LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Stern

Go down 
+34
Jeremy Talbot
Kalandmester
Főadmin
Inaeth
Vey'na Crossi
Jozef Alberts
Ayda
Huor Tiwele
Ryn von Samok
Lysanor Eweny
Yldicce Tsodamix
Vogon Beebebrox
Nawarean
Edward Dylan
Merilien Lumel'Auvrea
Yúla Saiwa
Kockázó
Fatima Ferses
Onoria
Hisame
Gylnar Radek
Akahana
Carnë
Mitsuko Midnight
Aventhis
Furia
Sydney H. Low
Alex Ian Keegan
Regélő
Kain Namelyr
Vastörő Regendorf
Nasuada
Aurora
Mesélő
38 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Fatima Ferses
Éj elf
Fatima Ferses


Hozzászólások száma : 332
Életkor : 215
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Elfek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2011-09-11, 12:06 pm

*Sokáig állt kint a toronyban. Hűvös szél fújt, s érezte a tünde, jobb volna visszatérni a szobájába. Talán most már fog tudni aludni. Ki kell pihennie magát. Lassan lement a lépcsőkön. Az őr mellett is elmegy, aki elvezette a szobájához.*
~ Járőrözik a toronyban?~
*Majd végre az ajtó előtt áll. Benyitott. Azonban különös látvány fogadta. Ágyán a holmik szétdobálva, a szőnyeg felhajtva, s egyértelműen látni, kutattak a holmijai között. Azonnal a tarisznyájáért nyúl, de abból semmi nem hiányzott.*
~ Mi ez? A tekercset keresték volna? De az rég nincs nálam...~
*Nem értette a dolgot. Ki az, aki Sternben, ráadásul a toronyban kutakodna? Főleg, ha logikus az a valaki, tudhatná, hogy a tekercs biztos nincs már Fatimánál. Hisz egy hírhozó első dolga az, hogy átadja a hírt a kijelölt személynek. Ha meg nem a tekercset keresték, akkor meg mit? Ráadásul semmi nem tűnt el. Fatima kilép az ajtón, s pont látja, hogy az őr épp lesétálna az egyel lentebbi szintre.*
- Kérem várjon!
*Kiáltott utána. Az megállt, s hátrafordult. Fatima odasétál hozzá.*
- Ön járt a szobámban?
- Nem asszonyom. Nem áll jogomban.
- Azonban ezt valaki mégis megtette, s nagyon valószínű, hogy ugyanúgy nem volt jogában. Felforgatták a szobámat. Valamit kerestek. Ha azt keresték, ami miatt itt vagyok, akkor elkéstek. Azonban Onoriának, vagy Sadiernek jó volna ezt tudnia.
* Az őr unalmasan felelt.*
- Igen, asszonyom, azonban mindketten már nyugovóra tértek, s míg ők maguk fel nem kelnek, akkor sem ébreszthetem fel őket, ha kitört a háború.
*Fatima felvonta a szemöldökét.*
- Igazán? S ha az életük veszélyben van? Hisz nem tudhatjuk, mit is kerestek nálam. Ha azt, amire gondolok, akkor mindketten veszélyben lehetnek.
* Az őrnek a szeme sem rebbent meg.*
- Sajnálom asszonyom, de senki nem ébresztheti fel őket. Kérem ön is nyugodjon meg, s aludjon. Szüksége lesz a pihenésre.
* Fatima összehúzza egy pillanatra a szemöldökét, majd kisimul az arca. Semmi nem olvasható le róla, mire is gondol. Biccent egyet.*
- Jó éjt!
- Asszonyomnak is.
* Majd az őr indul is. Fatima még utánanéz.*
~ Különös... nagyon különös. Nem tudom elhinni, hogy akkor se lehetne felébreszteni a vezetőket, ha nagy valószínűséggel az életük veszélyben van. Különös... Sebaj. Amiért nem tudsz semmit se tenni, azért ne fájjon a fejed!~
*Visszament a szobájába. Rendet tett az ágyán, majd lefeküdt aludni. Azonban a párnája alatt ott volt egy tőr a biztonság kedvéért.

Az első kakasszóra Fatima is felébred. Felül az ágyában, s már hallja is a katonai kürt szót. Felkel,s felveszi minden felszerelését. Kivéve a sisakot. Nem szereti hordani. Zavarja a szabad kilátásban. Elhagyja a szobáját, s elindul lefele a torony aljába. Majd megáll ott, ahol legutóbb beszélt a nagy fejesekkel. Szól az egyik őrnek.*
- Onoria papnő, és Sadier úr ébren van már?
- Igen asszonyom, bent tárgyalnak.
- Kérem szóljon nekik, hogy Fatima Ferses kíván megjelenni előttük!
* Az őr biccent, majd benyit, s belép az ajtón, hogy az üzenetet átadja.*
Vissza az elejére Go down
Onoria
Főpapnő
Onoria


Hozzászólások száma : 204
Munkahely : Főpapnő, a Tanács elnöke

Character sheet
Nép: Emberek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2011-09-12, 1:20 pm

*Onoria és Sadir a kapitányi szoba ablakában állnak. Mindketten a vár udvarán sürgölődő katonákat figyelik, amint a szekerekre rakodják fel a felszerelést, mások lótnak-futnak az azóta szintén feltöltött fegyvertárba fegyvert vételezni.
Ismét mások, a lovasság, már a lószerszámot készítik elő. Egyenlőre nem hagyják még el a várat.
A főpapnő és a kapitány úgy festenek, mintha a legteljesebb egyetértés lenne közöttük, pedig a kapitányt továbbra is zavarja, hogy Onoria hajlamos felülbírálni a döntéseit, s érzékelteti is vele, hogy ő van a magasabb pozícióban.
Sadir ezt nem érzi teljesen jogosnak, hiszen őt a nemesi házak helyezték ebbe a pozícióba, így úgy érzi, hogy a papnő jogalap nélkül tekinti katonai kérdésekben fellette állónak magát.
Onoria viszont már hét évszázad tapasztalatával rendelkezik, s így nem is nevezhető képzetlennek akár katonai téren nézve sem, hiszen ő is ott volt, amikor az Éj-Hasadéknál Lanur seregei legyőzték a sárkányokat.
Tevékeny részt vállalt a csapda előkészítésében, s azóta még nagyobb tekintélynek örvend.
Egyszerre fordulnak hátra a belépő őr felé.*
- Kísérje be!
*Onoria végigméri a teljes fegyverzetben álló tündét. Arcán barátságos mosoly fut végig, de megőrzi távolságtartását az elf nő felé.*
- Hoztak az istenek! Remélem, az éjszaka pihentető volt, s nem szenvedtél hiányt semmiben.
Vissza az elejére Go down
Fatima Ferses
Éj elf
Fatima Ferses


Hozzászólások száma : 332
Életkor : 215
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Elfek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2011-09-13, 11:06 am

*Mikor belépett, azonnal biccentett. Majd kapta az üdvözlést. Így felelt.*
- Én nem szenvedtem hiányt semmiben. - ~Én nem... csak a kutakodó...~ - És habár eleinte nem tudtam aludni, később egész jó éjszakám volt. Köszönöm érdeklődését!
*Majd egy kicsit körbenéz, utána Sadirra tekint. Nagyon úgy tűnik, hogy Onoria itt a nagy valaki, de Fatimát Sadiroz küldték, nem a papnőhöz.*
- Tudom, hogy itt Sternben nem vagyok több egy futárnál, de szeretném, ha tudnák, harcos futár vagyok, ezért is érdeklődöm. Esetleg meg van már az időpont, mikor indul a sereg? Szívesen látnám, mennyien is jöttek el, hisz biztos vagyok benne, nem sok nemes egyezett bele abba, hogy elküldje embereit egy nagyon nehéz harcba. Hisz nem éri meg nekik, egyedül csak a hűségüket, s becsületüket emelhetik e tettel. -
*Majd Onoriához fordult.*
- És önöknek zavarmentes volt az éjszaka?
*Még nem hozza fel a feldúlt hálót, de tervezi. Még az is felmerül benne, hogy Onoria keze is benne van a dologban. Persze nincs oka erre a tettre a papnőnek, azonban Fatima régen megtanulta, hogy senkiben sem bízhat. Közben reménykedik, hogy küldenek sereget nem csak a városba, hanem az erdőbe is. Hisz ha nem tennék, ezzel aláírnák az ott harcolók kivégzését.*
Vissza az elejére Go down
Onoria
Főpapnő
Onoria


Hozzászólások száma : 204
Munkahely : Főpapnő, a Tanács elnöke

Character sheet
Nép: Emberek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2011-09-16, 2:47 pm

*Onoria felel ismét elsőként, továbbra is barátságos arccal és kedves hangnemben.*
- Köszönöm az érdeklődést, nem zavarta a nyugodt pihenésem semmi meg. Megesik, hogy ha küzdelemre készül az ember, akkor az éj nem hoz oly mély álmot, mint szokott.
*Sadir csak bólint, neki nincs ehhez hozzáfűzni valója. A kapitány inkább az udvaron gyülekező és még mindig sebesen készülődő katonákat nézi.*
- Nincs könnyű harc, ha katona vagy. Aki ezt a sorsot választja, készen kell állnia arra, hogy egy csatában lesz nála jobb harcos.
A nemesi házak bizonyára ezzel tisztában vannak, de még sem minden futár, sem minden nemesi sereg nem érkezett meg.
Emellett számítunk más városból is erősítésre.
*Komor arckifejezéssel pillant Fatimára, majd visszatér a készülőséd megfigyeléséhez. Számára igen fontos, hogy a sereg nagyobb legyen, hiszen egyrészt Olassië tulajdonképpen egy határváros, mely, a elesik, a következő a sorban az ország szíve felé Stern. Másrészt a katonák rá bízzák majd sorsukat, nem Onoriára. Őt ismerik és tisztelik, emellett többeknek családja van. Minél több harcost akar visszahozni a csatából a családjához. Ennek kulcsa a törpék serege és az, hogy a nemesi házak is kellő erőt küldjenek.
Onoria eközben inkább az elf harcossal foglalkozik.*
- Thalion úr jól tette, hogy harcos követet küldött, így üzenete biztonságban célhoz ért.
Meg kell mondjam, észrevettem, hogy fegyverzeted nem e földön készült, s mutatott viselkedésed alapján sem egy köznapi harcost tisztelhetünk benned. Mi sodort egy más világi harcost Olassië csatájába?
*Onoria kezeit palástja ujjába dugja és úgy állva várja a tünde harcosnő válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Fatima Ferses
Éj elf
Fatima Ferses


Hozzászólások száma : 332
Életkor : 215
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Elfek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2011-09-16, 6:47 pm

*Sadir nem felel. Mintha nem is foglalkoztatná a dolog, csak bámul ki az ablakon. Ebből semmi következtetést nem von le a tünde. Nem tudhatja, most aggódik, flegma, vagy más dolgokon gondolkodik. Eleve nem áll jogában ítélkezni. Fatima figyelmesen hallgatja végig a papnőt. A mai nap mintha kedvesebben tekintene rá. A tünde viselkedése nem változott, ugyanolyan nyugodt, de merev. Habár érzelmek nem látszódnak arcán, mégsem egy kegyetlen kemény jégszobornak tűnik, csupán egy átlagos tündének. *
~Más város? jó lenne... minél többen... Azonban ideje lenne elindulni. Nekem is dolgom van még. Legszívesebben itt hagynám a várost, de amíg nem látom, hogy elindul a sereg, addig nem nyugodhatok. ~
*Nem reagál a hallottakra az éjelf, így egy kis csend következik. Talán épp felhozta volna az éjjel tapasztaltakat, de ekkor a papnő személyesebbre fogta. Fatima a szemébe nézett, s komoly tekintettel hallgatta meg. Nem azonnal felelt, végiggondolta, mit is mondjon. Thalion úr nem is tud arról, hogy Fatima vitte el a hírt. Ha megemlíti, hogy az elf vezér nem őt küldte, hanem küldötte meghalt, akkor rossz fényben világítaná meg a vezért.*
- Függetlenül attól, hogy Thalion úr kit küld el a hírrel, egy harcos is meghalhat egy nyílvesszőtől. Nekem szerencsém volt.
* Ezután ismét várt. Ugyanis mély sebekre kell emlékeznie, habár várható volt, hogy valaki felteszi ezt az egészen egyértelmű kérdést. *
- Az élet mindenkit sodor egy bizonyos irány felé. Mindenkinek más az útja. Sokszor az élet döntések elé állít bennünket. Továbbállunk, vagy sem? Azonban a mi döntésünk, hogy mi mellé állunk. Hogy miért éppen Olassië, arra könnyű felelni. Egy város, melyben a testvéreim élnek. Bár még idegenek számomra, azonban ha kell, tudnom kell meghalni értük. Azonban nem feltétlenül vagyok a csoportos munka híve. Nem is tudnám elkötelezetten élni az életemet egy bizonyos fennhatóság mellett. Ott harcolok, ahol a szívem is harcol. Ha változik a szív, akkor a helyszín is.-
*Ezzel szépen elmagyarázta, miért is hagyta el előző otthonát. Egyben jelezte is, hogy ne is várják el tőle, hogy a csatában a többi íjásszal fog a halálba rohanni. Neki mindig is egyéni feladatai voltak. Mondhatni, ő a speciális osztag.*
- Azonban...
*Talán itt az idő, hogy felhozakodjon vele.*
- Az éjjel történt valami. Éjszaka sétáltam egyet, majd mikor visszatértem a szobámba, fel volt dúlva. Ön mit gondol? Talán az üzenetet kereshették nálam? Vagy... ezen az átvizsgáláson mindenki átesik?
*Nem érdekli, ha ezzel megsérti Stern vezetőségét. Nem gúnnyal kérdezi,. Sőt. Inkább alázattal, s őszinte érdeklődéssel. Nem érdemel megvetést. Csak ha ez egy kötelező ellenőrzés volt, akkor illett volna rendbe tenni a szobát.*
//Ironikus mosoly az usertől//
Vissza az elejére Go down
Onoria
Főpapnő
Onoria


Hozzászólások száma : 204
Munkahely : Főpapnő, a Tanács elnöke

Character sheet
Nép: Emberek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2011-09-24, 3:24 pm

*Onoria figyelmét nem kerüli el a diplomatikus válasz. Fatima nem erősítette meg, hogy őt küldte az elf vezér. Vajon akkor nem is ő az igazi futár, vagy pedig Thalion kiadta az alatta levőknek, hogy küldjenek bárkit, a lényeg, hogy az üzenet célba érjen.
Minden esetre a főpapnő ugyanolyan kegyesen néz az elfre, mint korábban.
Így hallgatja végig válaszát a kérdésre. S bár igen költőien igyekszik kifejezni magát – A papnő már régóta ismeri a tündék efféle emelkedett hangnemét. Mintha mindig néhány hüvelykkel a föld felett lebegnének, s onnan néznének a többi halandóra. – azért megérti, hogy nem Lanuria szülötte, s a nő nem is csapatjátékos.
Ám legyen, a feladat, melyet elvégzett már elegendő, hogy lényegesnek tekintse. Nem hiszi, hogy a támadás megszervezője ne készült volna az efféle lépésekre, s hogy jól gondolja, arról a tünde páncélján látható nyomok épp elég nyomos indokot szolgáltatnak.
Az azonban kezdetű mondat az, melyre végül felfigyel.
Erre fordul meg Sadir is az ablakban. Onoria mély hallgatással felel, de nem is kell megszólalnia, Sadir megelőzi.*
- Ebben a várban, és ebben a toronyban az utazóknak biztonságban kellene lenniük.
Az őrség dolga lenne ezt biztosítani.
*Onoria elgondolkodó hangon szólal meg.*
- Az üzenetért botorság lett volna, hiszen épelméjű ember nem gondolhatja, hogy ilyen fontos tekercset őrizetlenül hagysz, s nem adod át érkezésedkor rögvest, ahogy meg is tetted.
*Emlékezteti Fatimát arra, miként is cselekedett. Ismét Sadir veszi át a szót.*
- Ha pedig átvizsgálásról lett volna szó, azt a parancsomra érkezésedkor azonnal megtették volna. Nem pedig alattomosan, besurranó tolvajként. Megvan minden? Miért nem riasztottad az őrséget, vagy akár engem?
Nem lehet szó nélkül hagyni az ilyesmit. Nem tűrjük a tolvajokat! Rögvest hívatom is az őrség kapitányát!
*Indul is rögvest, hogy leteremtse a vezetést. Őszinte felháborodás látszik arcán, s Onoria is csak csendben figyeli. Nem állítja meg. Ez a vár Sadirra van bízva, s neki is kell rendet tartani benne.
Inkább visszanéz az éj elfre.*
- Valóban aggasztó, hogy a kapitányi torony vendégszobáját észrevétlenül feldúlhatják az éjszaka közepén.
Vissza az elejére Go down
Fatima Ferses
Éj elf
Fatima Ferses


Hozzászólások száma : 332
Életkor : 215
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Elfek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2011-09-25, 10:16 pm

*Korábbi szavaira nem reagál Onoria. Nem is azért mondta Fatima, hogy reagáljon, ellenkezőleg. Nem várt választ. Az utóbbi kijelentésére azonban a maga gondolataival eléldegélő Sadir is megmozdult. Megfordult, s ő szólalt meg. Fatima nem szól semmit, hisz Onoria folytatja. A tünde biccent.*
- Én is így gondoltam.-
*Érti arra, hogy nem logikus a tekercs miatt átkutatni a szobát. Sadir pedig folytatja. Mondhatni kérdést is feltesz, de úgy felidegesítette magát, hogy már ki is ment az őrséget hívni. Így Fatima nem felelt. Onoria folytatja. Érdekes egy kicsit a kép még Fatimának is. Csak egy szót mondott, s Sadir életre kelt, mindenki mondja a maga monológját, s egyszerűen élet kerekedett a terembe.*
~ A szó teremtő ereje... ~
*Mikor Onoria befejezte, akkor került újra sor az elfre.*
- Mikor észrevettem, rögtön szóltam a közelben sétáló őrnek. Ő azonban azt mondta, semmilyen körülmények között nem ébreszthetem fel önöket. Kicsit aggódtam, hogyha a tekercs miatt dúlták fől a szobát, akkor önök is veszélybe kerülhetnek, de valóban, nem logikus feltételezni azt, hogy emiatt törtek be hozzám. Egyelőre nem vettem észre semmit sem, hogy eltűnt volna. Őszintén szólva, bár érdekes a szituáció, mégis engem az érdekelne, mikor is indul a sereg. Ne haragudjon türelmetlenségemért, de a testvéreim lehet, hogy már halottak. S erős késztetést érzek arra, hogy ha egyedül is, de az erdőbe mennyek harcolni, s ha biztos vagyok benne, hogy az orkokat legyőztük, utána megyek a városba. Megtiszteltetésnek venném, ha az induló sereg egy része is az erdőbe tartana, s mikor ott végeztünk, akkor indulnánk a város védelmére. Persze közben a sereg másik része már a várost védené. Tudom, hogy önök jobban értenek a harc stratégiákhoz, ezért sem tanácsot adok, inkább csak közlöm a reményemet. Ha nincs rá mód, hogy két felé váljon a sereg, akkor menjenek nyugodtan a várost megvédeni. Én azonban az erdőbe megyek először. Ugyanakkor elindulni mégsem indulok anélkül, hogy ne lennék benne biztos, hogy a sereg útra kelt. Az én felelősségem vinni a jó hírt, hogy jön a felmentő sereg.-
* Fatima ritkán szól, de akkor képes sokat beszélni. Mivel sürgetőnek érzi a helyzetet, annál is inkább bátorkodott szót emelni fajtársai mellett. A vérében ott buzog a harci vágy, legszívesebben Onoria fejét is levágná, csak hogy történjék végre valami. Egyébként halál nyugodt...*
Vissza az elejére Go down
Onoria
Főpapnő
Onoria


Hozzászólások száma : 204
Munkahely : Főpapnő, a Tanács elnöke

Character sheet
Nép: Emberek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2011-09-28, 4:47 pm

*Sadir eközben kiviharzik a teremből, hogy előkerítse az őrséget. Ő is tudatában van, hogy éjszaka ébren voltak, tehát jelenleg valószínűleg alszanak, de ez most nem érdekli.
A torony a vár központja, az ő otthona és itt szállnak meg a hivatalos vendégek, most éppen Onoria és Thalion követe is.
Nem lehet szó nélkül hagyni, hogy sem kivizsgálás nem indult, sem értesítés azonnal az ilyen ügyben.
Az ajtó nagy durranással zárul mögötte, mire a főpapnő csendes mosollyal néz utána.*
- A kapitány néha kissé hirtelen tud lenni, de jó katona, s ezt a várat rá bízták.
*A papnő elsétál az ablakhoz, ahonnan jól látható a katonák készülődése, s még a társzekereket megpakoló népség sürgölődése is.
Meghallgatja, ha Fatima reagál valamit, de ha csendben marad, nem sokkal később is folytatja. *
- A nemesség egy része a saját érdekét előbbre helyezi az ország érdekénél.
Ha pedig a darna az úr, nem túl jövedelmező egy elf város védelmére vállalkozni, s a kincstár sem teheti meg, hogy azért fizessen az amúgy is módos uraknak, hogy sereget küldjenek olyan dologért, ami elemi érdekük is lenne.
*Megfordul és immár az éj elfre néz. Most nincs mosoly az arcán, de a fensőbbség most is sugárzik belőle. Most valóban az istenek földi képviselőjének tűnik, egy papnőnek, akihez fordulni lehet, ha gond van.*
- Ha Olassië elesik, és a támadók úgy gondolják, csak a Hajnal-folyó választja el őket Sterntől és a környékbeli birtokoktól. Márpedig ez a sík vidék nyújtja a legkönnyebb prédát.
Dáin királyra és hegyi törpéire is számítunk még. Ha tőlük is jön csak ezer fejsze, az már elegendő, egy felmentő hadművelethez.
Rájuk várunk még.
Olassiët pedig csak az erdőn keresztül tudjuk megközelíteni, s ha még addigra nem zárták körbe a várost, nekünk is az az érdekünk, hogy ezt később sem tehessék meg.
*A főpapnő úgy beszél, mintha már korábban is részt vett volna hasonló ütközetekben, s valóban így is van. Legalábbis a tervek kovácsolásánál jelen volt, hiszen a Éj-Hasadék melletti csata kimenetelének befolyásolásában is tevékenyen részt vett.*

Vissza az elejére Go down
Fatima Ferses
Éj elf
Fatima Ferses


Hozzászólások száma : 332
Életkor : 215
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Elfek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2011-10-03, 7:26 pm

*Mikor Onoria reagált Sadir viselkedésére, Fatima nem felelt semmit. Mit mondhatna? "Hát igen!"? Az ablakhoz sétál a nő, ami nyugalmas tettnek bizonyul, s ezt most valahogy nehezen tolerálja az éjelf. Persze próbálja türelemre csendesíteni magát. Azonban az elméjében, s vérében dúló harc egy cseppet sem látszik meg sem vonásaiban, sem mozdulataiban. Onoria szavaiban mintha volna részvét. Mikor befejezi a nő a beszédét, Fatima oldalra fordítja a fejét, s elgondolkodik. Végül visszafordul, s így szól.*
- Rendben. Addig mit tehetek? Ne haragudjon meg, de azt nem kérheti, hogy az ablakon nézegessem a tájat. Muszáj valamit tennem. Esetleg segíthetek valamiben?
*"Muszáj valamit tennie". Eredetileg nem volna ez az inger benne, hisz egy olyan típus, mint Fatima, jól el van a saját magányában, s akár órákat is képes eltölteni a semmittevéssel, s gondolkodással, filozofálással. De most egyértelműen más a helyzet. Hajtja a harci vágy, s az a tudat, hogy másodpercenként meghal valaki, s ki tudja, az ellenségből-e, vagy barátból. Onoriából egyértelműen süt a nemesség, s a papi erő, de most Fatimában s látszik valami. Szemei lángolnak, s tekintete merész, ellent mondást nem tűrő. Onoria biztos lehet benne, hogy ha valami feladatot nem mond Fatimának, akkor ő maga talál magának, de abban nem biztos, hogy lesz köszönet.*
Vissza az elejére Go down
Onoria
Főpapnő
Onoria


Hozzászólások száma : 204
Munkahely : Főpapnő, a Tanács elnöke

Character sheet
Nép: Emberek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2011-10-04, 9:57 am

*Onoria csendesen bólint a nő szavaira. Fatimának érzéseit megérteni meg tudja, jóllehet ő maga nem siet sehova. Teljes nyugalomban várja, hogy tovább haladjanak a maguk útján az események.*
- Segítség lehet, ha felvázolod nekünk Olassië erdejének térképét, olyan utakat keresve, ahol a legkönnyebben haladhat egy ekkora sereg főereje.
Az is segítség lehet, ha vannak az erdőben olyan területek, melyek alkalmasak kisebb csapattestek csapdába ejtésére, esetleg körülzárására.
Gyakorlott harcosnak tűnsz, értheted, amire gondolok.
Egy csatában, vagy annak megtervezésében akár döntő előnyhöz is juthat az, aki ismeri a terepet. Én Olassië égig érő erdejét nem ismerem.
Te viszont voltál ott, s ez máris előnyünkre várhat.
Emellett hasznos lehetsz előőrsként is, hiszen ha jól sejtem, szívesebben sietnél előre, a vonuló csapatok előtt az elf város irányába.
*Sadir ront be. Az őrség kapitányát már leteremtette, s biztos benne, hogy az éjjeli őrség tagjait egytől egyig büntetéssel fogja sújtani a tiszt.
Azonban van egy dolog, amire nem szívesen gondol. Ez pedig az a tény, hogy a behatoló nem lehetett a katonák közül való. Lehet, hogy lusták, lehet, hogy rossz döntéseket hoztak, de egyikük sem besurranó, vagy tolvaj.
Akkor pedig valaki úgy jutott be a toronyba, hogy azt senki nem vette észre.*
- Maga tünde. Észreveszi a mágiára utaló jeleket…gondolom. Nem vett észre semmi ilyesmit a szobájában?
*Kérdi a kapitány még mindig vörös fejjel Fatimát.
Közben az ablakból hallható, ahogy egy mén igen hevesen kiszabadítja magát a lovászok kezéből. Talán a csata előtt feszültség hatására idegesebb ő is, ahogy gazdáik is, talán valami más ingerelte fel az állatot.
Annyi szent, hogy a lovászok nem bírnak vele.*
Vissza az elejére Go down
Fatima Ferses
Éj elf
Fatima Ferses


Hozzászólások száma : 332
Életkor : 215
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Elfek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2011-10-04, 2:41 pm

*Most elhalmozták rengeteg feladattal, végig kell gondolnia. Csak biccent a nő szavaira, még nem felel. Elkezd gondolkodni.*
~ Hmm... a gond csak az, hogy délről érkeztem, nem északról. Északra meg sietve mentem, nem volt sok lehetőségem körbenézni. És a városban is csak egy napot voltam.~
*Mielőtt szólhatott is volna bármit, megjelent Sadir vörös fejjel. Máris kap egy kérdést.*
- Mágia?
*Gondolkodik el.*
- Talán éreztem valamit... enyhén. De hogy a szobában nem alkalmaztak mágiát, az biztos.
*Majd Onoriához fordul.*
- Ami meg az ön kérdéseit illeti... Az erdő maga világos a hatalmas fák ellenére. Nem igazán van benne sötét, elbújásra alkalmas hely. Azonban csak arról beszélhetek, amit láttam. Egy napot voltam csak a városban, az erdőben sem volt alkalmam körbenézni, hisz rögtön harcoltunk. Az ösvényekről tudom, hogy szinte be vannak nőve, a tündék ügyeltek arra, hogy minél inkább elbújjanak a külvilág elől. Igazából azt az utat ismerem csak, ahol végigvágtattam. Elég gyorsnak tűnik, talán a legjobb megoldás. Ami pedig az előőrsöt illeti...-
*De nem fejezhette be mondatát. Vad nyerítést, s pata dobogást hallott, s valahogy furcsa érzése támadt. Odasétált az ablakhoz, s kinézett.*
~ Yúla lova...~
* Onoriára, s Sadirra pillantott.*
- Elnézést!
*Majd kirohant. Kisietett a kapun is, s rögtön a lovászokhoz, s az éjfekete lóhoz sietett. Rájuk szólt.*
- Adják nekem a kantárt!
- Na de kisasszony, vesz...
*Fatima kitépte a férfi kezéből a kantárt, s magához vonta a lovat, majd tünde nyelven nyugtatta.*
- Csss... nincs semmi baj. Nem kell már sokáig szenvedned. Hamarosan a gazdád mellé feküdhetsz. Mi idegesített fel?-
* A ló kissé megnyugodott, de még prüszkölt. Ekkor valami furcsa érzés vette körül Fatimát. Gyorsan körbenézett. Mágia erejét érzékelte, s most felismerte, hogy halványan talán ez volt az, amit a szobában is érzett. Éles szemei minden mozzanatra felfigyelt, s várt, történik-e valami, megjelenik-e az a személy, akit érez ő maga is és a ló is.*
Vissza az elejére Go down
Onoria
Főpapnő
Onoria


Hozzászólások száma : 204
Munkahely : Főpapnő, a Tanács elnöke

Character sheet
Nép: Emberek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2011-10-10, 3:54 pm

*Mind Onoria, mind Sadir figyelmesen hallgatják Fatima válaszait, aztán pedig kissé meglepetten néznek az eltűnő tünde után.
Sadir a főpapnőre néz. A nyelve hegyén van, hogy a papnő orra alá dörgölje, milyen jól is jönne végre újra néhány mágus, akármilyen köpenyes legyen is, Stern udvarában.
Az, hogy mégsem mondja el, csupán annak köszönhető, hogy Onoria az ablakhoz lépdel kimérten, s ott kitekintve kíséri figyelemmel a történéseket. Nevezetesen hogy az éj elf miként csendesíti le a megvadult lovat.
Természetesen nem hallhatja, hogy a nő mit mond, de látja a különleges módot, ahogy a lóval bánik, s ahogy az megnyugszik. Ez még akkor is nagy dolog, ha a saját lováról van szó.
Hamarosan a kapitány is megjelenik mellette, s bár mogorván, de hallgatagon figyeli ő is Fatima produkcióját.
Mindketten látják, ahogy körbenéz, s látják azt is, hogy keres valamit, vagy valakit. A sötétlila csuklya alól odalent a lányt csokoládébarna arc figyeli, bár csak az álla látszik ki neki. Az ujjakon díszes gyűrűk, villognak.
A barna bőrű mágus bizony sötét mágus, s nem is olyan régen még a Mardan felé vezető úton tevékenykedett, de ott nem járt sikerrel és Formenya csapdájából kimenekülve inkább Stern felé vette az irányt.
A mágus, ha nem reagálnak rá, még visszább húzódik egy sötét zugba, s amint teheti el is tűnik onnan, hogy már a mágiája sem érzékelhető.
Annyi már bizonyos, hogy a futár itt van. Az is bizonyos számára, hogy ha a futár túlélte, akkor Alzareth küldötte nem. Eképpen a futár veszélyes, de most nem kíván harcba bocsátkozni vele. Pedig szívesen bosszút állna a társukért.*
Vissza az elejére Go down
Fatima Ferses
Éj elf
Fatima Ferses


Hozzászólások száma : 332
Életkor : 215
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Elfek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2011-10-11, 10:32 am

*Érzékeli, ahogy egyre halványul a mágia a közelben. Fürkésző szemekkel néz körbe, de amiért érzékeli a mágia távolodását, így inkább nem kezd bele a forrásának keresésébe. Elég fáradt Fatima, tegnap egy élet-halál harcot vívott, még mindig mélyek a sebei. Nem volna jó belekeveredni egy harcba, függetlenül attól, hogy most nem egyedül van itt, itt van Stern népe. Feltekint az ablakra, s látja, ahogy a papnő és Sadir nézik őt. Majd a lovászokhoz fordul.*
- Nyergeljék fel a szerszámaimmal!
*Kissé félve vették át a már nyugodt ló kantárát, s nézték, ahogy a tünde távolodik tőlük. Fatima most közelebb kerülhetett a titokzatos mágushoz, mert arra felé tekintett, ahol az volt, hisz újra megérezte a mágiát. Azonban az újra távolodott. Fatima visszament a várba és a terembe. Biccentett a két vezérnek.*
- Elnézést, de ezzel a lóval érkeztem, jobb ha én csendesítem le, mint egy idegen.
*Kissé elfordítja a fejét, s látszik, hogy gondolkodik. Majd újra feléjük fordul, s így szól.*
- Azt hiszem, a közelben van egy mágus. Talán ő volt az, aki feltúrta a szobát. Azonban, ha támadni akart volna, megtette volna. Inkább visszahúzódott, s csak figyel. Legyenek óvatosak! Nem ismerjük a szándékát. Csak szóltam, hogy tisztában legyenek a helyzettel. Az előőrs pedig... jó ötletnek tűnik.
Vissza az elejére Go down
Onoria
Főpapnő
Onoria


Hozzászólások száma : 204
Munkahely : Főpapnő, a Tanács elnöke

Character sheet
Nép: Emberek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2011-10-15, 11:04 pm

*A kapitány és Onoria is ellépnek az ablakból, mikor a történtek lezajlanak.
Egyikük sem reagál először a tünde szavaira, mintha jól meg akarnák emészteni azokat.
A papnő ismét csak megmarad a hűvös nyugalomnál. Valójában nem gondolja, hogy Filnoren előtt rejtve maradhatnának a lépések Olassië megsegítésére.
Sadir sem sieti el. Ismét csak jelentőségteljesen a papnőre néz, jelezve a mágusokra vonatkozó korábbi kérelmét, azonban a papnő tüntetőleg nem vesz erről tudomást.
Inkább a tündéhez szól.*
- Egy levegőben lebegő várat szinte lehetetlen úgy megközelíteni, hogy onnan jó előre ne láthassák a lépéseinket. Egyedül az erdő takarásában lesz értelme felfejlődnie a seregeinknek.
Az előőrs részemről rendben, de természetesen a kapitány akarata is kell hozzá.
*Sadir, mintha már feladta volna, hogy a papnőre hatással legyen, kissé morgósan fordul Fatimához.*
- Tekintettel a háborús helyzetre, örömmel csatlakoztatnék egy kisebb csapatnyi könnyűlovast az előőrs megerősítésére. Könnyen lehet, hogy kószáló fosztogatók járják az utakat.
*Ekkor kopogtatnak az ajtón, mielőtt még bárki szólhatna, be is lép az illető, látszik, hogy sietve.
Katonásan megáll a két vezér előtt, miközben végig néz az éj elfen.*
- Az őrszemek sereget észleltek keletről. Minden bizonnyal a törpéktől érkezhet.- Küldjenek eléjük fogadóbizottságot! Tudassák, hogy örömmel fogadjuk őket!
*Adja ki a parancsot a kapitány. Ehhez nem kéri Onoria válaszát, az ő hatásköre erről dönteni. A papnő nem is erőlteti, ugyanis egyet ért teljes mértékben a kapitánnyal.
A katona egy pillanatig még kivár, majd meghajol és sietve elhagyja a szobát.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2011-10-19, 4:42 pm

//Mese - Olassië alkonya - Fatima, Formenya, Onoria, Sadir, Dáin//

*Nem telik már sok időbe, míg a törpék serege megérkezik Stern vára alá. Dáin király nem vezeti bár a várba övéit, inkább kint hagyja megpihenni a Hajnal partján, Stern alapjai mellett.
Ő maga kisebb kísérettel indul meg a várba, hogy tiszteletét tegye a kapitánynál és ha már úgy alakult, hát a főpapnő előtt is.*
- Ha nincs más dolgod, velünk tarthatsz fel, az emberek vezetői elé. Mindig jól jön egy bátor mágus az harcosok mellé.
*Kacsint még Formenyára, aki mellől már a várba lovagolt vissza az őrség tisztje.
Persze a mágusnő szabadon döntheti el, hogy mit is akarna, de a meghívás, amivel Mardan királya megtisztelte olyan alkalom, ami nem sok törpénél magasabb növésűnek adatik meg.
Minden esetre Dáin maga is a várba gyalogol, hogy ott hamarosan belépjen a kapitányi torony fogadótermébe.
Mikor belép, fejszéje nyelét a kemény kőpadlóhoz üti, így jelezve mindenki számára, hogy a törpe sereg vezetője érkezett meg.
Tekintetét körbehordozza Onoria főpapnőn, Sadir kapitányon, ha lát elfet a teremben, rajta meg is áll egy pillanatra, majd kiengedi öblös hangját.*
- Dáin Azaghál vagyok, Vasöklű Dáin, Építő Thor, Rettenthetetlen Girron és még számtalan hős hegyi törpe utódja! Sereget hoztam, mellyel hamarosan tovább haladunk Olassië falai alá, hogy megütközzünk a hegyesfülűek támadóival.
Ha az emberek seregei is velünk tartanak, kiket a vár udvarán láttam készülődni, s a vár falain kívül is, menjünk együtt!
De ha nem, engedjetek átkelni a Hajnalon Stern mellett, hogy megforgathassuk fegyvereinket a támadók vérében!
*Csendben marad, még csak sisakját sem vette le az emberek előtt. Ő sem kisebb úr náluk, így gondolja. Büszkén, erős markában továbbra is szorongatva fejszéjét várja a bent lévők válaszát. Onoria és Sadir a törpe követséget bejelentő katona szavára lesiettek a fogadóterembe, Fatimával együtt, ha ő is velük akart tartani és most egy pillanatnyi hatásszünetet tartanak, mintha egymásra várnának, hogy ki szólaljon meg előbb.*
Vissza az elejére Go down
Fatima Ferses
Éj elf
Fatima Ferses


Hozzászólások száma : 332
Életkor : 215
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Elfek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2011-10-23, 6:27 pm

*Fatima örül, hogy lesz egy előőrs. Az már haladás. Ha az elindul, vélhetően a nagyobb sereg is útra kel majd. Hirtelen valaki becsörtet, s végignéz Fatimán. A nő nem zavartatja magát, csak érzelem mentesen hallgatja a férfit. A hírnek örül. Nagyon is! Mikor az elmegy, a vezetőkhöz fordul. *
- Esetleg, ha maradhatnék, és itt lehetnék, mikor a sereg vezetőjét fogadják, megköszönném. Szívesen találkoznék a törpék seregének vezetőjével. Jó látni egy sereg létének bizonyítékát. -
* Nem telt sok időbe, mikor megérkezett az a bizonyos törpe. Lementek hozzá, hogy fogadják őt. Kissé különös a viselkedése, de olyan törpés.*
~ De rég láttam törpét. Utoljára Álomfalván... ~
*Megérintette a múlt szívszorongató lehelete. Dáin szeme is megakad az éjtündén.*
~ Ilyen különlegesség egy tünde? Mi ily meglepő bennem?~
*Cseppet sokkoló volt Dáin bemutatkozása, hanghordozása, s magabiztossága is. Fatima is a többiekre nézett, hogy most mégis ki szólaljon meg előbb. Ha a mágus nő is Dáinnal van, akkor Fatima felfigyel rá. Annak a nőnek is elég nagy mágikus ereje van. S az öltözködése, valamint az illat, ami belőle árad... ismerős számára, s valahogy Evolyran jut róla eszébe, de persze ott még sosem találkozott a nővel, így fogalma sincs arról, hogy ő is Evolyranból jött, akárcsak Fatima maga. De nem szól semmit. Nem érzi, hogy nála lenne a szócső, nem őt illeti az első szó. Inkább Onoriát, vagy Sadirt. De inkább Sadirt, hisz ő e vár ura. Így várakozásteljesen rátekint, hogy mondjon valamit.*

Vissza az elejére Go down
Onoria
Főpapnő
Onoria


Hozzászólások száma : 204
Munkahely : Főpapnő, a Tanács elnöke

Character sheet
Nép: Emberek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2011-10-26, 11:11 am

*Onoria és Sadir is lemennek, s természetesen mindketten engedik is Fatimának, hogy velük tartson.
A teremben nem kell sokat várniuk Dáin király érkezésére.
A törpe hatásos belépővel érkezik, s hamar harsány hangján be is mutatkozik Stern vezetőinek.
Sadir szólal meg, miután gyors pillantást vált a Remény templomának papnőjével.*
- Tisztelettel köszöntünk téged, Dáin Azaghál, megannyi hős hegyi törpe utódja, s Mardan királya!
Mi is Olassië segedelmére gyűjtjük erőinket, s valójában már csak arra vártunk, hegyeitekből érkezik-e még sereg.
Most, hogy itt vagy, indulhatnak is előőrseink, és miután megpihentetek, szavaid szerint is egyesülve az emberek és a törpék hadai is sietve, hogy mielőbb visszaverjük az elf város támadóit.
Az előőrs már indulásra készen áll, de kívánságod szerint csatlakozhat hozzájuk tetszőleges számú harcos is néped soraiból.
*Onoria ezek mellett csak áll Sadir oldalán, mintegy hallgatólagos beleegyezését adva a kapitány szavaihoz.
A magas, erős katona szavaira csak kimérten bólint. Mikor elhallgat, akkor szólal meg.*
- A velünk lévő elf harcosnőnek lehetősége van ez előőrssel tartani, míg seregeink rövid időn belül indulásra készek. Kérlek, nyilatkozz, szüksége van-e seregednek valamire, s mikor áll indulásra készen.
*Onoria meghallgatja a törpe válaszát, majd bólint rá, hogy úgy legyen.
Eközben az előőrshöz is szalajtanak egy futárt, hogy induljanak előre, Onoria pedig immár az éj elfhez fordul.*
- Az előőrs indul hamarosan, kérlek, ha velük szeretnél tartani csatlakozz hozzájuk. Legkésőbb Olassië falainál találkozunk.
*Teszi még hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1520

Character sheet
Nép: NJK

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2011-10-26, 1:31 pm

//Mese - Olassië alkonya, Fatima, Formenya//

*Dáin király előbb Sadirra ügyel, ki elsőként üdvözli mindenki nevében, majd a megszólaló Onoriát is végigvárja. Kísérő törpéi a terem előtt várnak rá, ide nem hozott magával senkit, csak a mágusnőt.
Amikor a főpapnő megemlíti neki az elfet, akit persze már beléptekor végigmért (nem különösebben kedveli a fennhéjázó hegyesfülűeket), ismét végigjáratja a szemét az egy szál, helyiségben fellelhető tündén.*
- Igen, ugyanannyi törpét küldök az előőrsbe, ahány ember van ott. Legalább lesz alkalmunk ismét bizonyítani egy elfnek, milyen bátor és erős is a törpék népe.
És köszönöm a szíves vendéglátást, pár hordó hegyaljai bornak igen örülnénk, mert az úton kicsit megszomjaztunk.
Utána, ha készen van a seregetek, indulhatunk is! Már viszket a tenyerünk.
*Teszi hozzá szakálla mögött vigyorogva.
Közben Onoria felvilágosítja az éj elfet az indulásról, és a törpe is figyeli az elf szoborszerű arcát. Nem látott még ilyen elfet, pedig találkozott már néhánnyal és küzdött is velük, igaz, csak tornán. Elvégre szövetségesek, vagy mi a szösz…
Ha Fatima távozik, a törpe még utánanéz, aztán visszafordul Onoria és Sadir felé.*
- Akkor odalent várjuk az indulást…
*Az előőrs közben útnak indul, lovakat is visznek a törpéknek, hogy mozgékonyabbak legyenek, a király pedig szokásos harsány modorában elköszön az emberektől és visszatér saját táborába.
Nem kell egy órának sem eltelnie, mire Stern és nemességének egyesített serege csatlakozik a Hajnal partján Dáin seregéhez és átkelnek a folyón. Velük tart Sadir, aki a sereg élén halad, míg Onoria főpapnő az emberi seregek közepén halad hintójával.*


//A továbbiekban Stern helyszínét lezárom és a reagokat a középvidékre kérem:
https://newagelanuria.hungarianforum.net/t179-kozepvidek //
Vissza az elejére Go down
Merilien Lumel'Auvrea
Vér elf
Merilien Lumel'Auvrea


Hozzászólások száma : 335
Életkor : 737
Munkahely : Vérelfek vezetője, vérelf-hercegnő

Character sheet
Nép: Elfek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2012-07-26, 6:08 pm

*Merilien érkezik éjfekete lován Stern városába. A város hatalmas és tudomása szerint mindenféle nép megfordul itt elfektől kezdve törpökön át sárkányokig mindenki. Ilyen hely kell neki, hogy kérdezősködjön. A kőről. Ugyanis most csak ez az egy dolog tölti ki a fejét, egyszerűen nem tud másra gondolni. Persze, kellemetlen, ugyanis amikor éppen tiszta állapotában van, akkor hazavágyik, vagy éppen egy erőteljes mágus után érdeklődik, aki meg tudná szabadítani a kínjaitól. Stern városában a legolcsóbb fogadóban szállt meg a vértünde. Habár vörös haján mindenki megbotránkozott, sokan gyanították, hogy a vér irányítójának egyik tagjával van dolga, így általában visszahúzódóbbak lettek vele szemben. Mindenki fél a vérelfektől. Mindenki, aki nem harcos, vagy nem bír mágiával. Egy erőteljesebb férfi próbálkozott is a lánnyal, de végül a szobájában vérbe fagyva végezte, a saját vérével kötözve le a földre. Sajnos ezek után Meriliennek távoznia kellett a fogadóból, de ezt nem bánta, keresett egy drágább fogadót, ahol kicsit jobb az ellátás és az étel is fogyaszthatóbb. Kevesebb tuskó fordul meg ott, viszont sok-sok információ-vadász. Így hát ma este is a fogadóban ücsörög a leányzó, a saját kis étkét fogyasztva az egyik sarok-asztalnál és fülel. Tünde fülei érzékenyebbek, mint az embereké, így szinte minden beszélgetést hall és ki tudja szűrni a lényeget, de sajnos ezidáig még nem sikerült semmiféle érdemleges információra bukkannia. Azonban hallotta, hogy egy híres sárkány hadúr a városba érkezik és elhatározta, hogy megnézi magának azt a híres hadurat. Bizonyára az is valami huszonakárhány éves tanulatlan senki, akit egyetlen egy ütéssel le lehetne győzni. De Merilien kíváncsi. Így füll tovább, hogy hol is szállhat meg a férfi, vagy hogy hogyan is hívják őt.*
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2012-07-26, 6:24 pm

//Merilien Lumel'Auvrea//

*Újra Dagolradi.
Menion után, a mágus esete, és a tudós lány halála, mindennt megváltoztatott.
Rögtön azután kellett volna végeznie magával, hogy megfordult a fejében a gondolat.
A gondloat, ami visszahjvta a Sötét úr földjére. Mert ott jó volt. Mert ott volt valaki. Mert ott hatalma volt. Itt még a sárkányok sem sárkányok.
Az erejét nme hogy félnék még szembe is helyezkednek vele.
Persze ha megölné, annyit haragítana magára, hogy hiába Sárkányúr.
Kegyetlen amagányos élet. hiába van már egy kisebb hálózata itt is, és csatlósai akik megteszik amit kér. Nem adhat ki nagyobb feladatokat mert az emberek akiket alkalmazhat vagy nem elég jók, vagy nem használhatók. Persze most már, hogy nem kell tartani Dagorladtól, hiszen bebizonyította a lányka megölésével, hogy oda tartozik. Most már rendelkezésére állnak olyan dolgok is, amik eddig nem. Azonban ez még nem változtat semmit. Azt se tudja miért pont ide jött, ahol fatima megláthatja.
Az a lány! Annak sosem szabad újra találkoznia vele. Ő már a sötétségé. Ő már elbukott.
Jgy ment el egy olyan foagdó előtt ahol nagy volt a felfordulás. Nem telt bele sokba hogy megtudja, valami vérelf gyilkolt itt nemrég.*
~Nem lehet idevalósi, ha ilyen szertelen.
Előb utóbb elfogják a kis vadócot.
*De nem törődött vele sokat. Azonban pont a kis maffia hálózata meg a ténykedései miatt felkapott lett a neve. Legalább is alvilági körökben biztos. A kocsmáéban üldögélve pedig, egypáran éppen őrólla beszéltek akkor is amikor Merilien hallgatózott.
Ezt halhatta a lány.*

-Hallod, azt mondják aki megfelel az elvárásainak az csatlakozhat.
-Ne mond! ÉS hol talájuk meg?
-Őt nem csak a mágus segédjét lehet felkeresni.
Aki személyesn talál rá, az vagy nagyon szerencsés vagy nagyon szerezncsétlen.
-És a mágus? Én csatlakoznék. Úg yhírlik jól fizet.
-A mágus általában körbejárja a fogadókat.
Arról lehet tudni, hogy egyből a csaposhoz megy és vizet kér.
Ha ilyennek találkozol az a mágus lesz. De nem mindenkit jutatt el a Nagyúrhoz.
Azt beszélik némelyekt megöl és a szerveit elteszi magának varázslásra, vagy eladja.
-Nem mondod!
-Szóval légy óvatos. Én még meggondolnám.
-És a nagyúrat lehet tudni hogy hjvják?
-.Csak azt hogy Sárkányúr. Semmi mást.


//Noh, szóval Dylan épp az utcán sétál. HA akarod behozhatod a mágust, de akár találkozhatunk enélkül is.//
Vissza az elejére Go down
Merilien Lumel'Auvrea
Vér elf
Merilien Lumel'Auvrea


Hozzászólások száma : 335
Életkor : 737
Munkahely : Vérelfek vezetője, vérelf-hercegnő

Character sheet
Nép: Elfek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2012-07-26, 6:32 pm

[Edward]

*Merilien hegyezi tünde füleit, hiszen a sárkány hadúrról több szó is esik három férfi körében, akik igen lelkesen beszélgetnek arról, hogy van egy mágus, aki segíthet eljutniuk a hadúrhoz. Merilien erre felkapja a fejét, hiszen neki mágusra is szüksége van. Most épp nem a kő izgatja a legjobban, hanem az, hogyan is űzhetné ki magából a gonosz mágus szellemét. Ehhez pedig a mágus tökéletes lenne. Mivel sejti, hogyha a mágus betér ide a három jó madár egyből megkörnyékezi, így inkább feláll és odakint vár. Habár így nem fogja tudni, hogy az illető vizet kér, de tünde füle elég éles ahhoz, hogy meghallja, hogyha a férfi bemegy. Azonban az utcán más is sétál. Egy sötét kinézetű férfi, aki úgy tűnik, hogy a fogadó felé tart. Legalábbis Merilien szerint, aki a fogadó ajtajának támasztja magát, kezeit karbaj fonja melle előtt és egyik lábát a falra teszi.*
-Hé, te! *kiált oda a férfinek, akiről még nem tudja, hogy a hadúrhoz személyesen van szerencséje.*
-Az a hír járja, hogy a Sárkányhadúr embereket toboroz és érkezik majd egy mágus. Ismered? *szólal meg normális hangon, majd ellöki magát a faltól és lassan a férfihez sétál.*
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2012-07-26, 6:38 pm

*Neki szögezik a kérdést elég élesen. Egy nő az. Épp ellöki magát a faltól, mikor odnéz. Hosszú vörös haja csak úgy hullámzik a levegőben mögötte. Dylan kék szemei szűkebbre változnak.*
~Nocsak. Megelőzött volna ahírem?
*De nem felel egyből. Előbb kissé végigméri a lányt. Tünde, egyértelműen, méghozzá a ritka féle. Vérelf. Erre halovány félmosollyá alakul a szája szeglete. Hiszen önmaga is az volt hajdanán. Milyen nosztaligikus. Eddig vérelefeket csak a csatatéren látott, és nagy sajnálattal, de azok nem érték meg a holnapot. Legalább elbeszélget ezzel az élő példánnyal.
Azonban nem lép közelebb. Hagyja, hgy a nő közeledjen.*
-Az attól függ ki kérdezi.
*Játsza saját mágusát.*
-Habár szerintem nem is igazán a mágus érdekel téged, hanem a Sárkányúr, nem de bár?

Vissza az elejére Go down
Merilien Lumel'Auvrea
Vér elf
Merilien Lumel'Auvrea


Hozzászólások száma : 335
Életkor : 737
Munkahely : Vérelfek vezetője, vérelf-hercegnő

Character sheet
Nép: Elfek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2012-07-26, 6:50 pm

*A lány egyből kiszúrja az egyedül sétáló sötétebb kinézetű férfit. Habár nem néz ki túl mágusosnak, Merilien nem is gondolná, hogy egy mágussal van dolga. Ellöki magát a faltól, majd közelebb sétál a férfihez, miközben egy kérdést tesz fel. Habár lehet, hogy nem kellene csak így nyíltan cseverészni az utcán, gyanítható, hogy estefelé már nem sokan vannak, akik hallgatóznának. Közelebb sétál a férfihez, hiszen látszik rajta, hogy ő aztán nem fog nyitni. *
-Nem, nem érdekel a Hadúr. Engem kifejezetten a mágus érdekel, és az, hogy mennyire híres és mennyire erőteljes mágusról van szó. *szűkül össze kicsit a lány szem, ahogy még közelebb ér Edwardhoz. Látszik rajta, hogy azt mérlegeli, vajon ő lehet-e a mágus, vagy csak valaki, aki tud róla.*
-Segítséget szeretnék kérni tőle, de tudnom kell, hogy elég erős-e hozzá.
Vissza az elejére Go down
Edward Dylan
Sötét elf
Edward Dylan


Hozzászólások száma : 612
Életkor : 43
Munkahely : váltás alatt

Character sheet
Nép: Elfek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2012-07-27, 9:54 am

*Hamiskás félmosolya nem tűnik el a hadúrról. No lám, valaki akit nem az ő személye érdekel. Egyre tetszetősebb akicsi lány. De nagyot téved ha azt hiszi, hogy a mágusa valamiben is megelőzné. Furcsa kis kártyajátékos az. Az igaz, hogy ő vette rá Dylant az újbóli csatlakozásra Dagorladdal, és meglehet vannak rejtett képességei, azonban az is igaz, hogy nem kéne megerőltetnie magát a mágus halálához sem.
Közelebb lép a vérelfhez, és mélyen a szmébe nézve szólall meg.*
-Vagy úgy.
Azonban még mindig nem tudom érdemes e egy ilyen törékeny lányka arra, hogy megtudja, hol van a mágus.
Persze nekem nem sok közöm van ahhoz hogy veled mi lesz, de jobban teszed ha nem kísérted a szerencsédet. A mágus akit keresel csupán csak egy gyilkos.
De elárulhatom neked, hogy a mágusod, a hazájában is inkább hírhedt mint híres.
Húsz féleképpen tudja kioltani az áldozata életét, azonban másra nem igen jó.
Ha valaki szúrja a szemed, ő biztosan elintézi, de ahhoz nagyon ravasznak és mindenek előtt nagyon gazdagnak kell lenned, hogy meg is tegye.
*Közben egyre csak méregeti a lányt. Vérszomjat, vadságot és gyűlöletet olvas ki belőle. A tartásából, a szemeiből. Az övéi nem ilyenek. Nincsenek tele tűzzel. Az ő kék kristályszemei halottak.*
Vissza az elejére Go down
Hisame

Hisame


Hozzászólások száma : 55
Munkahely : Tél birodalma

Character sheet
Nép: Nimfák

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2013-03-09, 10:10 pm

//Küldetés - Február, 4., A segítség //

Stern ma az egyik legnyugodtabb város a környéken, már nyoma sincs annak a szörnyű fejetlenségnek, amely a legutolsó látogatásom alkalmával fogadott itt. Igaz, engem akkor is inkább a vásár ejtett kétségbe, nem pedig a tudat, hogy valakik megpróbálták bevenni a várat. Ez van, ha egy hozzám hasonló elszigetelten élő nimfa nem érintkezik sokáig emberekkel, egy idő után már nem érzi fontosnak, hogy foglalkozzon a halandó lények dolgaival. Nem mondom, hogy ez rossz, mert nem tartom annak, de azért bevallom, szeretnék még pár dolgot kipróbálni, ahhoz pedig az fog kelleni, hogy valamivel rugalmasabb legyek. Kezdetnek például meg kellene próbálnom beolvadni még akkor is, ha tudom magamról, hogy a színeim nem fognak sehova beolvadni.
Egyenlőre valamennyire sikerült feltűnés nélkül közlekednem, hála az állandó hideg időnek és a hózápornak, amely folyamatosan fújt, így nagyon kevesen tartózkodtak az utcákon és még kevesebben figyeltek felém így estefelé. De ez sem tartott sokáig, mert az egyik sarkon befordulva majdnem sikerült nekem is példásan elesnem, amikor egy fiatal kislány egyenesen belém rohant és ez is csak éppen megállította egy pillanatra. Már ment is volna tovább, ha nem botlik meg a ruhámban és esik az oldalára. Azonnal hajoltam le hozzá, attól függetlenül, melyik faj tagja, elvégre ő még csak egy gyerek volt, és azokat én sem bántom, bármennyire is vagyok jégkirálynő.
- Minden rendben édesem? - fordultam felé, majd lehajoltam, hogy fel tudjam segíteni szerencsétlen kislányt, aki még mindig szemmel láthatóan menekülni akart.
-Kérem segítsen, ez megőrült! - suttogta, miközben alig bírt felállni és minden tagja reszketett. Bárki vagy bármi is üldözte, nagyon megrémíthette, legalábbis eléggé ahhoz, hogy komolyan féltse az életét.
- Kiről beszélsz? - tettem fel a kérdést gyanakodva, miközben közelebb húztam magamhoz. A hideg nem a legkellemesebb, de mondjanak valakit, aki nálam jobban el tud tűnni egy hóviharban és gratulálok neki.
- Róla... - mutatott egy irányba egyenesen valami őrült, lila ruhás alak felé, aki valami nagyra nőtt denevért utánozva rohangált az utcán, hangosan kiabálva. Egészen addig ezt folytatta, amíg észre nem vette, hogy időközben a felemeltem a kislányt. Azonnal elindult felém, az arca eltorzult és valami artikulálatlan hangon kezdett üvöltözni.
- Az enyém, az újjászületés az enyém, benne van a mester... - a hangja vagy ezer sebet ütött a fülemen, annyira őrült volt, miközben folyamatosan valami szavakat morgott magában, amikor éppen nem tőlem követelte vissza a lányt. Nem tudom, miből gondolta, hogy engem meghat a dolog, főleg, hogy még egy áldozókés is pompázik a kezében, de igazság szerint nem különösebben érdekelt a dolog. Hacsak nem szándékozik belém mártani, mert azt nem fogja megköszönni senki. Így sem fogom neki átadni a lányt, de jobban járna, ha nem akarna extrában felhergelni, mert ott már tényleg nincs kegyelem számára. A férfiakat nem szeretem sokkal jobban, mint eddig bármikor is tettem, szóval ezer örömmel intézem el, ha azt hiszi, felboncolhatja a kislányt.
A szavai még nem álltak le, továbbra is kántált még egy számomra is érthetetlen nyelven, amíg el nem érte, hogy a talaj mozogni kezdjen a lábam alatt. Na, meg a nagy francokat, szerintem ez nem tudja, kivel akart ujjat húzni. Bár a kezeim foglaltak voltak, hála a kislánynak, már messze nem volt szükségem rájuk ahhoz, hogy mozgásba hozhassam az erőmet. A jég azonnal átvette a föld helyét, megszilárdult, ráadásul elkapta azokat a növényeket is, amelyek gondolom szinten a szövege hatására próbálták a lábamat elkapni. Nos, nem sikerült nekik, könnyedén kerültem ki, hogy utána azonnal félre ugorhassak. Igen, a gazember megpróbálta egyenesen a kislányt támadni, de nem sikerült neki, hála a viharnak, amely felélénkült, amint kiengedtem az erőmet. Persze ez nem akadályozott meg benne, hogy kicsit felsértse a kezemet az egyik házfal, de nem érdekelt.
Bármilyen mágus is gondolta, hogy egy ártatlan gyermek vére megoldás a bajaira, nagyon elszámította magát. Folyamatosan próbálkozott, egymás után kaptam be a növényeit, amelyek megpróbálták túlélni a jeget. A legtöbbet sikeresen megállítottam, túl gyengék voltak, de örökkévalóságig egészen biztosan nem fogócskázhattam ezzel az alakkal. A kislány miatt nem voltak szabadok a kezeim, ez pedig hátrány ilyenkor. Túl nagy is, mert hirtelen nekem ugrott, mire ugyan kivédtem, de a kése így is végig sértette a gyermek hátát, aki magas hangon felsikított. Nos, köszönöm szépen, nekem itt szakadt el a fonál, elég volt ebből az alakból, de remélhetőleg örökre.
- Ennyi, itt az ideje, hogy megtanuld, mennyire nem jó ötlet engem felidegesíteni! - a hangom suttogás volt, de minden szótagra újabb jégkristályok kezdtek csillogni a közelemben, a hajamat is beborították lassan, miközben az alak körül összpontosultak. Hideg, acél kemény jégréteg kezdett ráolvadni a testére, miközben ellenállt mindennek, amivel csak próbálkozott. Óvatosan letettem a kicsit, majd ránéztem. - Menj innen kedvesem! - suttogtam, majd kinyújtottam a jobb kezemet, hogy a vérre ráépüljön ugyanez a fajta jég. Mire a kislány eltűnt a sarkon túl, már egész szépen formázott egy tőrt, amelyet azonnal a torkához szorítottam. Nem volt pengeéles, de elég hideg volt ahhoz, hogy egyben maradjon, mikor lesújtottam fele, telibe találva az egyik főütőerét. A vér azonnal spriccelni kezdett, de a nagy része még azelőtt megfagyott, mielőtt elért volna engem, majd tehetetlenül a földre hullott. A tömb pedig csak épült, immáron teljesen magába fogadva az alakot és a kezében feketélő kést is. Nem éreztem kegyelmet, megérdemelte, amit kapott, miközben immáron teljesen elborította a fagyott víz. Egy hatalmas, sokágú szoborrá vált, amelyen megcsillant a fény, hogy a szivárvány minden színével elborítsa, amíg ki nem olvad. A jég magába zárta, elrejtette, miközben szálkás, hegyes betűkkel vékony szöveg jelent meg a felszínén. Nem sok, egy apró figyelmeztetés, amelyből talán tanulnak a hozzá hasonló őrültek: "Ezt érdemli minden gyermekgyilkos!"
A város lakói majd holnap fogják felfedezni, és talán megértik végre, mennyire lealacsonyító a viselkedésük. Ha pedig nem, hát átkozhatják tőlem az isteneket, meg találgathatják, melyik volt a felelős ezért. Nem bánom amit tettem, ez a féreg még meg sem érdemelt volna egy ilyen békés halált...
Vissza az elejére Go down
Merilien Lumel'Auvrea
Vér elf
Merilien Lumel'Auvrea


Hozzászólások száma : 335
Életkor : 737
Munkahely : Vérelfek vezetője, vérelf-hercegnő

Character sheet
Nép: Elfek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2013-04-23, 2:48 pm

*A férfi aprócska, sejtelmes mosolyára Merilien felvonja a szemöldökét. Nem érti, hogy mi olyan vicces ezen az egészen, de az biztos, hogy lesz még néhány köre, mire kiszedi ebből a férfiból a mágus helyét. Mert hogy nem ő a mágus, ebben a nő már szinte biztos.*
- Azt hiszem, hogy neked nem sok közöd van, hogy mit akarok a mágustól. Hidd el, hogy megéltem már egyet s mást, és nem vagyok olyan törékeny, amennyire annak tartasz. *jelenti ki a nő határozott hangon és egy pajkos, sejtelmes mosoly kúszik az ő ajkára is. Lágya megnyalja az ajkát, csábos pillantást vetve a férfire.*
- Gyilkos? Pontosan ő kell nekem. Egy határozott, erőteljes mágus, aki nem fél ölni! *csillan fel a lány szeme, hiszen gonosz mágusát akarja elpusztítani, ki a lelkében, a szívében és a fejében leledzik. Remélhetőleg a mágus talán elég erős ahhoz, hogy kiűzze Merilienből mágustársát. Hacsak nem kerekedik felül a vérelfen és kezdi el irányítani a lányt, hogy keresse meg a számára oly' fontos és törékeny drágakövet, mellyel újra életre kelhet. *
- Tehát elárulod, hogy hol találom és esetleg elvezetsz hozzá?*teszi fel konkrétan a kérdését a lány, hiszen nem szereti az idejét fecsérelni, főleg egy ilyen férfival, aki tudja, hogy hol van, de úgy tűnik, hogy nőknek nem akar segíteni. Márpedig Meriliennek nincs ideje, sem kedve bizonygatni, hogy megérdemli az útbaigazítást.*
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2013-05-06, 2:13 pm

*Két napja bandukolt már a lápban, ideje volt már végre kiérni belőle. S kisebb fennakadásokkal még azt is mondhatná, hogy élvezetes kis túra volt. Rengeteg gyógynövényt szedett össze s talált párat ami pontosan az ellenkező hatást váltja ki. S most végre szilárd talajon állhat amit nem kell kétszer megnéznie, hogy megbizonyosodjon benne tényleg szilárd talaj e vagy éppen lábát fogja fogva tartani, s elnyeli a mély. Körbe pillant a zöld táj kissé kopott itt ott de mégis csak szívderítő. Lábát újra vissza tereli az útra amin elindult. Szeme már látták a Lanur hegységet egyre közelebb a cél.
Vissza az elejére Go down
Vogon Beebebrox
Sötét elf
Vogon Beebebrox


Hozzászólások száma : 589
Életkor : 123
Munkahely : Rabszolgakereskedő

Character sheet
Nép: Elfek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2013-10-27, 2:02 pm

/Decemberi 2. küldetés- Ki a tolvaj?
/Yldiccevel//


Vogon útja Sternen át halad, hogy elérje az északi ork területeket. A városba érkezve mindenféle képen útba szeretne ejteni egy kovácsműhelyt és pár kacatárust, amivel majd cserekereskedelmet folytathat.
Az egyik üvegfúvó mesternél hamarosan vásárolok is egy tucatnyi kristályhegyű nyílvesszőt. Elég olcsó, kedves kis ajándék, de nem az orkoknak. Őket le fogja nyűgözni a fegyver eredetisége és különlegessége. Tovább haladva pár saroknyira a kovács előtt gyorsan lenézek a lovamról és odaszólok egy épp arra járó asszonynak [Yldicce], hogy vigyázna-e rájuk, míg én gyorsan bemegyek a mesterhez néhány dologért.
-Shalom! Megfogná nekem ezeket a vesszőket, szép hölgy, amíg benézek Garlafnál van-e az, ami nekem még kell?


A hozzászólást Vogon Beebebrox összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-10-27, 3:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Yldicce Tsodamix
Hegyi nimfa - Alseda nimfa
Yldicce Tsodamix


Hozzászólások száma : 18

Character sheet
Nép: Nimfák

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2013-10-27, 2:24 pm

A nimfa épp alapanyag beszerző kőrúton volt Sternben. Az portékájukat kínáló árusok között bolyongott, mikor egy elf léptetett hozzá, arra kérte, őrizzen meg neki egy csomagot.
Yldicce furcsállotta, hisz kis csomagról volt szó, nem jelenthetett nehézséget hordozása.-Természetesen, pár percig ráérek itt időzni- és átvette a csomagot.
Az elf a kezébe nyomta a gondosan bőrtokba csomagolt hosszúkás tárgyat. A nimfa átvette tőle. Titkon remélte, megbízója nem marad el sokáig.
Vissza az elejére Go down
Vogon Beebebrox
Sötét elf
Vogon Beebebrox


Hozzászólások száma : 589
Életkor : 123
Munkahely : Rabszolgakereskedő

Character sheet
Nép: Elfek

Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime2013-10-27, 2:38 pm


A fiatal elf még oda vetette, hogy a jutalom nem marad el, ha istenek kegyéből sikerül elintéznie a kovácsnál, amit akar. Ezzel a mélyen a földbe süllyesztett ház felé indult. Az ajtó alig 1,5 méter magas volt és nem sokkal utána már az eresz állt távolabb kicsit a házfaltól, így mélyen le kellett hajolnia, hogy be ne verje a fejét.
Odabent a szemét pár pillanatig csípte a füst és nem állt még rá a szeme a homályra, de lassan kezdett hozzászokni. Feltekintett, de a kis szobában elég alacsony volt a plafon, hogy ne egyenesedjen fel teljesen. Remélte, hogy az épület kívülről azért látszik annyira kicsinek, mert sokkal jobban a földbe van ágyazva, de a fejét a gerendák úgy tűnt, folyton veszélyeztetnék, ha teljesen felegyenesedne. Bár a bejárathoz képest valóban kis enyhülés volt, hogy hátát nem kell meggörbítenie.
-Van itt valaki? Hahó!
Egy kis ideig még körbe-körbe nézelődött, hátha a ház ura előkerül. Nem rohant sehova.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Stern - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stern   Stern - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Stern
Vissza az elejére 
7 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Stern csillaga
» Ayda - Halálra szánt NJK - Stern

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Lanuria világa :: Északi szeglet-
Ugrás: