LANURIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LANURIA

A sárkányok, nimfák és mágusok birodalma
 
Kezdőlaphttp://newagelaGalleryKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tűz fogadó

Go down 
+20
Mia Ruton
Vogon Beebebrox
Sydney H. Low
Ambalë
Glorien
Drakon Ashmar
Fela Husani
Aldo Barras
Nawarean
Balál Tangeran
Marius Dior
Kean Lorel
Mavis Marhell
Alex Ian Keegan
Alvor Freyr Ottar
Edward Dylan
Ariette
Sou
Kain Namelyr
Mesélő
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 134
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-07-17, 6:55 pm

-Úgy értettem, hogy MOST, ledobva a földre Drakon elé, nem törött el. S ha jobban megnézed, még ír is rajta valamit, ami a mágia jelenlétére utalt az üvegben. De tudott, mit? Azt hiszel, amit akarsz. Ha bűnbakot kerestek a fogadóban történtek miatt, hát itt vagyok. Emberek meghaltak, mert úgy alakult, viszont egyikbe sem én döftem a tőrt, hanem a többi, megzavarodott ember. Egyeseknek a káosz egy lyuk, mely elnyel mindent, másoknak létra...
*Elkezd dörögni az ég, elered az eső. Fela kérdésére egyikük sem válaszol, mivel nem tudnak biztosat mondani. Aztán Drakon, mint ha csak egy pohár bor mellett ülnének, elkezd társalogni. Az előbbi kis incidenst már el is felejtette, úgy néz ki.
Aldo is a terasz alá áll, szemben az üldögélő férfival, s most már ő is nyugodt hangnemben válaszol.*
- Sokan menekülnek a régi életük elől. Így vagyok ezzel én is. Csak sajnos időközben elfelejtettem, hogy miért is akartam újrakezdeni. De ez történik, ha felejtő mágiát használ a mágus...önmagán.
*Utolsó két mondatát inkább magának motyogta, talán a többiek meg sem hallották. Aztán nem szólt többet. Belenyúlt zsebébe és erszényét kiemelve, melyben a fogadó pénze zörgött, elindult az egyre csak szakadó esőben a fogadó ajtaja fele.*
-Talán épp a sötét önmagamat akartam otthagyni...Bár ezt erősen kétlem...
*Azzal magára hagyva a másik kettőt, benyitott az ajtón. Azaz benyitott volna, ha az ajtó engedelmeskedett volna.*
~Fura, az előbb még nem engedett ki, most meg nem enged be. A Káosz még mindig tarthat?~
-Dalemme!
*Próbálta meg az Evolyranban használt ajtónyitó varázslatát, sikertelenül. Visszasietve Drakonékhoz, a teraszos ház ajtójához lép, de az sem akar nyílni. Nem csak egyszerűen zárva van, mágia zárta le. Aztán megpróbálja a következő épület ajtaját, meg a következőét, de egyik sem akarja beengedni.
Visszasétálva, így szól.*
-Nem akarok vészmadár lenni, de szinte biztos, hogy nincs még vége. Az előbb alig tudtunk kiszabadulni, most meg a nyílt utcára vagyunk kizárva, kitéve bármiféle támadásnak. Bár az sem lehet kizárt, hogy még mindig a fogadóban vagyunk, ahogy Fela mondta és annak az ajtóit próbáltam nyitogatni, nem a szomszédos épületekéit.
*Erszényét visszacsúsztatva zsebébe nyíltan a többiek előtt, leül ő is a lépcsőre, s szemeit zavartalanul a hölgyön pihenteti meg.*


A hozzászólást Aldo Barras összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-07-17, 9:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Fela Husani

Fela Husani


Hozzászólások száma : 389

Character sheet
Nép: Emberek

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-07-17, 8:57 pm

*Drakon nem is mond semmit arra, amit mondtam Aldoval kapcsolatban. Az jut eszembe, hogy talán én értettem félre valamit, pedig a harcos eddig úgy tűnt, hogy nem pártolja a mágust túlságosan.
Kissé zavartan állok én is be velük a tető alá és még jobban zavarba jövök, amikor Aldo megmagyarázza, amit én félreértettem.*
- Bocsáss meg, akkor félreértettem…
*Szabadkozok a fehér hajú mágusra nézve. Aztán inkább ki sem nyitom a számat és hallgatom, amit ő, meg a fejvadász beszélgetnek. Pedig szólt nekem is kérdés, de én elsiklottam felette.
Nem tudom, hogy mi elől menekül ez a mágus, de úgy gondolom, hogy akik felejteni akarnak, azok futnak valami elől.
Nem vagyok egy nagy életbölcsességgel megáldott valaki, az Roza mama. Én csak egy egyszerű, falusi leányzó vagyok.
Aztán egyszer csak Aldo odébb áll. Követem a pillantásommal, azután inkább Drakon felé fordulok, és végre eszembe jut, hogy kérdezett valamit.*
- Délről jöttem, egy kis faluból. A Déli-dombságból. Te honnan jöttél?
*Közben a varázsló vissza is ér és nem jó híreket hoz. Nem tudom, hogy tényleg úgy van-e, ahogy kérdeztem, de a sok gyanús dolog itt az utcán…még a saját falunk utcája sem üres ennyire.
Aldo leül és engem bámul. Én először elkapom a pillantásom és inkább a földet kezdem nézni, zavaromban elrébb nyújtom az egyik kis lábfejem és azzal rajzolok a földre.
Aztán újra Aldora nézek, de ő még mindig néz. Elvörösödök és újra lesütöm a szemeim.*
- Van rajtam valami furcsa, Aldo?
Vissza az elejére Go down
Drakon Ashmar

Drakon Ashmar


Hozzászólások száma : 35
Munkahely : Fejvadász

Character sheet
Nép: Emberek

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-07-18, 8:35 pm

* Fejvadászunk kicsit sem örül annak, amit a varázsló mond. Szét néz körbe hátha lát valami járókelőt, de hosszas és alapos pásztázás után is azt tapasztalja, hogy sehol senki és az utcák teljesen üresek. Ha nem zuhogna az eső, nem dörögne az ég, akkor még azt is lehetne, mondani, hogy síri csönd van. *
- Hogy én honnan jöttem? Az nem fontos, én mindig máshol vagyok, ez a fejvadász élet egyik velejárója. - *felel a hölgy kérdésére, majd ki vesz a tarisznyájából egy papírt, direkt úgy, hogy egyikük se láthassa. A papíron egy felhívás található, valamint egy kalózkapitánynak a rajzolt arcképe és egy igen magas összeg, ami a kiszabott vérdíjat jelöli. Elteszi a papírt, majd elővesz egy térképet, amit gondosan áttanulmányoz.*
~ Ejha van ám itt pénzösszeg rendesen! Ráadásul itt a kincs is, viszont ez nehéz menet lenne, még nekem is. Ugyanakkor ez a mágus, pont kapóra jöhetne nekem. Ketten biztos, hogy sikerülne!~
*Ezt követően egy ránéz a mágusra, aki éppen őt figyeli, majd megszólítja*:
- Te Aldo! Mit szólnál egy "kis" pénzkereséshez? Ha kijutunk ebből az ördögi mágiából, a részleteket elmesélem. Ahogy elnézlek téged, szerintem tetszeni fog a dolog. Viszont, most próbáljunk kiszabadulni valahogy. - *mondta, majd eltette a térképet, felállt felszedett a földről egy nagyobb darab követ, majd teljes erejéből neki dobta az ablaknak. Az ablak bizony betört, oda ment és benézett az ablakon, majd meglepődve így szólt.*
- Hé! Gyertek csak! Itt vannak benn emberek és alszanak. Mi lehet itt? Talán kezd elmúlni a mágia hatása? Aldo most próbáld meg kinyitni az ajtót.
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 134
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-07-19, 10:01 am

*Tetszik neki, ahogy a lány zavarba jön. Viszont nem válaszol neki, csupán elmosolyodik, aztán Drakon szavai megtörik a csendet. Méghozzá nem is akármilyen szavak. A fejvadász jól gondolta, ha pénzkeresésről van szó, Aldo benne van. Persze remélhetőleg nem valami unalmas és becsületes munkára értette a dolgot.*
-Kíváncsian várom, miről van szó.
*Jegyezte meg, mialatt Drakon felkapott egy követ az útról.
Betekintve az ablakon ugyanaz a kép fogadta, mint az előbb, amikor hagyta volt el a fogadót.*
-Valami nincs rendben. Amikor jöttem ki az ajtón, akkor is ugyanígy volt minden. Aludtak, már amelyik nem feküdt holtan. De hallani lehetett már kisebb zajokat, amikre azt hittem, hogy az ébredező emberek okozzák. Ezek szerint viszont nem gyengült azóta sem a varázs. Be kell mennünk mindenképpen. Ott kezdődött el, ott is kell befejeződjön.
*Nézett a másik kettőre, aztán még hozzátette.*
-Hagyjuk az ajtót, az előbb sem nyílott, itt az ablak, melyet kitörtél. Azon keresztül bemászhatunk. Most is mehetsz előre, fejvadász. Én még utoljára körülnézek itt kint.
~Mire észbe kapnak már rég le leszek lépve a városból. Mondjuk az a pénz, amit Drakon említett, jó lett volna, de egy ideig elleszek a fogadóban szerzett összeggel is...vagy...~
*Eme gondolatok cikáztak fejében, miközben az utca végéhez ért...
Nem telt bele tíz percbe sem, újra a fogadó ablakánál állt. Nem tudni, hogy a mágia nem engedte-e ki a városból, vagy a pénz utáni vágy hajtotta vissza.*


A hozzászólást Aldo Barras összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-07-19, 5:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Fela Husani

Fela Husani


Hozzászólások száma : 389

Character sheet
Nép: Emberek

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-07-19, 1:10 pm

*Drakon, a fejvadász nem árulja el, hogy honnan jött. Én úgy értettem, hogy melyik városban, vagy faluban született. Egyáltalán lanuriai-e.
De nem kérdezősködök tovább, már mással foglalkoznak. A fejvadász a mágust kéri fel valamilyen közös munkára és én úgy gondolom, hogy jobb, ha nem is gondolkodok rajta, mi az. Erőszakos, gyilkos dolog lehet.
Amikor a fejvadász betöri az ablakot, én is odamegyek, és véletlenül meglököm egy kicsit a mágust, miközben benézek az alvó emberekre.
Gyorsan elhúzódok tőle és úgy hallgatom végig, amit mond.
A hátam is borsódzik, ha arra gondolok, hogy ez valami démoni, sötét mágia.
Jobb lenne kimaradni belőle, de ha meg arra gondolok, hogy ők bemennek, én itt maradok, akkor inkább velük tartok.
Kicsit furcsának találom, hogy megint Drakon menjen előre, mint amikor kifele másztunk.*
- Aldo, kifele azt mondtad, hogy a hátunkat véded, akkor is Drakon mászott előre. Most viszont oda akarunk visszamenni, ahol a mágia van.
Ha azt mondod, hogy a kis üveg volt az oka odabent, akkor nem ott a legerősebb a mágia?
Nem lenne jobb, ha te mennél előre? Te mágus vagy, több dolgod volt ezzel, mint nekünk….
*Megint Drakonra nézek, de közben látom, hogy a fehér hajú férfi, mintha meg sem hallotta volna, amit mondtam, odébb áll.
Dühösen toppantok a lábammal.*
- Én csak egy falusi lány vagyok, de attól még tudok gondolkodni! Nem fordíts hátat szó nélkül, ha hozzád beszélek!
*Aztán újra Drakonra nézek, kíváncsi vagyok, hogy ő mit gondol erről.*
Vissza az elejére Go down
Drakon Ashmar

Drakon Ashmar


Hozzászólások száma : 35
Munkahely : Fejvadász

Character sheet
Nép: Emberek

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-07-21, 2:46 pm

- Igaz amit a hölgy mond. Én nem értek a mágiához, viszont Te Aldo igen. Ha mi ketten a a hölggyel bemegyünk és történne valami akkor bent ragadnánk, viszont Te kinn maradnál. És mivel a fogadóból is úgy szabadultunk ki, hogy belülről törtük szét, félig mágiával félig fizikai erővel. Kívülről nem biztos, hogy tudnál mágiát használni, hiszen ennek az épületnek az ajtaját is kívülről próbáltad kinyitni mágiával és nem sikerült. Bár...... nekem egy sima kővel sikerült az ablakot betörnöm, ez is furcsa és nem is értem. Chh... nekem már kezd nagyon elegem lenni. Inkább próbáljunk kitalálni közösen valamit. Aldo nem tudsz ilyen mágiablokkoló varázslatot? - *szólalt fel Drakon. Majd ismét körbe nézett, de minden ugyanúgy volt, ráadásul a vihar is kezdett még jobban tombolni. Immáron jégeső esett, diónyi nagyságú jégdarabok, valamint a szél is nagyon erősen fújt. Kegyetlen mennydörgés és villámlás, az egyik villám belecsapódott az épület előtt 20 méterre álló fába, ami kigyulladt. A következő villám pedig abba a fogadóba amiből kimenekültek.*
- Ez nem lesz jó! Most tényleg vihar van? Vagy ez még mindig e mágia hatása? - *kérdezte Drakon.*
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 134
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-07-23, 11:28 am

-És a falusi lány csak úgy szikrázik, amikor dühös.
*Jegyzi meg mosolyogva, aztán még hozzáteszi.*
- Jövök vissza, ha addig kitaláltok valami mást, rendben, ha nem, akkor bemegyek.
*Sétája alatt gondoskodott róla, hogy az előbb elhajított üvegcsét újra magához vegye, majd visszatérve az egyre erősödő viharban, így szólt a többiekhez.*
-Jó kérdés. Vihar van, de hogy a mágia hatása miatt-e, azt én sem tudom. Na, de mivel nem tudni, hogy bent mennyivel veszélyesebb, azt mondom, hogy Fela, maradj te kint, behúzódva a terasz alá az eső elől, s Drakon, te is, amíg nem szólok, hogy gyere. Remélem, hogy bent megtudom törni a varázst. Elméletileg mindenki alszik, szóval támadásra nem nagyon kéne számítsak. Elméletileg. Azt azonban jó lenne kitalálni, hogy mit tegyek, hogy visszaálljon minden a régi állapotába.
*Még egyszer megpróbálta az ajtót, de mivel az újra nem nyílott ki előtte, bemászott a kitört ablakon.*
-Ha valami olyat láttok ami...
*Még be sem fejezte mondatát, egy pillanat alatt újra sötétbe borult a fogadó.*
-Remek! Hallotok? Maradjatok továbbra is kint, ez csak egy kis sötétség...amit hamar feloszlatunk.
*Azzal egy kisebb fénygömböt megidézve tenyerében, maga körül sikerült a sötétséget derengő fényre felváltani, így lépegetett el egészen a pultig. Annak bekerült a belső oldalára, s még azon belül a pult alatti asztalra elkezdett pakolni ki valamiket kabátzsebeiből. A többiek nem láthatták, de kis időn belül szinte megtöltötte az egész asztalt mágiát tartalmazó kis üvegcsékkel. Föléjük hajolva kezdett kutakodni közöttük.*
~Nem, nem, nem. Ez sem jó, ez sem...egyik sem. Az egész valami bajt csinált, de egy sincs olyan, ami megszüntetné a másik hatását. Valami mást kell kitaláljak....Lássuk csak, hogy is kezdődött az egész, leejtettem, kifolyt, elpárolgott, sötétbe borult minden, aztán a támadás...
*Gondolatmenetét valami fura közeli morgás szakította félbe. A hang irányába tekintve mintha mozgó alakokat vélt volna megpillantani a sötétben.*
~Na, ne, ez csak valami vicc. Mióta bejöttem, minden ismétlődik újra???~
*Az alakok meg csak közeledtek, hiába oltotta el a kis fényt, már késő volt, hiába küldte rájuk taszító varázsait, minden irányból jöttek, s talán tízszer többen, mint az előbb.*
~Oké, akkor sodródjunk az árral. Most jön az, hogy újra felmenekülök az emeletre…~
*Nagy nehezen sikerült utat törnie magának a lépcsőig, mikor felért, újra tűzfalat húzott fel, aztán benyitott az előbbi szobába. Már ment volna is az ablakhoz, hogy ereszkedjen le a függönyön, de egy pillanatra megtorpant.*
~Ha most kimenekülök, a bűbáj ugyanúgy tart tovább, ugyanúgy vissza kell jöjjek, és akkor még többen támadnak rám, addig fog tartani az ördögi kör, amíg meg nem öl. A legjobb, ha itt maradok és harcolok, hátha rájövök közben, hogy  hogyan vessek véget az egésznek…~
*Az ajtón valami koppant, aztán újra meg újra, egyszer erősebben. Megint beakarnak jönni. Habár az előbb is, amikor itt maradt és kinyílt az ajtó, senki és semmi nem várta a folyosón. Talán mert  Drakon és Fela kiszabadulása a fogadóból meggyengítette a bűbájt, s kis időre újra normális lett minden. Vagy az is lehet, hogy  minden ismétlődő ciklus eddig tart, s innen kezdődik újra. Egy biztos, a szobaajtónak nyílnia kell. Most viszont nem várja meg, hogy magától nyíljon. Mielőtt a kilincs a földre esne, már megragadja, s úgy nyitja ki, szembenézve bárkivel vagy bármivel ami az ajtón túl várja…*
Vissza az elejére Go down
Fela Husani

Fela Husani


Hozzászólások száma : 389

Character sheet
Nép: Emberek

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-07-23, 9:34 pm

*Ha tudná…nem csak szikrákat, még pofonokat is tudok szórni, ha tényleg dühös vagyok. A bátyáim tettek róla, hogy legyen alkalom erre.
De hallgatva a visszatérő mágust, egy dolog biztos. Én nem akarok egyedül maradni idekint.
Nem tetszik nekem ez a mágus. Túl sok félét beszél, nem tudom eldönteni, mikor mond igazat és mikor nem.
A villámcsapásra összerezzenek. A másodikra pedig még jobban. Közelebb állok Drakonhoz, valahogy biztonságban érzem magam mellette, még ha fejvadász is.*
- Olyan nincs, hogy ilyen közel csapjon le egymáshoz két villám. Tudom, arra felénk mindennaposak a viharok. Sok villámmal.
*Teszem hozzá suttogva, miközben Drakon szemeibe nézek. A férfi nyugodtsága most nagyon sokat számít nekem.
Félek, mert olyan dolog ez, amivel nem tudok mit kezdeni. Nem lehet elfutni, sem elbújni.*
- Ha te bemész, én nem maradok kint…
*Jegyzem meg, és most tényleg félek. Drakon nélkül egyedül csak egy védtelen nő vagyok, semmi több idekint. És én azt hiszem, hogy nem csak a fogadóban van mágia, hanem a vihar is amiatt van.
Vissza az elejére Go down
Drakon Ashmar

Drakon Ashmar


Hozzászólások száma : 35
Munkahely : Fejvadász

Character sheet
Nép: Emberek

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-07-27, 12:28 pm

Mikor elsötétült minden és Aldo előteremtette a kis fénygömböket, akkor Drakon csendben kivárt. Ám kis idő múlva az enyhe fény mellett mozgást észlelt, valamint hallotta, hogy az alakok esnek-kelnek Aldo taszító varázslataitól. Egyre több alak tűnt fel, fejvadászunk érezte, hogy be kell mennie, ezért így szólt Felához:
- Hölgyem itt a tőröm, fogja! Maradjon itt kinn, nehogy utánam jöjjön, mert most valószínűleg több ellenséges alak van odabenn, nem biztos, hogy tudok Önre vigyázni. Maradjon itt kinn, ha valaki megtámadja akkor fusson el, ha nem tud elmenekülni, akkor használja a tőrt. - mondta Drakon majd Fela kezébe nyomta a tőrét. Ezt követően beugrott az ablakon és elkezdte ritkítani a bent lévő tömeget. Az enyhe fény és vakharcra való kiképzés jó kombinációnak tűnt. Ütötte és rúgta őket, ahogy tudta, egyikük kirepült a csukott ablakon, a többiek estek rá a bennlévő asztalokra vagy neki a falnak, ezzel is könnyítve Aldo dolgát. Miközben pofozta őket, látta, hogy Aldo menekül fel a lépcsőn, a csürhe pedig utána. Fejvadászunk mindent megtett, hogy a mágus sikerrel járjon, hiszen már neki is elege volt már ebből a mágiából. Mivel sok volt az ellenfél és elég szűk volt a hely, nem tudta elővenni a kardját, másrészt mivel ezek az emberek is a mágia hatása alatt vannak és nem saját akaratukból cselekszenek, ezért Drakon nem akarta megölni őket, viszont megállítani a tömeget muszáj volt. Egy-két pofont ő is kapott, hiszen nagy volt a túlerő. Fejvadászunk már kezdte megelégelni a dolgot, felkapott egy széket és azzal csapkodta őket, többnyire sikeresen. Miután mindenkit nehezen levert, kiugrott az ablakon megnézte, hogy a hölgy biztonságba van-e. Ám egy nagyobb darab alak (aki kirepült az ablakon) tőrrel a kezében közeledett Fela felé, aki feltehetően próbált védekezni. Drakon oldalról neki futott és kicsavarta a kezéből a tőrt, majd a vállán átdobva földhöz vágta, ám az ember oldalra bukfencezett és felpattant, szemei vérben voltak, habzott a szája és vicsorogva morgott, látszott, hogy nincs a tudatánál és valami szörnyű mágia hatása alatt van. Az alak futott Drakon felé és rávetette magát, ott a nagy pocsolyában, hemperegve birkóztak. Az ürge elég erős volt és izmos ráadásul magasabb és jóval nagyobb darab is, mint a fejvadászunk, láncinget is viselt valószínűleg valami zsoldos katona lehetett.
~ A francba! Sokkal erősebb és nagyobb is mint én, birkózásban nem tudnám felvenni vele a versenyt, ha elkapja a nyakamat, vagy kitöri azt vagy megfojt. Ki kell ütnöm valahogy. ~
Drakon ahogy kijött a birkózásból, mindketten felálltak, majd a fickó ütött, fejvadászunk kapott egy erős könyökütést amitől felrepedt a szemöldöke, azonban a fickó második ütése elől elhajolt leguggolt, majd guggolásból csinált egy forgó rúgást, egy lábsöprést, amitől a férfi esett is egy nagyot hátra, csak úgy csobbant a pocsolyában. Azonban az ember szívós volt megint felkelt és Drakonra támadott. Fejvadászunk ugyan ütött felé pár egyenest de a fickó kikerülte, majd megfogta hősünk egyik kezét és adott neki egy térdrúgást gyomorra, aki térdre rogyott. Ezután a férfi összekulcsolta a két kezét majd magasba emelte, hogy egy végső kalapácsütéssel bezúzza hősünk koponyáját, ám Drakon elgurult onnan, ugyan a térdelés után még fogta a fájós hasát, de már nagyon elege volt. A második ütést hősünk alkarral blokkolta majd teljes erőből csizmaorral bordán rúgta, az ürge összeesett.
- Nesze Te vadember, most biztos, hogy eltörött a bordát! - mondta mérgesen Drakon, azonban a fickó felkelt és a bordáját fogva ment felé. Hősünk egy jobb egyenessel bordán ütötte ököllel, a fickó vért köpött fel, tuti, hogy eltörött a bordája, fejvadászunk adott állra egy bal felütést amitől a fickó neki esett a fának, majd teljes erőből Drakon neki futott és üvöltve magasba emelte a lábát és csizmasarokkal fejtetőn rúgta a nagydarab fickót, aki belecsapódott arccal a földbe és elájult.
Hősünk erősen vérző szemhéjjal és arcán egy-két monoklival megy lihegve és fáradtan Fela felé és így szólt hozzá:
- Hölgyem jól van, nem esett baja? Húú ez elég erős egy ember volt...valószínűleg valami sok csatát megjárt harcedzett zsoldos. Benn Aldoval elrendeztük a többit, itt kinn vigyázok Önre amíg benn Aldo megtöri a mágiát. Elnézést, hogy végig kellett néznie ezt a durva harcot, nem akartam megijeszteni. Hamarabb és sokkal könnyebben is végezhettem volna, vele hiszem ha előrántom a kardomat akkor azonnal lenyakazom. De ő nem egy ellenség, nincsen az öntudatánál hiszen mágia alatt van az elméje. Nem saját akaratából támadott ránk. Ezért nem akartam megölni, de mivel először Önre, majd én rám támadott, muszáj volt megállítani őt, valamint nekem is védekeznem kellett. Nem öltem meg, csak jól összevertem. Ha elmúlik a bűbáj akkor felkel és haza sántikál úgyis. Nem kell őt félteni az ilyen kaliberű fazonokat jól ismerem, kibírnak még ennél többet is. Viszont el kell ismernem ennyire kemény pusztakezesharchoz értő ellenfelem még nem volt. Fejvadászként sok bűnözőt kellett élve elfognom, ebből adódóan sokszor kényszerültem én is fegyver nélküli ökölharcra, engem is igen jól kiképeztek anno pusztakezes harcmodorra. Viszont ez az ember, most engem is jól elvert, így még nem agyaltak meg engem ökölharcban...hmm...- mondta majd leült a terasz lépcsőjére és kivett a táskájából egy kis kötszert majd a felrepedt szemhéjához tartotta, hogy elállítsa a vérzést valamelyest.
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 134
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-07-27, 7:24 pm

-Micsoda meglepetés! Nahát, ki hitte volna, hogy ti vagytok!-
*Tréfálkozott a vele szemben álló önkívületi állapotban levő embersereggel, kik az ajtó előtt várták.*
~Csak azt nem értem, hogy hogyan tudnak mindig a tűzfalon átjönni? Mágus is van köztük?~
*Persze sokat gondolkodni eme kérdésen, nem volt idő, a csürhe csak úgy tódult be az ajtón, mindig egy lépés hátrálásra kényszerítve Aldot.*
-Resectum tracta! Resectrum tracta! Resectrum tracta! Hát sosem fogytok el?
*Lassan kezdte belátni, hogy hiába a tömeges taszító bűbáj, mindig többen és többen jönnek. Valami mást kell kitalálni. Más varázslatot, vagy megint az ablak...*
~Hmm, ezt mindig is kiszerettem volna próbálni. Evolyranban tiltott átok volt, de itt..~
-Cedanonte!
*Kiáltotta el a varázsigét, mely vakságba borítja áldozatait. Na, de nem olyan vakságba, mint a Káosz mellékhatásaként fellépő éjszakai sötétség, mely alig akadályozta ezeket a barbárokat. Látásuk oda! Legalábbis egy rövid ideig. Remélhetőleg míg visszanyernék látásérzéküket, Aldonak is sikerül kiverekednie magát a szobából. S lent majd újra kitalál valamit.
A lépcsőn leviharozva, most már nem tűzfalat rakott akadályként, hanem természetes tüzet varázsolva, felégette azt. Aki ezután leakar jönni, szinte biztos, hogy néhány csontja látja kárát szándékának.*
~Ezaz. Most pedig...~
*Nézett körbe a törött ablakon beszűrődő homályban, de semmi sem jutott egyelőre eszébe. Szerencsére lent nem támadták, aki ébren volt, el volt foglalva azzal, hogy valaki mást püföljön. Észre se vették, hogy lejött valaki a felső szintről, inkább távolodtak a lángokban összeroppanó falépcsőtől.*
~Gyerünk már, gyerünk már, Aldo, találj ki valamit. Miért nem engedi el a bűbáj a fogadót...vagy, a fogadó nem ereszti a varázslatot? Valami gubanc lehet az egészben. Gondoljuk csak át újra, hogy hogyan is kezdődött...~
*Egyik kezét zsebre vágva, kezdett elmélkedni a pult mögé állva.*
~...aztán szaladtunk fel az emeletre, ahol nem maradt más választásunk mint...igen....igen...mister erkölcs, meg a társa elkezdtek problémázni kint a pénz mia...Várjunk csak, a pénz! A fogadó pénze! Talán ez a megoldás. Ha visszateszem a helyére, ami a fogadóé, talán ő is visszaadja a szabadságunkat. De ne találgassunk, bizonyosodjunk meg!~
*Zsebéből, kihúzva a méretes erszényt, hamarjában visszatöltötte annak tartalmát eredeti helyére és láss csodát, minden elnémult*
~Hát persze! Ha nem nyúltam volna le kijövet, talán már akkor véget ért volna a varázs...Végül is, jobb későn, mint soha.~
*Lassan a sötétség szertefoszlott, az összes ablak kinyílt magától, még az ajtó is kitárult. Fény árasztotta el a fogadó belsejét, minden, minden visszaállt a normális állapotába. Csupán a vendégek, meg a halottak nem voltak sehol. Biztosan hazateleportálta őket a megszűnő varázs. Bár a kint várakozó Felára és Drakonra ez nem biztos...Jobb lesz elpakolni az asztalt befedő üvegcséket, mielőtt meglátják és gyanút fognak. Épp, hogy nekikezd, két alak jelenik meg az ajtóban.*
Vissza az elejére Go down
Fela Husani

Fela Husani


Hozzászólások száma : 389

Character sheet
Nép: Emberek

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-07-29, 9:11 am

*Drakon nem bír maradni és én is indulok be utána. Odabentről dulakodás zaja hallatszik ki és meg is torpanok az ablakban. Nem volt időm mondani Drakonnak, hogy van saját tőröm is, ott van a zsákomban, mert már be is ment, így most a tőrrel a kezemben ácsorgok odakint és hallgatom a verekedés zaját.
Egyszerre valami eltakarja az ablakot és éppen csak időben ugrok hátra egy sikítás kíséretében, hogy ne üssön le a lábamról az a hatalmas férfi, aki ott repül ki.
Nem tudom, hogy Drakon, vagy Aldo dobta ki, de nagyon erősnek kell lennie.
Nem megyek oda hozzá, de kinyújtott karral tartom magam elé a fejvadász tőrét, sőt a sajátom is előveszem, míg a zsákom eldobom, hogy ne akadályozzon.
Az életem sokkal többet ér, mint az a zsák.
Ez a férfi elvigyorodik, és én rémülten hátrálok a fal felé. A hátam meg is támasztom, nem tudok hátrébb menni. A férfi csap egyet a tőrök felé és Drakonét ki is üti a kezemből.
Aztán löki el őt Drakon, akit nem is láttam, mikor érkezett vissza, valószínűleg az ablakon keresztül.
Megkönnyebbülök egy rövid időre, aztán inkább azt nézem, hogy küzd a hatalmas ellenféllel a fejvadász.
A döbbenettől, nem láttam még ilyet, a falubeli fiúk nem életre-halálra verekedtek, csak birkóztak egymással, vagy pedig rövid ökölharccal döntötték el mindig a vitás kérdéseket, nem tudok segíteni. Ámulva figyelem, ahogy egymás üti és rúgja a két férfi.
Amikor Drakon győz, odasietek hozzá.*
- Meg kéne tisztítani a sebet.
*Jut eszebe Roza mama tanácsa arra az esetre, ha vérző sebet látok. Elő is veszem a fehér kendőm és ha Drakon engedi, akkor a nálam lévő vízzel megvizezem, hogy kitisztítsam. Nem számít, ha véres lesz most, fontosabb, hogy a megmentőm jól legyen.
Ha engedi a fejvadász, meg is teszem, közben végighallgatom, amit mond, de nem tudok hozzászólni. Én soha nem voltam katona és nem is tudnék ártani senkinek.*
A vihar hirtelen hagy alább a fogadón kívül is. Hirtelen lesz csend és nyugalom és meglátok néhány utcabelit is sétálni. Ők meg minket figyelnek megrettenve, nem is értem őket. Nem látták, hogy mi folyt itt eddig?*
- Nézzük meg Aldót! Úgy látom, az átok véget ért.
Vissza az elejére Go down
Drakon Ashmar

Drakon Ashmar


Hozzászólások száma : 35
Munkahely : Fejvadász

Character sheet
Nép: Emberek

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-07-29, 10:17 am

- Igaza van kisasszony! Valóban meg kellene tisztítani a sebet. Vérző sebbel, bizony nem tanácsos a piszkos pocsolyában harcolni, viszont nem volt más választásom. - mondta Drakon majd elővette a kötszeres dobozát, abból pedig egy másik kötszert és egy kis vizet. Miután ez megtörtént, elővett egy kis üveget amiben fertőtlenítő folyadék volt. Egy erős gyógynövényekből áll főzet szesztartalommal. Ezt a folyadékot óvatosan a szemöldökére csepegtette. De nagyon csípte őt, vicsorogva fel is szisszent.
- Áhh...fene! Na mindegy, kicsit csíp a szesz végett, de legalább fertőtleníti rendesen. Jó kis gyógynövényekből kotyvasztott lötty. Csíp is, büdös is, de most jó hogy nálam van. - mondta Drakon, majd észrevette, hogy minden kitisztult, a vihar elmúlt, az utcán pedig ismét megjelent pár beszélgető járókelő, akik zavartalanul sétáltak, mintha semmi sem történt volna. Maximum a nagy eső utáni tócsák, pocsolyák és sár végett panaszkodtak. A Nap is kisütött, az kék égen csupán egy-két piciny fehér bárányfelhő úszott, mintha nem is lett volna vihar. Fejvadászunk elmosolyodva megszólal:
- Aldo ezek szerint sikerrel járt. A bűbájnak vége, hála az égnek - mondta, majd látta, ahogy Aldo kisétál az ajtón.

Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 134
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-07-30, 8:32 pm

*Hála az égnek nem jöttek be az üres fogadóba. Sikerült összeszednie minden bajkeverő keverékét, melyek imitt-amott kabátjának belső zsebeiben lelték meg helyüket.*
-Káosz...Erre, már nincs szükségem.
*Hagyta ott az utolsó, üres üvegcsét az asztalon, s azzal kisétált a fogadóból, becsukva maga mögött annak ajtaját.*
-Nocsak, látom ti sem unatkoztatok idekint.
*Nézett végig a sérült férfin, meg az őt ápoló nőn, s közelebb lépett hozzájuk. Szemei viszont rögtön megakadtak valamin. A lány hátizsákja, illetve a fejvadász táskája tőlük távolabb, a terasz lépcsője mellett hevert. De nem ez a lényeg, világosan látszik, hogy a férfi táskájából ki van gurulva valami tekercs. Biztosan, amikor vette ki a kötszereket, akkor történt. Először szólni akart, de aztán gondolta, ennyit megtehet a másikét, hadd pihenjen...na jó, az igazat megvallva kicsit kíváncsi is volt, hogy mi lehet az. Kihasználva, míg a másik kettő egymással beszél, lehajolt, mintha cipőjét akarná bekötni, majd észrevétlenül kézbe vette a pergament. Mielőtt kiegyenesedett volna, felhajtotta az alját, csakhogy belenézzen, ugyanakkor szemei felcsillantak. Mire visszalépett Feláékhoz, a térkép, melynek oldalán a "kincs" szó szerepelt, már Aldo kabátujjában volt.*
-Nos akkor...az átoknak vége...örülök, hogy találkoztunk fiúk, lányok...Én azt hiszem, megyek is.
*Nyújtotta kezét Drakonnak, aztán rákacsintott Felára, búcsúzásképp még visszaszólt.*
-Remélem legközelebb nyugodtabb körülmények között találkozunk. Vigyázzatok magatokra!
~Úgy néz ki fejvadász, hogy a "pénzkeresésből" kimaradsz...hehe.~
*Sétált tova vidáman a naplementében.*


//Köszönöm a játékot!//
Vissza az elejére Go down
Fela Husani

Fela Husani


Hozzászólások száma : 389

Character sheet
Nép: Emberek

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-07-31, 10:18 am

*Úgy látom, hogy Drakon nem tart igényt arra, hogy ápoljam a sebét, különböző szerei, kötszerei vannak rá.
Visszateszem a kendőt a holmim közé.
Aldo is megérkezik, és úgy tűnik, hogy végre minden visszatér a régi kerékvágásba.
Én mégsem érzem azt, hogy ebben a fogadóban szállnék meg. Talán most mégis marad inkább erre a természet lágy öle.
Pedig itt vagyok a városban, de az előbb lezajlott dolgok után már biztos nem tudnám nyugodtan végigaludni ebben a fogadóban az éjszakát.
Aldot nem is figyelem, amikor rendbe szedi magát búcsúzása előtt.
Amikor viszont rám kacsint, én lesütöm a szemeim. Nem ez az a hely, ahol szívesen töltöm az időmet és nem is ez a mágus az az ember.*
- Ég veled, Aldo!
*Amikor odébb áll, én is Drakonra nézek. Kicsit habozok és ameddig ő a sebeivel van elfoglalva, én a holmim szedem össze.*
- Én is odébb állok. Ebben a fogadóban már nem tudnék jót aludni.
Örülök, hogy találkoztunk, Drakon. Ég veled! Maradj mindig ilyen becsületes…
*Búcsúzok még el tőle, aztán én is elindulok az utcán. Ha lehet, minél hamarabb el akarom hagyni ezt a várost.*

//Én is köszönöm szépen a játékot! Smile//
Vissza az elejére Go down
Drakon Ashmar

Drakon Ashmar


Hozzászólások száma : 35
Munkahely : Fejvadász

Character sheet
Nép: Emberek

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-07-31, 10:16 pm

Drakon leápolta a felrepedt szemöldökét, eközben beszélgetett Felaval. Majd látta, ahogy Aldo is kijön az épületből, valamint észrevette azt is, hogy a mágia teljesen megszűnt. Miközben borogatja a sebét, Aldo udvariasan elköszön tőlük, majd Fela kisasszony is elköszönt Drakontól, majd elindult.
- Vigyázzon magára hölgyem! Minden jót!
Drakon is összeszedte a felszerelését, ám észrevette, hogy a térképe nincsen meg.
~ Na már csak ez hiányzott! Biztos, hogy Aldo lopta el! Bár mondjuk a rossz térképet. Sebaj, megtalálom, Ő úgyis kell nekem.~ gondolta magában, majd felpattant és Aldo után eredt.

// Én is köszönöm a játékot! Smile//
Vissza az elejére Go down
Glorien
Zöld elf
Glorien


Hozzászólások száma : 95

Character sheet
Nép: Elfek

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-08-22, 12:41 pm

Aldo Smile

*Végre megérkeztek egy fogadóba. Sokat kellett menni, amíg végre találtak egyet.Beletelt jó pár napba.Talastól is búcsút vett Glorien és megbeszélték, hogy a herceg ennél a fogadónál várja pontosan egy hét múlva. Persze a nő nem tudta, hogy Talas figyelni fogja. Nem is ez foglalkoztatta leginkább, hanem az, hogy most dől el a sorsa. Elvégre ez az utolsó esélyük Aldoval, akárhogy is nézzük. Aldo is ott volt már, ahogy megbeszélték a kikötőnél. Beléptek a fogadóba Aldo társaságában és Glorien így szólt.*
- Nem tudom, te hogy vagy vele, de én éhes vagyok. Kiveszek egy szobát, rendelek enni. Addig te légy szíves foglald el az a helyet.
* Mutatott egy ablak melletti szép kis asztalra. Odasétált a fogadóshoz kifizetett egy hétre egy szobát és rendelt ételt. Aldonak sültet, ő maga zöldséget kért és gyümölcsöket. Nem szerette még mindig a húst. Csak úgy, mint ebből az alfajba tartozó elf társai sem. Majd helyet foglalt Aldoval szemben.*
- Ameddig várunk az ételekre, addig mesélj valamit kérlek. Mondjuk arról, hogy miért is csináltad azt a felejtő varázslatot. Nagy botorság volt, majd talán rájössz. Tudod, mindig is meggondolatlan voltál néhány dologban.És ebben úgy látom nagyon. De hiába is mondom ezt, ha te nem emlékszel.
*Megjelent egy kis mosoly az arcán. Az a mosoly, amit Aldo úgy szeretett. A gödröcskéit az arcán.*
- Egyébként jól megy sorod itt? Nem szenvedsz hiányt semmiben? Képzeld! Evolyranban megválasztottak elf vezetőnek. Jó, igaz határozott nő vált belőlem melletted, mondták többen is, de ezt nem gondoltam volna. Persze jól esett a felkérés és egyből elfogadtam, azért, hogy munkába temetkezhessek és ne gondoljak folyton rád és keressem a miértekre a válaszokat. Belefáradtam. De úgy gondolom, adok még egy esélyt magunknak. Ha szerelmet nem adhatok, akkor azért egy apa kell a fiamnak. A vér szerinti apja.
*Mondta most már szomorúan, hiszen hogyne adhatna szerelmet. Még mindig szinte lángol a férfi iránt, noha ezt egyáltalán nem mutatja ki.Talas mellett a helye, már kétszer is segített rajta, ideje meghálálnia.*
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 134
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-08-23, 9:07 pm

*Annyira nem jött be, hogy a magát Gloriennek nevező hölgy már itt is kezdi a parancsolgatást, akárcsak Talassal a kikötőben. Persze odatette, hogy "légyszíves", de úgy is, nem tud benne bízni teljesen. Mi van, ha az egész hazugság, amit Evolyranról meg a szerelmükről mondott, s valami ellenséggel áll szemben, aki az életét akarja, kb. mint Hiswa...Hiszen több embernek is borsot tört az orra alá. Azóta eszébe jutottak a nevek is, amiket a varázspergamenre írt volt, "Glorien, Galwor, Lysanor", de hogy valójában milyen szerepet töltöttek be a múltbéli életében ezek az alakok, arról halvány fogalma nincs. Kezdte már megbánni, hogy végül csak eljött a fogadóba a megbeszéltek szerint. Már készült is felállni az asztaltól, hogy távozzon, de mire észbe kapott, Glorien ott ült vele szemben.*
~Végül is ingyen kaja, pia...nő...csak kibírom ezt a hetet valahogy.~
-Igen, hiába mondod. Csak annyit tudok, hogy okkal csinálhattam. Lehet meggondolatlan vagyok néha, de nem hiszem, hogy ezt megfontolás nélkül hajtottam volna végre magamon. Csak annyit tudok, hogy az életem jobb azóta, és nem rágódok folyton a múlton, mert nem bánt semmi.
*Jelentette ki határozottan, az elf arcán megvillanó mosolyt nem tudta viszonozni. Glorien következő szavai sem nagyon hatották meg, nagyon nem ragadt le annál sem, hogy elf vezérrel ül szemben, a lényeg, hogy pénzes. Viszont az utolsó mondatoknál már nyelt egyet.*
-Nézd, biztos vagyok, hogy a fiúnak megadtok mindent amit kell, minden szempontból te és a kis herceged is. Arra kérlek, ha ezután a hét után sem emlékszem rátok, hagyjál és többé ne keress. Nem zsarolhatsz azzal, hogy van egy fiunk. Hiszen nem emlékszem rá és biztos vagyok benne, hogy ő sem már rám, s ha mégis, hát majd elfelejt. Mondd csak, hány éves?
Vissza az elejére Go down
Glorien
Zöld elf
Glorien


Hozzászólások száma : 95

Character sheet
Nép: Elfek

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-08-26, 10:59 am

* Ez az Aldo bizony az az Aldo volt, akit annak idején megszelídített. És ez most mind odaveszett. Belül nagyon szomorú volt ez miatt. Az utolsó kérdésnél elmosolyodott, mert már nagyon hiányzott neki az ő kicsi fia, aki ugyan olyan, mint ez a Férfi itt előtte. Makacs, bátor, vakmerő. Teljesen az apja. Bár azért jószívű is tud lenni, azt az édesanyjától örökölte. Rendszeresen meglepi valamivel otthon a családtagokat. Aminek ők nagyon örülnek.*
- Az a kisfiú 8 éves. És nagyon várja haza az apukáját. Mindig kérdez rólad. Már egy éve, hogy elhagytad és állandóan keres. Te vagy a példaképe és hallottam esténként, hogy téged hív álmában és sírdogál is ez miatt. No, de ezek szerint majd hozzászokik ugye?
*Tette fel a kérdést kicsit gúnyosan. Ezért még ő is haragudott Aldora.*
- Tudom én jól miért csináltad. Mert nem tudtad elviselni, hogy nem te birtokoltál egész életemben, hanem Mytriasé is voltam, a te legnagyobb ellenségedé és ezt nem tudtad elviselni. Mit gondolsz miért utálod ennyire? Hát elég nagy közöm van ehhez. És Hiswát is bántottad ez miatt. Elvesztetted a barátságát. Pedig ő is szeret téged. Persze nem szerelemmel, mert  az ő szerelme másé lesz mindig. De a barátjának szeretett volna mindig, de te ellökted a myrte miatt. No, de hagyjuk is. Ha nem hiszel nekem mindegy..bár akkor ezekről honnan tudok? Bármit kérdezel tudok válaszolni rá.
* Mondta komolyan. Próbára teheti a férfi ő szívesen áll elébe. Közben megjöttek az ételek italok és ő nekilátott közben. Magában is meg is fogalmazta, hogy itt milyen jól főznek.*
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 134
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-08-26, 6:30 pm

*Csak még jobban összezavarodik azok után, amiket Glorien a fiúkról mesél. Nem emlékszik. Arra sem, hogy pár éve, még Glorien apjának a kínzókamrájában milyen szenvedéseket kellett kiállnia, amiért a király azt hitte, hogy lánya, Glorien eltűnésében, Aldo keze volt benne. Pedig nem, Aldo is kereste őt, aztán a király elhitette vele, hogy Glorien meghalt, és a fiút, Galwort, elvitték messze az országból, hogy Aldo a közelébe se férkőzhessen. Ha most ezek, mind emlékeiben élnének, rögtön megkérdezné Glorientől, hogy hogyan kapta vissza Galwort, hiszen mikor legutoljára látták egymást Evolyranon, épp azon vitatkoztak egy keveset, hogy Galwort után menjenek-e vagy sem. Mikor Glorien kissé visszakozott ettől, Aldo érezte, hogy belefáradt az egészbe. Mytrias, pontosabban az emléke, meg ott volt ürügyként, hogy elhagyhassa a nőt...
Meglepődik, mikor elhangzik ez a néz a Glorien szájából, sőt, mikor Hiswa nevét is meghallja, a nőét, akinek emlékét mindenki fejéből kitörölték az istenek. Lett is nagy kavarodás, mikor Aldoval összefutottak, s Aldo őt sem ismerte meg egy ideig. De ami most van, az egészen más, ezt a Aldo akarta, hogy így legyen, hadd ne kínozza a sok emlék, itt is, hiszen azért jött Lanuriára, hogy új életet kezdjen. Erre meg felbukkan Glorien és emlékeztetni akarja mindenre. Mindenre, hogy újra fájjon, ami kis ideig megszűnt fájni.
Alig nyúl hozzá az ételhez, inkább az italból tölt minduntalan, s hallgat. Aztán egyszer, nagy későre megszólal.*
-És mi meg...hogyan is találkoztunk, Glorien?
Vissza az elejére Go down
Glorien
Zöld elf
Glorien


Hozzászólások száma : 95

Character sheet
Nép: Elfek

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-08-27, 12:45 pm

- Hogy hogyan találkoztunk?
*Ezen ő maga is elgondolkozott. Nem emlékezett már rá ő sem. Régen volt az már nagyon azóta anyi minden más történt. Arra emlékezett, hogyan próbálta megmutatni a fényt ennek a velejéig gonosz férfinak. Sikerrel is járt. De még milyen sikerrel. Persze ezt esze ágában sem volt elmondani neki. Pont ugyan gy kezdődött. Kettesben egy hétig Glorien rezidenciáján.*
- Az igazat megvallva olyan rég volt, hogy nem emlékszem, hogyan ismerkedtünk meg. De arra emlékszem, hogy nem szívleltelek. Sőt egyenesen utáltalak, amiért olyan voltál, amilyen. Te nem bírtad ezt elviselni ezért is mentél bele egy kis játékba. Volt íjászversenyünk is Aldo. Mondanom sem kell, hogy ki nyert.
*Nevette el magát. Eszébe jutott Aldo mérges arca. Akkor tájt kezdett Glorien szíve megenyhülni felé.*
- Tudod, ha nem ismernélek akkor nem tudnám az életed történetét. Én vagyok az egyetlen, akinek a fejéhe vágtad, miért is lettél ilyen. Különben honnan tudnám azt, hogy apádat megöltél, téged és anyádat elhurcoltak.És azért vagy ilyen egyrészt. És meggyőződésem az is, hogy az miatt, mert ahányszor sírtál a fogságban, annyiszor csaptak rád korbáccsal. Tudod nem akartam felhánytorgatni, de azt szeretném, ha hinnél nekem.
*Suttogta szomorúan. Amikor annak idején ezt Aldo még Álomfalván a fejéhez vágta, akkor nagyon megsajnálta. Utána már nem gyűlölte, hanem sajnálta , majd megszerette.*
- Kérdezz bármit. Rólam is kérdezhetsz, a gyerekről, a múltról. Csak felkeltem előbb utóbb az érdeklődésedet kedv....
* Nem fejezte be. Hiszen egyenlőre nem a kedvese. Csak volt. Egyre nehezebbé vált neki ez a szituáció, azt hitte ennél erősebb, de kezdett elgyengülni. Hiába, hiszen nő volt. Azért tartotta magát. De egyre nehezebb volt elviselni azt, hogy nem érhet a férfihoz, nem ölelheti vagy csókolhatja.*
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 134
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-08-27, 6:04 pm

~Hmm...fura, ha valóban én voltam élete férfija, akkor hogy-hogy nem emlékszik az első találkozásunkra? Ez gyanús lenne, ha félretenném az eddig hallottakat...Íjászverseny?...Hát jó, tudok célozni, de egy elf az más tészta...Most meg miért nevet?~
*Aztán jött egy újabb adagnyi múlt, amivel Glorien nyakon öntötte Aldót, de erre már a mágus is emlékezett. Hogyne emlékezett volna, mikor ez volt élete legsötétebb pontja, egyúttal életútjának kezdete. Ezen a ponton, már minden kétsége elszállt afelől, hogy Glorien más lehet, mint akinek mondja magát. A kételkedés helyét meg kezdte felváltani a bűntudat.* 
~Mindent tud rólam. Én meg elhagytam őt, a fiúnkat...a családomat. Lehetséges, hogy az egész valóban Mytrias miatt volt? Hiszen, Álomfalván már befejeződött ez a myrtés ügy. Kell, hogy lennie valami más oknak is itten. Vagy...mégsem?~
*Glorien utolsó szavainál felkapja a fejét*
~Lehet, hogy még mindig érez valamit irántam? De hiszen én nem emlékszem...Hiába az egész, ha nem tudok úgy tekinteni rá, mintha valóban megtörtént volna velem...velünk.~
*Nem kérdezett többet. Kiitta poharát, felállt az asztaltól, s elvéve Glorien elől a szobakulcsot, kissé összezavarodva felsietett a lépcsőn.*
-Fáradt vagyok, hosszú volt az út a fogadóig...
*Mondta, még mielőtt elhagyta az asztalt.*
Vissza az elejére Go down
Glorien
Zöld elf
Glorien


Hozzászólások száma : 95

Character sheet
Nép: Elfek

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-08-27, 6:30 pm

*Látta Aldo arcán a változásokat. A bizonytalanságot, és a zavart. Már sajnálta, hogy így rázúdított mindent egyszerre, de nem bírta ki.*
- Ne haragudj! Nem akartam ennyi információt hirtelen rád zúdítani.
*Mondta szomorúan. Aztán Aldo felpattant és Glorien sem volt rest. Kifizette a fogadósnak az ételeket, italokat, majd a férfi után eredt. Amikor a szobába ért Aldo már az ágyban feküdt. Nem tudta, hogy alszik e vagy csak be vannak csukva a szemei. Levette köpenyét, bezárta az ajtót. Leült az ágyra Aldo mellé és nézte egy pár percig. Mindig olyan békésen aludt. Kisimult az arca és ilyenkor ártalmatlan volt. Most is így látta. Végig simította férfi arcán. A nő szemeiből könnyek kezdtek szivárogni. Nem akart zokogni, nehogy felébressze szerelmét. Majd megcsókolta az arcát és lefeküdt mellé. Sokáig gondolkozott még az ágyban, majd őt is elnyomta az álom. Másnap reggel szépnek kell lennie, mert hiába is volt neki a herceg, ő igen is el szeretné varázsolni az egyetlen férfit, aki a szívében lakik.*
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 134
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-08-27, 7:37 pm

*Megvárta, míg Glorien elalszik, aztán felkelt az ágyból. Óvatosan megnyitotta a szobaajtót, melyen kevés fény szűrődött be a folyosóról, majd kisurrant rajta. Késő éjjel lehetett, már a fogadó is zárva volt, lent nem volt egy vendég sem. A sötétség beterített mindent, de azért csak odatalált valahogy az ajtóhoz, mely belülről el volt reteszelve. Hang nélkül zárta ki, s csukta be maga után. A kinti hűvös levegő arcába csapott, ő meg jó mélyeket lélegzett, miközben körbe-körbe sétálgatott a fogadó körül. Ki kellett tisztítsa a fejét az este után. Az erős bor, meg Glorien még erősebb szavai teljesen elködösítettek előtte mindent úgy érezte. S a köd csak egyre nehezebbé válik percről percre, s nyomni kezdi lelkét, hiába a hűvös szél, kiáltani tudna az éjszakába...
Egyszerre, ahogy a fogadó elülső sarkához ér, mozgásra lesz figyelmes. Valaki közelít az úton a fogadó fele. Meglapul az épület falánál, s onnan tekint ki az útra. Ahogy közelebb ér az árny, akkor veszi észre, hogy ketten vannak, s egyre határozottabb léptekkel tartanak előre. Tehát ide jönnek. De hiszen a fogadó zárva már rég, részegek lehetnek?*
-Ma kifigyeltem, amíg bent ettek...a fogadós a négyes szoba kulcsát adta az elfnek....Ne feledd, csak a férfi a célpont.
*Az ajtónál megállva az első lehajol, hogy jól bevált módszerével, kinyissa a zárt, de meglepődve veszi észre, hogy az ajtó nyitva. Vállát megvonva, hátra tekint, s int a másiknak, hogy menjen utána. Az elsőt teljesen elnyeli a fogadó sötétje, a hátsó épp olvadna szintúgy bele az éjbe, de ekkor valaki hátulról száját kezével betapasztva visszarántja a küszöbről. Egy mozdulat, recsegő-roppanó hang, s kitört nyakkal fekszik már a fogadó mellett. Ezután a vörösköpenyes a másik után siet. Hiszen a négyes szoba az övék! Belépve a fogadóba, valaki a lépcső tetejéről leszól hozzá.*
-Mi tartott ennyi ideig? Gyere már!
*A lépcsőn álló azt hiszi Aldóról, hogy a társa. Ennél könnyebben nem is tudna a mágus közelebb férkőzni a másikhoz, hogy amíg az a négyes  szoba ajtaját nyitja, hátulról belevágja tőrét.A behatoló összeesik, de Aldo felráncigálja, gallérjánál fogva, hogy megtudja, ki küldte.*
-M...Meg...Meghalsz...
*Nyögi utolsó leheletével, majd feje lecsuklik. Mágusunk kirántva belőle a tőrt, a lépcső fele löki, aztán gyorsan belép az ajtón saját szobájába. Mire mindenki felriad, a lépcsőn leérkező test által keltett zajoktól, már az ágyában fekszik, Glorien mellett, mintha aludna.*
~Jól kezdődik a hét...~
Vissza az elejére Go down
Glorien
Zöld elf
Glorien


Hozzászólások száma : 95

Character sheet
Nép: Elfek

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-08-27, 9:38 pm

*Glorien békésen aludt, amikor egy kiáltásra felriadt.*
~ jaj~
*Hagyta el a száját és kirohant. A lépcső alján egy rémült nő és két férfi álltak egy hulla mellett, majd lentről meghallották, hogy van még egy hulla.*
~ Remek...~
*Gondolta a nő és visszament a szobába. Bizonyára rablótámadás volt. Aldot is felkeltette.*
- Aldo! Két hulla van az épületben. Tudsz róluk valamit?
*Nézett rá felhúzott szemöldökkel. Valahogy sejtette, hogy ehhez köze lesz a férfinak. Annak a hullának a ruhája elég szépen varrott, kifinomult darab volt.*
- Szerinted figyelnek minket?
* Nem volt teljesen ebben biztos, talán Aldo jobban tudja. És ha igen lesz a válasz tudja, hogy ki áll ez mögött, de nem fogja érdekelni. Ez az egy hét tulajdonképpen az élete. Ezen sok minden múlik.*
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 134
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-08-28, 9:28 pm

*Ásított egy nagyot, mint akit legmélyebb álmából keltettek fel, aztán Glorienre nézett.*
~Vág az esze a csajnak...De amíg nem vagyok biztos, hogy a herceg emberei voltak-e azok, vagy a kincskeresésem után "érdeklődők-e", jobb, ha nem mondok semmit.~
-Hát, hogy figyelnek-e minket vagy sem, azt nem tudom, de hogy ez a kettő biztosan nem...na, azt igen.
*Azzal magára húzta a takarót és aludt tovább, most már színlelés nélkül. Volt egy kisebb rohangálás a folyosón, de az nagyon nem zavarta.
Reggel kipihenten várta Glorient az asztalnál a reggeli mellett.*
-Na, hogy aludtunk, azt a kis incidenst leszámítva?
*Érdeklődött most már sokkal jobb kedvvel, mint az este. Pedig az élete veszélyben volt és ezt ő is tudta. De hát, az évek alatt már megszokhatta. Már most kíváncsi volt, hogy következő éjjel lesz-e hasonló meglepetésben része.* 
Vissza az elejére Go down
Glorien
Zöld elf
Glorien


Hozzászólások száma : 95

Character sheet
Nép: Elfek

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-08-29, 3:23 pm

- Ezek ketten már nem.
*Mondta és már biztos megérzés volt, hogy Aldonak köze volt a halottakhoz. Látta már Evolyranban is katonákat ölni, amikor Antonius katonái rátámadtak. Majd Aldo mély álomba zuhant. Ő sem aludt eddig túl sokat , így a nő is álomba szenderült. Amikor felkelt már a férfi nem volt mellette ezért felöltözött, szépen összefogta a haját, ékszereit felvette és lement, hátha lent eszik vagy iszik Aldo. És nem tévedett éppen reggelizett.*
- Azt leszámítva már jól aludtam, mivel te is. Bár nem tudom mit álmodtál, mert úgy járt a kezed, meg a lábad egyszer, hogy majdnem lefordultam mellőled.
*Kicsit elnevette magát.*
- Mit eszel? Van tojás? Most megkívántam. Azt megeszem.
*Sóhajtott jókedvvel és szemeivel kutatni kezdte a tálban a tojást. Vett is kettő kemény tojást, két kis kenyeret hozzá és friss gyümölcslevet ivott.*
- Ez finom.
*Mondta mosolyogva. Régen érezte ilyen kellemesen magát. Mikor elvette poharát, direkt úgy csinálta, hogy a keze Aldoéhoz érjen.
- Jaj! Bocsánat.
*Mondta picit pirosan, mert azért régen ért már hozzá.*
- Mihez van ma kedved Aldo? Sétáljunk? Netán beszélgetni? Kérdezni? Vagy íjászkodni?
*Nézett rá várakozóan. Kíváncsi volt mit válaszol.*
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 134
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-09-10, 8:56 pm

-Nahát, nem emlékszem, hogy rémálmom lett volna az éjjel. Azt hittem, hogy egy ilyen szép hölgy, mint te elűzi azokat..
*Észrevette, hogy Glorien miben mesterkedik, amikor összeért kezük, de nem zavarta.  Nem is szólt semmit. Látszik, hogy oda van a mágusért, hát "szenvedjen" még egy kicsit...talán csak ma estig.*
-Már azt hittem te szabod meg, hogy mikor mit csináljunk. Bele is kötöttem volna...
*Jegyzi meg mosolyogva.*
-De így, hogy szabad választásom van, hát, azt mondom válassz te. Hosszú a nap...talán mindent vehetnék sorba is, azok közül, amiket elsoroltál. Bár nem tudom, hogy az íjászkodással mit tervezel. Talán ha kilövök két nyilat, mint Álomfalván a versenyünkkor, visszatér az emlékem? Ezt hiszed?
*Kérdezte félig komolyan, félig tréfálkozva.*
Vissza az elejére Go down
Glorien
Zöld elf
Glorien


Hozzászólások száma : 95

Character sheet
Nép: Elfek

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-09-11, 4:17 pm

*Már sokkal jobban érezte magát, hogy Aldo is kissé felszabadult. Legalább is úgy vette észre.
- Azt, hogy én miben hiszek, az maradjon az én titkom. De ha belegondolsz akár, emlékezhetnél is a múltadra. Mert én akkor mindent ugyan úgy fogok csinálni. De akkor vegyük sorra. Kezdjük egy kis sétával.
*Mondta mosolyogva és feláll, kifizette az ételeket, italokat és belekarolt Aldoba, mint régen. Igazából egy percre el is felejtette, hogy milyen helyzetben van, mert a férfiba karolva elindult kifelé teljesen természetesen. Lehet, hogy Aldo elcsodálkozott ezen, lehet nem de Glorien még időben kapcsolt.*
- Zavar, ha beléd karolok? Tudod ez így szokás, régen is így mentünk mindig....
*Mondta elgondolkozva és egy picit szomorúan. Nagyon furcsa volt ez a szituáció. Ugyan akkor furcsa érzése volt. Mintha figyelnék őket. Pár méterre lehettek a fogadótól, amikor megállt és összehúzott szemmel körülnézett.*
- Csak nekem van olyan érzésem, hogy figyelnek vagy neked is?
*Kérdezte halkan és elkezdett fülelni is. De semmi. Abban viszont biztos volt, hogy valami nem stimmel, de ez esetben megpróbálta semminek nézni.*
- Nos, mindegy. Viszont a séta közben mehet a második variáció is. Beszélgessünk. Mivel szoktad tölteni itt a napjaidat Aldo?
*Nézett rá mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Vörösköpenyes
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 470
Életkor : 134
Munkahely : Vándor

Character sheet
Nép: Külhoniak

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-09-24, 8:41 pm

-Ha régen így mentünk...hát...rajtam ne múljon.
*Villantotta meg mosolyát, Glorien felé, miután elhagyták a fogadót. Nem sokkal később hirtelen meg is álltak.*
-Hogy figyelnek? Miből gondolod? Mégis ki figyelne, talán a herceged?
*Kérdezte fejét egész végig Glorien felé fordítva. Tudta, hogyha akárki figyeli is őket, fényes nappal csak nem támadnak rájuk.*
-Mondd csak, a felesége vagy már? Vagy legalább megkérte a kezed? Mert ha így egy hétig magadra mer hagyni velem, az exeddel...akkor vagy túlságosan is bízik benned, vagy nem rajong annyira érted. Persze gondolhatnánk arra is, hogy figyeltet bennünket, éjszaka ránk küldi embereit a fogadóba, de egy híres herceg lesüllyedne eddig, megtenné ezt veled? Nem! Hiszen te sem lehetsz ennyire vak, hogy egy ilyent válassz pótapaként a gyermeked mellé, nemdebár?
*Befejezve a herceg témát, rögtön válaszolt Glorien kérdésére.*
-Nos, jártom a városokat, megszállok különféle fogadókban. Képzeld, nemrég tértem vissza a vadalan kontinensről. Ott ahol azok a fura kék lények élnek..aztán meg voltam kincs keresni kisebb-nagyobb sikerrel. Összességében kb. ugyanazt csinálom, mint annak idején Álomfalván: okozom a bajt, hol akarva, hol akaratlanul. De gondolom ismersz, és már ezen meg sem lepődsz.
*Szeme sarkából figyelve, várta Glorien reakcióját az elhangzottakra.*
Vissza az elejére Go down
Glorien
Zöld elf
Glorien


Hozzászólások száma : 95

Character sheet
Nép: Elfek

Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime2013-09-30, 9:15 am

*Aldo mosolya elégé meggyőző volt. Aztán jött a kérdés halom.*
- Abból gondolom, hogy érzem. Már egy ideje érzem. Te nem?
nézett rá nagy szemekkel és most is érezte. Kicsit olyan érzése volt, hogy ha most akár mit csinálna, mondjuk megölelné Aldot valaki rájuk támadna.*
- Nem nem vagyok a felesége. Csak a jegyese. Már egyszer voltunk hasonló szituációban, csak miattad elhagytam a gyűrűt.
*Mondta picit mosolyogva.*
- Elvileg megbízik bennem, mindig is szabad kezet hagyott. Bár azt hitte szerintem, hogy meghaltál. Én tudtam, hogy nem de eltűntél. És tudja, hogy a múltkor is miattad hagytam el. Így ha belegondolsz egy ember már nem bízik többé semmiben és senkiben. Így látok rá esélyt, hogy ő az, aki ennek a hátterében áll. Apaként megfelel. Szereti Galwort és tanítja is. Ez az, amit te képtelen voltál megtenni.
*Mondta kicsit szemrehányóan, mert így érzi és fáj neki még mindig.*
- Áh! Értem. Tehát megint egy szívtelen dög vagy. Ezt sajnálattal hallom. Kihasználod a nőket, kihasználsz mindenkit, aki egy kicsit is bízik benned. Igen ez vagy te valójában. Bár, ami azt illeti nem teljesen, de sajnos arra nem emlékszel.
*Lebiggyesztette ajkait és majdnem elsírta magát, hiszen mindazt, amit elért Álomfalván, az most elveszítette. Kiértek egy kis tisztásra, ahol padok voltak körberakva. Glorien helyet foglalt az egyiken és figyelte, hogy Aldo mit tesz.*
- Tudod, én hiszek benned. Lehet nem teszem jól, de nem tudok változtatni ezen. Oly sokat szenvedtünk már, hogy fel kéne adnom. Lehet egyáltalán közös jövőnk még? Én szeretném, de ha nem, ott a másik verzió. Lehet ez csúnyán hangzik és kihasználom a herceget, erre nem vagyok büszke, de jó ember és én bízok benne. Pár nap múlva elválnak útjaink én még maradok kicsit, a vezetővel beszélnem kell, de aztán visszamegyek és lehet soha többet nem látjuk egymást. No de hagyjuk is most ezt. Van most nő az életedben?
*Tért rá a kényes témára, mert akárhogy is nézzük, azért ezt jobb tisztázni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tűz fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz fogadó   Tűz fogadó - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tűz fogadó
Vissza az elejére 
5 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» A fogadó
» Csillagfény fogadó
» Vén kujon fogadó
» Fehér lady fogadó
» Nagy Kaszás fogadó (Valian külső peremén)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LANURIA :: Lanuria világa :: Keleti szeglet :: Norlan-
Ugrás: