Pedig az idegen pont ezt csinálta. Fitogtatta az erejét a nála gyengébbeken. Legurította a mágust a lépcsőn, pedig már rég le volt győzve, de még megalázta egyszer utoljára. Nyert vele valamit? Nem. Darthysnak már most elege volt belőle.
Figyelmen kívül hagyva a sárkány szavait elindult lefele a lépcsőn. Összevonta közben a köpenyét, elrejtette alatta a fegyvert és a fejére dobta a csuklyát. Nem húzta mélyen a szemébe, azzal csak felhívná magára a figyelmet, csak hanyagul a fejére dobta, mintha csak a nap elől védené magát. Pillanatokon belül egyszerű utazó volt, ennek megfelelően be is fordult egy sikátorba. Nem ismerte a várost, de azt látta a börtön ajtajából, hogy keletre kell tartania, a manaháló szálait érezve pedig érzékelte az égtájakat. Egy varázslónak nem kell iránytű, bár tény hogy ha zavaros a háló, akkor azért egyszerűbb a közönséges módszer. Lassan haladt, kikerülgetve a többi járókelőt, szélesebb utakra írva mélyen hajolva a jobban öltözöttek előtt. Egyszerű pór volt, semmi más, bár más talán lenézte volna a hajlongásért, de neki ez nem volt megalázó, egy álca a sok közül.

//bocs hogy nem dobok fel semmit, de Darnak nincs más célja mint feltűnés nélkül lelépni, ő nem fogja keresni a bajt, balhé meg már volt elég, egy sima városban szerintem ennél több nem nagyon lehet//
Vissza az elejére Go down
https://newagelanuria.hungarianforum.net/t309-darthys-indoril-fel
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-07-17, 10:38 pm

//Nah itt a záró akkordom. Élvezd!^^
Dar, befejező//


*Még el se mondta, be se fejezte, amit mondani akart, a másik már indult is. Tulajdonképpen csak pár pillanatra állította meg a megszólalásával, és talán nem is avval, hanem hogy a leguruló varázsló ne legyen az útjában. Érezni lehetett a kettejük közti oriási különbséget.
Edward aki a pokolban nevelkedett fel, nem tudta átérezni azokat a fennkölt érzéseket, amik a sárkányban valamiért megvoltak.
Mert ez nemcsak arról szól, hogy a gyengébb a padlósa kerül, hanem az újra és újra bizonyítandó felsőbbségről, a rangról, arról, hogy a többi mit lát ezek után.
Első sorban talán egy őrült gyilkost, de mindenek előtt egy olyasvalakit, akit jobb nem megközelíteni, jobb nem feldühíteni, és jobb, ha nem szólnak be neki. Jobb, ha nem kötnek belé. Ezek után, mikor már mindenki jobbnak látja, ha teret adnak az ilyennek, jöhet az, amit a sárkány olyannyira szeretne.
Figyelemmel lenni a többire. Megmutatni, hogy nemcsak erős, de jó vezető is, és eszébe jut a sebesült is egy harc során.
Ez az út azonban folytatódik. Valahogy úgy, hogy minél magasabban van valaki, annál több mindenkit kell letaszítania, talán nem is azért, mert annyian akarnának rárontani, hanem mert neki fontos. Az örök harc, ami felkészíti az embert az igazi nagy küzdelemre. Az, hogy tekintettel legyen másokra luxus, aztán pedig egy könnyen elhanyagolható adalék. Végül megszokja, és szükségessé fog válni számára, hogy az ellent a sárba tiporja. Ez egyfelől egy gyors, dinamikus folyamat, melynek egyedüli lényege a harc, és hajtóereje a szenvedés, másfelől viszont egy lassú önpusztítás.
A falnak dőlt. Végig a sárkányt figyelte közben, majd mikor az eltűnt a sarkon, mélykék szemei az eszméletlen varázsló felé fordultak.
Elmosolyodott, de ez a mosoly már valami szomorú felfedezést sejtetett maga mögött.
Igen, ő már túl van azon, hogy megszokja. Már élvezi. De akkor miért önti el folyton az a furcsa érzés, mintha megszakítaná közben a szívét?
Azt hitte, hogy ez a jel arra, hogy nem erre született. Hogy nem gyilkos. Ezért kérte meg Axist is, hogy segítsen, de ennek már vége. Tévedhetett. Hiszen hiába volt az egész, nem változott semmit. Axis, nem ér semmit, ő pedig a pokolra jut, ha egyáltalán létezik.
Leballagott a lépcsőn. Szép komótosan, lassan. Egy kisebb csapat katona ment el vele szemben. Tisztelegtek neki, mire ő is üdvözölte a köszönést. Aztán amikor a legközelebb voltak egymás mellett, megszólalt.*
-Riadóztasson. A börtönben megszökött két rab. Veszélyesek lehetnek.
*A felhívásra, gyorsabb ütemre váltott a kis csapat, Dylan pedig kilépett a nagy kapun, majd az első postakocsival elindult a városból kifelé.*


//Darthys Indoril, Edward Dylan, küldetés vége//
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 134
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Érkezés   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-07-31, 10:44 pm

*Hosszú, hosszú ideje hajózott már. Néha úgy tűnt, hogy talán soha nem érnek partot, belevesznek az óceán végtelenségébe. Evolyrant több hónapja maga mögött hagyta, s, azóta ellátogatott számtalan városba, még Álomfalva romjaihoz is visszatért, de sehol sem találta őt. A kis hajó, amivel kedvese érkezett közös fiúkkal hozzá Evolyranba, nem állt már jó ideje megszokott helyén. S mivel a környékén sem látták sehol, biztosra merte fogadni, hogy Glorien elhagyta Evolyrant. Más magyarázatot nem talált a kámforrá válásukra, viszont számára érthető is volt. Sőt, talán ezt tartotta a legjobb megoldásnak. Abban az alakban, az éjszakai gyermekeként csak veszélyt jelentett volna számukra. Jól is tették, hogy eljöttek onnan, bár, soha nem keresték egymást, s így talán kedvese nem is emiatt hagyta ott a szigetet. De bármily oka is lehetett nemsokára kiderül, már ha az istenek is úgy akarják. Egy újabb földrész, mely arra vár, hogy felkutathassa benne szerelmét, s ha netán nem tartózkodna itt, hát továbbáll. De a reményt, hogy egyszer újra láthatja kedves kis családját, kikkel oly kevés időt tölthetett együtt, soha nem fogja feladni.
Miután a hajó kikötött a Remény tengerének partján, elintézte a kapitánynál a szükséges pénzügyeket, majd vissza sem tekintve sietett Tarsis városának kapuja fele. Az út felemésztette utolsó darnáit is, már csak egy kis aprója maradt, amivel megszállhat a fogadóban egy-két éjszakára. Hogy utána mit csinál, azt még ő maga sem tudja. Reméli nem lesz rá kényszerülve arra, hogy visszatérjen régi életmódjához, amelyet már több mint hat éve maga mögött hagyott…*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-08-03, 2:19 pm

Aldo :

Lysanor érkezik a parthoz. Jó régen volt már az, hogy Daevinnel találkkoztak és elújságolta neki a nagy hírt. Bár ez a hír úgy néz ki nem volt igaz. Lysanor összeszedett valami fertőzést, ezért is hitte azt, hogy terhes. Mióta egyedül bolyongott, rájött, hogy tulajdonképpen nem is baj, hogy nincs baba, mert így is még fiatal és előtte az élet. És Daevinnel kapcsolatban sem biztos. Sőt egyre jobban hajlik arra, hogy jobb lenne elfelejteni. Örökre. Nem szeretné lekötni magát. Jobb ha haza sem megy. Talán felejteni jött ide. Persze szép volt az eddig itt eltöltött idő, de itt az ideje változni kicsit. A naivitást és romantikát kicsit félre rakni. Meg kell komolyodni. Talán nem árt tanulni is egy kicsit. Csak egy mestert kéne találni, akimaga mellé fogadja. Jelenleg nincs most senkije. Se családja, se otthona. Kicsit szomorúan ül le a homokba és elhajít egy kis kavicsot. Egyenesen a tengerbe landol.*
~ Fene vinné el az egészet. De, ha egyszer nem érzek iránta semmit már. Jobb lesz ha örökre elfelejtem. Örökre nyoma vész a végtelenben. Daevin Corerlian, már a múlté.
*Majd felállt és egy pár métert arrébb sétált. A tengerre szegezte tekintetét és csak bámulta a zúgó hullámokat. Tanulni akart. Lehet az íjászat megy neki, a füveket is tudja használni, de még mást is szeretne. Elég volt a magányból. Több hónapja a bolti eladókon kívül nem váltott szót senkivel. Nagyon hiányzott neki egy kiadós beszélgetés.*

_________________
Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 134
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-08-03, 7:01 pm

*Mélyen gondolataiba merülve ballagott a parton Tarsis irányába, de még elég nagy táv volt közte és a nagy kapu között. Minden elmefuttatása csak Glorien megtalálása körül járt, hogy milyen boldogok lesznek majd és egyelőre próbálta kizárni a felmerülő kérdéseket, amelyek már a hajón foglalkoztatni kezdték. Most, hogy szinte minden pénze elfogyott, az út hátralevő részét nem lesz ilyen könnyű megtenni. Lassítani meg nem akar, ugyanilyen kitartóan kell kövesse kedvese nyomait, még ha be is kell mocskolnia kezét. Csak az a kérdés, hogy mivel, vérrel-e vagy verejtékkel.
Így morfondírozva magában, szinte az utolsó pillanatban, mikor már el akarta hagyni a homokos partot, vette észre, hogy egy nő bámulja magányosan a tengert, méghozzá nem is akármilyen nő. Kicsit távolabb megállt és hosszasan nézte, ahogy a nap sugarai tündököltek aranyló haján, mintha emlékeztették volna valakire, valaki nagyon ismerősre. De nem sokáig tartott az egész illúzió. Hirtelen felé fordította fejét a lány is. Szembenéztek.*
~Gyönyörű! De megyek tovább, Aldo, menned kell tovább! Mióta Nibelion visszaváltoztatott esélyt adva arra, hogy megkereshessem őt, tucatnyi városon keresztül nem néztem más nőre. Most sem gyengülhetek el. Megyek tovább, mintha észre sem vettem volna.~
*Elkapva fejét , gyorsan letért a partról és rálépett a Tarsis fele vezető útra.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime2012-08-03, 8:00 pm

*Ahogy ott álldogált a parton, olyan érzése volt, mintha figyelné valaki. Lassan hátra nézett és találkozott a tekintete a férfiéval. Nagyon hideg kék szemek. Magas, szőke. És olyan mintha rá várna. Aztán egyszer csak elfordult és elindult.*
~ Rohanj Lysanor. Menj utána...
*Merült fel benne a gondolat és villám gyorsan utol is érte. Kissé lihegve fogta meg a siető vállát.*
- Elnézésedet kérem, hogy így letámadlak. és fogalmam sincs miért teszem. Egy ideje járom már Lanuria vidékeit, de nem láttalak még itt. Új vagy erre? Netán ismerlek?
*Szaladt ki a száján az utolsó kérdés. Nem tudja miért kérdezte. Lehet, hogy otthoni ismerős? Talán. De az is lehet, hogy más honnan. Igaz, ugyan, hogy az otthoniakkal lassan egy éve nem is beszélt. Mondjuk a családjából csak egy személy volt, akivel sokáig tartotta a kapcsolatot, de már tőle sem kapott több, mint egy éve levelet. Annyira el volt, havazva Daevinnel, hogy nem is gondolt rá. Na majd most ír szeretett unokatestvérének. Mivel Lysanor egyke volt, ezért anyja testvérének a gyerekeivel jó viszonyt ápolt. Főleg az idősebbikkel, de már ideje lenne levelet váltaniuk. Annak idején, amikor még kamaszként együtt indultak útnak, azt hitték sokan rájuk, hogy édes testvérek. Ez betudható volt a hasonlóságnak.Daevint még megírta neki, de aztán arra nem kapott választ. Nyilván értesült apjától, hogy kitagadták. Na egy próbát majd megér azért.*
- Be sem mutatkoztam még. Lysanor Eweny. Örvendek.
* Tartotta a kezét a férfi felé és remélte, nem hagyja faképnél. Vágyott egy kis beszélgetésre nagyon. Talán nem a megfelelő személyt szúrta ki, de valami azt súgta neki, hogy nagyon is jó helyen kopogtat.*

_________________
Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keleti szeglet, a Remény tengerének partja   Keleti szeglet, a Remény tengerének partja - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Keleti szeglet, a Remény tengerének partja
Vissza az elejére 
3 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Nyugati szeglet
» Keleti kikötő
» A Remény temploma
» A Remény tengere

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Lanuria világa :: Keleti szeglet :: Keleti szeglet, a tenger mellett-
Ugrás: