LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Birodalmi kikötő

Go down 
+26
Glorien
Aldo Barras
Nexxis Fi
Shuga
Moozen
Mia Ruton
Blasio
Vogon Beebebrox
Adria Belorian
Dremer
Wyerre von Morhan
Balál Tangeran
Alex Ian Keegan
Elisabeth De Winter
Emerald
Dropie Dan
Cloud Revan's
Edward Dylan
Fatima Ferses
Sou
Mitsuko Midnight
Helen Hoa
Don Tirion Esteban
Kain Namelyr
Vincent Basch
Mesélő
30 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next
SzerzőÜzenet
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-10, 8:03 pm

* A "jajj gyere ide"-re megfordult, hogy mégis hova? De ekkor már Eli át is ölelte. Alex szemei kikerekedtek, s lemerevedett. Annyira meglepődött, hogy nem igazán tudott semmit sem csinálni hirtelen. De aztán kikerekedett szemei újra normál méretet öltöttek, majd becsukódtak. Felemelte kezeit, s ő is átölelte a lányt. *
~ Ha bármiről is szeretnék beszélgetni veled? Minden titkomat csak egyetlen egy személy tudja rajtam kívül. Egy 80 éves idős javasasszony Vadalanból... Jah... meg az unokája. ~
* Most, hogy végiggondolta, kik is tudnak róla mindent, meglepődött, mennyire egyedül van. Senkiben sem bízik meg igazán. Főleg nem bízhat meg egy sárkányban. Ha most még nem is Furia cinkosa a lány, de még elérheti őt a szörny keze, s kicsikarhat titkokat a lányból. Ha Alex titkát megtudja, hatalmas probléma lesz. Így is veszélyes, hogy megölhetik. De a titokkal csúnyább vége lehet. Megrázta a fejét, miközben ölelte a lányt.*
- Nem fontos.
* A lány is rég óta egyedül van. Milyen szép ezt így hallani. Mármint nem szép, csak olyan drámai a hatás. Két magányos alak egy szobában kissé intimebbre sikerült módon ölelik egymást. Alex elengedte a lányt, s a szemébe nézett. *
- Nem szabadna magányosnak lenned.
* A lány arcából arrébb tűrt egy hajtincset. Egy darabig így nézett a szemeibe, de utána kibontakozott az ölelésből, s az ajtó felé sétált. Végül visszafordult.*
- Tudod... mi sárkányok különlegesek vagyunk. Nem csak mert képesek vagyunk repülni, vagy jobb a szaglásunk, esetleg jó a mágiánk. Hanem mert mindig magányosak vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth De Winter
Vörös sárkány
Elisabeth De Winter


Hozzászólások száma : 73
Munkahely : Nem erőltetem meg magamat...

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-10, 8:13 pm

*Miután Alex elengedett leültem az ágyra. Eközben ő elindult kifelé, de még visszafordult.*
~Valóban így gondolja?..~
- Ezzel nem teljesen értek egyet... Főleg ha a családomra gondolok...
*Kicsit összeszorult a szívem a gondolatra.*
- Mi nem voltunk magányosak.. mindent megosztottunk egymással... és én is hiszek abban, hogy, bár nem vagyunk emberek, mi is találunk majd magunknak egy társat, szerelmet akivel mindent megoszthatunk és jóban-rosszban együtt vagyunk/leszünk... én hiszek ebben... bár EDDIG még nem találkoztam senkivel sem akivel úgy érezném, hogy ha nem is szerelem vagy még nem szerelem, de megoszthatnék vele mindent...
*Kissé megnyomtam az 'eddig' szót.*
~Bár nem vagyok szerelmes belé, mert nem sok mindent tudok róla, de van egy olyan érzésem, hogy megbízhatok Alex-ben... valahogy érzem..~
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-10, 8:21 pm

* A lány már felel is. *
~ Család... ch... ~
- Na igen... a család. Az fontos dolog. -
~ Főleg, hogy nekem 3 pár szülőm volt, de semmi gond... ~
* Eli áradozni kezd a családról meg a szerelemről, ami "eddig" még nem jött el neki. Alex közelebb jött pár lépéssel.*
- Az én életemben szerelemnek nincs helye. De te találni fogsz társat. Biztos vagyok benne.
* Biztatóan el is mosolyodott, ami kicsit szomorkásra is sikeredett. *
- Én meg... nekem meg...
* Folytatta még mindig szomorú mosollyal. *
- Nem tudom... mi jut.
* Fejezte be csendesen. *
~ Vajon mi a bajom vele? Máskor ilyen helyzetekben rég lecsaptam, de most... hisz ő lenne életemben az első sárkány...~
Vissza az elejére Go down
Elisabeth De Winter
Vörös sárkány
Elisabeth De Winter


Hozzászólások száma : 73
Munkahely : Nem erőltetem meg magamat...

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-10, 8:33 pm

- Hát nem tudom... én mindig is hittem ebben, de már korábban is mondtam, hogy nem vagyok pap, senkinek a véleményét nem fogom megváltoztatni... de szerintem te is fogsz találni valakit...
~Lehet hogy nem bízik bennem? Nem tettem vele semmi olyat, ami miatt azt hihetné, hogy ellene vagyok vagy bármi ilyesmi... és nem is tervezem, hogy hasonlót fogok vele tenni...~
- Sok év után te vagy az első akivel szemben azt érzem, hogy beszélhetek a gondjaimról és nem árul el tudod?
~Látom rajta, hogy valamiért nem bíz bennem... rossz tapasztalatok? Nem tudom..~
- És én sem árulok el senkit... bár nem voltak nagyobb konfliktusaim a családomon kívül, bár azt sem én kezdeményeztem és közöm nem volt hozzá, de nem az a fajta vagyok, aki valakivel összeáll csak azért, hogy tönkretegyem valaki mást... Én elítélem az ilyen embereket,lényeket... Semmi joga nincs hozzá, hogy bárkinek tönkretegye az életét csak azért, mert neki most éppen olyan kedve van...
*Osztottam az igét.*
- És még az előző témához visszatérve... szerintem te is fogsz találni valakit csak engedd közelebb magadhoz az embereket, sárkányokat... vagyis... azokat akik bíznak benned és te is bízol bennük...
*Fejeztem be a prédikációmat és vártam a reagálásra.*
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-10, 9:09 pm

* Csak megvonta a vállát, mikor a lány azt mondta, hogy fog találni valakit. Csak figyeli a lányt, ahogy őszintén megnyílik neki. Mikor végedért a "prédikáció", kis szünet következett. Végül megszólalt. De csendesen. *
- Bízni... itt nem is a bizalom a fő kérdés.
* Csupán nem akarja megbántani a lányt. *
- Hanem az, hogy ha bizonyos dolgokat megtudnál rólam, te magad is veszélybe kerülnél. Sőt... talán meggyűlölnél.
* Mondta komoly tekintettel a lányt nézve.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth De Winter
Vörös sárkány
Elisabeth De Winter


Hozzászólások száma : 73
Munkahely : Nem erőltetem meg magamat...

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-10, 9:19 pm

- Ez egyáltalán nem biztos... annyira még nem ismersz... nekem is van sötét múltam, mindenkinek van.. de nem akarom erőltetni.. de remélem majd mesélsz magadról egy kicsit nekem... nem foglak elítélni... ezt bizton állíthatom!
*Néztem határozottan a szemébe.*
~Nem hiszem hogy elítélném... őt nem... végre valaki akivel beszélgethetek... biztos nem fogom elítélni őt soha... hogy aztán külön váljunk...~
*Erre a gondolatra furcsa érzés fogott el.*
~Hiányozna hogy ha elválnának az útjaink... most kezdem csak megismerni igazán...~
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-10, 9:23 pm

* Alex erre a kijelentésre határozottan felé indult, s megállt előtte. *
~ Akkor erre reagálj valamit!~
- Jó. Egyszer egy fickót addig vertem, míg belehalt a sérülésébe. Részeg voltam, az alkoholos üveget a fejéhez vágtam. Miután meghalt, kidobtam az ablakon, s felgyújtottam.
* A szeme sem rebbent. Határozottan nézett a lány szemébe, s figyelte, hogyan fog reagálni a hallottakra.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth De Winter
Vörös sárkány
Elisabeth De Winter


Hozzászólások száma : 73
Munkahely : Nem erőltetem meg magamat...

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-10, 9:46 pm

~Oké ez váratlan volt...~
*Egy picit sokkolt amit Alex mondott. Elsősorban azért, mert nem gondoltam volna, hogy így letámad, másodszor meg azért, mert először fel sem fogtam amit mondott. Majd miután magamhoz tértem válaszoltam neki.*
- Hát tény, hogy ilyenek felett nem lehet szemet hunyni, de már meg is válaszoltad azt, hogy miért nem ítéllek el... részeg voltál. Tény, hogy elkapott a hév elég rendesen, de azt vegyük számításba, hogy sárkány vagy... ha viszont egy hétköznapi ember tette volna... annak nagyobb következménye lett volna, de még mindig a részegség a magyarázat...
~Én egy rokonomra gyújtottam rá a házat... józanon... azért ez cseppet nagyobb dolog.. meg talán az az ember tett valamit azért, hogy így végezze..~
*Így utólag nem sokkoló a történet, és ezt talán látszott is rajtam.*
~Van egyáltalán olyan sárkány, aki nem gyújtott fel embert?..~
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-10, 10:02 pm

* Eluralta az indulat. Hirtelen megragadta a lányt a blúzánál fogva. //ha egyáltalán blúz van rajta// Közel hajolt hozzá. *
- Mindenre emlékszem, az utolsó másodpercig. Annyira részeg nem voltam! Egy hétköznapi ember? Nem mindegy, hogy sárkány tette vagy sem?! A gyilkosság az gyilkosság! Jah, s mindezek után, rá öt perccel lefeküdtem egy terhes elffel. És ez hogy tetszik?!
* A lányt ellökte magától, hogy az az ágyra huppanjon. Többet nem is szólt. Dühösen kiment a szobából. Bement a sajátjába, amit jól be is csapott. Majd ráhuppant az ágyára. Hason feküdt, egy jó darabig az arcát is a paplanba temette. Nem, nem sírt. Még hogy ő sírjon! Egyszerűen csak ki volt akadva. Ennyi a lényeg.*
~ Gratulálok! Sikeresen elérted, hogy megutáljon az, aki akár kedvelhetett is volna. ~
~ De így tudtam megmenteni magamtól!~
~ Vagy inkább magadat ő tőle? ~
*Vitatkozott magában.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth De Winter
Vörös sárkány
Elisabeth De Winter


Hozzászólások száma : 73
Munkahely : Nem erőltetem meg magamat...

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-10, 10:17 pm

*Hogy megrémültem-e Alex-től? Nem mondanám... részben az én hibám is volt.. ha kicsit kevésbé válaszolok ilyen nem törődöm stílusban talán nem húzza fel magát.*
~Nem vagyok rá mérges... miért is lennék? Az a múlt... és ahogy eddig viselkedett velem, az elmúlt perceket leszámítva, talán megváltozott... Most mit csináljak? Menjek utána? Vagy hagyjam hadd nyugodjon le? Nem tudom... még soha sem voltam ilyen helyzetben... Szeretném hogy lenyugodjon, de ez talán jobban megy neki, ha egyedül van... Nem tudom mit tegyek...~
*Hátra dőltem az ágyamon, úgy gondolkoztam. Nem tudom mennyi idő telhetett el, de a szokásom ismét legyőzött.*
~Utálom a tehetetlenséget!~
*Felkeltem, majd oda mentem Alex ajtajához. Be akartam kopogni, de néhány kíváncsi szempár engem nézett.*
- Nincs jobb dolguk?
*Kérdeztem hangosan, erre visszamentek a szobájukba. Bekopogtam Alex-hez.*
- Bejöhetek? Minden rendben? Nem haragszom...
*Mondtam az ajtónak. Az ajtó nem nyílt.
//vagyis ha nem nyílt//.*
- Alex ilyenen nem kell felkapni a vizet. Csak nyugodj meg! Ne magadból indulj ki! Nem lehet mindenkit mindenért elítélni. Nem kell, hogy mindent elmesélj ha nem akarod, de legalább bízz bennem! Végre találtam valakit akivel jól érzem magam... Nem akarom egyedül tölteni az utat, majd egyedül távozni a hajóról... nincs hová mennem...
*Háttal nekidőltem az ajtónak majd lecsúsztam, átkaroltam a térdeimet és úgy ültem.*
~Nem akarok újra egyedül lenni...~
*Erre a gondolatra elejtettem néhány könnycseppet.*


//Na én már elteszem magam, holnap válaszolok majd! Smile Szia jó éjt!//
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-11, 8:57 am

*Hallotta Eli hangját, ahogy rászól pár bámészkodóra. Majd kopogtatott. Alex képes az ilyen dolgokon is feldühíteni magát, hogy valaki azt mondja: nem haragszom. Emiatt azért se kelt ki az ágyból, s egy szót se szólt. A következő bosszantó mondat az volt, hogy "nem kell ilyenen felkapni a vizet". Erre dühösen megfordult, s felült az ágyban.*
~ Hogy mi van?! ~
* A lány megszólalásának elejével nem tudott azonosulni. Hiszen lehetetlenség, hogy ez ne legyen elítélendő, amit akkor tett. Vagy amit korábban. Teljesen mindegy, hogy a fickó, akit agyonvert, egy szadista sorozatgyilkos volt, és az is mindegy, hogy a lányról, akivel együtt töltötte az éjszakát, nem tudta, hogy terhes. Alex nem gondolja, hogy ezek a dolgok csak egy kicsit is enyhítenének a neki kijáró büntetésen.*
~ Így már értem... talán emiatt üldöz engem Furia. Ezért engedik az istenek, úgy alakították sorsomat, hogy általa haljak meg. ~
* Közben hallgatja a folytatást. Erre kicsit lenyugodott, felkelt, s kinyitotta az ajtót. *

//Jó éjt, de most már jó reggelt! Smile //
Vissza az elejére Go down
Elisabeth De Winter
Vörös sárkány
Elisabeth De Winter


Hozzászólások száma : 73
Munkahely : Nem erőltetem meg magamat...

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-11, 3:28 pm

//Jó délutánt! Very Happy//


*Nem érkezett válasz. Már kezdtem feladni, fel akartam állni, ám Alex kinyitotta az ajtót és én azzal a lendülettel estem hátra, neki a lábának. Felnéztem rá. Ekkor jutott eszembe, hogy nem töröltem meg az arcomat és még mindig könnyes. Gyorsan megtöröltem majd felálltam, neki háttal.*
- Jobban vagy?
*Kérdeztem bátortalanul.*
- Sajnálom, hogy olyan nem törődöm stílussal válaszoltam neked... Arra nem gondoltam, hogy ez neked milyen nagy dolog lehet... Amit tettél... még egyszer bocsánat!
*Még mindig nem fordultam meg.*
- Gondolom még mérges vagy rám... ha most még egy kicsit egyedül akarsz lenni azt megértem, nem is zavarlak tovább... ma annyit beszélek nem tudom mi van velem...
*Mondtam szomorkás mosollyal, majd elindultam vissza a szobámba.(de még nem mentem be!)*
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-11, 5:34 pm

*Kicsit komikus volt a hatás, ahogy hátradőlt a lány, nekimenvén Alex lábának. Ő csak felvonta egy pillanatra a szemöldökét, de nem véleményezte. Sem a könnyes arcot. Eli felállt, s háttal bocsánatot kért, majd elindult. De Alex megfogta a karjánál, s maga felé fordította. A szemébe nézett. Kis szünet után szólt elgondolkodva.*
- Mivel érdemeltem ki? A bizalmadat. Hisz... alig ismerjük egymást pár órája. Jól érzed magad velem? Nem tettem semmit. Csak egy magányos farkas vagyok, aki önmagától menekül.
* Kis szünet után folytatta. *
- Nincs hová menned? Nekem sincs. Nincs otthonom, nincs célom. Nincsenek barátaim, s nem bízok senkiben sem. Nagyon rossz így élni.
* Kínosan elnevette magát. *
- Tudod, azt hittem, szép az élet. Szabad lehetek, nincsenek elvárások, oda megyek, ahova akarok. De egy nap rá kellett jönnöm, hogy még neheztelnek ránk a háború miatt, s a véremet akarják azért, amit nem én követtem el. Olyanokat várnak el tőlem, ami nem vagyok. És mivel nem vagyok az, akinek szeretnének tudni, ezért gyűlölnek, és árulónak tartanak, s meg akarnak ölni. Nincs békesség senki szívében. Hiába volt mindez már 700 éve.
* Elfordítja a fejét elgondolkodva. *
~ Áruló vagyok mindenki szemében. Vadalan, és Furia szemében is. Ha nem akarok hazám által meghalni, akkor egy halhatatlan által kell. ~
* Gondolata végén ismét a lány szemeibe nézett. Suttogva folytatta.*
- Nem akarok egyedül lenni...
*Most hirtelen úgy eluralta a magány. Úgy érzi, a szíve mindjárt megszakad. *
Vissza az elejére Go down
Elisabeth De Winter
Vörös sárkány
Elisabeth De Winter


Hozzászólások száma : 73
Munkahely : Nem erőltetem meg magamat...

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-11, 6:10 pm

*Meglepődtem amikor Alex megfordított.*
- Az az igazság hogy erre én sem tudom a választ... Valahogy... megérzés... úgy érzem hogy benned megbízhatok... meg talán egy kicsit hasonlítunk is... se család... se konkrét életcél...
Én is egy háborúban vesztettem el a szeretteimet bár ez nem olyan volt mint amit te éltél meg... nekem egy rokonom ölte meg a szüleimet... és aztán abban a hitben nevelt fel hogy nem ő ölte meg őket... de az igazság kiderült... és én rágyújtottam a házat... azóta nincs otthonom bár ha erre gondolok talán nem is baj... több éve nincs már otthonom még csak ideiglenes sem.. se barátok se senki... nekem sem éppen egy álomország az életem..
*Mosolyogtam szomorkásan.*
- Én sem akarok egyedül lenni..
*Gyengéden átöleltem, hozzábújtam.*
~Két magányos ember itt ölelkezik... kicsit ironikus...~
- Azóta keresnek? Ezért vándorolsz?
*Kérdeztem az ölelés közben.*
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-11, 9:12 pm

* Mikor a lány is elmondta röviden élete történetét, Alex végig figyelmesen nézte a lányt. Megértően. Ő nem tudott haragudni rá, hogy szülei gyilkosával végzett. *
~ Vajon a sárkány szüleim élnek még? Ha megtudnám, hogy megölték őket, vajon bosszút akarnék állni értük? ~
*A lány átölelte, ő visszaölelt. *
- Igen. Valahogy úgy.
* Válaszolt a végső kérdésre. Majd hozzátette.*
- Bár szerintem félreértetted. A 700 éve történt háborút nem éltem át. Csak iszom a levét.
* Kicsit eltolja magától a lányt, hogy a szemébe nézhessen.*
- Te nem is hallottál a nagy háborúról Lanur és a sárkányok között? Te nem ebből a birodalomból származol?
*Tette fel a kérdést.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth De Winter
Vörös sárkány
Elisabeth De Winter


Hozzászólások száma : 73
Munkahely : Nem erőltetem meg magamat...

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-11, 10:04 pm

*Kicsit meglepett a kérdése.*
*Alex-el még mindig öleltük egymást de már nem olyan szorosan, így válaszoltam neki.*
- Nos... az az igazság hogy csak futólag tudok a nagy háborúról... én akkor még nem éltem és elég zűrös életem volt addig amíg meg nem öltem a rokonomat... és ő meg ezt nem hozta szóba... és mivel nincsenek ismerőseim nem is tudott nekem senki mesélni erről részletesebben...
~Azért ez logikus nem? Vagy furcsa hogy nem tudom a részleteket?...~
*Valami szöget ütött a fejemben.*
- Nem igazán értelek... Hogyha nem vettél részt benne akkor hogy...? JA HOGY JA!!!
*Villámcsapásként ért a felismerés és fel kiáltottam.*
- Már értelek... részt kellett volna venned de te nem vettél részt... ugye?
*Először nem jutott el a tudatomig a teljes történet de azt hiszem megértettem a helyzetét.*
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-11, 10:13 pm

* Hallgatja a lányt, s amikor odaillik, bólint egyet. De a következtetésére mosolygott egy széleset.*
- Nem, nem. A háború idején még nem is éltem. Csak egyes kétlábúak, akik emlékeznek arra, hogy valaha volt egy ilyen háború, gyűlölik a sárkányokat, s függetlenül attól, hogy az illető sárkány részt vett-e a háborúban vagy sem, gyűlöli, és bosszút akar állni rajta. Csak ennyi. Őszintén szólva... nem tudom, te hány éves vagy, de szerintem én vagyok a legfiatalabb sárkány. Tudod... nem csak 27-nek tűnök, de valójában is annyi vagyok. 27 éve keltem ki a tojásból. -
~ De furcsa ezt így mondani, s nem úgy, hogy 27 éve születtem... ~
Vissza az elejére Go down
Elisabeth De Winter
Vörös sárkány
Elisabeth De Winter


Hozzászólások száma : 73
Munkahely : Nem erőltetem meg magamat...

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-12, 3:59 pm

- Jé... azt hittem idősebb vagy nálam... teljes mértékben meg voltam erről győződve.. és nem.. uh..
*Kicsit letaglózott a gondolat, hogy én vagyok az idősebb... sárkány években.*
- Én vagyok az idősebb... és te többet tudsz a nagy háborúról mint én... Én eddig hol éltem?
*Tettem fel a költő kérdést.*
- Habár... mint mondtam elég zűrös életem volt ahhoz, hogy mindennel foglalkozzak csak ezzel nem... az emberek, akik közt éltem/éltünk, nem tudták, hogy sárkányok vagyunk szóval ez nem nagyon érintett minket... mi erősen titokban tartottuk a valódi létünket... és tartom most is... bár kevés ismerős híján ez nem annyira bonyolult... emberek közt meg nem repkedek...
*Mosolyogtam rá.*
- De akkor mégis ki üldöz?
*Még mindig nem értettem.*
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-12, 5:51 pm

*Csak mosolygott, mikor a lány bevallotta, hogy ő az idősebb. Persze a valódi korát nem említette a férfinak. Alex bólogatott a hosszas magyarázkodásra, mondott is volna valamit, de Eli már fel is tett egy kérdést, ami azonnal lelombozta. Elkomorult az arca, s elfordította a fejét. Pár másodperc után egy erőltetett mosollyal felelt.*
- Az most mindegy. De ahogy neked a zűrös életed miatt kimaradt az, hogy sokat tudj a háborúról, nekem pont a háború megtörténte okozta a zűrt. Kérlek, Eli. Ne haragudj rám, hogy ne mondok erről a dologról egyebet, de hallgass rám egy bizonyos dologban! Bárki, ismétlem, ha bárki kérdezné, hogy ismersz-e engem, azt mondd, hogy nem! Rendben?
* Kérdezte halálosan komolyan a lány szemébe nézve. Közben persze figyelt, hogy van-e valaki a közelben, mert nem volna jó, ha hallanák a beszélgetésüket. Hisz a folyosón állnak jelenleg. *
Vissza az elejére Go down
Elisabeth De Winter
Vörös sárkány
Elisabeth De Winter


Hozzászólások száma : 73
Munkahely : Nem erőltetem meg magamat...

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-12, 7:27 pm

- Ha csak ennyi a kérésed..
*Mosolyogtam rá biztatóan*
- Én tartom a számat rajtam ne múljon...DE! Cserébe kérek valamit...
*Kis szünetet tartottam, majd magabiztosan folytattam*
- Bízz bennem! Minden körülmény között... Amiről ma beszéltünk azon belül is és minden másban is... én veled vagyok nem ellened. És cserébe én is bízok benned.
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-12, 7:31 pm

* Megkönnyebbült, amikor a lány beleegyezett a kérésbe. De a cserébe kért feltétel már nem tetszett annyira. *
~ Vajon tényleg megbízhatok benne? Nem az a kérdés, hogy most jót akar-e. Hanem az, hogy mi lesz később? ~
- Ígérem, hogy ha lesz valami, amit nem mondok el, nem azért teszem, mert nem bízok benned, hanem, mert nem akarlak veszélybe sodorni.
* Mosolyodott el kedvesen a lány szemébe nézve. *
Vissza az elejére Go down
Elisabeth De Winter
Vörös sárkány
Elisabeth De Winter


Hozzászólások száma : 73
Munkahely : Nem erőltetem meg magamat...

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-12, 7:46 pm

- Hmm... Ez egy elfogatható válasz..
*Mosolyogtam majd megöleltem. Most nem terveztem hogy sokáig ölelem, ezért pár másodperc után elengedtem, még mindig mosolyogva.*
- Na most már azért tényleg el kellene dönteni hogy mit csináljunk..
*Váltottam témát.*
- Éppen eleget beszélgettünk komoly dolgokról. Csináljunk valamit! De mit...?
*Alex szemeibe néztem.*
- Valami ötlet? Mára elég a komorságból... oldódjunk fel!
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-12, 7:56 pm

* Megnyugodott, hogy a lány, megelégedett ezzel a válasszal.*
~ Most mi lesz ezután? Nem hiszem, hogy egy életre szólna ez a... barátság... kapcsolat?~
*A lány megölelte, de játékos kedvében van, látszik, lelkes. Az ajánlatra, hogy tehetnének valamit, Alex kicsit csintalanul elmosolyodott. És kapott az alkalmon. Megcsókolta hosszasan a lányt. Ha Eli nem tolja el magától, akkor behúzza a lányt az ajtón, ha eltolja magától Alexet, akkor komolyan, kicsit szégyenkezve megszólal.*
- Ne haragudj.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth De Winter
Vörös sárkány
Elisabeth De Winter


Hozzászólások száma : 73
Munkahely : Nem erőltetem meg magamat...

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-12, 8:17 pm

//Hát te nem sokáig húztad az időt..XD mielőtt válaszolsz írok egy levelet!//



*Gyanús volt nekem Alex mosolya. És a megérzésem nem csalt. Megcsókolt.*
~Aha... megcsókolt... MEGCSÓKOLT!?~
*Nem kicsit sokkolt a hirtelen "támadás" és ezért nem is csókoltam vissza először de aztán magamhoz tértem és visszacsókoltam. Behúzott az ajtón, majd, ha becsukta, nekidöntött és úgy folytattuk a "csatát". Levegőhöz is kellett jutnom ezért kicsit eltoltam magamtól és belenéztem a szemeibe.*
- Na most akkor hogy állunk?
*Kérdeztem mosolyogva.*
~El se hiszem hogy megcsókolt...Kedvelem őt... nagyon... Nem tudom mikor éreztem utoljára ilyet... de nagyon jó érzés...~
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-12, 8:46 pm

*Érezte, hogy a lány elbizonytalanodott, de már rég megtanulta, hogy ilyenkor nem szabad abbahagyni. Ha ezután eltolja magától a nő, akkor igen, de ez az az időszak, amikor dönt a lány, hogy akarja e a csókot, avagy sem. De Eli végül visszacsókolt. Alex tehát behúzta az ajtón, s miután becsukta, nekidöntve a lányt, folytatódott a kaland. A férfi most nem nagyon gondolkodik, nem igazán érdekli az indok, a következmény, csupán a jelen varázsa forralja vérét. Egy kis pihenő közben a lány már kérdez is. Alex nem szereti az olyan kérdéseket ilyen helyzetben, amelyeken nagyon gondolkodni kell, vagy éppenséggel felelősséget kellene vállalni. Csak a pillanatnak él. Így mosolyogva felelt. *
- Hát pont így!
* S újra a lány ajkait kereste sajátjával. *
Vissza az elejére Go down
Elisabeth De Winter
Vörös sárkány
Elisabeth De Winter


Hozzászólások száma : 73
Munkahely : Nem erőltetem meg magamat...

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-12, 9:28 pm

*Alex egy nagyon kimerítő mondattal válaszolt.*
~Hát akkor éljünk a mának, ahogy a mondás is tartja.~
*Nem csókolózhattunk örökké az ajtónál, ezért kis idő után ellöktem magam az ajtótól és, Alex-el együtt, elcsoszogtam az ágyig, amire szabályosan ráestünk. Én voltam alul ő felettem. Kicsit feljebb csúsztunk, hogy kényelmesebben tudjunk elhelyezkedni. Ez idő alatt egyszer sem szakadtunk el egymás ajkaitól. Azonban a levegő hiány miatt egy pillanatra el kellett válnunk, de ez idő alatt én kibújtam a blúzomból és Alex-ról is levettem a felsőt, majd folytattuk.*
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-12, 10:00 pm

* Alex megnyugodott, hogy a lány nem háborodott fel a válaszon, vagy nem az a típus, hogy "de én tudni akarom, hogyan lesz tovább!". Már az ágyon vannak, s szépen sorban elfogynak a ruhák. Alex baljával lesodorja ágyáról a kardokat, hogy elférjenek tőle. Csattanva értek földet. A vörös haj jobban beindította, többször is beletúrt. A leszedett holmit (blúz) arrébb dobja, hogy ne legyen útban. Majd ügyködni kezd saját övével, de bénázik. Úgy hagyja. Inkább csókol. Majd Eli leszedi róla, ha tudja. // Smile // Már a nyakánál tart a csókokkal, s egyre lejjebb halad. De hirtelen abbahagy mindent, s komolyan a lány szemébe néz. *
- Ugyebár... ez csak illúzió, amit látok... ez egy látszattest.
~ Hogy a fenébe jutott ilyen eszembe, pont most?! ~
~ Ne foglalkozz vele, élj a mának! ~
~ De én... még sosem voltam sárkánnyal... ha belegondolok... emberi testemmel egy sárkánnyal leszek együtt... ~
* Erre a gondolatra kirázta a hideg. Hirtelen elfordult, s felült az ágyon. *
~ Ez... annyira furcsa... ha legalább... nekem is látszattestem volna... de ez... ez valódi... ez vadalan... ez az enyém... ezzel születtem. ~
* Lehunyta zavarában a szemét, mögötte feküdt Eli, hacsak fel nem ült azóta. *
~ Ne gondolkodj annyit! Gondolj rá úgy, mint bárki másra! S végül is, te is sárkány vagy! Mármint az is! Olyan nagy különbség nincs. ~
~ Fenébe! Mit tegyek? ~
*Vitatkozott már megint magában. *
Vissza az elejére Go down
Elisabeth De Winter
Vörös sárkány
Elisabeth De Winter


Hozzászólások száma : 73
Munkahely : Nem erőltetem meg magamat...

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-13, 4:00 pm

*Kicsit meglepődtem, amikor hirtelen a szemeimbe nézett. A kijelentésére úgyszintén.*
~Ennyire zavarja, hogy egy sárkánnyal lesz együtt? Hogy ez nem az igazi testem?..~
*Felültem.*
- Te is sárkány vagy ezt ne feledd! Bizonyos értelemben nekem ez a testem és a másik is... hogy is mondjam... mind a kettő a részem, mind a kettő én vagyok... csak más formában... lehet, hogy ezt csak később "kaptam" meg de már ez is a részem.
*Háttal ült nekem. Közelebb csúsztam hozzá és a nyakánál átöleltem.*
- Nyugi! Halandó alakban ugyan olyan vagyok mint a többi lány...
*Mosolyogtam rá. Az állánál fogva magam felé fordítottam a fejét és egy szenvedélyes csókkal ajándékoztam meg.*
Vissza az elejére Go down
Alex Ian Keegan
Vörös sárkány
Alex Ian Keegan


Hozzászólások száma : 647
Életkor : 38
Munkahely : épp ahol

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-13, 4:15 pm

* Eli biztatta. Alex valahogy örült ennek, mert ez nem azt jelenti, hogy egyszerűen nem tudott neki ellenállni a lány, hanem valóban, tudatosan dönt amellett, hogy együtt legyenek. Bár nem a lány vette rá a maradásra. Szavai nem érintették meg annyira, főleg az a mondat, hogy halandó alakban... Mikor megkapja a csókot, nem csókol vissza azonnal, hanem mosolyogva megszólal.*
- Sárkány alakban is halandó vagy.
* És most csókolja meg a lányt úgy, hogy újra az ágyra dönti. *
~ Sárkány vagyok. Akármennyire szét akarom választani vadalan és sárkány énemet, az szétválaszthatatlanul egybemosódott. Bár alakjaim megkülönböztethetőek, a lelkem egy lett, s a két testem is valahogy együtt reagál. Vagyis ez a kis dolog nem okozhat gondot. ~
* Most már tényleg nem érdekelte más. Csak a lány. Lefejtette róla alsó ruháját is, és végre belefeledkeztek egymásba. *
Vissza az elejére Go down
Elisabeth De Winter
Vörös sárkány
Elisabeth De Winter


Hozzászólások száma : 73
Munkahely : Nem erőltetem meg magamat...

Character sheet
Nép: Sárkányok

Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime2012-12-13, 4:56 pm

//Végre? Te álltál meg..XD//


~Ki hogy értelemezi a halandó szót!?...~
*De ezen most semmi kedvem nem volt vitatkozni. Volt fontosabb dolgom is. Kicsit elégedettséggel töltöttel, hogy ilyen hamar sikerült rávennem Alex-et a folytatásra. Miközben eltüntette rólam és magáról a ruhákat meleg teste hozzám-hozzám ért.*
~Milyen meleg a bőre.. Nagy hidegben órákra hozzá tudnék bújna...~
*Erre a gondolatomra belemosolyogtam egyik csókunkba. Néhány pillanattal később már a külvilág is megszűnt nekünk...
.....
...Teljesen elvesztettem az időérzékemet. Amikor már mással foglalkoztam, Alex-en kívül, akkor tűnt fel hogy már nem sütött olyan erősen a nap. Alkonyodott. Szép volt innen nézve, az ablakból. Főleg úgy hogy közben hátulról ölelt egy rendes,kedves,helyes( Very Happy ) srác, Alex személyében. Most kezdtek el pörögni a gondolataim.*
~Vajon ő hogy érezhet irántam jelen pillanatban?...~
*Nem mertem megkérdezni ezt tőle. Így is éppen eléggé zavart hogy zavarba jöttem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Birodalmi kikötő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birodalmi kikötő   Birodalmi kikötő - Page 10 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Birodalmi kikötő
Vissza az elejére 
10 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Kikötő
» Keleti kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Lanuria világa :: Keleti szeglet :: Valian - A birodalom fővárosa-
Ugrás: