LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)

Go down 
+30
Mia Ruton
Shuga
Glorien
Kroloth Naelgrath
Isabelle
Hossin
Aldo Barras
Daxa Lavenir
Garret Silvershard
Jeremy Talbot
Ryn von Samok
Kesa Klensbane
Fela Husani
Amíra Nox
Merilien Lumel'Auvrea
Darthys Indoril
Wyerre von Morhan
Nawarean
Lysanor Eweny
Edward Dylan
Haleran
Dremer
Vastörő Regendorf
Helen Hoa
Arielle
Akahana
Carnë
Mitsuko Midnight
Alex Ian Keegan
Mesélő
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2012-06-09, 8:52 pm

*Pár nappal ezelőtt érte utol a madárka délen és dobogó szívvel hajtotta szét az apró fecnit, ami a lábára volt erősítve. Lysa megköszönte a madárkának és már útnak is eresztette. és ő maga is útnak indult keletre. Közben az elfeknél talált munkát, akadtak gyerekek, akiket érdekelt az íjászat és bizony őket tanítgatta. Még visszatér , majd hozzájuk, de most Daevin volt az előtérben. Még, amikor elváltak egymástól, rögtön egy szabót keresett fel, akivel varratott magának egy szép szabású sárga nyári ruhát. Szolid, ám kihangsúlyozza idomait és a dekoltázs is csak sejtetni engedi, hogy mi van mögötte. A ruha a vállát szabadon hagyja és a bokájáig ér. Szép halványsárga volt, ami Lysa hajához pont illet. Így ma ezt a ruhát öltötte magára és úgy lépkedett a fogadó felé. Benyitott az ajtón és belépett. Több férfi tekintete elidőzött rajta, de ő csak egyet keresett. Egy eldugottabb helyre összpontosít és felfedezi Daet. Látja, hogy be van hunyva a szeme és ő elé áll, hogy ha a férfi kinyitja egész alakját szemügyre tudja venni. És köszönt.*
- Szia édes!
*Mondta mosolyogva és várta a reakciót.*

_________________
Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2012-06-09, 9:06 pm

* Hallja ahogy közeledik a lépteivel azonban kivárja, hogy biztosan hozzá jött az illető vagy sem. Ismerős lépések azonban sosem lehet tudni, hogy egy másik nő. Mikor meghallja kedvese hangját akkor természetesen már mosolyog és úgy nyitja ki a szemét. Mikor ránéz Lysára akkor egyszerűen köpni se és nyelni sem tud. A lélegzete szinte majdnem megáll, ahogy a nőt alaposan felméri. Ráadásul a kedvenc színét öltötte fel a nő, amitől még inkább nem tudott megszólalni. Ebben a pillanatban csak azt tudja elképzelni, hogy a nő a gondolataiban olvas még ilyen távolról is. Egyszerűen csak feláll a helyéről és odalépve, hozzásimul kedvese testéhez, máris kapja az ölelést és a simogatást. Egyszerűen megadja kedvesének mindazt a elveszett perceket amit közösen töltöttek volna. Az érintés meg két ember számára fontos.*
-Erre nem találok szavakat. Ha nagyon kellene keresnem, azt kell mondjam. Vadító és csábító vagy és mindemellett Istennői alakkal. * Szól kedvesének, majd leülteti a helyére és a következőket mondja.*
- Mindjárt jövök. * Ezzel a pulthoz siet és leadja a rendelést számukra és kivesz egy szobát. Visszatér lassan kedveséhez és leül mellé. Megcsókolja az ajkait miközben kezével megsimogatja a formás combjait.*
- Kívánatos vagy.
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2012-06-09, 9:15 pm

*A reakció bizony nem marad el és a dicsérő szavak sem. Az ölelést és a simogatást is szívesen veszi. Nagyon jól esnek neki. Leülteti Daevin és meg is várja.*
- Kívánatos? Te sem panaszkodhatsz.
*Mondta kacér mosollyal és visszacsókolt. Pár percig nem szólt semmi csak nézte, kedvesét és gyönyörködött. Rég találkoztak már és lehet talán annyira nagyon nem voltak sokat távol egymástól Lysának még is éveknek tűnt.*
- Csak az éltetett, hogy az agyamba véstem az arcod vonalait, a mozdulataidat, az illatodat, mindent és amikor szükségem volt rád, csak elképzeltek és már jobb volt. De nem ér fel azzal, amit most érzek.
* Még mindig mosolygott és bele is kezdett a mondókájába.*
- Képzeld. Kerestem pénzt. Az elf gyerekeket tanítottam íjászatra. Élveztem és majd szeretnék oda visszatérni, de nem most. Most veled szeretnék lenni. Csak veled.
*Oda bújt a férfihoz. Teljesen magához húzta és beszívta az illatát.*
- És te mit csináltál?
kérdezi kíváncsian.*

_________________
Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2012-06-09, 9:31 pm

- Szóval túléltük ezt a kicsit nélküled időszakot. Én egy ideig nem akarok elszakadni tőled édesem. Én nehezebben viseltem el a hiányodat, minden egyes nap rád gondoltam. Más nőkre nem mertem nézni se mert tudtam nekem itt leszel megint akit nézhetek...* Huncut vigyorgás következik és végül befejezi a mondandóját.*..meztelenül is. * Talán túl pimasz de nem játssza meg magát, hogy mennyire odavan érte. Hogy erre a pillanatra várt és hogy egyszer biztosan bekövetkezik az a nap.*
-Nélküled nincs értelme élni, hiszen összekötött minket egy varázslatos erő. Hogy így nélküled voltam sok más dolog is letisztult bennem, s teljesen biztos vagyok egy dologban. * Itt kicsit szünetet tart. Belenéz szép szemeibe és úgy folytatja tovább.*
-Veled akarok élni, amíg csak élek. Szívem és lelkem már a tiéd, tőlem már senki nem veheti el. Én Daevin Corerlian, az itt levő Lysanor Ewenynek mondom, hogy én leszek a támaszod és védelmeződ.* Itt megáll a beszédével, de csak azért, hogy kicsit alul a combokat biztatóan megsimogassa. Azonban megérkezik az ennivalójuk. Neki is meg Lysának is vegetáriánus ételt hoztak ki hozzá finom fűszeres borral. Már kifizette őket a pultnál. Megkapja a kulcsot amit elrak aztán nekilát az étkezésnek.*
- Jó étvágyat!
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2012-06-09, 9:44 pm

- Az én életemnek sincs értelme nélküled.
*Mondja közben, aztán a férfi belekezd egy olyan szövegbe, hogy Lysa kicsit eltávolodik tőle és egyenesen a szemeibe néz. Látja, hogy elszánt. Megállt közben és kihozták az ételeket és az italokat. De Lysa sejtette, hogy a férfi mondandójának itt nincs vége. Jobban szemügyre veszi az italt és beleszagol.*
- Hm. Finom borocska. Akkor iszunk ilyet drága bort, ha valami történt, vagy ünneplünk. És a szavaid. Nem győzök csodálkozni rajtad szerelmem. Mondd csak Daevin Corerlian. Te készülsz valamire?
*kérdezi kíváncsi mosollyal.*
- Akkor jó étvágyat.
* El is kezdi enni az ételt és nagyon finom. Nem kell sok idő neki mire a tányérja üres lesz. Belekortyol a borba is és az is nagyon finom. Igazán kitett magáért a férfi. De még mindig nem tudja hova tenni a szavait. csak ül és nézi kedvesét.*
~ Vajon mire készülhet Olyan izgatott lettem, akár egy kislány ajándék bontás előtt.*
*Gondolta magában is várt.*

_________________
Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2012-06-09, 10:06 pm

- Igen ünneplünk, hogy újra együtt vagyunk édesem. Mert ebben az érzésben ott van az eddigi napok amikben nélkülöztük egymás társaságát, érintéseit. Meg én most teljesen boldog vagyok, hogy magam mellett tudhatom az én csodás páromat. Aki még volt olyan bátor, hogy ilyen...ruhában megjelent nekem. * Mondja el az igazságot, aztán Lysa kérdése, miszerint készül e valamire arra inkább nem válaszol, csupán megint csak terelni kezd huncutul.*
-Arra készülök, hogy adok most mindjárt egy nagy csókot neked. * Ezzel beváltja az igéretet, csókcsatába fog kedvesével. Kicsit megfeledkezik az ételről. A csók után visszatér az étkezéshez.*
- Én is oktattam embereket, túlélni a hidegben, harcolni és voltam testőr is. * Kezd el mesélni kedvesének, hogy neki hogyan teltek el a napjai. Mélyrehatóan nem mesél, mert nem tudja, hogy mennyire fogja untatni a nőt az ilyen dolgokkal.*
-Egy csomó pénz összegyűjt de én is megyek vissza. Legutóbb egy nemesi nő fogadott fel, hogy a lányát védjem majd egy bálon. Rengeteg pénzt kapok, hogyha sértetlenül megússza a kisasszony. Elvileg lesznek rossz emberek akik keresztbe tehetnek neki. Egy kikötéssel fogadtam el, ha te is velem jöhetsz. Hogy mellettem légy, hogy egymást ékesítsük azon a napon.* Befejezi az étkezést és megvárja míg párja is végez. Akkor feláll a helyéről és segít felállni. Túl sok szem vetül rájuk így csendesen felmennek a díszes szobájukba. Egy vagyonba került de a tervének egy ilyen helyen kell megtörténnie.*
- Remélem velem jössz.
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2012-06-09, 10:17 pm

* Örömmel fogadja a férfi szavait és ünnepli ő is ezt. A csókcsata után megvárja, míg a férfi is befejezi az evést, aztán mesél neki picit és örömmel hallotta, hogy mennyire jó elfoglaltságokat talált magának.*
- Testőr? Egy kisasszony mellett? Jól hangzik. És a bál is.
*De már mennek is fel a szobába. Nem átlagos volt. tele volt virágokkal, hófehér takaróval és szép festményekkel.*
- Drágám. Ez a szoba egy vagyonba kerülhetett.
*Ámult el a lány, Leült az ágyra, végig simított a finom tapintású takarón és Daevinre nézett.*
- Igen, veled megyek.
*Mondta és inkább, nem is mondott többet. Tudja, hogy itt még nincs vége. Valaminek történnie kell. Kis sunyi ez a Daevin, de Lysa nagyon szereti és tudja, hogy bízhat benne. *
- Gyere ülj le mellém.
*Mondta és odahúzta maga mellé a férfit. Megcsókolta és ezután ezt mondta.*
- Még mindig hihetetlen, hogy itt vagyunk. Olyan mint egy álom. Egy gyönyörű álom. Hányszor elképzeltem, hogy találkozni fogunk. Ez tényleg a valóság?
*Teszi fel a kérdést, bár inkább magának, mint sem a férfinak.*

_________________
Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2012-06-09, 10:30 pm

* Nem szól semmit kedvese megjegyzéseire, mert már mindent előkészített, ami szép benyomást gyakorol rá és kedvesére. Igen még saját maga írt a fogadósnak milyen szoba legyen és milyen legyen a berendezése. Egy vagyonba került de most nem ez mozgatja az ő tetteit, hanem sokkal inkább más amit már nem tud halogatni. Az invitálásra odaül kedvese mellé aki ráadásul még oda is húzza őt maga mellé. Nem ellenkedik csak nézi a szemeit a párjának.*
-Ez itt a valóság. * Játékosan belecsíp picit kedvesébe, majd finoman lenyomja az ágyra. A szemkontaktust nem szakítja meg vele, úgy tornyosodik fölé. Igen láthatja Lysa miben mesterkedik a férfi, mert már nem tudja palástolni célját. Ott vannak a szemeiben kristálytisztán. Nem fogja megismételni magát. Rátapad kedvesére finoman, hogy a nyakát csókolja, közben kezei finoman tapogatni kezdik a testének minden elérhető részét. Ajkaira is ad csókot mely szenvedéllyel csap le.*
-Túlságosan melegem van. * Jegyzi meg és Lysa előtt válik meg felsőruházatától.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2012-06-09, 10:56 pm

* Lysa élvezi a helyzetet, de, amikor a férfi vetkőzni kezd, megállítja, amikor a nadrágnál tart.*
- Várj még. Először segíts nekem levenni a ruhám.
*Rámosolygott a férfira és közelebb ment hozzá. Végig csókolta felső testét, majd az ajkaira és adott egy csókot és most már jöhet a lány ruhája. Most már nincs vissza út, meg kell tenniük, ezt érzi Lysa is. Sóhajt egy nagyot és behunyja szemeit. Ez más lesz, mint az első volt. Sokkal de sokkal másabb. Kicsit izgul is. Szíve hevesen ver.*


/ Folytatás privát üzenetben/

_________________
Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2012-06-10, 8:42 am

/Esemény után/

*Reggel ébred az ágyban. Arra cseppet sem emlékszik, hogy hogyan került rá a takaró. Egy dolgot érez, ami nem más mint a kedvese teste.Átkarolja, hogy még inkább közelségébe kerüljön egy kicsit. Finom csókkal ébreszti fel, hozzá pedig egy arcsimogatás is jól jön.*
- Jó reggelt kedvesem. * Arca mosolygós amely boldogságáról árulkodik. Eszébe jut kicsit az este, amitől még kisebb halványabb puszit nyom az ajkakra.*
-Lustálkodni van kedvem. Semmi kedvem kilépni az ágyból. Az a fontos, hogy itt vagy. * Kicsit elengedi Lysát, hogy távolabbról felmérje picit a másik testét. Nem lehet panasza kedvese szépségére, mert minden helyén van. Ráadásul formás elf női teste.*
-Úgy gondolom, hogy megérdemlünk minden alkalommal egy ilyen napot, amikor csak fekszünk az ágyba és nem csinálunk semmi komoly tevékenységet. * Kicsit elgondolkozik, hogy mit is mondhatna párjának hirtelen.*
-Remélem észrevetted tegnap, hogy nem csak azért ettem vegetáriánus ételt mert csak te is azt eszel. Kicsit megváltoztattam az étrendem. Még az elején vagyok...esetleg van valami tanácsod?
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2012-06-10, 11:57 am

*Lysát egy édes puszi ébreszti. Mielőtt kinyitná szemeit nyújtózik egyet.*
- Neked is jó reggelt szívem.
* Hangja még kicsit álmos, de lassan észhez tér és neki is eszébe jut az este, amitől már is mosolyra húzódnak ajkai.*
- Nekem sincs kedvem megmozdulni se jelenleg. Akkor maradjunk ágyban.
* Egyezik bele Lysa. Nem kellett sokat győzködni, hiszen ő is ugyan úgy van vele, mint a férfi.Aztán felhozza a tegnap esti vacsorát.*
- Észrevettem, hogy te is azt eszed, de nem gondoltam volna, hogy terveid vannak.
*Kicsit elgondolkozott milyen tanácsot is adhatna. Felkönyökölt az ágyban és úgy magyarázott.*
- Én úgy gondolom, hogy a zöldségekben, gyümölcsökben , magvakban elég sok a vitamin és érdemes őket fogyasztani.Tudod, én azért is döntöttem így mert zöld elf révén a természet elég közel áll hozzám. Nagyon szeretem az állatokat és tudok is velük bánni. De az a tudat, hogy ott van a tányéromon egy állatka, aki nem rég még ugrándozott, futkosott a szabadban és én akár egy falatot is lenyeljek belőle, teljesen kizártnak tartom. Amikor főzni tanultam nekem is meg kell csinálnom a húsokat, de a mai napig kiráz a hideg ettől.Azt hiszem ez elvi kérdés. Szóval, ha komolyan gondolod, és elhatároztad magadban, akkor menni fog. Ha nem akkor felesleges elkezdni. Szerintem te azért ettél húst bőven életed során, szóval nem tartom valószínűnk, hogy meg tudod állni a hús nélküli életet. Azt el tudom képzelni, hogy néha napján egyél velem vegetáriánus ételt, de szükséged lesz némi húsra is.
*Mikor befejezte elmosolyodott és közelebb húzódott.*
- Jut eszembe. Mivel tegnap este kis híján felfaltál, ezek után ne is álmodozz hús nélküli életről.
* Még közelebb ment és átölelte Daevint. *
- Különben meg nagyszerű voltál az este.
*Súgta Lysa és szinte már dorombolt is.*
- Na de majd legközelebb már én is aktívabb leszek, csak őszintén szólva esélyt se igazán adtál nekem. Mondjuk nem bántam, mert olyan élményben volt részem, amelyben még soha. Mennyivel másabb egy ilyen együtt lét, ha szerelem van a két fél között. Fantasztikus volt. Te hogy vélekedsz erről?
*Nézi csak a szeretett férfit és nem tud vele betelni.*

_________________
Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2012-06-10, 12:26 pm

* Végighallgatja kedvese szavait, főleg amit tanácsnak szán neki.Az elején még helyesel viszont mikor a végét mondja, akkor furán néz kedvesére, hogy neki miért is lenne szüksége húsra? A mosoly amit az ajkaira húz és a közeledés tetszik neki. A szavak amiket kedvese mond pedig vigyorgásra készteti.*
- Felfaltalak bizony és finom falatnak bizonyultál. Szóval ne álmodozzak? * Néz rá kedvesére édesen, hogy utána fogadja a kedves ölelést amit természetesen viszonoz. Az elismerő szavakra, hogy miszerint jó volt az este csak elégedetten nézi párját. Egy ilyen finom nőt csakis kényeztetne amikor csak úgy gondolja. Túlságosan nem szabad senkit sem elkényeztetni mert akkor átesnek a ló másik oldalára.*
- Esélyt se adtam? Azért hogy megmutassam ki itt az édes férfi kettőnk közül. Remélem nem csalódtál bennem sőt legközelebb aktív leszel és meg akarsz majd kóstolni. * Mondja pimasz hangnemben.*
- Igen sokkal másabb az együttlét ha a két fél szerelmes, mint amikor nincs köztük semmi. És én képtelen vagyok olyan nőkkel lenni aki iránt nem érzek valamit. Nekem is nagyon jól esett. Főleg hogy akkor voltam nővel utoljára mint amennyi te vagy. * Az meg elég régen volt. Finoman simogatni kezdi kedvese oldalát.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2012-06-10, 1:08 pm

*Lysa hangosan felnevetett.*
- Benned csalódni? Az lehetetlen.
*Még kuncogott párat és abbahagyta.*
- Legközelebb én leszek az anyatigris.
* Mondta picit sunyin. Hallja, hogy Daevin egyet ért, majd azt is, hogy milyen régen volt nővel.*
- Nehéz lehetett kibírni. De azt ne mondd nekem, hogy nem lett volna rá alkalmad. Volt olyan, hogy akart téged egy nő?
* Nagyon kíváncsi és úgy dönt ő is mesél egyet. *
- Nekem volt egy férfi, aki nagyon akart. Apám egyik barátja. Persze kétszer annyi idő volt, mint apám és be kell valljam nem volt, valami kívánatos. Szóval, ez volt egy pár éve. Apám minden hétvégén összehívta a barátait kártyázni. Egyszer lehívatott. Azt mondta, hogy szeretné, ha bemutathatna a barátainak. Természetesen lementem vele. Mindegyik tisztességes volt. kivétel az az egy. Úgy bámult, mint, aki még soha nem látott nőt. Mondjuk lehetséges, hiszen, akinek ennyi idősen nincs felesége és nem is nagyon érdeklődtek utána a nők, ott bizony valami nincsen rendben. Szóval gyorsan bemutatkoztam és kimentem az ajtón. Persze hallgatóztam egy kicsit, mert sejtettem, hogy lesz itt még valami. És lett is. Az a férfi megkérte a kezemet. És, ami a legszörnyűbb apám nekiadott. Csak úgy minden nélkül. Jó gazdag volt és elismert harcos, de akkor is. Anyám mentett ki a helyzetből. Hát velem történt ilyen is. Jó, hogy kiszakadtam onnan.
* Nézte a férfit, a szép szemeit és az elszánt arcát. Várta a lány a választ már nagyon kíváncsian.*

_________________
Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2012-06-10, 1:25 pm

* Hallgatja kedvese kuncogását ami zene füleinek és jó hallgatni. elneveti magát mikor anyatigrisnek mondja magát a nő és finoman le is támadja kedvesét, hogy jelezze nem ért egyet vele amit mondott.*
-Szóval anyatigrisnek hiszed magad? Szerintem meg egy játékos házisárkány vagy! Azért mert anyatigris csak akkor lehetsz ha lesznek gyerekeink. * Persze megcsókolja kedvesét, sőt mi több kicsit legyűri, hogy a szemeibe nézzen szemből. Elgondolkozik a kérdésén, hogy akarta e őt nő. Talán volt pár eset de nem emlékszik rájuk. Nem maradt meg az emlékeiben.*
-Talán volt pár nő aki úgy vélte egy gyilkost tud szeretni de én nem engedtem nekik. Ha közel engem magamhoz akkor sebezhetővé válok. Az meg igazán nem olyan jó. Most viszont mivel nem űzőm azt a ipart így lett egy gyönyörű arám akit magamhoz engedek és addig kényeztetem amik csak élek. * A lány történetén elgondolkozik egy kicsit, aztán a következőket mondja.*
- Most már enyém vagy, bár nem vagyok gazdag de annyit tudok, hogy te itt vagy nekem és én itt vagyok neked. Egymásnak vagyunk a felbecsülhetetlen értékei. Nem eresztelek el. S az olyan cselekedeteket nagyon elítélem mint amit az elébb mondtál
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2012-06-10, 1:49 pm

*Lysa élvezi a játékot.*
- Na erről a házisárkányról, majd beszélünk. És gyerekek? Ki mondta, hogy lesznek?
*Nézett huncut mosollyal és kibújt a férfi alól. És mellé feküdt.*
- Lehet te nem vagy gazdag, de sokkal többet érsz, mint a világ az összes kincse. Ezt jól jegyezd meg.
*Kicsit elgondolkodik.*
- Hm. Mikor is lesz az a bál? Olyan régen voltam ilyen helyen.
*Gondolkozott tovább. Otthon egyszer mehetett el bálozni, különben meg a házi bálok voltak otthon a divatok. De azok havi rendszerességgel. Azokat is szerette, de azért azzal az eggyel nem rétek fel.*
- Tudsz táncolni?
*teszi fel ezt az egyszerű kérdést. Lysa nagyon is tud. A házi bálokon is alig hagyták az urak ülni. De ez így volt rendjén. Persze, ha Daevin nem tud nem baj, ő ellesz tánc nélkül is. Feláll és maga köré csavarja a takarót. Észrevett az ággyal szemben egy képet. Egy hajót ábrázol a viharban. Nagyon szép sötét színekkel volt a kép kidolgozva. Közelebb ment és még meg is érintette. *
- Ilyenkor azon gondolkodok, hogy vajon mit érezhetett a festő. Ez esetben biztosan nem volt vidám hangulatban. Te szereted a festményeket?
*Kérdezte, de nem nézett hátra. *

_________________
Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2012-06-10, 8:15 pm

- Jól van én állok neki a beszélgetésnek. Majd meglátjuk, hogy fog végződni a dolog. * A gyerekes dolognál nem mond semmit, mert tényleg nem szükséges gyereket csinálni. Olykor meg lehet lenni nélkülük is. Kedvese a bállal kapcsolatban kérdezi amire természetesen válaszol nyugodtan.*
- A bál két hét múlva lesz. Nem kell annyira kiöltöznöd, itt nem dúsgazdag emberek lesznek. Sokkal inkább a te korodból származók, akik normálisak. Én legalább is úgy vélem róluk. Kicsit gondolkozik, hogy tud e táncolni végül dönt, hogy kicsit megtréfálja kicsit kedvesét.*
- Persze tudok, ha elviseled hogy mindig a lábadra lépek. * Neveti el magát ami jelzi, hogy nem gondolta komolyan. Mikor abba tudja hagyni a pimasz vigyorgást akkor így szól hozzá*
- Égen nagyon jól tudok, még kiskoromban táncrendezvény kitüntetett vendége voltam. * Nem füllent a nőnek, mert nem vetne jó fényt róla. Majd kedvese a fali festményről kezd beszélni, pontosabban a festés témaköréről.*
-Ha tudnék festeni akkor lefestenélek magamnak meztelenül. * Neveti el magt újra és kikel az ágyból, hogy kedvese mögé léphessen és átkarolja.*
- De igen, szeretem a festményeket.
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2012-06-10, 8:31 pm

*Érzi, hogy átöleli a férfi, de ő csak azt a festményt nézi. És elkezd beszélni.*
- Nézd csak. A hajó orránál egy ember. Ez biztos, jól kivehető. De ott hátrébb is van egy Ül. Csak az ő körvonalai elmosódnak. Lehet szerette azt a valakit, csak valamilyen úton módon elszakadtak egymástól.*
*Sóhajt egyet és arrébb megy az ablakhoz. Kinéz, mert most olyat fog kérdezni,ami nagyon érdekli és múltkor megfogadta, hogy soha nem fogja kérdezni, Daevint, de ő így, hogy nem tud erről semmit, nem tud felszabadult lenni.*
- Lehet most megharagszol rám, mert olyat kérek tőled, amit nem szívesen mondasz el nekem, de én nem tudok meglenni úgy, hogy nem tudok róla semmi.
* Nem néz hátra, mert akkor nem tudná feltenni kérdéseit. *
- Mesélnél nekem a feleségedről? Hogy nézett ki? Miket szeretett csinálni?
* Még mindig nem fordul meg, csak néz ki az ablakon. Nézi a virágokat, melyek a halk szellőben lágyan ringatóznak. Kicsit arrébb egy kisfiú segít az anyjának terméseket gyűjteni. Ott elidőzik a tekintete. Vajon az ő gyermeke is ilyen lesz? Szeret majd segíteni? Szeretni fogja a természetet? Vagy inkább a kardvívás és a tőrforgatás fogja érdekelni, mint az apját? Olyan szép volt kint a mai nap, hogy szinte belefájdult Lysa szíve. Nem szólt semmit, csak várt.*

_________________
Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2012-06-10, 8:49 pm

* Hallgatja Lysát ahogy elkezd mesélni a képről és hyagyta, hogy elmondjon róla amit csak szeretne. Minden egyes szó után lassan elgondolkozik, hogy tényleg azt ábrázolhatja e a kép amit a nő állít. Azután pedig igen csak meglepődött, hogy miről is szeretne érdeklődni a kedvese. Elengedi párját egyrészt kicsit rossz számára, hogy ő lezárta a múltat és túllépett ez egészen, erre pedig jön ez a kérdés és minden sebét tépje fel. Hosszú ideig csak áll a helyén végül csak flegmán az ágyra dől.*
~ Miért csinálja ezt velem? ~ Kérdezi magában, miközben végig nézi a nőt. Hát biztosan máskor is elő venné ezt a témát, ezért jobb ha most letudja.*
-Egy fehér elf nő ezüst hajjal, ezüst szemekkel és hófehér bőrrel. Világoskék volt a kedvenc színe, mindig olyan ruhákban járt. Teljesen háziasszony volt, övé volt a háztartás egy kisebbik része a többi rám hárult. szeretett bálba járni és szerette ha verseket mondok neki. Kedvenc időtöltése az olvasás és a hosszú kellemes séták a hegyi erdőben. Nálam alacsonyabb volt és voltak komoly pillanatai. * Meséli el a másiknak mi mindent szeretett vagy csinált, de ez is csak egy töredéke annak.*
- Sok tevékenységgel lefoglalta magát ha távol voltam tőle, akár ha csak a dolgozószobában voltam. De mindig tudta mikor kell jönnie és mikor van szükségem rá. * Reméli ennyi elég a volt feleségéről.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2012-06-10, 9:07 pm

*Hallja, hogy Dae leveti magát az ágyra. Elkezd mesélni és hallja a hangjában, ahogyan róla beszél. Szeretettel és talán még picit egy kis fájdalmat is felfedez benne. Az élete része volt nyilván így beszél róla. De erre volt kíváncsi Lysa és még arra, amiket el is mondott a férfi. Főleg az utolsó mondat ragadt meg benne. *
~ Szóval ő mindig tudta, hogy mikor van rá szüksége. De én nem tudom. Teljesen az ellenkezője vagyok.
*Ilyen gondolatok sokasága jár az agyában.*
- Azt hiszem, én most elmegyek a fürdőbe és megmosakodom.
* Csak ennyit mondott. Letette a férfi mellé az ágyra a takarót és bement a fürdőbe. A lágy víz jól esett neki.
~ Még házi asszony sem vagyok. És alacsonyabb volt Daevinnél, ami nyilván jobb. Mindenben jobb volt nálam.
* Mikor végzett felöltözött és addigra már teljesen túlkombinálta a dolgokat. Hiába, a női lelket nehéz megérteni.*
- Gondolkodtam. Tudod, nem is értem, hogy gondolhattam arra, hogy egy ilyen nő helyébe lépjek. Hiszen, ő biztosan gyönyörű és fantasztikus volt.
* Elfordult, mert szemei könnyesek lettek és nem akart sírni, de lehet még is fog.*
- Szerintem te sokkal jobbat érdemelsz nálam. Én csak egy fiatal kis fruska vagyok, te pedig egy komoly férfi. Nagyon szeretlek és ezért kérlek hagyj elmenni.
* Nem szedte össze a cuccait, csak egyenesen kirohant a szobából, le a lépcsőn, ki a szabadba. Futott pár métert,de a szíve keserűsége nem engedte tovább. Egyik sír mögé leroskadt és csak zokogott. Az sem érdekelte, hogy be van borulva és mindjárt leszakad az ég. Azt kívánta, hogy bárcsak kinyílna alatta most a föld és elnyelné őt örökre.*

_________________
Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2012-06-10, 9:31 pm

* Az egyik esemény a másikra következik be. Az egyikben még a nő itt van nála, míg a másikban azt mondja, hogy kis fruska és hogy jobbat érdemel. Nem tud megszólalni, mert annyira letaglózza az egész, hogy jó idő kell míg feldolgozza ezt az egészet. Ha jobban megfigyeljük neki kellene mérgesnek lennie Lysára mert felemlegette a múltját és olyan személyről faggatta aki egyrészt már nem él, másrészről tovább lépett. Ehelyett most visszaléptek egy jó nagy lépést. Kombinálni valószínűleg tud másrészről nem gondol abba bele, hogy ő másban jobb és ettől még ugyanúgy és ugyanannyit ér a szemében. Kiszaladt a nő és nem tudja hová. Felkel és felöltözik, hogy megkeresse a lányt. Annyira meg akarja találni, hogy amikor kiér oda ahova a nő akkor nem veszi észre a zokogó nőt. Nem direkt, hanem elvből úgy véli hogy olyan tempóval hetedhét határon is túl van. A szobát lefoglalta egy jó ideig azzal nincs gond mégis teljes felszerelésében siet kedvese keresésére. Az egész fél napot a városban tölti, sőt utána az egész napját rászánja de nem találja sehol. Szomorú lesz.
~ Nagyon szeretlek és ezért kérlek hagyj elmenni. Hát elmentél te butus! ~ Nincs kedve visszamenni a fogadóba, mert ez a hely egy sebet ejtett szívén és vérzik. Távozik a városból elindul valahova máshova, hogy kiheverje ezt az esetet.*
~ Hát eddig? Eddig tartott volna az egész? ~ Keserves fájdalom gyötri lelkét, mert a férfi agy is képes kombinálni keserűségében. Úgy véli valami rosszat mondhatott a nőnek mikor mesélt a kedveséről, amire már nem emlékszik jól.
~ Ennyi kótyagos lettem? ~ Marja magát jó sokáig.*
Vissza az elejére Go down
Lysanor Eweny
Zöld elf
Lysanor Eweny


Hozzászólások száma : 557
Munkahely : néha akad..

Character sheet
Nép: Elfek

Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2012-06-10, 9:42 pm

*Ő sem veszi észre a távozó férfit. Kizokogja magát és rájön, hogy most tényleg buta liba volt. Hiszen, ha nem szeretné Daevin, akkor nem tette volna mind ezt, ami tegnap történt.
~ Mekkora egy szamár voltam.
*Gondolja és felrohan a szobába. De azt már üresen találja. Összeszedi holmijait és elindul. Hogy merre? Ő sem tudja, csak el. Ezt ő rontotta el, neki kell megtalálnia és neki kell bocsánatot kérnie. Siet, nagyon siet. És közben még az eső is eleredt...*

_________________
Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Ni94ysxz2pl1lph9n2
Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!


A karakter dala
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2013-01-20, 7:19 pm

//Személyes küldetés- A Mamba álma//
*Már esteledett mire a fogadó bejáratához értek, pár perccel három lovas előtt érkeztek be a fogadóba. Leültek az egyik asztalhoz majd egyikük rendelt. Bőkezű volt s a pincérnőnek egy daranát adott a kiszolgálásért. Hamarosan két sör volt az asztalon s Aden belekortyolt, az idegen kit csak Zigg nek nevezett hisz valódi nevét nem árulta el jóízűen belekortyolt az italba. Aden fürkésző szemei a három lovast figyelték kik egyből a fogadóshoz siettek s egy szobát vettek ki aznap estére. Ketten voltak vele kardjuk kilógott öltözetük alól. Hosszú köpenyt viselt mind a három. Ahogy a lépcsőhöz értek az egyikük a földszinten maradt majd helyet foglalt egy széken. S végig vizsgálta a bent ülőket, szemei Adenre pillantottak ki észrevette ezt, majd gyorsan nagyot kortyolt az italba majd felkiáltott a kiürített pohár láttán.
-Még egy kört hölgyem!
*A katona szeme elsiklik róla s ismét csak a bejáratra pillant majd ott ragad. Zigg mellé hajol s halkan súg neki valamit.
-Ők azok ez biztos...
*Aden csak bólint egyet majd fejét egy terven töri, igen ezt már előtte is megtehette volna de úgy gondolta ha mégsem az eltervezettek szerint lesz minden úgyis improvizálnia kell. Fejében szöget üt a megoldás, rápillant az előtte ülőre s megszólal.
-Nos holnap korán kell indulnom barátom elmegyek lefekszek.
*Zigg csak bólint egyet majd kezébe nyom pár daranát, s megjegyzést is fűz hozzá.
-A melletted lévő szobát vedd már ki nekem barátom.
*Aden csak bólint majd a fogadóshoz megy, közelebb hajol hozzá mintha csak részeg lenne, kezét lehelyezi a pultra majd megszólal.
-Egy szoba kell ma estére...
*A csapos nem mond semmit várja mi jő elő a kéz alól mi más mint pénz. Egyből kedélyesebben tekint a férfire. Rámutat az egyik lányra ki épp most tért vissza az egyik asztaltól egy halom korsóval kezében.
-Vezessed az urat az emeletre a szobájához.
*A lány rápillant Adenre ki viszonozza a tekintetet, bár csak egy szeme látszott. A lány megkapja a kulcsot majd felvezeti őt s kinyitja a szobát.
-Tessék parancsolni.
-Köszönöm
*A kulcsot Aden kezébe nyomja majd elindul lefele a lépcsőkön, utána pillant mintha őt nézné de közel sincs az igazsághoz. A katonát nézi aki mellette három szobával az ajtó előtt táborozik s áll ott mint egy kőszobor. Aden csak biccent egyet mikor a katona rápillant. S most már a lány teljesen eltűnik előle s ő belép az ajtón. Kattan a zár s most egyedül van itt az ideje felkészülni.
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2013-01-20, 10:30 pm

*Mambát veszi elő, rápillant a pengére ujját végig húzza rajta majd örömmel észleli oly éles mint volt, vele nem kell foglalkoznia lerakja maga elé az asztalra mit közelebb húzott az ágyhoz. Majd lehuppan az ágyra s előveszi készleteit. Táskája tartalma hamarosan kinn terem az asztalon, körbe pillant az üvegcsék között. Szeme a legjobbat keresi mi a megfelelő lenne ehhez a munkához. Valami gyors kell nagyon gyors ha megneszelik akkor le is bukhat s nem éppen a katonák tömegén szeretné magát keresztül vágni avagy egy cellában rohadni élete végéig. Megfogja az egyik üveget, rápillant s úgy érzi megtalálta. Az üveg tartalmát két késre csepegteti majd tőrét is bekeni vele. A fekete tőr kékes zöld színben pompáztatja élét. Aden kinéz az ablakon, s fülel senki se járkál odakinn. Az ajtóhoz sétál még egyszer elnémítja elméjét a katona még kinn áll hallani ahogy fáradt lábait emelgeti.
-Itt az idő...
*Mély lélegzetet vesz a dobótőr a kezében van, az ajtó zárja kattan a katona rápillant. Aden kilép rajta s keze azon nyomban meglendül s a kést elereszti a katona irányába. Tátott száján keresztül halad s kisagyába vájja magát. Az őr elnémul nagyot puffan a földön, mire a másik meghallja ezt. Odalent már csak a pultos van s a barát ki várja őt. A léptek felfelé sietnek a lépcsőn. Majd a szempár megpillantja Adent, kardjáért nyúl a keze. S egy kés száguld azon nyomban irányába, célt tévesztve. A kard előkerül s a magasba emelődik, majd tulajdonosa rohanvást halad Aden felé. Kezében a tőr már felkészülten várja a csapást mi felé érkezik hárítja azt majd egy nagyot sóz bal keze a katona hasába. Elkapja Aden nyakát majd szorítja teljes erejéből, másik keze megpróbálja átbökni Adent. Lába lendül ágyékon találja a férfit. Kinek a fájdalom kiül az arcán, ennél sem kellett több a szorítás enyhül. Aden késért nyúl majd belevágja azt a férfi karjába, felüvölt majd a következő pillanatban el is hallgat. Torkán keresztül fúródott egy másik kés mi némaságra ítélte. Szemeit azonnal a lépcsőre vezeti senki nem jött fel. Érdekes talán le lenne fizetve a személyzet. Nem is izgatja magát tovább a kérdésen az ajtó felé veszi az irányt mi előtt az őr állt. Áttekint a kulcslyukon senkit sem lát. Lenyomja a kilincset a nyelve hátra húzódik majd belép az ajtón.
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2013-01-21, 10:44 am

*Belép az ajtón egy testet lát ki szívéhez kapott kézzel fekszik a földön. Rápillant nem tudja mi történhetett így még sosem járt, hogy a célpont azelőtt távozott az élők világából mielőtt bármit is tett volna. Mamba már nem is kapja meg a neki járó izgalmakat de azért biztosra megy. Átszúrja az ember szívét ki nem reagál rá. Már halott volt mire ideért. Ingatja fejét majd a tőr vissza kerül tokjába.
-Ilyen nincs... Mire átverekedem magam a két marhán ez itt meghal nekem... Remek.
*Kiveszi a pecsétes levelet a katona zsebéből, megviseltnek tűnik de a pecsét még nincs felbontva hála ég. Ha most bontottan találja biztos nem fizetik ki. Rápillant a kardra szép penge kár hogy ő nem használ ilyeneket. Értékesnek látszik de túl nagy hogy elvigye. S mindezt észrevétlenül. Otthagyja hát az asztalon majd tekintete a halottra vándorol.
-Szegény ördög neked már úgysem kell a pénz.
*Kutatja át az erszény után minek súlya van. Jó pár darana lapulhat benne. Nem néz bele ideje fogytán van. S már biztos a barát is várja odalenn, kinéz a folyosóra senki sehol csak a két holttest az ajtó körül. Aden megkapja az egyik lábát majd behurcolja a szobába. Majd a másikért megy. Az sem volt messzebb de jóval nehezebb volt mint az előző. Két karja alá nyúl majd berángatja.
- A franc vinne el hogy ekkorára kellett nőnöd.
*Dolga végeztével lesétál a lépcsőn majd barátját pillantja meg ki éppen az egyik lánnyal beszélget. Szúrós szemmel találkozik majd rögvest feláll egy csókkal búcsúzik a lánytól s elindulnak ki az ajtón. S kéz a kézhez ér mikor egyik a másiknak adja a jussát. Megszemléli a levelet igen sértetlen a pecsét egy zacskót kap Aden. Mi csörgő hangokat hallat, igen ez az este is csodaszépen kezdődött el s még nincs vége.
-Nos akkor ennyi volna...
-Igen ennyi.
-A soha viszont látásra.
*Köszöntek el egyszerre egymástól mire mind a ketten halkan felkacagtak, majd elindultak két külön irányba hogy betartsák azt amit a másikuk kért tőlük.

//Személyes küldetés- A Mamba álma Befejezés //
Vissza az elejére Go down
Wyerre von Morhan
Barnaköpenyes
Wyerre von Morhan


Hozzászólások száma : 226
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Mágusok

Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2013-06-25, 11:22 pm

Magam mögött hagytam mindent, ami eddig életem céljául szolgált. A klánt, mely a maga különös ideológiájával védelmezett, most már ellenfélként tekint rám. Minden egyes léptem megtételével egyre jobban érzem, hogy az engem fogságban tartott béklyó elporladni látszik.
Renegát… ez lennék én – széles mosoly ül ki arcom lágy vonalain. Már félelmetes elszántsággal lovalom bele magam a szabadság gondolatába. A magam szabályai szerint játszok. Ezen túl nem megbízás szerint fogom fegyverem kivonni hüvelyéből. Elég lesz csupán egy gondolat, mely a magam törvényeit szolgálja.
- Csst! – simítok kardom markolatára. Majd eljő’ a mi időnk. – Egyre jobban érzem, hogy lelkem egy része már zabolázatlan tombolásba kezd. Csupán némely jó tulajdonságomnak köszönhetem, hogy láncra feszítve őrzik a kikívánkozó vadászt. Nem célja az oktalan öldöklés, de kívánja a kihívásokat. Fejem felszegve nézem a már előttem magasodó fogadó fehér falait. Csend honol a groteszk tájon. Az egyszerű polgárnak talán félelmetes a sírhelyek látványa naplemente után. Közelebb lépek az egyikhez, s kezem a kőzetre téve figyelem a rajta álló ütött-kopott feliratot.  „Ivy Gron Nyugodjon békében” - elgondolkodva nézem néhány pillanatig. Annyi emberi vér tapadt kezeimhez. S neveikre, arcukra már a feledés leple borult. Ettől különböztem másoktól. Képes vagyok feledni. Semmi személyeskedés nem megengedett ebben az életformában. Sarkon fordulok, s most már az ajtó felé veszem az irányt. Határozott mozdulattal lépve át a küszöböt, a bennlevő emberekre siklik figyelmem. Barna köpönyegem csuklyája hátamon pihen, a klán címerének tetejét alig takarva. Hajam szabadon hagytam, mely átöleli nyakam finom vonásainak ívét, egészen az elfedett domborodó idomokig. Lépteim hangtalanul tettem meg egy félreeső helyre. Távol az italtól bűzölgő, borostás alakoktól foglaltam helyet. Köpönyegem fellebbentve ültem le, felfedve testhez álló fekete nadrágom. Éreztem a rajtam sikamló tekintetek kíváncsi ábrázatát. A pultban egy férfi állt, épp a fizetett darnát számolgatta. A cselédnő egymaga sertepertélt pár méterre tőle, nagy tál étellel a kezében egyensúlyozott az ittas társaság felé. Halkan felsikkantott mikor egyikük megmarkolta hátsóját. Undorral néztem végig a habzsoló férfiakon. Izzadtságszagukat méterekre tőlük is tisztán érzem. Zsírtól fénylő csimbókokban lógó hajuk már csak megkoronázta a véleményemet róluk.
-  Férfiak… igénytelenek… - mondom ki gondolataimat hangosan, s tekintetem az asztalon összekulcsolt kezeimre esik. Újból a figyelem központjában éreztem magam, de a kíváncsi szempárokhoz most hang is társult.
’- Szótá’ valamit csibém? – morogja felém az egyik. Nagy erőt kell magamon vennem, hogy ne a képzeletemben lepörgetett eseményeket tegyem.
Lenyúznám az ocsmány fejéről a bőrt, hogy a fájdalomba pusztulna bele… Megcsóválom a fejem, mihamarább elűzve a kecsegtető ötletem.
-  Hozzád biztosan nem… - köpöm felé a szavakat, majd idegesen intek a pultos felé. Jobb terelni a dolgot, mert tényleg beleélem magam. A kiszolgálás meg elég gyatra…
 
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2013-06-26, 12:01 am

*A fogadóba lép, régi emlékek támadnak fel benne. Fiatal múltja ide is köti ahogy sok másik helyhez, bár a dulakodás nyomait azóta biztosan eltüntették. S mivel arcával nincs kiplakátolva az egész város jó munkát is végzett. Halkan nyílik az ajtó, belöki maga előtt majd körbe pillant mielőtt belép. Leginkább azt nézi nincs e verekedés a fogadóban. Valamiért mindig oda jut ha betér egy helyre, hogy jól összeverik s ő sem kíméli a körülötte lévőket. Nem tudja vajon miért kísérti a sors ezekkel a helyzetekkel de meg kell szállnia a mai éjszakán s nem igazán van kedve a lovak mellett aludni. S van mikor már ő is megelégeli a csillagos ég látványát ami egyik pillanatról a másikba esőre vált. Igen sokszor megesett már, hogy álmából a vízcseppek ébresztették mik végig futnak gyermeki arcán. S most, hogy megbizonyosodott arról, hogy semmi veszély nem fenyegeti odabenn belép. Elég sok a vendég, de még van üres szék. Bár az asztalokról nem igazán lehet ezt elmondani. Körbe tekint a falatozó egyedeken kik jól szemügyre veszik a frissen érkezettet. Szinte már kinézik a fogadóból. Végig fut a hátán a hideg, nem tartozik a kedvencei közé ha mindenki őt bámulja, s mióta arcát nem fedi ez sokkal kellemetlenebb a számára. Halk léptekkel megy a pulthoz, érzi a szemek végig követik útján.
~Istenem csak ne megint... most nem azért jöttem, hogy egy jó kis verekedést produkáljak... Bár ahogy elnézem lenne rá vevő.
*Halk sóhaj hagyja el a száját, miközben csuklyáját hátra hajtja. A fogadós elé lép, s az rápillant. Felismeri ezt a nézést, valamiért ismerős lehet a férfinek. Bárcsak ne tudná miért gondolja ezt. Azóta már eltelt sok idő s meg is változott külseje. Majd a pult mögött álló megszólal.
-Mit tehetek önért.
-Vizet kérek, s élelmet.
-Értem, és mit enne?
-Magára bízom, hisz maga tudja mi itt a legfinomabb. Nem kérek nagy adagot.
*A fogadós bólint, majd hátra siet a konyha felé. Elkeseredett tekintettel néz körbe az asztaloknál. Nem sok kedve van odaülni egy nagyobb társasághoz. Bár van akinek szívesebben élvezné társaságát. Komisz mosoly húzódik arcára ahogy a lányt méri. Majd odasétál az asztalhoz. S letekint az ott üldögélőre. Fegyvere van, egyértelmű a helyzet, s mégis egyszerű nemességgel kihúzza a széket ami szabad a lány asztalánál majd helyet foglal. Nem kérdez csak leül mellé. Fehér haja szemeibe lóg s most azon keresztül vizsgálja a másik kellemetlen tekintetet ami rá vetül. Mosolya csalóka, mit a lánynak mutat. Sok emberben hűlt már meg a vér e mosoly láttán, s eresztette is ki azt magából a drága anyaföldbe.
Vissza az elejére Go down
Wyerre von Morhan
Barnaköpenyes
Wyerre von Morhan


Hozzászólások száma : 226
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Mágusok

Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2013-06-26, 12:45 pm

Tűnődtem egy darabig milyen italt kérjek a cselédtől. Bort sosem ittam. Tervben sem szerepelt, hogy olykor ráhörpintsek egy bódító italra. Csak ködösíti az elmét. 
Épeszű kardforgató mindig készenlétben áll, főleg, ha netalán még üldözik is.
- Csak vizet kérek. – megrökönyödve néz rám kis ideig. Gondolom másra számított, de olybá érdekel a nő véleménye.
Ujjaimmal az asztalon dobolva vártam, míg kihozza. A viseltes asztal már tapadt az előzőleg rálötykölt nedvektől. Fintorral húztam végig tenyerem a szék lapján.
’- Parancsoljon! – leszek figyelmes a torok köszörülésre, bólintok, de már a konyha felé vette az irányt. Szemeim forgatva kortyolok nagyot a vízből. A klánban más volt az élet. Mindenki a lakrészében étkezett. Hisz annyi kard nem fér meg egy helyen. Valakinek mindig bökte valami az alsó fertályát, hogy belekössön valakibe. Ellentétek lesznek is, meg kell tanulni együtt élni velük. Újonnan érkező vendég tárja ki a fogadó ajtaját. Figyelmem nem szentelem rá. Csupán a nyikorgó ajtó s hozzá társuló apró fuvallat jelzi érkeztét. Kezdünk egyre többen lenni, aminek persze jó és rossz oldala is van… Az alap morajból néha kiharsogó nevetések, az erőltetetten húzkodott székek zaja majd a léptek…
Felém tart… Leül…
Felsóhajtva nézek az idegen szemeibe. Nem szokásom végigmérni az embereket, de ez egyszer kivételt teszek. Már az felhívja a józan ember figyelmét, hogy különbözik az itteni csürhétől. Fegyver is van nála. Az asztalra könyököltem, leplezve kézfejemmel arcomra ívelődött széles mosolyom. Tekintete nem őszinteségről árulkodik ebben a pillanatban. Fehér haja fátyolként takarja a kék szempárt, melyek rám szegeződtek.
- Persze, nyugodtan foglalj helyet… - húzom el szám szélét, fejem kissé elfordítva felőle. Udvariatlan lennék? Kétlem. A legkevésbé vágyom egy báj csevejre egy bájgúnárral. Körbenéztem a még szabad helyek után kutatva. Lett volna máshová is helye ülni, de ő még is… ide… hozzám…
- Akarsz valamit? – nézek újból egyenest az idegen szemeibe. Arcom lágy vonalai nem tükröztek semmit. A kérdésem semlegesen csengett. Inkább egy szobát kéne kivennem, minthogy unalmas élettörténeteket hallgassak végig. Remélem nem azért ült ide…
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2013-06-26, 1:58 pm

*Nem felel a lány kissé gúnyosan ható mondatára, hisz mit mondana már rég leült. S most, hogy a lány is beleegyezett nem sok esélye volt annak, hogy ne a társaságában költse el a vacsorát. A szempárt nézte egészen addig míg a kiszolgáló nem érkezett meg a rendeléssel. Választ nem igen tudott volna adni a kérdésre sem, csupán az ésszerűt. Majd egy pohár kerül elé a vízzel amit kért. Az ételre még várnia kellett, lehet mégis csak jó ismert arcnak lenni itt. Épp most melegedik benn a kemencében, ez teljességgel jó hír a számára. Nincs is jobb a frissen sültnél. Majd szeme végre a lányról a pohárra vándorolt bár csak addig a percig míg meg nem fogta azt, s amit az arcához emelte ismét csak a lányt nézte. Semmi hátsó szándék csupán nem bízott meg benne. Sose bízz egy nőben főleg ha fegyvere van. Egy korty csurran le torkán, majd elemeli a szájától a poharat s az asztalra helyezi. Ujjait össze fonja majd maga elé helyezi az asztalra. S rá nehézkedik az alkarjára mitől kissé közelebb kerül a lányhoz. Bizalmas arcot vág, s elég halkan szólal meg éppen, hogy csak a lány érti.
-Szerinted miért jöttem?
*Majd dől vissza kényelmesen a székbe egyik kezét az asztalon felejtetve, másikkal viszont kibújt táskájából, s levéve a másik vállról is a földre tette majd módszeresen átrakta a pántok között lábát. Még egy eset nem lesz, hogy csak úgy elfelejtkezzen róla.
-Várok.
Vissza az elejére Go down
Wyerre von Morhan
Barnaköpenyes
Wyerre von Morhan


Hozzászólások száma : 226
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Mágusok

Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2013-06-26, 3:52 pm

Különösebben nem számítottam értelmes válaszra, persze ha kaptam volna. Ebből csak azt szűrtem le, hogy nem egy szószátyárral van dolgom, aki ontja magából a felesleges rizsát. No, de sebaj. Kifejezéstelenül néztem őt még egy darabig. Könnyen megállapítható volt számomra, nem a klánból való. Az arc ismeretlen, a klán jelét nem viseli, na meg egyedül nem küldenek vadászni senkit. Itt mélyebben elmerengtem. Gyanakodva néztem rá egy pillanatra. Éppen szájához emelte poharát, ajkai vízcseppek fényében játszva csillantak meg. A közelben is lehet a társa egy jelre várakozva. Elidőztem arcának fürkészésében, kissé elpirulva néztem más irányba. Szokatlan számomra az úgynevezett „közvetlen emberi csevej” egy idegennel. Mestereimen kívül nem mondhattam senkit barátomnak. Mindenki távolságtartó, ódzkodnak bármiféle érzelmi kapcsolattól társaikkal szemben.
’- Szerinted miért jöttem? – szólal meg az asztalra támaszkodva. Szívem erős zakatolásba kezdett, kezeim ökölbe szorulva gyűrték köpenyem maguk alatt. Igyekeztem pár mély lélegzetvétellel lecsillapítani felborzolt kedélyállapotomat. De ismét a felszólaló hangra lettem figyelmes.
’- Várok… - Magam is várakozok, hogy mi a fenére akarsz kilyukadni. Az asztalra támaszkodtam, felvéve az alak előbbi testhelyzetét immár megnyugodva formáltam meg szavaim.
- Honnan tudhatná, ezt egy egyszerű vándor? Találkoztam már néhány érdekes fazonnal… - mondom valamivel barátságosabban. Hajamba túrva pislogtam poharam peremére, szabad kezem mutatóujjával kőrkörös mozdulatokat téve azon.
- Feltételezem, csak a fogadó elragadó cselédje és a vendégszeretet hozott ide. - Vonom meg vállam szavaim befejeztével. Nem pont ezt akartam kihozni, de megteszi. Ha jobban belegondolok, ő az első akivel "társalgok" azután, hogy elhagytam az otthonom.
Vissza az elejére Go down
Nawarean

Nawarean


Hozzászólások száma : 1461
Életkor : 31

Character sheet
Nép: Emberek

Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime2013-06-26, 7:00 pm

*Gonosz kis mosoly húzódik az arcára. Az érdekes hallatán még szélesebbre ível s máár le se tudja törölni magáról. Ha tudná mégis mennyire érdekes. De jobb ez a boldog tudatlanság. S szemeivel a lány mozdulatait nézi, elpiruló arcához sem fűz semmit pedig ő maga is pontosan tudja mit jelent ez. Valamiét zavarban van az előtte ülő. Bár nem tudja adott e rá okot, hisz a cián szemeken kívül semmi zavarba ejtő nincs benne. Hacsak nem megint megfeledkezett magáról, s most már szinte önkéntelenül is szokta váltani szemének színét. De eme rossz szokásáról jó lenne lemondania.
-Egy vándor sok mindent lát és hall. Sok regét hallhat sárkányokról s furcsa csuklyás szerzetekről kik a sötétségben bújnak meg.
*Nem igazán mondaná azt, hogy a remek kiszolgálásért jött volna ide. Hisz már jó régóta nem hozza a rendelést a kisasszony. Ingatja fejét, közben elhúzza a száját. S rápillant az éppen említettekre.
-Nem mondanám, hogy a kiszolgálás avagy maga a személyzet miatt érkeztem. De a válasz mégsem oly bonyolult mintsem, hogy túl gondolkodjunk rajta. Egyszerűen csak a véletlen hozott ide, s nem szeretek a lovakkal hálni...
*Máris megválaszolta a kérdést amire a lány kíváncsisága kiterjedt.
-Egy ilyen lánynak biztosan kell az a veszélyes eszköz mit az oldalán visel?
*Közelebb hajol a lányhoz, vigyora semmi jót nem ígér.
-Csak... egy kérdésem van... Éhes?
*majd komótosan dől vissza a székében, egy vörös tekintetet vetve a lányra épp csak annyi ideig, hogy az észre vegye.Majd ismét csak a cián szemek fakóságába bámulhat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)   Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén) - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)
Vissza az elejére 
5 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Éjszaka a Nagy Kaszásban
» Valian központja
» Valian piactere
» A fogadó
» Tűz fogadó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Lanuria világa :: Keleti szeglet :: Valian - A birodalom fővárosa-
Ugrás: